ARAMA SONUÇLARI

 • Endülüs Basım Yayın

  Grafiker Endülüs Basım Yayın

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Endülüs Basım Yayın

  Ref: - 612014

  İşin Tanımı Ajans ve Matbaamızda çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' GRAFİKERLER '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İlgili Bölümlerden Mezun, Indesign – Photoshop – Illustrator Programlarına Hakim, Tercihen Grafik Tasarım Konusunda Deneyimli, İletişimi net, detaylara takılmayan, Pratik ve Disiplinli.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 610555

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını hızlı ve çok iyi seviyede kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü Büroteks

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  Teknik Destek Uzmanı Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Uzmanı

  Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  Ref: TDU01 - 609230

  İşin Tanımı MIMAKI Digital baskı makinelerinin Türkiye Distribütörülüğü yapan firmamıza TEKNİK DESTEK UZMANI alınacaktır. Değerlendirilecek olan adaylarda aranan özellikler şunlardır: Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Elektrik, Elektronik ve Makine bölümlerinden mezun, Makine ve Bilgisayar Teknolojileri sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Elektronik ve elektromekanik cihazların servis ve bakım-onarım süreçlerine hakim, Analitik, sonuç odaklı düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Sürücü belgesine sahip;Aktif araç kullanan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Görsel tasarım program uygulamalarına hakim;(Photoshop, Freehand, CorelDraw, vb.) İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden. Bay-Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Müşteri taleplerinin kayıda alınması, Günlük rutin müşteri servis ziyaretlerinin organizasyonu; Mevcut servis formlarının düzenlenmesi,dosyalanması ve takibi, Yedek parça ihtiyaç ve stoklarının takibi, Garanti prosedürlerinin takibi, Makine bazında arıza kayıtlarının takibi, Kurulum ve eğitimlerin programlanması, Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak; Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak. Yurtdışı makine ve teknoloji eğitimlerine katılmak.

 • Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  Teknik Servis Sorumlusu Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Sorumlusu

  Pimms Uluslararası Reklam Ürünleri

  Ref: TSS01 - 609224

  İşin Tanımı MIMAKI Digital baskı makinelerinin Türkiye Distribütörülüğü yapan firmamıza TEKNİK SERVİS SORUMLUSU alınacaktır. Değerlendirilecek olan adaylarda aranan özellikler şunlardır: Üniversite mezunu, Makine ve/veya Bilgisayar Teknolojileri sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Elektronik ve elektromekanik cihazların servis ve bakım-onarım süreçlerine hakim, Eğitimci kimliğe sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik, sonuç odaklı düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Sürücü belgesine sahip;Aktif araç kullanan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Görsel program uygulamalarına hakim;(Photoshop, Illustrator, CorelDraw, vb.) İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, İstanbul İli hudutlarında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Günlük rutin müşteri servis ziyaretlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi; Garanti prosedürlerinin takibi, Makine bazında arıza kayıtlarının takibi, Makine demolarını gerçekleştirerek, teknik servis personeli , satış ekibi ve kullanıcılara eğitim verilmesi; Makinelerin devreye alınmasını sağlayarak kullanıcılara satış sonrası eğitim verilmesi; Kendisine bağlı teknik servis ekibinin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik gerekli planları yapmak ve performanslarını takip etmek; Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak; Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak. Yurtdışı makine ve teknoloji eğitimlerine katılmak ; bilgi ve birikimini teknik servis personeline aktarmak,

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 609381

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına,uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere ,satış temsilcileri ,müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı: Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR- Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. İletişim: İş teklifimizle ilgili daha fazla bilmek istedikleriniz için aşağıdaki mail adresimize başvurabilirsiniz. dilek@teknikbarkod.com

 • Türkiye Gazetesi

  Forklift Operatörü Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Türkiye Gazetesi

  Ref: FOP 0914-01 - 608913

  İşin Tanımı İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Tercihen Ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Sultançiftliği, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  Üretim Müdürü Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Müdürü

  Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  Ref: OZKGMUM01 - 604691

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük ambalaj kesim kalıbı üreticilerinden olan Özkardeşler, 1972 yılındanberi kesim kalıpları üzerine faaliyet göstermektedir. Matbaa ve ambalaj üreticilerinin kullandığı tüm otomatik ve manuel makinelere uygun kesim kalıplarını üretmekte, temsilcisi ve ithalatçısı olduğu Amerika ve Avrupa'daki çeşitli kuruluşlardan ithal ettiği malzemeleri pazarlamakta ve bulunduğu sektörde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatı ile uğraşmaktadır. Özkardeşler Ltd. Şti., bugüne kadar edindiği bilgi birikimi ve kullandığı yüksek teknoloji ile, bir çok sektöre düz kalıp, set kalıbı, rotary kalıp ve endüstriyel kalıp üretim gerçekleştirmektedir. "www.ozkardesler.com” adresimizden şirketimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Şirketimizin Haramidere Beysan Sanayi Sitesinde bulunan üretim tesislerinde belirtilen görevlerden sorumlu olacak Üretim Müdürü aramaktadır. Üretim grubunun sevk ve idaresini sağlayacak, Satış&Pazarlama biriminden gelen siparişler üzerine üretimin planlamasını sağlamak, Üretim programlarına uygun şekilde üretim yapılmasının takip edilmesi, ilgili birimler arasında düzenli koordinasyon sağlayarak problemlerin çözümüne destek olunması, Üretim programına göre ham madde ve yarı mamul ihtiyaç miktarlarının doğru ve eksiksiz olarak belirlenmesini sağlanması, Üretimin fiili sonuçlarıyla plan – program hedeflerini ve kullanılan malzemeyle elde edilen ürün adetlerini karşılaştırarak eğer var ise sapmalar ve nedenlerini tespit ederek aksiyonların alınmasını sağlar, Üretim Makine ve tesislerinin verimli, sağlıklı ve sürekli bir düzende çalışabilmeleri için Yıllık Bakım Planının oluşturulmasını ve planlı periyodik bakım uygulamalarının üretimi aksatmayacak biçimde yapılmasını sağlanması, Üretim hedeflerini belirlenen kalite seviyelerinde, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesi, Süreç iyileştirme faaliyetlerini yöneterek üretkenliği arttırmak ve maliyet yönetimini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim alanında, tercihen ambalaj ve/veya kalıp sektöründe 5 yıllık fabrika veya üretim müdürlüğü tecrübesine sahip, Sipariş üzerine çalışan bir üretim firmasında görev almış, İletişim becerileri kuvvetli, ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, analitik, Raporlama becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, pratik ve sonuç odaklı, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  İşletme Yöneticisi Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşletme Yöneticisi

  Özkardeşler Karton Ambalaj Endüstriyel Kalıp

  Ref: OZKYYIY01 - 604652

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük ambalaj kesim kalıbı üreticilerinden olan Özkardeşler, 1972 yılından beri kesim kalıpları üzerine faaliyet göstermektedir. Matbaa ve ambalaj üreticilerinin kullandığı tüm otomatik ve manuel makinelere uygun kesim kalıplarını üretmekte, temsilcisi ve ithalatçısı olduğu Amerika ve Avrupa'daki çeşitli kuruluşlardan ithal ettiği malzemeleri pazarlamakta ve bulunduğu sektörde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatı ile uğraşmaktadır. Özkardeşler Ltd. Şti., bugüne kadar edindiği bilgi birikimi ve kullandığı yüksek teknoloji ile, bir çok sektöre düz kalıp, set kalıbı, rotary kalıp ve endüstriyel kalıp üretim gerçekleştirmektedir. "www.ozkardesler.com” adresimizden şirketimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Şirketimizin Bağcılar da bulunan üretim tesislerinde belirtilen görevlerden sorumlu olacak İşletme Yöneticisi aramaktadır. Şube üretim grubunun sevk ve idaresini sağlanması, Satış&Pazarlama biriminden gelen siparişler üzerine üretimin planlaması, Üretim programlarına uygun şekilde üretim yapılmasının takip edilmesi, ilgili birimler arasında düzenli koordinasyon sağlayarak problemlerin çözümüne destek olunması, Üretim programına göre ham madde ve yarı mamul ihtiyaç miktarlarının doğru ve eksiksiz olarak belirlenmesini sağlanması, Üretimin fiili sonuçlarıyla plan – program hedeflerini ve kullanılan malzemeyle elde edilen ürün adetlerini karşılaştırarak eğer var ise sapmalar ve nedenlerini tespit ederek aksiyonların alınmasını sağlar, Üretim Makine ve tesislerinin verimli, sağlıklı ve sürekli bir düzende çalışabilmeleri için Yıllık Bakım Planının oluşturulmasını ve planlı periyodik bakım uygulamalarının üretimi aksatmayacak biçimde yapılmasını sağlanması, Üretim hedeflerini belirlenen kalite seviyelerinde, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesi, Şube'ye ait tüm idari işler süreçlerini yönetilmesi, Genel Müdürülük ve Merkez birimleriyle koordineli çalışmak bağlı olduğu yönetim kadrolarına ilgili raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim alanında, tercihen ambalaj veya kalıp sektöründe 3 yıllık yöneticilik deneyimi olan, Sipariş üzerine çalışan bir üretim firmasında görev almış, İletişim becerileri kuvvetli, ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi,analitik, Raporlama becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, pratik ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Koçak Şirketler Grubu

  Dijital Baskı Sorumlusu Koçak Şirketler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dijital Baskı Sorumlusu

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-DPS - 599842

  İşin Tanımı Ajansımız bünyesindeki dijital baskı atölyesindeki ekipmanları kullanarak baskı ve mücellit işlerini yapacak, matbaalarda yapılan baskı ve üretimleri takip edecek "Dijital Baskı Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + En az lise mezunu + 25-40 arayı erkek + Askerlikle ilişiği olmayan + Konusunda en az 2 yıl kesintisiz deneyime sahip + Baskı, renk ve mücellit konularında bilgili + Aktif B sınıfı araç kullanabilen + Konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Referans gösterebilecek + Dikkatli ve özenli NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10072 - 597041

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmalığını yapmakta olduğumuz, "Dijital Baskı" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda çalışacak"Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstriyel tasarım veya grafik bölümlerinden mezun, Tasarım yeteneği güçlü, estetik ve fonksiyonel ürünler geliştirebilecek, çözümler sunabilecek, Üretim ve malzeme bilgisine sahip, Araştırmacı, üretmeyi ve tasarlamayı seven ve bu süreçlere hakim olan, Ekip çalışmasına yatkın, çözümcü yaklaşıma ve pozitif bakış açısına sahip, Photoshop ve Coreldraw bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen

 • Dilek Etiket & Matbacılık

  Yönetici Asistanı Dilek Etiket & Matbacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Dilek Etiket & Matbacılık

  Ref: - 593486

  İşin Tanımı Bağcılar'daki etiket firmamıza Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, 30-40 yaş arası bayan Prezantabl, Çalışmayı seven, Pratik, organizasyon yeteneği olan, Yönetici asistanlığında tecrübeli, Diksiyonu düzgün. Avrupa yakasında oturanlar Bayan adaylar ve çok iyi derecede İngilizce bilenler tercihler edilecektir.

 • Reed Türkiye

  Project Manager Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Project Manager

  Reed Türkiye

  Ref: PM-0414 - 576864

  İşin Tanımı Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. Reed Turkey ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Currently we are looking for 'Project Managers' to work in one of the multinational FMCG companies. Job Description: Project Management & Customer service - Manage the project and co-ordinate the production process and suppliers to get the job done effectively and efficiently. Take client briefs for local execution and ensures delivery, deploying a complete project lifecycle process (client liaison, suppliers choice and liaison, production process, admin process). Adhere to key terms of the client’s/supplier’s contract and SLA e.g. pricing, turnaround times etc. Be compliant with all relevant legislation and standards prevailing upon the products customers require e.g., ISO, Quality, Health & Safety standards as applicable to the materials sourced. Create, follow and update operational and project reports covering areas such as: Operational Status, Job Tracking, Job Critical Path. Manage the administration process for the client: PO requisition, processing through proprietary IT systems and follow up to job completion (Proof of Delivery requisition and Invoicing) and process orders (from instruction to invoicing) in line with service level agreement, client brief and expectations, quality & ISO standards. Provide advice and assistance to clients on products, services and production methodology. Escalate to the Team Leader any situation requiring contingency planning and crisis management , with a solution-led attitude Understand how the Client’s business is structured and how their processes work within that structure. Together with any existing relationships with partner agencies/third parties and suppliers; foster and nurture these relationships. Relationship Management – Be responsive and polite, show empathy, interest, sensitivity and respect for the client, their business and their opinions. Question to understand or clarify expectations and provide client with essential BAU information including notifying them when projects are slipping or of potential problems. Make a note of problems and issues faced by client and discuss these with line manager to understand what development opportunities there may be. Manage the administration and data integrity that underpin and drive the account development process Financial Management - Ensure complete accuracy on a job by job basis; quotation vs estimate, client PO, invoice and on the Company system. Ensure that all WIP is accurately reported. Produce local activity reports and attend internal meetings as required. Values sharing and flexibility within the account structure; from time to time there could be opportunities for all to partner with or shadow new colleagues in other markets. Personal Development – Understand the role and its responsibilities and ensure you maintain the skills, knowledge and attitude to deliver a great service to your customers. Take advantage of learning and development opportunities and seek feedback to improve and enhance performance.

  Aranan Nitelikler Client Services / POS ordering and buying experience in a busy corporate environment. A solid understanding and experience of POP/POS and marketing collaterals’ market (permanent, semi-perm and print plus premiums). Able to talk the same language with the teams - know the language of FMCG communications. Doesn’t have to be a product/design expert but knowing what the products are and how they're applied. Experience of blue chip compliance environment. Experience of complex incident reporting and complaint management. Relevant Topic Graduate. Polished professional communication and presentation skills. Bi-lingual English & Relevant language for area.

 • Türkiye Gazetesi

  Baskı Makinesi Operatörleri Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Makinesi Operatörleri

  Türkiye Gazetesi

  Ref: BMOP 1112-01 - 410700

  İşin Tanımı İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden veya ikamet edebilecek Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Güleç Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Güleç Matbaacılık

  İzmir 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Güleç Matbaacılık

  Ref: - 603411

  İşin Tanımı Matbaa ve karton,ambalaj sektöründe saygın bir konuma sahip firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Matbaa sektöründe satış temsilcisi pozisyonunda deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip, Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Çalışkan,hırslı ve azimli, İletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İZMİR' de İkamet eden, Bayan.

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Uv Lak Ustası ve Ofset Kalfaları Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Uv Lak Ustası ve Ofset Kalfaları

  Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: UV-01 - 601323

  İşin Tanımı Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; * Konusunda ve karton ambalaj sektöründe deneyimli, * Esnek Çalışma Saatlerine Uygun * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış * Tercihen Matbaacılık Meslek Lisesi mezunu, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * Dikkatli, titiz ve ayrıntı odaklı çalışabilen, * Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın UV Lak Ustası ve Ofset Kalfaları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Yapıştırma Makinesi Usta ve Kalfaları Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yapıştırma Makinesi Usta ve Kalfaları

  Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: YAP-01 - 601321

  İşin Tanımı Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; * Konusunda ve karton ambalaj sektöründe deneyimli, * Esnek Çalışma Saatlerine Uygun * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış * Tercihen Matbaacılık Meslek Lisesi mezunu, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * Dikkatli, titiz ve ayrıntı odaklı çalışabilen, * Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın Yapıştırma makinesi usta ve kalfaları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa

  Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: KAL-01 - 601317

  İşin Tanımı Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; * Tercihen Matbaacılık ve karton ambalaj sektöründe kalite kontrol uygulamalarında deneyimli, * Esnek Çalışma Saatlerine Uygun * MS Office programlarını kullanabilen, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış * Dikkatli, titiz ve ayrıntı odaklı çalışabilen, * Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın Bay Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Ebru Fotoğrafçılık

  Muhasebe Uzmanı Ebru Fotoğrafçılık

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Ebru Fotoğrafçılık

  Ref: - 610597

  İşin Tanımı Muhasebe departmanımızda görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Logo muhasebe programını aktif kullanabilen, - Tek Düzen Hesap Planının tamamına hâkim, - Beyanname verebilecek düzeyde muhasebe uygulamalarına hakim, - Personel ve finans konusunda bilgi sahibi, - Takipçilik, sonuçlandırma ve yeniliklere açıklık konusunda istekli, takım çalışmasına yatkın, - Kaliteli iş yapmaya özen gösteren, - Yoğun ve esnek çalışma şartlarına uyum sağlayacak,

 • Keskin Ambalaj

  Grafikerler Keskin Ambalaj

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafikerler

  Keskin Ambalaj

  Ref: GRF04102014 - 604907

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe faaliyette bulunan firmamızın tasarım,grafik,klişe departmanında görevlendirilmek üzere Flekso Baskı tekniğinde konusunda deneyimli Grafikerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mac ortamında çalışan. Freehand,Photoshop, Illustrator ve diğer ilgili programlara hakim. Yaratıcı vizyona sahip. Flexo baskı konusunda bilgi sahibi elemanlar alınacaktır. Askerliğini yapmış(erkek personel için)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka