ARAMA SONUÇLARI

 • Coats Türkiye

  Electrical Engineer Coats Türkiye

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Electrical Engineer

  Coats Türkiye

  Ref: Ref:ENG02/2014 - 613186

  İşin Tanımı Coats is a global textile manufacturing and marketing company with 23.000 employees in 70 countries worldwide and well known brands of Epic, Dual Duty, Astra in Apparel Thread; Aptan, Gral, Terkosatin in Speciality Thread; Anchor, Drima, Duet in Crafts; Opti in Zip fasteners and Ecoverde in organic thread. Coats Türkiye the Turkish subsidiary of Coats, is looking for an Electrical Engineer for its Bursa Plant. Candidates who full fill the following criteria, please apply until 30th November 2014.

  Aranan Nitelikler o University degree in Electrical Engineering Department, o Having min. 3 years of experience in an industrial operation with responsibility for electrical installations and maintenance, o Having high voltage operational facility responsibility certification (EKAT / YG) o Excellent command of written and spoken English o Good command of MS Office tools o Dynamic, team player, good interpersonal skills. o Living in or willing to relocate to BURSA o No military service obligation (for male candidates)

 • ATS Teknik A.Ş.

  Uçak Mühendisi ATS Teknik A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uçak Mühendisi

  ATS Teknik A.Ş.

  Ref: (UM-01) - 612612

  İşin Tanımı ATS Teknik A.Ş'nin Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere UÇAK MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Uçak,Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen havacılık sektöründe 1-2 deneyimli, İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Raporlama konusunda başarılı, Analitik düşünebilen,sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunan, Takım çalışmasında yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,

 • Esit Elektronik

  Elektronik Mühendisi Esit Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Mühendisi

  Esit Elektronik

  Ref: ELCENG001 - 612962

  İşin Tanımı Şirketimizin Elektronik İmalat bölümünde görev almak üzere Elektronik Mühendisi / Elektronik Teknikeri takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektronik Üretim Sorumlusu Tercihen Elektronik Mühendisi veya Teknikeriliği mezunu Elektronik kart ve cihaz seri üretiminde deneyimli (+5 sene) Daha önce elektronik kart tasarımı yapmış, Protel veya benzeri çizim programlarına aşina, Seri-paralel haberleşme, USB, BIOS, RS232, RS485, SMD, SMPS gibi kelimelere yabancı olmayan Tercihen İngilizce bilen, Windows, Excel, Powerpoint vb Office programlarını bilen ve raporlarını oluşturabilen eleman arıyoruz.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Tesis Müdürü KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tesis Müdürü

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-BRTS - 612939

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Bursa bölgesinde görevlendirilmek üzere '' TESİS MÜDÜRÜ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İnşaat, Çevre, Endüstri Mühendisi ) Hazır Beton Sektöründe yöneticilik deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama, organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bursa'da ikamet eden

 • Schneider Electric

  Workshop Leader & Quality Support Schneider Electric

  Balıkesir, İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Workshop Leader & Quality Support

  Schneider Electric

  Ref: 001HW9 - 612810

  İşin Tanımı Workshop Managing Repair inhouse team and monhtly KPIs (OTD, NQC, NPS) Periodically check Customer Repair Workshop Offers Product end of life follow-up actions Support team on technical report preparation Warranty Customer claims management under warranty (Case handling) Site planning intervention through Service's Warranty cost order management & tracking I2P PSA: Sites & stock management and cost tracking net intervention (PRB & OS) TEX: Processes and managing return for follow- up through expertise and expert customer center CIS Site planning & Track Invoicing intervention status (in the country and abroad)

  Aranan Nitelikler Electrical or Industrial Engineer Min. 2 year experience Very good command of written & spoken English No military obligation Advanced user of MS Office applications SAP knowledge Knowledge of Quality Management

 • Netatek Güvenlik Teknolojileri

  Satış Mühendisi Netatek Güvenlik Teknolojileri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Netatek Güvenlik Teknolojileri

  Ref: - 612767

  İşin Tanımı Elektronik Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren ve ithalatını yaptığımız geçiş kontrol (Access Control) ürünleri konusunda toptan satış gerçekleştiren firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Mühendisine ihtiyaç duyulmaktadır. İş tanımı: Pozisyonun görevleri arasında; Geçiş Kontrol konusundaki ürün portföyünün satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek bu doğrultuda teklif hazırlama, sunum ve demolar gerçekleştirme Sektör dinamiklerinin takip edilip, şirket satış hedefleri doğrultusunda, hedef odaklı çalışılması, Potansiyel müşterilerin belirlenmesi, ziyaret planlarının hazırlanması ve satış sürecinin yönetilmesi, Mevcut ürün portföyü ile girilecek yeni pazarları/sektörleri araştırmak, Müşterinin ihtiyacını tespit ederek iş geliştirme ve stratejik planlama yapmak, yeni projeler oluşturmak, Yeni ürün araştırma ve geliştirme aşamalarına destek verme, Müşteri risk ve tahsilat süreçlerinin takibini gerçekleştirmek, Müşteri ile satış öncesi, satış süreci ve sonrasındaki tüm ilişkileri yürütmek. Temsil edilen ürün gruplarının üretici firmalarıyla ilişkileri yürütmek Yönetime düzenli raporlama

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversitelerin Mühendislik (Elektrik/ Elektronik-Haberleşme ) bölümlerinden mezun, • Özgüveni yüksek ve iletişim becerileri kuvvetli • Satış becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, • MS Office programlarına hakim, • Satış ve Pazarlama alanında en az 4 yıl deneyimli, • Dış görünüşüne özen gösteren, • B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilecek ve seyahat engeli olmayan (Askerlik görevini tamamlamış, Yabancı dil bilgisi (İngilizce-İyi) tercih sebebi olacaktır).

 • Yapı Koordinasyon Merkezi

  Elektrik Teklif Mühendisi Yapı Koordinasyon Merkezi

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teklif Mühendisi

  Yapı Koordinasyon Merkezi

  Ref: CHN-ELKMÜH - 612713

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründeki firmamız adına Ankara merkezde görevlendirilmek üzere ' ELEKTRİK TEKLİF MÜHENDİSİ ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Elektrik Mühendisi, - Amerikan projelerinde tecrübeli, - İyi seviyede İngilizce bilen, - Otomasyon, bina, otel ve iş merkezi projelerinde teklif hazırlamış, - Alçak gerilim konusunda tecrübeli.

 • Adecco Gebze

  Endüstri Mühendisi - Yeni Mezun Adecco Gebze

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi - Yeni Mezun

  Adecco Gebze

  Ref: GBZEM09 - 612710

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Endüstri Mühendisi ( Proje ve Geliştirme ) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun İletişimi kuvvetli Çok İyi derecede İngilizce bilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sakarya'da ikamet eden

 • GÜLAYLAR

  Şantiye Şefi GÜLAYLAR

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  GÜLAYLAR

  Ref: SSF201410 - 612550

  İşin Tanımı Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat alanında minimum 10 yıllık deneyime sahip, şantiye yönetimi konusunda mimimum 4-5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan, İlgili sözleşmelerin hazırlanması konularında ve taşeron hakedişlerinin yapılması konularına hakim, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Keşif, metraj ve ataşman hazırlanma konularına vakıf, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri ve koordinasyon sağlamada kuvvetli, azimli, lider özellikli adaylar aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yeni Mezun PHP Developer Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Mezun PHP Developer

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-JRP - 612546

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret sektörünün öncülerinden olan müşterimiz için Yeni Mezun Php Developer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen PHP, SQL ile proje deneyimi olan, * Web projelerinde yer alma konusunda istekli, * Takım çalışmasına yatkın, * Öğrenme konusunda istekli, kişisel gelişime önem veren * Erkek adaylar için askerliği tecilli veya tamamlanmış.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Kimyager Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10088 - 612528

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi' nde "çevre" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda, aşağıdaki niteliklere sahip ''KİMYAGER'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Atık su arıtma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Burkay Tekstil

  Ürün Geliştirme Mühendisi Burkay Tekstil

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Geliştirme Mühendisi

  Burkay Tekstil

  Ref: ÜRGM-01 - 612526

  İşin Tanımı 40 yılı aşkın süredir Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren firmamız Ürge Bölümünde ''Ürün Geliştirme Mühendisi' olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği fakültelerinden mezun, Nedgraphics Dobby desen ve örgülendirme programını etkin kullanabilen, Armürde desenlendirme yapabilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Araştırma geliştirme yönü kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın, Bursa’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Çevre Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: CEV001 - 612336

  İşin Tanımı Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun İstanbul merkez ofisinde görev yapacak, alanında yetkin personel aranmaktadır. Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda çevre bilincinin oluşturulması, yaygınlaştırılması hususunda iç ve dış paydaşlar ile birlikte çevre konularında eğitsel, kültürel, sosyal ve teknolojik anlamda araştırma ve çalışmalar yapmak Maaş+sigorta+yemek+performans primi

  Aranan Nitelikler Çevre Mühendisliği bölümü mezunu (Tercihen Yüksek Lisans) En az 5 yıl mesleki deneyime sahip İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş İyi derecede İngilizce bilen MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: MM02 - 612264

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde,HAVALANDIRMA-KLİMA-ISI KAYBI-ISI KAZANCI VE YALITIM PROJE VE HESAPLARINI hazırlayacak,deneyimli MAKİNA MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a- Havalandırma-Klima-Isı Kaybı-Isı Kazancı Hesap programlarına hakim,Autocad programını iyi derecede kullanabilen MAKİNA MÜHENDİSLERİ b- Havalandırma-Kalorifer-Sıhhi Tesisat çizimlerini yapabilecek,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • HFS Mikrobiyoloji

  Gıda Mühendisi/gıda Teknikeri HFS Mikrobiyoloji

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi/gıda Teknikeri

  HFS Mikrobiyoloji

  Ref: - 612145

  İşin Tanımı 2004 yılında temelleri atılan firmamız HFS Mikrobiyolojik Hijyen Ürünleri ve Hijyen Ölçüm Cihazları Ltd. Şti. gıda mikrobiyolojisine hizmet etmek üzere faaliyet göstermektedir. Firmamız Türkiye genelinde bir çok Özel/Kamu AR-GE ve GIDA KONTROL LABORATUVARLARI na hizmet vermektedir. Mikroorganizmaların tespiti ve HACCP noktalarında hijyen kontrolü için benzersiz , patentli , yüksek teknoloji test yöntemleri geliştiren iş ortaklarımız Alman HYSERVE , Japon NISSUI ve KIKKOMAN şirketlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız. Firmamız H F S gıda ,su , kozmetik , tıbbi , tarım , ilaç ve temizlik v.b. sektörlerde Ülkemize kazandırmış olduğu COMPACT DRY YENİ NESİL HAZIR BESİYERLERİ ile tüm Türkiye , Kuzey Kıbrıs Türk Cum. , Yakın Doğu ülkeleri ve Kuzey Afrika Ülkelerine hitap ederek kısa sürede Mikrobiyolojik analiz yöntemlerinde sektörün öncüsü haline gelmiştir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun (Farklı birimlerde görevlendirilecek) Gıda mikrobiyolojisi analiz ürünleri tanıtımı, satışı konusunda kendine güvenen Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü Ofis ortamında telefonla satış yeteneğine sahip Ürün konusunda teknik destek verebilecek Analitik düşünebilen sorumluluk sahibi takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Btos Bilişim

  Yazılım Ürünü Kurumsal Satış Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Ürünü Kurumsal Satış Uzmanı

  Btos Bilişim

  Ref: NI-911 - 612113

  İşin Tanımı BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için; Kendi geliştirdikleri Web Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu ürününün yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek kurumsal satış uzmanı aranmaktadır. Ürünün hedef kitlesi;Yazılım Geliştiren Firmalar, Özel Sektör Bilgi İşlem Birimleri, Kamu ve Belediye Bilgi İşlem Birimler...

  Aranan Nitelikler IT odaklı satış ve pazarlama faaliyetlerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Mühendisi veya Elektrik-Elektornik Mühendisliği mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri, IT ekibi ve iş ekipleriyle yakın çalışma içerisinde olabilecek, İyi derecede sunum becerisine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi ve Yurt dışı projelerde görev alabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış , Tercihen ASP.NET (C#), Oracle ve MsSQL Server bilgisi olan, Yazılım ürünü satış uzmanı aramaktayız.

 • Yılmaz Elektrik

  Elektrik Mühendisi Yılmaz Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Yılmaz Elektrik

  Ref: 2014 YEO-04 - 612032

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler ABB'nin çözüm ortağı olan ve özellikle Su, Enerji, Maden gibi endüstriyel sektörlerde, Elektrik-Otomasyon alanında anahtar teslimi çözümler sunan YEO, genel merkez ofisinde ve gerektiğinde şantiyelerde görevlendirmek üzere "Elektrik Mühendisi" takım arkadaşları aramaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede AutoCAD bilgisine sahip, Elektrik projelerine hakim ve elektrik projelerinin çizimini gerçekleştirebilen, Saha çalışmalarında ve devreye alma işinde deneyimli, Saha, ekip, teknik uygulama koordinasyon becerisi yüksek, İletim-Dağıtım sistemleri konusunda teknik bilgi birikimi olan, Çok iyi derecede ingilizce bilgisi olan, Araştırmacı özellikle mesleği ile ilgili çalışmaları takip eden, Sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, Enerjisi yüksek, iletişimi güçlü, Sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Yılmaz Elektrik

  Satış Mühendisi Yılmaz Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Yılmaz Elektrik

  Ref: 2014 YEO-02 - 611960

  İşin Tanımı ABB'nin çözüm ortağı olan ve özellikle Su, Enerji, Maden gibi endüstriyel sektörlerde, Elektrik-Otomasyon alanında anahtar teslimi çözümler sunan YEO, Endüstriyel Otomasyon Ürünleri Satışında görevlendirmek üzere "Satış Mühendisi" olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Ürün satış alanında müşteri isteklerini analiz etmek ve uygun teknik çözümler önermek, Sektör ve bölge analizleri yaparak potansiyel müşterileri belirlemek, müşteri ziyaretlerini planlamak ve gerçekleştirmek, Fonksiyonel hizmetlerin desteği ile teklifleri gerçekleştirmek, Gerçekleştirdiği müşteri ziyaretlerini ve satışları raporlamak, Satış sonrası müşteri memnuniyeti kapsamında süreçleri takip etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Elektrik, Elektronil, Elektrik&Elektronik, Otomasyon Kontrol Teknolojileri) mezun, Endüstriyel otomasyon ve kontrol teknolojileri ekipmanlarından PLC, HMI, Frekans Konvektörleri gibi ürünler üzerinde temel teknik bilgilere sahip, İngilizce bilen , İletişim,müzakere,zaman yönetimi ve etkin planlama kabiliyeti olan , Sonuç odaklı çalışma ile satış kapama teknikleri konusunda bilgi sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan(aktif olarak araç kullanabilen.

 • AK NİŞASTA

  Kimya Mühendisi AK NİŞASTA

  Kırklareli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi

  AK NİŞASTA

  Ref: - 611858

  İşin Tanımı Lüleburgaz/ KIRKLARELİ de bulunan fabrikamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, İyi derecede İngilizce bilen, Minimum 2 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve öğrenmeye istekli, Bay veya Bayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001487 - 611783

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BANYO MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İMAL EDEN MÜŞTERİMİZİN BOLLUCA - ARNAVUTKÖY'DEKİ FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE, * Üretim programının belirlenmesi ve takibi, * Hammadde ve malzeme temin planlarının hazırlanması ile işleyişinin kontrolü, * Üretim ve üretim planlama analiz tablolarının hazırlanması, * Aylık üretim raporunun Üretim Sorumlusu'na sunulması, * Üretim planları ve aşamaları konusunda satış birimine bilgi verilmesi, * Üretim planının, birimlerde birim içi üretim planına dönüşümünün sağlanması, * Teslim tarihlerinin etkin bir şekilde izlenmesi, * Gecikme hallerinde birim ve üst yönetim koordinasyonu ile planlamanın revize edilmesi görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Logo Tıger Enterprise versiyonunu çok iyi derecede kullanabilen, * ERP-MRPII konusunda bilgisi olan, * En az 2 yıllık üretim planlama hakkında tecrübesi bulunan, * Tercihen Arnavutköy – Bolluca yakınlarında oturan, * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Kendisine bağlı çalışanların idare ve yönetimini yapabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, *Bay / Bayan, "ÜRETİM PLANLAMA YÖNETİCİSİ" aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka