ARAMA SONUÇLARI

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Muhasebeci Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebeci

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: DTM01 - 618609

  İşin Tanımı Ataşehir/İstanbul'da bulunan Genel Merkezimizde konumlandırmak üzere; *İthalat/İhracat ve Genel Muhasebe süreçlerinde rol alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Yüksek okul ve üstü okul mezunu *İthalat ve ihracat işlemlerini takip edebilecek, *Genel muhasebe bilgisine sahip *Aktif MICRO muhasebe paket programını kullanabilen, *Askerlikle ilişiği bulunmayan bay personel aranmaktadır.

 • Ortaçlar

  Ön Muhasebe Elemanı Ortaçlar

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Ortaçlar

  Ref: - 618546

  İşin Tanımı Hadımköyde bulunan kablo bağlantı elemanları üretim ve satışını yapan fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Ön muhasebe elemanı alınacaktır. İş Tanımı; Fatura ve İrsaliye kesme işlemlerini yapacak, Cari hesap ve BA-BS mutabakatları yapacak, Banka ve Çek-Senet işlemlerinin sisteme kaydını ve takibini yapacak, Müşterilerden tahsilatların takibini yapacak, Evrak ve faturaların dosyalama işlemlerini yapacak,

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; ETA8 Bilen, Mesai Saatlerinde Sigara kullanmayan, Ofis programlarını iyi kullanabilen, Detaylı,sistemli,düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli,sorumluluk alabilen,gizlilik kurallarına riayet eden, Dış görünüşüne ve diksiyonuna dikkat eden, Ön muhasebe ve mevzuat bilgisi olan,

 • Mekanik Rulman

  Finans Yöneticisi Mekanik Rulman

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Yöneticisi

  Mekanik Rulman

  Ref: - 618539

  İşin Tanımı İkitelli OSB'de yer alan Rulman ve Makina Parça aksamı satan imalatçı firmamızda görevlendirilmek üzere; "Finans Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme ve Bankacılık vb.bölümlerinden mezun, Muhasebe ve ilgili mevzuatlar konularında birimini kontrol edecek düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi olan, Bankalar arası mali akışların takibi, düzenlenmesi ve raporlanması ve finans kuruluşları ile görüşmelerin yapılması. Leasing ve krediler ile ilgili banka işlemlerinin ve bağlantıların yapılması, Bankacılık veya finans sektöründe çalışmış, Mikro Halley ve MS Office uygulamalarına hakim. Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl görev yapmış, Yönetim ve planlama becerisi gelişmiş, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Bay/Bayan.

 • SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  Ön Muhasebe Elemanı SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  Ref: - 618534

  İşin Tanımı Satış faturalarının girilmesi, alış faturalarını girecek, Çek senet ve banka kayıtlarını tutacak, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutacak, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapacak, Aylık konsinye dosyalarını hazırlayıp, konsinye mutabakatını yapacak, Her ay genel muhasebeye evrakları hazırlayacak, Aylık raporlamaları yapacak, Çalışanların SSK kayıtlarını ve izin günlerini takip edecek, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarını tutabilecek "Bayan Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, muhasebe programı kullanmış, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Düzenli ve titiz, Problem çözme analitik düşünme, zamanı iyi kullanan, Takım çalışmasına yatkın.

 • Vega Elektronik Güvenlik

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli Vega Elektronik Güvenlik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli

  Vega Elektronik Güvenlik

  Ref: - 618527

  İşin Tanımı Alarm,Kamera ve Üretimini Yaptıgımız Mağaza Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda bilgili, Fatura giriş cıkıs ve raporlamalarını yapabilecek, Satışını yaptıgımız sistemlerin tekliflerini hazırlayıp müşteri takibini gercekleştirecek Web sayfamızdaki yeni ürün giriş ve cıkışlarını ve güncellemelerini gerceklestirecek, ''ÖN MUHASEBE-ÖN BÜRO PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen elektronik güvenlik sektöründe çalışmış-deneyimli, Lise veya Üniversite mezunu, Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik ve aktif yapıya sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri ve dialogları iyi olan, Bilgisayar bilgisi iyi derecede olan, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye istekli ve hedefleri olan, Uzun soluklu çalışacak, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen Foto shop programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, BAYAN.

 • Mey İçki

  Accounting Analyst Mey İçki

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Accounting Analyst

  Mey İçki

  Ref: ACC112014 - 618462

  İşin Tanımı Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Ensure the fulfillment of the obligations in the accounting system in line with the group reporting requirements and local legislations Responsible for stock transactions, import and export accounting, preparation and controlling of the relevant reports and documents Responsible for reviewing and controlling the cost accounting process of the imported goods at the month ends. Responsible for the reconciliations of overseas customers and vendors in a timely manner, Control and booking of the invoices received from the suppliers Preparation and submission of the reports, declarations and surveys required by the official institutions

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration, Finance, Economics or a related field Minimum 3 years of work experience in an accountancy role in a multinational FMCG company Excellent command of both written and spoken English Excellent computer skills on MS Office Applications and preferred knowledge in SAP Full knowledge of Uniform Chart of Account and experience in general accounting and Turkish Tax Legislation, Analytical mind with strong planning and organizational skills Result oriented and highly motivated approach Ability to work within tight deadlines and flexible working hours Excellent interpersonal skills and the ability to work cooperatively with a high-performing and multicultural team No military obligation for male candidates

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Muhasebe Müdürü Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Isparta Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü

  Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: 20369 - 618320

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firma için MUHASEBE MÜDÜRÜ aranmaktadır. Lokasyon: İstanbul dışı. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Genel Muhasebe konusunda en az 7- 10 yıl deneyim sahibi, Tüm yasal beyannameler ve mali raporların hazırlanmasından sorumlu olacak, Yasal mevzuatlar çerçevesinde muhasebe kayıt ve kontrollerini gerçekleştirecek, Genel mizana konu olan kayıtların kontrollerinin yapılmasından ve yönetime raporlanmasından sorumlu olacak, Masraf merkezlerinin oluşturulması ve raporlaması konusunda çalışmalar gerçekleştirecek, Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office Programlarına hakim, İletişim yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. BAŞVURULAR GİZLİ TUTULMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Aksaray Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618244

  İşin Tanımı Kimya sektöründe öncü firmamızda "Muhasebe Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Muhasebe departmanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Aksaray’da ikamet eden veya edebilecek, Bay - Bayan "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Firma: Aksaray ilinde bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: MHMD34 - 618234

  İşin Tanımı Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * SMMM belgesine sahip, * Kurumsal şirketlerde 5 yılı yönetici olmak üzere en az 10 yıl tecrübe sahibi, * Tercihen halka açık şirket deneyimi bulunan, * Muhasebe paket programlarını etkin kullanan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MUHASEBE MÜDÜRÜ çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: ONMUHELM - 618165

  İşin Tanımı İstanbul-Dudulu'daki İnşaat Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Ön Muhasebe konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, * Lks Go Logo Plus Muhasebe programlarını kullanabilen, * Teklif ve Sipariş Formu hazırlayabilecek, * Excel konusunda tecrübeli, * Telefon trafiğini yönetebilecek, * Bay/Bayan, "Ön Muhasebe Elemanı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Hakman Elektronik Dyson Türkiye

  Muhasebe Sorumlusu Hakman Elektronik Dyson Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Hakman Elektronik Dyson Türkiye

  Ref: - 618071

  İşin Tanımı Dünya sektöründe lider bir markanın distribütörlüğünü yapan firmamıza, MUHASEBE SORUMLUSU olarak görev yapabilecek, mesai arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite (Lisans ya da önlisans mezunu) MS Office Word, MS Office Excel programlarını iyi derecede kullanabilen (Tercihen daha önce Netsis programını kullanmış) Muhasebe işlemlerinde tecrübeli Tekdüzen muhasebe hesap planına vakıf, ücret tahakkuku, KDV tahakkuku yapabilecek düzeyde bilgi sahibi Personel özlük ve Bodrolama yapabilecek, muhtasar beyanname düzenleyebilecek, Cari Hesap takibi ve mutabakatları yapabilecek Esnek çalışma saatleri ile çalışabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli; Hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli Erkek adaylar için askerliğini yapmış Tercihen B sınıfı ehliyeti bulunan

 • Türer A.Ş.

  Muhasebe Personeli Türer A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Türer A.Ş.

  Ref: - 617853

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek ve Seferihisar' da ki idari binamızda görev alabilecek '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Ve MYO'ların İlgili Bölümlerinden Mezun, (İşletme, İktisat, Maliye) Netsis Programını Çok İyi Derecede Kullanabilen, Tüm Muhasebe Hareketlerini Netsis Program Modüllerini Kullanarak Entegre Olarak Muhasebeleştirme Bilgisine Sahip, Muhasebe Alanında En Az 3 Yıl Tecrübesi Olan, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek. ### ÜÇYOL' DAN HATAY ÜÇKUYULAR GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR. ###

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: MU1114 - 617792

  İşin Tanımı Tarım ve hayvancılık üzerine faaliyet gösteren şirketimiz için "GENEL MUHASEBE UZMANI" arayışmız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitlerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe alanında min 3 yıl tecrübeye sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • B&G Store

  Muhasebe Elemanı B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  B&G Store

  Ref: B&G STORE - 617639

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen çocuk markalarından B&G STORE'un Merter'de yer alan üretim bölümünde çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veye yüksek okulların Muhasebe,Maliye ya da İşletme Bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Excel bilgisi olan, Titiz ve dikkatli çalışan, Analitik düşünme ve analiz edebilme kabiliyeti olan, Rakamlarla ve rakamsal raporlarla arası iyi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişime ve Öğrenmeye açık. Stok,Cari hesap,Çek-Senet takibi yapabilecek İlgili bölümde tercihen üç yıl deneyimli Askerlik Hizmetini tamamlamış Bay

 • Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Muhasebe Elemanı Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Ref: ME - 01 - 617630

  İşin Tanımı Silivri ilçemizde yer alan büyük ve yüksek kapasiteli mandıramız da çalışacak, ileriye dönük kariyer hedefi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sisteme fatura girişlerinin yapılması Harcama faturalarının kontrollerinin yapılması Gelen fatura, fiş vb. diğer evrakların kayıt altına alınması Hesap kontrollerinin yapılması Evrak takibinin yapılması, verilerin bilgisayara aktarılması Firmaya giren ürünlerin stok takibi Personel özlük işlerinin takip edilmesi Çalışanların puantaj ve izin kayıtlarının tutulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2 yıllık muhasebe deneyimine sahip Ön muhasebe bilgisi olan ve tek düzen hesap planına hakim Ms Office programlarına kullanabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Logo programını kullanabilen 30 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Silivri ve civarında ikamet eden

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Mağaza Kasa Sorumlusu Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Kasa Sorumlusu

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Ref: KS-BURSA - 617570

  İşin Tanımı Mağaza Kasa Sorumlusu – Bursa Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Bursa Mağazaları için Ön Muhasebe Bilgisi olan Bayan "Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Ön Muhasebe , Asistan , Yönetici Asistanı Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe , Asistan , Yönetici Asistanı

  Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Ref: - 617564

  İşin Tanımı İstanbul Tuzla merkezde tarım ve çevre sağlığı ilaçları konusunda faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe, ofis , v.b. çalışmalarını yürütecek ön muhasebe elamanı / sorumlusu / asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Bayan, * 19-33 yaşları arasında, * Tercihen en az 1 yıl deneyimli, * Ofis programlarını ve Logo muhasebe programlarını iyi bilen, * Tuzla ve çevresi ( Pendik-Gebze v.b.) ilçelerde ikamet eden, eleman aramaktayız. - İngilizce bilgisi iyi / çok iyi olanlara öncelik tanınacaktır

 • Aykim Kimya Sanayii

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617471

  İşin Tanımı -Genel Muhasebe işlemlerini yapacak, -Cari hesap takibi yapacak, -Vergi, beyanname hazırlayabilecek

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İşletme,İktisat,Muhasebe,Ekonomi..vb.bölümlerinden mezun, -Logo GO programını kullanabilen -MS Office programlarını, özellikle Excel’i iyi derece de kullanabilen, -Mali mevzuata ve Tek Düzen hesap planına hakim, -Cari hesap takibi, Tahsilat, Vergi, beyanname hazırlama, genel muhasebe işlemlerinde tecrübeli, -Detaylara önem veren, analiz ve raporlama becerisi olan, -Analitik düşünebilen, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve titiz, -Askerlik hizmetini tamamlamış BAY, -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. -İşyeri Gebze’dedir -25-35 yaş arası

 • Beşkardeşler Ltd.Şti

  Ön Muhasebe ve Finans Personeli Beşkardeşler Ltd.Şti

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe ve Finans Personeli

  Beşkardeşler Ltd.Şti

  Ref: - 617308

  İşin Tanımı Perakende marketler zincirimizin ÖN MUHASEBE departmanlarında görevlendirilmek üzere '' ÖN MUHASEBE ve FİNANS PERSONELİ '' takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Micro programı ve MS Office programlarını kullanabilen, Planlama,Takip, Raporlama, Analiz ve Sunum görevlerini etkin bir şekilde gerçekleştirebilecek, çözüm odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Sistemli ve düzenli çalışma disiplinine sahip, iletişim becerisi yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, Gelişime açık, yaratıcı, dinamik, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, titiz, düzenli, disiplinli ve aktif, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Bay veya Bayan (Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.), Bankalar ve Finansal Konularda Deneyimli. NOT:Sadece Secretcv.com üzerinden yapılacak olan müracaatlar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Uniplast

  Muhasebe Elemanı Uniplast

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Uniplast

  Ref: MH_191114 - 617232

  İşin Tanımı Dumankaya grup şirketlerinden Uniplast bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Link muhasebe programını kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka