ARAMA SONUÇLARI

 • Coffeemania

  Grafik ve Tasarım Sorumlusu Coffeemania

  İzmir 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik ve Tasarım Sorumlusu

  Coffeemania

  Ref: - 607870

  İşin Tanımı Genel Müdürlük tarafından belirlenen amaç, ilke, talimat ve yönetim kuralları ile ilgili mevzuata uygun olarak, gelen talepler doğrultusunda ilgili brifi alarak, stratejileri belirlenmiş baskılı veya baskısız görsel tasarımları hazırlanması ve baskılı materyallerin baskı öncesi ve sonrası standart ve kalite uygunluğunu takip kontrol ve onayından sorumlu olmak, grup bünyesindeki markaların sosyal medya yönetimlerini hazırlamak ve yürütmek.

  Aranan Nitelikler İşin Gerektirdiği Nitelikler: Coffeemania'da çalışabilmek için aranan niteliklere sahip olmak, Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 3 yıl ajans veya firmaların ilgili departmanlarında deneyim ve tecrübe sahibi olmak, Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek, Yabancı dil bilgisine (tercihen İngilizce) sahip olmak. İşin Gerektirdiği Teknik Bilgiler: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe İndesign yazılımlarını iyi derecede kullanabilmek, Baskı materyallerinin teknik basım özelliklerini iyi derecede bilmek, Baskı materyallerini kullanım yerlerine göre tanımlamak, Baskı öncesi ve sonrası teknik/uygulama bilgisine hakim olmak.

 • Full Group of Companies

  Oyuncu, Palyaço Full Group of Companies

  Antalya 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncu, Palyaço

  Full Group of Companies

  Ref: - 520981

  İşin Tanımı Full Group bünyesinde bulunan Şeker Çocuk Tiyatrosun da görevlendirilmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı : Çocuk Oyunu provalarına katılmak, Sanat yönetmeninin kendisine verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmek, Dekor ve sahne kurulumu başta olmak üzere, etkinliğin gerçekleştirilmesi için gerekli olan fiziki şartların oluşturulmasına katkı da bulunmak, Kostümler ve aksesuarlar başta olmak üzere kullanılan malzemelerin zarar görmemesi için özen göstermek, Dakik olmak..

  Aranan Nitelikler Çocukları ve onlarla zaman geçirmeyi seven, Eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif alan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, pozitif, dinamik Seyahat engeli olmayan, Tiyatral yeteneğe sahip, Deneyimli - Deneyimsiz

 • Boy İnsan Kaynakları

  Çevirmen Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 17-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevirmen

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: Flm02 - 615073

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sinema sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Mütercim-Tercümanlık, Filoloji, Çeviri Bilim bölümlerinden ya da İngilizce Eğitim veren bölümlerden mezun, Sinema, film festivalleri ve diğer kültürel etkinliklere ilgisi olan, Üyesi olunan ve olunabilecek yabancı gruplarla iletişimleri yürütebilecek, Yurtdışı organizasyonların takibini yapabilecek ve bu organizasyonlarda rol alabilecek, Tercihen seyahat engeli olmayan, İş disiplinine sahip, öğrenmeye istekli, uyumlu ve aynı zamanda takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı, detaylar konusunda titiz ve gelişime açık, Bay - Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Muda Mobilya

  İç Mimar Muda Mobilya

  İstanbul Avrupa 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar

  Muda Mobilya

  Ref: im01 - 599035

  İşin Tanımı MASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: PROJEMÜDÜRÜ - 601401

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Bina İnşaatlarının Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, 10 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 3 yıl üst yapı işlerinin kontrollüğünde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 yıl FIDIC sözleşmelerinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen.

 • Firma Adı Gizli

  Makine Mühendisi (Tesis Müdürü) Firma Adı Gizli

  Giresun 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi (Tesis Müdürü)

  Firma Adı Gizli

  Ref: Giresun-Mak.Müh - 596476

  İşin Tanımı Lisanslı deponun işletilmesi, birimler arasındaki iş akışlarının sağlanması, Lisanslı depodaki mevcut makinelerin bakım-onarım revizyon çalışmalarının yapılması, Makinelerin mekanik, pnomatik devrelerinin bakım/onarım yenileme işlemlerinin yönetilmesi ve gerektiğinde makine parçalarının dış tedarik sürecinin sürdürülmesi, Arıza durumlarında, üretim kaybına yol açmayacak şekilde müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesinin sağlanması, Otomasyon kontrol sisteminin (depoların sıcaklık, Oksijen, Rutubet ve seviye kontrolleri) kayıtların takibi, raporlanması ve analiz edilmesi, Otomasyon yazılımlarının güncellenmesi, hatalarının düzeltilmesi ve izlenmesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri gerekliliklerinin yerine getirilmesi, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusundaki gerekliliklerinin yerine getirilmesini sağlayacak TESİS MÜDÜRÜ 'ne ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen makine imalatı konusunda deneyimli;tasarım ve imalat projelerinde sorumluluk alabilecek, Tercihen çizim programları (Autocad, Solidworks vb.) konusunda tecrübeli, Mekanik tasarım ile ilgili malzeme ve standartlar konusunda bilgili; bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen, Otomasyon yazılımları (SCADA) bilgisi olan, Tercihen İmalat sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan ; hidrolik ve pnomatik sistemlerde bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik düşünme becerisi yüksek, detaycı, düzenli ve çözüm odaklı, Araştırmacı; kendini geliştirmeye ve devamlı öğrenmeye istekli, Takım çalışmalarına yatkın, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Kariyerini bakım onarım alanında sürdürmeyi hedefleyen, Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış.) 35 yaşını aşmamış, özelliklere sahip personel alınacaktır.

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Diyarbakır, Giresun, Siirt, Şanlıurfa 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: GNL-TM - 584270

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Bina İnşaatlarının Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, 15 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 3 yıl endüstriyel tesis inşaatında çalışmış, Min. 1 yıl inşaat kontrolluk işlerinde Proje Müdürü olarak çalışmış, FIDIC sözleşmelerinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka