ARAMA SONUÇLARI

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Kardiyoloji Uzmanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kardiyoloji Uzmanı

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: KRD-001 - 612219

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Halen özel bir hastane ya da tıp merkezinde kadrolu statüde çalışan ve hastanemizde kısmi zamanlı çalışmak isteyen Kardiyoloji Uzman Hekimi arayışındayız.

  Aranan Nitelikler

 • ISG İNSAN KAYNAKLARI

  T-Doc Sales Specialist ISG İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  T-Doc Sales Specialist

  ISG İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 55.472 - 610459

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler .

 • Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

  Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Ref: - 609236

  İşin Tanımı Tam Zamanlı Çalışabilecek Branşı ile ilgili, Tanı ve Tedavi Yaklaşımları Konusunda Deneyimli Hasta Memnuniyeti ve Başarı Odaklı Çalışan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ACB-ÇM-0914 - 607537

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen sağlık grubunun Çağrı Merkezi operasyonunda görev alarak kariyer hedefleyen "Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri "arıyoruz. Gelen çağrıları tanımlanmış hizmet standartlarına uygun bir şekilde cevaplandırarak müşterilerin istek ve taleplerini yerine getirmek, verilen yetki ve inisiyatifler doğrultusunda hatasız sonuca ulaştırmak ve/ veya ilgili ekiplere yönlendirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi deneyimi bulunan, 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün,

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Kadın Doğum Servis Hemşiresi Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kadın Doğum Servis Hemşiresi

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: KD-H001 - 606251

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Kadın Doğum Servis HEMŞİRELERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversitelerim hemşirelik bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Branşıyla ilgili güncel bilgileri takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına önem veren, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Sigara kullanmayan, Bayan adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMST-ANA-0914 - 605554

  İşin Tanımı Türkiye’nin önde gelen sağlık grubunun Çağrı Merkezi operasyonunda görev alacak Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri arıyoruz. Hafta içi 5 gün çalışılmaktadır. Çalışma saatleri 09:00 - 19:00 arasındadır. Ayda 3 hafta 10:00 - 16:00 saatleri arasında Cumartesi günü çalışma mevcuttur. Çalışma yeri Kozyatağı' dır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu 40 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uygun Tercihen sigorta/sağlık/check up satış deneyimi bulunan İletişim becerileri yüksek Satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Müşteri odaklı çalışan Diksiyonu düzgün

 • Çapa Medikal

  Satınalma Uzmanı Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Uzmanı

  Çapa Medikal

  Ref: SAU-09-2014 - 605254

  İşin Tanımı 1987 Yılında Sarf Medikal Malzemeleri Satışına başlayan Çapa Medikal " Kendi vücudumuzda kullanılmasını istemediğimiz hiçbir ürünü satmayacağız." Sloganıyla insanımıza değer veriyor, yolumuza devam ediyoruz. Siz de her geçen gün büyüyen ailemize katılmak isterseniz aşağıdaki kriteri sağlamanız yeterli. · Şirketin genel stratejileri, politikaları ve kuralları çerçevesinde İhtiyaç duyulan ürün, malzeme ve hizmetlerin tedariği için gerekli satın alma faaliyetlerini yürütmek. Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak. Harcama birimleri ile koordineli olarak teknik şartnamelerin hazırlanmasını sağlamak. Satınalma sürecindeki ilgili dokümanların hazırlanması, dosyalanması ve teslim alınan evrakın uygunluk kontrolünün yapılması ile ilgili faaliyetleri koordine etmek ve denetlemek. Yaptığı işin kalitesinden sorumlu olmak ve kendi sorumluluk alanı içerisinde gerçekleştirilen işin kalitesini kontrol etmek. Görev alanı ile ilgili olarak yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, Sarf medikal ve medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Finans Uzmanı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzmanı

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 604733

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere ''FİNANS UZMANI'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler NETSİS ENTEGRE W3 programının tüm modüllerini aktif olarak kullanabilen, Genel ve Ön muhasebe bilgisi kuvvetli, Banka ve Finans Kuruluşları ile yapılacak mali görüşmelerde yönetime bilgi sunarak işletmenin mali portresini oluşturabilecek, Mali tabloların aylık takibini yaparak işletmenin aylık maliyetleri hakkında yönetime bilgi vermek ve bu konuda mali politikalar geliştirebilecek, İşletmenin kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda görevini yerine getirebilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Lisans eğitimini Muhasebe/Maliye üzerine tamamlamış, Prezentabl, Güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, Alanında en az ''5 YIL'' deneyimi olan 35 yaşını aşmamış ''FİNANS UZMANI'' alınacaktır.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Engelli Personel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 603608

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İzmir İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan En az ilköğretim mezunu, Diksiyonu düzgün Daha önce benzer görevde çalışmış Bilgisayar kullanabilen Karşıyaka, çiğlide ikamet eden İletişim becerisine sahip 30 yaşını aşmamış Bay ve Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ameliyathane Hemşiresi Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Hemşiresi

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 600851

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olan İzmir Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; ‘AMELİYATHANE HEMŞİRESİ'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ya da Üniversitelerin Acil Tıp Teknisyenliği/Hemşirelik/Sağlık Memurluğu bölümü mezunu, En az 2 yıl ameliyathane deneyimi olan, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir Çiğli/Karşıyaka da ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Hemşire Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Ref: 95869 - 599314

  İşin Tanımı Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, . Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetine önem veren, . Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, . Takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü, . Mesleğinde kariyer hedefi olan, . Yeni mezun ve tecrübeli hemşireler alınacaktır hemşirelerimiz için ücretsiz lojman imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Ebe Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ebe

  Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Ref: 95684 - 596805

  İşin Tanımı Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi ebelik bölümü mezunu, . Alanın da en az bir yıl tecrübeli, . Hasta ve hasta yakınları memnuniyetine önem veren, . Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, . Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, . Yeni mezun ve tecrübeli ebeler alınacaktır Ücretsiz lojman imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Eczane Teknisyeni/teknikeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczane Teknisyeni/teknikeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: GEBECZ1 - 595683

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere En az lise mezunu, İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 2 yıl Hastane eczanesinde tecrübeli, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Eczane Teknikerliği Sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Eczane Teknisyen/Tekniker'i aramaktayız.

 • Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  Satış Müdür (İlaç Sektörü) Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müdür (İlaç Sektörü)

  Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  Ref: - 595148

  İşin Tanımı 25 Yıllık tecrübesiyle, Ülkemizin önde gelen yerli besin takviyesi üreticlerinden olan firmamızın, Avicenna markalı ürünlerimizle ilgili; * Besin takviyesi ve OTC ürün satışlarıyla ilgili Satış Organizasyonu kurmuş ve ekibine liderlik etmiş Satış Müdürü * Sorumlu olunan bölgedeki eczane ve doktor ziyaretlerinin düzenli bir şekilde gerçekleştiren mümessillerin hedef ve kontrolllerini sağlamak, * Ürün satışlarının verilecek hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesi, * Sorumlu olunacak bölgedeki verilecek penetrasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesi, İlaç sektöründe deneyimli Satış Müdürü aramaktaız.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Satış Organizasyonu kurabilen ve yönetebilecek, * Tercihen besin takviyeleri ve OTC ürün satışında en az 3 yıl deneyimli, * Satış pozisyonunda kanıtlanmış başarı öykülerine sahip, * Etkin iletişim ve ikna becerisine sahip, * Ekip çalışmasına uyumlu, gelişmeye ve yeniliklere açık, başarı odaklı, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * MS Office Programlarına hakim, Raporlama Konusunda deneyimli, * Seyahat engeli bulunmayan.

 • Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Hemşire Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

  Ref: - 594848

  İşin Tanımı Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarda '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız

 • ISG İNSAN KAYNAKLARI

  Sales Representative Medical Microscopy Turkey (M/ ISG İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Representative Medical Microscopy Turkey (M/

  ISG İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 54553 - 593586

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler .

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Ebe Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ebe

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: EBE-H001 - 593480

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksek Okulu Ebelik bölümü mezunu, İlgili alanda en az 2 yıl deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Sorumluluk sahibi ve takipçi, Branşı ile ilgili bilimsel yenilik ve gelişmeleri takip eden, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden EBE aramaktayız.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Hasta Kabul-Kayıt ve Vezne Elemanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta Kabul-Kayıt ve Vezne Elemanı

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: HASK-001 - 593479

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi'nde gündüz ve gece ekibinde değerlendirilmek üzere Vezne Görevlisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Anlaşmalı kurum provizyon ve uygulama süreçlerine hakim, Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, Güleryüzlü, enerjik, dış görünüşüne önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen, MS Ofice programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Gündüz ve gece çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Hasta Kabul-Kayıt ve Vezne Elemanları aramaktayız.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Erişkin Yoğun Bakım Hemşiresi Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erişkin Yoğun Bakım Hemşiresi

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: YBHEM-H001 - 590546

  İşin Tanımı Hastanemizin Erişkin Yoğun Bakım Servisinde görev almak üzere Yoğun Bakım Hemşireleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun, Alanı ile ilgili 2 yıl tecbübesi olan, Branşıyla ilgili güncel bilgileri takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına önem veren, Vardiya çalışmasına uygun, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Sigara kullanmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan adaylar.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Hasta Danışmanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta Danışmanı

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: HASDAN-001 - 590445

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Göztepe Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Sigara kullanmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan Hasta Danışmanı aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka