ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Psikolog Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikolog

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 592415

  İşin Tanımı Grup kuruluşumuz olan Türkiye’nin en büyük Psikolojik Danışmanlık Merkezi PSİKOAKADEMİ'de çalıştırılmak üzere alanında uzman PSİKOLOG’lar alınacaktır. - 4 yıllık Psikoloji bölümünden mezun - En az 5 yıl alanında terapi deneyimi bulunan - Psikoloji terapi, eğitim ve test uygulamalarına hakim - Aile danışmanlığı sertifikası sahip - Branşı ile ilgili eğitim verme beceresine haiz uzman psikologlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri Kuvvetli, - Takım Çalışmasına Önem Veren, - Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, - Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, - Bilgisayar kullanma beceresine sahip, - Fen Edebiyat fakültesinden mezun, - İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, - İletişim yeteneği kuvveti olan, - MS Office uygulamalarına hakim, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, - Yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, Psikologlar alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Psikolog-Ankara-Psikoakademi Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikolog-Ankara-Psikoakademi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 570345

  İşin Tanımı Grup kuruluşumuz olan Türkiye’nin en büyük Psikolojik Danışmanlık Merkezi PSİKOAKADEMİ'nin ANKARA şubelerinde çalıştırılmak üzere alanında uzman PSİKOLOG’lar alınacaktır. - 4 yıllık Psikoloji bölümünden mezun - Yüksek Lisansını tamamlamış - En az 2 yıl alanında terapi deneyimi bulunan - Psikolojik test uygulamalarına hakim

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri Kuvvetli, - Seminer ve/veya Konferans verebilecek. - Takım Çalışmasına Önem Veren, - Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, - Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, - Bilgisayar kullanma beceresine sahip, - İletişim yeteneği kuvveti olan, - MS Office uygulamalarına hakim, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, - Yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, Psikologlar alınacaktır. * Başvuru aşamasında Fotoğraflı CV ile birlikte geliniz.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Psikolog Amerikan Kültür Anaokulları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikolog

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDBOR-PSİ - 504171

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Derneği Kids Anaokulları Bornova Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; PSİKOLOG alınacaktır

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun olan - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Doğan Hastanesi

  Klinik Psikolog Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Klinik Psikolog

  Doğan Hastanesi

  Ref: KL-OO1 - 587335

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun, ''Klinik Psikolog'' veya ''Mesleki Yeterlilik'' belgesi olan, Klinik tanı koydurucu ve değerlendirme ölçeklerini uygulayabilen, Çocuklar ile psikoterapide en az 3 yıl deneyime sahip, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Uygulamalarda kullanılan zeka ve projektif test sertifikalarına sahip, Oyun terapisi bilen Özgüveni ve problem çözme becerisi yüksek, Sağduyu sahibi, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmalarına yatkın, Dinamik, çözüm odaklı düşünebilen, Tam zamanlı ''Psikolog'' çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • La Maıson Otelcilik Sağlık Hizm Gıda İnş Tic Ltd Şti

  Sorumlu Müdür La Maıson Otelcilik Sağlık Hizm Gıda İnş Tic Ltd Şti

  İstanbul Anadolu 20-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sorumlu Müdür

  La Maıson Otelcilik Sağlık Hizm Gıda İnş Tic Ltd Şti

  Ref: - 608140

  İşin Tanımı İstanbul Maltepe'de yeni açılan huzur ve bakımevimize hayatın kusursuz sorumluluk ilkesine inanan ve yaşamak isteyen, üniversitelerin 4 yıllık psikoloji veya hemşirelik bölümlerinden mezun deneyimli sorumlu müdür aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alheimer ve Demans hastalıklarında tecrübeli olmak tercih sebebidir. Anadolu yakasında ikamet etmek tercih sebebidir.

 • Medicana

  Psikiyatri Uzmani Medicana

  İstanbul Anadolu 14-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikiyatri Uzmani

  Medicana

  Ref: PU0214 - 560200

  İşin Tanımı Sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından olan hastanemizde görevlendirilmek üzere, · Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, · Hasta memnuniyeti odaklı, · İletişimi güçlü, .Tam zamanlı görev yapabilecek, " Psikiyatri Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka