ARAMA SONUÇLARI

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Hekim Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hekim

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 610053

  İşin Tanımı MedicalPark Bahçelievler Hastanesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzman, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek, Hekim aramaktayız.

 • Echomar Sağlık Grubu

  İnsan Kaynaklari Uzmani Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynaklari Uzmani

  Echomar Sağlık Grubu

  Ref: İK-KYS001 - 609997

  İşin Tanımı Echomar Sağlık Grubu Özel Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Tercihen Sağlık sektöründe İnsan Kaynakları alanında min. 2 yıl deneyimli, * Personel işe giriş işlemleri, puantaj ve bordro süreçlerinde tecrübeli, * Yasal güncellemeleri düzenli olarak takip eden, * SGK , İşkur gibi resmi kurumlar ile yazışmaları yapabilecek, * Personel yıllık izinlerini düzenli olarak takip edecek, * PDKS Programını kullanabilen, * İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek, * Çözüm odaklı çalışmayı prensip edinen, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Anadolu Yakasında ikamet eden personel arayışımız bulunmaktadır.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Acil Hekimi Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acil Hekimi

  Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Ref: - 609933

  İşin Tanımı Kasım Ayında kalite standartları yüksek bir hastahane açmayı planlayan Abacıoğlu Kadın Sağlığı merkezi Yönetimi takım çalışmasına uygun kişiler arıyor.1 ay sonra butik ,gösterişli,kaliteye önem veren bir Cerrahi Tıp Merkezi açıyoruz.TEM üzerinde Avrupa Konutlarına yakın 2000 m2 bir bina ,iyi bir mimarı donatım ile Gaziosmanpaşa semtindeki farklı bir Cerrahi Tıp Merkezinin temellerini atıyoruz.8 poliklinik odası,2 Doğumhane,2 Ameliyathane,3 müdahale odası,3 Müşahade odası,3 yataklı acil müşahade,4 güzellik salonu,Radyoloji Ünitesi,Mamografi,Labaratuar,9 Normal ,4 Suit oda. 1 yemek salonu,Isıtma ve soğutma sistemleri beş yıldızlı otel kalitesinde, 570 KW jeneratör,100 ve 50 KW lık güç kaynakarı,Şık Bir Cafe, Su arıtma sistemleri, iç hastalıklar,1 çocuk hastalıkları, 1 cerrahi, 3 kadın hastalıkları, 2 acil hekim kadrosuna sahiptir,. hastahanede takımın içinde olmanızı ve bu takımın içinde kariyer yapmanızı istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Acil hekimliğin bütün sırlarını bilen tecrübeli bayan veya erkek hekim aranıyor

 • Liv Hospital Group

  Masör/masöz Liv Hospital Group

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masör/masöz

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVMS09 - 609876

  İşin Tanımı Lıv Hospital Ankara Hastanesi'nde görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen spor akademisi mezunu, Alanıyla ilgili eğitimleri tamamlamış, İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın, "Masör/Masöz" aramaktayız.

 • Bayındır Hastanesi

  Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Bayındır Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Laboratuvar Teknikeri

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 609870

  İşin Tanımı "Levent’te yer alan Özel Bayındır Levent Tıp Merkez'imizde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere; - Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği mezunu, - Sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan, - Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı çalışabilecek, - Planlama ve organizasyon becerilerine güvenen, sözlü ve yazılı iletişim yönü gelişmiş - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Vardiyali çalışabilecek, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Tıbbi Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Resmi İşlemler Ve Ruhsatlandırma Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resmi İşlemler Ve Ruhsatlandırma Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: GOZRIS001 - 609854

  İşin Tanımı Özel bir hastanede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Resmi işlemler ve ruhsatlandırma hizmetlerine ilişkin süreçleri planlamaktan ve uygulanmasını sağlamaktan sorumlu olacak "Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu” aramaktayız.

 • Bilar Medikal

  Tıbbi Satış Temsilcileri Bilar Medikal

  İstanbul Anadolu 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Temsilcileri

  Bilar Medikal

  Ref: - 609842

  İşin Tanımı Ataşehir İSTANBUL Merkezli ofisimizde ‘de çalışacak;

  Aranan Nitelikler EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ELEMANLAR Tercihen KBB,Pediatri,Kadın doğum,Genel cerrahi,Gögüs hastalıkları branşlarında çalışmış varsa Ameliyathane tecrübesine sahip, Asgari lise mezunu, Hastane yönetimleri ve Doktorlarla iletişim kurabilen prezantasyon yeteneği güçlü, En az 3 yıl medikal branşlarda çalışma tecrübesine sahip, Satış ve pazarlama becerisine sahip, kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkekler için askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Bay-Bayan Tıbbi Satış Temsilcileri alınacaktır. Not: Yukarıdaki kriterlere uygun adayların başvurmasının rica ederiz. (Firmamız ile ilgili www.bilarmed.com ve www.buruntedavisi.com ‘dan bilgi alabilirsiniz.)

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SR-02TST290914 - 609686

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük hastaneler zincirinin çağrı merkezinde, VIP sağlık hizmetlerinin tanıtımı ve satışını yapacak tele- satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Telesatış / Telemarketing, satış tecrübesine sahip, Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Hasta İlişkileri Sorumlusu Tarsus Medical Park Hastanesi

  Mersin(İçel) 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta İlişkileri Sorumlusu

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARHİS01 - 609656

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Tarsus Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler , Psikoloji ve Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun, Sağlık/ Hastane sektöründe deneyimli, En az 3 yıllık deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İkna Yeteneği kuvvetli, Planlama ve organizasyon kabiliyeti olan, Empati kurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tarsus ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek, "Hasta İlişkileri Sorumlusu"aramaktayız.

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı Tarsus Medical Park Hastanesi

  Mersin(İçel) 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARHHM01 - 609651

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Tarsus Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Hemşirelik bölümleri mezunu, Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Ekip yönetme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ms Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek, Tarsus ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek, "Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı" aranmaktadır.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Ticaret Sorumlusu Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ticaret Sorumlusu

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: - 609649

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezi için,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MYO veya lisans mezunu tercihen Uluslar arası Ticaret, İşletme bölümleri, Teşvik listeleri ve sürecinin takibi, Sigorta listeleri ve süreci takibi, Learning süreci ve takibi, Gümrükleme bilgisi,ithalat tecrübesi, Tercihen Gümrük Karnesi olan (herhangi bir sınıf), Erkek adaylarda askerliğini yapmış, Ticaret Sorumlusu aramaktayız.

 • Liv Hospital Group

  Depo Görevlisi Liv Hospital Group

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Görevlisi

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVDG09 - 609495

  İşin Tanımı Lıv Hospital Ankara'da görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler *Sağlık Sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *MS Office programlarına hakim, *Sorumluluk alabilen, *İletişimi kuvvetli, *Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Depo Görevlisi'' aramaktayız.

 • FCL Assist

  Tele Satış Temsilcisi FCL Assist

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: - 609491

  İşin Tanımı FCL ASSİST: 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren, sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz tarafından sağlanan datalara check-up satışı gerçekleştirilecektir.

  Aranan Nitelikler Telefonda satış tecrübesi olan veya bu alanda tecrübe edinmek isteyen, Diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı bir dille konuşabilen, Yaratıcı, sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi, çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş, Hırslı, girişken, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına uygun, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Ankara'da ikamet eden, Bay veya bayan satış temsilcileri alınacaktır. Sosyal Olanaklarımız: -Sabit maaş+ SSK+ Multinet Yemek Kartı, -Gerçekten iyiyseniz bol prim, -Kendinizi geliştirebilme fırsatı, -Sabırlı ve istikrarlıysanız kariyer fırsatı. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Liv Hospital Group

  Muhaberat Görevlisi Liv Hospital Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhaberat Görevlisi

  Liv Hospital Group

  Ref: ULUSMG0914 - 609442

  İşin Tanımı Liv Hospital Ulus Hastanesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ofis içi ve dışı görevlerde alabilecek, raporu ayakta çalışmasına engel olmayan, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek. Satın Alma Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak "Muhaberat Görevlisi” aramaktayız

 • Fatih Medical Park Hastanesi

  Muhasebe Görevlisi Fatih Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Görevlisi

  Fatih Medical Park Hastanesi

  Ref: FTH.MG - 609426

  İşin Tanımı MedicalPark Hastaneler Grubu Fatih Hastanesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler "Muhasebe Görevlisi" aramaktayız.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Eeg Teknisyeni Medical Park Hastaneler Grubu

  Elazığ 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eeg Teknisyeni

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: EEGTKNSYN - 609424

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, EKG sertifikasına sahip, Tercihen hastane deneyimine sahip, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'EEG/EMG' Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Medical Park Hastaneler Grubu

  Elazığ 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: AMELYTHNSORHEMŞ - 609422

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ameliyathane Hemşireliği alanında en az 3 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Elazığ'da ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Kardiyoloji Hekimi Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kardiyoloji Hekimi

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 609393

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Kardiyoloji Uzmanı"aramaktayız.

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Hekimi Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Hekimi

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 609391

  İşin Tanımı Medicalpark Hastaneler Grubu – Bahçelievler Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Hekimi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Plastik Cerrahi alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Nöroloji Uzmanı Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nöroloji Uzmanı

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 609388

  İşin Tanımı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Medicalpark Hastaneler Grubu Bahçelievler Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, İletişimi kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek "Nöroloji Hekimi" aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka