ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Psikolog-Ankara-Psikoakademi Firma Adı Gizli

  Ankara 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikolog-Ankara-Psikoakademi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 570345

  İşin Tanımı Grup kuruluşumuz olan Türkiye’nin en büyük Psikolojik Danışmanlık Merkezi PSİKOAKADEMİ'nin ANKARA şubelerinde çalıştırılmak üzere alanında uzman PSİKOLOG’lar alınacaktır. - 4 yıllık Psikoloji bölümünden mezun - Yüksek Lisansını tamamlamış - En az 2 yıl alanında terapi deneyimi bulunan - Psikolojik test uygulamalarına hakim

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri Kuvvetli, - Seminer ve/veya Konferans verebilecek. - Takım Çalışmasına Önem Veren, - Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, - Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, - Bilgisayar kullanma beceresine sahip, - İletişim yeteneği kuvveti olan, - MS Office uygulamalarına hakim, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, - Yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, Psikologlar alınacaktır. * Başvuru aşamasında Fotoğraflı CV ile birlikte geliniz.

 • Medicana

  Psikolog Medicana

  Konya 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Psikolog

  Medicana

  Ref: KONP0214 - 558178

  İşin Tanımı Hastanemizde Psikolog olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, Mesleki yeterlilik sahibi ve konusu ile ilgili en az 1 yıllık deneyimi olan, Branşı ile ilgili yenilikleri ve tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, çözüm odaklı düşünebilen ve uygulayabilen, ' Psikolog' aramaktayız.

 • T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  Uzman Klinik Psikolog T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  İstanbul Avrupa 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Klinik Psikolog

  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  Ref: UKPSK01/10-2014 - 612773

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitemizin Sağlık-Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere Bayan, İlgili üniversitelerin psikoloji bölümünden lisans düzeyinde mezun, Yüksek lisansını "Klinik Psikoloji" alanında tamamlamış. Mesleki formasyona ve tecrübeye sahip, Ergen psikolojisine hakim, Tercihen üniversitelerde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde en az 5 yıl görev yapmış, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarından Word’e hakim, Adli sicil kaydı bulunmayan, Çalışmasını engelleyen fiziksel engeli olmayan, Üniversiteyi en iyi şekilde temsil edecek, Uzmanlık bilincine sahip, bilgi birikimini ve tecrübesini işinde kullanabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsanlarla rahat ilişki kurabilen ve geliştirebilen, Sözel iletişim becerisi gelişmiş, İşinde her zaman profesyonel hareket etmeyi kendine prensip edinmiş, Araştırma, gözlem yapabilen, gerektiğinde etkin kararlar alabilen, "Uzman Klinik Psikolog” alınacaktır.

 • Ma Maison Pension

  Sorumlu Müdür Ma Maison Pension

  İstanbul Anadolu 10-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sorumlu Müdür

  Ma Maison Pension

  Ref: - 608140

  İşin Tanımı İstanbul Maltepe'de yeni açılan huzur ve bakımevimize hayatın kusursuz sorumluluk ilkesine inanan ve yaşamak isteyen, üniversitelerin 4 yıllık psikoloji veya hemşirelik bölümlerinden mezun deneyimli sorumlu müdür aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alheimer ve Demans hastalıklarında tecrübeli olmak tercih sebebidir. Anadolu yakasında ikamet etmek tercih sebebidir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka