ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Gelirler Direktörü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gelirler Direktörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: RM123 - 615618

  İşin Tanımı Otelin tüm gelir yönetiminden sorumlu olunması, Belirlenen fiyat politikasının sürdürülmesi ve değişikliklerin uygulanması, Otelin doluluk ve pazar durumuna göre oda fiyatlarının ayarlanması, Şehrin dolu günlerinin ve rakip otellerin doluluklarının takip edilmesi, Otelin REVPAR’ ının maksimum şekilde yükseltilmesi, Gelir akışlarının arttırılması, Pazar segmentleri ve dağıtım kanalları dahil genel fiyatlama stratejisinin geliştirilmesi Rezervasyon işlemlerinin yürütülmesi ve bilgilerin arşivlenmesi, Gelir Yönetimi standartlarının etkin bir şekilde uygulanması ve sorumlu olunması, Tüm dağıtım kanallarının takip edilmesi, Otelin haftalık, aylık oda gelirler raporunun hazırlanması, Etkin şekilde gelirler tahmin raporun hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Zincir otellerimizde istihdam etmek üzere: Üniversite mezunu, (Tercihen Turizm İşletmeciliği, İşletme vb. bölümlerden mezun) En az 7 yıl elektronik dağıtım kanallarında ve gelir yönetiminde tecrübe sahibi, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, tercihen ikinci yabancı dil bilgisi olan, İleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Opera otomasyonuna hakim, Gelir yönetimi ve piyasa performans raporlamada deneyimli ve bütçe hazırlamada bilgi sahibi, Yönetim, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Bağlı personelini kurum kültür ve prosesleri dahilinde sevk ve idare edecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip, İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan. 'Gelirler Direktörü' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Resepsiyonist GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRSPNST - 608557

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Onlıne Rezervasyon Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Onlıne Rezervasyon Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: ONRHS - 607509

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Sultanahmet bölgesinde yeralan otellerimizin misafir ilişkilerini ve internet kanalları üzerinden satış ve pazarlamasını yapmak, Online sistemler üzerinden gelen rezervasyonları yapmak, Yeni internet acentaları ile kontaklar kurmak, İnternet üzerinden yeni portallar/kanallar araştırmak ve bulunan kanalların işlemlerini yazışmalarını yürütmek, Bu organizasyon için oluşturulan ekibi eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Misafir yorumlarına geri dönüşler yapmak, Sosyal medya üzerinden otellerin pazarlamasını yapmak, Paralı online kanalları yönetmek.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* otellerimizin Online departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, İnternet üzerinden Satış ve Pazarlama tekniklerine son derece hakim, Turizm Otelcilik sektöründe minimum 10 yıl deneyimli, online kanallar konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Prezantabl, İnsan ilişkilerinde başarılı , Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci yabancı dili olan, Erkek Adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Turizmin İnternet Satış ve Pazarlama bölümüne gönül vermiş, Başarının takım çalışmasıyla olduğuna inanan , Bay/Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu

  Opera Hotel Yatırımcıları

  Ref: - 592711

  İşin Tanımı İstanbul Taksim’ de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Rezervasyon ve Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Opera programını kullanabilen, Online rezervasyon/satış kanallarına hakim, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Arbeta Turizm

  Otel Rezervasyon ve Organizasyon Uzmanı Arbeta Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otel Rezervasyon ve Organizasyon Uzmanı

  Arbeta Turizm

  Ref: AR-019 - 603606

  İşin Tanımı Ata Holding grup şirketlerimizden Arbeta Turizm için yurtiçi ve yurtdışı otel konaklama ve rent a car işlemlerini yapabilecek, transfer rezervasyonlarının yapımı, takibi ve satışı gibi sorumlulukları alabilecek, Organizasyon Müdürü ile birlikte çalışarak organizasyonun tamamlanmasına yardımcı olabilecek, satış sırası ve sonrasındaki ödeme işlemlerinde Muhasebe departmanı ile koordineli çalışabilecek, birim müdürüne yapılan işler hakkında bilgi verebilecek ve gerekli onay işlemlerini yürütebilecek OTEL REZERVASYON VE ORGANİZASYON ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneğine güvenen, Yurtiçi ve yurtdışı otel satışı alanında ve organizasyon bölümünde en az 5 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Etstur

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi) Etstur

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)

  Etstur

  Ref: CM2014 - 472282

  İşin Tanımı Takım arkadaşlarımız; -Çağrı Merkezi'ne gelen satış taleplerin karşılanması, -Etstur hizmet ve ürünlerinin satış sürecinde misafirin bilgilendirilmesi ve satış sürecinin takibi konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde tercihen 1 yıl çalışma deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine ve vardiyaya uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Reservation Clerk Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Reservation Clerk

  Mövenpick Hotel İzmir

  Ref: RC022014 - 560827

  İşin Tanımı The scope of this position is, to be responsible for following up to materialize the budgeted revenues of all segments. The position focuses on hotel's national and international accounts in terms of individual bookings. Assists all matters relating to Sales Department to ensure smooth running of the department.

  Aranan Nitelikler At least one year of international chain hotel experience in the same position A bachelor's degree or associate diploma from a university's Tourism and Hotel Management department Excellent written and oral English language skills Computer literacy; MS Office applications. Ability to use 'Opera' Software package is preferred Guest satisfaction oriented and high attention to details Quality-minded, able to solve problems in a systematic approach Ability to handle multiple tasks and meet deadlines consistently

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Gelirler ve Rezervasyon Müdürü MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gelirler ve Rezervasyon Müdürü

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-GRM - 612296

  İşin Tanımı Pazardaki talep ve rakiplerin fiyat analizlerini inceleyerek, etkin bir envanter ve fiyatlandırma stratejisi geliştirmek ve uygulamak Günlük operasyonların istikrar ve sürekliliğini kontrol etmek ve hatasız gerçekleştiğinden emin olmak Envanter ve fiyatları Opea/GDS ve OTA tutmak, kontrol etmek ve veri bütünlüğünden emin olmak Haftalık satış toplantılarını yaparak, ekibi rezervasyon eğilimleri ve öngörüleri hakkında bilgilendirmek Her yaratılan paket/promosyon için Gelir&Gider çalışmalarını yapmak Rezervasyon ekibinin Up-Sell programlarını yönetmek ve takip etmek

  Aranan Nitelikler En az üç yıl benzer bir işletmede Gelirler ve Rezervasyon Müdürü pozisyonunda çalışmak Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun ya da MBA derecesine sahip olmak Müşteri ve sonuç odaklı. analitik düşünme ve problem çözme yeteğine sahip İyi derece İngilizce bilgisine sahip Fidelio/Opera otel programlarına hakim, Takım çalışmasına önem veren İnsan İlişkileri kuvvetli

 • Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  Bilet Satış Elemanı Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilet Satış Elemanı

  Scala Turizm Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 607330

  İşin Tanımı Bilet Müdürüne raporlama yaparak çalışacak; İç, dış hat rezervasyonları yapıp bilet düzenleyebilecek, Kurumsal müşteri takibi tecrübesi olan "Bilet Satış Elemanı” adayları ekibimize katmak istemekteyiz.

  Aranan Nitelikler IATA bilet satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, IATA ve TROYA ve AMADEUS sertifikası olan, İç ve Dış hat bilet kesme deneyimi olan, Pegasus , Atlas Jet , Sun Express bilet satış programlarına hakim İşinin gerektirdiği düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İletişim becerileri kuvvetli sorumluluk sahibi, Güçlü yazılı ve sözlü iletişime sahip, İş takibi güçlü, aktif, hızlı ve enerjik Tercihen İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Bellboy (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy (Genel Başvuru)

  Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Ref: - 599564

  İşin Tanımı Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet verecek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni Alfred’ler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sinema Büfe Görevlisi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sinema Büfe Görevlisi

  Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Ref: SBG1114 - 614964

  İşin Tanımı - Müşteriyi karşılamak, - Müşterilere menü önerilerinde bulunmak, - Büfenin ürün sayımını yapmak, eksik ürünlerin teminini sağlamak, - Büfe genel düzenini sağlamak, - Kasa işlemlerini gerçekleştirmek, Capitol AVM bünyesindeki Spectrum Sinemalarında bulunan büfelerimiz için Büfe Görevlisi olarak görev alacak Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, · Takım çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, dinamik · İletişim becerileri kuvvetli, · Vardiyalı çalışabilecek ve gerekli durumlarda yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Rezervasyon Yetkilisi Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Hilton İstanbul Kozyatağı

  Ref: - 608392

  İşin Tanımı Hilton İstanbul Kozyatağı Rezervasyon Departmanına aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz; Tüm otel oda rezervasyonlarının siteme girilmesi; değişiklik ve iptallerinin takip edilmesi, Misafirlerin özel taleplerinin karşılanması ve takip edilmesi, Diğer departmanlarla iletişim içinde çalışılması, Otel içi özel misafir programları ve ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olunması, Misafir problemlerinin etkili şekilde yanıtlanması ve çözümlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, En az 1 yıl uluslararası otellerin rezervasyon bölümünde çalışmış, Güçlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uygun

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sinema Ekip Üyesi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sinema Ekip Üyesi

  Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Ref: SEÜ - 584115

  İşin Tanımı - Müşteriyi karşılamak, bilet kontrolünü gerçekleştirmek ve yer gösterimini sağlamak, - Capitol AVM bünyesindeki Spectrum Sinemalarına Ekip Üyesi operasyonunda görev alacak Salon Görevlisi Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, · Takım çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, dinamik · İletişim becerileri kuvvetli, · Vardiyalı çalışabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Baia Hotel

  Rezervasyon Görevlisi Baia Hotel

  Bursa 17-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Görevlisi

  Baia Hotel

  Ref: RVG - 616852

  İşin Tanımı -BURSA BAİA HOTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, -REZERVASYON GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK, -TURİZM OTELCİLİK MEZUNU, -EN AZ 2 YIL TECRÜBEYE SAHİP, -İNGİLİZCE DİL BİLGİSİNE SAHİP, -PREZENTABL, -YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA BAİA HOTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, -REZERVASYON GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK, -TURİZM OTELCİLİK MEZUNU, -EN AZ 2 YIL TECRÜBEYE SAHİP, -İNGİLİZCE DİL BİLGİSİNE SAHİP, -PREZENTABL, -YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • ELSİ TURİZM .

  Bilet Satış Sorumlusu ELSİ TURİZM .

  İstanbul Avrupa 17-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilet Satış Sorumlusu

  ELSİ TURİZM .

  Ref: - 615666

  İşin Tanımı SORUMLULUK ALABİLİECEK BİLET SATIŞ SORUMLUSU

  Aranan Nitelikler YURT İÇİ VE YURT DIŞI BİLET KONUSUNDA 3-5 YIL TECRÜBELİ GALİLEO VE MS OFİS PROĞRAMLARINA HAKİM TERCİHEN MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜ OLAN PREZENTABL TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN MÜŞTERİ ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK ŞİŞLİ CİVARINDA İKAMET EDEN TAKIM RUHUNA UYGUN -NSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ TERCİHEN ÜNV. İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAY/BAYAN

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Receptionist Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Receptionist

  Mövenpick Hotel İzmir

  Ref: FO102014 - 611272

  İşin Tanımı The scope of this position is, being responsible for checking-in and checking-out our guests in a friendly and caring manner according to the Mövenpick Hotels&Resorts procedures and standards. At all times, s/he displays a professional and positive image of the hotel as s/he plays a crucial role in the first and last impression the guest will have of the hotel.

  Aranan Nitelikler At least two years of international chain hotel experience in the same position, Excellent written and oral English language skills, Computer literacy; MS Office applications. Ability to use 'Opera' Software package is preferred, Guest satisfaction oriented and high attention to details, Quality-minded, able to solve problems in a systematic approach, University degree, department of Tourism and Hotel Management is preferred.

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Sistem Tanıtımı ve Pazarlanması MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Tanıtımı ve Pazarlanması

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: - 613924

  İşin Tanımı - Rezervasyon sisteminin tanıtımı - Sisteminin pazarlanması - Operasyon süresi boyunca takibi ve sonlandırılması - Operasyon sonlandırılarak faturalandırma süreci - Hedef kitle araştırılmasının yapılması ve yeni hedef kitle bulunması - Mevcut hedef kitle temsilciliği

  Aranan Nitelikler - 18-35 yaş arası bay/bayan - Tercihen turizm acentasın da çalışmış - Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan - İngilizce iyi derecede yazışabilen ve konuşabilen - Ekip ruhuna sahip - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Full time iş arayan - Esnek çalışma saatlerine uygun

 • GoldenHorn Turizm İnşaat

  Rezervasyon / Satış Pazarlama GoldenHorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 08-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon / Satış Pazarlama

  GoldenHorn Turizm İnşaat

  Ref: - 588042

  İşin Tanımı Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip özel konaklama tesisimiz 73 odalı Golden Horn Sirkeci Hotel için, Satış Pazarlama Departmanında şatış ve rezervasyon pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır. info@thegoldenhorn.com adresindene cvnizi gönderebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İnglizce bölümlerinden mezun, İyi düzeyde bir veya birden fazla dil bilen, Online acenta bilgisi olan Pazarlama Kabiliyeti olan Daha önce deneyim sahibi olan veya bu departmana yatkın olan Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İşinde titiz ve dikkatli, Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan

 • CINEMARINE

  Büfe-Gişe-Fuaye Görevlileri CINEMARINE

  Ankara 07-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Büfe-Gişe-Fuaye Görevlileri

  CINEMARINE

  Ref: SİNEMA-EKP - 615435

  İşin Tanımı Mono Aktif Sinemacılık Hizmetleri Turizm ve Tic. A.Ş. bünyesindeki Cinemarine- Ankara Taurus AVM (Balgat) Sinema İşletmemiz’de görev almak üzere, Büfede, Gişede ve Fuayede tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak EKİP ELEMANLARI alınacaktır. Sinemamızın büfe ve gişesindeki satış-hizmet operasyonunun yürütülmesi, misafirlere salonlarda yer gösterilmesi, misafirlere işletmede bulundukları süre boyunca kaliteli ve özenli hizmet verilmesi, olası problemlerin çözülmesinde yardımcı olunmasından sorumlu olacak, Gişe Personeli, Büfe Personeli ve Fuaye Personeli olmak üzere, ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Minimum lise mezunu, - Daha önce benzer bir işte deneyimi olan, - MS Office programlarını kullanabilen, - Tercihen kasa, POS cihazı bilgisi olan, - Sinemacılık veya eğlence sektöründe çalışmış, - İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, - Genç, dinamik ve proaktif, - Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek, (Sinema seanslarına göre gece çalışmasında sorun olmayan), - Güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren, - Ankara Balgat çevresinde, Taurus AVM yakınında ikamet eden, - 20-25 yaş aralığında olan - Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak Adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Rezervasyon Yetkilisi Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa 05-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Yetkilisi

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: RZV005 - 608969

  İşin Tanımı * Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, * Rezervasyon konusunda, otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, * Dış görünümüne özen gösteren, * 30 yaşını aşmamış, Rezervayon Yetkilisi alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka