ARAMA SONUÇLARI

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Servis Şefi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: SS-04 - 607947

  İşin Tanımı Satışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ve Yüksek Okulların Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumundan sonra servis ve takibi konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden,

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Tahsilat Uzman Yardımcısı Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Uzman Yardımcısı

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: TUY_01 - 600291

  İşin Tanımı Tüm tahsilat işleminin gerçekleştirilmesi,Tahsilat backoffice işlemlerinde gerektiği noktada ekibin diğer çalışanlarına destek olunması, Borçlu durumdaki tüm müşterilerin takibini gerçekleştirecek takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonlar en az 1 yıl çalışmış, Stresli ve yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek,MS Office programlarına hakim, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Takipçi ve zaman yönetimi konusunda başarılı, 'TAHSİLAT UZMAN YARDIMCISI' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: İNG_ÇM - 598817

  İşin Tanımı • Pronet Alarm Ve Çağrı Merkezinde gelen / giden çağrı trafiğine uyum sağlamak, • Alarm sinyal takibi gerçekleştirmek, • Gelen çağrılara hızlı olarak müdahale ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, • İkametgaha göre çalışma yeri, Bostancı’daki veya Haliç Flatofis’teki Genel Müdürlük binası olacaktır.

  Aranan Nitelikler •İngilizce bilen, • En az lise mezunu ve/veya devam zorunluluğu bulunmayan lisans öğrencisi, • Diksiyonu düzgün, • İletişim becerileri kuvvetli, • Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, • Programlı vardiya planına uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 'İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Telemarketing Uzman Yardımcısı Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Telemarketing Uzman Yardımcısı

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: TUY01 - 591935

  İşin Tanımı Pronet ürünlerinin telefon üzerinden satışını gerçekleştirmek, Tüm satış sürecini takip ederek sonuca ulaşmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl çağrı merkezinde dış arama ile yeni üyelik, paket yükseltme aramaları yapmış, Telefonda iletişim konusunda eğitimli, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli 'TELEMARKETING UZMAN YARDIMCISI’ ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: SDA01 - 539001

  İşin Tanımı Satış yöneticisine bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri menuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini arttıracak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen yüksekokul / üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi bulunan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü. Prezantabl, kendine ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: MHY-01 - 526832

  İşin Tanımı Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak amacıyla aboneleri yüz yüze ziyaret ederek geri kazanım sağlayacak 'Müşteri Hizmetleri Yetkilisi' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans ve ön lisans mezunu, İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, presentable, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli,

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Montaj Teknisyeni Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Teknisyeni

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: MT-01 - 436613

  İşin Tanımı Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni"arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrik /Eektronik bölümlerinden mezun, Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda tecrübeli, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: PIK-PAM-01 - 397597

  İşin Tanımı Pronet Alarm Ve Çağrı Merkezinde gelen / giden çağrı trafiğine uyum sağlayabilecek, Alarm sinyal takibi gerçekleştirecek, Gelen çağrılara hızlı olarak müdahele ederek müşteri memnuniyeti sağlayacak "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu & Meslek Yüksek Okulu / Üniversite Mezunu veya Devam mecburiyeti olmayan öğrenci, Diksiyonu Düzgün, İletişim Becerileri Kuvvetli, Dinamik ve Yoğun Çalışma Ortamına Uyum Sağlayabilecek, Programlı Vardiya Planına Uyum sağlayabilecek takım arkadaşları arıyoruz. *İkametgaha göre çalışma yeri, Bostancı’daki veya Haliç Flatofis’teki Genel Müdürlük binası olacaktır.

 • Ulusal Özel Güvenlik

  Avrupa Yakası Güvenlik Personeli Ulusal Özel Güvenlik

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avrupa Yakası Güvenlik Personeli

  Ulusal Özel Güvenlik

  Ref: - 612573

  İşin Tanımı AVRUPA YAKASINDA BÜYÜKÇEKMECE-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT-AVCILAR-KÜÇÜKÇEKMECE-MECİDİYEKÖY-NİŞANTAŞI-BAYRAMPAŞA-ZEYTİNBURNU'NDA BULUNAN 8 SAATLİK PROJELERİMİZE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Kurumsal Satış Sorumlusu APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Sorumlusu

  APLUS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

  Ref: CSA-15102014 - 611735

  İşin Tanımı Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Toptan veya Proje Satışında aktif olarak görevlendirilecek. Telefon ve mail ile gelen talepleri hızlı ve doğru analiz edebilecek, Gelen talepler doğrultusunda tekliflerin hazırlanması, sunumu ve takibi süreçlerini yönetebilecek, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek ve yeni satış stratejileri geliştirebilecek. Satış öncesi ve sonrası müşteri ilişkilerini yönetebilecek. Satış süresince ilgili ekipler ile koordineli çalışıp tüm satış süreçlerinde aktif rol alabilecek. Sorumlu olduğu teknik ve idari kadro ile koordineli çalışacak. Sorumlu olduğu işler ile ilgili düzenli olarak raporlama yapacak. Müşteri portföyünün gelişim süreçlerinde aktif rol alabilecek.

  Aranan Nitelikler Eğitim Düzeyi: Ön Lisans ve Lisans Tercihen, elektronik güvenlik sistemleri ya da bilişim teknolojileri satışında en az 2 yıl tecrübeli. Telefonda satış ve iletişim konularında deneyim sahibi. Program Kullanımı: MS Office, MS Project Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Güvenlik Görevlileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlileri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001398 - 611568

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SAVUNMA, GÜVENLİK VE TEMİZLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Banka, Otel, AVM, Residace, Site ve çeşitli kurumsal firma projelerinde görev almak üzere.

  Aranan Nitelikler * 20 - 50 Yaşları arasında, * Minimum İlköğretim tercihen lise mezunu, * Benzer bir pozisyonda tecrübeli ve / veya tecrübesiz, * Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip (Sadece Banka projesi için geçerlidir), * İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden (Adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonlar için değerlendirilecektir), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Bay / Bayan, "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kıraç Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kıraç

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: ESNYRT20141022 - 610038

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayır Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Muğla 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayır

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: MGL20141022 - 610036

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip veya kısa süre içinde sahip olacak, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Mutfak Personeli Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli

  Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: BİG1 - 609445

  İşin Tanımı BİG A.Ş Şirketimizde görevlendirmek üzere temizlik ve mutfaktan sorumlu bayan 'Mutfak Personeli ' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 30-45 yaşları arası bayan öveçler dikmen balgat civarlarında ikamet eden dış görünüşüne önem veren yemek ve temizlik yapabilen

 • Cetek Makina

  Kalite Yönetim Temsilcisi Cetek Makina

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Yönetim Temsilcisi

  Cetek Makina

  Ref: 12657 - 607516

  İşin Tanımı 1. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak 2.Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için üst yönetime rapor vermek. 3. Kurumda, müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. 4. Kurumun tüm birimlerine, kalite yönetim sistemi faaliyetlerinde karşılaşılacak sorun ve ihtiyaçlar için rehberlik yapmak, bunların çözümü için birimler arası koordineli bir çalışmanın yürütülmesini sağlamak. 5. Kalite eğitimlerinin planlanması, koordinesi ve uygulamasında yönlendirici olmak, değerlendirmeler ile etkinliği sağlamak. 6. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli geliştirilmesine yönelik üst yönetimce işletme dışından tedarik edilen konusunda uzman kişilerle koordineli çalışmak vs.

  Aranan Nitelikler Tercihen AS 9100:2009 rev.c,14001,18001 kalite yönetim sistemleri ve gereklilikleri konusunda yeterli olmak, Tercihen ingilizce yabancı dili konuşarak anlaşabilecek düzeyde olmak, Kalite yönetim sistemleri ile ilgili iç denetçi sertifikalarına sahip olmak, Talaşlı imalat (üretim) bilgisine sahip olmak, Tam zamanlı çalışmak,

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Bursa Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Bursa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Bursa

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: GVNLBRS20141021 - 606407

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Bursa'da ikamet eden (Yıldırım, Çekirge, Osmangazi, Nilüfer)Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Cetek Makina

  Takım Depo Sorumlusu Cetek Makina

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Takım Depo Sorumlusu

  Cetek Makina

  Ref: 12656 - 606053

  İşin Tanımı İŞLETMEYE İRSALİYE VE FATURALI GELEN HAM MALZEME VE TAKIMLARIN DEPOYA UYGUN ERP GİRİŞ,YERLEŞTİRME,ÜRETİME KONTROLLÜ ÇIKIŞ ve DEPOYA DÖNÜŞ İŞLEMLERİNİ SAĞLAMAK.

  Aranan Nitelikler CNC TORNA ve DİK İŞLEME TAKIM TEZĞAHLARINI TANIMAK, KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA PROGRAMI KULLANMIŞ OLMAK, TERCİHEN NETSİS STANDART, HAM MALZEME(ALÜMİNYUM,PASLANMAZ,ÇELİK,DELRİN,PRİNÇ vs) VE TAKIM SEÇİMİ BİLGİSİNE(PARMAK FREZE,MATKAP,KLAVUZ vs) SAHİP OLMAK, İŞ DİSİPLİNİ SAHİBİ OLMAK, ÜSTLENDİĞİ GÖREVİ GELİŞTİREREK DEVAM ETMEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYMAK, ASGARİ END.MESLEK LİSESİ MAKİNA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BİTİRMİŞ OLMAK, TERCİHEN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ OLMAK, GÜVENİLİR,YENİLİKÇİ İŞ AHLAKINA SAHİP OLMAK,

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - İstanbul - Silivri Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - İstanbul - Silivri

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: SLVR20141021 - 604803

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Silivri'de ikamet eden veya bu bölgelere ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Pendik - 1.380tl Maaş + Yemek Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Pendik - 1.380tl Maaş + Yemek

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: PNDK20141021 - 604637

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Pendik, Kartal ve Tuzla bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Gözen Security Services

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik)

  Gözen Security Services

  Ref: ASAYT092014 - 604365

  İşin Tanımı "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya (AYT) Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka