ARAMA SONUÇLARI

 • ÜNVER GROUP

  Üretim Planlama Uzmanı/sorumlu ÜNVER GROUP

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Uzmanı/sorumlu

  ÜNVER GROUP

  Ref: UNVRPL01 - 617777

  İşin Tanımı Otomotiv sektörüne Kauçuk, Silikon, Plastik ve Metal Hortum ve Boru üretimi yapan FİRMAMIZIN BÜYÜYEN VE GELİŞEN ORGANİZASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; İlanda belirtilen niteliklere uygun ''Üretim Planlama Uzmanı'' alınacaktır. Üretim planlama, malzeme ve kapasite ihtiyaç planları hazırlanması ve takibi, Günlük ve haftalık Üretim Planlama Raporlarını düzenlemek, Siparişlere uygun olarak malzeme akışını kontrol etmek, Üretimin aksaksız olarak devam ettirilmesini sağlamak, Sevkiyat stoklarının takibi, günlük stok kontrolü, Aylık performans raporlarının hazırlanması, Satış ekibinden gelen talepleri yönetebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun.) Otomotiv sektöründe planlama, lojistik ve depo yönetimi konusunda en az 3 tecrübe sahibi, ERP (Dinamo) uygulamalarına hakim, MS Office programlarına iyi derecede kullanabilen, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yetisine sahip, İletişim beceri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

 • Kiğılı

  Proje Geliştirme Müdürü Kiğılı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Geliştirme Müdürü

  Kiğılı

  Ref: BİL-05 - 616275

  İşin Tanımı Departman İhtiyaçlarının sistematik olarak belirlenmesi, İhtiyaçları gidermek için kendisine bağlı proje ekibiyle süreç adımlarının oluşturulması ve yönetilmesi, Mevcut süreç iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi, Süreç iyileştirme kapsamında ekibi ile projeler üretmesi, mevcut projelerin yönetilmesi, Tamamlanan projelerin iş birimlerine aktarımı (eğitimi, takibi, optimizasyonu), takip raporlarının tasarlanması. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş nin Şekerpınar-Çayırova / Kocaeli yerleşkesinde bulunan merkezinde görev alacak Proje Geliştirme Müdürü istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin tercihen Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proje ve Süreç Yönetimi alanında en az 4-5 yıllık tecrübeye sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Farklı işleri bir arada yürütebilme becerisine sahip, motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın,

 • Yeni İnci İçgiyim

  Üretim ve Planlama Müdürü Yeni İnci İçgiyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim ve Planlama Müdürü

  Yeni İnci İçgiyim

  Ref: - 616199

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren iç giyim firmamıza 'ÜRETİM VE PLANLAMA MÜDÜRÜ' aranmaktadır. • Kendisine bağlı üretim ile ilgili tüm bölüm ve birimlerin sevk ve idare edilmesi, • Üretime bağlı diğer birimler arasındaki koordinasyonun sağlanması ( Planlama, bakım, sevkiyat v.b ) • Kaliteyi iyileştirici, maliyetleri azaltıcı ve verimliliği artırıcı faaliyetlerde bulunulması , • Üretimde çalışan tüm personellerin verimli ve etkin olarak çalışabilecekleri bir ortam oluşturulmasının sağlanması , • Üretim planları doğrultusunda istenilen miktar ve kalitede öngürülen süre ve maliyetlerde tamamlanmasının sağlanması , • Tüm bölümlerin faaliyetleri sonucu ortaya çıkan performans ve verimlilik göstergelerinden oluşabilecek sapmalar için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak , • Şirket bünyesindeki mevcut üretim tesislerine ilave edilebilecek ek hatlar, teknoloji yenilemeleri v.b oluşabilecek durumlarda gerekli çalışmaların yapılarak yönetimin bilgilendirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği ve ilgili bölümlerden mezun, İç giyim firmalarında alanında 10 yıl deneyimli, Yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş, Disiplinli, takipçi, detaycı ve analitik düşünebilen, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, planlama ve organizasyon becerisine sahip, Nebim Winner programı kullanabilen Avrupa yakasında İkamet eden,

 • Cazador

  Üretim Planlama Cazador

  Zonguldak Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama

  Cazador

  Ref: - 616025

  İşin Tanımı Örme hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Zonguldak'ta bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere 'Planlama Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil sektöründe min. 2 yıl tecrübeli (Örme bilgisi olması tercih sebebidir), Raporlama ve analiz yönü güçlü, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Zonguldak Devrek İlçesi'nde ikamet eden yada edebilecek Planlama Elamanı alınacaktır.

 • Arslan Makina Döküm

  Üretim Planlama Arslan Makina Döküm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama

  Arslan Makina Döküm

  Ref: - 615498

  İşin Tanımı Aluminyum döküm ve talaşlı imalat yapan firmamızda Üretim Planlama ve Süreç Yönetim sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Makina Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunu. İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen adaylar aranmaktadır.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Planlama Uzmanı Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Uzmanı

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: PLNU-07112014 - 615456

  İşin Tanımı İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Planlama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Gıda işletmesi tecrübesi olan ( 1-3 yıl ) veya gıda ( unlu mamul ) işletmesinde çalışmak isteyen, Ofis programlarını ( Word , excell ) iyi derecede kullanabilen, Tercihen Sap ( MRP ) tecrübesi olan, Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlayacak, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden. Donuk Ürün / Gıda imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Malzeme Planlama Sorumlusu Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Malzeme Planlama Sorumlusu

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: IZMMP14 - 615216

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Planlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MALZEME PLANLAMA SORUMLUSU aramaktayız. Sorumlu olduğu hammadde grubuna ait malzemelerin ihtiyaç ve stoklarını düzenli olarak analiz etmek Yurtdışından getirilen malzemeler için stok seviyelerini göz önünde bulundurarak lojistik ve gümrük işlemleri de dahil tüm ithalat işlemlerini gerçekleştirmek Belirlenmiş olan optimum stok seviyeleri ve sipariş miktarlarını SAP’ye girerek doğru ihtiyacın yaratılmasını sağlamak Tüm fabrikalar için üretime uygun zamanda ve miktarda malzeme temini yaparak üretimin aralıksız devam etmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen İthalat konusunda deneyimli Tercihen SAP kullanabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen 2-3 yıl benzer bir pozisyonda deneyime sahip olan

 • CVPlus Search & Selection

  Planlama ve Operasyon Asistanı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama ve Operasyon Asistanı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: POA-0611 - 615163

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz perakende sektöründe lider firmalardan olan müşterimiz için ‘’PLANLAMA VE OPERASYON ASİSTANI’’ arıyoruz. SAP'de; ürünlerin stok seviyesi ve kapasite planlarının hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Satış performansının analiz edilmesi ve periyodik olarak raporlanması, Ürünlerin mağaza ve bayiilere dağıtım planlarının oluşturulması, dağıtım sürecinde lojistik birimi ile koordineli çalışılması, Sezon indirimi hazırlıklarında fiyatlandırma, planlama vb. simülasyon çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve kampanya bitiminde ise karlılık analizlerinin raporlanması.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu, SAP programını bilen (Tercihen MM ve SD Modulleri) Tercihen en az 2 yıl lojistik, operasyon, dağıtım ve/veya planlama alanlarında deneyim kazanmış, İleri düzeyde Excel bilgisine sahip olan, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yetkinlikleri gelişmiş, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Planlama Şefi Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Şefi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: PŞ.05.11.2014 - 615012

  İşin Tanımı İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Planlama Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, *Tercihen Gıda işletmesi tecrübesi olan ( 3-5 yıl ) veya gıda ( unlu mamul ) işletmesinde çalışmak isteyen, *Ofis programlarını ( Word , excell ) iyi derecede kullanabilen, Tercihen Sap ( MRP ) tecrübesi olan, *Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlayacak, *Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve kontrolünü yapacak, Ekibine liderlik yapabilecek vizyona sahip, *Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, *İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda duyarlı olup işle ilgili risk analizlerini yaparak ekibini uyaracak, *Anadolu yakasında ikamet eden. *Donuk Ürün / Gıda imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. *Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, *Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, *İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, *Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Üretim Planlama Şefi ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Şefi

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2620 - 614129

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Üretim Planlama Şefi" arıyoruz. İş emirlerinin açılması, Ürün ağaçları ve ürün rotalarının revizyonunun yapılması, Üretim planlama ve malzeme planlamasının yürütülmesi, Günlük, haftalık ve aylık üretim planlarının hazırlanması, Stok takibi, malzeme ve kapasite planlamasının yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe, benzer pozisyonda deneyimli, Sac kalıp / talaşlı imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İyi ekip yönetebilen, Çalışkan, işini sonuna kadar takip eden, Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Proje Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001435 - 613116

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Tüm projelerin Konut ve Ticari satış operasyonlarının yürütülmesi, * Yurtiçi yıllık satış hedefine ulaşmak için yıl içinde yapılması gereken tüm aktivitelerin hazırlanması, planlanması ve satış ekibi ile paylaşılması, * Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirilmesi, * Satış hedeflerinin planlanması ve bu hedeflere ulaşmak için strateji geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, Mimarlık veya İçmimarlık vb.), * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * A ve A+ Müşteri portföyüne hitap edebilecek ve bu segmentlerden yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * Proje bazlı satış konusunda uzman, * İstanbul'da ikamet eden (Etiler lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Satış ekibi ile uyumlu ve ekip yönetme becerisine sahip, * Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneği olan, * İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, * Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, * Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünen ve problem çözebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Minimum 30 yaşında, * Bay / Bayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), "PROJE YÖNETİCİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Cihan İnşaat

  Planlama Mühendisi Cihan İnşaat

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Mühendisi

  Cihan İnşaat

  Ref: - 612449

  İşin Tanımı Firmamızın Avrupa yakasındaki Konut Projesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği yada mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında minimum 3 yıllık tecrübeye sahip, AutoCad, Primavera, MS Project ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Özenli ve detaylara önem veren, İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan, Projenin bütçe çalışmalarını ve master iş programını hazırlamak İlerleme takip, maliyet ve bütçe hazırlık görevlerinden sorumlu Tercihen Sigara kullanmayan, Avrupa yakasında ikamet eden. Planlama mühendisi aranmaktadır .

 • Yılmaz Elektrik

  Elektrik Mühendisi Yılmaz Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Yılmaz Elektrik

  Ref: 2014 YEO-04 - 612032

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler ABB'nin çözüm ortağı olan ve özellikle Su, Enerji, Maden gibi endüstriyel sektörlerde, Elektrik-Otomasyon alanında anahtar teslimi çözümler sunan YEO, genel merkez ofisinde ve gerektiğinde şantiyelerde görevlendirmek üzere "Elektrik Mühendisi" takım arkadaşları aramaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede AutoCAD bilgisine sahip, Elektrik projelerine hakim ve elektrik projelerinin çizimini gerçekleştirebilen, Saha çalışmalarında ve devreye alma işinde deneyimli, Saha, ekip, teknik uygulama koordinasyon becerisi yüksek, İletim-Dağıtım sistemleri konusunda teknik bilgi birikimi olan, Çok iyi derecede ingilizce bilgisi olan, Araştırmacı özellikle mesleği ile ilgili çalışmaları takip eden, Sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, Enerjisi yüksek, iletişimi güçlü, Sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Cihan İnşaat

  Dizayn Ofis Şefi Cihan İnşaat

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dizayn Ofis Şefi

  Cihan İnşaat

  Ref: - 611959

  İşin Tanımı Firmamızın Emlak Konut GYO Bahçekent (Avrupa yakası) Projesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında minimum 5 yıllık tecrübeye sahip, AutoCad, programlarını etkin kullanabilen, Ofis programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Özenli ve detaylara önem veren, İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Eğitim ve askerlikle ilişkisi olmayan, Tercihen Sigara kullanmayan, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001487 - 611783

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BANYO MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İMAL EDEN MÜŞTERİMİZİN BOLLUCA - ARNAVUTKÖY'DEKİ FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE, * Üretim programının belirlenmesi ve takibi, * Hammadde ve malzeme temin planlarının hazırlanması ile işleyişinin kontrolü, * Üretim ve üretim planlama analiz tablolarının hazırlanması, * Aylık üretim raporunun Üretim Sorumlusu'na sunulması, * Üretim planları ve aşamaları konusunda satış birimine bilgi verilmesi, * Üretim planının, birimlerde birim içi üretim planına dönüşümünün sağlanması, * Teslim tarihlerinin etkin bir şekilde izlenmesi, * Gecikme hallerinde birim ve üst yönetim koordinasyonu ile planlamanın revize edilmesi görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Logo Tıger Enterprise versiyonunu çok iyi derecede kullanabilen, * ERP-MRPII konusunda bilgisi olan, * En az 2 yıllık üretim planlama hakkında tecrübesi bulunan, * Tercihen Arnavutköy – Bolluca yakınlarında oturan, * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Kendisine bağlı çalışanların idare ve yönetimini yapabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, *Bay / Bayan, "ÜRETİM PLANLAMA YÖNETİCİSİ" aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001456 - 611649

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ VE TESİSAT SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Sifonik yağmur suyu drenaj tesisatlarının projelendirilmesi, * Tekliflerinin hazırlanması, * Hak edişlerinin hazırlanması, * Tesisat malzemeleri satış tekliflerinin hazırlanması, * Saha ekiplerinin sevk ve koordinasyonuna destek verilmesi, * Firmanın genel satış / pazarlama faaliyetlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşları arasında, * En az lise muzunu, * Çok iyi derecede Auto CAD programı bilgisine sahip, * Piyasada bilinir olan mekanik tesisat firmalarından birinde, kanıtlanabilir mekanik tesisat projelendirme ve saha uygulama alanında en az 3 yıl deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derece kullanabilen , * Aktif olarak araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, * Askerliğini yapmış, * Bay, " MAKİNE MÜHENDİSİ / MEKANİK TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001435 - 611560

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, A PLUS MOBİLYA DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Tüm projelerin Konut ve Ticari satış operasyonlarının yürütülmesi, * Yurtiçi yıllık satış hedefine ulaşmak için yıl içinde yapılması gereken tüm aktivitelerin hazırlanması, planlanması ve satış ekibi ile paylaşılması, * Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirilmesi, * Satış hedeflerinin planlanması ve bu hedeflere ulaşmak için strateji geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, Mimarlık veya İçmimarlık vb.), * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * A ve A+ Müşteri portföyüne hitap edebilecek ve bu segmentlerden yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * Proje bazlı satış konusunda uzman, * İstanbul'da ikamet eden (Etiler lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Satış ekibi ile uyumlu ve ekip yönetme becerisine sahip, * Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneği olan, * İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, * Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, * Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünen ve problem çözebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Minimum 30 yaşında, * Bay / Bayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), "SATIŞ YÖNETİCİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Otat Gıda

  Planlama ve Tedarik Sorumlusu Otat Gıda

  Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama ve Tedarik Sorumlusu

  Otat Gıda

  Ref: PLNTEDSRM - 610024

  İşin Tanımı Samsun ili Havza ilçesinde faaliyet gösteren fabrikamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Planlama ve Tedarik Sorumlusu alınacaktır, · Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Üretim planlama, depolama ve sevkiyat planlama yönetimi konularında tecrübeli, · Satın alma faaliyetlerini yönetebilecek, · Stok seviyeleri yönetimi alanında tecrübeli, · İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, · Sonuç odaklı çalışan, · Analitik düşünce yapısına sahip, · Alanında en az 1 yıl tecrübeli, · Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Planlama ve Tedarik Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Doğapark

  Üretim Planlama Sorumlusu Doğapark

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Sorumlusu

  Doğapark

  Ref: PLN001 - 607605

  İşin Tanımı SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ KURULUŞUMUZUN PLANLAMA DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU,

  Aranan Nitelikler * İSTANBUL ANADOLU YAKASI VEYA GEBZE,ÇAYIROVA/KOCAELİ CİVARINDA İKAMET EDEN * YENİ MEZUN, * TERCİHEN METAL İMALAT VE TALAŞLI İMALAT ÜRETİMİNDE ÇALIŞMIŞ OLAN * MALİYET HESAPLAMALARINI BİLEN * TERCİHEN NETSİS YA DA HERHANGİ BİR ERP SİSTEMİNİ KULLANMIŞ OLAN * ÖZELLİKLE EXCEL KULLANIMI İYİ OLAN * BEŞERİ İLİŞKİLERİ, KOORDİNASYON BECERİSİ VE İŞ TAKİBİ GELİŞMİŞ * YOĞUN ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN * ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ VEYA BENZER BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMUŞ * BAY VEYA BAYAN ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Uls Airlines Cargo

  Uçuş Harekat Uzmanı Uls Airlines Cargo

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uçuş Harekat Uzmanı

  Uls Airlines Cargo

  Ref: UHU1 - 607492

  İşin Tanımı Firmamızın OCC Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Uçuş Harekat Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Sivil Havacılık Mezunu, - Minumum 2 yıl deneyimli, - İleri düzeyde sözlü ve yazılı ingilizce bilen, - MS Offıce uygulamalarına hakim, - Vardiyalı çalışabilecek, - İletişim becerileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, - Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka