ARAMA SONUÇLARI

 • Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Ön Muhasebe , Asistan , Yönetici Asistanı Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe , Asistan , Yönetici Asistanı

  Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Ref: - 617564

  İşin Tanımı İstanbul Tuzla merkezde tarım ve çevre sağlığı ilaçları konusunda faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe, ofis , v.b. çalışmalarını yürütecek ön muhasebe elamanı / sorumlusu / asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Bayan, * 19-33 yaşları arasında, * Tercihen en az 1 yıl deneyimli, * Ofis programlarını ve Logo muhasebe programlarını iyi bilen, * Tuzla ve çevresi ( Pendik-Gebze v.b.) ilçelerde ikamet eden, eleman aramaktayız. - İngilizce bilgisi iyi / çok iyi olanlara öncelik tanınacaktır

 • Norma Turizm

  Satış Danışmanı Norma Turizm

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Norma Turizm

  Ref: İU0002 - 617088

  İşin Tanımı Gazipaşa-Alanya Havalimanıda, yabancı müşteriler için elektronik cihaz kiralama hizmeti verecek olan şubemizde bizimle çalışacak kiralama / satış amaçlı danışmanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Orta seviyenin üzerinde ingilizce bilen (ingilizce haricinde ek bir dil bilmek tercih sebebidir) İngilizce haricinde tercaih sebebi diller, arapça, rusça, japonca, korece 'dir. Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Müşteri odaklı çalışan Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı çalışan Planlama, organizasyon, takip ve raporlama yönü güçlü Vardiyalı sistemde çalışabilen Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill

 • Bilgial Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: MT - 617004

  İşin Tanımı Büyüyen çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere gelen çağrıları karşılayarak (inbound) satış yapabilecek, kariyer odaklı çağrı merkezi satış temsilcileri arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri) yapmak isteyen, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Telefonda satış yapabilecek, akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını kullanabilen, 1100 TL Net Maaş +Yemek+Sgk+Yüksek Prim sisteminde çalışacak.

 • Bilgial Danışmanlık

  Çağrı Merkezi İşe Alım Uzmanı Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi İşe Alım Uzmanı

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: ÇMİAU - 616999

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde tüm açık pozisyonlar için seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, Davet edilen adayların yüz yüze mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Olumlu adaylar ile teklif görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, işe giriş evrak takiplerinin yapılması, eğitim bilgisinin verilmesi, İşe alım performansını arttırmaya yönelik çalışmaların yapılması, İhtiyaçlar doğrultusunda seçme ve yerleştirme süreçlerinin geliştirilmesi, İşe alım süreçlerini eksiksiz bir şekilde uygulanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, Psikoloji ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen Çağrı Merkezi sektöründe ya da İnsan Kaynakları Danışmanlık firmalarında tecrübeli, İşe alım konusunda en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analiz etme becerilerine sahip, Takip ve planlama yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek, Temsil yeteneği kuvvetli, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl, İnsan Kaynakları Yöneticisine bağlı olarak yoğun bir tempoda çalışacak İşe Alım Uzmanı arayışımız mevcuttur.

 • Bilgial Danışmanlık

  Sabit Vardiya-Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sabit Vardiya-Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: SVÇMST - 616998

  İşin Tanımı Bugün üç ayrı hizmet binasında satış odaklı 150 personeliyle hizmet veren şirketimiz, yaş ortalamasının 24 olduğu genç ve dinamik ekibimizle tüm müşterilerimize hızlı, yenilikçi ve esnek çözümler sunmaya devam ediyoruz. En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İletişim ve ikna becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Başarı odaklı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Vardiya kaygısı, sıkıntısı olmadan SABİT VARDİYA ‘da çalışma keyfini yaşayacak, Pazar günü tatil yapacak, başka hiçbir çağrı merkezinde kazanamayacağı YÜKSEK PRİMLER elde edecek, ödülleri bol ama en büyük hazinesi KARİYER fırsatı olan bir yerde çalışmanın fırsatına sahip olacak satış ustaları arıyoruz. Gelen çağrıları karşılayarak, güler yüzle ve özenle müşterilerle görüşerek çağrıları satışa dönüştürebilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  Lise Mezunlarına Kariyer Fırsatı Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lise Mezunlarına Kariyer Fırsatı

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: - 616238

  İşin Tanımı Çağrı Merkezi Sektöründe Kariyer Edinmek Mümkün! Lise Mezunu, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Sorumluluk sahibi, Çalışkan, Sabırlı olmanız, Ms Office programlarını ve bilgisayar kullanabilmeniz yeterli.

  Aranan Nitelikler Vardiya kaygısı, sıkıntısı olmadan SABİT VARDİYA' da çalışma keyfini yaşayacak, Pazar günü tatil yapacak, başka hiçbir çağrı merkezinde kazanamayacağı YÜKSEK PRİMLER elde edecek, ödülleri bol ama en büyük hazinesi KARİYER fırsatı olan bir yerde çalışmanın fırsatına sahip olacak ekip arkadaşları arıyoruz. 1100TL Net maaş + YÜKSEK PRİM + Yemek + SGK, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı sunuyoruz. Çalışma Saatlerimiz; 10:00-19:30 İş Yerimiz 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Stajyeri Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: İKSTJYR - 616237

  İşin Tanımı Pozisyonun niteliklerine uygun olan adaylar ile iletişime geçilerek mülakat davetlerini gerçekleştirmek, İletişime geçilen ve/veya birebir görüşülen adayların bilgilerinin sisteme girişlerini sağlamak, İlan güncellemelerini gerçekleştirmek, İşe yeni başlayan personellerin özlük dosyalarını takip etmek, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen, Kariyerin stajla başladığını bilen, Stajı gerçek bir iş deneyimi olarak gören, Telefonda ve yüz yüze iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Prezentabl, güler yüzlü, Ms Office programlarına hakim, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Haftanın 5 tam günü düzenli olarak çalışabilecek Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere İinsan Kaynakları Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. İş yerimiz 4. Levent Mmetro durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  1100tl. Maaş + 5000tl. Prim + Yemek+sgk Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  1100tl. Maaş + 5000tl. Prim + Yemek+sgk

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: Ref-5 - 616228

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızda; Çağrı Merkezimizde, gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek, organizasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1100TL Net Maaş + Yemek + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen Müşteri İlişkileri, Satış vb... eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen arkadaşları bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri 10:00-19:30 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Norma Turizm

  Turkcell İletişim Danışmanı Norma Turizm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Turkcell İletişim Danışmanı

  Norma Turizm

  Ref: İD0002 - 615862

  İşin Tanımı Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde faaliyet göstermekte olan Turkcell İletişim Merkezi' nde çalışmak üzere, vardiyalı sistemde çalışabilecek (gece-gündüz) ve en az orta seviye ingilizce dil bilgisine sahip İletişim Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş' den İletişim Danışmanı sertifikasına sahip En az orta derecede İngilizce bilen İki gün gündüz, iki gün gece, iki gün izinli olarak çalışabilecek Evrak takibi yapabilen ve sorumluluk sahibi Satış kabiliyetti yüksek İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve pozitif Müşteri memnuniyetine önem veren İletişim becerileri gelişmiş, prezantabl Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri sürekli takip eden Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, yönlendirebilen, Müşteriye Hizmet Odaklı Düşünebilen, İkna Kabiliyeti Yüksek Disiplinli, çalışma becerisine sahip ve hızlı hareket edebilen Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın

 • Task Bilgi Sistemleri

  Yazılım Mühendisi Task Bilgi Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Mühendisi

  Task Bilgi Sistemleri

  Ref: SW201411 - 615759

  İşin Tanımı Mevcut ve yeni yazılım projelerimizde çalışmak üzere

  Aranan Nitelikler * Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun, * Microsoft .Net platformuna deneyimli * Microsoft SQL Server veri tabanı sistemlerinde deneyimli * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim konusunda başarılı, * Teknik dökümantasyon yapabilen, * Teknik dökumanları ve eğitimleri takip edebilecek düzeyde ingilizce bilgisine sahip * Geliştirdiği kodları örnek olarak gösterebilecek, * Teknolojiye, yeniliklere ve gelişmeye açık * İstanbul Anadolu yakasında oturan * Kesinlikle sigara kullanmayan * Askerlikle en az 2 yıl ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için)

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli Team Gerilla

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  Team Gerilla

  Ref: KOCAELİ-BAYAN - 614049

  İşin Tanımı Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ,Kocaeli ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) Kocaeli ili merkez ilçelerinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın.

 • Norma Turizm

  Kasa Sorumlusu Norma Turizm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu

  Norma Turizm

  Ref: KS001 - 613555

  İşin Tanımı Atatürk Havalimanı dış hatlar geliş terminalinde faaliyet göstermekte olan Turkcell İletişim Merkezi bayimizde çalışmak üzere ''kasa sorumlusu'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip En az orta derecede İngilizce ve/veya Arapça bilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Gece-Gündüz) Evrak ve fatura takibi yapabilen ve sorumluluk sahibi Satış kabiliyeti yüksek İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve pozitif Müşteri memnuniyetine önem veren İletişim becerileri gelişmiş, prezantabl Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri sürekli takip eden Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, yönlendirebilen, Müşteriye Hizmet Odaklı Düşünebilen, İkna Kabiliyeti Yüksek Disiplinli, çalışma becerisine sahip ve hızlı hareket edebilen Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın

 • Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Dış Ticaret Temsilcisi Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Temsilcisi

  Genagro Tarım Mümessillik ve Çevre Sağlığı

  Ref: - 605986

  İşin Tanımı Tuzla merkezde tarım ilaçları üzerine faaliyet gösteren merkezimizde yurt dışı müşterilerimizle ilişkilerimizi yönetecek ve gerekli ofis çalışmalarını yürütecek personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan En az yüksek okul mezunu Konusunda min. 2 yıl tecrübeli 23-35 yaşları arasında B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Tuzla ve civarı ilçelerde ikamet eden Bay veya bayan personel aranmaktadır.

 • Takside

  Reklamcılık Uzmanı Takside

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Reklamcılık Uzmanı

  Takside

  Ref: - 595840

  İşin Tanımı www.takside.com Müşteri ilişkilerinin satış anında ve satış sonrasında yönetilmesi, Satış, Kreatif ve IT bölümleri ile Müşteri ve Kreatif bölümü arasındaki iletişimin sağlanması, Reklam takip ve optimizasyonu, Reklam kapasitesinin en uygun kullanımı ve ölçümü için sürekli raporlama, Satış kanallarının en verimli şekilde sınıflandırılması ve satış ekibine doğru bilgi akışının hızlı şekilde sağlanması. Çalışmalarınızı PDF formatında info@takside.com adresine yollayabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Online reklamcılık konusunda bilgili, Gelişen teknolojiyi yakından takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Güçlü iletişim becerisi ve organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CVS MİMARLİIK

  Mimar / İç Mimar CVS MİMARLİIK

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar / İç Mimar

  CVS MİMARLİIK

  Ref: M-1 - 595838

  İşin Tanımı www.cvsmimarlik.com www.mustafacavus.com REF-1 (mimar-içmimar) İç mimari projelerde en az 2 yıl deneyimli, İleri seviyede ve hızlı Autocad 2D, Photoshop kullanabilen, Üstlendiği projeleri yönetebilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış REF-2 (Modelleme ve Render) İleri seviyede 3d max-Vray render bilen, iç ve dış mekan renderları alabilen İleri seviyede Photoshop kullanabilen, REF-3 (mimar-içmimar) Deneyimsiz, yetiştirilmek üzere Başvuru yapanların portfolyolarını pdf formatında ik@cvsmimarlik.com adresini yollamaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen 1 veya daha fazla yabancı dil bilen Ehliyeti olan Seyahat engeli olmayan Anadolu yakası oturan

 • Firma Adı Gizli

  Ayda 5000 Tl . Kazanmak İster Misiniz? Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayda 5000 Tl . Kazanmak İster Misiniz?

  Firma Adı Gizli

  Ref: (Ref: CMST) - 590243

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1100 TL Net Maaş +Yemek+Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  1100tl Maaş+yüksek Prim+yemek+sgk Satış Temsilcisi Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  1100tl Maaş+yüksek Prim+yemek+sgk Satış Temsilcisi

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: TEMSL - 590241

  İşin Tanımı Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen firmamızda; Kredi Kart Aidatlarınin geri iadesi için, Çağrı Merkezimizde (inbound) gelen çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1100 TL Net Maaş +Yemek+Sgk Yüksek Prim. Günlük bonuslar. Günlük Ödülller. Günlük Hediyeler. Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı. Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Tele-Satış Takım Lideri Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele-Satış Takım Lideri

  Firma Adı Gizli

  Ref: tstl - 589808

  İşin Tanımı Ekibe yönelik gelişim planlarını yaparak onların bireysel gelişimlerini sağlamak, Ekibin motivasyonunun ve performansının devamlılığını sağlamak, Operasyona iletilen geribildirimler ile ilgili hızlı karar verip harekete geçmek, Ekibin satış raporlamalarını yapmak, Ekibin günlük ve aylık performans değerlendirmelerini yapmak. Genel Merkezimiz 4.Levent'tedir.

  Aranan Nitelikler Önlisans/Lisans mezunu Satış konusunda tecrübeli ve satış ekibi yönetmiş İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, İnsiyatif alabilen ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Raporlama ve sunum becerisi olan, Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibini yönetebilecek Çağrı merkezi sektörünün hızla büyüyen yenilikçi firmamız bünyesinde görev alacak, kendisine bağlı bulunan takım üyelerinin satış, kişisel ve bireysel gelişimlerinden sorumlu olacak, takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibini yönetebilecek, satış liderliği konusunda gerekli niteliklere sahip Takım Lideri arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: shst - 589765

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızda; saha ekibinde kariyer hedefi olan, yüksek primler çalışmak isteyen, enerjik YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN SAHA SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ arıyoruz. 1.350 Net Maaş +Yemek+Sgk, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Kariyer ve eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İddia ediyoruz!! Saha satışında en gerçekçi hedeflerle en yüksek primi veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Ön Lisans veya Lisans mezunu, Satış-pazarlama konusunda deneyimli, 17-30 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMA - 583599

  İşin Tanımı Hızla büyüyen çağrı merkezimizde;gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri/supervisor) yapmak isteyen, Satış konusunda kendine güvenen Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka