ARAMA SONUÇLARI

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Tir Şoförü Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tir Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: TŞ01 - 609670

  İşin Tanımı Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamıza; Ağır nakliye konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, SRC3, SRC1 ve Psikoteknik belgeli, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Günaydın Group

  Kurye - Şoför Günaydın Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurye - Şoför

  Günaydın Group

  Ref: - 608488

  İşin Tanımı Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mal Kabul Müşteri Danişmani Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mal Kabul Müşteri Danişmani

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00992 - 607896

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, EV GELİŞTİRME VE YAPI MARKET SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Mağazanın depo düzeninden sorumlu olacak, - Sipariş takibi ve kontrolünü gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler * 18 yaş ve üzeri, * Minimum lise mezunu, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Tercihen irsaliye bilgisi olan ve depolama konusunda deneyimli, * Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya en az 3 yıl tecilli, * MS Office uygulamalarına hakim, * Deneyimli, deneyimsiz, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( E5 güzergahından servisi mevcuttur. ) " MAL KABUL MÜŞTERİ DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Turizm Operasyon Sorumlulari Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Turizm Operasyon Sorumlulari

  Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 607580

  İşin Tanımı Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında lider olan Firmamız Yönetim ofisimiz içerisinde görev alabilecek , alanında tecrübeli ve aranılan niteliklere uygun Bay / Bayan '' TURİZM OPERASYON SORUMLULARI '' alınacaktır. İŞİN TANIMI: Telefon ve mail trafiğini yönlendirebilecek, Randevularını ve ajandasını yönetebilecek.

  Aranan Nitelikler Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Sistemli, Düzenli İş takibi ve planlama becerilerine sahip, sonuç odaklı, Raporlama ve zaman yönetimi kabiliyeti gelişmiş, Esnek Çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yabancı dil bilgisi olan (İngilizce) Tercihen B - E sınıfı Ehliyetli aktif araç kullanabilen, En az iki yıl benzer görevi yapmış Alanında deneyimli, Tercihen Sigara kullanmayan, İzmir’de ikamet eden, Tercihen 25 ile 35 Yaşları arasında, Bay ve Bayan TURİZM OPERASYON SORUMLULARI aranmaktadır.

 • CVPlus Search & Selection

  Kara Nakliye İş Geliştirme Müdürü CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kara Nakliye İş Geliştirme Müdürü

  CVPlus Search & Selection

  Ref: KNİGM-2205 - 583048

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz Ortadoğu’nun en büyük lojistik sağlayıcılarından olan müşterimiz için ‘’KARA NAKLİYE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ’’ arıyoruz. Sahada sıcak satış aktivitelerini sürdürmek, Satış fırsatları geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak, Pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturmak, Müşterilere fiyat tekliflerini hazırlayıp sunmak, Müşterilerle ilişkileri yönetmek, İstenilen bilgi girişlerini yapmak ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası Kara Nakliye satışında en az 10 yıl satış deneyimi olan, Forwarder firmalarda özellikle Avrupa kara nakliye konusunda satış tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarının kullanımına hakim, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, B sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Falez Ev Gereçleri

  Servis Şöförü Falez Ev Gereçleri

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Şöförü

  Falez Ev Gereçleri

  Ref: - 609130

  İşin Tanımı Merkezi İstanbul / Hadımköy de bulunan firmamıza personel servisimizin şoförlüğü nü yapacak servis şoförü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firma personelimizi Hadımköy- Beylikdüzü- Esenyurt güzergahlarında taşımacılığını yapacak , Firmaya ait servis aracını kullanabilecek , Src belgesine sahip , Hadımköy-esenyurt-beylikdüzü civarında ikamet eden , Askerlik görevini tamamlamış, Sorumluluk duygusuna sahip .

 • Demirakça Uluslararası Nakliyat

  Kara Nakliye Operasyon Personeli Demirakça Uluslararası Nakliyat

  İzmir 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kara Nakliye Operasyon Personeli

  Demirakça Uluslararası Nakliyat

  Ref: - 608309

  İşin Tanımı İzmir Ofisimiz Kara Nakliye Departmanı için '' KARA NAKLİYE OPERASYON PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Taşımacılık veya Forwarder Firması Uluslararası Kara Nakliye Operasyonlarında tecrübeli, Çok iyi düzeyde ALMANCA bilen, Operasyon yazılımlarını kullanabilecek bilgisayar yatkınlığı olan, Halen İzmir’ de ikamet eden, Erkek ise Askerlik görevini tamamlamış, Yoğun tempo ve müşteri odaklı çalışma tecrübesi olan.

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi-Ank Schenker Arkas

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi-Ank

  Schenker Arkas

  Ref: MT-DNZANK - 606416

  İşin Tanımı Deniz Nakliye taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, İnisiyatif kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara'da ikamet eden

 • Timon A.Ş.

  Şoför Timon A.Ş.

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Timon A.Ş.

  Ref: TMN-1420 - 605425

  İşin Tanımı Kırtasiye, elektronik, hırdavat,oyuncak, tekstil ve kozmetik ürün gruplarında toptan ve perakendeci noktalara Cash & Carry mağazacılıkla hizmet veren, faaliyet alanının lideri olmayı hedefleyen firmamız TİMON TOPLU TÜKETİM A.Ş.nin İkitelli Org. San. Bölgesindeki merkez deposunda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu E sınıfı Ehliyete sahip SRC 2-4 Belgelerine sahip Psikoteknik belgesi bulunan Askerliğini yapmış Tercihen İkitelli, Bağcılar, Başakşehir, Kayaşehir'de ikamet eden

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi(Almanya-Avusturya Hattı) Schenker Arkas

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi(Almanya-Avusturya Hattı)

  Schenker Arkas

  Ref: SCHHAA-MT - 596887

  İşin Tanımı DB Schenker Arkas Kara Nakliye Departmanı Almanya-Avusturya hattında ithalat operasyonunu yürütecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilen, Üniversite mezunu, Kara nakliye (özellikle İtalya ve Fransa hattı) 'ithalat' operasyon deneyimi olan, SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli ve takipçi, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi Schenker Arkas

  Mersin(İçel) 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Schenker Arkas

  Ref: MT- Mersin - 590501

  İşin Tanımı Deniz İthalat Nakliye taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu, - Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, - Takım çalışmasına yatkın, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, - İnisiyatif kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Mersin'de ikamet eden

 • Schenker Arkas

  Müşteri Temsilcisi Schenker Arkas

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Schenker Arkas

  Ref: SCH-MTA - 562453

  İşin Tanımı Ankara Şube Hava Kargo taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, - Hava Kargo operasyon deneyimi olan - Takım çalışmasına yatkın, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, - İnisiyatif kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - SOFT ve MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Ekom Tanıtım

  Depo Personeli Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Ekom Tanıtım

  Ref: DEPPER01 - 609634

  İşin Tanımı Ofisimizin Sancaktepe'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Depo Personeli'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Depo süreçlerine destek olacak, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Ekom Tanıtım

  Rich Truck Operatörü Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rich Truck Operatörü

  Ekom Tanıtım

  Ref: RTOP01 - 609578

  İşin Tanımı Ofisimizin Sancaktepe'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Rich Truck Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - Aktif araç kullanabilen, - Forklift ehliyeti olan, - SRC ve psikoteknik belgesi olan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 604503

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-3 , SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT VEYA BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför (Davutpaşa) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Davutpaşa)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: - 598857

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla DAVUTPAŞA' da bulunan merkezimize ŞOFÖR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC4,PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 60 YAŞLARINDA DAVUTPAŞA, MERTER, BAYRAMPAŞA, ESENLER VEYA CİVARINDA OTURAN

 • IKEA

  Montaj Planlama Ekip Üyesi - Ikea Bayrampaşa IKEA

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Planlama Ekip Üyesi - Ikea Bayrampaşa

  IKEA

  Ref: BYR-MNT PLAN - 594623

  İşin Tanımı Montaj Hizmetleri Montaj Planlama Ekip Üyesi mağazanın müşteri montaj talepleri doğrultusunda montaj planlamalarını gerçekleştirir. Montaj verimlilik raporlarını hazırlar ve Montaj Hizmetleri Grup Lideri ve Nakliye ve Montaj Hizmetleri Müdürü ile paylaşır. Montaj Hizmteleri Grup Lideri’ne gerekli her konuda destek olur. Müşteri Hizmetleri Grup Lideri ile koordineli bir şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini sağlar. Montaj araçlarının her türlü bakımı, günlük rota takibi ve kontrolünden sorumludur. Montaj Hizmetleri Montaj Planlama Ekip Üyesi, Mağaza Nakliye ve Montaj Hizmetleri Müdürü’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen üniversite mezunu , Özellikle Excel başta olmak üzere, MS Office programlarına hakim, Çözüm odaklı , Analitik düşünebilen ve raporlama becerisine sahip, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • Banco Çelik AVM

  Sevkiyat Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir, Manisa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Personeli

  Banco Çelik AVM

  Ref: - 586810

  İşin Tanımı Çelik Avm mağazalarında görevlendirilmek üzere satılan ürünleri müşterilerimize sevk edecek ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Tercihen,mobilya montajında, sevkiyatında tecrübeli E sınıfı ehliyeti ve Src 4 belgesi bulunan Benzer bir işte çalışmış,deneyimli. Disiplinli, Düzenli, takipçi, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan Bay sevkiyat personeli ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır,

 • Ekom Tanıtım

  Şoför Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Ekom Tanıtım

  Ref: SFR001 - 583034

  İşin Tanımı Ofisimizin Sancaktepe'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Depo Personeli'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Depo süreçlerine destek olacak, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Firma Adı Gizli

  Satiş Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: STŞ-001 - 556134

  İşin Tanımı Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; sorumluluğundaki Satış ekibin performans hedefleri doğrultusunda eğitimi, müşteri ziyaretlerinin takibi, kar/zarar raporlamaları, müşteri derinliği kazandırma ve özel müşterilerin ziyaretleri gibi konulardan sorumlu olacak "Satış Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu olmak • MS Office programlarına iyi derece hâkim olmak • Uluslararası Lojistik Satış alanında en az 2-3 yıl yöneticilik deneyimi sahibi olmak • İthalat ve İhracat Operasyon süreçlerine hakim olmak • Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak • Sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemek • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılaştırma, analiz etme ve buna istinaden müşteriye özel projeler geliştirebilmek ve fiyatlandırmak • Prezantasyon ve iletişim becerileri yüksek olmak • Detaylara önem vermek, organize çalışma yetkinliklerine sahip olmak ve hızlı karar alabilmek • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak • Ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka