ARAMA SONUÇLARI

 • Uzman Grup

  Hemşire & Sağlık Memuru Uzman Grup

  İstanbul Avrupa 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire & Sağlık Memuru

  Uzman Grup

  Ref: - 591756

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tüm branşlarda '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız.

 • Sera Reklamcılık

  İşyeri Hemşiresi Sera Reklamcılık

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hemşiresi

  Sera Reklamcılık

  Ref: SER-HEMŞİRE - 614294

  İşin Tanımı Akyurt'ta bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen işleri yerine getirebilecek "İŞYERİ HEMŞİRESİ" çalışma arkadaşları arıyoruz. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimi’ne yardımcı olmak, İşyeri Hekimi ile birlikte çalışanların sağlık taramalarını yapmak, Çalışanların sağlık durumlarıyla ilgili bilgilerini kaydederek, işe giriş/periyodik muayene formlarını doldurup, dosyalamasını yapmak, Hekim müdahalesi gerektirmeyen tedavi, bakım, pansuman işlemlerini yapmak,İşyeri hekimine günlük poliklinik hizmetlerinde yardımcı olmak, Günlük hasta kayıtlarının tutmak ve ilgili raporları İşyeri Hekimi’ne sunmak, Aylık ilaç ve sağlık malzeme ihtiyaç listesini hazırlamak, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında öngörülen çalışmalara destek olmak.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği vb.), En az 2 yıl İşyeri Hemşireliği tecrübesi olan, Tercihen İşyeri Hemşireliği sertifikasına sahip, Tam zamanlı olarak çalışabilecek İşyeri sağlık birimleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularındaki mevzuata hakim, Arşivleme ve dosyalama tecrübesi olan Hastalık ve kazalara ilk müdahale konularında tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Hemşire Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 603880

  İşin Tanımı Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Hemşire” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, * Yetiştirilmek üzere veya deneyimi olan, * Ekip çalışmasının önemine inanan, * Hasta memnuniyetine özen gösteren, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Dinamik, eğitime ve gelişime açık ***Çalışanlarımız için lojman imkanımız bulunmaktadır.

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 580345

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimi olan, Ekip çalışmasının önemine inanan, Hasta memnuniyetine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, eğitime ve gelişime açık ***Çalışanlarımız için lojman imkanımız bulunmaktadır

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ameliyathane Hemşiresi Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Hemşiresi

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 577955

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, * Yetiştirilmek üzere veya deneyimi olan, * Ekip çalışmasının önemine inanan, * Hasta memnuniyetine özen gösteren, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Dinamik, eğitime ve gelişime açık ***Çalışanlarımız için lojman imkanımız bulunmaktadır

 • Central Hospital

  Genel Başvuru Central Hospital

  İstanbul Anadolu 20-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Central Hospital

  Ref: - 586573

  İşin Tanımı Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Sorumluluk bilinci yüksek, Yeniliklere ve gelişime açık olan, Üniversite, Önlisans, Lise mezunu, Alanında deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli, güler yüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullamayan, Bay/bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

 • Central Hospital

  Genel Yoğun Bakım Hemşiresi Central Hospital

  İstanbul Anadolu 20-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Yoğun Bakım Hemşiresi

  Central Hospital

  Ref: - 586569

  İşin Tanımı Hastanemizde görevlendirilmek üzere, genel yoğun bakımda görev alabilecek Hemşire/Sağlık Memuru takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 1 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Eğitim ve gelişime açık, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, NOT: Bayan çalışanlarımız için lojman imkanımız mevcuttur.

 • clinicexpert.net

  Saç Ekimi İçin Hemşire, Att, Sağlık Memuru clinicexpert.net

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 06-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saç Ekimi İçin Hemşire, Att, Sağlık Memuru

  clinicexpert.net

  Ref: Hem2 - 591647

  İşin Tanımı Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan EMPHAİRE hizmetlerine 2007 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 25 personel ile hizmet vermektedir. Kurumun Türkiye'de Bağdat Caddesi ofisi yanı sıra Dubai ve Riyad'ta da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2014 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefinde. Saç ekimi ekibimizin üyesi olacak, Kavacık'ta ki hastanemizde görev yapacak dinamik ve prensipli ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var.

  Aranan Nitelikler - İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda en az 1 yıl deneyimli, - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü, - Tercihen İngilizce bilen, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka