ARAMA SONUÇLARI

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Endüstri Mühendisi Hayat Kimya San. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ref: HK-EM3009 - 609906

  İşin Tanımı Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Yatırım Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, "Endüstri Mühendisi” arıyoruz. Yatırım projelerinin iş planlarının ve proje takvimlerin hazırlanması, takip edilmesi ve ilgili yerlere raporlanması, Projelerin bütçe planlarının yapılarak yönetilmesi ve takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel yatırımlarda en az 2 yıl proje yönetimi tecrübesi olan, Proje planlama, bütçe yönetimi, zaman & iş planı, maliyet konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yeteneği kuvvetli, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  İnşaat Mühendisi Hayat Kimya San. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ref: HK-INM3009 - 609905

  İşin Tanımı Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Yatırım Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, "İnşaat Mühendisi” arıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı yatırım ve/veya mühendislik projelerinin geliştirilmesi ve yazılması, Bütçe ve proje takvimi oluşturarak projelerin uygulanması ve yönetilmesi, Proje kapsamında yapılan sözleşmelerin incelenmesi, onay süreci ve takibi, İlgili ülkelerde sorumlu olunan projeler le ilgili bürokratik süreçlerin takibi ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Proje, yatırım ve uygulama konularında en az 3 yıl tecrübeli, tercihen endüstriyel yatırımlarda görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve Autocad vb. tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yeteneği kuvvetli, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Atom Isı Sistemleri

  Saha Formeni Atom Isı Sistemleri

  Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Formeni

  Atom Isı Sistemleri

  Ref: - 609901

  İşin Tanımı Tesisat ve boru imalatı konusunda tecrübeli Ekip çalıştırma ve takibi konusunda tecrübeli Teknik resim okuyabilen Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İl dışında da gerektiğinde çalışabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği olan Sahada takip ve raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Tesisat ve boru imalatı konusunda tecrübeli Ekip çalıştırma ve takibi konusunda tecrübeli Teknik resim okuyabilen Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İl dışında da gerektiğinde çalışabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği olan Sahada takip ve raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aranıyor.

 • Manpower Gayrettepe

  Teknik Destek Mühendisi Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Mühendisi

  Manpower Gayrettepe

  Ref: HGMGMAN14 - 609823

  İşin Tanımı Uluslar arası asansör ve yürüyen bant sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Teknik Destek Mühendisi'arayışımız bulunmaktadır. Yeni ve varolan üniteler için (yurtiçi/yurtdışı)sipariş sürecinde ve teknik çizim konusunda destek vermek, Tüm süreci takip etmek ve gerekli aksiyonları almak, Teknik hesaplamaları hazırlamak, Asansör ve yedek parça siparişlerini gerçekleştirmek ve takip etmek, Claim sürecinde görev almak, Teknik sorgulama, fizibilite kontrolü yapmak.

  Aranan Nitelikler Müşteri ve insan odaklılık, Başarı odaklılık, Etkileme becerisi, Özgüven, Yaratıcılık, Kavramsal düşünebilme becerisi.

 • Reed Türkiye

  Sales Engineer Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Engineer

  Reed Türkiye

  Ref: SE10 - 609667

  İşin Tanımı Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and became a leading brand both in the UK and the international areas. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and providing services across 30 specialism. We are looking for a "Sales Engineer" for our multinational client. Mission: To develop new customers, promote company product & solution and achieve sales revenue for responsible territory. Major responsibilities: Duties and responsibilities include, but are not limited to: Perform SWOT analysis for responsible territory market, collect information about competition, potential market volume, current market share and customers’ feedback. Aggressively exploit the responsible territory to identify new target customers and new sales opportunities. Plan and organize sales activities, such as demo, line trials, seminars, WTL, line audits, solution presentation…etc. to find out customer needs and transform opportunities to order. Cooperate with customer and project team in customer project, collect customer’s needs, analyze the application and provide solution to satisfy customer with values. Cooperate with marketing team in marketing activities and market analysis. Cooperate with service, project and marketing to achieve customer satisfaction. Cooperate with Finance department to improve the performance of receivables & overdues. Build, maintain, broaden and strengthen good relationship with customers and MTBs · Report timely and accurately. Continuously improve job required competence, personality and behavior.

  Aranan Nitelikler The ideal candidate should be holding the following technical & soft skills; University graduated with Engineering degree, At least 2 years working experience in industrial sales, Mechanical or electrical knowledge, PC skills, Fluent English, Interpersonal, self-management, problem solving, proactive.

 • Vektora Bilişim Teknolojileri

  Sap Abap Danışmanı (Ankara Lokasyonlu - Tecrübeli) Vektora Bilişim Teknolojileri

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sap Abap Danışmanı (Ankara Lokasyonlu - Tecrübeli)

  Vektora Bilişim Teknolojileri

  Ref: SAP-ABAP - 609150

  İşin Tanımı ABAP programlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli ALE, EDI, IDoc, Workflow,BAPI ve RFC uygulama geliştirme teknikleri konusunda bilgili, SAP Proje metodolojisi çerçevesinde çalışabilecek, İş ihtiyacı analizi, tasarlama, projelendirme ve uygulama yapabilecek Müşteri IT ekibi ve iş ekipleriyle yakın çalışma içerisinde olabilecek Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi,

  Aranan Nitelikler VEKTORA;SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır. Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak CRM, BI (Business Intelligence), Mobil Çözümlerdereferanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir. E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Object Oriented Programming konusunda bilgili, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, takım arkadaşlarından öğrenme/öğretme konusunda istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, uluslararası projelerde yazılı ve sözlü İngilizce kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış ya da en az 2 yıl ertelemiş takım arkadaşları arıyoruz.

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Satış Pazarlama Uzmanı Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Uzmanı

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: SPU-001 - 609115

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç ve manlift kiralama, montaj faaliyetlerinin satış ve pazarlama bölümünde, İstanbul merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede ofis programlarını kullabilen, İş Makineleri ve Forklift sektöründe en az 3 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısında, Etkin iletişim kurabilen ve takım çalışmasına inanan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Bemar Kariyer Okulu

  Netcad Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  Konya 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Netcad Eğitmeni

  Bemar Kariyer Okulu

  Ref: KONYA-BKO-02 - 609038

  İşin Tanımı Bemar Kariyer Okulu KONYA Temsilciliğimizde görev alacak NETCAD eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler NETCAD Programına tam hakim, piyasa deneyimi olan, ikna kabiliyeti ve öğretme becerisi yüksek kendine güvenen eğitmenler alınacaktır. -Çalışma prensiplerine sadık, -Dış görünüşüne dikkat eden, -Seçkin öğrencilere hitap edebilecek, -Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek -Etkin sunum kabiliyetine sahip olunması,

 • Emse Mühendislik

  Bilişim Teknolojileri Teknisyen/mühendis Emse Mühendislik

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilişim Teknolojileri Teknisyen/mühendis

  Emse Mühendislik

  Ref: - 608908

  İşin Tanımı Katar/Doha'da ikamet edecek Şirketimizin sıramatik yazılımı kurulumu, konfigürasyonu, destek ve eğitimi konularında yurtdışında görevlendirilmek üzere Yurtdışı seyahat engeli olmayan Akıcı ingilizce konuşabilen Tercihen arapça konuşabilen MSSQL veritabanı temel kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek. Temel SQL bilgisi olan IIS Kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek Temel .Net Framework kurgusunu bilen Temel Network, Domain, Güvenlik Duvarı bilgisine sahip Microsoft Windows 7 ve 8 işletim sistemlerine hakim Windows Server 2008 R2 ve 2012 R2 sunucu işletim sistemleri konusunda genel bilgi sahibi Müşterilerimize telefon ve e-posta yoluyla teknik destek verebilecek Teknik doküman hazırlayabilecek En az 15 ay boyunca çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Konaklama+maaş paketi sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler Katar/Doha'da ikamet edecek Şirketimizin sıramatik yazılımı kurulumu, konfigürasyonu, destek ve eğitimi konularında yurtdışında görevlendirilmek üzere Yurtdışı seyahat engeli olmayan Akıcı ingilizce konuşabilen Tercihen arapça konuşabilen MSSQL veritabanı temel kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek. Temel SQL bilgisi olan IIS Kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek Temel .Net Framework kurgusunu bilen Temel Network, Domain, Güvenlik Duvarı bilgisine sahip Microsoft Windows 7 ve 8 işletim sistemlerine hakim Windows Server 2008 R2 ve 2012 R2 sunucu işletim sistemleri konusunda genel bilgi sahibi Müşterilerimize telefon ve e-posta yoluyla teknik destek verebilecek Teknik doküman hazırlayabilecek En az 15 ay boyunca çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Konaklama+maaş paketi sağlanacaktır.

 • SAMSON A.Ş.

  Makine Mühendisi ( Teknik Satış ) SAMSON A.Ş.

  Adana 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi ( Teknik Satış )

  SAMSON A.Ş.

  Ref: - 608638

  İşin Tanımı Endüstriyel proseslerde kullanılan kontrol vanaları ve aksesuarları üretiminde 106 yıllık deneyime sahip,ana merkezi Almanya-Frankfurt şehrinde olan SAMSON AG'nin Türkiye kuruluşu olan SAMSON A.Ş'nin Adana bölge müdürlüğünde Satış ve Pazarlama Departmanı için belirtilen niteliklerde Makine Mühendisi alınacaktır. Satış ve Pazarlama Departmanına bağlı olarak Adana Bölge Müdürlüğünde çalışacak olup sorumlu olduğu bölge içindeki satış ve pazarlama faaliyetlerini organize ederek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek, firma ziyaretleri yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve bu ziyaretleri periyodik olarak raporlamak görevleri dahilinde olacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel prosesler, otomasyon / Mekanik tesisat ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi olmaları ve bu sektörde minimum 2 yıl deneyimi olması tercih sebebi olacaktır. Makine Mühendisliği lisans eğitimi almış, Adana'da ikamet eden, Yurt içi/dışı seyahat etmeye uygun, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip olan. Tercihen 25 - 30 yaşları arasında olan, Askerlik hizmetlerini tamamlamış olan BAY adayların başvuruları değerlendirilecektir. B sınıfı sürücü ehliyeti olan, ***MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ HARİCİ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.***

 • S&Q Mart

  Yenilenebilir Enerji - Satış Mühendisi S&Q Mart

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yenilenebilir Enerji - Satış Mühendisi

  S&Q Mart

  Ref: - 608589

  İşin Tanımı Yenilenebilir Enerji Sistemleri Satış Sorumlusu (Key Account) Bu ilan sadece BAY adaylar için geçerlidir. 1991 yılında kurulmuş olan ve güncel olarak 274 SGK-lı kalifiye personeli bünyesinde barındıran şirketimizde istihdam edilmek üzere Satış Mühendisi arkadaşlar aranmaktadır. Görev tanımı: Bağlı olduğu Yöneticisine geçmiş dönem ve gelecek dönem için "haftalık" raporlama yapar. Internet araştırmaları yaparak hedef müşteri kitlesini tespit eder, yöneticisine bilgi verip onay alarak ziyaret planını gerçekleştirir. Rüzgar, Hidro, Güneş, Jeo Enerji Santralleri'ni ziyaret eder, bu santrallerin sahibi olan yatırımcıları merkez ofislerinde ziyaret eder-tanışır, yetki ve yeteneklerimizi anlatarak şirket tanıtımı yapar, söz konusu ürün/makina/aksam imal eden imalatçı fabrikaları ziyaret eder-tanışır. Projenin alınması veya olgunlaşması durumunda sahip olduğu teknik bilgi ve mühendisliğini projede çalışan/çalışacak olan diğer Inspectorlerimize/Teknikerlerimize aktarır destek olur. Yenilenebilir Enerji santrallerinde kullanılan ve yurtiçinde imal edilen aksamların BELGELENDİRİLMESİ hizmeti ana satış konusu ve odak noktası olacaktır. (üretilen ürünün ilgili standardına uygunluğu, teknik şartnameye uygunluğu değerlendirilir ve Akredite olan ve bu alanda yetkilendirilmiş olan şirketimizce sertifikalandırılır)

  Aranan Nitelikler -Askerliğini tamamlamış BAY -En az 3 yıl benzer iş deneyimi -Mühendislik Fakültelerinden Üniversite Mezunu (Makina, Endüstri, Enerji) -24~35 Yaş aralığında -B-Sınıfı Ehliyet sahibi, Araç Kullanabilen (en az 5 yıllık ehliyet) -İngilizce bilen (Başlangıç seviyesi kabul edilemez) -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen) -Yönetim sistemleri bilgisi olan (9001,14001,18001) -Yönetim sistemlerine ait form ve dökümanları bilen veya daha önce böyle bir konuda çalışmış -Ürün Belgelendirme bilgisi olan (CE veya 17065) -Şantiye deneyimi olan -Saha montajı, Fabrika imalat kontrolü/denetimi bilen -Seyahat Engeli bulunmayan -Türkiye içi, Istanbul dışı görevlere gidebilecek (kara veya hava yolculuğu) Yenilenebilir Enerji Santralleri/Sistemleri hakkında iş deneyimi veya bilgi veya tecrübe sahibi olan Mühendis arkadaşları arıyoruz. (Rüzgar, Hidro, Solar, Jeo, Bio)

 • Sektöründe Lider Firma

  İnşaat Mühendisi Sektöründe Lider Firma

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Sektöründe Lider Firma

  Ref: INSMUH001 - 608499

  İşin Tanımı Beton ve çelik köprülerin statik hesaplamalarının yapılması, Güzergah üzerindeki kurpların araç geçişine uygunluğunun hesaplanması ve engellerin tespit edilip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve rüzgar enerji santrali montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, SAP2000 programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahasında en az 3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001456 - 607997

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ VE TESİSAT SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Sifonik yağmur suyu drenaj tesisatlarının projelendirilmesi, * Tekliflerinin hazırlanması, * Hak edişlerinin hazırlanması, * Tesisat malzemeleri satış tekliflerinin hazırlanması, * Saha ekiplerinin sevk ve koordinasyonuna destek verilmesi, * Firmanın genel satış / pazarlama faaliyetlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşları arasında, * En az lise muzunu, * Çok iyi derecede Auto CAD programı bilgisine sahip, * Piyasada bilinir olan mekanik tesisat firmalarından birinde, kanıtlanabilir mekanik tesisat projelendirme ve saha uygulama alanında en az 3 yıl deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derece kullanabilen , * Aktif olarak araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, * Askerliğini yapmış, * Bay, " MAKİNE MÜHENDİSİ / MEKANİK TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Hidrosis Arıtım Mühendislik

  Satış Ve Pazarlama Mühendisleri Hidrosis Arıtım Mühendislik

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Ve Pazarlama Mühendisleri

  Hidrosis Arıtım Mühendislik

  Ref: - 607879

  İşin Tanımı Su arıtma ekipmanları ithalatı yapan firmamıza, Kendi Müşteri Pörtföyünü oluşturup ve sürekli genişletecek, Plan dahilinde günlük ziyaretler yapacak, Müşteri kitlesi ve sayısı hedeflerini realize edip, mevcut satışları artıracak, Satış potansiyeli olabilecek yeni işletmeleri firmamıza kazandıracak, Satış ve Pazarlama Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık Üniversite mezunu, Genç, dinamik, planlı çalışan ve organizasyon yapabilen, Satış ve Pazarlamada 2 yıl deneyimli, Satış becerisi olan, doğrudan sonuca yönelik çalışabilen, Güçlü iletişim ve ikna kabiliyetine sahip, Hedefi olan, Ekip çalışmasını seven, çalışkan, Seyahat engeli olmayan, Geniş bölge tanıtımına uyum sağlayabilecek, Aktif tanıtım yapabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25 yaş ve üzeri

 • Universal Bilgi Teknolojileri

  Satış Temsilcisi Universal Bilgi Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Universal Bilgi Teknolojileri

  Ref: STU-09-14 - 607464

  İşin Tanımı Firmamız tarafından Elektrik,Gaz,Su Dağıtım Kuruluşlarına özel olarak geliştirilmekte olan coğrafi tabanlı entegre bilişim sistemi çözümleri kapsamında; - Belirlenen strateji dahilinde pazarlama ve satış faaliyetlerinin yürütülmesi - Ürün/Çözüm tanıtımlarının (Power Point veya canlı program sunumu) yapılması - Şartname, sözleşme, ihale ve hakediş aşamalarının takip edilmesi - Yeni müşterilerin araştırılması, ilişki yönetimlerinin yapılması ve gerekli görüşmelerin ayarlanması - Satış faaliyetlerinin düzenli olarak yönetime raporlanması

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,En az 3 yıl tecrübeli - Tercihen Coğrafi Bilgi Sistemi konusunda bilgi sahibi, - Ms Office,MS Windows (7,8.x) ESRI ArcGIS Ürün Ailesi (Tercihen) programlarını kullanabilen, - Prezantabl, - Kendine güvenen,sorumluluk sahibi, - İlişki yönetimi konusunda başarılı, - İkna kabiliyeti olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilen, - Hedef odaklı çalışabilecek, - Aktif araç kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: metu150914 - 607167

  İşin Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda minimum 2 yıl tecrübeye sahip, LOGO ve LUCA programlarını aktif kullanabilen, Genel muhasebe mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim Personel işlemlerinde deneyimli Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek Personelin bordro/tahakkuk işlemlerini gerçekleştirebilecek Tercihen İnşaat sektöründe deneyimli, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış ERKEK adaylar aramaktayız.

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK

  Satış Temsilcisi ART-YOL MÜHENDİSLİK

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  ART-YOL MÜHENDİSLİK

  Ref: st150914 - 607166

  İşin Tanımı HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir. Üstleneceğimiz görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek başlıca prensibimizdir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Yapı malzemeleri hakkında bilgi sahibi, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Emse Mühendislik

  Satış Temsilcisi Emse Mühendislik

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Emse Mühendislik

  Ref: - 606794

  İşin Tanımı Bilişim ve Elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren firmamıza saha satış elemanları aranmaktadır. Başlıca ürünlerimiz arasında ; sıra çağrı sistemleri , müşteri memnuniyeti anket cihazları, kiosk ve yazılım ürünleri bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu,tercihen işletme bölümü mezunu ve/veya pazarlama dalında MBA yapmış Tercihen İngilizce bilen Ürün tanıtımlarını ve satışını gerçekleştirecek, Müşteri portföyü geliştirecek, Müşteri görüşmelerini takip edip raporlayacak, Ehliyet sahibi (aktif araç kullanan) Seyahat engeli olmayan, Bilişim ve elektronik sektöründe en az 3 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim İletişim becerileri güçlü Dış Görünümüne özen gösteren Eğitime ve gelişime açık Kendine güvenen, sosyal ve girişken Tercihen bayan 25-35 yaş aralığında Maaş + prim sistemi ile çalışabilecek Haftanın çoğunluğunda sahada bulunacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Gürdemir Plastik

  Mühendis Gürdemir Plastik

  İzmir 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mühendis

  Gürdemir Plastik

  Ref: - 606258

  İşin Tanımı '' GÜRDEMİR PLASTİK '' firmasında görevlendirilmek üzere üretim ve kalite alanında görev alabilecek mühendisler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın üretim ve kalite departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Kimya veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi derecede ingilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Çiğli ve Karşıyaka semtlerinde ikamet eden, 22-27 yaş arası, Ekip çalışmasına ve hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır. www.gurdemirplastik.com.tr

 • Hmf Makine

  Montaj Süpervizörü Hmf Makine

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Süpervizörü

  Hmf Makine

  Ref: MS092014 - 606322

  İşin Tanımı Bir asansör projesinin tüm teknik aşamalarını ve taşeronların montajını takip edebilecek;

  Aranan Nitelikler -Tercihen Meslek lisesi ve üstü okullardan mezun, -Tercihen Asansör sektöründe en az 2 yıl deneyimli, -Bay adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olmak, -B sınıfı ehliyete sahip olmak ve seyahat engeli bir durumu bulunmamak, -Müşteri ve Teknisyenler ile verimli bir işbirliği yürütebilmek üzere güçlü iletişim becerisine sahip olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka