ARAMA SONUÇLARI

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SR-02TST131014 - 611190

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük hastaneler zincirinin çağrı merkezinde, VIP sağlık hizmetlerinin tanıtımı ve satışını yapacak tele- satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen, Telesatış / Telemarketing, satış tecrübesine sahip, *Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli, *Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,

 • Setrms Mağazaları

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü Setrms Mağazaları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü

  Setrms Mağazaları

  Ref: KLP-OPRT - 610832

  İşin Tanımı Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, Ankara'da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere; *Bayan giyim üzerine kalıp bilgisi olan *Tercihen Novocut programını kullanabilen *En az Yüksekokul mezunu '' BAY/BAYAN BİLGİSAYARLI KALIP ÇİZİM OPERATÖRÜ" İstihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler * Alanında 2 yıl tecrübeli * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek * Disiplinli, dikkatli ve özenli * Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Firma Adı Gizli

  Bilgisayar Sistemleri Operatörü (Sap) Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Sistemleri Operatörü (Sap)

  Firma Adı Gizli

  Ref: NHLBSO14 - 610154

  İşin Tanımı SAP üzerinden mal kabul işlemlerini gerçekleştirecek ve giriş-çıkış kayıtlarını takip edecek, Depolar arası transfer işlemlerini tamamlayacak, "Bilgisayar Sistemleri Operatörü (SAP)" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, SAP Depo Yönetim Modülü'nü kullanmış, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dikkatli, titiz ve çözüm odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gebze ve çevresinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Ada Yazılım

  Yazılım Destek ve Eğitim Elemanı Ada Yazılım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Destek ve Eğitim Elemanı

  Ada Yazılım

  Ref: 2014/02-destek - 609716

  İşin Tanımı Sigorta şirketleri, brokerleri ve sigorta acenteleri için yazılım geliştiren firmamız Yazılım Eğitim ve Destek uzmanı aramaktadır. Servisimiz mevcut değildir. Ofisimiz zincirlikuyu metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik, İşletme veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden birinden mezun, Şehir dışı seyahat engeli olmayan (az da olsa şehir dışı seyahatlerimiz var,) Teknoloji ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı ve araştırmacılık yönü kuvvetli, Konuşması düzgün, anlatma kabiliyeti olan Sorun çözebilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması.

 • Evidea.com

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi

  Evidea.com

  Ref: MTFG-2014 - 609299

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak, çağrı merkezinde kariyerini sürdürmeyi hedefleyen, kendine ve ikna kabiliyetlerine güvenen, enerjik ve istekli yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi ikna, iade, satış ya da geri kazanım ekipleri içinde en az 1 yıl deneyimli Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında kariyer hedefleyen MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri ilişkilerinde kendine güvenen ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Arşiv Elemanı KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Arşiv Elemanı

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-AE - 608515

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde görevlendirilmek üzere"Arşiv Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dijital Arşivleme (Servis Büro) çalışmalarında Tasnifleme-Tarama-İndeksleme iş istasyonlarında daha önce çalışmış Tercihen Profesyonel Tarayıcı cihazlarını kullanmış MS Office programlarına hakim Titiz, dikkatli, sistematik çalışabilecek Sakin yapıda, konsantrasyonu yüksek çalışabilecek Tercihen iyi seviyede klavye kullanabilen Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Sunny Elektronik

  Üretim Elemanı Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanı

  Sunny Elektronik

  Ref: - 607860

  İşin Tanımı Montaj Elemanı, Enjeksiyon Elemanı, Depo Elemanı, Dizgi Elemanı vb. Vasıflı- Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm Sosyal haklarımız mevcuttur. ( Sigorta, Yemek, Servis )

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu, Tercihen Üretim Personeli olarak çalışmış olan, El işçiliğine yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • AK NİŞASTA

  Üretim Operatörü AK NİŞASTA

  Kırklareli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  AK NİŞASTA

  Ref: - 607620

  İşin Tanımı Lüleburgaz – Kırklareli’nde bulunan Gıda Firmamızda çalışmak üzere "Üretim Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu Elektirik, Makine, Gıda veya Kimya bölümlerinin birinden mezun, Lüleburgaz’da ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, (3 vardiya.) İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve öğrenmeye istekli, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Evidea.com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Yeni Mezun Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Yeni Mezun

  Evidea.com

  Ref: MTFG-2014 - 606482

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak, çağrı merkezinde kariyer yapmayı hedefleyen, işini sahiplenecek ve çok sevecek aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında kariyer hedefleyen MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri ilişkilerinde kendine güvenen ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Sorumlusu Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Sorumlusu

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ERKEK - 604529

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Ön Muhasebede yetiştirilmek üzere, Tahsilata çıkacak, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Askerliğini yapmış, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü veya Küçükçekmece civarında ikamet eden Erkek

 • TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Liman Konteyner Vinç Operatörü TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Liman Konteyner Vinç Operatörü

  TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Ref: VO-001 - 603383

  İşin Tanımı Firmamızın Liman ve Saha operasyonlarında görevlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Konteyner limanı tecrübeli, Konteyner Rıhtım ve Saha Vinci operatörlük ehliyetleri bulunan, En az 3 yıl MHC, 2 yıl Gantry tecrübesi olan, En az lise mezunu, Askerliğini tamamlamış. Öğrenmeye açık ve takım çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

 • Serapool Porselen A.Ş.

  Makine Operatörü Serapool Porselen A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Operatörü

  Serapool Porselen A.Ş.

  Ref: MO- 01 - 601578

  İşin Tanımı Porselen Karo üretimi yapan firmamıza Sırlama Operatörü aranmaktadır. * Sırlama bölümünde bulunan sır aplikasyon makinelerinin tam kapasite ve doğru olarak çalışmasını sağlar. * Şekillendirilmiş yarı mamul üzerine uygulanan sırın ürün kalitesini arttıracak şekilde aplike edilmesi için gerekli çalışmaları yapar. * Belirli periyotlarda sırdan numune alarak yoğunluk ,viskozite ölçümleri yaparak belirlenen kriterlere uygunluğunu denetler.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Liselerinin Makine ve Elektrik bölümlerinden mezun * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden , *Tercihen 20 - 35 yaşları arasında, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek * Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,

 • Burkay Tekstil

  Genel Üretim Elemanı Burkay Tekstil

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Üretim Elemanı

  Burkay Tekstil

  Ref: ÜP-01 - 600582

  İşin Tanımı 40 yılı aşkın süredir Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren firmamız Üretim Bölümüne aşağıda belirtilen görevlerde çalışacak operatör arkadaşlar alınacaktır. Kalite Kontrol Operatörü Mamul Hazırlama Operatörü (Overlokçu,Kasnak Nakış Bilen) Genel Nitelikler Benzer görevde en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmak,, Dikkatli ,Düzenli, Displinli ve Takım Çalışmasına yatkın 30 Yaşını Aşmamış, Bursa'da İkamet Eden, Bayan,

  Aranan Nitelikler

 • İmza

  Adana-Modelhane Kalıpçısı İmza

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Adana-Modelhane Kalıpçısı

  İmza

  Ref: ADK001 - 600561

  İşin Tanımı Adana Yüreğirde bulunan Fabrikamızda Görevlendirmek üzere; Modelhane Kalıpçıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gerber makinası kullanabilen, Detaylara önem veren,dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş. Tercihen erkek hazır giyim ,modelhane tecrübesi olan,(ceket,gömlek,takım elbise) Hazır giyim bölümlerinden mezun, Adana ve çevresinde ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay-Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Simge Group

  Genel Başvuru Simge Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Simge Group

  Ref: GEN.BAŞV. - 600322

  İşin Tanımı 1994 tarihinde farklı alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Simge Group, 2003 yılından itibaren gelişen dünyadaki teknolojilerin gereksinimi neticesinde Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında da faaliyete geçmiştir. Ankara’nın en büyük ve en modern Alarm Haber Alma Merkezini kurmakla birlikte, birçok dünyaca kalitesi kabul edilmiş ürünün Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. Farklı bakış açımızla kalıcı üstünlükler sağlayarak sektörde daima lider ve önder olabilme çabasındayız. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Bu kapsamda; Yazılı ve Sözlü İletişimi Güçlü, Takipçi, Hızlı ve Dinamik, İnsan İlişkileri Kuvvetli ve Takım Çalışmasına Yatkın, Sonuç Odaklı, İnovatif, Sorumluluk Bilinci Yüksek, Proaktif, Teknolojik Yenilikleri Takip Eden, Sürekli Gelişime ve Değişime Açık, Bilgi ve Tecrübesini Paylaşan, İnisiyatif Alabilme, Etkin Karar Verebilme Yeteneğine Sahip,Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış veya Minimum 2 Yıl Tecilli, Kalıcı Nitelikte işbirliklerine imza atacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İş bu ilan, GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılan başvurular aday veri tabanına kaydedilerek şirketimiz bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun görüldüğü takdirle tarafınızla irtibata geçilecektir. Özgeçmişinizi oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz. İlgilendiğiniz departman/pozisyonları ön yazınızda belirtmeniz önemle rica olunur. Simge Group olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder; Başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz. http://www.simgeelektronik.com.tr/web/

 • TANAY TURİZM OTELCİLİK EKİPMANLARI

  Üretim Bakım Operatörleri TANAY TURİZM OTELCİLİK EKİPMANLARI

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Bakım Operatörleri

  TANAY TURİZM OTELCİLİK EKİPMANLARI

  Ref: TNY27 - 599672

  İşin Tanımı Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Tic. Ltd. Şti olarak kuruluş yılımız olan 1991 yılından beri, Türkiye’de buklet malzemeleri dünyada ise Hotel Guest Amenities olarak tanımlanan, konaklama tesislerinin kullanımına yönelik olarak, logolu ve standart baskılı olmak üzere, kişisel bakım ve hijyen ürünleri üretimi konusunda faaliyet göstermekte olup, konusunda Türkiye’de lider firma ve marka olarak algılanmaktadır. Bu süre içerisinde, kazandığımız bilgi ve tecrübe birikimimiz ile, sürekli öncü ve yenilikçi rolümüzü sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Şirketimize alınacak personellerin; günlük üretim programına göre ihtiyaç olunan noktada OTOMATİK DOLUM, ETİKETLEME VE TÜP DOLUM MAKİNELERİNDE operatör olarak çalıştırılması düşünülmektedir. NOT 1 : Kozyatağı-Tuzla E5 güzergahında servisimiz mevcuttur. NOT 2 : İşyerimiz İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi'ndedir. Çalışma saatleri: 08:30-18:30 dur.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere ; Teknik Lise Mezunu (Elektrik- Elektronik) Askerliğini yapmış İstanbul Anadolu Yakası Tuzla civarında ikamet eden Sigara kullanmayan

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Tampon Baskı Elemanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tampon Baskı Elemanı

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 598904

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi' nde "Dijital Baskı" sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde çalışacak "Tampon Baskı Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Verilen işi istenildiği şekilde ve çabuk olarak tamamlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Makine başında çalışacak bayan çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Evidea.com

  Kategori İçerik Uzman Yardımcısı Evidea.com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kategori İçerik Uzman Yardımcısı

  Evidea.com

  Ref: KİUY-2014-1 - 598302

  İşin Tanımı İçerik yönetimi Verilerin web sitesine düzgün bir şekilde aktarılması Sitedeki mevcut ürünlerin fiyat,resim ve içerik bilgilerinin güncellenmesi Kategori düzenlemeleri

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamıza aşağıdaki özellikleri taşıyan Kategori İçerik Uzman Yardımcısı arıyoruz. E-Ticaret sektöründe deneyimi olan Lise, MYO veya Üniversite mezunu MS Office özellikle Excel programlarını iyi derecede bilen Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim İnternet ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik, dikkatli ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Evidea.com

  Ref: MTENG2014-1 - 598299

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Adecco

  Üretim Operatörleri Adecco

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörleri

  Adecco

  Ref: BÜO0814 - 597899

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için kendi kadrosunda değerlendirilmek üzere Deneyimli/Deneyimsiz üretim operatörleri arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler -En az Düz Lise Mezunu ve Meslek Liselerinin torna tesfiye,makina,metal işleri bölümlerinden mezun, -Vardiyalı çalışabilecek, -35 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış, -Bursa ve çevresinde ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka