ARAMA SONUÇLARI

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 594407

  İşin Tanımı Muhasebe programından fatura,çek,senet,banka işlemleri v.s. girişlerinin yapılması, Şirket içinde sevkiyatın ve tahsilatın planlaması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve faturalaştırılması, Bekleyen veya terminli siparişlerin takibi , Aylık ve dönemsel cari mutabakat yapılması, Tahsilatlarının takibini yapılması, Gerektiğinde stok sayımı ve depo kontrolü yapılması, Fiyat teklifi hazırlanması Haftalık,aylık,dönemsel rapor ve analizler yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul mezunu, Muhasebe veya işletme bölümü okumuş, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo programını bilen, Uzun soluklu çalışmak isteyen, İstanbul Anadolu Yakasında oturan , Şirket içinde yükselmek isteyen , İdealleri olan , Sorumluluk alabilen , Ekip çalışmasına yatkın, 25 -35 yaş aralığında, Erkek eleman alınacaktır.

 • Uyarlar İnşaat

  Ön Muhasebe Personeli Uyarlar İnşaat

  Bursa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Personeli

  Uyarlar İnşaat

  Ref: - 612923

  İşin Tanımı Ay sonunda hakedişleri düzenleyecek Puantajları işleyecek Satınalma işlemlerini takip edebilecek Teklif ve sözleşmeleri hazırlayacak

  Aranan Nitelikler Firmamızca yetiştirilmek üzere; Önlisans veya lise mezunu Giyimine özen gösteren Diksiyonu düzgün 25 yaşını aşmamış bayan personel alınacaktır.

 • Derlüks Grup

  Muhasebe Sorumlusu Derlüks Grup

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Derlüks Grup

  Ref: - 612891

  İşin Tanımı -İstanbul Avrupa yakasında Erikli ve Nestle su ürünlerinin ana bayisi olarak faaliyet gösteren firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; - KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi beyannamelerini raporlarını hazırlamak, - Tüm muhasebe süreçlerinin içerisinde aktif rol almak, - Bilanço ve gelir tablolarını oluşturmak - Sorumluluğu altında ki şirkete ait ön ve genel muhasebe işlemlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler - Yüksek Okul ya da Üniversite mezunu. - Şirket yevmiye kayıtlarını tutabilen. - Bilanço ve Gelir tablolarını düzenleyen. - KDV, Muhtasar Beyannamelerini ve Ba-Bs formlarını düzenleyip, SGK işlemlerini yürütebilecek. - Mutabakat, Kasa-Banka işlemleri ve müşteri hesapları takip konularına hakim - En az 4 yıl konusunda deneyimli - Ms Office programlarını ve Luca programını etkin şekilde kullanabilen - Personel özlük işlerine hakim - Tercihen satış muhasebe bilgisi olan - Raporlama yapabilecek - Ekip çalışması ve mesleki gelişimi önemseyen - İletişim becerisi yüksek,analitik düşünme becerisine sahip,sonuç odaklı,organizasyon ve takip yeteneğini gelişmiş. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Tercihen Yenibosna ve civarında ikamet eden - Tempolu ve dinamik bir çalışma ortamında çalışabilecek - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. - Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,aktif araç kullanabilen.

 • Jalpersan Perde Sistemleri

  Ön Muhasebe Jalpersan Perde Sistemleri

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Jalpersan Perde Sistemleri

  Ref: - 612859

  İşin Tanımı FİRMAMIZIN ÖN MUHASEBE BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK BAY ELEMAN

  Aranan Nitelikler *22-28 YAŞ ARALIĞINDA *ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ *SORUMLULUK BİLİNCİNDE *TERCİHEN LOGO PROGRAMI BİLEN *KOSGEB,VERGİ DAİRESİNDE GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPABİLECEK *İŞ TAKİBİ KONUSUNDA TİTİZ,DİSİPLİNLİ KENDİNE GÜVENEN ERKEK ELEMAN

 • Gülba Tekstil

  Muhasebe Personeli Gülba Tekstil

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Gülba Tekstil

  Ref: - 612806

  İşin Tanımı İzmir’de mağazacılık ve parekende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülba Tekstil A.Ş.nin muhasebe departmanında çalışacak; İş takibini, evrak akışını iyi yönetebilecek, Alış-satış, fatura muhasebesi işlemlerine hakim, Fatura, irsaliyelerin düzenlenini sağlayabilecek, Dosyalama-raporlama-takip ve arşivlemeyi iyi yapabilecek, Cari hesap mutabakatı yapabilecek, '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü mezunu, İletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, MS Office programlarını özellikle excel i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliği olan, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden adaylar.

 • APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Yönetici Asistanı APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Ref: CSA-22102014 - 612791

  İşin Tanımı Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; Telefon Faks ve mail trafiğini yönetilmesi, Ön Muhasebe işlemleri, Gelen Giden evrak kaydı ve Kargo Takibinin gerçekleştirilmesi, Satın alma öncesi piyasa fiyat araştırmalarının yapılması, Tekliflerin hazırlanması, raporlanması ve takibinin yapılması, Dönemsel raporların hazırlanması, Dokümantasyon düzeninin sağlanması, Ofis genel düzeninin sağlanması, Toplantı, seyahat gibi etkinlikleri organize edilmesi konularında görevlendirilecek Bayan Yönetici Asistanı ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az MYO Mezunu Telefon ve Mail trafiğini yönlendirecek ve yanıtlayabilecek derecede İngilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli Ön muhasebe bilgisi olan Word Excel ve Power Point’i iyi kullanabilen Zaman Yönetimi konusunda tecrübeli Dikkatli ve planlı çalışan Organizasyon, koordinasyon ve planlama yeteneğine sahip En az 3 yıl tecrübeli Avrupa Yakasında İkamet eden

 • BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Ön Muhasebe Elemanı BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Diyarbakır 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Ref: - 612333

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına ve lks logo programına hakim, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Diyarbakır'da İkamet eden, Bayan "Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

 • E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  Ofis Sorumlusu E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sorumlusu

  E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  Ref: - 612042

  İşin Tanımı Kurumsal Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı alanında "Size Özel Çözümler Üretiyoruz” anlayışı ile fark yaratarak büyüyen ve gelişen şirketimize yeni takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim yetisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek, Ofisin işleyişini düzenleyebilecek ve düzenin sürekliliğini sağlayabilecek, Satış ekibimize randevu alma, eğitim öncesi organizasyon ve eğitim sonrası raporlama konularında destek verebilecek, En az lise mezunu, MS Office, Word, Excel ve tercihan Logo Muhasebe programlarına hâkim, Ön kasa tutabilecek muhasebe bilgisine sahip, Mecidiyeköy'e ulaşım sorunu olmayan. Çalışma Saatleri; Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

 • Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Yönetici Asistanı / Sekreter Uygunbaş Hukuk Bürosu

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreter

  Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Ref: YA/SKRTR - 603652

  İşin Tanımı Kozyatağındaki büromuzda, Yönetici Asistanı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip olan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - SİGARA KULLANMA ALIŞKANLIĞI BULUNMAYAN - İL DIŞI SIK SEYEHAT EDEBİLECEK - Tercihen yabancı dil bilgisi olan (Yönetici asistanlığı) - Disiplinli, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma akışına uyum sağlayabilecek - Excell, word, power point kullanım düzeyi yüksek olan (Yönetici asistanlığı için ön şarttır) - Tercihen Anadolu yakasında oturan Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir.

 • Sudenur Dericilik

  Muhasebe Sudenur Dericilik

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe

  Sudenur Dericilik

  Ref: MHS02 - 611812

  İşin Tanımı İş Açıklaması Deri sektöründe iyi bir birikime sahip olan şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve adını dünyaya duyurmaktadır. Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile Deri sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul (Zeytinburnu) Merkezimizde istihdam edilmek üzere " LUCA PROGRAMI BİLEN Muhasebe Elemanı ” ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe Konusunda kendinden emin ve deneyimli, Ms Office programlarını kullanbilen Luca programını kullanmış olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kasiyer Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001464 - 611678

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK (BEBEK-ANNE ÜRÜNLERİ, OYUNCAK) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Kasa İşlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * 20 ve 32 yaş arası, * Kasa alanında deneyimli, * İletişimi güçlü, müşteri odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, * En az bir yıl mağazacılık deneyimi olan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en azından iki yıl tecilli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Bostancı lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), " KASİYER " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İnşaat Muhasebe Personeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Muhasebe Personeli

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001423 - 611616

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, ATAŞEHİR'DE BULUNAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN; * İnşaat muhasebesi süreçlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * 23 - 38 yaşlar aralığında, * Minimum Lise, Meslek Lisesi tercihen 4 yıllık veya 2 Yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Özellikle inşaat muhasebesi alanında deneyimli olan, * MS Office programlarına hakim, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, Bayan " İNŞAAT MUHASEBE PERSONELİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Servis Veznesi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Veznesi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001337 - 611575

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN BAYİLERİ ARASINDA YER ALAN MÜŞTERİMİZİN ATAŞEHİR'DE YER ALAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV ALACAK. * Servis bölümü, müşteri ve vezne tahsilatları, fatura kesimi, işlenmesi ve kasa işlemlerinden sorumlu olacak, * Satış müşterilerinin tahsilatlarını gerçekleştirecek, * Yedek parça, tedarik ve hasar faturalarını düzenlemek ve dosyalamak, * Tahsilatı gecikmiş sözleşmeli müşterileri arayarak tahsilatlarını sağlamak,

  Aranan Nitelikler * Üniversite ve / veya MYO mezunu, * 25 - 33 yaşlar arasında, * Tercihen otomotiv servis veznesinde çalışmış, * Farklı sektörlerde de olsa vezne deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Fatura kesme konusunda tecrübeli, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Tercihen daha önce ‘’BOS’’ ve/veya ‘’OTOSOFT’’ programı kullanmış * Bay, Bayan, " SERVİS VEZNESİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Uzun Dönem Araç Kiralama Operasyon Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzun Dönem Araç Kiralama Operasyon Danışmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001347 - 611569

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZİN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE, * Araç alım ve kayıt işlemlerinin yapılması, * Faturaların sisteme zamanında işlenmesi, * Araç teslimatında gerekli tüm işlemlerin ve satın almanın takibi ve koordinasyonun sağlanması görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Minimum Lisans mezunu, * İngilizce bilen (Kullanılan programdaki İngilizce terimleri anlayabilecek düzeyde olması yeterlidir), * Araç kiralama hizmetleri konusunda deneyimli, * MS Office programlarına hakim, * 25 - 35 yaşları arasında, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan "FİLO OPERASYON DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kasiyer Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001477 - 611535

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA DIŞI PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; - Satış katlarında bulunan kasalardaki işlemleri şirket kurallarına ve kanunlara uygun şekilde, hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, - Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, - Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek, - Günlük olarak, kasayı yeni bir güne hazırlanmasını sağlamak, fatura, poşet, ambalaj, malzeme eksiklerini temin etmek, - Gün içerisinde kullanılan faturaların ve müşterilerden alınan evrakların belirli bir düzen içerisinde ve kasa numarası belirterek eksiksiz olarak teslim etmek,

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, Kasa kullanımı, nakit ve kredi kartı uygulamalarına alanında en az 1 yıl deneyimli, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış ve / veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, " KASİYERLER " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Akhan Promosyon

  Ön Muhasebe Elemanı Akhan Promosyon

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Akhan Promosyon

  Ref: - 611402

  İşin Tanımı ÖN MUHASEBE ELEMANI FİRMAMIZIN ÖN MUHASEBE BÖLÜMÜNDE GÖREV ALACAK, SATIŞ VE ALIŞ FATURALARININ İŞLEYİŞİNİ VE DÜZENLENMESİNİ YAPACAK, MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ FİRMALARLA MÜTABAKAT LARINI YAPACAK TAHSİLATLARIN TAKİBİNİ YAPABİLECEK ETA 8 MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN, ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAK

  Aranan Nitelikler * ÖN MUHASEBE KONUSUNDA TECRÜBELİ * LİSE VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU * ETA 8 MUHASEBE PROGRAMINI İYİ KULLANABİLEN * FİRMA CARİ HAREKETLERİNİ TAKİP EDECEK * AVRUPA YAKASI VE İKİTELLİ CİVARINDA İKAMET EDEN ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR

 • Firma Adı Gizli

  İngilice Bilen Mağaza Kasa Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilice Bilen Mağaza Kasa Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: KS-MASKO - 611399

  İşin Tanımı İngilizce Bilgisi olan Mağaza Kasa Sorumlusu – Masko - İkitelli/İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Masko'da açılacak olan Mağazası için İngilizce ve ön Muhasebe Bilgisi olan"Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa ve satış konularında deneyimli, Müşteriler ile rahat iletişim kurabilecek kadar İngilizce bilgisi olan, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Öykü Lojistik

  Muhasebe İdari Asistanı Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe İdari Asistanı

  Öykü Lojistik

  Ref: OYKU-MİA - 611307

  İşin Tanımı Öykü Şirketler Grubu için Muhasebe İdari Asistanı aranmaktadır. Büro, bilgi, belge yönetimi doğrultusunda tüm aktivitelerin sorumluluğunu üstlenmek ve yerine getirmek Departmanın idari/ofis asistanlığını yapmak Ofis içinde yürütülen işlerin operasyonel süreçlerini yerine getirmek, dokümantasyon ve arşivleme konularında görev almak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Büro Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi vb. bölümlerinden mezun Disiplinli, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü İletişim ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın Microsoft Ofis programlarını bilen

 • Mudo

  Muhasebe Elemanı - Engelli Mudo

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı - Engelli

  Mudo

  Ref: M-MEA - 610922

  İşin Tanımı Muhasebe departmanmızda görevlendirilmek üzere, İthalat ile ilgili dosya değerlemelerinin yapılması Dövizli çalışan tedarikçi ve satıcıların değerlemelerinin yapılması Dövizli bankaların değerlemelerinin yapılması Dövizli bankaların kayıtlarının girilmesi Personel sigorta poliçelerinin sisteme girilmesi Günlük finans tarafından yapılan ödemelerin muhasebeye girilmesi süreçlerini yürütecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli Engel derecesi % 40 ve üzeri olan, Bilgisayar kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Aydın Optik

  Sekreter Aydın Optik

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Aydın Optik

  Ref: - 610698

  İşin Tanımı Firmamızda telefon trafiğini yönetecek , ofis düzeninden sorumlu olacak, ön muhasebe işlerini yürütebilecek ASİSTAN aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim, Logo programını bilen , 30 yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka