ARAMA SONUÇLARI

 • ZNG MODA A.Ş

  Kumaş Satınalma Sorumlusu ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Satınalma Sorumlusu

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: KMS-15 - 618841

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris''te bulunan Fransız markasıdır. Tekstil Firmamızın Türkiye şubesi olan Bomonti / Şişli'de aşağıdaki işleri organize edebilecek bir takım ekibi arıyoruz. Üretime girecek modeller için kumaşların planlamasını, Teknik föye veri girişlerini , Alımı yapılan ürünlerin sevk ve stok takiplerini , Kalite kontrollerini yapmak, Ürünlerin zamanında ulaştırılmasını sağlamak, Tedarikçiler ile görüşmeler sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tekstil veya İşletme Bölümlerinden mezun, Dokuma Konfeksiyon ve kumaş satın alma çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli, Kumaş satın alması ve planlamasında deneyimli, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, Adaylar ile görüşmeler yapılacaktır.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Satınalma Asistanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Asistanı

  Galeri İrfan Home AVM

  Ref: STAA002 - 618816

  İşin Tanımı Avcılar Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere "SATIN ALMA ASİSTANI" arayışı içerisindeyiz Mali işlerin düzgün işleyebilmesi adına veri girişlerinin evraklı bir biçimde zamanında kayda alınmasını sağlamak, Siparişi verilen ürünlerin Takibi Sipariş belgelerini Kontrol etmek ve belgeleri zamanında hazırlayıp sunmak. Verilen siparişler sonucunda firmalardan gelen faturaların; koşullara uygunluğunu, miktarını ve fiyatlarını kontrol etmek. Şirkete gelen evrakların kontrolünü dikkati ve doğru bir biçimde yapmak. Fiyat ve tedarikçi araştırmalarını yapmak, Ürün satışlarını takip edip, gerekli bilgilendirmeyi birim sorumlularına iletmek. Tedarikçi kapasitesine göre sipariş yerleştirmelerini yönlendirmek Sorumlu olduğu bölümün termin gecikmelerini takip edip raporlamak, Gecikmeleri öngörerek erken uyarılarla önlenmesini sağlamak, Termini uzun satın almalarında gerekli durumlarda destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi Mezunu - Tercihen MYO Mezunu Mobilya,züccaciye,ev tekstili,halı,beyaz eşya en azından bir tanesi ile ilgili tecrübeli En az 2 yıl sektör deneyimi olan Nebim Winner Mağazacılık programı konusunda deneyimli Satın Alma Sipariş, Teklif ve Evrak Takibi Yapabilecek, Analiz ve raporlama becerisine sahip olan Operasyon becerileri gelişmiş, işinde takipçi ve titiz çalışan, Ofis programlarına hakim ve raporlama yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 25-40 yaş arası Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Yapı Teknik Grup

  Satın Alma Sorumlusu Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Sorumlusu

  Yapı Teknik Grup

  Ref: - 618740

  İşin Tanımı Hırdavat,Nalburiye,Metal ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Grubumuzda Satınalma bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan Satınalma sorumlusu aramaktayız;

  Aranan Nitelikler • İnşaat, Nalburiye,Hırdavat ve Metal Sektöründe, satınalma konusunda en az 5 yıl tecrübeli • En az Lise mezunu • MS Ofiice uygulamalarına hakim • Tedarikçi İyileştirme, geliştirme faaliyetlerini yürütebilecek, değerlendirmesini yapabilecek, • Alternatif tedarik ve tedarikçi kaynakları araştırmalarında aktif rol alabilecek, • Piyasa fiyat oluşumlarını ve müzakere tekniklerini bilen • Malzeme kültürü, satınalma becerisi ve pazarlık edebilme yetenekleri bulunan • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Tercihen İstanbul Anadolu Yakası (Kartal-Pendik) ve Gebze bölgelerinde ikamet eden

 • GAZİ METAL MAMULLERI

  Makine Mühendisi GAZİ METAL MAMULLERI

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  GAZİ METAL MAMULLERI

  Ref: MM - 618749

  İşin Tanımı · SOĞUK HADDEHANE BÜNYESİNDE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ GÖREVLERİNDE ÇALIŞACAK.

  Aranan Nitelikler · MAKİNA MÜHENDİSLİK DİPLOMASINA SAHİP OLMAK · ASKERLİĞİNİ BİTİRMİŞ OLMAK · TERCİHEN SOĞUK HADDEHANE, ASİTLEME HATTI, TEMPER HATTI VEYA TAVLAMA HATLARINDA TECRÜBE SAHİBİ OLMAK · İYİ DERECEDE İNGİLİZCE OKUMA-YAZMA - KONUŞMA BECERİSİNE SAHİP OLMAK. · OFİS VE AUTOCAD (TERCİHEN MECHANİCAL) PROGRAMLARINI BİLİYOR OLMAK · TERCİHEN İKİ YIL İŞ TECRÜBESİNE SAHİP OLMAK. · KARASU ‘DA İKAMET EDİYOR OLMAK EDİYOR YADA İKAMET EDEBİLECEK

 • FTR MODA

  Planlama ve Satın Alma Sorumlusu FTR MODA

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama ve Satın Alma Sorumlusu

  FTR MODA

  Ref: - 618708

  İşin Tanımı MTK Sitesinde hizmet veren firmamız bünyesine '' PLANLAMA ve SATIN ALMA SORUMLUSU '' çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aksesuar Satınalma konusunda deneyimli, Piyasa koşullarını takip eden, Sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden Bayan Tekstil konusunda eğitim almış olması tercih sebebidir.

 • Otto Otomasyon

  Satın Alma Uzman Yardımcısı Otto Otomasyon

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Uzman Yardımcısı

  Otto Otomasyon

  Ref: OTTO3 - 618435

  İşin Tanımı Satın Alma Uzman Yardımcısı olarak şirketimiz bünyesinde çalışabilecek ve ; Satışı gerçekleşmiş ürünlerin, tam ve eksiksiz olarak alımını sağlamak ve işi sonlanana kadar takip etmek, Bütün proseslerde Satış ve Pazarlama ekibiyle koordinasyon içinde çalışmak, Şirketin politikaları çerçevesinde konu ile ile ilgili haftalık / aylık / yıllık raporları hazırlamak, Prosedürlerin sorumlu kıldığı diğer görevleri yerine getirmek, görevlerinde bulunabilecek, aşağıda yüklenilecek sorumlulukları yapabilecek '' SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen ve Tercihen NETSİS programını kullanabilen, Tercihen Isıtma Soğutma Sistemlerinde tecrübeli veya bu konuyu kendine ihtisas edinmek isteyen, Tercihen Aydınlatma ,Yangın ,CCTV ,Kartlı geçiş Sistemlerinde tecrübeli veya bu konuyu kendine ihtisas edinmek isteyen, Sürekli iyileştirme ve geliştirme odaklı olan, İkna kabiliyeti yüksek ve kendine güvenen, Analitik düşünme, planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Disiplinli, detaya önem veren ve zaman yönetimi kuvvetli olan, İletişim becerisine sahip ve insan odaklı, Takipçi ve çözüm odaklı, kendini geliştirmek isteyen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen 2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, BAY/BAYAN.

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Satınalma Sorumlusu ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Sorumlusu

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: SAS01 - 618229

  İşin Tanımı Şirketimizce yürütülen Askeri Gemi İnşa Projelerine ilişkin olarak ihtiyaç duyulacak malzemelerin satınalma faaliyetleri ile ilgili olarak; tedarikçi araştırması, teklif alınması, fiyat tespiti ve en uygun fiyata ulaşabilmek için gerekli pazarlığın yapılması, ödeme konuşlarının tespiti, sipariş verilmesi ve malzemenin tersaneye kadar geçen tüm süreçlerin noksansız yürütülmesinin yanı sıra tercihen dış satınalma faaliyetleri kapsamında dış ticaret mevzuatına uygun olarak dış satınalma faaliyetlerini yürütmek. Satın alma faaliyetlerinin ve verilen siparişin teklif alma aşamasından malzemelerin tersaneye intikaline kadar tüm safhalarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mühendislik (Tercihen Gemi İnşa) bölümlerinden veya (sektörde yüksek deneyim kazanmış) MYO mezunu olmak, * Gemi İnşa sektöründe "satın alma sorumlusu” pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli olmak, * Piyasa ve malzeme bilgisine sahip olmak, * Tercihen IFS programına vakıf, * Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Satınalma Sorumlusu/ Uzmanı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Sorumlusu/ Uzmanı

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: SSU01 - 617769

  İşin Tanımı Oracle E-İş Yönetim ve Oracle BI uygulama desteği vermek; yeni projelerde görev almak, İlgili bölümlerin ihtiyaç analizlerini, teknik tasarım ve geliştirmelerini yapmak, çözüm oluşturmak ve ilgili dokümantasyonu hazırlamak, İhtiyaç duyulan ek uygulamalar, entegrasyon arayüzleri, iş akışları ve raporları tasarlamak ve geliştirmek, Proje yönetimi konusunda temel bilgiye sahip olmak,

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Mühendislik ve Ekonomi bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe satınalma konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip, Kaynakları etkin ve verimli kullanma yetkinliğine sahip, Kontrat Yönetimi ve Tedarikçi İlişkileri Yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Satınalma Sorumlusu/ Uzmanı" aramaktayız.

 • Beşkardeşler Ltd.Şti

  Satın Alma Müdür - Uzman ve Asistanı Beşkardeşler Ltd.Şti

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Müdür - Uzman ve Asistanı

  Beşkardeşler Ltd.Şti

  Ref: - 617310

  İşin Tanımı Perakende marketler zincirimizin satın alma departmanında görevlendirilecek '' SATIN ALMA MÜDÜR - UZMAN ve ASİSTANI '' takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Micro programı ve MS Office programlarını kullanabilen, Planlama,Takip, Raporlama, Analiz ve Sunum görevlerini etkin bir şekilde gerçekleştirebilecek, çözüm odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Sistemli ve düzenli çalışma disiplinine sahip, iletişim becerisi yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, Gelişime açık, yaratıcı, dinamik, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, titiz, düzenli, disiplinli ve aktif, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Bay veya Bayan (Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.), Gıda Perakendeciliği Konusunda Deneyimli. NOT: Sadece Secretcv.com üzerinden yapılacak olan müracaatlar değerlendirmeye alınacaktır.

 • BIGGMALL MAĞAZACILIK

  Satın Alma Yönetici Yardımcısı BIGGMALL MAĞAZACILIK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Yönetici Yardımcısı

  BIGGMALL MAĞAZACILIK

  Ref: SY01 - 617133

  İşin Tanımı Büyük Mağazacılık alanında müşterilerine bay, bayan, çocuk, genç giyim, ev, ayakkabı ve kozmetik kategorileri ile alışveriş kolaylığı sunmayı hedefleyen BIGGMALL, mağazacılık süreçlerinde aktif rol oynayacak, " Satın Alma Yönetici Yardımcısı " arıyor. Aktif olarak Satın Alma operasyonlarında yer almak, Üst yönetime haftalık, aylık ve istenmesi durumunda anlık rapor vermek, Mavi-Levı's-Loft-Hummel-Koton gibi markaların satışlarını ve eksiklerini takip edecek , raporlamasını yapacak, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, rapor ve dokümanları muhafaza etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satın alma alanında tecrübeli, Raporlama yapabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Askerliğini tamamlamış, 22-30 yaşlarında, Bay-Bayan

 • BİLSTORE

  Kumaş Satın Alma Yöneticisi BİLSTORE

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Satın Alma Yöneticisi

  BİLSTORE

  Ref: KSA-14 - 617042

  İşin Tanımı Gömlek ihracatının en büyüklerinden biri olan Bilsar, hem yurtdışı hem yurtiçi kumaş alımlarını yönetecek; kalite ve teknik konuda fabrika ekibimizi yönlendirecek Kumaş Satın Alma Yönetici Adayları arıyor!

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun, Hammadde satın alma konusunda 3-5 yıl arası deneyimli, Ürün temel bilgisi, kalite, teknik, miktar süreçleri, termin ve üretim prosesleri konularında yeterli tecrübeye sahip, Microsoft Office Programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü

 • İnanlar İnşaat A.Ş.

  İdari İşler ve Satın Alma İnanlar İnşaat A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler ve Satın Alma

  İnanlar İnşaat A.Ş.

  Ref: İDSA-01 - 616528

  İşin Tanımı İNANLAR İNŞAAT A.Ş. bünyesinde bulunan İNANLAR OTOMOTİV (Dacia & Renault) Yenibosna lokasyonuna çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe satın alma ve idari işlerinde tecrübeli Otomotiv sektöründe servis biriminde ihtiyaçlarımızı tespit edecek ve satın almasını yapacak Satın Alma ve İdari İşler aramaktayız.

 • Marks & Spencer

  Merchandiser Marks & Spencer

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser

  Marks & Spencer

  Ref: MS-MERCH2014 - 614917

  İşin Tanımı Marks & Spencer is a prestigious innovative company in fashion industry serving its customers over 1000 stores within 45 countries and 49 stores within Turkey. As one of the leading retailers, we treasure the significance of our human resources strategies that has an enormous impact on our employee satisfaction. In Turkey, Fiba Holding has the franchisee rights of Marks & Spencer since 1999. As a result of a lucrative operations and management style in Turkey, Fiba Retail Group merited the franchisee rights of Marks & Spencer Russia and Marks & Spencer Ukraine. Currently, Fiba operates more than 90 Marks & Spencer stores in these countries. As one of the leading retailers, we treasure the significance of our business intellegence strategies that has an enormous impact on our company’s success and growth. We are looking for a high caliber member to join us as a "Merchandiser” in our Head Office within the following qualifications: Bachelor’s degree from a reputable university preferably in Industrial Engineering, Statistics, Mathematics, Econometrics, etc. Minimum 3-5 years of apparel wear buying experience Excellent command of English Proficiency in MS Office applications Strong analyzing, organizational and problem solving skills Proven ability to prioritize tasks Able to travel domestically and internationally

  Aranan Nitelikler Job Desrciption Preparing weekly merchandising reports Responding weekly level requests Analyzing coherence of product demands from stores according the sales performance and preparing automatic stock (ASR) catalog Executes necessary activities for merchandising management process in line with customer expectations and company profitability. Dowloading the purchase order data to IRP Evaluating budget,targets,previous term's data and data's from IRP system (dept. budget,range,catalogue etc..) in line with customer profile and store profiles during the purchasing Pricing the goods, dowloading price lists to the system Checking out product orders and making sure that M&S UK provides the necessary corrections in case of any interruption

 • Reed Türkiye

  Purchasing Administrator -Junior Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Purchasing Administrator -Junior

  Reed Türkiye

  Ref: PA112014YT - 614558

  İşin Tanımı Qualifications Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a'Purchasing Administrator' for it's multinational company that operates in industrial sector. Administrating purchases, Processing of invoices and all routine purchases in the company, Supplier management and search of new suppliers, Control of payments, Providing reports, Mobile and fleet management. Negotiating with suppliers.

  Aranan Nitelikler The ideal candidate should be holding the following technical & soft skills: Bachelor degree Masters degree is an asset New graduates or one year purchasing experience Knowledge of Turkish supplier market Excellent communication and negotiating skills All applicants must be fluent in English

 • Panço

  Satınalma ve Ürün Yönetimi Asistanı Panço

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma ve Ürün Yönetimi Asistanı

  Panço

  Ref: PURCHASING005 - 614339

  İşin Tanımı Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, yetiştirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip, "Satınalma ve Ürün Yönetimi Asistanı" aramaktayız. Yılın moda trendine uygun tedarikçilerden ürün alımı gerçekleştirecek, Tedarikçi firma ilişkilerinin sağlanması, Fiyat&Tedarikçi araştırmalarının yapılması, Ürün tedarik süreçlerinin takibi ve raporlanması, Ürün stoklarını takip ederek siparişlerin zamanında tedarik edilmesi, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, MS Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sevk ve idare kabiliyeti olan, Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan.

 • Firma Adı Gizli

  Category Manager Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Category Manager

  Firma Adı Gizli

  Ref: CM-022014 - 613367

  İşin Tanımı As a global cosmetics retail company; we are looking for a Category Manager who fulfills the below qualifications: University degree 4-5 years of experience in retail sector Very good command of English Excellent knowledge of MS Office Applications, Excellent presentation skills, Strong negotiation and analytical skills, Ability to multi-task and work independently, and establish priorities, Creative, strategic, and analytic thinker, Excellent communication and interpersonal skills, Must be result oriented, No military obligation for male candidates.

  Aranan Nitelikler Participate to the drawing-up of the per categories Initiate market research studies and analyze their findings Closely follow the business developments (products, brands, lines, or services) and analyze the market trends Identify the opportunities of sales and margin development – especially establish the priorities in term of categories and brands Define the monthly animation plan taking into account the Institutionnal Animation plan, the brands maketing plan, the stores activity plan etc .. and the sales budget Estimate the sell-out and sell-in budget for the key brand Manage the Orders & Products launch Define the number of doors to be opened and the merchandising plan, define the pricing Estimate the sales potential and accordingly the quantities of products to be ordered Continue and educate the suppliers in line with the business dynamics Develop innovative and dynamic Marketing operations Create special projects for the stores working closely with 3rd parties (merchandising, advertising, training, CRM, etc..) Follow-up the budget and optimize the expenses Optimize the assortment

 • Gizia Moda

  Kumaş Ar-Ge Satınalma Sorumlusu Gizia Moda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Ar-Ge Satınalma Sorumlusu

  Gizia Moda

  Ref: Kumaş(LaGzt) - 613162

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın Genel Merkez adresimizdeki La Gazzetta firma ünvanlı işyerimizde aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun ; Tasarım departmanı ile organize çalışacak, Koleksiyona uygun kumaş araştıracak, Satın alma sürecinin ve tedarikçi ilişkilerinin yönetebilecek Fiyat araştırmalarının yapıp, siparişleri oluşturabilecek, Satın alınan kumaşların termin süresi içerisinde, uygun kalitede getirilmesini içeren tüm süreci takip edecek, Mevcut ürünlerde kullanılan kumaşlara ait kalite teknik özelliklerini inceleyip uygun alternatif tedarikçi çalışmaları yapabilecek, Her türlü siparişi ve ön siparişi tedarikçi firmalar ile uyum içerisinde çalışarak oluşturabilecek, Gerektiğinde yurt içi/yurt dışı fuarlara katılabilecek. " Kumaş Ar-Ge Satınalma Sorumlusu " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Meslek Lisesi Mezunu, Kumaş satın alma konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Üretim ve koleksiyon süreçleri için gerekli kumaş ihtiyaçlarının karşılanması için satın alma-tedarik süreçlerini takip etmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı İyi derecede İngilizce bilen, Piyasa araştırması, kumaş ve fiyat analizi konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Nebim-Winner Programını iyi derecede kullanabilen

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Hızlı Tüketim Ürünleri Satınalma Müdürü Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hızlı Tüketim Ürünleri Satınalma Müdürü

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG/HTÜSM - 612605

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret portalı için "HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATINALMA MÜDÜRÜ" aramaktayız. Büyük firmalarla aylık kampanyalarla alakalı marj vade ve fiyat görüşmelerini gerçekleştirecek Spot ürün alımı yapacak Stok ve fiyat yönetimini gerçekleştirecek Ürünlerin sevkiyat sürecini yönetecek

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim sektöründe satınalma tecrübesi olan Üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Kampanya yönetimi konusunda bilgi sahibi

 • Aydınlı Group

  U.s. Polo Buyer (Ürün Uzmanı) Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  U.s. Polo Buyer (Ürün Uzmanı)

  Aydınlı Group

  Ref: IK-UUB14 - 612540

  İşin Tanımı Sorumlusu olduğu ürün grubu iüşteri kitlesinin beklentilerini karşılayacak uygun koleksiyonun oluşturulmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil, Endüstri, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Hazır giyim perakendeciliği alanında en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip, Modayı takip eden ve koleksiyon oluş performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen, Müş, İletişimde olduğu birim ve tedarikçilerle olumlu işimi yönetebilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi- yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Rimteks Örme

  Satın Alma Birim Yöneticisi Rimteks Örme

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Birim Yöneticisi

  Rimteks Örme

  Ref: - 611968

  İşin Tanımı İç giyim yan sanayi , dar dokuma alanında faaliyet gösteren ve konusunda lider olan firmamızın Satın Alma departmanını yönetecek Satın Alma Birim Yöneticisi aramaktayız. Talepler için fiyat araştırması yapmak --Yurtiçi ve yurtdışı alımları gerçekleştirmek --Fiyat , kalite ve üretici bakımından satın alınabilir alternatif sunmak, --Potansiyel siparişlere uygun tedarikçi ürün alternatifleri sunmak --Piyasa ,fiyat , kalite ve yeni ürün olarak araştırma yapmak

  Aranan Nitelikler --Takım çalışmasına yatkın, --Minimum Lise Mezunu, --Planlama süreçleri ve tedarikçi ilişkileri konusunda bilgi sahibi, --En az 3 sene deneyimli --Ms Office programlarına hakim --Yurdışı alımları gerçekleştirecekdüzeyde İngilizce diline vakıf --İnsan ilişkilerinde başarılı , müzakere ve ikna yeteneğine sahip --Planlama ve takipçilik yönleri güçlü --Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek --Enerji düzeyi yüksek --Avrupa yakasında , tercihen Avcılar ya da civarında ikamet eden , --Yurt dışı alımların yapılabileceği düzeyde ingilizce bilgisine sahip olan, --Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka