ARAMA SONUÇLARI

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Acil Servis Hemşiresi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Servis Hemşiresi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: FAT.ACLH.16 - 587827

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler GrubuFatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Acil Servis Hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Acil Servis Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Hastanesi

  Acil Tıp Teknisyeni Türkiye Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Tıp Teknisyeni

  Türkiye Hastanesi

  Ref: TGHATT001 - 583318

  İşin Tanımı Türkiye Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni' aramaktayız. Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren

  Aranan Nitelikler

 • İzmir Medical Park Hastanesi

  Hemşire İzmir Medical Park Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  İzmir Medical Park Hastanesi

  Ref: IZMHM14 - 583202

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu İzmir Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Hemşire arayışımız bulunmaktadır. Not:Bayan ve erkek lojman imkanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Hemşire - Ebe - Sağlık Memuru - Att Medical Park Hastaneler Grubu

  Elazığ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire - Ebe - Sağlık Memuru - Att

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ELAHEMŞ - 490081

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tüm branşlarda, Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Hemşire/Sorumlu Hemşire' ve 'Ebe” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özel İstanbul Göz Hastanesi

  Hemşire/sağlık Memuru/acil Tıp Teknisyeni Özel İstanbul Göz Hastanesi

  İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire/sağlık Memuru/acil Tıp Teknisyeni

  Özel İstanbul Göz Hastanesi

  Ref: 05 - 599973

  İşin Tanımı 2001 yılından itibaren Göz Sağlığı alanında faaliyette bulunan hastanemizde mevcut açık pozisyonlar için yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik, Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu veya Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun, 18-35 yaş aralığında olan, İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler ve civarında ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Servis veya Ameliyathane'de görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yeni mezun veya deneyimli, "Hemşire/Sağlık Memuru/Acil Tıp Teknisyeni " aramaktayız. (Bayanlar için lojman imkanımız mevcuttur.)

 • Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Att ve Paramedik Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Att ve Paramedik

  Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Ref: ftm01 - 612318

  İşin Tanımı Ambulanslarımızda görevlendirilmek üzere Paramedik ve ATT arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ya da Sağlık Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 6 aylık deneyime sahip Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi Hasta memnuniyetine önem veren Tam zamanlı çalışabilecek İstanbul'da ikamet eden (lojman imkanımız bulunmamaktadır) Erkek personeller aranmaktadır.

 • Central Hospital

  Acil Tıp Teknisyeni (Att) Central Hospital

  İstanbul Anadolu 20-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Tıp Teknisyeni (Att)

  Central Hospital

  Ref: - 586558

  İşin Tanımı Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin, hemşirelik, sağlık memurluğu, acil tıp teknisyenliği bölümlerinden mezun, *Alanında en az 2 yıl tecrübeli, *İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık, *Ekip çalışmasına yatkın, *Hasta memnuniyetine önem veren, *Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, *Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Vardiyalı sistemde çalışabilecek, *Tam zamanlı çalışacak, ATT takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Paramedik, Att Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İzmir 16-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Paramedik, Att

  Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Ref: - 594040

  İşin Tanımı Ambulanslarımızda görevlendirilmek üzere Paramedik ve ATT arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ya da Sağlık Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 6 aylık deneyime sahip Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi Hasta memnuniyetine önem veren Tam zamanlı çalışabilecek İzmir'de ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka