ARAMA SONUÇLARI

 • Halka Tanıtım

  Acilll Satış Temsilcisii Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Acilll Satış Temsilcisii

  Halka Tanıtım

  Ref: M4 - 614271

  İşin Tanımı METRO marketlerde TOSHİBA NOTEBOOK satışı yapabilecek.. ‘’Satış TEMSİLCİSİ ‘’ pozisyonunda personel alınacaktır. HAKEDİŞ: 1000TL maaş+AGİ+170 YOL +300 YEMEK ücreti şekindedir. İSTANBULDA EĞİTİM VERİLECEKTİR. EĞİTİME KATILMAK ZORUNLUDUR..ULASIM ÜCRETİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.. * Pazar payı, bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışmaları yapmak , * Müşteri portföyünü yönetmek ve geliştirmek; * Müşterilerinin ihtiyaçlarındaki değişimleri takip etmek ve bu bilgiler ışında mevcut ve yeni çözülümler üretilmesine katkı sağlamak * Satış hedeflerine ulaşmaya katkı sağlamak, (Soğuk satış)

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Minimum 2 yıl sektör tecrübeli * Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek, * Kendini, bildiklerini yenilemeye ve geliştirmeye açık, * Başarı odaklı, * Girişimci ruhlu, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, * Askerlik görevini tamamlamış, * En az lise mezunu

 • Reel Yapı Kimyasalları

  Satış Pazarlama Temsilcisi Reel Yapı Kimyasalları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Temsilcisi

  Reel Yapı Kimyasalları

  Ref: 002 - 614238

  İşin Tanımı Firmamızda görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları ürünlerinin bayi ve şantiyelere satışını yapabilecek SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ aranmaktadır.Firmamız SİKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş distribütör bayiidir. Bölgemiz dahilinde SİKA ürünlerinin şantiye ve bayilere satışını yapacaktır.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, Tercihen sektörde deneyimi olan Aktif araç kullanabilen İstanbul'un Anadolu yakasını iyi bilen Bay adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Maltepe-Ümraniye-Üsküdar) NOT: Avrupa Yakasında ve İstanbul dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

 • Angora Halı / AKS HALI

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Angora Halı / AKS HALI

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Angora Halı / AKS HALI

  Ref: - 614178

  İşin Tanımı Angora Halı’nın, Şiveydinli ailesi tarafından geleneksel halı ve kilim dokumacılığı ile başlayan ticari hayatı, tek mekik ve çift mekik tezgazlar da makine halısı üretimi ile devam etmiştir. Bir süre halı üretimine ara vererek iplik ticaretine başlayan aile 2001 yılında dokuma ve iplik konusunda tecrübelerini, ileri teknoloji ile birleştirerek Angora Halı markasını sektöre kazandırmıştır. Genç yönetici kadromuzun, araştırmacı, yüksek teknolojiyi takip eden ve kaliteyi ön plana çıkaran kimliği, firmanın karakteri haline dönüşmüş, bu vizyon kısa sürece firmamızı iç ve dış piyasada öncü ve takip edilen firma haline getirmiştir. Bunun sonucu olarak 2001 yılında 750.000m2/yıl olarak başlayan üretimimiz, bu gün itibariyle 35.000M2 kapalı alan, 400 çalışan ve 3.500.000M2/yıl seviyesine ulaşmış bulunmaktadır. Öncü kimliğimiz sektörün her kademesinde kabul görmüş olmasının verdiği güç ve sorumluluk bilinciyle, çalışmalarımıza ilk gün ki heyecanımızla devam etmekteyiz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul ve Üniversite mezunu, Satış ve Pazarlama üzerine kariyer geçmişi veya kariyer hedefi olan, Hedef odaklı çalışmaya yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Kişisel bakımına önem veren, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kocaeli’de ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahate engeli olmayan, Bay/Bayan, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Saide Group

  Development Merchandiser Saide Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Development Merchandiser

  Saide Group

  Ref: DEVMERCH-1014 - 614123

  İşin Tanımı A unique opportunity to join our fast growing Sourcing Group United clothing Sourcing Office . We are seeking Development Merchandiser to operate in Business Development Department for Middle Eastern Retail Market. Candidates to be; Responsible for complete development process through internal and outsource supply route, Capable of research /sampling / presenting / costing skills Minimum 3-4 years of experience either in supplier of liason / sourcing Office is must, English language is must, Analytical , strong communications skills, self confident , having sense of market / brand and product knowledge are must. Capable of Researching of mills, Suppliers’ showroom, print and embroideries houses Patient easy going, good listener and open minded.

  Aranan Nitelikler

 • Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  Satış-Pazarlama Temsilcisi Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış-Pazarlama Temsilcisi

  Edonet Elektronik ve Bilişim Sistemleri

  Ref: - 614042

  İşin Tanımı Firmamızda Satış & Pazarlama Departmanında yer alacak ve ; Firmamızın ürün ve hizmetlerinin satış yapmak, Müşteri ihtiyacının/talebinin ve proje fırsatlarının belirlenmesi görevlerinde bulunmak, Müşterilerin talepleri doğrultusunda teklif vermek ve siparişlerin takibini yapmak, Müşteri beklenti ve şikâyetlerini takip etmek, Mevcut müşteri ilişkilerini geliştirmek, Yeni müşteri portföyü için ziyaretler gerçekleştirmek, Hedef müşteri bulma konusunda çalışmalar yapmak, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ-PAZARLAMA TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen En Az Lise Mezunu, Tercihen İlgili Bölümlerde En Az 1 Yıl Deneyimli, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, Satış konusunda deneyimli, İkna Kabiliyeti Yüksek, Ekip Çalışmasına Uyumlu, Prezantbl, İzmir' de İkamet Eden, BAYAN.

 • Adecco Bakırköy

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSPY-1014 - 613821

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Makine/Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Satış ve Pazarlama Yöneticisi" aramaktayız. Şirketi global pazarlarda vizyon ve hedeflerimiz doğrultusunda temsil etmek, Şirketin satış ve pazarlama fonksiyonlarına, mevcut ve hedef müşterilerine ilişkin strateji ve hedeflerini belirlemek ve geliştirmek, Satış ve pazarlama faaliyetleri başta olmak üzere, karlılığa etki eden faktörlerin gelişimini sağlamak, Sektörel iletişim içinde olunan kurum, kişi ve kuruluşlarla ilişkileri etkin bir şekilde yönetmek, Satış verimliliğini artıracak motivasyonu sağlamak, yönetmek, işbirliğini, ekip çalışmasını desteklemek, Şirket faaliyetlerinin ve iş hacminin gelişimini, sürdürülebilirliğini arttıracak, gelişimi sürekli kılacak aksiyonları planlamak ve yönetmek, Satış ve pazarlama alanlarında yönetsel sorumlulukları yerine getirmek, Yurt dışı satışın bölüm sorumluluğunu yüklenerek çalışma programlarını yapmak, müşteriler ile projeleri yönetmek ve kontrol etmek, Diğer yöneticiler ile koordineli olarak çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce (yanı sıra tercihen Rusça, Fransızca dillerini ) bilen, Satış ve pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübeli, Hedef bazlı çalışarak, teknik satış süreçlerinin tüm aşamalarını koordine edecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Pazarlama, dış ticaret konularında tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve müzakere becerileri olan, Girişken,İkna kabiliyeti ve diksiyonu güçlü, Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyetli, Tercihen Esenyurt bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • BRF Medya Reklam

  Süpervizör BRF Medya Reklam

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Süpervizör

  BRF Medya Reklam

  Ref: - 613740

  İşin Tanımı Hizmet vermekte olduğumuz firmamız adına Trabzon'da görev yapacak SUPERVISOR takım arkadaşları aramaktayız. Sahada yürüttüğü çalışmaları eksiksiz olarak raporlama becerisine sahip olma , Zincir ve yerel marketler konusunda deneyimli Excel’de raporlama, powerpointte sunum hazırlayacak bilgisayar bilgisine ve tercihen el terminali uygulamasına hakim Merchandiser'ın sorumlu olduğu işleri eksiksiz ve katma değerli yapmasını sağlar Merchandiser'ın raporlamalarını eksiksiz yapmasından sorumludur. Takım çalışmasına önem veren; ekip yönetiminde ve saha çalışmasında tecrübeli Satış noktalarını analiz eder ve nokta bazlı önyüz, teşhir ve satış hedeflerini belirler ve PS'na sunar Satış noktaları ile iyi ilişki kurar Satış noktalarında satış artırıcı fırsatları tespit eder ve yönetimine raporlar Sorumlu olduğu merchandiserlar toplamında firmanın ilgili satış noktalarındaki aylık ürün satış hedefinden toplu olarak sorumludur Firma saha yöneticileri ile iyi ilişkiler kurar, operasyonun en etkili şekilde yürümesi için etkili iletişim yapar Rakip firmalar ile ilişkilerini kurar ve kontrollü rekabeti sağlar

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ekip yönetim becerisine sahip, Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Bölgeyi tanıyan Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmalarına açık, İletişim,ikna becerileri ve temsil yeteneği güçlü,

 • BİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ

  Kurumsal Satış Temsilcisi BİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Temsilcisi

  BİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ

  Ref: - 613486

  İşin Tanımı Bir Şirketler Grubu Bünyesinde Bulunan, İş Sağlığı ve Güvenliğinin Referans Firması Bir OSGB'de Çalışmak Üzere Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * En az MYO Mezunu, * Satış ve Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli * İşinde Takipçi, Düzenli, Hızlı, ve Dikkatli * Aidiyet duygusu yüksek, * Kendini devamlı geliştiren, * 21 ile 35 yaş arasında Bay/Bayan, * MS Ofis programlarına hakim, * Outlook kullanımını bilen, * Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan, * B sınıfı ehliyeti bulunan, * İstanbul'da İkamet Eden. * Uzun yıllar çalışmayı hedefleyen, Adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Lütfen Resimsiz CV ve Adres-Yaş kriterlerine uymayan adayların Başvurmamalarını rica ederiz.

 • TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Satış Koordinatörü-Erz TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Koordinatörü-Erz

  TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Ref: SATERZ - 613386

  İşin Tanımı World Quality Summit tarafından 2013 yılının ''EN KALİTELİ OKUL'' u ünvanını elinde bulunduran TEOL DİL OKULLARI ; ERZURUM şubesinde çalışmak üzere, birlikte daha güçlü olabileceği takım arkadaşları aramaktadır. * Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler, İletişim,Yabancı Dil vb. ilgili Bölümlerinden mezun, * Satış konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, * Tercihen Yabancı Dil bilen ve yurt dışı deneyimi olan, * Satış, pazarlama ve reklam konusunda deneyimli, * Şirketin vizyon ve misyonu doğrultusunda hedeflerin yerine getirilmesi amacıyla yıllık hedeflerin belirlenmesinde öncülük edebilecek, * Performans değerlendirme, süreç yönetimi, raporlama ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, * Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, * Dış görünüşüne önem veren, * Ekip çalışmasına yatkın, olması ADAYLAR için üzerinde hassasiyet gösterilecek unsurlardır.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin en iyi okullarından biri olma yolunda hızlı ve sistemli şekilde ilerleyen TEOL DİL OKULLARI , * Alanında etkin deneyim sahibi, * Şube çalışmaları ile ilgili analiz, planlama ve organizasyonları yapabilecek, * Şube' nin satış ve pazarlama faaliyetlerini yapılandırıp organize edebilecek, * Satış- destek anlamında Şube' nin reklam faaliyetlerini yürütebilecek, * 2000-3500 TL. sabit maaş + %25 / 50 prim imkanlarıyla çalışacak, Satış Koordinatörleri aramaktadır.

 • 1Net Telekom ve İletişim Hizmetleri

  Pazarlama Temsilcisi 1Net Telekom ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Temsilcisi

  1Net Telekom ve İletişim Hizmetleri

  Ref: - 613325

  İşin Tanımı 1Net Telekom Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu STH(Sabit Telefon Hizmeti) Lisansı kapsamında Kurumsal Müşterilerine, Sabit Numara Tahsisi, Sabit Numara Taşıma, Toplu SMS, VOIP hizmetleri vermektedir. Yanı sıra IP PBX (Bulut&Local), CRM, Sesli Mesaj, IVR(Inbound&outbound) gibi katma değerli hizmetler de sunmaktadır. Yeni müşteriler tespit etmek ve kazanmak. Bayii ağı oluşturulmasında aktif rol üstlenmek. Kurumlar ile birebir iletişim kurmak. Hedefleri doğrultusunda sahada çalışmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planları, raporlama yapmak. Sahada müşteri ve kurumsal satış sunumları yapmak. Şirkette raporlama sunumları yapmak. Müşteri odaklı fırsat/kampanya yaratılması için gerekli araştırmaları ve ilişkileri yapmak. Satış sonrası gerekli destek ve tedarik için müşteri memnuniyeti ve kalite için planlama ve etkin diyalogda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Telekomünikasyon sektöründe satışta kariyer sahibi olmayı planlayan, Ofis ekipmanlarını kullanan, MS Office programlarına hakim olan, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Analitik düşünce yapısına sahip, titiz, düzenli ve hızlı çalışmayı benimseyen, Gelişime açık ekip ruhuna sahip ve uyumlu çalışabilen, Gerektiğinde inisiyatif alabilen, profesyonel ve müşteri odaklı çalışan, İkna kabiliyeti ve iş takibi güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ehliyetli, Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan. Not: Resimli cv ler dikkate alınacaktır!

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Barter Brokerları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barter Brokerları

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00587 - 613296

  İşin Tanımı BARTER SEKTÖRÜNE ÖNCÜLÜK EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN BROKERLAR ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler - 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, PREZANTABL - ÜNİVERSİTE MEZUNU, - TERCİHEN BANKACILIK, SİGORTACILIK, BARTER, BORSA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ - AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, - SİGARA KULLANMAYAN, - TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN - BAY - BAYAN BROKER'LAR ARANMAKTADIR

 • Medicana Bahçelievler

  Pazarlama Uzmanı Medicana Bahçelievler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Uzmanı

  Medicana Bahçelievler

  Ref: - 613254

  İşin Tanımı MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

 • Bilen Biri Ambalaj

  Satış Yöneticisi Bilen Biri Ambalaj

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Bilen Biri Ambalaj

  Ref: BBSY-01 - 613207

  İşin Tanımı Sektörünün lideri, "ÇOK İYİ SATIŞ YAPMAYI BİLEN” birini arıyor. Islak mendil, stick şeker, sos, zeytinyağı, paket servis materyalleri ve ambalaj konusunda sektörünün lideri olan İzmir merkezli firmamız, kalitesini binlerce "marka” müşteriye ulaşarak kanıtlamış olan ürünlerini, İstanbul genelinde pazarlayacak, "BENİM MESLEĞİM SATMAK” diyebilen, bir satış dahisi arıyor.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunu, asgari 2 yıl tecrübeli, İstanbul’da ikamet eden, İstanbul’u avucunun içi gibi bilen, müşteri ziyaretlerinden galibiyetle ayrılmaya odaklı, müşteri portföyünü geliştirmeyi başarının tanımı olarak kabul etmiş, şirket hedeflerini 12’den vurma konusunda kararlı, bahaneleri ile değil, şahane işleri ile fark yaratan bir satış dahisi iseniz; İyi bir otomobil sürücüsü olmak, akıcı bir Türkçe ile konuşabilmek, yoğun iş temposundan keyif alabilmek, görünümünüze özen göstermek, iş seyahatleri konusunda bir engelinizin olmaması, askerlik görevinizi tamamlamış olmanız, olası problemler ve oluşturabildiği stresli anlar karşısında akılcı çözümler üretebilmeniz, sosyal ilişkilerinizin kuvvetli olması, sizce en değerli özellikleriniz içinde yer alıyorsa, Bizce siz, İstanbul pazarımızı emanet edebileceğimiz, maaş + prim sistemi ile geleceğinden güven duymasını sağlayabileceğimiz kişi olmalısınız. Hemen başvurun, olun...

 • DD Değişim Dinamikleri

  Pazarlama Sorumlusu DD Değişim Dinamikleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Sorumlusu

  DD Değişim Dinamikleri

  Ref: 401C - 613079

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; İşin Tanımı: Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmelerle birlikte, sektördeki eksik ve kurum içi ihtiyaçların araştırmasını sağlayacak, Firmanın marka, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapacak, imajını yükseltecek çalışmalar yapılmasını sağlayacak, Üretilecek ya da güncellenecek yeni ürünler için tasarım çalışmalarını yapacak, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM) sisteminin kurulması ve geliştirilmesini sağlayacak, Firmanın faaliyet konusuna giren sektörel fuarların takibini yapacak ve fuar organizasyonlarının tüm operasyonlarını yönetecek, Firmanın web sitelerinin içerik anlamında geliştirilmesini, yönetilmesini ve güncellenmesini sağlayacak, Şirket faaliyetlerinin medyada duyurulmasına yönelik olarak basın ve medya bültenlerinin hazırlanmasını sağlayacak, Görsel, yazılı ve sosyal medyada şirketin halkla ilişkiler, tanıtım ve reklam faaliyetlerini yürütecek, Tanıtım materyallerinin kurumsal kültür ve kimliğine uygun bir şekilde tasarımını yapacak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin İİBF veya Metalurji, Endüstri, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen satış & pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Satış veya pazarlama alanında 5 yıllık iş tecrübesine sahip, tercihen döküm sektöründe, İngilizce bilen (tercihen Arapça 2. lisan) Güncel pazarlama ve halkla ilişkiler uygulamalarına hâkim, Ekip yönetimi ve takım çalışması konusunda yatkın, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri kuvvetli, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Farklı fikirlere ve yeniliklere açık, Bilgisayar ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden/edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan veya askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların başvurmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır

 • İmteks

  Pazarlama Müdürü (İhracat) İmteks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü (İhracat)

  İmteks

  Ref: PM-012 - 612995

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisi), Uluslararası markalarla çalışmış, Alanında en az 10 yıl yöneticilik yapmış, Ekip yönetme konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Pazarlama Ürün Yöneticisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Ürün Yöneticisi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: PÜ_231014 - 612946

  İşin Tanımı Konut Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Pazarlama Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Pazarlama Ürün Yöneticisi" aramaktayız. İnşaat sektörü toplam pazarı ve segmentlerin gelişimi ile müşteri alışkanlık ve eğilimlerini, rakiplerin pazardaki hareketlerini takip ve analiz etmek, Ürün tanımını yapmak, ürün geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde çalışmak, Mevcut ürün geliştirmeleriyle ilgili fizibilite analizleri yapmak, Ürün gamında yer alacak yeni ürünler için stratejilerin belirlemesi konusunda çalışmak, Yeni ürün geliştirme sürecinde müsterilerin beklentilerini ürüne yansıtmak için tüm süreç boyunca ilgili tüm aşamalarda yer almak, Yeni ürünler için fiyat konumlandırma stratejilerini hazırlamak ve fizibiliteden sapmaları takip ederek gerektiğinde alternatif planlar hazırlamak, Her ürünün yaşam eğrisini yönetmek ve gerekli hallerde ürün stratejisini yeniden tanımlamak, Stratejik plan için rakiplerin lansman planlarını araştırmak ve analiz etmek, Uzun vadede marka ve ürün için tehdit veya fırsat teşkil edebilecek muhtemel teknolojik gelişmeler, yeni düzenlemeler, oluşan trendler, yeni gereksinim ve müşteri beklentileri hakkında öngörülerde bulunmak; ve bu gelişmelerin uygulanabilirliğine yönelik çalışmak ve yeni ürün geliştirme (konsept) planına girdi sağlamak, Uzun, orta ve kısa vadeli pazarlama stratejilerini oluşturmak, Pazarlama planı ve bütçeye uygun olarak ilgili ürünlerin fiyat pozisyonları, satış hedefleri, reklam ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Aylık kampanya sürecine katılarak, kararların pazarlama stratejileri ile uygunluğunu temin etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Sosyal Bilimler veya Mühendislik ve Mimarlık fakültelerinden mezun, Pazarlama, ürün yönetimi alanında en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip, tercihen inşaat, otomotiv, dayanıklı tüketim, perakende sektörlerinde çalışmış, Yaratıcılık, iletişim ve stratejik analiz becerilerine sahip, Raporlama, planlama ve sunum becerisi yüksek, Sonuç odaklı, ilgili bölümler ile ürün yaşam eğrisi sürecini tüm aşamalarda takip edebilecek, İlişki yönetiminde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office uygulamaları konusunda yetkin, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Deal İnsan Kaynakları

  Pazarlama Elemanı Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Elemanı

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D12-PE-001 - 612872

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız Elektrikli Ev Aletleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için yetiştirilmek üzere "Pazarlama Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul Mezunu Aktif sahada çalışmaya istekli Aktif araç kullanabilen Temsil yeteneği kuvvetli ve çalışkan Bay

 • GF Hakan Plastik

  Satış Uzmanı (İzmir) GF Hakan Plastik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Uzmanı (İzmir)

  GF Hakan Plastik

  Ref: SUI-001 - 612698

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen ve uluslararası hizmet veren şirketimizin İzmir Bölgesinde Home Office çalışmak üzere " Satış Uzmanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik Boru , üst yapı ve alt yapı ürünleri satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, müşteri portföyü olan, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl, Seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, ikamet edebilecek Home office çalışabilecek

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Dijital Pazarlama İş Zekası Yöneticisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dijital Pazarlama İş Zekası Yöneticisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG/Bİ - 612607

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret portalı için DİJİTAL PAZARLAMA İŞ ZEKASI YÖNETİCİSİ aramaktayız. - on-site tavsiye widget larının koyulması ve optimize edilmesi - mevcut alısverişe gore data segmentasyonu yapılması - hedefli emailing - paralı pazarlama kanallarının optimizasyonu (adwords, vs) - parasız trafik kanallarının optimizasyonu (seo, facebook, bloggerlar vs) - satıs icin destek raporlama

  Aranan Nitelikler - Seo ve Adwords de en az 2 yıl deneyimli - Üniversitelerin istatistik ya da matematik mühendisliği bölümünden mezun -Data yönetimine hakim -İngilizce bilen

 • Deal İnsan Kaynakları

  Pazarlama Müdürü Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D14-PM-001 - 612599

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız Elektrikli Ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için” Pazarlama Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Elektrikli Ev Aletleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirebilen Satış artırımı için gerekli pazarlama faaliyetlerinde bulunabilen Pazar araştırmaları ve müşteri analizleri gerçekleştirebilen Satış ve pazarlama faaliyetlerini raporlayabilen Satış öncesi ve sonrasında gerekli hizmetleri sağlayabilen Ekip yönetimi konusunda tecrübeli Bay

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka