ARAMA SONUÇLARI

 • Essen Avm

  Otopark Görevlisi Essen Avm

  Sakarya 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otopark Görevlisi

  Essen Avm

  Ref: - 605033

  İşin Tanımı Otopark içerisinde verilen görevleri öngörülen zaman içerisinde yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Esbir Gıda ve İhtiyaç Mad. Paz. ve Tic. Ltd. Şti. (ESSEN MARKET) büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun şubelerimizde görevlendirilmek üzere Otopark Görevlisi arıyoruz. - Lise mezunu, - B sınıfı sürücü belgesine sahip, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, - Vardiyalı çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış 'Otopark Görevlisi' aramaktayız.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  Makam Şöförü Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şöförü

  Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  Ref: - 546601

  İşin Tanımı Kalite standartları yüksek bir hastahane açacak olan Abacıoğlu Kadın Sağlığı merkezi Yönetimi takım çalışmasına uygun kişiler arıyor.4-5 ay sonra butik ,gösterişli,kaliteye önem veren bir hastane açıyoruz.TEM üzerinde Avrupa Konutlarına yakın 2000 m2 bir bina ,iyi bir mimarı donatım ile Gaziosmanpaşa semtindeki farklı bir özel hastanenin temellerini atıyoruz.Bu hastahanede takımın içinde olmanızı ve bu takımın içinde kariyer yapmanızı istiyoruz.Donanımlı,hasta ilişkilerini iyi bilen,Sağlık sektöründe daha önce Ulaşım Elemanı olarak çalışmış prezentabl baylar

  Aranan Nitelikler B Sınıfı Ehliyetli SRC belgesi Prezentabl Sigara İçmeyen Avrupa Yakası'nda ikamet eden. (Tercihen Beykoz Gazi Mah. Gaziosmanpaşa ve çevresi)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka