ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Modelist (Erkek Gömlek - Gerber) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist (Erkek Gömlek - Gerber)

  Firma Adı Gizli

  Ref: MODELİST-010 - 612941

  İşin Tanımı Gömlek ihracatı yapan firmanın modelhane bölümünde istihdam edilmek üzere modelist aranmaktdır: Model baz kalıpların çıkarılması, Seri ve Pastal yerleşimlerinin yapılması, İmalat kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Gerber kullanmış, Erkek gömlek kalıbından tecrübeli, Seri ve pastal konusunda tecrübeli, Yıkama, nakış vb. konularda bilgi sahibi

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Modelist Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001488 - 612628

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TEKSTİL / KONFEKSİYON SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Bilgisayarda kalıp hazırlama, Seri yapma, Koleksiyondan başlayıp imalatın sonuna kadar takip etme sorumluluklarını yerine getirecek ' MODELİST' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * 30 yaş ve üzeri, * Minimum lise mezunu, * Modelist olarak en az 10 yıl deneyimli, * Sorumluluk duygusu gelişmiş, ekip ruhuna sahip ve modelhanedeki ekip arkadaşlarını yönetme becerisine sahip, * İhracat firmasında çalışma tecrübesi olan, * Assist kalıp sistemini bilen, * Yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * İstanbul - Kağıthane, Sarıyer, Beykoz, Ümraniye ilçeleri civarında ikamet eden, * Bayan

 • ZNG MODA A.Ş

  Modelist ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: MDL 002 - 612377

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız markasıdır. Bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde modelhane biriminde görev yapacak ''Modelist'' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık deneyime sahip, Bayan dış giyimde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Gerber ve lectra modaris sistemini ileri düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Adaylar ile görüşülecektir.

 • Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Modelist Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 609437

  İşin Tanımı Örme Dış giyim ihracatı yapan firmamıza;

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ağırlıklı penye dış giyim grubu çalışacak, Kalıp dikim ve ölçüm bilgisine sahip, Gerber V8 programını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Bayan modelistler aranmaktadır. Esenyurt- Beylikdüzü - Avcılar ve civarında ikamet edenler tercihimizdir.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ayakkabı Modelisti Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Çorum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayakkabı Modelisti

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: ARGEMO2 - 606970

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Modelist olarak en az 2 yıl tecrübeli Çizim Programlarını bilen (Shoemaster, Coreldraw vb.) Ayakkabı üretimi ve model çıkarma konusunda yetkin, Malzeme ve kalıp bilgisi olan

 • BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Modelist BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Ref: BESSMDL14 - 604171

  İşin Tanımı Modellerin firma ölçülerine göre kalıplarını hazırlar, modelin dikim işlemleri bittikten sonra manken üzerinde prova yapar, provaya göre çıkan kritikleri düzeltir.

  Aranan Nitelikler Şişli ve çevresinde ikamet edebilecek. Elde kalıp çalışabilmek, Dokumada en az 5 yıl deneyimli olmak,

 • Akarteks Tekstil

  Modelist Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Akarteks Tekstil

  Ref: AKAR-MOD-01 - 602765

  İşin Tanımı DENİM VE DOKUMA DIŞ GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA DOKUMA KUMAŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ ''MODELİST'' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler * DOKUMA VE DENİM KUMAŞTAN MAMUL YIKAMALI ALT VE ÜST GRUPLARDA ÇALIŞMIŞ * GERBER V8'E HAKİM BAZ KALIPTAN ALARAK ÜRETİM VEREBİLEN, * DİNAMİK,AKTİF VE TAKIM ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLECEK, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

 • Çetinkaya

  Model Makineci Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makineci

  Çetinkaya

  Ref: - 601691

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Dudullu; Çocuk imalathanesinde görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz. Çocuk giyim model makineci Alanında en az 5 yıl deneyimli Tasarımcı/designer ile birebir calisabilecek Ekip çalişmasına uyumlu İletişim becerileri yüksek Model üzerinde kritik yapabilecek insiyatif alabilen Modele tecrübe bilgi ve birikimiyle gerekli rötuşlari yapabilecek Kritik aşamalarını iyi analiz edebilen Prezantabl diksiyonu düzgün

  Aranan Nitelikler

 • Teknopalas

  Modelist Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Teknopalas

  Ref: 00002 - 601421

  İşin Tanımı * INVESTRONICA SİSTEMİNİ AKTİF ŞEKİLDE KULLANABİLEN * PENYE-DOKUMA ALANINDA ÇALIŞMIŞ * ÜNİVERSİTE MEZUNU * EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ * TASARIM BÖLÜMÜ ÇİZİMLERİNİ ÇALIŞACAK KOLEKSİYON NUMUNELERİNİN KALIBINI ÇIKARACAK * İMALAT TAKİBİ YAPABİLECEK * KALIP SERİLEME - FÖY HAZIRLAMA ÜRETİMİ YÖNLENDİRECEK * ANADOLU YAKASINDA OTURAN (PENDİK - SANCAKTEPE) (ÜMRANİYE - SANCAKTEPE) ( SULTANBEYLİ - SANCAKTEPE SERVİSLERİMİZ MEVCUTTUR.) * 25-30 YAŞ ARASI OLAN BAYAN * EKİP ÇALIŞMASINA AYAK UYDURAN * VİZYON SAHİBİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. VE MODELİST YARDIMCILARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Miss Poem

  İnvestronica Operatörü Miss Poem

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnvestronica Operatörü

  Miss Poem

  Ref: Modelist2013 - 597132

  İşin Tanımı Hazır Giyim ve Mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Miss Poem’ in büyüyen ve gelişen organizasyonu için, aşağıda belirtilen özelliklerde "İnvestronica Operatörü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Modelistlik ve operatörlük bilgisi olan, Örme konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Tercihen ihracat yapan şirketlerde çalışmış, İş geliştirme ve üretimde tecrübeli, Elle ve programla investronika kalıp çıkarabilen, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Soho Konfeksiyon

  Modelist Soho Konfeksiyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Soho Konfeksiyon

  Ref: - 593492

  İşin Tanımı İSTANBUL SULTANGAZİDE BULUNAN İHRACAT FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, KENDİSİNE VERİLEN MODEL DOĞRULTUSUNDA MODELİN KALIBINI ÇIKARMAK MODELLERİ OPTİMUM MALİYETLE ÜRETEBİLECEK ŞEKİLDE ÇIKARMAK KALIBI ÇIKARILAN MODELİN KESİM VE DİKİM AŞAMALARINDA İLGİLİ EKİBE MODELLE İLGİLİ BİLGİ VERMEK TAMAMLANAN MODEL PROVALARINA KATILMAK TÜM OPERASYONLARI TAMAMLANAN MODEL ÜZERİNDE SON KONTROLLERİ YAPMAK MODEL ÜZERİNDEKİ KALIP AŞAMASINI İLGİLENDİREN DEĞİŞİKLİKLERİ NOT ALMAK PROVA SONRASI İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLERİ MODEL ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU GERBER PROGRAMINI KULLANABİLEN BAYAN DIŞ GİYİM ÜZERİNE ( ÖRME DOKUMA VE DENİM ) DE EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ DİKİŞ TELA AKSESUAR VE KUMAŞ BİLGİSİNE SAHİP ANA KALIP ÇIKARTABİLEN MÜŞTERİNİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA İSTENİLEN KALIP DÜZELTMELERİNİ YAPABİLECEK KALIP SERİSİ VE ÜRETİMİ VEREBİLEN MODAYLA İLGİLENEN VE YAKINDAN TAKİP EDEN RESİMDEN MODEL ÇIKARABİLEN PROBLEM ÇÖZME VE ANALİTİK DÜŞÜNEBİLME YETENEĞİNE SAHİP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ AKTİF ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

 • Finteks Tekstil

  Modelist Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Finteks Tekstil

  Ref: Ref:Mod.0013 - 592926

  İşin Tanımı Müşteri talepleri doğrultusunda kesim-dikim ve baskı nakış kalıplarının elle veya investronika veya Polly Pattern cizim programını kullanarak müşteriye veya imalata uygun olacak şekilde kalıpların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu (Tekstil-Konfeksiyon) Örme konfeksiyon hazır giyim ihracat sektöründe en az 5 yıl ve üstü deneyimi olmak Kalıp, kumaş , dikim, pastal ve serileme konularında üst seviyede bilgi sahibi olmak Kalıp düzenlemelerinde teknolojik bilgiye sahip olma (İnvestorinika /Polly Pattern kullanabilmek) İletişim, ekip yönetimi, iş ve zaman yönetimi, ayrıntıya odaklılık, dikkat, stres yönetimi, takipçilik (denetim, geri bildirim, raporlama) Avrupa yakasında oturan (4.Levent-Seyrantepe-Kağıthane-Ayazağa-Bağcılar-Gaziosmanpaşa)

 • Zenginler Giyim

  Modelist Zenginler Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Zenginler Giyim

  Ref: MDL 002 - 582526

  İşin Tanımı Uzman Modelist olarak Modelhane Biriminde görevin gerektirdiği işleri planlamak ve uygulamak.

  Aranan Nitelikler Merkez ve tasarım ekibi Paris'te olan şirketimizin İstanbul / Sultanbeyli fabrika şube merkezinde Üretim bölümü içinde Modelhane Biriminde Modelist olarak çalışacak; En az 5 yıllık deneyime sahip, Bayan dış giyimde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Gerber V.8 sistemini ileri düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Adaylar ile görüşülecektir.

 • İpekyol

  Modelist İpekyol

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  İpekyol

  Ref: MRK-MDL-02 - 581499

  İşin Tanımı Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan yeni bir ekip üyesi aramaktadır ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını çıkarmak . Modeleri optimum maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek Tüm operasyonları tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak Tamamlanan model provalarına katılmak Model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak Prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Alanında 3 yıl tecrübeli Tercihen Gerber programını kullanmasını bilen Kalıp, dikiş, tela, aksesuar ve kumaş bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Akarteks Tekstil

  Moda Tasarımcısı Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda Tasarımcısı

  Akarteks Tekstil

  Ref: MTSM-01 - 574288

  İşin Tanımı Tekstil (jeans) alanında ihracat yapan firmamızın merkezinde çalışmak üzere; Tüm kolleksiyon tasarımının koordinasyonuna destek sağlayacak, Kararlı bir şekilde planlanan sezon kolleksiyonun düzenli işleyişine destek olacak, Tüm departmanlar ile bilgi akış sürecinin güçlendirip, takip edecek, Moda Tasarımcısı arıyoruz... ( Varsa adaylardan görüşmelerde portfolyo sunmaları istenmektedir. )

  Aranan Nitelikler Tercihen yurtiçi ve yurtdışı güzel sanatlar fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, Denim model tasarımı konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Koleksiyon hazırlayabilen veya bu konuda kendini geliştirmek isteyen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, meraklı, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Arkadaşlar aranmaktadır..

 • ROMAN

  Model Makinacı ROMAN

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  ROMAN

  Ref: MDLM002 - 521214

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Çekmeköy'de bulunan genel merkezinde Model Makinacı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler - Alanında en az 5 yıl deneyimli - Ceket ve dış grup üzerine uzmanlaşmış, sorunsuz model çalışabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerileri güçlü, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • ROMAN

  Modelist ROMAN

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  ROMAN

  Ref: MDLST - 514291

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Çekmeköy'de bulunan genel merkezinde Modelist olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler - Konusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek Lisesi mezunu olan, - Gerber programını en az 5 yıldır aktif olarak kullanan - Abiye ve avangard modeller konusunda tecrübeli, - Tasarım yönü güçlü, - Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerileri güçlü, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Çetinkaya

  Moda Tasarım Asistanı Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda Tasarım Asistanı

  Çetinkaya

  Ref: MTA-34 - 412571

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Merkez (Ümraniye / Dudullu) Tasarım Departmanında görevlendirilmek üzere TASARIMCI / STİLİST ASİSTANI takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu olmak Tekstil sektöründe en az 3 yıl tasarım tecrübesine sahip olmak Hazır giyiminde tasarım tecrübesine sahip olmak Tasarım programlarını (Tercihen coreldraw, photoshop, freehand, adobe illustrator v.s.) kullanabilmek Artistik el çizimi ve teknik bilgisayar çizimi yapabiliyor olmak Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak, kumaş bilgisi olan Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilmek Detaylara önem vermek, sorumluluk alan, takipçi İyi gözlemleme ve kayıt tutma alışkanlığına sahip olmak Tercihen ingilizce biliyor olmak

 • Akasya Tekstil

  Modelist Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Akasya Tekstil

  Ref: - 613220

  İşin Tanımı İhracat yapan firmamıza MODELİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az 10 yıllık tecrübeye sahip, -Kalıp çıkarabilecek, -Üretimi planlayabilecek, -Referans verebilecek -Daha önce abiye, butik tarz çalışmış, -Sosyal ilişkileri kuvvetli, -Kendine güveni tam olan, -Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan MODELİST arayışımız bulunmaktadır. Maaş+SSK+Yol+Yemek NOT: Belirtilen kriterlerin dışındakiler LÜTFEN başvuru yapmasın. Değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Akasya Tekstil

  Modelist Yardımcısı Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist Yardımcısı

  Akasya Tekstil

  Ref: - 613215

  İşin Tanımı İhracatta bayan dış giyime MODELİST YARDIMCISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İhracat yapan tekstil şirketimize; -Butik tarzda çalışımda yardımcı olabilecek, -Kalıp çıkarabilecek ve destek olabilecek, -İş hatlarını bilen, -Okullu yada alaylı -Yetiştirilmek üzere, -Ümraniye'ye ulaşım sorunu olmayan MODELİST YARDIMCISI alınacaktır. NOT: Fotoğrafsız CV'ler değerlendirmeye alınmayacaktır. Maaş+SSK+Yol+Yemek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka