ARAMA SONUÇLARI

 • TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  Satış Destek Müdürü TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Müdürü

  TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  Ref: 003 - 609858

  İşin Tanımı TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik satış sonrası destek hizmetlerinin tüm süreçlerinden sorumlu olacak, ilgili birimler ile koordinasyonu sağlayacak, SATIŞ DESTEK MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda deneyimli Ekibinin yönetiminde etkili ve liderlik yönü gelişmiş Sistemsel geliştirmeleri yönetebilecek İletişim ve sunum becerilerini etkin şekilde kullanabilen Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Gelişim Valf ve Makine

  Satış Mühendisi Gelişim Valf ve Makine

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Gelişim Valf ve Makine

  Ref: - 609855

  İşin Tanımı Gelişim Valf "Endüstriyel vana imalatı ve satışı” üzerine çalışmaktadır. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Satış bölümü müşterilerden gelen talepler üzerine kısmen ihaleye ve projeye yönelik olarak kısmen günlük ihtiyaçlara göre günlük teklif hazırlamaktadır. Çalışma yeri ağırlıklı olarak ofis ortamıdır. Sıcak satıştan farklı olarak teknik satış süreçlerinin ağırlıklı olduğu bir çalışma şekli mevcuttur. Günlük müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, ürün portföyü ile müşteri ihtiyaçlarının bir arada değerlendirilerek en uygun tekliflerin hazırlanması kapsam dahilindedir. Alanındaki standartların takibi ( ASME, API) ve akabinde bu çalışma koluna yönelik teknik birikim oluşturulması işin devamlılığı açısından önemlidir. Yeni Pazar araştırmaları, yeni ürün araştırmaları da ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Müşteriler ile firmanın ortak arayüzünün oluşturulması, müşterilerden gelen her türlü bildirimin ( müşteri şikayetleri, yeni ürün talepleri, öneriler…vs) üretim / kalite/ ÜR-GE/ Lojistik departmanlarına iletilmesi ve arada Gelişim’in müşterilere karşı iletişim yürütücüsü konumunda olunması Müşteri İlişkileri Bölümünün Görevleri arasındadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Müşteri İlişkileri departmanlarında görevlendirilmek üzere İngilizce bilen Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen Alanında uluslarası standartları ve yenilikleri takip edebilecek MS Office uygulamalarına hakim Aktif iş temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı ve insiyatif kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aıyoruz. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Askerlik görevini tamamlamış olması önemlidir. (erkek adayların başvuruları için)

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret Mağaza Müdür Yardımcısı / Ankara Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret Mağaza Müdür Yardımcısı / Ankara

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VS-MM-2605 - 609841

  İşin Tanımı Victoria's Secret'in Ankara'da bulunan mağazasında görevlendirmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda yöneticilik deneyimi bulunan Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • ROMAN

  Mağaza Müdürü (Avrupa Yakası İstanbul) ROMAN

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü (Avrupa Yakası İstanbul)

  ROMAN

  Ref: MMANADOLU - 609827

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın İstanbul Avrupa Yakasında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta en az 3 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - İyi derece Nebim Winner Kullanan -Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İyi derece ingilizce bilen -İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan

 • Rossmann

  Mağaza Müdürü-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: MM-34-08 - 609826

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız. Mağazanın operasyonel işleyişinin organize edilmesi, Mağaza personelinin yönetiminin gerçekleştirilmesi, gelişimlerinin desteklenmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, Mağaza ile ilgili tüm süreçlerin takip edilerek, merkez birimlere gerekli raporlamaların ve bilgilendirmelerin yapılması, Mağaza satış performansını arttırmak için gerekli olan çalışmaların planlanıp uygulanması görevlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe; tercihen gıda veya kozmetik perakendeciliğinde, mağaza yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İngilizce veya Almanca bilen (tercih sebebidir), Organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Temsil yeteneğine sahip, liderlik becerileri gelişmiş, prezentabl, Güleryüzlü, dinamik, gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Bursa İnegöl Avm - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bursa İnegöl Avm - Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Bursa İnegöl - 609775

  İşin Tanımı MADAME COCO, Bursa İnegöl AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Müdürü pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Perakende Mağazacılık ve Mağaza yönetimi alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Btos Bilişim

  Teknoloji Ürün Müdürü Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknoloji Ürün Müdürü

  Btos Bilişim

  Ref: - 609774

  İşin Tanımı BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz çözüm ortağımız için; Kendi portföyündeki ürünlerin tüm fiyatlandırma, karlılık, stok yönetimi ve satış kanalları ile ilgili süreçlerini yönetir. Etkin bir piyasa araştırması ve iş planı çerçevesinde, pazarın beklentilerini saptayarak, ürünlerin pazarlanabilir geleceği öngörüsü, fiyat / performans analizi ve stok durumunu da dikkate alarak, ürünlerin sipariş edilmesini sağlar. Tüm pazarlama, reklam, promosyon işlevlerinden, gerek genel ve gerekse münferit bütün bayi ve kanal ilişkilerinden sorumludur. Lojistik, İthalat ve Finans bölümleri ile üst düzeyde koordinasyon oluşturur; ürünlerin sağlıklı bir biçimde sevkini ve depolanmasını, gerektiğinde sipariş değişikliği ve iptallerini sağlar. Üreticilerdeki ürün gurupları ve diğer yetkililerle olan ilişkilerini yönetir ve şirketimizi üreticiler nezdinde temsil eder. Öneri ve görüşleri ile verimlilik ve kalite arttırma hedefine ulaşılmasına katkıda bulunur. BİLİŞİMCİ "Ürün Müdürleri (Product Manager)" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE, ÜRÜN MÜDÜRÜ / YÖNETİCİSİ vb. görevlerde en az 2 yıl tecrübeli (Bilişim sektörü dışındaki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.), İyi derecede İngilizce bilen, Şirketi kurum içi ve dışında temsil edebilen, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi, Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Analitik düşünce yeteneğine sahip, sistematik çalışabilen, zaman ve kaynak yönetimi yapabilen, Fırsat/Risk değerlendirmesi yapabilen, ticari değerlendirme kabiliyeti iyi, Seyahat engeli olmayan,

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Müdürü Firma Adı Gizli

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 609772

  İşin Tanımı ERZURUM REDEVCO AVM .DEKİ MAĞAZAMIZ İÇİN BAYAN MAĞAZA MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR .

  Aranan Nitelikler . MODAYI VE MAĞAZACILIĞI, YAŞAM TARZI OLARAK BENİMSEMİŞ. . TEKSTİLDE VE HAZIR GİYİMDE MAĞAZA YÖNETİCİLİĞİ KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ. . TERCİHAN ÜNİVERSİTE MEZUNU . . İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ,GELİŞİME AÇIK . MİCROSOFFT OFİSE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN . . PROBLEM ÇÖZME BECERİSİNE SAHİP.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Adapazarı Ada Avm-Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Adapazarı Ada Avm-Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Ada Avm - 609769

  İşin Tanımı MADAME COCO, ADAPAZARI ADA AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Müdürü pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Perakende Mağazacılık ve Mağaza yönetimi alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Adil Işık Group

  Ankara Optimum Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Optimum Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: ANKMM2014 - 609759

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Optimum Avm'de bulunan mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Mağaza Müdür Yardımcısı Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: BBWMMY - 609736

  İşin Tanımı Bath and Body Works İstinyepark Mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Mağazacılık konusunda en az 2 yıl yöneticilik deneyimi bulunan -Üniversite mezunu, -İyi derecede İngilizce bilen -İletişim becerisi yüksek -Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek -Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret Mağaza Müdürü Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret Mağaza Müdürü

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VSBA-MM-2605 - 609735

  İşin Tanımı Ankara'da yeni açılacak olan Victoria's Secret Beauty and Accessories mağazasında değerlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda en az 2 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • Karina Yatçılık

  Pazarlama Müdürü Karina Yatçılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü

  Karina Yatçılık

  Ref: KPAZ - 609703

  İşin Tanımı 25 yıldır Türkiye'nin en geniş ekibi ve en kurumsal yapısıyla yatçılık sektöründe hizmet veren Karina Marine Group'ta keyifli bir çalışma ortamı vaat ediyoruz. Büyüyen kadromuz için, ATAKÖY MARİNA merkez ofisimizde görev yapmak üzere, PAZARLAMA MÜDÜRÜ arıyoruz. İşin Tanımı : * Pazarlama faaliyetlerinin planlanması, takibi ve raporlanması * Yeni pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi * Etkinlik organizasyonlarının, ilanların, sosyal medya aktivitelerinin, promosyon malzemelerinin vb. organizasyonu ve takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Pazarlama, Marka Yönetimi, Etkinlik Organizasyonu ve Reklam konularında en az 5 yıl deneyimli, Hızlı karar alabilen ve çözüm önerileri geliştirebilen, İletişim becerileri yüksek, dinamik, yaratıcı MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan, 35 yaşını aşmamış, Ayrıca aşağıdaki özellikler tercih sebebidir : Rusça ve/veya Fransızca bilmek, Denizcilikle amatör veya profesyonel olarak ilgilenmiş olmak.

 • Armine

  Mağaza Müdürü Armine

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Armine

  Ref: MDR-AVR - 609702

  İşin Tanımı Mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesini sağlayacak, müşteri memnuniyetine önem veren.

  Aranan Nitelikler Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan markamız için; Avrupa Yakası Mağazalarımızda; *Mağaza ve mağaza personeli yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, *En az MYO mezunu (Tercihen Üniversite), *Ms Offıce uygulamaları ve mağazacılık programlarını kullanabilen (Tercihen Mikro) *Liderlik vasıflarına sahip, *Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, *Dış görünüşüne önem veren, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış *İstanbul Avrupa yakasın'da ikamet eden 'Mağaza Müdürü' arıyoruz.

 • Tayaş Gıda

  Üretim Planlama Müdürü Tayaş Gıda

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Müdürü

  Tayaş Gıda

  Ref: UPMD001 - 609701

  İşin Tanımı Müşteri siparişlerinin zamanında teslim edilebilmesi için ana mamul (şeker ve çikolata) üretim planlamasını yapmak, Bütçeye esas yıllık ana üretim planını hazırlamak ve çalışma düzeni (çalışma günü, vardiya sayısı, fazla mesai gereksinimleri) ile ilgili öneriler oluşturmak, İçinde bulunulan ayla birlikte 6 aya ait üretim planının sürekli olarak güncel tutmak, üretim hattının her zaman aksamadan işlemesini sağlamak, Satış ve Pazarlama Bölümleri ile düzenli olarak bilgi alışverişini sağlamak, gelen siparişleri takip etmek ve uygunluğunu incelemek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim planlama konusunda 5 yıl, tercihen Şekerleme ve Çikolata üretim planlama fonksiyonunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, Mikro Programını bilen, ERP/MRP uygulamalarında tecrübeli, Analitik düşünce yeteneğine sahip, İkna gücü yüksek, iletişim yönü kuvvetli, 37 yaşını aşmamış, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek.

 • CVPlus Search & Selection

  Hat Geliştirme Müdürü CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hat Geliştirme Müdürü

  CVPlus Search & Selection

  Ref: HGM-2909 - 609562

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’HAT GELİŞTİRME MÜDÜRÜ’’ arıyoruz. Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibi ve geliştirilmesi, Şirketin satış politikalarına paralel olarak, belirlenmiş hedeflere ulaşmada gerekli tüm satış faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşteri memnuniyetini esas alarak ilgili tüm birimler ile müşteriler arasında, donatanın ilgili yurt dışı acenteleri ile de temasta bulunarak, her türlü iletişimi ve evrak akışını takip edip, yükün hasarsız ve problemsiz sevki için gerekli koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan (Tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen), Lojistik satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kadıköy Bahariye - Mağaza Sorumlusu Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kadıköy Bahariye - Mağaza Sorumlusu

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Bahariye - 609674

  İşin Tanımı Madame Coco, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Bahariye Caddesinde açılacak mağazamızda görevlendirilmek üzere " Mağaza Sorumlusu " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Perakende Mağazacılık ve Mağaza yönetimi alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İmalat Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001480 - 609639

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Firmanın talaşlı imalat (imalat ve montaj) faaliyetlerini, bölümün tespit edilen politikalar ve hedeflere uygun sevk ve idaresinin sağlanması, * Kendisine bağlı çalışan personelin, işyerindeki çalışma şartlarına, çalışma kurallarına, iş disiplini, işçi sağlığı, iş güvenliği ve işverenin yayınladığı her türlü yazışma ve emirlere uygun çalışmasını sağlamak, * Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetimlerini, bölümsel performans taahhütlerini yerine getirerek, hedeflenen yıllık sipariş alımı doğrultusunda planlanan tarihlere göre kalıp parçaları, imalat ve montaj işlerinin İmalat Prosedürüne göre gerçekleşmesini sağlamak, * İmalat resmi ve/veya datası hazırlanmış kalıp parçalarına ait dokümanları kontrol ederek resim ve dataya göre imalatın yapılmasını sağlamak, * İmalat resmi ve/veya datası hazırlanmış kalıp parçalarının, gerekli yardımcı malzemelerini takip ve temini etmek, * Kalıp imalatında kullanılan ana malzemelerin imalatına başlamadan önce sertlik değerlerini ölçmek veya ölçtürmek, * İmalatı devam eden iş parçalarının, belirlenen noktalarda, ölçü kontrollerini yaptırmak. * Kendisine bağlı personele, çalışma, çalıştırma ve kontrol talimatlarına göre çalışma yaptırmak, * İmalat resimlerinde tanımlanan imalat işlem sırasına göre iş istasyonlarında kesintisiz iş akışını sağlamak ve istasyon geçiş (uygunluk) onayı vermek,

  Aranan Nitelikler * En az Lisans mezunu, ( tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun ) * Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatında 5 yıl ve üzerinde deneyime sahip, * Kalıp ve kalıp parçaları imalat yöntemlerini bilen, * Plastik hammadde hakkında bilgi sahibi olmak, anlamak ve yorumlayabilmek, * Üretilen plastikler üzerinde oluşan çarpılma, çökme, eksik dolum ve / veya tolerans dışı ölçüler hakkında yorum yapabilecek bilgiye sahip olmak, * Bilgisayar ve CAD (3D yazılım) programı yardımı ile uygulama yeterliliğine sahip, * CAD-CAM programlarını bilen, * Ms Office programları kullanabilen, * İngilizceyi okuma, yazma, konuşma düzeyinde orta derecede bilen, * İletişim yönü kuvvetli, * Analitik düşünebilen, yenilikçi fikirlere açık, * Denetim yapabilme özelliklerine sahip, * Kapasite ve fayda maliyet analizi yapabilen, * Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, " İMALAT YÖNETİCİSİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Reysaş Logistics

  İnşaat Mühendisi Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Reysaş Logistics

  Ref: INSMUH - 609568

  İşin Tanımı Sektöründe lider konumda olan Şirketimizin yurt içinde devam eden depo projelerinin ve mevcut inşaatlarının yönetiminden ve tüm süreçlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Tercihen Boğaziçi, Yıldız Teknik veya İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, * Farklı lokasyonlarda bulunan büyük hacimli inşaatların planlanması ve proje yönetimi konusunda en az 10 - 15 yıl deneyimi olan, * Keşif , Metraj, Çelik Kontrüksiyon ve Prefabrik bina bilgisi olan, * Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Liderlik vasıfları gelişmiş, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Gülaylar

  Mağaza Müdürü / Historia Avm Gülaylar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü / Historia Avm

  Gülaylar

  Ref: MMF090801 - 609548

  İşin Tanımı Fatih Hitoria Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olduğumuz mağazamızın tüm yönetsel işleyişini üstlenebilecek, tercihen mücevher ve kuyum sektöründe mağaza yöneticiliği yapmış, ekip çalışmasına ve ekibini iyi yönetebildiğine inanan, moda trendlerini ve mücevher sektöründeki gelişmleri takip ederek, ekibinin kişisel gelişimi konusunda gerekli eğitimi verebilecek sektöre hakim Mağaza Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mücevher ve kuyumculuk sektöründe 5 yıllık yöneticilik deneyimine sahip, veya Mağaza Yönetim tecrübesi mnimum 3 yıl olan, Yüksekokul veya üniversite mezunu, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Sektör trendlerini yakından takip edebilen, Dürüstlük ve güvenilirlik konusunda hassasiyete sahip, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına inanan, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yöneticiler aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka