ARAMA SONUÇLARI

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser Antalya Halka Tanıtım

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser Antalya

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR SFD DÖNEM - 612372

  İşin Tanımı Doğum iznindeki personel yerine 01 Kasım - 01 Mart 2014 Tarihleri arasında Antalya Bölgede Zincir ve Yerel Mağazalarda rut dahilinde çalışmak üzere Merchandiser her mağaza için; Reyon düzenleme, Satış ve Stok Raporu, Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir ve yerel marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Zincir ve Yerel Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Akasya Tekstil

  Model Makinacı Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Akasya Tekstil

  Ref: - 612371

  İşin Tanımı Butik tarzda bayan dış giyim çalışan firmamıza MODEL MAKİNACI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -35 ile 50 yaş aralığında, -Penye, kumaş, kotonda deneyimli, -Kesim yapabilecek, -Model yapabilecek, -Singer, overlok, reçme de tecrübeli, -Ümraniye'ye yakın lokasyonda ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan, -Bay ve Bayan MODEL MAKİNACILAR alınacaktır. Maaş+SSK+Yol+Yemek Çalışma saatlerimiz 08:00-19:00'dır. İletişim için 0533 403 93 27 (Ege Bey)

 • Fırat Plastik

  Rusça Bilen İhracat Bölge Sorumluları Fırat Plastik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Rusça Bilen İhracat Bölge Sorumluları

  Fırat Plastik

  Ref: RUSEL14-1 - 612365

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler * Rusça ve tercihen ingilizce bilen, * Üniversite mezunu, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Aktif araç kullanabilen, * Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, * Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Askerliğini yapmış, bay.

 • Taş-Han Tekstil Turizm

  Sekreter Taş-Han Tekstil Turizm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Taş-Han Tekstil Turizm

  Ref: - 612364

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Telefonlara bakabilecek, Ön muhasebe dalında yetişebilecek, Mutfak bölümüne yardımcı olabilecek, Bilgisayar üzerinden etiket hazırlayacak "Sekreter" aranıyor.

 • Unitim Marka Mağazacılık

  Merchandıser Unitim Marka Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandıser

  Unitim Marka Mağazacılık

  Ref: MRC-001 - 612363

  İşin Tanımı Preparing and analyzing weekly sales reports, sales/stock/sell thru/coverage by store and departments. Directly accountable for stock allocation and replenishment, terminal stock management. Managing the shipments, and all relations with the countries that are reporting to Turkey. Following up all product and non-retail merchandise deliveries. Periodically visits stores to see the sales/stock balance, layout of the stores, attitude and productivity of the sales staff. Follow up the fashion trends, and provide feedback to brand center about local markets. Monitoring competitor activities and decides lines to be included in sale and mark down percentage or promotion. Analyzing the competitor prices to determine brand prices. Reporting on competitor activity and recommending tactics/strategies to exploit gaps in market, and identifying other opportunities to maximize profitability. Updating stores/sales staff on product trends by regular direct contact and seasonal trainings.

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration,Textile Engineering or Industrial Engineering from a reputable university Product management/planning experince in an international or international oriented environment is a plus Excellent command of English Proficiency in MS Office applications Strong analyzing, organizational and problem solving skills Pro-active, energetic team player with good communication and presentation skills Able to travel domestically and internationally

 • Koza Gıda

  Satış Temsilcisi Koza Gıda

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Koza Gıda

  Ref: ZR-01 - 612362

  İşin Tanımı Ağırlıklı olarak portföyde bulunan Anadolu yakasında horeca kanadında ki müşterileri ziyaret edecek, satış ve tahsilatını gerçekleştirecek ve yeni müşteriler kazandıracak satış temsilcisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Gıda konusunda en az 2 yıl saha satış tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif sürücü (B) ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, Satış Temsilcisi aranmaktadır.

 • Çetinkaya

  İmalat Depo Elemanı Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Depo Elemanı

  Çetinkaya

  Ref: DPELMN-AND - 612361

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Genel Merkezinde Depo Elemanı olmak üzere; Dinamik ve çağdaş mağazacı olmayı hedeflemiş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, sosyal ilişkilerinde başarılı, üretken, özgüveni yüksek takım arkadaşı arıyoruz. En az Lise mezunu Tercihen Depo ve Lojistik operasyon konusunda tecrübeli Ürün giriş çıkış ve stok takibi yapabilecek İlgili Otomasyon Programlarını / Tercihen Mikro Programını kullanabilen veya programa hızlı adaptasyon sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek Sigara kullanmayan Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar)

  Aranan Nitelikler Mal kabul, Stok, Sevkiyat ve Sistemsel Takip Yönetimi; Merkez depoya tedarikçilerden ve üretimden gelen ürünlerin ve malzemelerin sayımı, kabulü, sipariş kontrolü, irsaliyelerin girişinin yapılması ve depo düzenine göre yerleştirilmesi Mağazalara sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve gönderilmesi ve tüm sistemsel takiplerinin gerçekleştirilmesi

 • Arow Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Gaziantep Sankopark Arow Mağazacılık

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Gaziantep Sankopark

  Arow Mağazacılık

  Ref: SD-GZ-SNKP - 612360

  İşin Tanımı Arow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır. Arow Mağazacılık, ekip ruhuna sahip olmaya, her zaman daha iyi hizmet vermeye, sürekli gelişmeye ve değer katmaya önem vererek, mağazacılık sektörüne tutkuyla bağlı ve bu alanda ilerlemek isteyen çalışanlarına kariyer olanağı sağlamaktadır. Gaziantep Sankopark Avm’de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, ürünlerin nitelikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı bilgi verilmesi, Etkili ve müşteri odaklı servis sunarak müşteri memnuniyetinin sağlanması, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkının sağlanması, Reyon düzeninin sağlanarak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olunmasından sorumlu olacak Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya lise ve dengi okullarda aktif olarak öğrenimini sürdüren, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimi olan, İletişim becerisine sahip, İkna kabiliyetine sahip, Problem çözme yeteneği olan, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl, Askerliğini yapmış (Bay adaylar için)

 • Haksel Büro Mobilyaları

  Montaj-Sevkiyat Sorumlusu Haksel Büro Mobilyaları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj-Sevkiyat Sorumlusu

  Haksel Büro Mobilyaları

  Ref: 2 - 612359

  İşin Tanımı Üretimi yapılan ürünlerin müşteriye sevk organizasyonunun gerçekleştirilmesi, Sevk organizasyonu çerçevesinde fatura ve sevk irsaliyelerinin düzenlenmesi, Gelen ve giden malzemelerin kontrolünü yapıp stok giriş ve çıkışlarının yapılması, Aylık bazda üst yönetime raporların sunulması

  Aranan Nitelikler MONTAJ VE SEVKİYAT SORUMLUSU Ofis Mobilyaları konusunda tecrübe sahibi, 30-40 Yaşları arasında, Ekip çalışmasına uygun, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek yetenekte, Raporlama bilgi ve yeteneğine sahip, Depo ve Sevkiyat konusunda Tecrübeli İyi düzeyde teknik resim okumasını bilen, Yurtiçi ve Yurtdışı Sevkiyat operasyonlarında ve antrepoda minimum 2 yıl görev almış Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Yoğun-esnek iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Müdürü - İstanbul Airport AVM Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - İstanbul Airport AVM

  Firma Adı Gizli

  Ref: MM-IST-AIRP - 612358

  İşin Tanımı - Mağaza performansının artırılması, - Mağaza hedef ciro takibininin yapılması, - Mağaza nakit planlamasının merkezle paralel olarak yapılması , - Mağaza personelinin yönetimi ve motive edilmesi, - Müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edilip, ideal ürün ve hizmetin sunulması, - Mağaza ile ilgili tüm raporlamaların yapılmasından sorumlu olacak "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe (tercihen ayakkabı) yöneticilik deneyimi bulunan, En az 4 yıl iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve mağazacılık konusunda eğitim verebilecek kadar deneyimli, NEBİM WİNNER mağazacılık programını bilen ve kullanabilen, Tercihen Üniversite Mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, liderlik özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

 • Fenerium

  Satış Danışmanları Fenerium

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları

  Fenerium

  Ref: SD ADANA - 612357

  İşin Tanımı Adana Optimum Alış-Veriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren , 25 yaşını aşmamış, Bay ve Bayan satış danışmanları Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Teknik Servis Uzmanı TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Uzmanı

  TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Ref: IOTKNK-01 - 612356

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Happy Center

  Depo Porsoneli Happy Center

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Porsoneli

  Happy Center

  Ref: - 612355

  İşin Tanımı Merkez depomuzda sevkiyat ve yükleme işlemlerimizi yapabilecek Bay personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Saha Satış Temsilcisi TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Ref: IOSST-01 - 612354

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Bölge Satış Yöneticisi/temsilcisi (Tüm Türkiye) Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Yöneticisi/temsilcisi (Tüm Türkiye)

  Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Ref: YİS-03 - 612353

  İşin Tanımı İzmir/Çiğli A.O.S.B.'de faaliyet göstermekte olan % 100 yabancı sermayeli firmamızın gelişen ve büyüyen organizasyonu içerisinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Bölge Satış Yöneticisi/Temsilcisi arayışımız mevcuttur. Mevcut noktalardaki müşteri ziyaretlerini planlanmış rutlar dahilinde gerçekleştirmek, Belirlenmiş olan hedeflere ulaşmak için satış operasyonunu gerçekleştirmek, Bölgedeki pazar durumunu, rekabet ortamını takip etmek, müşteri hareketlerini izlemek ve ihtiyaç duyulan bilgileri zamanında eksiksiz hazırlanmasını sağlamak ve ihtiyaca cevap vermek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda üzerine Satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayi veya Distribitör yönetiminde deneyimli, Kendi alanında gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen, Müşteri ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, proaktif, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, İletişim, ikna ve sunum becerisine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanan, Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için), Türkiye' nin tüm illerinden başvurular kabul edilecektir. (Çalışma bölgeleri yaşadığı şehirler olacaktır.)

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-YÇM - 612352

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü bankalarından olan müşterimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere " YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ" aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Karma Kokteyl Örme

  Planlama-Kartela Karma Kokteyl Örme

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama-Kartela

  Karma Kokteyl Örme

  Ref: KARMA-PLANLAMA - 612350

  İşin Tanımı Tekstil Firmasında; Örme Planlam ve kartela bölümünde çalıştırılmak üzere; Yüksekokul Mezunu, Tecihen konuya vakıf, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu Bayan, 30 yaşını geçmemiş, Avcılar - Beylikdüzü civarında veya e-5 e yakın otura, Sigara kullanmayan , Excel, word, görsel tabanlı muhasebe programı kullanabilen, Tercihen örme kumaş planlama veya kartelada çalışmış

 • Carglass Otocam

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Carglass Otocam

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Carglass Otocam

  Ref: CCC-01 - 612349

  İşin Tanımı Carglass®, 28 ülkede faaliyet göstermekte olan Dünya'nın önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olan Belron®'un bir kuruluşudur. Belron®, Carglass®,'ın yanı sıra, araç camı tamir ve değiştirme endüstrisinde yer alan ve Avrupa'da Carglass®; Avustralya'da O’Brien® ve Amerika Birleşik Devletlerinde Safelite®'ın da dahil olduğu Dünya'nın önde gelen markalarının çoğunun sahibidir. Telefon aracılığı ile gelen müşteri sorularını yanıtlamak, gerekli şekilde yönlendirmek, Kaskolu ve nakit cam hasarı bulunan müşterilere, randevu organizasyonunu sağlamak, Verilen randevuların takibini sağlamak, Yapılan değişim veya tamir işlemini takip edip sonuçlandırmak, Destek kayıtlarını yanıtlamak, sorunların takibini ve çözümünü sağlamak, Müşteri Memnuniyeti standartları doğrultusunda satış sonrası hizmet vermek, Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve email yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite Mezunu, Müşteri Hizmetleri alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanmayı iyi bilen, Diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sabırlı, güler yüzlü, pozitif enerjili, Rahat, genç ve dinamik bir ekip ile rahat ve keyifli bir ortamda çalışmayı isteyen, Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Tercihen Ümraniye,Sancaktepe,Samandıra,Pendik,Kartal,Maltepe ilçelerinde ikâmet eden, Aranan tüm nitelikleri taşımayan adaylar, değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS ABONE MERKEZİ

  Ref: DVÇMMT - 612348

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline "İLETİŞİM OFİS"te ; ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Remzi Kitabevi

  Satış Danışmanı ve Kasiyer Remzi Kitabevi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ve Kasiyer

  Remzi Kitabevi

  Ref: Aqua Florya4 - 612347

  İşin Tanımı Florya'da açılacak, Aqua Florya AVM'de kasa , kitap , dergi vb. reyonlarımızda müşterilerimize yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Kitapçılığı meslek olarak yapmak isteyen Tecrübeli / Tecrübesiz Kendine güvenen Sorumluluk sahibi En az lise mezunu 18-30 Yaş arası Bay - Bayan eleman

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka