ARAMA SONUÇLARI

 • Hagia Sophia Hotels

  Online Rezervasyon Müdürü Hagia Sophia Hotels

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Online Rezervasyon Müdürü

  Hagia Sophia Hotels

  Ref: ONRHS - 607509

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Sultanahmet bölgesinde yeralan otellerimizin misafir ilişkilerini ve internet kanalları üzerinden satış ve pazarlamasını yapmak, Online sistemler üzerinden gelen rezervasyonları yapmak, Yeni internet acentaları ile kontaklar kurmak, İnternet üzerinden yeni portallar/kanallar araştırmak ve bulunan kanalların işlemlerini yazışmalarını yürütmek, Bu organizasyon için oluşturulan ekibi eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Misafir yorumlarına geri dönüşler yapmak, Sosyal medya üzerinden otellerin pazarlamasını yapmak, Paralı online kanalları yönetmek.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* otellerimizin Online departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, İnternet üzerinden Satış ve Pazarlama tekniklerine son derece hakim, Turizm Otelcilik sektöründe minimum 10 yıl deneyimli, online kanallar konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Prezantabl, İnsan ilişkilerinde başarılı , Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci yabancı dili olan, Erkek Adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Turizmin İnternet Satış ve Pazarlama bölümüne gönül vermiş, Başarının takım çalışmasıyla olduğuna inanan , Bay/Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Sixt Rent A Car

  Rezervasyon Sorumlusu Sixt Rent A Car

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Sorumlusu

  Sixt Rent A Car

  Ref: REZSORUMLU - 607243

  İşin Tanımı Telefon, mail ve faks ile talepleri karşılamak, arayan müşterilerin kısa, orta ve uzun süreli araç kiralama taleplerini karşılamak, alınan rezervasyonları sisteme sağlıklı bir şekilde kaydetmek. Çalışma Saatleri : 08:30-19:00 Hafta Tatili: Çalışma planı ve haftalık çalışma saatine göre bir ya da iki tatil günü belirlenir. Çalışma Yeri: İzmir, Bayraklı, Ankara Cad. üstü, Bayraklı Tower yanı Servis imkanı: Yok

  Aranan Nitelikler Genel Aranan Nitelikler - Yazılı ve sözlü, özellikle telefonda etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, - Problemleri anında çözmek ve hedefe ulaşmaktan motive olan, - Stres ve yoğun iş temposuna alışık, masa başında çalışabilecek, - Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, - Telefonda çağrı alabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan ( sözlü mülakat yapılacaktır ) - En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, - En az 1 yıl iş tecrübesi olan adayların Rezervasyon Sorumlusu olarak çalışmak üzere başvurularını bekliyoruz.

 • Arbeta Turizm

  Otel Rezervasyon Ve Organizasyon Uzmani Arbeta Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otel Rezervasyon Ve Organizasyon Uzmani

  Arbeta Turizm

  Ref: AR-019 - 603606

  İşin Tanımı Ata Holding grup şirketlerimizden Arbeta Turizm için yurtiçi ve yurtdışı otel konaklama ve rent a car işlemlerini yapabilecek, transfer rezervasyonlarının yapımı, takibi ve satışı gibi sorumlulukları alabilecek, Organizasyon Müdürü ile birlikte çalışarak organizasyonun tamamlanmasına yardımcı olabilecek, satış sırası ve sonrasındaki ödeme işlemlerinde Muhasebe departmanı ile koordineli çalışabilecek, birim müdürüne yapılan işler hakkında bilgi verebilecek ve gerekli onay işlemlerini yürütebilecek OTEL REZERVASYON VE ORGANİZASYON ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneğine güvenen, Yurtiçi ve yurtdışı otel satışı alanında ve organizasyon bölümünde en az 5 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Bellboy (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy (Genel Başvuru)

  Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Ref: - 599564

  İşin Tanımı Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet verecek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni Alfred’ler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • İNKA

  Ön Büro Sorumlusu İNKA

  Muğla 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  İNKA

  Ref: ÖBM0814 - 598753

  İşin Tanımı Danışmanlığı yürütmekte olduğumuz otelcilik alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Önbüro Sorumlusu'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu veya Turizm ve Otelcilik Meslek Okullarından lisans/ön lisans derecesine sahip, En az 2 yıl ön büro yönetici pozisyonunda görev almış , MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Koordinasyon, denetim, planlama, kontrol, takip yönü gelişmiş Güler yüzlü, pozitif, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve problem çözme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bodrum/Türkbükü'nde ikamet edebilecek.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Rezervasyon Ve Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Ve Satış Sorumlusu

  Opera Hotel Yatırımcıları

  Ref: - 592711

  İşin Tanımı İstanbul Taksim’ de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Rezervasyon ve Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Opera programını kullanabilen, Online rezervasyon/satış kanallarına hakim, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Etstur

  Ucuza Bilet Elemanı Etstur

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ucuza Bilet Elemanı

  Etstur

  Ref: ube13 - 543250

  İşin Tanımı -Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarının yapılması, -Opsiyonların takibi, satışı ve değişiklik işlemlerinin yapılması, -Yapılan satışların raporlanması.

  Aranan Nitelikler -IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, -Tercihen Amadeus bilgisine sahip, -İç ve dış hat bilet kesme konusunda deneyimli, -Kullanılan programlardaki terimleri kavrayacak düzeyde İngilizce bilen, -Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu (Turizm, İşletme vb. bölümler) -Internet, bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, -İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, -İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Etstur

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi) Etstur

  İstanbul Anadolu 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)

  Etstur

  Ref: CM2014 - 472282

  İşin Tanımı Takım arkadaşlarımız; -Çağrı Merkezi'ne gelen satış taleplerin karşılanması, -Etstur hizmet ve ürünlerinin satış sürecinde misafirin bilgilendirilmesi ve satış sürecinin takibi konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde tercihen 1 yıl çalışma deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine ve vardiyaya uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  Satış Temsilcisi Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  Ref: - 609888

  İşin Tanımı Aktif Turizm bünyesinde, Satış Departmanında, Üyelik Satış Temsilcisi olarak görev alacak,

  Aranan Nitelikler İkna becerisine sahip İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli Dinamik, prezentabl, ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış alanında kariyer hedefi planyan yeni mezun veya minimum 1 yıl tecrübeli 25-35 yaşları arasında Takım arkadaşları arıyoruz.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket Ve Banket Satış Temsilcisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket Ve Banket Satış Temsilcisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNST - 608791

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Eclipse Tour

  Seyahat Danışmanı Eclipse Tour

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Seyahat Danışmanı

  Eclipse Tour

  Ref: - 598205

  İşin Tanımı CAPITOL ve AKASYA AVM’de bulunan ETSTUR acenteleri bünyesinde görevlendirilmek üzere deneyimli bayan "Seyahat Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda otel ve uçak biletlerinin satışından sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, Seyahat acentesi deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, 30 yaşını aşmamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bayan.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Rezervasyon Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRZVGR - 608562

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen üniversitelerin Satış Pazarlama, İşletme veya Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Opera sistemini bilen ve MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Resepsiyonist GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRSPNST - 608557

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Rezervasyon Yetkilisi Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Hilton İstanbul Kozyatağı

  Ref: - 608392

  İşin Tanımı Hilton İstanbul Kozyatağı Rezervasyon Departmanına aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz; Tüm otel oda rezervasyonlarının siteme girilmesi; değişiklik ve iptallerinin takip edilmesi, Misafirlerin özel taleplerinin karşılanması ve takip edilmesi, Diğer departmanlarla iletişim içinde çalışılması, Otel içi özel misafir programları ve ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olunması, Misafir problemlerinin etkili şekilde yanıtlanması ve çözümlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, En az 1 yıl uluslararası otellerin rezervasyon bölümünde çalışmış, Güçlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uygun

 • GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  Kasiyer GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  İstanbul Avrupa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  GÖK GLOBAL TURİZM SEYAHAT

  Ref: - 595587

  İşin Tanımı Büyük bir ailenin parçası olmak ister misiniz!.. İlk yılınızda yönetici olma yolunda gerçekçi ihtimallere sahip olmak! Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi muhteşem yerlerde çalışmak , dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ister misiniz?

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen En az 1 yıl kasiyerlik tecrübesi bulunan, Yazar kasa ve pos cihazlarını kullanabilen Ön muhasebe bilgisi bulunan Güler yüzlü,pozitif ve dinamik Diksiyonu düzgün En az yüksekokul mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu Bayan

 • Larespark Hotel İstanbul

  Rezervasyon Yetkilisi Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: RZV005 - 608969

  İşin Tanımı * Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, * Rezervasyon konusunda, otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, * Dış görünümüne özen gösteren, * 30 yaşını aşmamış, Rezervayon Yetkilisi alınacaktır.

 • GoldenHorn Turizm İnşaat

  Rezervasyon / Satiş Pazarlama GoldenHorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon / Satiş Pazarlama

  GoldenHorn Turizm İnşaat

  Ref: - 588042

  İşin Tanımı Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip özel konaklama tesisimiz 73 odalı Golden Horn Sirkeci Hotel için, Satış Pazarlama Departmanında şatış ve rezervasyon pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır. info@thegoldenhorn.com adresindene cvnizi gönderebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İnglizce bölümlerinden mezun, İyi düzeyde bir veya birden fazla dil bilen, Online acenta bilgisi olan Pazarlama Kabiliyeti olan Daha önce deneyim sahibi olan veya bu departmana yatkın olan Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İşinde titiz ve dikkatli, Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan

 • Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  Bilet Satış Elemanı Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilet Satış Elemanı

  Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 607330

  İşin Tanımı Bilet Müdürüne raporlama yaparak çalışacak; İç, dış hat rezervasyonları yapıp bilet düzenleyebilecek, Kurumsal müşteri takibi tecrübesi olan "Bilet Satış Elemanı” adayları ekibimize katmak istemekteyiz.

  Aranan Nitelikler IATA bilet satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, IATA ve TROYA ve AMADEUS sertifikası olan, İç ve Dış hat bilet kesme deneyimi olan, Pegasus , Atlas Jet , Sun Express bilet satış programlarına hakim İşinin gerektirdiği düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İletişim becerileri kuvvetli sorumluluk sahibi, Güçlü yazılı ve sözlü iletişime sahip, İş takibi güçlü, aktif, hızlı ve enerjik Tercihen İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sinema Ekip Üyesi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 10-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sinema Ekip Üyesi

  Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Ref: SEÜ - 584115

  İşin Tanımı - Müşteriyi karşılamak, bilet kontrolünü gerçekleştirmek ve yer gösterimini sağlamak, - Capitol AVM bünyesindeki Spectrum Sinemalarına Ekip Üyesi operasyonunda görev alacak Salon Görevlisi Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, · Takım çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, dinamik · İletişim becerileri kuvvetli, · Vardiyalı çalışabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka