ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Erkek Ofis Elemanı (Görevlisi) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Erkek Ofis Elemanı (Görevlisi)

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 613131

  İşin Tanımı İstanbul, Nişantaşı’nda yirmi dokuz senedir faaliyet gösteren Sanat Galerimiz için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘Ofis Elemanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası, BAY. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

 • Full Group of Companies

  Oyuncu, Palyaço Full Group of Companies

  Antalya 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncu, Palyaço

  Full Group of Companies

  Ref: - 520981

  İşin Tanımı Full Group bünyesinde bulunan Şeker Çocuk Tiyatrosun da görevlendirilmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı : Çocuk Oyunu provalarına katılmak, Sanat yönetmeninin kendisine verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmek, Dekor ve sahne kurulumu başta olmak üzere, etkinliğin gerçekleştirilmesi için gerekli olan fiziki şartların oluşturulmasına katkı da bulunmak, Kostümler ve aksesuarlar başta olmak üzere kullanılan malzemelerin zarar görmemesi için özen göstermek, Dakik olmak..

  Aranan Nitelikler Çocukları ve onlarla zaman geçirmeyi seven, Eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif alan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, pozitif, dinamik Seyahat engeli olmayan, Tiyatral yeteneğe sahip, Deneyimli - Deneyimsiz

 • Muda Mobilya

  İç Mimar Muda Mobilya

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar

  Muda Mobilya

  Ref: im01 - 599035

  İşin Tanımı MASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: PROJEMÜDÜRÜ - 601401

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Bina İnşaatlarının Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, 10 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 3 yıl üst yapı işlerinin kontrollüğünde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 yıl FIDIC sözleşmelerinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen.

 • Firma Adı Gizli

  Makine Mühendisi (Tesis Müdürü) Firma Adı Gizli

  Giresun 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi (Tesis Müdürü)

  Firma Adı Gizli

  Ref: Giresun-Mak.Müh - 596476

  İşin Tanımı Lisanslı deponun işletilmesi, birimler arasındaki iş akışlarının sağlanması, Lisanslı depodaki mevcut makinelerin bakım-onarım revizyon çalışmalarının yapılması, Makinelerin mekanik, pnomatik devrelerinin bakım/onarım yenileme işlemlerinin yönetilmesi ve gerektiğinde makine parçalarının dış tedarik sürecinin sürdürülmesi, Arıza durumlarında, üretim kaybına yol açmayacak şekilde müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesinin sağlanması, Otomasyon kontrol sisteminin (depoların sıcaklık, Oksijen, Rutubet ve seviye kontrolleri) kayıtların takibi, raporlanması ve analiz edilmesi, Otomasyon yazılımlarının güncellenmesi, hatalarının düzeltilmesi ve izlenmesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri gerekliliklerinin yerine getirilmesi, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusundaki gerekliliklerinin yerine getirilmesini sağlayacak TESİS MÜDÜRÜ 'ne ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen makine imalatı konusunda deneyimli;tasarım ve imalat projelerinde sorumluluk alabilecek, Tercihen çizim programları (Autocad, Solidworks vb.) konusunda tecrübeli, Mekanik tasarım ile ilgili malzeme ve standartlar konusunda bilgili; bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen, Otomasyon yazılımları (SCADA) bilgisi olan, Tercihen İmalat sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan ; hidrolik ve pnomatik sistemlerde bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik düşünme becerisi yüksek, detaycı, düzenli ve çözüm odaklı, Araştırmacı; kendini geliştirmeye ve devamlı öğrenmeye istekli, Takım çalışmalarına yatkın, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Kariyerini bakım onarım alanında sürdürmeyi hedefleyen, Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış.) 35 yaşını aşmamış, özelliklere sahip personel alınacaktır.

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Diyarbakır, Giresun, Siirt, Şanlıurfa 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: GNL-TM - 584270

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Bina İnşaatlarının Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, 15 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 3 yıl endüstriyel tesis inşaatında çalışmış, Min. 1 yıl inşaat kontrolluk işlerinde Proje Müdürü olarak çalışmış, FIDIC sözleşmelerinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka