ARAMA SONUÇLARI

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Gelirler ve Rezervasyon Müdürü MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gelirler ve Rezervasyon Müdürü

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-GRM - 612296

  İşin Tanımı Pazardaki talep ve rakiplerin fiyat analizlerini inceleyerek, etkin bir envanter ve fiyatlandırma stratejisi geliştirmek ve uygulamak Günlük operasyonların istikrar ve sürekliliğini kontrol etmek ve hatasız gerçekleştiğinden emin olmak Envanter ve fiyatları Opea/GDS ve OTA tutmak, kontrol etmek ve veri bütünlüğünden emin olmak Haftalık satış toplantılarını yaparak, ekibi rezervasyon eğilimleri ve öngörüleri hakkında bilgilendirmek Her yaratılan paket/promosyon için Gelir&Gider çalışmalarını yapmak Rezervasyon ekibinin Up-Sell programlarını yönetmek ve takip etmek

  Aranan Nitelikler En az üç yıl benzer bir işletmede Gelirler ve Rezervasyon Müdürü pozisyonunda çalışmak Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun ya da MBA derecesine sahip olmak Müşteri ve sonuç odaklı. analitik düşünme ve problem çözme yeteğine sahip İyi derece İngilizce bilgisine sahip Fidelio/Opera otel programlarına hakim, Takım çalışmasına önem veren İnsan İlişkileri kuvvetli

 • Firma Adı Gizli

  Onlıne Rezervasyon Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Onlıne Rezervasyon Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: ONRHS - 607509

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Sultanahmet bölgesinde yeralan otellerimizin misafir ilişkilerini ve internet kanalları üzerinden satış ve pazarlamasını yapmak, Online sistemler üzerinden gelen rezervasyonları yapmak, Yeni internet acentaları ile kontaklar kurmak, İnternet üzerinden yeni portallar/kanallar araştırmak ve bulunan kanalların işlemlerini yazışmalarını yürütmek, Bu organizasyon için oluşturulan ekibi eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Misafir yorumlarına geri dönüşler yapmak, Sosyal medya üzerinden otellerin pazarlamasını yapmak, Paralı online kanalları yönetmek.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* otellerimizin Online departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, İnternet üzerinden Satış ve Pazarlama tekniklerine son derece hakim, Turizm Otelcilik sektöründe minimum 10 yıl deneyimli, online kanallar konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Prezantabl, İnsan ilişkilerinde başarılı , Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci yabancı dili olan, Erkek Adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Turizmin İnternet Satış ve Pazarlama bölümüne gönül vermiş, Başarının takım çalışmasıyla olduğuna inanan , Bay/Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Bellboy (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy (Genel Başvuru)

  Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Ref: - 599564

  İşin Tanımı Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet verecek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni Alfred’ler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu

  Opera Hotel Yatırımcıları

  Ref: - 592711

  İşin Tanımı İstanbul Taksim’ de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Rezervasyon ve Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Opera programını kullanabilen, Online rezervasyon/satış kanallarına hakim, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Etstur

  Ucuza Bilet Elemanı Etstur

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ucuza Bilet Elemanı

  Etstur

  Ref: ube13 - 543250

  İşin Tanımı -Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarının yapılması, -Opsiyonların takibi, satışı ve değişiklik işlemlerinin yapılması, -Yapılan satışların raporlanması.

  Aranan Nitelikler -IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, -Tercihen Amadeus bilgisine sahip, -İç ve dış hat bilet kesme konusunda deneyimli, -Kullanılan programlardaki terimleri kavrayacak düzeyde İngilizce bilen, -Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu (Turizm, İşletme vb. bölümler) -Internet, bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, -İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, -İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Etstur

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi) Etstur

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)

  Etstur

  Ref: CM2014 - 472282

  İşin Tanımı Takım arkadaşlarımız; -Çağrı Merkezi'ne gelen satış taleplerin karşılanması, -Etstur hizmet ve ürünlerinin satış sürecinde misafirin bilgilendirilmesi ve satış sürecinin takibi konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde tercihen 1 yıl çalışma deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine ve vardiyaya uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Eclipse Tour

  Seyahat Danışmanı Eclipse Tour

  İstanbul Anadolu 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Seyahat Danışmanı

  Eclipse Tour

  Ref: - 598205

  İşin Tanımı CAPITOL ve AKASYA AVM’de bulunan ETSTUR acenteleri bünyesinde görevlendirilmek üzere deneyimli bayan "Seyahat Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda otel ve uçak biletlerinin satışından sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, Seyahat acentesi deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, 30 yaşını aşmamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bayan.

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Receptionist Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Receptionist

  Mövenpick Hotel İzmir

  Ref: FO102014 - 611272

  İşin Tanımı The scope of this position is, being responsible for checking-in and checking-out our guests in a friendly and caring manner according to the Mövenpick Hotels&Resorts procedures and standards. At all times, s/he displays a professional and positive image of the hotel as s/he plays a crucial role in the first and last impression the guest will have of the hotel.

  Aranan Nitelikler At least two years of international chain hotel experience in the same position, Excellent written and oral English language skills, Computer literacy; MS Office applications. Ability to use 'Opera' Software package is preferred, Guest satisfaction oriented and high attention to details, Quality-minded, able to solve problems in a systematic approach, University degree, department of Tourism and Hotel Management is preferred.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNST - 608791

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Rezervasyon Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRZVGR - 608562

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen üniversitelerin Satış Pazarlama, İşletme veya Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Opera sistemini bilen ve MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Resepsiyonist GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRSPNST - 608557

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Euro Park Otel

  Rezervasyon Sorumlusu Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Sorumlusu

  Euro Park Otel

  Ref: - 610127

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde; görevlendirmek üzere 'REZERVASYON SORUMLUSU' aranmaktadır. İş Tanımı Tüm rezervasyonların alınması, değerlendirilmesi ve cevaplandırılması, Tüm rezervasyon kayıtlarının istenilen standartlarda bilgisayar kayıtlarında tutulması, gerekli iptal ve değişikliklerin yapılması, Otelde konaklamak için gelecek misafirlerin önceden rezervasyonların ve fiyatlarının kontrol edilmesi, Departmanlarla gerekli koordinasyonun sağlanması, Günlük oda işlemlerini yürütülmesi, Oda değişikliği ile ilgili isteklerin uygulaması, Oda satış ve giriş işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi ( tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış), İyi derecede İngilizce bilen Online rezervasyon kanallarına hakim Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Otel içi yoğun trafiği yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.

 • Euro Park Otel

  Rezervasyon Elemanı Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Elemanı

  Euro Park Otel

  Ref: - 610122

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde; görevlendirmek üzere 'REZERVASYON ELEMANI' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Beş yıldızlı şehir otelinde aynı görevde en az iki yıl deneyimli, Yüksekokul veya Üniversite mezunu (Turizm-Otelcilik tercih sebebidir.), İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi, Rezervasyon işlemlerinin yürütülmesi ve bilgilerin arşivlenmesi, Takım ruhuna sahip, İyi derecede iletişim ve koordinasyon becerisi olan, 20-35 yaş arası Bayan, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Rezervasyon Yetkilisi Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: RZV005 - 608969

  İşin Tanımı * Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, * Rezervasyon konusunda, otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, * Dış görünümüne özen gösteren, * 30 yaşını aşmamış, Rezervayon Yetkilisi alınacaktır.

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Rezervasyon Yetkilisi Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Hilton İstanbul Kozyatağı

  Ref: - 608392

  İşin Tanımı Hilton İstanbul Kozyatağı Rezervasyon Departmanına aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz; Tüm otel oda rezervasyonlarının siteme girilmesi; değişiklik ve iptallerinin takip edilmesi, Misafirlerin özel taleplerinin karşılanması ve takip edilmesi, Diğer departmanlarla iletişim içinde çalışılması, Otel içi özel misafir programları ve ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olunması, Misafir problemlerinin etkili şekilde yanıtlanması ve çözümlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, En az 1 yıl uluslararası otellerin rezervasyon bölümünde çalışmış, Güçlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uygun

 • İNKA

  Ön Büro Sorumlusu İNKA

  Muğla 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  İNKA

  Ref: ÖBM0814 - 598753

  İşin Tanımı Danışmanlığı yürütmekte olduğumuz otelcilik alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Önbüro Sorumlusu'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu veya Turizm ve Otelcilik Meslek Okullarından lisans/ön lisans derecesine sahip, En az 2 yıl ön büro yönetici pozisyonunda görev almış , MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Koordinasyon, denetim, planlama, kontrol, takip yönü gelişmiş Güler yüzlü, pozitif, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve problem çözme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bodrum/Türkbükü'nde ikamet edebilecek.

 • GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  Kasiyer GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  Ref: - 595587

  İşin Tanımı Büyük bir ailenin parçası olmak ister misiniz!.. İlk yılınızda yönetici olma yolunda gerçekçi ihtimallere sahip olmak! Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi muhteşem yerlerde çalışmak , dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ister misiniz?

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen En az 1 yıl kasiyerlik tecrübesi bulunan, Yazar kasa ve pos cihazlarını kullanabilen Ön muhasebe bilgisi bulunan Güler yüzlü,pozitif ve dinamik Diksiyonu düzgün En az yüksekokul mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu Bayan

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sinema Ekip Üyesi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sinema Ekip Üyesi

  Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Ref: SEÜ - 584115

  İşin Tanımı - Müşteriyi karşılamak, bilet kontrolünü gerçekleştirmek ve yer gösterimini sağlamak, - Capitol AVM bünyesindeki Spectrum Sinemalarına Ekip Üyesi operasyonunda görev alacak Salon Görevlisi Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, · Takım çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, dinamik · İletişim becerileri kuvvetli, · Vardiyalı çalışabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Sixt Rent A Car

  Rezervasyon Sorumlusu Sixt Rent A Car

  İzmir 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Sorumlusu

  Sixt Rent A Car

  Ref: REZSORUMLU - 607243

  İşin Tanımı Telefon, mail ve faks ile talepleri karşılamak, arayan müşterilerin kısa, orta ve uzun süreli araç kiralama taleplerini karşılamak, alınan rezervasyonları sisteme sağlıklı bir şekilde kaydetmek. Çalışma Saatleri : 08:30-19:00 Hafta Tatili: Çalışma planı ve haftalık çalışma saatine göre bir ya da iki tatil günü belirlenir. Çalışma Yeri: İzmir, Bayraklı, Ankara Cad. üstü, Bayraklı Tower yanı Servis imkanı: Yok

  Aranan Nitelikler Genel Aranan Nitelikler - Yazılı ve sözlü, özellikle telefonda etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, - Problemleri anında çözmek ve hedefe ulaşmaktan motive olan, - Stres ve yoğun iş temposuna alışık, masa başında çalışabilecek, - Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, - Telefonda çağrı alabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan ( sözlü mülakat yapılacaktır ) - En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, - En az 1 yıl iş tecrübesi olan adayların Rezervasyon Sorumlusu olarak çalışmak üzere başvurularını bekliyoruz.

 • GoldenHorn Turizm İnşaat

  Rezervasyon / Satış Pazarlama GoldenHorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 06-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon / Satış Pazarlama

  GoldenHorn Turizm İnşaat

  Ref: - 588042

  İşin Tanımı Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip özel konaklama tesisimiz 73 odalı Golden Horn Sirkeci Hotel için, Satış Pazarlama Departmanında şatış ve rezervasyon pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır. info@thegoldenhorn.com adresindene cvnizi gönderebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İnglizce bölümlerinden mezun, İyi düzeyde bir veya birden fazla dil bilen, Online acenta bilgisi olan Pazarlama Kabiliyeti olan Daha önce deneyim sahibi olan veya bu departmana yatkın olan Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İşinde titiz ve dikkatli, Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka