ARAMA SONUÇLARI

 • ZNG MODA A.Ş

  Modelist ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: MDL 002 - 612377

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız markasıdır. Bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde modelhane biriminde görev yapacak ''Modelist'' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık deneyime sahip, Bayan dış giyimde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Gerber ve lectra modaris sistemini ileri düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Adaylar ile görüşülecektir.

 • Desa Deri

  Modelist Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Desa Deri

  Ref: M1014 - 611475

  İşin Tanımı Talep edilen konfenksiyon modellerinin katalog, çizim veya modelden kalıp çıkartacak, numune model hazırlayabilecek, kritiklere göre numuneleri oluşturacak, dökümantasyon takibi yapabilecek.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl tecrübeli (tercihen deri konfeksiyon tecrübeli), Avrupa yakasında ikamet eden, Yaratıcı ve yetenekli, Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Konusu ile ilgili yazılımları kullanabilen, Assyst programı kullanabilen

 • Akasya Tekstil

  Modelist, Bant Şefi, Kalite Kontrol Güvence Eleman Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist, Bant Şefi, Kalite Kontrol Güvence Eleman

  Akasya Tekstil

  Ref: - 610607

  İşin Tanımı Firmamızda bayan dış giyim ve penye kumaşta ihracata yönelik çalışacak, imalatı yönlendirecek, bant akışını bant sistemini seri şekilde kurup yönetebilecek teknik bilgiye ve donanıma sahip -Dokuma ve örme kumaşta deneyimli, -Konfeksiyon ve dikiş bilgisi olan, -Bayan modelist ve konfeksiyon şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Dokuma ve örme kumaşta deneyimli, -Modelden alıp makinalara konfeksiyon iş takibini ve tarifini yapabilecek, -Reçme, overlok, singer makina parkuruna hakim, -Kalıp bilgisi olan, -Kritik yapabilen, -Model ve kalıplara kısa sürede hakim olabilecek tecrübede, -Kalite güvence sorumluluğunu alabilecek, -Konfeksiyon kökenli, -Daha önce bant idare etmiş, butik çalışmış, hotcouture ürünlerde tecrübeli, -Model ağırlıklı çalışabilecek, -Elle kesim kalıp bilgisi olan, -Modelden alıp imalatın kalitesi dahil pakete kadar sorumlu olabilecek, -30 ile 50 yaş aralığında, -Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayacak, -Bayan Maaş+SSK+Yol+Yemek ÖNEMLİ NOT: Çalışacak personelin üreteceği mallar Butik mağaza tarzı ve aksesuar içeren ürünlerdir. Çalışacak kişinin modeli görüp konfeksiyon aşamalarını makina gruplarına iyi aktarabilecek dikiş ve makina bilgisi olmalıdır. Ilgililer 0533 403 93 27 li nodan Ege Bey ile iletişime geçebilirler.

 • Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Modelist Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Bizler Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 609437

  İşin Tanımı ÖRME DIŞ GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA GERBER V8 PROGRAMINI BİLEN DENEYİMLİ MODELİST ALINACAKTIR. ESENYURT-BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR VE CİVARINDA OTURAN TERCİHİMİZDİR.

  Aranan Nitelikler *Konusun da en az 5 yıl deneyimli , *Ağırlıklı penye dış giyim grubu çalışacak , *Kalıp dikim ve ölçüm bilgisine sahip , *Gerber V8 programını aktif olarak kullanabilen , *Ekip çalışmasına yatkın , *İletişim becerileri güçlü , *Bayan modelistler aranmaktadır

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ayakkabı Modelisti Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Çorum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayakkabı Modelisti

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: ARGEMO2 - 606970

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Modelist olarak en az 2 yıl tecrübeli Çizim Programlarını bilen (Shoemaster, Coreldraw vb.) Ayakkabı üretimi ve model çıkarma konusunda yetkin, Malzeme ve kalıp bilgisi olan

 • BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Modelist BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Ref: BESSMDL14 - 604171

  İşin Tanımı Modellerin firma ölçülerine göre kalıplarını hazırlar, modelin dikim işlemleri bittikten sonra manken üzerinde prova yapar, provaya göre çıkan kritikleri düzeltir.

  Aranan Nitelikler Şişli ve çevresinde ikamet edebilecek. Elde kalıp çalışabilmek, Dokumada en az 5 yıl deneyimli olmak,

 • Akarteks Tekstil

  Modelist Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Akarteks Tekstil

  Ref: AKAR-MOD-01 - 602765

  İşin Tanımı DENİM VE DOKUMA DIŞ GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA DOKUMA KUMAŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ ''MODELİST'' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler * DOKUMA VE DENİM KUMAŞTAN MAMUL YIKAMALI ALT VE ÜST GRUPLARDA ÇALIŞMIŞ * GERBER V8'E HAKİM BAZ KALIPTAN ALARAK ÜRETİM VEREBİLEN, * DİNAMİK,AKTİF VE TAKIM ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLECEK, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

 • Çetinkaya

  Model Makineci Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makineci

  Çetinkaya

  Ref: - 601691

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Dudullu; Çocuk imalathanesinde görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz. Çocuk giyim model makineci Alanında en az 5 yıl deneyimli Tasarımcı/designer ile birebir calisabilecek Ekip çalişmasına uyumlu İletişim becerileri yüksek Model üzerinde kritik yapabilecek insiyatif alabilen Modele tecrübe bilgi ve birikimiyle gerekli rötuşlari yapabilecek Kritik aşamalarını iyi analiz edebilen Prezantabl diksiyonu düzgün

  Aranan Nitelikler

 • Teknopalas

  Modelist Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Teknopalas

  Ref: 00002 - 601421

  İşin Tanımı * INVESTRONICA SİSTEMİNİ AKTİF ŞEKİLDE KULLANABİLEN * PENYE-DOKUMA ALANINDA ÇALIŞMIŞ * ÜNİVERSİTE MEZUNU * EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ * TASARIM BÖLÜMÜ ÇİZİMLERİNİ ÇALIŞACAK KOLEKSİYON NUMUNELERİNİN KALIBINI ÇIKARACAK * İMALAT TAKİBİ YAPABİLECEK * KALIP SERİLEME - FÖY HAZIRLAMA ÜRETİMİ YÖNLENDİRECEK * ANADOLU YAKASINDA OTURAN (PENDİK - SANCAKTEPE) (ÜMRANİYE - SANCAKTEPE) ( SULTANBEYLİ - SANCAKTEPE SERVİSLERİMİZ MEVCUTTUR.) * 25-30 YAŞ ARASI OLAN BAYAN * EKİP ÇALIŞMASINA AYAK UYDURAN * VİZYON SAHİBİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. VE MODELİST YARDIMCILARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Panço

  Modelist (Gerber) Panço

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist (Gerber)

  Panço

  Ref: MODELİST-009 - 598641

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Modelist" takım arkadaşları aramaktayız. Tasarımı yapılmış modellerin numune dikimi için kalıp hazırlanması, Dikilen numunenin varsa kritiklerine göre kalıp düzeltmelerinin yapılması, İmalata alınacak modellerin kesim öncesi serilerinin yapılması, Modellerde bulunan nakış, baskı, düğme vb. yerleştirmelerinin yapılması, Ölçü tablosu ve dikiş talimatlarının hazırlanması, İmalat sırasında gereken kontrollerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Minimum 2 yıl Gerber ile kalıp ve seri yapma tecrübesi bulunan, Tercihen çocuk giyimde deneyim sahibi, Tasarımdan gelen çizimi ya da numuneyi yorumlayıp kalıbını çıkarabilen, Tercihen hem dokuma hem de örme kumaş gruplarında tecrübeli, Baz kalıp oluşturma, model uygulama, serilendirme ve ölçü tablosu hazırlayabilme konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Dikiş, baskı yerleştirme ve tekstil imalatı gibi konularda bilgi ve tecrübe sahibi, Detaylara önem veren, MODELİST aramaktayız.

 • Miss Poem

  İnvestronica Operatörü Miss Poem

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnvestronica Operatörü

  Miss Poem

  Ref: Modelist2013 - 597132

  İşin Tanımı Hazır Giyim ve Mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Miss Poem’ in büyüyen ve gelişen organizasyonu için, aşağıda belirtilen özelliklerde "İnvestronica Operatörü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Modelistlik ve operatörlük bilgisi olan, Örme konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Tercihen ihracat yapan şirketlerde çalışmış, İş geliştirme ve üretimde tecrübeli, Elle ve programla investronika kalıp çıkarabilen, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Rimteks Örme

  Tasarım Birim Elemanı Rimteks Örme

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarım Birim Elemanı

  Rimteks Örme

  Ref: Tasarım - 593724

  İşin Tanımı Dar Tekstil alanında lider firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip bay-bayan elemanlar alınacaktır. Tasarım biriminde bilgi , deneyim ve hayal gücünü kullanarak yeni ürünler tasarlayıp, geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Tekstil Meslek Lisesi Dokuma ve/veya Örme bölüm mezunu -Tercihen bir şirkette en az 1 yıl tasarım alanında çalışmış -Büyükçekmece-Bakırköy güzergahında oturan -20-30 yaşları arasında -Dikkatli -Askerliğini yapmış -Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen ,tercihen Mücad programını kullanabilen - İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, gelişime açık -Araştırmacı,farklılık yaratan ve üretken olan -Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan

 • Soho Konfeksiyon

  Modelist Soho Konfeksiyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Soho Konfeksiyon

  Ref: - 593492

  İşin Tanımı İSTANBUL SULTANGAZİDE BULUNAN İHRACAT FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, KENDİSİNE VERİLEN MODEL DOĞRULTUSUNDA MODELİN KALIBINI ÇIKARMAK MODELLERİ OPTİMUM MALİYETLE ÜRETEBİLECEK ŞEKİLDE ÇIKARMAK KALIBI ÇIKARILAN MODELİN KESİM VE DİKİM AŞAMALARINDA İLGİLİ EKİBE MODELLE İLGİLİ BİLGİ VERMEK TAMAMLANAN MODEL PROVALARINA KATILMAK TÜM OPERASYONLARI TAMAMLANAN MODEL ÜZERİNDE SON KONTROLLERİ YAPMAK MODEL ÜZERİNDEKİ KALIP AŞAMASINI İLGİLENDİREN DEĞİŞİKLİKLERİ NOT ALMAK PROVA SONRASI İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLERİ MODEL ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU GERBER PROGRAMINI KULLANABİLEN BAYAN DIŞ GİYİM ÜZERİNE ( ÖRME DOKUMA VE DENİM ) DE EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ DİKİŞ TELA AKSESUAR VE KUMAŞ BİLGİSİNE SAHİP ANA KALIP ÇIKARTABİLEN MÜŞTERİNİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA İSTENİLEN KALIP DÜZELTMELERİNİ YAPABİLECEK KALIP SERİSİ VE ÜRETİMİ VEREBİLEN MODAYLA İLGİLENEN VE YAKINDAN TAKİP EDEN RESİMDEN MODEL ÇIKARABİLEN PROBLEM ÇÖZME VE ANALİTİK DÜŞÜNEBİLME YETENEĞİNE SAHİP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ AKTİF ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

 • Finteks Tekstil

  Modelist Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Finteks Tekstil

  Ref: Ref:Mod.0013 - 592926

  İşin Tanımı Müşteri talepleri doğrultusunda kesim-dikim ve baskı nakış kalıplarının elle veya investronika veya Polly Pattern cizim programını kullanarak müşteriye veya imalata uygun olacak şekilde kalıpların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu (Tekstil-Konfeksiyon) Örme konfeksiyon hazır giyim ihracat sektöründe en az 5 yıl ve üstü deneyimi olmak Kalıp, kumaş , dikim, pastal ve serileme konularında üst seviyede bilgi sahibi olmak Kalıp düzenlemelerinde teknolojik bilgiye sahip olma (İnvestorinika /Polly Pattern kullanabilmek) İletişim, ekip yönetimi, iş ve zaman yönetimi, ayrıntıya odaklılık, dikkat, stres yönetimi, takipçilik (denetim, geri bildirim, raporlama) Avrupa yakasında oturan (4.Levent-Seyrantepe-Kağıthane-Ayazağa-Bağcılar-Gaziosmanpaşa)

 • Kalender Tekstil

  Modelist Kalender Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Kalender Tekstil

  Ref: 001 - 592825

  İşin Tanımı Tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan Esenyurt'ta bulunan firmamız için belirtilen niteliklere sahip MODELİST aramaktayız. OPTİTEX programına hakim , Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, sabırlı,

  Aranan Nitelikler Örme kumaştan ağırlıklı bayan grubu ürün koleksiyon hazırlanması, numune hazırlığı ve üretiminde en az 5 yıl deneyimli, En az meslek lisesi tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Planlama yeteneği yüksek, Sorumluluk almaktan kaçınmayan, Firmanın çalışma hızına ve dinamik temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul'un Avrupa yakasında Esenyurt,Avcılar,Beylidüzü,Kıraç bölgelerinde ikamet eden

 • MERT TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş

  Fason Dikim Takip Elemanı MERT TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fason Dikim Takip Elemanı

  MERT TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş

  Ref: - 592016

  İşin Tanımı * DOKUMA VE/VEYA YUVARLAK ÖRME KUMAŞTAN, MAMÜL KONFEKSİYON ÜRÜNLERİNİN DİKİM, KALİTE KONTROL VE PAKETLEME AŞAMALARINI YÖNLENDİRECEK, * FASON DİKİM VE FASON ÜTÜ PAKET ATÖLYELERİNDE, KALİTE STANDARTLARINI OLUŞTURACAK VE TAKİP EDECEK, * KENDİSİNE VERİLEN İMALAT FÖYÜNÜN, KESİM SONRASI TÜM SORUMLULUĞUNU TAŞIYACAK, * İMALAT MÜDÜRÜNE BAĞLI OLARAK ÇALIŞACAK VE GÜNLÜK RAPORLAMAYI YAPACAK,

  Aranan Nitelikler * DOKUMA VE / VEYA ÖRME KUMAŞTAN MAMÜL AĞIRLIKLI OLARAK PARÇA BOYA VE PARÇA YIKAMA FİNİŞLİ PANTOLON, MONT, CEKET, VE/VEYA T-SHIRT, S-SHIRT BENZERİ ÜRÜN GRUBU İMALATINDA TECRÜBELİ, * KALİTE GÜVENCE SİSTEMİNE AŞİNA, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, * EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, ( BENZER VEYA AYNI KONUDA ) * EN AZ LİSE, TERCİHEN ÜNİVERSİTE VEYA M.Y.O. MEZUNU, * SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN, ( SRC4 BELGELİ ) * ERKEK ADAYLARDA, ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA İKAMET EDEN, KURUMSAL DENEYİM VE GÖRGÜSÜ OLAN, DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI KENDİSİNE İLKE EDİNMİŞ, BÜTÜNSEL KALİTE ANLAYIŞINA SAHİP, BİLGİSAYARDAN ETKİN DÜZEYDE YARARLANABİLEN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR.

 • Zenginler Giyim

  Modelist Zenginler Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Zenginler Giyim

  Ref: MDL 002 - 582526

  İşin Tanımı Uzman Modelist olarak Modelhane Biriminde görevin gerektirdiği işleri planlamak ve uygulamak.

  Aranan Nitelikler Merkez ve tasarım ekibi Paris'te olan şirketimizin İstanbul / Sultanbeyli fabrika şube merkezinde Üretim bölümü içinde Modelhane Biriminde Modelist olarak çalışacak; En az 5 yıllık deneyime sahip, Bayan dış giyimde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Gerber sistemini ileri düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Adaylar ile görüşülecektir.

 • İpekyol

  Modelist İpekyol

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  İpekyol

  Ref: MRK-MDL-02 - 581499

  İşin Tanımı Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan yeni bir ekip üyesi aramaktadır ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını çıkarmak . Modeleri optimum maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek Tüm operasyonları tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak Tamamlanan model provalarına katılmak Model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak Prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Alanında 3 yıl tecrübeli Tercihen Gerber programını kullanmasını bilen Kalıp, dikiş, tela, aksesuar ve kumaş bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Gizia Moda

  Modelist Gizia Moda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Gizia Moda

  Ref: Modelist - 568911

  İşin Tanımı Şirketimizin Modelhane Departmanında görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Modelist" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan dış giyimde 10 yıl deneyimli Elde Modelist ve Gerber V8 kalıp sistemini aktif olarak kullanabilen Baz kalıp, serileme ve üretim konularında deneyim sahibi Baz kalıp üzerine (Etek,Elbise,Bluz,Ceket,Pantolon) model uygulayabilen Modeli Dikimden-Üretime takip edebilecek İletişimi kuvvetli, pratik ve hızlı düşünebilen Aktif ve dinamik yapıya sahip En az Lise mezunu Bayan Modelist ihtiyacımız bulunmaktadır.

 • Çetinkaya

  Moda Tasarım Asistanı Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda Tasarım Asistanı

  Çetinkaya

  Ref: MTA-34 - 412571

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Merkez (Ümraniye / Dudullu) Tasarım Departmanında görevlendirilmek üzere TASARIMCI / STİLİST ASİSTANI takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu olmak Tekstil sektöründe en az 3 yıl tasarım tecrübesine sahip olmak Hazır giyiminde tasarım tecrübesine sahip olmak Tasarım programlarını (Tercihen coreldraw, photoshop, freehand, adobe illustrator v.s.) kullanabilmek Artistik el çizimi ve teknik bilgisayar çizimi yapabiliyor olmak Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak, kumaş bilgisi olan Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilmek Detaylara önem vermek, sorumluluk alan, takipçi İyi gözlemleme ve kayıt tutma alışkanlığına sahip olmak Tercihen ingilizce biliyor olmak

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka