ARAMA SONUÇLARI

 • Bilim Makina San. Tic. A.Ş.

  Lojistik Elemanı Bilim Makina San. Tic. A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Elemanı

  Bilim Makina San. Tic. A.Ş.

  Ref: BM-2014-12 - 617978

  İşin Tanımı Firmamızın bünyesinde istihdam edilmek üzere - Lojistik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Erkek Aday Bursa'da İkamet eden Meslek Yüksekokulu bölümünden mezun Microsoft Office programına hakim Askerlik görevini tamamlamış

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Tepe Nautilus Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı - Tepe Nautilus

  Yargıcı

  Ref: Y-SDTN - 617977

  İşin Tanımı Tepe Nautilus mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNST - 617976

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNSY - 617975

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ YETKİLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera programlarına hakim, Banket portföyü olan, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Teknisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGETKNSYN - 617973

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Binanın tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Kat Şefi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Şefi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGKTSF - 617972

  İşin Tanımı TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT ŞEFİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Garson GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGGRSN - 617971

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GARSON olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Micros kullanımı konusunda deneyimli, Servis ve sunum bilgisi yüksek, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Part - Time Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Part - Time Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: part-time - 617969

  İşin Tanımı Madame Coco Ailesi olarak; İZMİR mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ''PART-TIME SATIŞ DANIŞMANLARI" arıyoruz. Çalışma Koşulları Haftada max 30 saat çalışabilecek. Ücretlendirme: Yol ve yemek ücreti verilmektedir. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler •Tercihen Üniversite öğrencisi, •Haftalık 30 saat çalışma imkanı bulunan, •Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, •İletişim becerileri gelişmiş, •Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Koçtaş

  Uzmanlar (Diyarbakır) Koçtaş

  Diyarbakır Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzmanlar (Diyarbakır)

  Koçtaş

  Ref: DYR-U-1114 - 617968

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, DİYARBAKIR'da açılacak mağazası için ürün bilgisi ve satış deneyimleriyle ekibimize katkıda bulunacak "UZMANLAR" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye,ısıtma-tesisat,hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarının birinde en az 10 yıl satış veya ürün deneyimine sahip Ürün bilgisi ve uzmanlığını çalışanlara ve müşterilere aktarabilecek Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • FCL Assist

  Satış Temsilcisi FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: FCL ST - 617967

  İşin Tanımı 11 Yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamıza bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Telefonla konuşmaktan ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan, Hedefleri olan, Gelişime ve öğrenmeye açık. Peki Neden Satış Sektöründe Olmalısınız? Çünkü; satış temsilcilerinin maaşlarını şirket, kazançlarını kendileri belirlerler. Çünkü; ekonomik hayatın devamı için üretilen bir ürünün satılması gerekir ve satanlar satış temsilcileridir.Yani satış temsilcileri ticari hayatın devamı için en değerli kişilerdir. Çünkü; ömür boyu satış işi yapamazsınız, ama satış tecrübesi ilerideki yapacağınız farklı işler için sizi yetiştirir, yeteneklerini geliştirir. Çünkü; satış yapmanın hazzı başka hiç bir meslekte yok.

 • Aydınlı Group

  Pıerre Cardın Asistan Tasarımcı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pıerre Cardın Asistan Tasarımcı

  Aydınlı Group

  Ref: IK-PCATG - 617966

  İşin Tanımı PIERRE CARDIN markamızın tasarım ekibinde görevlendirilmek üzere "ASİSTAN TASARIMCI" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, •Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, •Adobe Illustrator programını çok iyi derecede kullanabilen, •İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, •Tercihen İngilizce bilen, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Kemeraltı - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Kemeraltı - Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: İzmir -Müdür - 617965

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Kemeraltı'nda açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren

  Aranan Nitelikler Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek

 • Batu Mimarlık

  Teknik Ofis Elemanı Batu Mimarlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ofis Elemanı

  Batu Mimarlık

  Ref: - 617964

  İşin Tanımı Demontable bölme duvar alanında çalışan firmamızın teknik ofis departmanında görev almak üzere; Projelerin çizilmesinde, Çizimi tamamlanan projelerin, müşteri onayına sunulmasında, Pazarlama ve Satış biriminin desteklenmesinde, Çizilen projelerin üretim aşamasında üretim/planlama birimi ile koordineli olarak çalışılmasında, Yoğun iş temposunda çalışacak,

  Aranan Nitelikler İlgili okullardan mezun, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, AUTOCAD programına ileri derecede hakim, Office programlarına hakim ve Excel programında başarılı, Planlama, takip ve yönetsel yetenekleri olan, Tekniker ve teknik çizim elemanı aranmaktadır.

 • Aydınlı Group

  Yazılım Geliştirme Uzmanı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Geliştirme Uzmanı

  Aydınlı Group

  Ref: IK-YGUG14 - 617963

  İşin Tanımı • Müşteri ihtiyaçlarına ve beklentisine uygun, kullanıcı dostu tasarımlara sahip uygulamalar geliştirmek. • Yazılım geliştirme sürecinin algoritma tasarımı, geliştirme, test, teknik dokümantasyon ve bakım aşamalarında görev almak. • Belirlenen standartlara uyacak şekilde yazılım geliştirme faaliyetlerini yerine getirmek

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb. lisans bölümlerinden mezun,• Microsoft .NET platformunda en az 5 yıl Yazılım Uzmanı olarak görev almış, • C# ve/veya VB.NET programlama dillerine hakim, • Nesne yönelimli programlama(OOP), Servis yönelimli mimari(SOA), Tasarım desenleri (Design Patterns) ve Çok katmanlı uygulama geliştirme konularında deneyimli, • WCF, WPF, Entity Framework konularında deneyimli, • MS SQL Server üzerinde veri tabanı tasarımı ve programlama konularında deneyimli • Yeniliklere açık, yazılım geliştirme metot ve teknolojilerini takip eden, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli, • Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Tercihen DevExpress ile uygulama geliştirmiş, • Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, • Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Kemeraltı - Mağaza Depo Görevlisi Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Kemeraltı - Mağaza Depo Görevlisi

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: İzmir-Depo - 617962

  İşin Tanımı 2011 yılında ev tekstili ve dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Madame Coco, hızla artan mağazalarıyla daha çok evde daha çok hayata ortak oluyor. İstanbul’da başlayan hikâyesini, 140’a ulaşan mağazasıyla farklı şehirlerdeki müşterilerine de taşıyor. MADAME COCO, İzmir KEMERALTI'nda açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan MAĞAZA DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, •Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, •Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, •Asgari Lise mezunu, •Bay, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Kemeraltı- Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Kemeraltı- Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: İzmir-Kemeralt - 617961

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Kemeraltı'nda açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi -Trabzon Stratej İK

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi -Trabzon

  Stratej İK

  Ref: PGY-TRBZN-1114 - 617960

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Trabzon şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Lamartine Otel

  Resepsiyonist Lamartine Otel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Lamartine Otel

  Ref: Resepsiyon - 617959

  İşin Tanımı OTELİMİZDE RESEPSİYONDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE RESEPSİYON MEMURU OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN TURİZM OTELCİLİK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKULU MEZUNU İNGİLİZCE BİLEN KONUSUNDA DENEYİMLİ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ GÜLERYÜZLÜ SİGARA İÇMEYEN İSTANBULDA İKAMET EDEN TERCİHEN FİDELİO OPERA PROGRAMINI BİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN

 • Aydınlı Group

  İş Zekası ve Raporlama Uzmanı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Zekası ve Raporlama Uzmanı

  Aydınlı Group

  Ref: IK-IZUG14 - 617958

  İşin Tanımı Veri ambarı ve OLAP küplerinin tasarımı, geliştirilmesi ve desteklenmesini sağlayacak, İş zekası araçları ile raporlar geliştirecek, İş zekası sistemlerinin bakım, yönetim ve izleme faaliyetlerini gerçekleştirecek, İş zekası sistemlerinin sürekliliği ve ölçeklenebilirliği için gerekli planlamaları yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri) Microsoft İş Zekası platformunda deneyime sahip, SSIS, SSRS ,SSAS konularında uzman, T-Sql sorgulama diline uzman seviyede hakim, performanslı, okunabilir T-Sql kodları yazabilen, Veri ambarı tasarımı ve geliştirme konusunda deneyimli, ETL süreçlerini tasarlayıp, geliştirebilen, Tercihen PowerPivot, PowerView, PowerMap, PowerQuery, DAX, MDX konularında bilgi sahibi, Tercihen Microsoft Sharepoint BI platfomunda uygulama geliştirmiş, Tercihen Büyük ölçekli veri tabanları ile çalışmış, En az teknik dokümanları okuyup, anlayabilecek düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, yenilikçi ve yeniliklere açık, Tercihen SAP veri tabanı yapısı, SAP BW, BO konularında bilgi sahibi,

 • Bumm Mimarlık

  Asistan Bumm Mimarlık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan

  Bumm Mimarlık

  Ref: - 617957

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler -Ms office programlarını etkin düzey de kullanabilen. -Diksiyonu düzgün. -Telefon trafiğini yönlendirebilecek. -Pozitif ve Güler yüzlü -Organizasyon becerisi olan -İst. Anadolu yakasında İkamet eden. -Bayan asistan aramaktayız (20-28 yaş arası)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka