ARAMA SONUÇLARI

 • Kama Pres

  Genel Başvuru Kama Pres

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Kama Pres

  Ref: - 603665

  İşin Tanımı Güneşli'deki Mobilya ve Sanayi Tekerleği imalatı yapan Fabrikamızın Kalıphane,Plastik Enjeksiyon ve Üretim Bölümlerinde yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Endütri Meslek Lisesi,Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okullarından mezun, Bay/Bayan genç elemanlar alınacaktır.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Stok Planlama ve Tedarik Personeli Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Planlama ve Tedarik Personeli

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612678

  İşin Tanımı Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip STOK PLANLAMA VE TEDARİK PERSONELİ aramaktadır. Ürünlerin satışlarının analiz edilmesi ve stok seviyelerinin belirlenmesi, Tedarikçilere siparişlerin geçilmesi ve iletişim halinde olunarak sipariş durumlarının sorgulanması, Şirket içi müşterilerin (Satış ve Pazarlama Departmanlarının) ürün/stok/tedarik ihtiyaçlarının karşılanması, Fazla stoklu ürünlere ait gerekli aksiyonların alınması.

  Aranan Nitelikler Tedarik Zinciri ve Stok konusunda minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, SAP tecrübesi olan, Analitik düşünce yönü güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Hızlı Tüketim Ürünleri Satınalma Müdürü Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hızlı Tüketim Ürünleri Satınalma Müdürü

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG/HTÜSM - 612605

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret portalı için "HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATINALMA MÜDÜRÜ" aramaktayız. Büyük firmalarla aylık kampanyalarla alakalı marj vade ve fiyat görüşmelerini gerçekleştirecek Spot ürün alımı yapacak Stok ve fiyat yönetimini gerçekleştirecek Ürünlerin sevkiyat sürecini yönetecek

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim sektöründe satınalma tecrübesi olan Üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Kampanya yönetimi konusunda bilgi sahibi

 • Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Satın Alma Uzmanı Agrobest Grup Tarım İlaçları

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Uzmanı

  Agrobest Grup Tarım İlaçları

  Ref: - 611920

  İşin Tanımı Merkezi İzmir’de bulunan, zirai ilaç üretimi ve satışı konusunda ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, sektörünün öncüsü firmamızın, Satın alma birimi bünyesinde görevlendirilmek üzere "Satın Alma Uzmanı” aramaktayız. İhtiyaç duyulan mal ve hizmet doğrultusunda en uygun tedarikçinin bulunması, Pazar, ürün ve fiyat araştırmalarında kaynakların etkin kullanılması, İhtiyaçların en uygun fiyat ve zamanda temin edilmesinin sağlanması, Alternatif tedarikçi araştırmalarının yapılması ve tüm tedarikçilerle etkin iletişim kurulması.

  Aranan Nitelikler Microsoft Office Programlarını etkin kullanabilen, İkna ve pazarlık kabiliyeti yüksek, Yüksek etik değerlere sahip, dürüst, çalışkan, Takım arkadaşları ve tedarikçilerle etkin iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Bay veya bayan Aktif araç kullanabilen

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Satınalma Müdürü ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Manisa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Müdürü

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2611 - 611693

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Satınalma Müdürü" arıyoruz. Satınalma sürecinin yürütülmesi, Satış siparişlerine bağlı olarak stokların kontrolleri, Hammadde ve yarımamül siparişlerinin planlanlanması, malzemelerin zamanında tedarik edilmesinin koordine edilmesi, Fabrika içerisindeki hammadde ve yarımamül depolarının sorumluluğunun yürütülmesi, Tedarikçi değerlendirme ve seçim işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve alternatif tedarikçi arayışında bulunulması, Ekibinin yönetilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak tercih nedenidir. Üretim sektöründe, benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, ISO Yönetim Sistemleri, Kanban Hesaplama ve Yönetme, talaşlı imalat konularında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve ileri düzey Excel kullanan, ERP ve MRP konularında bilgili, Analitik, sonuç odaklı çalışabilen, araştırma yönü kuvvetli, Müzakere ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İyi ekip yönetebilen, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Mebant İzolasyon Ve Bant A.Ş.

  Satınalma Sorumlusu Mebant İzolasyon Ve Bant A.Ş.

  İzmir, Manisa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Sorumlusu

  Mebant İzolasyon Ve Bant A.Ş.

  Ref: - 611311

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Manisa MOSB'de otomotiv ve beyaz eşya yan sanayi alanında faaliyet gösteren fabrikamıza; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim yapılan fabrikalarda satın alma konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Strese dayanıklı, Problem çözme becerisi olan ve ikna kabiliyeti yüksek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan, SATINALMA SORUMLUSU ARIYORUZ.

 • Mudo

  Mudo Concept - Satınalma Uzmanı Mudo

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mudo Concept - Satınalma Uzmanı

  Mudo

  Ref: M-CTDKUUY - 610970

  İşin Tanımı Mudo Concept Dekoratif & Kişisel Aksesuar , Mobilya ürün Gruplarımızda görevlendirilmek üzere; Satınalımı yapılan ürünlerle ilgili yurtdışı firmalarla iletişim kurmak, sipariş ve üretim sürecini takip etmek, ithalat dökümanlarını hazırlamak görevlerinin yerine getirilmesinden sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı satınalma ve ilgili ithalat prosedürleri konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, esnek saatlerde çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir

 • Mudo

  Hazır Giyim Satınalma ve Üretim Takip Uzmanı Mudo

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hazır Giyim Satınalma ve Üretim Takip Uzmanı

  Mudo

  Ref: M-HGSAU1 - 610956

  İşin Tanımı Yurtdışında üretim ve satınalması yapılacak hazırgiyim ürünlerinin; Fiyatlandırılması, siparişlerinin verilmesi, üretim sürecinin takip edilmesi, renk, kumaş ve ölçü kritiklerinin yapılmasının denetlenmesi ve raporlanması, Ürünlerin yükleme, ithalat operasyonu, gümrük ve ödeme takibinin yapılarak istenen standartlarda, depoya girişinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Üretici firmada ve / veya mümessil ofiste müşteri temsilcisi pozisyonunda 3 yıl deneyimli, Araştırma ve kalite bilincine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Satın Alma Görevlisi Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Görevlisi

  Meskar Yapı Malzemeleri

  Ref: - 610790

  İşin Tanımı Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satın Alma Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen satınalma iş süreçlerinde deneyimi olan, İletişim becerisi güçlü, analitik düşünebilen, Bursa il sınırları içerisinde ikamet eden, 28-40 yaşları arasında BAYAN veya askerlik görevini yapmış BAY personeller alınacaktır.

 • Kampanya Elektronik

  Gsm Aksesuar Satınalma Sorumlusu Kampanya Elektronik

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gsm Aksesuar Satınalma Sorumlusu

  Kampanya Elektronik

  Ref: AKS-SOR - 610666

  İşin Tanımı Turkcell iletişim merkezlerinde satışı yapılan Gsm ürünleri ve aksesuarlarının satın alması ile ilgili tüm süreçleri yönetmek, Ürün tedariği, etkin stok takibi ve kontrolü ile ilgili süreçleri doğru ve sistemli olarak yönetebilmek, Stok giriş ve çıkış hareketlerine uygun raporlama ve dosyalama düzeni geliştirmek, Ürünlerin mağazalara sevk edilmesi ile ilgili depo düzenini kurmak ve sürecin sağlıklı olarak devamlılığını sağlamak, İlgili kurumlar, şirketler, distribütör firmalar ve çalışanlarla sürekli koordinasyon ve iletişim halinde olmak, Ürünlerin tedarik edilmesi sırasında karşılaşabilecek sorunları çözmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen telekomünikasyon sektöründe satınalma ve lojistik alanında tecrübeli, Lojistik operasyonunun gerçekleştirilmesi ve takibi konusunda deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen LOGO TIGER programını bilen, Sektör maliyet takibi ve analizleri yapacak, Üst yönetime periyodik olarak raporlama yapabilecek, İç ve dış müşterilerle iletişim düzeyde ve insan ilişkilerinde başarılı, Hızlı karar verip, analitik düşünebilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.

 • Reed Türkiye

  Satınalma Birim Yöneticisi Reed Türkiye

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Birim Yöneticisi

  Reed Türkiye

  Ref: PUR102014 - 610241

  İşin Tanımı 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı otomasyon alanında faaliyet gösteren yabancı menşeili bir müşterisinde değerlendirmek üzere, "Satınalma Birim Yöneticisi" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, 3- 4 yıl üretim sektöründe satınalma deneyimi olan, Stok yönetimi ve takibi süreçlerine hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Harketli ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 609947

  İşin Tanımı Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Satınalma Departmanımızda görevlendirilmek üzere Satınalma Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pazar ve fiyat analizleri yapabilen Tedarikçi ilişkilerini yürütecek, Muhasebe programı üzerinde satınalma süreçlerinin takibini yapabilecek Malzeme ve hizmet alımlarını,satınalma prosedürüne uygun olarak gerçekleştirecek, Satınalma tekliflerini toplayarak onaya sunacak, Tedarikçi firmalara iletilen siparişleri yakından takip ederek,doğru ve zamanında terminini sağlayacak, Maliyet analizlerini yapacak, Tedarikçileri değerlendirebilecek, İadelerin kontrollü olarak yapılmasını sağlayabilen, fiziki ve evrak takiplerini yapabilen Üniversite mezunu MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş,ilişki yönetiminde başarılı,prezantabl, İkna ve müzakere becerileri gelişmiş, Anadolu yakasında ikametgah eden (Tercihen Ümraniye civarında) Bay/bayan

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İtlahat Sorumlusu ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İtlahat Sorumlusu

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: İZ01 - 609867

  İşin Tanımı Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde, Satın Alma Müdürlüğüne bağlı çalışacak "İthalat Uzmanı” pozisyonu adaylarından aşağıda belirtilen kriterleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret - Gümrük Mevzuatı konularında uygulamalı bilgi sahibi, Tercihen, sektörel dış satınalma deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl tecrübeli,

 • Adecco Bakırköy

  Aksesuar Satın Alma Sorumlusu Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksesuar Satın Alma Sorumlusu

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKASS0914 - 609690

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre'de, 60'tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için "Aksesuar Satın Alma Sorumlusu" aramaktayız. İhtiyaç duyulan mal ve hizmet doğrultusunda en uygun tedarikçinin bulunması, Pazar, ürün ve fiyat araştırmalarında kaynakların etkin kullanılması, İhtiyaçların en uygun fiyat ve zamanda temin edilmesinin sağlanması, Alternatif tedarikçi araştırmalarının yapılması ve tüm tedarikçilerle etkin iletişim kurulması.

  Aranan Nitelikler Lise, MYO ve Üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun, Fermuar, çıt çıt,düğme, dokuma, astar vb. satın alımında en az 4 yıl piyasa tecrübesi olan, Microsoft Office Programlarını etkin kullanabilen, İkna ve pazarlık kabiliyeti yüksek, Yüksek etik değerlere sahip, dürüst, çalışkan, Takım arkadaşları ve tedarikçilerle etkin iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Canlı Otomotiv

  Satın Alma Uzmanı Canlı Otomotiv

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Uzmanı

  Canlı Otomotiv

  Ref: - 609483

  İşin Tanımı 1986 yılında İzmir'de kurulmuş olan firmamız, binek ve hafif ticari araçların toptan oto yedek parça satışını yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ilgilendiğimiz araç grupları, Renault, Fiat, Opel , Peugeot, Volkswagen ve Hyundai'dir. Ekol grubunun üyesi olan firmamız, aralarında Ac Delco, Febi, Federal Mogul, Hattat, Mahle, Mapa, Maysan Mando, Sismak gibi Türkiye'nin önemli tedarikçilerin bulunduğu 120 markanın bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca İtalyan LPR firmasının Türkiye distribütörlüğü ile birlikte CNL markası altında ithalat yapıyoruz. 40 personel ile 3.500 m2 depoda 20.000 referansın üzerinde hazır stok ile çalışıyoruz. Şimdi ekibimizi güçlendirmek için; Yapılmış Olan Satın Alma Fiyat Anlaşmalarını Gerekli Durumlarda Revize Etmek ve Onaya Sunmak, Firmalarla Anlaşma Görüşmelerini Yapmak, Yapılan Anlaşmalar Çerçevesinde Oluşan Malzeme Alış Fiyatlarını Yönetici Onayına Sunmak, Şirketin Mal Kabul, Sevkiyat ve Stok Faaliyetlerini Hedef, Strateji ve Prosedürlerine Uygun Olarak Yürütmek, görevlerinde bulunabilecek '' SATIN ALMA UZMANI '' aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Oto Yedek Parça Sektörüne Vakıf, İlgili Birimde En Az 3 Yıl Tecrübeli, MS Office Programlarını Çok İyi Derecede Kullanabilen, Yazılı ve Sözlü İletişim Becerisi Gelişmiş, Teknik Malzeme Bilgisi Olan, Raporlama Teknikleri Konusunda Beceri Sahibi.

 • Gizia Moda

  Kumaş Arge ve Satın Alma Asistanı Gizia Moda

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Arge ve Satın Alma Asistanı

  Gizia Moda

  Ref: Kumaş St.Asist. - 609277

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın Genel Merkez adresinde Kumaş Satın Alma servisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen İş tanımlarına uygun ; Kumaş satın alma sorumlusunu asiste edebilecek Tasarım ekibinin seçtiği kumaşlar doğrultusunda model dikilmesi için numune tedarik edebilecek, Alınan her türlü malzemenin kaydını tutacak, Üretim için gerekli kumaş araştırmalarını yaparak gerekli bilgileri zamanında teslim edecek, Kumaş kalitesinde sorun yaşanması durumunda tedarikçilerle konuşmak ürün kalitesinin arttırılmasını sağlayacak, Tedarikçilerle olan sözleşme çalışmalarını takip edecek, Kumaş üzerinde yapılabilecek her türlü işlemin takibini yapmak sonuçlandıracak İhtiyaç duyulan kumaşları, uygun şekilde programlayacak, Piyasa takibinin yapılması ve rakip analizlerinin gerçekleştirebilecek, Gerekli analiz ve raporlamalar yapacak, " Yurt İçi ve Yurt Dışı Kumaş Arge Satın Alma Asistanı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Satın alma süreciyle ilgili 1-2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Piyasa araştırması, kumaş ve fiyat analizi konusunda deneyimli, Analitik düşünen, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Modayı ve trendleri yakından takip eden,

 • Miss Poem

  Dış Satın Alma Uzmanı Miss Poem

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Satın Alma Uzmanı

  Miss Poem

  Ref: DSU - 608957

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Dış Satın Alma Sorumlusu" aramaktayız * Yeni tedarikçiler araştırmak suretiyle Miss Poem standartlarına uygun tedarikçileri mevcut tedarikçi portföyüne eklemek, mevcut tedarikçilerle de iyi ilişkiler sürdürerek tedarikçi portföyünü geliştirmek, * Modayı ve trendleri yakından takip ederek piyasa araştırması yoluyla Koleksiyona uygun olabilecek modelleri belirlemek * Siparişlerin üreticiden depoya girinceye kadar olan bütün aşamalarında ürünlerin istenen kalite standartlarında, istenen terminle ve en uygun fiyatla tedariğini gerçekleştirmek. * Sorumlu olduğu ürün grubunun kalite kontrol ve güvence süreçlerini takip etmek ve gerekli durumlarda aksiyonların alınmasını sağlamak. * Şirketin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin temin edilebilmesi için gerekli kaynak ve fiyat araştırmalarının alternatifli olarak yapılması, tekliflerin alınmas * Tedarikçilerden alınan tekliflerin karşılaştırılması, analiz edilmesi, maliyet iyileştirici faaliyetlerin yürütülmesi * Tedarikçi ürün ve hizmetlerin, gelen fatura ve ödemelerin ve sözleşme süreçlerinin takip edilmesi * Ürün ve hizmet alınan firma performanslarının takibi ve analizi * Satınalma raporlamalarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen dış ticaret mevzuat bilgisi ve tekstil teknik bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme becerileri gelişmiş, Araştırmacı ve meraklı, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı,

 • Adil Işık Group

  Satınalma Asistanı Adil Işık Group

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Asistanı

  Adil Işık Group

  Ref: STNALM2014 - 608956

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile hazır giyim sektörünün dinamik ve gelişen bir markası olan ve bulunduğu yere değer katan; satın alırken ve kullanırken kadınları mutlu eden bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak ' Satınalma Asistanı' arıyor.

  Aranan Nitelikler Genel Müdürlük ve mağazaların ihtiyacı olan üretim dışı malzemelerin (ambalaj, sarf malzemeler, basılı işler, teknik ekipmanlar vb.) satınalmasında görev alacak, Satınalma Yöneticisine bağlı olarak çalışacak, Üniversite mezunu, Satınalma konusunda en az bir yıl deneyimli, Tercihen Nebim - Winner programını bilen, raporlama yapabilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan, Organizasyon becerileri gelişmiş, Tercihen perakende sektöründe tecrübesi olan, İletişimi kuvvetli, dışa dönük, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Satınalmada kariyer hedefleyen, öğrenmeye açık, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar

 • Reed Türkiye

  Purchasing Manager Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Purchasing Manager

  Reed Türkiye

  Ref: PM0914 - 607885

  İşin Tanımı Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. Reed Turkey ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Currently we are looking for a 'Purchasing Manager' to work in one of the local company in Gebze. Procurement of direct and indirect materials from local and global suppliers; especially technical production materials (i.e; steel, glass, etc.) Procurement of outsourced production (end product and/or semi-finished production) Track quality and logistics processes of purchased goods, Discover new suppliers meeting company standards, Secure compliance with HSE regulations, Conduct analysis of raw material pricing studies, Management of production and supplier time coordination, contract terms and negotiations, Meet deadlines of internal/external clients, Willing to work in Gebze.

  Aranan Nitelikler University degree, At least 10 years of purchasing experience, Knowledge in global outsourcing and procurement in foreign markets, Experience in leading outsourced production (end product and/or semi-finished production), Proven expertise in change management, Experience in high-number team management, Previous involvement in HSE issues, Previous involvement in following quality and logistics of purchased items/outsouced production, Advanced level in English, Good analytical, communication, influential and leadership skills Customer needs orientation, Strategic thinking, For male candidates military service completion is obligatory.

 • Altınbaş Mücevherat

  Pırlanta Alım Sorumlusu Altınbaş Mücevherat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pırlanta Alım Sorumlusu

  Altınbaş Mücevherat

  Ref: AMPRALM - 607696

  İşin Tanımı "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta, Onsa markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. PERA, Sultanahmet merkez ofiste görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip ‘Pırlanta Alım Sorumlusu' arıyor: Pırlanta Alım Sorumlusu; üretim aşamasında ihtiyaç duyulan Yurtiçi ve Yurtdışı firmalardan değerli taş siparişlerin takibi yapmak, satış-stok takibinden yola çıkarak belirlenen üretim planlaması doğrultusunda alım-üretim faaliyetlerinin düzenli ve akıcı bir şekilde devamlılığını sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler ’’Pırlanta Alım Sorumlusu’’ pozisyonu için; Üniversitelerin Gemoloji, Takı Tasarımı, Kuyumculuk Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Mücevher sektöründe deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen HRD, GIA ve IGI kurumlarından değerli taş eğitimi bulunan, Analitik yönü kuvvetli, Ekip yönetebilme özelliğine sahip, MS Ofis programlarına hakim.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka