ARAMA SONUÇLARI

 • Aden Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Aden Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Aden Tekstil

  Ref: REF: MT00005 - 618537

  İşin Tanımı We are looking for young; A degree in Business Administration or Industrial Engineering, Will be responsible for production planning, Good command of Ms Office applications, Work experience is not necessary,

  Aranan Nitelikler

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir)

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10094 - 618533

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maden Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir)

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10093 - 618522

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Furkan Group

  Üretim Planlama Mühendisi Furkan Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Mühendisi

  Furkan Group

  Ref: urtpln - 618449

  İşin Tanımı Satış taleplerine göre aylık ve yıllık üretim planlarının yapılması, Geçmiş yıllardaki satış verilerinden yararlanarak yıllık ve aylık planların yapılması. Yapılan plan doğrultusunda yapılacak ürünler için yıllık ve aylık malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi. Satın alma yapılacak malzemeler ile ilgili araştırmaların yapılması ve fiyat tekliflerinin alınması. Yapılacak üretimin takibi,üretimle alakalı ortaya çıkabilecek sorunların hızlı bir şekilde çözümü. Üretim bölümleri arası koordinasyonun sağlanması. Maliyetlerin güncellenmesi ve yeni üretimi yapılacak ürünler için maliyetlerin hazırlanması. Zincir marketlerin yapacakları alımlar için ileriye dönük üretimle ilgili teslimat tarihlilerinin belirlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Analitik düşünen ve iletişim becerileri güçlü, İnisiyatif kullanabilir çözüm odaklı ve karar verme kabiliyetine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ms Excel uygulamasını çok iyi derecede kullanabilen, Üretim Takip ve Üretim Planlama konularında en az 4-5 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, BAY.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi (Test Laboratuvarı Cihazları) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi (Test Laboratuvarı Cihazları)

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-SM - 618421

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz malzeme test sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel malzeme testleri ve malzeme test cihazları satışı ve/veya kullanımı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenli, pozitif ve takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip olan, Verilen görevleri yerine getirmenin yanında insiyatif kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve yaratıcı özelliklere sahip, Mutlaka iyi derecede bilgisayar, MS Office yazılımları (Word, Excel, Power Point, Access) bilgisine tam hakim olan, Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Avrupa yakasında ikamet etmekte olan, özellikle Beylikdüzü ve çevre ilçeler tercih sebebidir, Seyahate engeli olmayan, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Emse Mühendislik

  Bilişim Teknolojileri Teknisyen/mühendis/tekniker Emse Mühendislik

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilişim Teknolojileri Teknisyen/mühendis/tekniker

  Emse Mühendislik

  Ref: - 618409

  İşin Tanımı Şirketimizin sıramatik yazılımı kurulumu, konfigürasyonu, destek ve eğitimi konularında yurtdışında görevlendirilmek üzere Yurtdışı seyahat engeli olmayan Akıcı ingilizce konuşabilen Tercihen arapça konuşabilen MSSQL veritabanı temel kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek. Temel SQL bilgisi olan IIS Kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek Temel .Net Framework kurgusunu bilen Temel Network, Domain, Güvenlik Duvarı bilgisine sahip Microsoft Windows 7 ve 8 işletim sistemlerine hakim Windows Server 2008 R2 ve 2012 R2 sunucu işletim sistemleri konusunda genel bilgi sahibi Müşterilerimize telefon ve e-posta yoluyla teknik destek verebilecek Teknik doküman hazırlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin sıramatik yazılımı kurulumu, konfigürasyonu, destek ve eğitimi konularında yurtdışında görevlendirilmek üzere Yurtdışı seyahat engeli olmayan Akıcı ingilizce konuşabilen Tercihen arapça konuşabilen MSSQL veritabanı temel kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek. Temel SQL bilgisi olan IIS Kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek Temel .Net Framework kurgusunu bilen Temel Network, Domain, Güvenlik Duvarı bilgisine sahip Microsoft Windows 7 ve 8 işletim sistemlerine hakim Windows Server 2008 R2 ve 2012 R2 sunucu işletim sistemleri konusunda genel bilgi sahibi Müşterilerimize telefon ve e-posta yoluyla teknik destek verebilecek Teknik doküman hazırlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Mühendis Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mühendis

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: - 618383

  İşin Tanımı Firmamızın İkitelli Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesindeki Ar-Ge ekibine yeni mezun Makine, Elektrik-Elektronik, Elektronik-Haberleşme ve Mekatronik Mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Kendini geliştirmek isteyen, Tercihen İngilizcebilen, İnovatifprojelere imza atmak isteyen ve katkıda bulunabilecek, Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge projelerinde görev alabilecek ve dokümantasyon çalışmalarını yürütebilecek, Sorumluluk alabilen, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Vizyonu geniş ve yaratıcı, Makine Mühendisleri için; * Tercihen Solid Works programını bilen, Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik-Haberleşme Mühendisleri için; * Tercihen PIC, Arduino gibikontrol kartları üzerine tecrübesi olan, * Tercihen PLC konusunda bilgi sahibi * Tercihen TV&FMTransmisyon konularında bilgi sahibi Endüstri Mühendisleri için; *Şirket içi projelerde görev almak üzere Kalite Sistemleri (5S, KAİZEN, 6s) konusunda bilgi sahibi, *Pazar Araştırması ve Rakip Analizi süreçlerini takip edebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Yazılım Uzmanı Boy İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: İST092 - 618370

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için yazılım uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Visual Studio .NET teknolojlerinde (C#,ASP.NET) Web ve/veya Windows tabanlı uygulama geliştirmiş, WCF, Web-servisleri, XML ve entegrasyon konularında bilgili, Object oriented software development konusunda deneyimli, İlişkisel / ilişkisel olmayan veri tabanları hakkında bilgili olmak, Veri yapıları, algoritmalar, istatistik, machine learning konuları hakkında bilgi sahibi, Tercihen 3. parti web modülleri ile çalışmış (Telerik,v.b), Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Yürütülen projelerde kod geliştirme ve test aşamalarında yer alabilmek. Ekip çalışmasına yatkın,insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Mevcut teknolojileri takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya uzun süreli tecilli olan.

 • Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Plastics Quality Engineer Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Plastics Quality Engineer

  Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Ref: ELDPQ01 - 618351

  İşin Tanımı Eldor Izmir AFZ is an international Italian Company with promising future in Turkey operations, produces electronic components for world's leading Automotive Companies and offers to an 'Plastics Quality Engineer' position in Engineering Department for a challenging career opportunity to realize his potential, growth and managerial competences. Supporting the Production Quality Plans, Making documentation and revision studies; quality control records, instructions, Making routine tests (failure analysis of the problems and defect analysis to prevent nonconformities), Designing new quality tools and gauges, Supporting validation facilities.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, Minimum 2 years of experience in plastics injection operative qualities, Good knowledge of ISO/TS 16949, Good comment of English both spoken and written, Dynamic, team player, good interpersonal skills, No military obligation for male candidates.

 • Orçelik Ofis Mobilyaları

  Üretim Mühendisi Orçelik Ofis Mobilyaları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Orçelik Ofis Mobilyaları

  Ref: - 618346

  İşin Tanımı ORFİS markasıyla ahşap ofis mobilyaları, ORÇELİK markasıyla depolama-arşivleme sistemleri ve metal ofis mobilyaları imalatı yapan şirketimizin; '' İTOB MENDERES FABRİKASINDA '', Ahşap Üretim Bölümümüzde görevlendirilecek '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İmalat Sektöründe en az 3 yıl mesleki deneyimi olan, 27-35 yaş arası İngilizce bilen, Yaratıcı, insiyatif kullanabilen, Planlama ve iletişim becerilerine sahip, Önceliklendirme, bütünü görme yetkinliği olan, Takımdaş, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış.

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Siirt, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: Siirt-Proje Müd - 618173

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Siirt Turizm Projesi işinde görev alacak Proje Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Min. 15 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 7 yıl üst yapı işlerinin İnşaat Kontrollüğünde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 FIDIC sözleşmesi ile yapılan inşaat veya kontrollük işlerinde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 renovasyon veya rehabilitasyon işinde çalışmış,

 • Halıcı Elektronik

  Çevre Mühendisi Halıcı Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Mühendisi

  Halıcı Elektronik

  Ref: - 618063

  İşin Tanımı Çerkezköy Atıksu Arıtma Tesisi Projemizde görev alacak (sahada) Çevre Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çerkezköy Atıksu Artıma Tesisi Şantiyesinde çalışmak üzere; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği fakültelerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyimi olan, Ms Office uygulamalarına hakim, İngilizce bilen, Çevre ile ilgili tüm yasal mevzuatlara hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, Sonuç odaklı, yüksek iş takibi becerisine sahip, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy çevresinde ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek olan,.

 • Özak Tekstil

  Üretim Mühendisi-Malatya Özak Tekstil

  Malatya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi-Malatya

  Özak Tekstil

  Ref: TMLTUM01 - 618057

  İşin Tanımı Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe 'Malatya' fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik, Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • GF Hakan Plastik

  Elektrik Mühendisi GF Hakan Plastik

  Şanlıurfa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  GF Hakan Plastik

  Ref: SUELK-001 - 618048

  İşin Tanımı Firmamızın Elektrik Bakım süreçlerini sevk ve organize edecek, Makinelerin verimlilik çalışmalarını yapacak ve raporlayacak, Makinelerin bakım, onarım ve periyodik takiplerinin kontrolünde rol oynayacak, Merkez ve bölge müdürlükleri ile koordineli çalışacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu , İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim, Yurt içi ve dışı seyahat edebilecek, Aktif araç kullanabilen, Şanlıurfa'da ikamet edebilecek, Nitelikleri uymayan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

 • Beta Motorlu Kapı Sistemleri

  Satış Mühendisi (Satış Temsilcisi) Beta Motorlu Kapı Sistemleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi (Satış Temsilcisi)

  Beta Motorlu Kapı Sistemleri

  Ref: - 618012

  İşin Tanımı 1983 yılından beri faaliyet gösteren firmamızda Otomatik Kapı Sistemleri Satışı için; Müşteri portföyünü geliştirecek, Satış aktivitelerini planlayacak, uygulayacak, Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlayacak, Hedef pazar fırsatlarını araştıracak, Uygun satış stratejilerini geliştirecek, '' SATIŞ MÜHENDİSİ (SATIŞ TEMSİLCİSİ) '' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Meslekyüksekokulu Tercihen Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden Mezun, Müşteri İlişki ve İletişiminde Başarılı, Planlama ve Problem Çözme Yeteneklerine Sahip, Temel Düzeyde Bilgisayar Bilgisine Hakim, B Sınıfı Ehliyete ve İyi Derecede Sürüş Becerilerine Sahip, Tercihen BAY, Bay Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olan. ### AUTOCAD PROGRMANINA HAKİM OLMAK TERCİH SEBEBİ OLABİLECEKTİR. ### ### BÖLGE SEYAHATLERİ EGE BÖLGESİ İÇERİSİNDE VE GÜNÜ BİRLİK GİDİŞ-GELİŞ ŞEKLİNDEDİR. ###

 • Yordam Danışmanlık

  İşletme Makine Mühendisi Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşletme Makine Mühendisi

  Yordam Danışmanlık

  Ref: KİL-002 - 617995

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider yapı malzemeleri üreticisi müşterimiz bünyesinde görev alacak " İşletme Makine Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Autocad programında resim çizme ve okuma bilgisine sahip, Üretim ve bakım maliyet bilincinde çalışabilecek, İş güvenliği, işçi sağlığı ile ilgili konularda bilgisi bulunan, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Batu Mimarlık

  Teknik Ofis Elemanı Batu Mimarlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ofis Elemanı

  Batu Mimarlık

  Ref: - 617964

  İşin Tanımı Demontable bölme duvar alanında çalışan firmamızın teknik ofis departmanında görev almak üzere; Projelerin çizilmesinde, Çizimi tamamlanan projelerin, müşteri onayına sunulmasında, Pazarlama ve Satış biriminin desteklenmesinde, Çizilen projelerin üretim aşamasında üretim/planlama birimi ile koordineli olarak çalışılmasında, Yoğun iş temposunda çalışacak,

  Aranan Nitelikler İlgili okullardan mezun, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, AUTOCAD programına ileri derecede hakim, Office programlarına hakim ve Excel programında başarılı, Planlama, takip ve yönetsel yetenekleri olan, Tekniker ve teknik çizim elemanı aranmaktadır.

 • Voltes Elektrik

  Elektrik Mühendisi Voltes Elektrik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Voltes Elektrik

  Ref: - 617865

  İşin Tanımı Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin elektrik mühendisliği veya elektrik - elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt sektöründe en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • BULUT İNŞAAT YAPI

  İnşaat Mühendisi BULUT İNŞAAT YAPI

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  BULUT İNŞAAT YAPI

  Ref: - 617862

  İşin Tanımı Sorumlusu olduğu projelerdeki inşaat işlerini denetlemek Sorumlusu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak Tasarım, Elektrik ve Mekanik İşler ekibi ile koordineli çalışmak Sorumlusu olduğu işler ile ilgili ilerleme/durum raporları hazırlamak Üstünün vereceği diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde görevlendirmek üzere: Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun Özellikle ince ve kaba işler ve dekorasyon konularında şantiye tecrübesine sahip Şantiye şefi görevini yapacak sorumluluk alabilecek İyi derecede Autocad kullanabilen, Tünel kalıp imalat deneyimi olan Hakediş,keşif, metraj,Ofis programlarına hakim İnsan İlişkileri Güçlü, DİSİPLİNLİ, MESLEĞİNİ SEVEN,TECRÜBELİ İnşaat Mühendisi takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Çakırcalı Mühendislik Ltd .Şti.

  Makine Mühendisleri ve Teknikerleri Çakırcalı Mühendislik Ltd .Şti.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisleri ve Teknikerleri

  Çakırcalı Mühendislik Ltd .Şti.

  Ref: MM3 - 617813

  İşin Tanımı Mühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, "Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, "Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,

  Aranan Nitelikler Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye Şefliği deneyimine sahip ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip " MAKİNE MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka