ARAMA SONUÇLARI

 • ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Üretim Planlama-Stok Takip Sorumlusu ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama-Stok Takip Sorumlusu

  ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Ref: - 618773

  İşin Tanımı Fantazi iplik alanında üretim yapan firmamız için artan iş hacmimiz doğrultusunda aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Şirket hedefleri ve yönetim stratejileri çerçevesinde; Gelen siparişlerin iş emirlerinin oluşturulması ve her aşamasının takibi, Haftalık,aylık,yıllık olarak üretim ve malzeme planlamasının yapılması, Gerekli zaman etüdü çalışmalarının yapılması, Mamul,yarı mamul ve hammadde stoklarının takibi ve zamanında temini, Siparişlere doğru terminlerin verilmesi ve ürünlerin zamanında teslimi için gerekli tüm çalışmaların yapılması, Kapasite planlama çalışmalarını kontrol etmek, Yeni üretimine bağlanacak ürünlerin,ürün ağaçlarını oluşturmak, Numune üretimleri ile ilgili tüm çalışmaların yapılması ve ürün dosyalarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tekstil MYO ya da Tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl tecrübeli(tercihen fantazi iplik tesisinde çalışmış), Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 30 yaşını aşmamış, Tercihen BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • Efe Tekstil

  Planlama Yöneticisi Efe Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Yöneticisi

  Efe Tekstil

  Ref: PL-11 - 618696

  İşin Tanımı Planlanan üretim hedefleri ve kalite standartları doğrultusunda tüm üretim planlama faaliyetlerini yürütmek, Üretim süreci ile ilgili tüm raporları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Planlama, raporlama, takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Maliyet yönetimi ile üretim maliyet (ön maliyet, kesin maliyet) sistemleri konularında tecrübeli, Fason ürün çıkış ve depo girişlerine hakim, üretim terminlerinin yapılması konusunda deneyimli, İyi seviyede bilgisayar kullanabilen, Nebim programını çok iyi bilen.

 • Era İnsan Kaynakları

  Planning Specialist Era İnsan Kaynakları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planning Specialist

  Era İnsan Kaynakları

  Ref: 1345352 - 618695

  İşin Tanımı We’re looking for a " Production Planning Specialist” for our multinational production company.

  Aranan Nitelikler Bachelor's Degree in Business Administation, Industrial Engineering or other relevant departments. 1–3 years of experiences in Planning departments , Fluent writing and speaking in English, Military service completed for male candidates, Living in Izmir.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Stok Planlama Uzmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Planlama Uzmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-SPU - 618594

  İşin Tanımı Stok Planlama süreçlerini uygulamak, Stok yönetimi kapsamında stok takip raporları hazırlamak, stok dengesini ve doğruluğunu takip ve kontrol etmek, Stok seviyelerini ve stok devir hızlarını takip etmek, Ürün satış/stok/sevkiyat performanslarının düzenli takibini yapmak Günlük planlama faaliyetlerinin mevcut prosedür ve talimatlara uygun şekilde yürütülmesini sağlamak Kampanya/promosyon dönemlerinde doğru mağaza dağılım lokasyonunun oluşturulmasını sağlamak, Replenishment, Allocation kriterlerinin belirlenmek, bu kriterler ile analizler yaparak stok planlamalarını gerçekleştirilmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun, Stok planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip, Dinamik ve stresli iş temposuna ayak uydurabilen, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Adecco

  Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı Adecco

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı

  Adecco

  Ref: BK-EKPE-1114 - 618518

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider kurumsal müşterimiz için "Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı" aramaktayız. Günlük evrakların takibinin yapılması, Veri girişlerinin yapılması, Operasyonel süreçlere destek olunması.

  Aranan Nitelikler Lise,Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Yasa kapsamında %40 engelli raporuna sahip,engelli kadrosunda çalışmaya uygun, Evrak takibi yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Stok Planlama Uzmanı Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Planlama Uzmanı

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Ref: CRFSTP01 - 618411

  İşin Tanımı CarrefourSA mağazalarında doğru zamanda ve doğru miktarda ürün bulunurluğunu sağlamak üzere sipariş ve ürünlerin mağaza dağılımların planlanmasını takip etmesi, Stok optimizasyonunun sağlanması adına analiz ve raporlamalar ile stok seviyelerinin kontrolü ve hedefler doğrultusunda gerekli aksiyonların alınması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Stok Planlama konusunda 1-2 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısı, problem çözme yeteneklerine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, çözüm odaklı, Raporlama becerileri kuvvetli, Tempolu ve dinamik bir ortamda çalışabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Ortaçlar

  Üretim Planlama Personeli Ortaçlar

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Personeli

  Ortaçlar

  Ref: - 618275

  İşin Tanımı Hadımköyde 45 yıldan beri kablo bağlantı elemanları üretim ve satışında faaliyet gösteren firmamıza Üretim Planlama Bölümüne bağlı olarak çalışacak , Planlama personeli aranmaktadır. İşin Tanımı: - Tüm proseslerde planlama sorumlusuna bağlı olarak üretim sürecini sahada takip etmek - Üretim Planlama bölüm sorumlusu ile tüm ürünlerin üretim sürecinden sevkiyat sürecine kadar verilen termin tarihlerine uygun şekilde müşteriye ulaşması konusunda , sürece malzeme , makine , personel kaynaklarında yön vermek.

  Aranan Nitelikler -Bay -Asgari lise mezunu ( tercihen mühendislik mezunu) -25-40 yaş arası -Askerliğini yapmış -Esenyurt , Beylikdüzü , Büyükçekmece , Hadımköy cıvarında ikamet eden -Öğrenmeye açık ,yeniliklere uyum sağlayabilen -Takım çalışmasına yatkın -Ms Office programlarını iyi derecede ve akıcı olarak kullanabilen -Tercihen imalat yapan firmalarda aktif planlama görevinde bulunmuş

 • Arslan Makina Döküm

  Üretim Planlama Arslan Makina Döküm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama

  Arslan Makina Döküm

  Ref: - 615498

  İşin Tanımı Aluminyum döküm ve talaşlı imalat yapan firmamızda Üretim Planlama ve Süreç Yönetim sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Makina Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunu. İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen adaylar aranmaktadır.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Planlama Uzmanı Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Uzmanı

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: PLNU-07112014 - 615456

  İşin Tanımı İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Planlama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Gıda işletmesi tecrübesi olan ( 1-3 yıl ) veya gıda ( unlu mamul ) işletmesinde çalışmak isteyen, Ofis programlarını ( Word , excell ) iyi derecede kullanabilen, Tercihen Sap ( MRP ) tecrübesi olan, Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlayacak, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden. Donuk Ürün / Gıda imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Malzeme Planlama Sorumlusu Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Malzeme Planlama Sorumlusu

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: IZMMP14 - 615216

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Planlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MALZEME PLANLAMA SORUMLUSU aramaktayız. Sorumlu olduğu hammadde grubuna ait malzemelerin ihtiyaç ve stoklarını düzenli olarak analiz etmek Yurtdışından getirilen malzemeler için stok seviyelerini göz önünde bulundurarak lojistik ve gümrük işlemleri de dahil tüm ithalat işlemlerini gerçekleştirmek Belirlenmiş olan optimum stok seviyeleri ve sipariş miktarlarını SAP’ye girerek doğru ihtiyacın yaratılmasını sağlamak Tüm fabrikalar için üretime uygun zamanda ve miktarda malzeme temini yaparak üretimin aralıksız devam etmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen İthalat konusunda deneyimli Tercihen SAP kullanabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen 2-3 yıl benzer bir pozisyonda deneyime sahip olan

 • CVPlus Search & Selection

  Planlama ve Operasyon Asistanı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama ve Operasyon Asistanı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: POA-0611 - 615163

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz perakende sektöründe lider firmalardan olan müşterimiz için ‘’PLANLAMA VE OPERASYON ASİSTANI’’ arıyoruz. SAP'de; ürünlerin stok seviyesi ve kapasite planlarının hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Satış performansının analiz edilmesi ve periyodik olarak raporlanması, Ürünlerin mağaza ve bayiilere dağıtım planlarının oluşturulması, dağıtım sürecinde lojistik birimi ile koordineli çalışılması, Sezon indirimi hazırlıklarında fiyatlandırma, planlama vb. simülasyon çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve kampanya bitiminde ise karlılık analizlerinin raporlanması.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu, SAP programını bilen (Tercihen MM ve SD Modulleri) Tercihen en az 2 yıl lojistik, operasyon, dağıtım ve/veya planlama alanlarında deneyim kazanmış, İleri düzeyde Excel bilgisine sahip olan, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yetkinlikleri gelişmiş, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Planlama Şefi Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Şefi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: PŞ.05.11.2014 - 615012

  İşin Tanımı İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Planlama Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, *Tercihen Gıda işletmesi tecrübesi olan ( 3-5 yıl ) veya gıda ( unlu mamul ) işletmesinde çalışmak isteyen, *Ofis programlarını ( Word , excell ) iyi derecede kullanabilen, Tercihen Sap ( MRP ) tecrübesi olan, *Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlayacak, *Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve kontrolünü yapacak, Ekibine liderlik yapabilecek vizyona sahip, *Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, *İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda duyarlı olup işle ilgili risk analizlerini yaparak ekibini uyaracak, *Anadolu yakasında ikamet eden. *Donuk Ürün / Gıda imalat sektöründe deneyimli olmak tercih nedenidir. *Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, *Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, *İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, *Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Özak Tekstil

  Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı Özak Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı

  Özak Tekstil

  Ref: TPUY02 - 613786

  İşin Tanımı Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding' in Tekstil sektöründe görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip 0-2 yıl arasında iş tecrübesi olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve raporlama özelliği gelişmiş, İyileştirme çalışmalarına katılacak ve gerektiğinde yönlendirecek Kararlı, takipçi,disiplinli,düzenli, detaylara dikkat eden, muhakeme yapma becerisi gelişmiş Askerlik görevini tamamlamış 'Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sorumluğunda olan müşterilerin malzeme ihtiyaçlarını hesaplayarak , tüm malzeme kalemlerinin siparişini geçmek, terminini, eksik-fazla durumlarını takip etmek Üretim dosyalarının eksiksiz ve zamanında hazırlaması, revizelerinin yapılması İyileştirme projelerinde etkin rol almak ve tamamlanan çalışmalarla ilgili sonuç dokümantasyonunun hazırlanması ve sunumu

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Proje Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001435 - 613116

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Tüm projelerin Konut ve Ticari satış operasyonlarının yürütülmesi, * Yurtiçi yıllık satış hedefine ulaşmak için yıl içinde yapılması gereken tüm aktivitelerin hazırlanması, planlanması ve satış ekibi ile paylaşılması, * Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirilmesi, * Satış hedeflerinin planlanması ve bu hedeflere ulaşmak için strateji geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, Mimarlık veya İçmimarlık vb.), * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * A ve A+ Müşteri portföyüne hitap edebilecek ve bu segmentlerden yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * Proje bazlı satış konusunda uzman, * İstanbul'da ikamet eden (Etiler lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Satış ekibi ile uyumlu ve ekip yönetme becerisine sahip, * Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneği olan, * İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, * Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, * Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünen ve problem çözebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Minimum 30 yaşında, * Bay / Bayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), "PROJE YÖNETİCİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Al-kor Makina

  Üretim Planlama Müdürü Al-kor Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Müdürü

  Al-kor Makina

  Ref: Planlama - 613084

  İşin Tanımı Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Üretim bölümünde görevlendirilmek üzere ÜRETİM PLANLAMA MÜDÜRÜ arıyoruz. Üretimdeki iş akışını düzenli takip etmek ve üretim planına uygunluğunun kontrolünü gerçekleştirmek, Üretimdeki sorunları,oluşan iş gücü,zaman vs. kayıplara karşı, iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayarak üretim birimleri ile birlikte çözmek, kesin ve kalıcı önlemler almak. Üretime ait verilerin günlük,haftalık,aylık raporlama,aksaklık ve kayıplara karşı çözüm önerileri sunmak ve periyodik kontrolünü sağlamak. Verimliliği ve kaliteyi artıracak çalışmalarda bulunmak, farklı yöntemler geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Fabrikaların Üretim Planlama alanında yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen otomotiv ve yan sanayinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, ERP/MRP kullanımı konusunda deneyimli, tercihen Freedom ERP programını kullanımış, Yalınlaşma çalışmaları ( Kanban, Makine kapasite hesaplamaları v.b. ) konularında deneyimli, Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • ALAGÖZLER SPOR GİYİM TEKSTİL

  Planlama Yöneticisi ALAGÖZLER SPOR GİYİM TEKSTİL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Yöneticisi

  ALAGÖZLER SPOR GİYİM TEKSTİL

  Ref: - 612497

  İşin Tanımı ALINAN SİPARİŞLERİN, SİPARİŞ AŞAMASINDAN SEVKİYATINA KADAR OLAN ÜRETİM SÜRECİNİN, TÜM BASAMAKLARINDAN HABERDAR OLACAK,ÜRETİM İÇİN GEREKLİ MALZEME TEDARİĞİNİN SİPARİŞ TERMİNİ BAZINDA YAPILMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA SATINALMA DEPARTMANI İLE BERABER ÇALIŞACAK, TÜM ÜRETİM VE TEDARİK SÜRECİNİ TAKİP EDİP AKSAKLIKLARI SAPLAYIP YETKİLİ BİRİME BİLGİLENDİRECEK

  Aranan Nitelikler Firmamızın PLANLAMA Bölümünde çalışacak; ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ VEYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ'NDEN MEZUN,EXCEL VE OUTLOOK GİBİ OFFICE PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN EN AZ 3 SENE DENEYİMLİ TERCİHEN NEBİM PROGRAMI KULLANABİLEN

 • Yılmaz Elektrik

  Elektrik Mühendisi Yılmaz Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Yılmaz Elektrik

  Ref: 2014 YEO-04 - 612032

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler ABB'nin çözüm ortağı olan ve özellikle Su, Enerji, Maden gibi endüstriyel sektörlerde, Elektrik-Otomasyon alanında anahtar teslimi çözümler sunan YEO, genel merkez ofisinde ve gerektiğinde şantiyelerde görevlendirmek üzere "Elektrik Mühendisi" takım arkadaşları aramaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede AutoCAD bilgisine sahip, Elektrik projelerine hakim ve elektrik projelerinin çizimini gerçekleştirebilen, Saha çalışmalarında ve devreye alma işinde deneyimli, Saha, ekip, teknik uygulama koordinasyon becerisi yüksek, İletim-Dağıtım sistemleri konusunda teknik bilgi birikimi olan, Çok iyi derecede ingilizce bilgisi olan, Araştırmacı özellikle mesleği ile ilgili çalışmaları takip eden, Sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, Enerjisi yüksek, iletişimi güçlü, Sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001487 - 611783

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BANYO MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İMAL EDEN MÜŞTERİMİZİN BOLLUCA - ARNAVUTKÖY'DEKİ FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE, * Üretim programının belirlenmesi ve takibi, * Hammadde ve malzeme temin planlarının hazırlanması ile işleyişinin kontrolü, * Üretim ve üretim planlama analiz tablolarının hazırlanması, * Aylık üretim raporunun Üretim Sorumlusu'na sunulması, * Üretim planları ve aşamaları konusunda satış birimine bilgi verilmesi, * Üretim planının, birimlerde birim içi üretim planına dönüşümünün sağlanması, * Teslim tarihlerinin etkin bir şekilde izlenmesi, * Gecikme hallerinde birim ve üst yönetim koordinasyonu ile planlamanın revize edilmesi görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Logo Tıger Enterprise versiyonunu çok iyi derecede kullanabilen, * ERP-MRPII konusunda bilgisi olan, * En az 2 yıllık üretim planlama hakkında tecrübesi bulunan, * Tercihen Arnavutköy – Bolluca yakınlarında oturan, * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Kendisine bağlı çalışanların idare ve yönetimini yapabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, *Bay / Bayan, "ÜRETİM PLANLAMA YÖNETİCİSİ" aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001456 - 611649

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ VE TESİSAT SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Sifonik yağmur suyu drenaj tesisatlarının projelendirilmesi, * Tekliflerinin hazırlanması, * Hak edişlerinin hazırlanması, * Tesisat malzemeleri satış tekliflerinin hazırlanması, * Saha ekiplerinin sevk ve koordinasyonuna destek verilmesi, * Firmanın genel satış / pazarlama faaliyetlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşları arasında, * En az lise muzunu, * Çok iyi derecede Auto CAD programı bilgisine sahip, * Piyasada bilinir olan mekanik tesisat firmalarından birinde, kanıtlanabilir mekanik tesisat projelendirme ve saha uygulama alanında en az 3 yıl deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derece kullanabilen , * Aktif olarak araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, * Askerliğini yapmış, * Bay, " MAKİNE MÜHENDİSİ / MEKANİK TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001435 - 611560

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, A PLUS MOBİLYA DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Tüm projelerin Konut ve Ticari satış operasyonlarının yürütülmesi, * Yurtiçi yıllık satış hedefine ulaşmak için yıl içinde yapılması gereken tüm aktivitelerin hazırlanması, planlanması ve satış ekibi ile paylaşılması, * Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirilmesi, * Satış hedeflerinin planlanması ve bu hedeflere ulaşmak için strateji geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, Mimarlık veya İçmimarlık vb.), * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * A ve A+ Müşteri portföyüne hitap edebilecek ve bu segmentlerden yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * Proje bazlı satış konusunda uzman, * İstanbul'da ikamet eden (Etiler lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Satış ekibi ile uyumlu ve ekip yönetme becerisine sahip, * Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneği olan, * İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, * Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, * Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünen ve problem çözebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Minimum 30 yaşında, * Bay / Bayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), "SATIŞ YÖNETİCİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka