ARAMA SONUÇLARI

 • APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Kurumsal Satış Sorumlusu APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Sorumlusu

  APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Ref: CSA-15102014 - 611735

  İşin Tanımı Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Toptan veya Proje Satışında aktif olarak görevlendirilecek. Telefon ve mail ile gelen talepleri hızlı ve doğru analiz edebilecek, Gelen talepler doğrultusunda tekliflerin hazırlanması, sunumu ve takibi süreçlerini yönetebilecek, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek ve yeni satış stratejileri geliştirebilecek. Satış öncesi ve sonrası müşteri ilişkilerini yönetebilecek. Satış süresince ilgili ekipler ile koordineli çalışıp tüm satış süreçlerinde aktif rol alabilecek. Sorumlu olduğu teknik ve idari kadro ile koordineli çalışacak. Sorumlu olduğu işler ile ilgili düzenli olarak raporlama yapacak. Müşteri portföyünün gelişim süreçlerinde aktif rol alabilecek.

  Aranan Nitelikler Eğitim Düzeyi: Ön Lisans ve Lisans Tercihen, elektronik güvenlik sistemleri ya da bilişim teknolojileri satışında en az 2 yıl tecrübeli. Telefonda satış ve iletişim konularında deneyim sahibi. Program Kullanımı: MS Office, MS Project Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Satış Mühendisi TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 609926

  İşin Tanımı Endüstriyel yağlar kimyasal maddeler alanında iş sahibi olmak isteyen , ilgili bölümlerden mezun, Satış Mühendisliği pozisyonunda çalışacak , BÖLGE SATIŞ SORUMLULARI aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Zorlu piyasa şartlarında çalışacak , satışı meslek haline getirmiş, Makine , Kimya veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya deneyimli adaylar, Hırslı, pozitif düşünebilen , İkna kabiliyeti yüksek , İletişim becerisi gelişmiş , Sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kendine güvenen, Aktif araç kullanabilen Uzun vadeli kariyer hedefi olan , Bay veya Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Artelia Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

  Construction Engineer Artelia Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

  Adana, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Construction Engineer

  Artelia Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

  Ref: CE-MSP - 607135

  İşin Tanımı Our ideal candidate will be responsible for: Managing, planning, supervising construction of multi-site projects; Planning and taking necessary measures to abide by the schedule; Taking charge of procurement processes when needed; Site survey, feasibility and cost studies; Resolving all kind of problems and taking the responsibilities of whole project; Managing consultants and contractors/suppliers ensuring project is delivered safely, to the right quality and compliant with client and industry standards. Cooperate in all matters pertaining to health & safety to enable the company to carry out its legal duties and requirements.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree in Engineering or Architect, Strong communication, team management and decision making skills; Minimum 3 years of experience in a similar position, Having experience in multi-site retail projects especially petrol stations, Good knowledge of CAD & office IT programs; Good knowledge of project & contract management, occupational safety, procurement; Ability to manage multiple projects and meet deadlines; Active Driver with a license; Ability to travel in Turkey Good command of written and spoken English.

 • Cevdet Albayrak

  Elektrik Mühendisi Cevdet Albayrak

  Ankara, Düzce 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Cevdet Albayrak

  Ref: Elkmuh4cevre - 614423

  İşin Tanımı Bakım-Onarım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Ankara, Kazan, Düzce veya Kaynaşlı'da ikamet eden Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu belgesine sahip, AG tesisleri ve OG ENH tesislerinde tecrübeli, Görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, İyi derecede MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Şantiye saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Arzen İnşaat

  İnşaat Mühendisi (Şantiye Şefi) Arzen İnşaat

  Tekirdağ 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi (Şantiye Şefi)

  Arzen İnşaat

  Ref: - 614419

  İşin Tanımı KAMUYA TAAHHÜTLERİMİZ VE KONUT İNŞAATLARIMIZ İÇİN

  Aranan Nitelikler MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, ALT VE ÜST YAPI PROJELERİNDE TECRÜBELİ, TEKİRDAĞ ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK, ŞANTİYEDE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ YAPABİLME KABİLİYETİNDE, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN, EKİP YÖNETEBİLECEK, HAKEDİŞ VE METRAJ KONUSUNDA BİLGİSİ OLAN, AUTO CAD VE MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN, AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Şefi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614408

  İşin Tanımı İç ve Dış Tedarikçi firmalarla görüşmeler yaparak hedeflere göre belirlenen standart ve miktarlarda satın alma faaliyetinin en uygun şekilde yapılmasını sağlamak, Fiyat, kalite maliyet analizlerini yapmak ve yöneticisine raporlamak, Yeni tedarikçi bulma, piyasa araştırmaları ve tedarikçi değerlendirmelerini gerçekleştirmek , Siparişin oluşturulması, temini ve depolara girişinden ödemenin gerçekleşmesine kadar oluşan tüm aşamaları takip etmek, düzenli bilgi ve belge akışını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme ya da Mühendislik ( Makine,İşletme, Endüstri, Malzeme Bilimi v.b) bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Plastik ve türevi malzemeler konusunda ve Hammadde, malzeme alımı ,satınalma - tedarikçi yönetiminde deneyimli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , •Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • DEMA MAKİNA

  Saha Mühendisleri DEMA MAKİNA

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Mühendisleri

  DEMA MAKİNA

  Ref: - 614391

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek, Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek MS Office, Project excell programlarına hakim, Rafınerıler de depolama tankları ve borulama işlerinde deneyimi olanlar tercih sebebidir Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli.

 • DEMA MAKİNA

  Kaynak Mühendisi DEMA MAKİNA

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Mühendisi

  DEMA MAKİNA

  Ref: - 614385

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisi ve/veya Kaynak Mühendisi diplomasına sahip, Kaynaklı çelik imalat konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Tüm kaynak prosedürleri konusunda tecrübeli, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi tercih tercih sebebidir, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalı.

 • Enkonet

  Satış Mühendisi / Satış Personeli Enkonet

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi / Satış Personeli

  Enkonet

  Ref: - 614362

  İşin Tanımı Firmamız Telekominikasyon, Network Altyapı, Elektrik Taahhüt , CCTV Güvenlik Konularında Kamu ve Özel Sektörde Satış ve Satış Sonrası Hizmetler vermektedir. Mevcut ve geliştirilecek müşteri portföyünü kullanarak ürün ve proje satışlarını artırmak, Yeni müşteri veritabanı yaratarak bu noktalara satış gerçekleştirmek, Kamu ihalelerine hazırlanmak özel sektör iş takibini yapmak tekliflendirmek ve takiplerini yapmak Müşterilerle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek adına bu özelliklere uyan aday aramaktayız

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Elektronik, Haberleşme, Endüstri, Mühendisliği bölümlerinden mezun * Office programlarını iyi derecede kullanabilen * Pazarlama ve satış konusunda Kendisine Güvenen * Kamu ve Özel Şirketlerde Proje Geliştirerek İhalelere hazırlanan * En az B Sınıfı Ehliyeti olan * Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış * Müşterilerle telefonla veya yüz yüze görüşerek ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi; fiyat tekliflerinin verilmesi ve bu tekliflerin takibini yapabilen * Telekomünikasyon veya Bilgi Teknolojisi ürünlerinin satış veya satış öncesi mühendislik görevlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi * Seyahat engeli olmayan * Teknik dokümantasyonu anlayabilecek seviyede İngilizce dil bilgisi sahibi

 • Gülaylar Group

  Saha Mühendisi Gülaylar Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Mühendisi

  Gülaylar Group

  Ref: SMHS201410 - 614291

  İşin Tanımı Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat saha alanında minimum 5 yıl deneyime sahip, AVM, Otel, konut vb. gibi prestijli projelerde görev almış, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş.

  Aranan Nitelikler Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Saha Mühendisi aramaktayız.

 • Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Sistem Destek Uzmanı Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Bursa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Destek Uzmanı

  Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Ref: - 614237

  İşin Tanımı Bursa şubemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Yüksekokul veya Lisans Mezunu, -Microsoft Windows İşletim Sistemleri 2000/XP/Vista/7/8 bilgi sahibi, -Microsoft Office Ürün Ailesi Bilgisi olan, -PC, Notebook ve Çevre Birimleri Donanım bilgisine sahip, -Yazıcı Donanım bilgisi( Temel bilgi düzeyinde), -LAN Network Cihazları (Temel Bilgi Düzeyinde), -İletişim Araçları(Santral, Ofis İçi Haberleşme Cihazları, Mobil Cihazlar) kullanabilen, -İyi seviyede teknik İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, -Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, -Tercihen sürücü ehliyeti olan, -İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, -Disiplinli ve kendini geliştirmeye açık, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • THY Teknik A.Ş.

  Havacılık Alanında Deneyimli Mühendisler THY Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Havacılık Alanında Deneyimli Mühendisler

  THY Teknik A.Ş.

  Ref: TTH-muh02 - 613995

  İşin Tanımı Sahip olunan tecrübe doğrultusunda; uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel hizmetlerin yerine getirilmesi. THY Teknik A.Ş., sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "uçak ve komponent bakım ve mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Etkin iletişim becerisi 2. Planlama, organize etme, kontrol ve takip yeteneği 3. Takım çalışmasına yatkınlık 4. Sonuç odaklılık 5. Sürekli öğrenme 6. Kurumsal temsil yeteneği Aranan Nitelikler 1. Havacılık sektöründe tecrübeye sahip olmak, uçak sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, bakım dokümanlarını tanıyıp, yorumlayabilmek 2. Üniversitelerin aşağıdaki mühendislik alanlarından birinden mezun olmak Uçak/Uzay/Havacılık Makine Endüstri Mekatronik Elektrik & Elektronik Metalurji ve Malzeme 3. İyi derecede İngilizce bilmek (yazılı ve sözlü) 4. Seyahat engeli olmamak 5. Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak 6. Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)

 • Uzman Grup

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Uzman Grup

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Uzman Grup

  Ref: - 614195

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik mühendisliği,İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip, Şantiye deneyimi bulunan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden MS ofis programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, Tercihen ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Cihan İnşaat

  Mekanik Bölüm Şefi Cihan İnşaat

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekanik Bölüm Şefi

  Cihan İnşaat

  Ref: - 614190

  İşin Tanımı Firmamızın Avrupa yakasındaki Konut Projesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl deneyimli Planlama becerisine sahip , koordinasyon ve sonuç odaklı çalışabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden yada edebilecek olan Planlama becerisine sahip, koordinasyon ve sonuç odaklı, raporlama yapabilecek, İlgili Programlara hakim Yoğun çalışma temposu ve çalışma saatlerine uyum sağlayan Askerlik Engeli olmayan

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Kalite Kontrol Mühendisi ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Mühendisi

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: KKM01 - 614184

  İşin Tanımı Gemi İnşaa Sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan ve Askeri Gemi inşası konusunda önemli projeler gerçekleştiren şirketimizce yapımına başlanan LST projemizin Kalite Kontrol Departmanı bünyesinde görev verilecek olan mühendisin seçiminde aşağıda belirtilen kriterleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler ** Gemi inşa sektörü -tercihen askeri gemi- malzeme ve prosedürleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, ** Sistem ve malzemelere yönelik test prosedürlerini hazırlayabilecek bilgi birikimine sahip, ** Gelen malzemeler için sertifikasyon kontrolünü ve siparişlere uygunluğunu kontrolünü yapabilecek, **Yapılacak testlere bizzat katılabilecek, ** Gemi İnşa Mühendisliği bölümünden mezun, ** Benzer konularda en az 3-5 yıl deneyimli,

 • Adecco Bakırköy

  Satış Mühendisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSM1014 - 614040

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Makineleri üretimi yapan bir firmamız için "Satış Mühendisi" aramaktayız. Ziyaret planlaması yaparak, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcı portföyünü genişletmek için pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerin ve kazanılan yeni müşterilerin devamlılığını sağlamak, Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Tercihen endüstriyel makine satışı konusunda tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * İletişim becerisi yüksek, * Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, * MS Office uygulamalarına hakim, * Seyahat engeli bulunmayan, * B sınıfı sürücü ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Montaj ve Bakım Ekip Şefi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj ve Bakım Ekip Şefi

  Firma Adı Gizli

  Ref: MBŞ-001 - 613988

  İşin Tanımı Sektöründe öncü kuruluşumuzun Montaj ve Bakım işlerini organize ederek ekibi yönetecek, belediyeler ve inşaat firmalarına sahada kurulum yaptıracak ve takibini yapacak ve hakediş işlemlerini yürütecek Montaj ve Bakım Ekip Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı veya benzeri bölümlerinden mezun * Şantiye tecrübesi olan * Ekip yönetebilecek niteliklere sahip * Girişken ve iletişim becerileri gelişmiş * Word ve Exell programlarını hakim, raporlama yapabilen * Seyahat engeli olmayan * B tipi ehliyete sahip * Askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Satış Sorumlusu - Antalya Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Antalya 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu - Antalya

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: AS1014 - 613985

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Akdeniz Bölge Satış organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız. § Sorumlu olduğu bölgede belirlenmiş olan satış hedef ve aksiyonlarının gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler § Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun § İngilizce bilgisine sahip § En az 3 yıl satış ve sektör tecrübesine sahip § Antalya’da ikamet eden

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Servis Mühendisi Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, Erzurum, İstanbul Anadolu, Konya, Samsun, Trabzon 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Mühendisi

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: SE-01 - 613915

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları Bakım ve Onarımı konusunda en az 2 yıllık Servis tecrübesine sahip, Servis Hizmetleri süreçlerini planlama ve uygulama konusunda tecrübeye sahip, Servis Hizmetinde Kalite, Maliyet, Termin üçgeninde müşteri memnuniyetine odaklı, İş Makinaları ve İstif Makinaları ve yedek parçaları konularında detaylı teknik bilgiye sahip, Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Arda Mühendislik

  Endüstri Mühendisi Kalite Sistemleri Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi Kalite Sistemleri

  Arda Mühendislik

  Ref: ENDÜSTRİKAL - 613969

  İşin Tanımı ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin kurulması, dökümantasyon sürecinin tamamlanması ve gerekliliklerinin tam olarak uygulanmasını sağlayacak ve takip edecek, Kalite Yönetim Sisteminin gerektirdiği tüm denetimleri takip edip, verilerini analiz edecek ve raporlayacak Kalite Güvence Mühendisi arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kalite Yönetim Sistemleri uygulamaları konusunda 3-5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, 32 yaşını aşmamış, Problem çözme tekniklerine hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Analitik düşünebilen, zaman yönetimi becerisine sahip, Planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka