ARAMA SONUÇLARI

 • Zenginler Giyim

  Model Makinacı Zenginler Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Zenginler Giyim

  Ref: MDLMKNC 001 - 612306

  İşin Tanımı SULTANBEYLİ'DEKİ İHRACAT FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MODEL MAKİNACI ARANMAKTADIR..

  Aranan Nitelikler Bayan giyim; ceket, pantolon, elbise, mont konusunda tecrübeli, Verilen modelleri zamanın da ve düzgün çıkarabilen, Ekip çalışmasına uygun, Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurmaları aranmaktadır.

 • Soho Konfeksiyon

  Model Makinacı Soho Konfeksiyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Soho Konfeksiyon

  Ref: - 592049

  İşin Tanımı İSTANBUL SULTANGAZİDE BULUNAN İHRACAT FİRMAMIZ DA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE ;

  Aranan Nitelikler MODEL MAKİNACI OLARAK EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN DAHA ÖNCE İHRACAT FİRMALARINDA ÇALIŞMIŞ DOKUMA VE DENİM DE DENEYİMLİ KALIP KONUSUNDA DENEYİMLİ VERİLEN NUMUNEYİ RESİM ÜZERİNDEN DİKEBİLECEK VE ÜTÜ PAKETİNİ YAPABİLECEK AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN VE SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN ERKEK MODEL MAKİNACI ALINACAKTIR.

 • Tuman Tekstil

  Model Makinacı Tuman Tekstil

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Tuman Tekstil

  Ref: - 607944

  İşin Tanımı Firmamıza Kağıthane'ye yakın civarında oturan, en az 5 yıllık deneyimli model makinacılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, titiz, işini severek yapacak, Takım halinde çalışabilecek, Tüm makinaları kullanabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

 • Relax Mode

  Modelist Relax Mode

  İzmir 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Relax Mode

  Ref: - 585699

  İşin Tanımı Tasarımcıdan gelen çizimlerin değerlendirilip uygulamaya geçilmesi, Trendler ve müşteri talepleri doğrultusunda sıfırdan baz kalıp oluşturma, model uygulama, serilendirme ve ölçülendirme işlerini yapacak, Modellerin teknik föylerinin hazırlanıp üretime hazır hale getirilmesi, Koleksiyon aşamasından imalat aşamasına kadar olan süreçlerin takip edilmesi, Ürünlerin numunelerinin hazırlanması, Üretim için gerekli olan teknik talimat ve çıktıların hazırlanıp üretim departmanına teslim edecek

  Aranan Nitelikler En az Lise veya MYO mezunu, Kalıp,dikim ve ölçüm bilgisinde en az 3 yıl deneyimli, Bilgisayarlı kalıp tekniğine vakıf, Gerber ve ilgili programları iyi seviyede kullanabilen, Dikiş tekniklerini iyi bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • SUWEN

  Kalite Kontrol Elemanı SUWEN

  İstanbul Anadolu 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  SUWEN

  Ref: - 584502

  İşin Tanımı Üretimde ve mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmamız için, yetiştirilmek üzere kalite kontrol elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kalite kontrol, konfeksiyonda en az 1 yıl çalışmış Makinede en az 1 yıl deneyim sahibi İç giyim üretimde tercihen sutyen üretiminde görev almış, Seyahat engeli bulunmayan Tercihen bay

 • Karbel Konfeksiyon

  Genel Başvuru Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Karbel Konfeksiyon

  Ref: KRBL0033 - 563124

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üretimi yapan Karbel Konfeksiyon İstanbul üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Gömlek üretiminde tecrübeli/tecrübesiz. -Regolacılar, -Makinacılar, -Ütücüler, -Takım çalışmasına yatkın, -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvurular cv@karbel.com mail adresi üzerinden de yapılabilir.

 • BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Model Makinacı BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  İstanbul Avrupa 13-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Ref: - 593273

  İşin Tanımı Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli , dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 5 yıllık deneyime sahip - Dokuma ve örme ürünlerde deneyimli - Singerde (düz makine) uzman, yanında diğer makineleri de kullanabilen - Deri ve deri garnilerini dikebilecek - Farklı kumaş kombinlerin de ürünleri dikebilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka