ARAMA SONUÇLARI

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför (Esenyurt) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Esenyurt)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: SFR005 - 612968

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan Merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-3 veya SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP OLAN İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT VEYA BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Gelal Çorap

  Gümrük İşlemleri Elemanı Gelal Çorap

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gümrük İşlemleri Elemanı

  Gelal Çorap

  Ref: GL-GMR - 611921

  İşin Tanımı Uluslararası markalara çorap imalatı yapan firmamızda İhracat bölümünde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar aranmaktadır. Gelen yükleme talimatları doğrultusunda, İhracat operasyonları ile ilgili belgelerin hazırlanması, kontrolünün ve takibinin yapılması ithalat ve ihracat işlemlerinin takip edilmesi, Üst yönetime ilgili raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu , İhracat bölümlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Gümrük beyannamesi hazırlayabilecek ve fatura kesebilecek , Dahilde İşleme hakkında bilgi sahibi MS Office programlarına iyi derecede hakim Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, Dikkatli,İş takibini iyi yapabilecek, Müşteri ve sonuç odaklı,gelişim ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bay / bayan adaylar, Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mal Kabul Müşteri Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mal Kabul Müşteri Danışmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00992 - 611664

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, EV GELİŞTİRME VE YAPI MARKET SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Mağazanın depo düzeninden sorumlu olacak, - Sipariş takibi ve kontrolünü gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler * 18 yaş ve üzeri, * Minimum lise mezunu, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Tercihen irsaliye bilgisi olan ve depolama konusunda deneyimli, * Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya en az 3 yıl tecilli, * MS Office uygulamalarına hakim, * Deneyimli, deneyimsiz, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( E5 güzergahından servisi mevcuttur. ) " MAL KABUL MÜŞTERİ DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Sevkiyat Elemanı Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Elemanı

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Ref: SE-GAZİEMİR - 611425

  İşin Tanımı Sevkiyat Elemanı - Gaziemir / İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın Gaziemir Mağazası için "Sevkiyat Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lojistik hizmetlerinde deneyim sahibi, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-35 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Uzmanı Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Uzmanı

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKOU14 - 610045

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Uzmanı' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık tecrübesi olan, Araç tedarik ve operasyon yönetimi alanında deneyim sahibi, Spot araç portföyü olan, Araç takip sistemleri konusuna hakim, SAP programını kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Şefi Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Şefi

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKOS14 - 610044

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Şefi' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıllık tecrübesi olan, Daha önce ekip yönetme tecrübesi olan, Spot araç portföyü olan, SAP programına hakim, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İlişki yönetiminde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKNOS1 - 610042

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Sorumlusu' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Araç tedarik ve operasyon yönetimi alanında deneyim sahibi, Araç takip sistemleri hakkında bilgi sahibi, SAP programını kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Tır Şoförü Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: TŞ01 - 609670

  İşin Tanımı Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamıza; Ağır nakliye konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, SRC3, SRC1 ve Psikoteknik belgeli, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Turizm Operasyon Sorumluları Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Turizm Operasyon Sorumluları

  Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 607580

  İşin Tanımı Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında lider olan Firmamız Yönetim ofisimiz içerisinde görev alabilecek , alanında tecrübeli ve aranılan niteliklere uygun Bay / Bayan '' TURİZM OPERASYON SORUMLULARI '' alınacaktır. İŞİN TANIMI: Telefon ve mail trafiğini yönlendirebilecek, Randevularını ve ajandasını yönetebilecek.

  Aranan Nitelikler Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Sistemli, Düzenli İş takibi ve planlama becerilerine sahip, sonuç odaklı, Raporlama ve zaman yönetimi kabiliyeti gelişmiş, Esnek Çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yabancı dil bilgisi olan (İngilizce) Tercihen B - E sınıfı Ehliyetli aktif araç kullanabilen, En az iki yıl benzer görevi yapmış Alanında deneyimli, Tercihen Sigara kullanmayan, İZMİR' DE İKAMET EDEN, Tercihen 25 ile 35 Yaşları arasında, Bay ve Bayan TURİZM OPERASYON SORUMLULARI aranmaktadır.

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi-Ank Schenker Arkas

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi-Ank

  Schenker Arkas

  Ref: MT-DNZANK - 606416

  İşin Tanımı Deniz Nakliye taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, İnisiyatif kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara'da ikamet eden

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 604503

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-3 , SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT VEYA BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  Lojistik Operasyon Sorumlusu KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Operasyon Sorumlusu

  KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  Ref: - 600936

  İşin Tanımı Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimize özellikle konteyner nakliyesi operasyonunu yürütebilecek bay/bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Konteyner nakliyesinde tecrübeli Aktif araç kullanabilen, İlişki yönetimi konusunda kuvvetli, İş ve araçları en uygun şekilde organize edebilecek Pazarlama ile uyumlu bir şekilde çalışıp yönetime raporlama yapabilecek Erkek adayların askerlikle ilişiği olmayan Organizasyon işini öz mal ve kiralık araçlar ile yürütebilecek

 • KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  Pazarlama-Satış Uzmanı KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama-Satış Uzmanı

  KLT Konteyner Lojistik & Teknik

  Ref: - 600760

  İşin Tanımı Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimize "Bayan Pazarlama ve Satış Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lojistik veya İİBF bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilen, Lojistik sektöründe satış alanında kariyer yapmak isteyen, Aktif araç kullanabilen, İlişki yönetimi konusunda kuvvetli, Sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Müşteri ziyaretlerinde bulunup, şirket porföyüne yeni müşteriler kazandıracak.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför (Davutpaşa) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Davutpaşa)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: - 598857

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla DAVUTPAŞA' da bulunan merkezimize ŞOFÖR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC4,PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 60 YAŞLARINDA DAVUTPAŞA, MERTER, BAYRAMPAŞA, ESENLER VEYA CİVARINDA OTURAN

 • Yıldız Meşrubat

  Dağıtım Elemanı Yıldız Meşrubat

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dağıtım Elemanı

  Yıldız Meşrubat

  Ref: Dağ.Elm. - 596370

  İşin Tanımı İstanbul Anadolu yakasında bulunan Firmamız için yüksek motivasyonlu aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz. * Ertesi gün kesilen faturaların dağıtıma çıkmadan önce kontrollerinin yapılması * Faturaların güzergaha göre sıralanması * Rut düzenine göre ilgili faturaların bayilere ulaşmasının sağlanması * Bölgede bayi ile iyi ilişkiler kurulması * Ürünlerin düzgün dağıtılıp, para tahsilatının eksiksiz alınması * Dağıtım sırasında karşılaşılan sorunlarla ilgili sorumluların aranması * Dağıtım ve tahsilattan sonra depoya gidilip sorumlu gözetiminde aracın boşaltılması * Daha sonra evrakların düzenlenip para ile birlikte vezneye teslim edilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler ; * Lise mezunu * E sınıfı ehliyet sahibi, * SRC ve psikoteknik belgesi olan, * Dağıtım alanında en az 2 yıl deneyimli * Ekip çalışmasına yatkın * Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü * Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Tercihen Yakacık, Uğurmumcu, Samandıra, Sancaktepe, Kartal da ikamet eden

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi Schenker Arkas

  Mersin(İçel) 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Schenker Arkas

  Ref: MT- Mersin - 590501

  İşin Tanımı Deniz İthalat Nakliye taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu, - Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, - Takım çalışmasına yatkın, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, - İnisiyatif kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Mersin'de ikamet eden

 • Banco Çelik AVM

  Sevkiyat Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir, Manisa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Personeli

  Banco Çelik AVM

  Ref: - 586810

  İşin Tanımı Çelik Avm mağazalarında görevlendirilmek üzere satılan ürünleri müşterilerimize sevk edecek ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Tercihen,mobilya montajında, sevkiyatında tecrübeli E sınıfı ehliyeti ve Src 4 belgesi bulunan Benzer bir işte çalışmış,deneyimli. Disiplinli, Düzenli, takipçi, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan Bay sevkiyat personeli ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır,

 • CVPlus Search & Selection

  Kara Nakliye İş Geliştirme Müdürü CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kara Nakliye İş Geliştirme Müdürü

  CVPlus Search & Selection

  Ref: KNİGM-2205 - 583048

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz Ortadoğu’nun en büyük lojistik sağlayıcılarından olan müşterimiz için ‘’KARA NAKLİYE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ’’ arıyoruz. Sahada sıcak satış aktivitelerini sürdürmek, Satış fırsatları geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak, Pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturmak, Müşterilere fiyat tekliflerini hazırlayıp sunmak, Müşterilerle ilişkileri yönetmek, İstenilen bilgi girişlerini yapmak ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası Kara Nakliye satışında en az 10 yıl satış deneyimi olan, Forwarder firmalarda özellikle Avrupa kara nakliye konusunda satış tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarının kullanımına hakim, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, B sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi Schenker Arkas

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Schenker Arkas

  Ref: SCH-MTA - 562453

  İşin Tanımı Ankara Şube Hava Kargo taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, - Hava Kargo operasyon deneyimi olan - Takım çalışmasına yatkın, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, - İnisiyatif kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: STŞ-001 - 556134

  İşin Tanımı Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; sorumluluğundaki Satış ekibin performans hedefleri doğrultusunda eğitimi, müşteri ziyaretlerinin takibi, kar/zarar raporlamaları, müşteri derinliği kazandırma ve özel müşterilerin ziyaretleri gibi konulardan sorumlu olacak "Satış Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu olmak • MS Office programlarına iyi derece hâkim olmak • Uluslararası Lojistik Satış alanında en az 2-3 yıl yöneticilik deneyimi sahibi olmak • İthalat ve İhracat Operasyon süreçlerine hakim olmak • Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak • Sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemek • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılaştırma, analiz etme ve buna istinaden müşteriye özel projeler geliştirebilmek ve fiyatlandırmak • Prezantasyon ve iletişim becerileri yüksek olmak • Detaylara önem vermek, organize çalışma yetkinliklerine sahip olmak ve hızlı karar alabilmek • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak • Ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka