ARAMA SONUÇLARI

 • Sepa Alüminyum ve Metal San.Tic Aş

  Cnc Punch ve Lazer Operatörü Sepa Alüminyum ve Metal San.Tic Aş

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Punch ve Lazer Operatörü

  Sepa Alüminyum ve Metal San.Tic Aş

  Ref: - 614335

  İşin Tanımı CNC PUNCH VE LAZER OPERATÖRÜ Sancaktepe'de bulunan fabrikamıza tecrübeli CNC Punch ve Lazer operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Ned Yönetim Sistemleri

  Kaynak Operatörü Ned Yönetim Sistemleri

  Bursa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Operatörü

  Ned Yönetim Sistemleri

  Ref: K-01 - 614323

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, 45 YAŞINI AŞMAMIŞ, GAZALTI, ARGON, ELEKTRİK,ROBOT,PUNTA, OKSİJEN BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞMIŞ YADA TECRÜBE SAHİBİ, KAYNAK OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Lazer Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lazer Operatörü

  Renkler Makina ve Yedek Parça

  Ref: LAZOP01 - 614154

  İşin Tanımı Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Kemalpaşa fabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

 • Arda Mühendislik

  Beton Santral Operatörü Gana Arda Mühendislik

  31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Beton Santral Operatörü Gana

  Arda Mühendislik

  Ref: BESANOP - 614090

  İşin Tanımı Gana ' da yeni başlayan Su Arıtma ve Altyapı projemizde görevlendirilmek üzere, Su arıtma Altyapı tesis yapımlarında deneyimli, Beton santralinin işletme ve bakım onarımından sorumlu olacak, En az 10 yıl deneyime sahip, Tercihen Afrika ülkelerinde çalışmış, İş bitirme ve referans belgesi sunabilecek, BETON SANTRALİ OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Üretim İşçisi - Samsun Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Samsun 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim İşçisi - Samsun

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 613987

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Samsun’da yeni açılan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik lise veya MYO mezunu (Elektrik, Motor, Torna Tesviye, Makine, Elektrik Elektronik vb.) En az 2 sene üretimde deneyim sahibi Kavak, Samsun'da ikamet eden

 • Alpara Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alpara Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Alpara Danışmanlık

  Ref: ST-003 - 613936

  İşin Tanımı Kredi kart aidatlarının ve kredi dosya masraflarının geri iadesi için, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. 1100 TL Net Maaş +Yüksek Prim + Yemek + SGK Günlük Bonuslar Günlük Ödüller Günlük Hediyeler. Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı. Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 17-30 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ Sabit çalışma saatleri 10:00-19:30 Cumartesi 11:00-19:00 İşyerimiz;4.Levent Metro Durağı çıkışında, Sapphire AVM'ye yakındır.

 • Aykanlar Gıda

  Forklif Operatörü Aykanlar Gıda

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklif Operatörü

  Aykanlar Gıda

  Ref: İzmFo1 - 613810

  İşin Tanımı İzmir 'de faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Forklift Operatörü' olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen lise mezunu, Daha önce bu alanda tecrübeli Forklift ehliyetine sahip Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gaziemir,Buca,Menderes,Sarnıç,Karabağlar semtlerinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • NWG Services

  Kart Basım Makine Operatörü NWG Services

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kart Basım Makine Operatörü

  NWG Services

  Ref: - 613799

  İşin Tanımı Kredi kartı basım makine operatörü olarak yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek/teknik lise mezunu tercih sebebidir, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli, Gebze ve civarında ikamet eden, Bay.

 • Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Tahsilat Uzmanı Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Uzmanı

  Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Ref: - 613645

  İşin Tanımı Karaköy'de bulunan ofisimizin yeni kurulacak departmanımızda görevlendirilmek üzere; -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

 • İSTANBUL KALKINMA AJANSI

  Santral ve Ziyaretçi Karşılama Personeli İSTANBUL KALKINMA AJANSI

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Santral ve Ziyaretçi Karşılama Personeli

  İSTANBUL KALKINMA AJANSI

  Ref: S1 - 613511

  İşin Tanımı Dünya Ticaret Merkezi - Bakırköy'de bulunan kurumumuza; telefon santraline gelen çağrıları karşılama, cevaplama, ilgiliye aktarma, misafirleri karşılayarak ilgili kişilere yönlendirme işlemlerini yapacak BAY SANTRAL VE ZİYARETÇİ KARŞILAMA PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, disiplinli, tertipli, detaylara önem veren, kişisel bakıma, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, sigara kullanmayan, Dünya Ticaret Merkezi - Bakırköy lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, bay. Ücret net: 1.100 TL (Ücrete yol dahil yemek ve AGİ hariçtir.)

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Sevkiyat İşçisi - Samsun Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Samsun 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat İşçisi - Samsun

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: SSİ14 - 613470

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Samsun’da yeni açılan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, SEVKİYAT İŞÇİSİ aramaktayız. § Üretimden çıkan ürünleri ilgili alanlarda düzenli bir şekilde stoklanması ve sevkiyata hazır hale getirilip yükleme yapılması § Ürünlerin tanımlanmış yerlerinde stoklanmasının sağlanması § Ambarın temiz ve düzenli kalmasının sağlanması

  Aranan Nitelikler § Meslek lisesi mezunu (elektrik, torna tesviye, makine) § Forklift Ehliyeti bulunan § Benzer bir pozisyonda 1 sene deneyimli § Samsun, Kavak’ta ikamet eden

 • FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Cnc Makine Operatörü FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Denizli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Makine Operatörü

  FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Ref: - 613099

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC Makine Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere, Askerliğini yapmış, Tercihen meslek lisesi veya meslek yuksek okulu mezunu, Denizli'de ikamet eden, Bay, Tam zamanlı çalıştırılmak üzere takım arakadaşları alınacaktır. NOT: ÇALIŞANLARIMIZIN TÜM SOSYAL HAKLARI MEVCUTTUR.

 • Al-kor Makina

  Cnc Operatörü Al-kor Makina

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Operatörü

  Al-kor Makina

  Ref: CNC - 613080

  İşin Tanımı Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere; CNC Operatörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Meslek Lisesi, EML ve/veya ilköğretim okulu mezunu, -Cnc tezgahlarında çalışmış, -Min. 1 yıl tecrübeli, -Avrupa yakasında ikamet eden, -Erkek askerlik hizmetini tamamlamış adaylar tercih edilecektir.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Depo Personelleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personelleri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001489 - 612830

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE YÜZEY KAPLAMA MALZEMELERİ ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Depo süreçlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 35 yaşını aşmamış, * Tercihen Lise / EML Lisesi mezunu, * Tercihen forklift sertifikası ve ya forklift ehliyeti olan, ( depo alanında deneyimli ancak forklift ehliyeti olmayan adaylara firma bünyesinde forklift ehliyeti aldırılacaktır. ) * Depo, sevkiyat, mal kabul alanlarında en az 2 yıl deneyimli, * Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, * 3 vardiya sisteminde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, NOT: İstanbul Anadolu yakasında ki tüm semtlere ve Gebze’ye servis imkânı bulunmaktadır. " DEPO ELEMANLARI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Nar Doğal Ürünler A.Ş.

  Üretim Operatörü Nar Doğal Ürünler A.Ş.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Nar Doğal Ürünler A.Ş.

  Ref: ÜRT-2014 - 612177

  İşin Tanımı Nar Gourmet Üretim Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak Üretim Operatörü aramaktayız. Tercihen Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıllık Gıda Sektörü ve reçel-marmelat üretimi operatörlük tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, kendisine bağlı ekip ile birlikte çalışacak ve ekibini yönetebilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Kalite bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Nar Gourmet hedefleri doğrultusunda planlanan üretimin, kalite, temizlik ve HACCP planlarına, GMP kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak. Kendisine bağlı ekibi yönetmek, Görev alanının temizliğini ve hijyenini temizlik, HACCP planlarını ve GMP kurallarına uygun olarak sağlamak. Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmek. Görev alanındaki makine veya ekipmanlar ile ilgili arızaları gidermek, periyodik bakımları takip ederek yapmak ya da yapılmasını sağlamak.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mekaniker Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekaniker

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001486 - 611927

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN PRESTİJLİ MARKALARINDAN BİRİ BÜNYESİNDE; * Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, "MEKANİKER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  Çağrı Merkezi Elemanı Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı

  Na-De Elektronik A.Ş.

  Ref: ÇM01 - 611686

  İşin Tanımı Bina Aydınlatma Otomasyonu ve Bina İletişim Sistemleri sektöründe 44 yılı aşkın tecrübesi ile Tuzla Dericiler Organize Sanayi Bölgesinde ​​Avrupa’nın en modern üretim tesisini kuran yurt içi piyasa ile birlikte 50’yi aşkın ülkeye aktif ihracat yapan NA-DE ELEKTRONİK ailesine aşağıdaki niteliklere sahip "ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI" arıyoruz. Çağrı merkezi kapsamında 444 ve 800 lü hatlarından desteğe ihtiyaç duyan müşterilerden gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak, teknik destek vermek, arıza kayıtları oluşturup saha ekibini yönlendirecek, müşteri memnuniyeti almak.

  Aranan Nitelikler - Meslek Lisesi Elektrik Elektronik veya MYO mezunu - Müşteri danışma hattın tecrübesi olan - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, - MS Office programlarını kullanabilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Elektronik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001470 - 611670

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRİK MOTORLARI İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KURTKÖY FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Elektrik panolarının montajı (toplama), Pano içerisine parçaların yerleştirilmesi, Pano içinde gerekli kablolamaların yapılması, Pano içinde veya dışındaki gerekli kripleme ve konnektör bağlantılarının yapılması, Elektrik panolarının ve motor sürücülerinin test edilmesi, Eğitimini aldıktan sonra basit şemalarını anlayıp, uygulayabilme, Motor sürücülerine basit kurma işleminin yapılması, Motor sürücülerinin müşteri tesisinde devreye alma işleminin yapılması, Kalite güvence ilkelerine uyulması,

  Aranan Nitelikler 25 - 40 yaşları arasında, Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kaynarca ve Kurtköy lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "ELEKTRONİK TEKNİKERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Mekanik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oto Mekanik Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001014 - 611659

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN PRESTİJLİ MARKALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, * Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler - 25 - 35 yaşlar arasında, - EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, - Benzer bir görevde deneyimli, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (İstinye ve Yenibosna şubeleri için), - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Cnc Operatörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Operatörü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001279 - 611652

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRİK MOTORLARI İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KURTKÖY FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Elektrik Motoru parçaları CNC’de işleme operasyonları, - CNC Makineye parça takma, sökme, - CNC Makineye takım takma, sökme, - CNC Makineye basit programlar girme, - CNC Makineye ayar yapma, - CNC Makinelere basit programlar yazabilme, - Kalite güvence ilkelerine uyulması, - Üretim süreci kayıtlarının tutulması görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * 25 - 40 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kaynarca ve Kurtköy lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "CNC OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka