ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Temizlik ve Mutfak Personeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik ve Mutfak Personeli

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001484 - 611329

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MİMARLIK VE TASARIM ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Çay-Kahve servisi yapılması, * Yönetime yemek servis edilmesi, * Ofisin rutin temizlik işlerinin düzenli olarak yapılması (mutfağın temiz ve düzenli tutulması, ofis çalışanlarının masalarının temizliği, çöplerin toplanması ve tuvalet temizliği gibi) görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * 30 - 40 yaşları arasında, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tepebaşı lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, * Bay / Bayan, "TEMİZLİK ELEMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Proje Uzmanı Mimar-Peyzaj Mimarı ve Mimari Ressam Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Uzmanı Mimar-Peyzaj Mimarı ve Mimari Ressam

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: 2014-2 - 605051

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimarlar ve Mimari Ressamlar -Yapısal,Bitkisel Peyzaj projeleri ve vaziyet planları hazırlayabilecek Peyzaj Mimarları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimar,mimari ressam ve peyzaj mimarı.

 • IŞIK PEYZAJ

  Şöför IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şöför

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613399

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, En az lise mezunu Yönetici şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Dinamik, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı İş takibi yapabilen ve sonuç odaklı İletişimi kuvvetli Sorumluluk sahibi Giyimine ve hijyene önem veren Ekip çalışmasına uyumlu Resmi dairelere , bankalara ve tahsilata gidebilecek Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yol güzergahlarını iyi bilen Otomobillerin genel teknik özelliklerini bilen Beykoz'da ikamet eden Bay şirket şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Kanz - Bemateks

  Mimar Kanz - Bemateks

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Kanz - Bemateks

  Ref: MİM-102014 - 613136

  İşin Tanımı - Mevcut ve yeni mağazalar ile merkez, yurtiçi / yurtdışı yatırımlarla ilgili mimari hizmetler , - Mağaza rölevelerinin alınması , - Teknik çizim ve 3 boyutlu (3D Max) çizimlerin hazırlanması , - Tedarikçi firmalarla gerçekleşen operasyonun takibi , - Mağaza tadilatı sürecinde şantiye takibi , - Merkez bina teknik işler organizasyonuna katkıda bulunulması ,

  Aranan Nitelikler - Mağaza dekorasyonu ve şantiye yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli , - Autocad ve 3D Max programlarına hakim , - Kariyer hedefi olan , - Almanca ve/veya İngilizce bilen , - Askerlikle ilişiği olmayan , (erkek adaylar için) - Seyahat engeli olmayan , - Dinamik ve hızlı çözüm üretebilen , - İnsan ilişkilerinde başarılı , - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , - Dış görünümüne özen gösteren , - Avrupa yakasında ikamet eden , Adaylar aranmaktadır.

 • Pro Yapı Dekorasyon

  Tekniker Pro Yapı Dekorasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekniker

  Pro Yapı Dekorasyon

  Ref: - 612101

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ve Mimarlık ile ilgili bölümlerinden mezun, Autocad, 3dmax ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip içinde koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Sürücü belgesi olan aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Şirketimizin gelişimine katkı verebilecek, Sultanbeyliği Atölye ve Etiler Ofisimizde yer almak üzere BAYAN ELEMAN Alanında tecrübe aranmamaktadır.

 • Enplus

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri Enplus

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri

  Enplus

  Ref: - 611887

  İşin Tanımı Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Bay İç Mimar / İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık veya İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Autocad,3DMax programlarını etkin şekilde kullanabilen, Proje uygulamalarında ve şantiyede aktif olarak görev yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay adaylar

 • CVPlus Search & Selection

  İç Mimar-Proje Satış Sorumlusu CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar-Proje Satış Sorumlusu

  CVPlus Search & Selection

  Ref: İMPSS-0314 - 610314

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz lüks mobilya sektöründeki firmamız için 'İÇ MİMAR-PROJE SATIŞ SORUMLUSU' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, -Tercihen lüks mobilyacılık sektöründe proje satışı deneyimi olan, -Otellere,mimarlara,hastanelere,özel müşterilere öneriler sunacak, çizim yapacak,teklif hazırlayacak ve proje satışı gerçekleştirecek, -İyi derecede İngilizce bilen -B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Portföyü olan -En az 4 yıl deneyimli -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -İletişim becerisi , özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek -Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren -Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: IYY_180914 - 607714

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bahçeşehir şantiyesinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 10 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında en az 10 yıl deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Perspektif Maket

  Maket Yapımı Perspektif Maket

  Ankara 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Maket Yapımı

  Perspektif Maket

  Ref: - 606338

  İşin Tanımı Mimari maket atölyemize yetiştirilmek üzere autocad bilen analıtık dusunebılen el becerisine sahip bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Proje çözümleyebilen sabırlı uyumlu dikkatli

 • Nehir Ofis Mobilyaları

  Satış Temsilcisi Nehir Ofis Mobilyaları

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Nehir Ofis Mobilyaları

  Ref: - 603549

  İşin Tanımı Ofis mobilyası sektöründe faaliyet gösteren, deneyimli , rekabet gücü yüksek olan şirketimizin, Satış ve Pazarlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. Aşağıdaki özelliklerden olabildiğince fazlasına sahip olabilmek adaylar için avantaj teşkil edecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış konusunda deneyimli, saha satış alanında kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, Analitik düşünebilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Çizim programlarına hakim (3DS MAX, AutoCAD, Arcon) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Kale Mimarlık

  Mimar & İçmimar Kale Mimarlık

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar & İçmimar

  Kale Mimarlık

  Ref: - 602524

  İşin Tanımı Tasarım ve Uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, 3D Max programını çok iyi kullanabilen, ofis ve sahada görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden, Üniversitelerinin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım konusunda yeteneklerine güvenen, şantiye deneyimi olan Gerektiğinde seyahat edebilecek, Yönetsel ve organizasyon becerileri yüksek, Deneyimli MİMAR ve İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur. NOT: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları zorunludur.

 • Kale Mimarlık

  Ön Muhasebe - Sekreterlik Kale Mimarlık

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe - Sekreterlik

  Kale Mimarlık

  Ref: - 600717

  İşin Tanımı Muhasebe ve yönetici asistanlığı

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen myo veya üniversite mezunu, Mikro muhasebe programına hakim, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Telefon trafiğini idare edebilecek, iletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, Dosyalama ve dokümantasyon konusunda tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Not: Adayların RESİMLİ ve GÜNCEL CV leri ile sadece ONLİNE müracatları kabul edilecektir. Telefonla kesinlikle bilgi verilmemektedir.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Konsept Geliştirme Uzmanı / Mimarı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Konsept Geliştirme Uzmanı / Mimarı

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: KGU_160614 - 588481

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkezinde görevlendirilmek üzere proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak projelerin konsept, avan ve ruhsat projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Konsept, avan ve ruhsat projelerinde deneyimli, Mevzuat ve yönetmeliklere hakim, Yapı tasarımı konusunda deneyimli, ofiste uygulama ve detay projelerine hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakası'nda ikamet eden.

 • IŞIK PEYZAJ

  Personel Elemanı IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Elemanı

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613363

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, * En az Ticaret Lisesi mezunu * Puantaj, bodrolama, e-bildirge-raporlama konularına vakıf * SGK- İş Hukuku, özlük işleri ve mevzuatına hakim * Link ve MS Ofis programlarını iyi bilen * Yoğun iş temposunda çalışabilen * Anadolu Yakası'nda ikamet eden * Askerlik hizmetini tamamlamış * Bay takım arkadaşları aramaktayız. Not: Cumartesi günleri çalışmamız vardır.

  Aranan Nitelikler

 • IŞIK PEYZAJ

  Personel Sorumlusu IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Sorumlusu

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613362

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, * Üniversitelerin işletme ve iktisat eğitimi gibi bölümlerinden mezun * Puantaj, bodrolama, e-bildirge-raporlama konularına vakıf * SGK- İş Hukuku, özlük işleri ve mevzuatına hakim * Link ve MS Ofis programlarını iyi bilen * Yoğun iş temposunda çalışabilen * Aktif araç kullanabilen * Anadolu Yakası'nda ikamet eden * Askerlik hizmetini tamamlamış * Bay takım arkadaşları aramaktayız. Not: Cumartesi günleri çalışmamız vardır.

  Aranan Nitelikler

 • IŞIK PEYZAJ

  Maliyet Muhasebesi Elemanı IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Maliyet Muhasebesi Elemanı

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613361

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, * En az Ticaret Lisesi mezunu * Muhasebe bilgisi olan * Link ve MS Ofis programlarını iyi bilen * Yoğun iş temposunda çalışabilen * Anadolu Yakası'nda ikamet eden * Askerlik hizmetini tamamlamış * Bay takım arkadaşları aramaktayız. Not: Cumartesi günleri çalışmamız vardır.

  Aranan Nitelikler

 • Mimarch Yapı Mimarlık

  Şantiye ve Proje Sorumlusu Mimarch Yapı Mimarlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye ve Proje Sorumlusu

  Mimarch Yapı Mimarlık

  Ref: - 612700

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, ŞANTİYE VE PROJE SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Konusuyla iligili bilgisayara programlarını etkin şekilde kullanabilen, Hakediş, teklif hazırlama ve raporlama konusunda deneyimli, Proje ve Uygulama konusunda deneyimli, İnce yapı imalatlarına hakim, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen, Hem şantiye hem de ofiste görev alabilecek, Minimum 25 yaş ve üzeri, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayla için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Mimarch Yapı Mimarlık

  Mimar / İç Mimar Mimarch Yapı Mimarlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar / İç Mimar

  Mimarch Yapı Mimarlık

  Ref: - 612696

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, MİMAR VE İÇ MİMAR aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, En az 3 Yıl deneyimli, Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını ( Auto CAD, 3D MAX + VRAY ,PHOTOSHOP ) etkin şekilde kullanabilen, Hakediş, teklif hazırlama ve raporlama konusunda deneyimli, Proje ve Uygulama konusunda deneyimli, İnce yapı imalatlarına hakim, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen, Hem şantiye hem de ofiste görev alabilecek, Minimum 25 yaş ve üzeri, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayla için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Dizayn ve Tasarım Müdürü Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dizayn ve Tasarım Müdürü

  Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Ref: - 612342

  İşin Tanımı Ongan Şirketler Grubu, saygın bir geçmişe sahip olan, Tekstil, İnşaat, Spor Tesisleri, Gıda ve Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerinin yanı sıra yurt dışı yatırımları ile büyümeye devam etmektedir. Büyüyen yapımız içinde Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık şirketimizde görev almak üzere ''Dizayn ve Tasarım Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad bilgisine ve 3D max programlarına hakim, 5 yıllık yöneticilik düzeyinde tecrübe sahibi Proje geliştirme, planlama ve koordinasyonuna hakim, tüm süreçleri takip edebilecek, Özellikle mobilya sektöründe şirket stratejilerimize uygun, özgün konseptte tasarım ve projelerin üretimini sağlayabilecek, Şirketimizdeki tüm projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar olan zaman mimari kalite ve maliyet ile ilgili tüm faaliyetleri yönetebilecek, projelendirme, raporlama, planlama ve saha deneyimine sahip Tercihen İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış,

 • Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Üretim ve Üretim Planlama Personeli Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim ve Üretim Planlama Personeli

  Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Ref: - 610958

  İşin Tanımı Hadımköy' de yer alan, iç dekorasyon ve mimarlık alanında hizmet veren fabrikamıza "Üretim ve Üretim Planlama Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veye Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mobilya üretiminde tecrübeli, Proje okuyabilen, tercihen Autocad programı bilen, Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece civarında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, İrtibat Bilgileri: Tel : 212 886 25 52 GSM : 530 387 33 47 e-mail: azengin@arton.com.tr

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka