ARAMA SONUÇLARI

 • OKAY BABY

  Stilist ve Modelist OKAY BABY

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stilist ve Modelist

  OKAY BABY

  Ref: - 616332

  İşin Tanımı 0-5 yaş bebe ve çocuk kıyafetleri üreten firmamıza stilist ve modelistler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çocuk Tasarım departmanında görevlendirilmek üzere Stilist ve Modelist takım arkadaşları arıyoruz. Çocuk Tasarım departmanlarında en az 3 yıl deneyimli, Koleksiyon hazırlayabilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak, gerber çizim programına hakim, Bayan ve Bay (Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış),

 • ZNG MODA A.Ş

  Model Makinacı ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: MDLMKNC 002 - 612435

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız firmasıdır. bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde görev yapacak ''Model Makinacı'' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bayan giyim; ceket, pantolon, elbise, mont konusunda tecrübeli, Uzmanlaşmış, verilen modelleri zamanın da ve sorunsuz çıkarabilen, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerisi güçlü Alanında en az 3 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

 • Zenginler Giyim

  Model Makinacı Zenginler Giyim

  İstanbul Anadolu 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Zenginler Giyim

  Ref: MDLMKNC 001 - 612306

  İşin Tanımı SULTANBEYLİ'DEKİ İHRACAT FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MODEL MAKİNACI ARANMAKTADIR..

  Aranan Nitelikler Bayan giyim; ceket, pantolon, elbise, mont konusunda tecrübeli, Verilen modelleri zamanın da ve düzgün çıkarabilen, Ekip çalışmasına uygun, Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurmaları aranmaktadır.

 • Tuman Tekstil

  Model Makinacı Tuman Tekstil

  İstanbul Avrupa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Tuman Tekstil

  Ref: - 607944

  İşin Tanımı Firmamıza Kağıthane'ye yakın civarında oturan, en az 5 yıllık deneyimli model makinacılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, titiz, işini severek yapacak, Takım halinde çalışabilecek, Tüm makinaları kullanabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

 • SUWEN

  Kalite Kontrol Elemanı SUWEN

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  SUWEN

  Ref: - 584502

  İşin Tanımı Üretimde ve mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmamız için, yetiştirilmek üzere kalite kontrol elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kalite kontrol, konfeksiyonda en az 1 yıl çalışmış Makinede en az 1 yıl deneyim sahibi İç giyim üretimde tercihen sutyen üretiminde görev almış, Seyahat engeli bulunmayan Tercihen bay

 • Karbel Konfeksiyon

  Genel Başvuru Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Karbel Konfeksiyon

  Ref: KRBL0033 - 563124

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üretimi yapan Karbel Konfeksiyon İstanbul üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Gömlek üretiminde tecrübeli/tecrübesiz. -Regolacılar, -Makinacılar, -Ütücüler, -Takım çalışmasına yatkın, -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvurular cv@karbel.com mail adresi üzerinden de yapılabilir.

 • BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Model Makinacı BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  İstanbul Avrupa 13-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Ref: - 593273

  İşin Tanımı Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli , dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 5 yıllık deneyime sahip - Dokuma ve örme ürünlerde deneyimli - Singerde (düz makine) uzman, yanında diğer makineleri de kullanabilen - Deri ve deri garnilerini dikebilecek - Farklı kumaş kombinlerin de ürünleri dikebilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka