ARAMA SONUÇLARI

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İtlahat Sorumlusu ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İtlahat Sorumlusu

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: İS01 - 609867

  İşin Tanımı ** Projelere ait ithalat kalemlerinde mevzuat ve sözleşmeye uygun olarak ithalat işlemlerinin koordine etmek. ** Tesellüm ile ilgili lojistik faaliyetleri koordine etmek. ** Gümrük hizmetleri tedarikçisi ile koordinasyonu sağlamak. ** Gümrük işlemleri ile ilgili belgeleri mevzuata uygun olarak temin ederek ilgili tedarikçi, makam ve kurumlara zamanında teslim etmek. ** Tedarikçi firmalardan orijinal faturaları ve tedarik ile ilgili paket listelerini alıp ilgili departmanlara iletmek. ** Gümrük hizmetleri tedarikçisinin içinden çıkamadığı durumlarda bizzat vereceği açıklamalar ve yerinde sunacağı dokümanlar ile işlemleri hızlandırmak ve gümrük çekim işleminin çözülmesini sağlamak. ** Gümrük hizmetleri tedarikçisinin noter tasdik ile ilgili dokuman bazında isteklerini Muhasebe Departmanı ve Hukuk işleri ile görüşüp sağlamak. ** Tedarikçi firmalardan gelen eksik ve hasarlı ürünlerin tespitini depo yetkililerinin yapmasına müteakip gerekli bildiriyi tedarikçi firmaya ilgi hasar fotoğrafları ile yapmak. ** Tedarikçi fatura ve gönderi evraklarının uygunluğunu ürün çıkmadan önce Tedarikçi ile gerekli yazışmaları yapıp, sağlamak. ** Özellikle sac ve havaleli ekipman tedarikinde gerekli gümrük ve sayım işlemlerinde bizzat işin başında depo yetkilileri ile beraber bulunmak. ** Ürünün depoya kadar gelmesi işlemlerinde bizzat işin başında bulunmak.

  Aranan Nitelikler ** Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, ** Dış Ticaret Bilgisi olan, ** Gümrük Mevzuat Bilgisi olan, ** İyi derecede İngilizce bilen, ** Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde, Satın Alma Müdürlüğüne bağlı çalışacak "İthalat Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

 • Sapro Temizlik Ürünleri

  Satınalma Asistanı Sapro Temizlik Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Asistanı

  Sapro Temizlik Ürünleri

  Ref: SAT-01 - 609538

  İşin Tanımı Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 2013 yılında 210. sırada olan SAPRO A.Ş., kendi kategorisinde İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. -Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokulllarının ilgili bölümlerinden mezun, -Satınalma konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, -MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, -Yoğun iş temposunda çalışabilecek, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış, -Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Silivri güzergahında-servisimiz mevcuttur )

  Aranan Nitelikler

 • Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Satin Alma/şöför Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satin Alma/şöför

  Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 609536

  İşin Tanımı KAKTÜS MODA FİRMAMIZA; AKSESUAR VE KUMAŞ PİYASASINI BİLEN B SINIFI EHLİYETLİ GENÇ DİNAMİK ŞOFÖR/DIŞ SATIN ALMA İŞLERİNE BAKACAK BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İstenen ürünü eksiksiz ve hızlı şekilde en iyi şartlarda temin eden, Üretime giren ürünlerin aksesuar teminini yapabilecek, Planlı çalışabilen ve analitik düşünebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Aktif, çalışkan, sistemli ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın. Ehliyeti ve şoförlüğü olan, Merter,Osman bey,Zeytinburnu piyasasını bilen

 • Belde Group

  Satin Alma Sorumlusu Belde Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satin Alma Sorumlusu

  Belde Group

  Ref: 0003 - 609408

  İşin Tanımı Satın Alma Sorumlusu Proje departmanından gelecek detaylarla göre alım yapabilecek, Yapı malzemeleri, detay ve muadil bilgileri olan Tercihen Ofis programları (özellikle excel ) ve AutoCAD konusunda bilgili, En az 3 yıl benzer iş tecrübesi olan, Tercihen yapı inşaat malzemesi alımlarında tecrübeli, B sınıfı ehliyete sahip, Askerlik görevini tamamlamış Beylikdüzü, Bakırköy ve Kadıköy de ofisleri bulunan firmamız için;

  Aranan Nitelikler

 • Gizia Moda

  Kumaş Arge Ve Satın Alma Asistanı Gizia Moda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Arge Ve Satın Alma Asistanı

  Gizia Moda

  Ref: Kumaş St.Asist. - 609277

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın Genel Merkez adresinde Kumaş Satın Alma servisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen İş tanımlarına uygun ; Kumaş satın alma sorumlusunu asiste edebilecek Tasarım ekibinin seçtiği kumaşlar doğrultusunda model dikilmesi için numune tedarik edebilecek, Alınan her türlü malzemenin kaydını tutacak, Üretim için gerekli kumaş araştırmalarını yaparak gerekli bilgileri zamanında teslim edecek, Kumaş kalitesinde sorun yaşanması durumunda tedarikçilerle konuşmak ürün kalitesinin arttırılmasını sağlayacak, Tedarikçilerle olan sözleşme çalışmalarını takip edecek, Kumaş üzerinde yapılabilecek her türlü işlemin takibini yapmak sonuçlandıracak İhtiyaç duyulan kumaşları, uygun şekilde programlayacak, Piyasa takibinin yapılması ve rakip analizlerinin gerçekleştirebilecek, Gerekli analiz ve raporlamalar yapacak, " Yurt İçi ve Yurt Dışı Kumaş Arge Satın Alma Asistanı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Satın alma süreciyle ilgili 1-2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Piyasa araştırması, kumaş ve fiyat analizi konusunda deneyimli, Analitik düşünen, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Modayı ve trendleri yakından takip eden,

 • Altaş Yapı Sanayi

  Teknik Satinalma Uzmani Altaş Yapı Sanayi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Satinalma Uzmani

  Altaş Yapı Sanayi

  Ref: SAU-A02 - 607760

  İşin Tanımı Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıklarının Toplanması - Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında faaliyet gösteren ve bünyesinde 3.500 den fazla çalışanı, 600 den fazla araçlık filosuyla sektörde önemli bir konuma sahip firmamızın Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "Teknik Satınalma Uzmanı” aramaktayız. Her türlü sarf ve hizmet satınalmalarında istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak sürecin yönetilmesi, Hizmet üretim alanımızla ilgili makine ve ekipman teknolojilerinin takip edilmesi, Şirket bünyesinde bulunan kamyon ve diğer araçların servis hizmeti satınalmalarının yapılması ve takibi, Fiyat ve tedarikçi araştırması yaparak alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmalarda görev alınması, Depoların kontrol edilmesi ve malzeme sevkiyatının organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Makine, Motor, Mekatronik vb.) Satınalma konusunda en az 2-3 yıl deneyimli (Tercihen kamyon grubu, servis ve yedek parça gibi teknik satınalmalarda) MS Office (özellikle Excel) ve ERP programlarını kullanabilen, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın; disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay.

 • Tekzen Yapı Market

  Satın Alma Asistanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Asistanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: SAA - 606536

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük Bünyesinde değerlendirilmek üzere; aşağıda belirtilen özelliklere sahip, yetiştirilmek üzere "Satın Alma Asistanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi kuvvetli, Ticari farkındalığı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İyi düzeyde Excel kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kampanya Elektronik

  Satinalma Uzman Yardimcisi Kampanya Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satinalma Uzman Yardimcisi

  Kampanya Elektronik

  Ref: - 606008

  İşin Tanımı Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, satınalma departmanında görevlendirilmek üzere SATINALMA UZMAN YARDIMCISI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen satınalma tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve takip yeteneği kuvvetli, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen 25-30 yaş aralığında,

 • Çapa Medikal

  Satınalma Uzmanı Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Uzmanı

  Çapa Medikal

  Ref: SAU-09-2014 - 605254

  İşin Tanımı 1987 Yılında Sarf Medikal Malzemeleri Satışına başlayan Çapa Medikal " Kendi vücudumuzda kullanılmasını istemediğimiz hiçbir ürünü satmayacağız." Sloganıyla insanımıza değer veriyor, yolumuza devam ediyoruz. Siz de her geçen gün büyüyen ailemize katılmak isterseniz aşağıdaki kriteri sağlamanız yeterli. · Şirketin genel stratejileri, politikaları ve kuralları çerçevesinde İhtiyaç duyulan ürün, malzeme ve hizmetlerin tedariği için gerekli satın alma faaliyetlerini yürütmek. Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak. Harcama birimleri ile koordineli olarak teknik şartnamelerin hazırlanmasını sağlamak. Satınalma sürecindeki ilgili dokümanların hazırlanması, dosyalanması ve teslim alınan evrakın uygunluk kontrolünün yapılması ile ilgili faaliyetleri koordine etmek ve denetlemek. Yaptığı işin kalitesinden sorumlu olmak ve kendi sorumluluk alanı içerisinde gerçekleştirilen işin kalitesini kontrol etmek. Görev alanı ile ilgili olarak yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, Sarf medikal ve medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen

 • Kama Pres

  Genel Başvuru Kama Pres

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Kama Pres

  Ref: - 603665

  İşin Tanımı Güneşli'deki Mobilya ve Sanayi Tekerleği imalatı yapan Fabrikamızın Kalıphane,Plastik Enjeksiyon ve Üretim Bölümlerinde yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Endütri Meslek Lisesi,Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okullarından mezun, Bay/Bayan genç elemanlar alınacaktır.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Satınalma Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Stajyeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: SS01 - 603274

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde; işkur istihdam projesi kapsamında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4 ay boyunca haftada 6 gün staja devam edebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ms Office programlarına hakim, "Satınalma Stajyeri" aramaktayız.

 • Zenginler Giyim

  Aksesuar Satınalma Zenginler Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksesuar Satınalma

  Zenginler Giyim

  Ref: AKS-14 - 602925

  İşin Tanımı Bayan dış giyim ağırlıklı çalışan Sultanbeyli de ki tekstil fabrikamızda aşağıdaki işleri organize edecek Aksesuar Satınalma da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Üretime girecek modeller için aksesuar planlamasını, Teknik föye veri girişlerini , Alımı yapılan aksesuarların sevk ve stok takiplerini , Kalite kontrollerini yapmak, Aksesuarların zamanında ulaştırılmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tekstil veya İşletme Bölümlerinden mezun, Dokuma Konfeksiyon aksesuarları satınalma çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli, Aksesuar satınalması ve planlamasında deneyimli, Sorumluuk duygusu gelişmiş, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, Adaylar ile görüşmeler yapılacaktır.

 • Mey İçki

  Satınalma Sorumlusu Mey İçki

  Bilecik Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Sorumlusu

  Mey İçki

  Ref: SSB - 602548

  İşin Tanımı Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B,Baileys, Gordon’s ve Kayra Sarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. İş Tanımı Fabrika departmanları tarafından talep edilen hammade, malzeme ve hizmet alımı içerikli ihtiyaç malzemelerin piyasa araştırması yapılarak, piyasaya tekliflerini hazırlamak ve alınan teklifler doğrultusuna siparişlerin satınalma sürecini tamamlamak.

  Aranan Nitelikler Bilecik Fabrikasında görev alacak; Üniversitelerin iktisat, işletme ekonomi, malzeme yönetimi veya mühendislik bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda en az 1yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis ve Sap MM Modülü uygulamalarına hakim, Disiplinli, stresli ortamlarda çalışabilen, Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Arda Mühendislik

  Satın Alma Elemanı Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Elemanı

  Arda Mühendislik

  Ref: - 602384

  İşin Tanımı İnşaat sektöründe satın alma departmanında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl inşaat sektöründe çalışmış, Teknik malzeme bilgisi olan, Yazılı sözlü iletişim becerisi yüksek, Mc Office programlarına hakim, Şantiye için onaylı ve alternatif tedarikçi listelerini hazırlayıp güncelleyecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Bay-bayan eleman aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Elemanı Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSATALM02 - 602179

  İşin Tanımı Ankara'da yürütmekte olduğumuz Kamu Binası ve büyük konut inşaat projelerinde görevlendirilmek üzere; aşağıdaki niteliklere uygun SATINALMA ELEMANI aranmaktadır. Şantiyedeki bölümlerden talep edilen malzeme ve hizmet alımları kapsamında tedarikçi araştırmak, alımları gerçekleştirmek ve kontrollerini yapmak, Şantiyedeki hizmet ve malzeme alımlarındaki yazışmaları yapmak, onaylarını almak ve arşivlemek, Şantiye için onaylı ve alternatif tedarikçi listelerini hazırlamak ve güncellemek, Malzeme ve hizmet satın alma tespiti çalışmalarında; ürünün satınalma şartlarına uygunluğunun sağlanmasını koordine etmek Şantiyedeki tedarikçilerin değerlendirilmesini yapmak, yeni tedarikçiler bulmak, Merkezle koordineli olarak merkezden satınalması gerçekleştirilecek hizmet ve malzeme alımlarını koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Lise, tercihen Yüksekokul & Üniversite mezunu, Bina inşaatları tercihen Hastane veya Otel projelerinde satın alma süreçlerinde tecrübeli, İnşaat, elektrik, mekanik malzemelerin satın almasında deneyimli, Tercihen sözleşme (kontrat) hazırlama konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tedarikçi portföyü olan ve tedarikçi ilişkileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Ms Office uygulamalrına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yapmış, Bay,

 • Liv Hospital Group

  Ameliyathane Depo Görevlisi Liv Hospital Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Depo Görevlisi

  Liv Hospital Group

  Ref: ADG0814 - 600379

  İşin Tanımı Ameliyathane deposunun işleyişine ve gerekli raporlamaların yapılmasına destek olabilecek "Ameliyathane Depo Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen, Tercihen tıbbi malzeme bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Etis Lojistik Aş.

  Endüstri Mühendisi Etis Lojistik Aş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Etis Lojistik Aş.

  Ref: End Müh - 599949

  İşin Tanımı İlgili birimlerin iş planlamaları doğrultusunda iş süreçlerine destek vermek, İş süreçlerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmak, Maliyet, verimlilik ve performans analizlerini yapmak, İşin gerektirdiği farklı iş birimleri ile koordineli çalışmak, İşi ile ilgili süreçlerin araştırılması ve raporlanması, süreçlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Satış, İş Geliştirme, Operasyon, Filo, Satın Alma bölümlerinde görev alacak, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği fakültesinden mezun, Tercihen Taşımacılık, Lojistik konularında en az 2 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Raporlama ve analiz yeteneği gelişmiş Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

 • Evidea.com

  Operasyon Uzmanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Uzmanı

  Evidea.com

  Ref: OU2014-1 - 598310

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Alanında lider olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile e-ticaret sektöründe hızla büyümeye devam ediyor. Satın Alma ve Ürün Yönetimi Departmanımızda Operasyon Uzmanı olarak görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Tercihen lisans veya ön lisans mezunu, E-ticaret, perakende veya üretim sektöründe operasyonel süreçler konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, pratik çözümler getirebilen, Takım içinde uyumlu çalışabilen, iletişimi kuvvetli, İlişki kurma ve yürütme becerilerine sahip, Tempolu ortamda çalışmaktan keyif alacak, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Evidea.com

  E-Ticaret Kategori Yöneticisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Kategori Yöneticisi

  Evidea.com

  Ref: EKY2014-1 - 598306

  İşin Tanımı E-ticaret sektöründe hızla büyüyen yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibini genişletiyor. Koşuyolu merkez ofisimizin Satın Alma ve Ürün Departmanında Kategori Sorumlusu olarak görev alacak, belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler E-ticaret sektöründe, satın alma, kategori yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim İkna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı Sektörü ve pazarı takip eden İlişki kurma ve yönetme konularında başarılı ve takım çalışmasına yatkın Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden Aktif olarak araç kullanabilen

 • Doğapark

  Satınalma Uzmanı Doğapark

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Uzmanı

  Doğapark

  Ref: SAT-001 - 594438

  İşin Tanımı - PİYASA ARAŞTIRMALARINDA BULUNARAK, ALTARNETİF MALZEME VE TEDARİKÇİ LİSTESİNİN OLUŞTURULMASI, - NETSİS PROGRAMI ÜZERİNDEN SATINALMA SÜREÇLERİNİN TAKİBİNİ YAPACAK, - MALZEME VE HİZMET ALIMLARININ SATINALMA PROSEDÜRÜNE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, - SATINALMA TEKLİFLERİNİ TOPLAYARAK ONAYA SUNULMASI, - TEDARİKÇİ FİRMALARA İLETİLEN SİPARİŞLERİN YAKINDAN TAKİP EDİLEREK, MALZEMENİN DOĞRU VE ZAMANINDA TEMİNİNİN SAĞLANMASI, - MALİYET ANALİZLERİNİN YAPILMASI, - TEDARİKÇİLERİN DENETLENMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İLE İLGİLİ SİSTEM KURULMASI, GİBİ SÜREÇLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE ROL ALACAK SATINALMA UZMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - TERCİHEN NETSİZ PROGRAMINI KULLANABİLEN - İNŞAAT, İMALAT, PEYZAJ,HIRDAVAT KONUSUNDA İŞ TECRÜBESİ OLAN - ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ - EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ - B SINIFI EHLİTİ OLAN - İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE KOCAELİ / GEBZE,ÇAYIROVA,DARICA BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN - BAY/BAYAN ADAYLAR

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka