ARAMA SONUÇLARI

 • Gözde Ufuklar Koleji

  Matematik-Geometri Öğretmeni Gözde Ufuklar Koleji

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Matematik-Geometri Öğretmeni

  Gözde Ufuklar Koleji

  Ref: - 608581

  İşin Tanımı Kolejimiz ve Dershanelerimize ait, Çekmeköy, Suadiye, Kadıköy ve Ataşehir Şubelerimizde veya şubelerimizin herhangi birinde full time veya part time çalışabilecek, BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VEYA ODTÜ MEZUNU Matematik öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kurumuna destek olabilen, güler yüzlü, sosyal yapıda pratik bilgiye sahip

 • B&G Store

  Satiş Danişmani B&G Store

  Bursa Bugün

  DETAY

  Satiş Danişmani

  B&G Store

  Ref: BURSA - 608578

  İşin Tanımı Bursa Koru park mağazamızda görevlendirmek üzere,mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. ...

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, mağazacılığı kendine meslek edinmiş, benzer pozisyonda tercihen deneyimli kişisel bakımına özen gösteren diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAYAN takım arkadaşları arıyoruz....

 • Tantitoni

  Satiş Danişmani Tantitoni

  Hatay Bugün

  DETAY

  Satiş Danişmani

  Tantitoni

  Ref: PRİMEMALLISKNDR - 608576

  İşin Tanımı * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İskenderun Prime Mall Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

 • Tantitoni

  Satiş Danişmani Tantitoni

  Samsun Bugün

  DETAY

  Satiş Danişmani

  Tantitoni

  Ref: SAMSUN PİAZZA - 608575

  İşin Tanımı Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SAMSUN PİAZZA AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Order Taker MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Order Taker

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-ORT - 608574

  İşin Tanımı Martı Istanbul Hotel bünyesinde Room Servise bağlı olarak görev alacak "Order Taker” takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Turizm Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az üç yıllık hotel sektör tecrübesine sahip İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip MS Office ve Micros programlarına hakim Dinamik iş temposuna ayak uydurabilen Vardiyalı çalışabilecek

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  İnternet Çekim Mankeni Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İnternet Çekim Mankeni

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: MANKEN - 608573

  İşin Tanımı Çift Geyik Karaca ürünlerinin, internet sitesinde sergilenecek görsellerin çekimlerinde kullanılmak üzere Bayan ve Bay mankenler

  Aranan Nitelikler BAYAN MANKEN İÇİN · 36 BEDEN · 170 CM VE ÜZERİ BOY ERKEK MANKEN İÇİN · 25 YAŞ VE ÜZERİ OLMAK · BAY VE BAYAN MANKENLERİNİN HERHANGİ BİR AJANSLA İLİŞİKLERİNİN VE SÖZLEŞMELERİNİN OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. · BAY VE BAYAN MANKENLERİN PORTFOLYÖ GÖSTERECEK DURUMDA OLMALARI GEREKMEKTEDİR. · EN AZ BİR ADET FOTOĞRAFLARINI burakozdek@karaca.com. Tr adresine mail yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

 • Dikey Mühendislik

  Satiş Mühendisi Dikey Mühendislik

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satiş Mühendisi

  Dikey Mühendislik

  Ref: 1 - 608572

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden veya iki yıllık makine teknikeri bölümünden mezun, Tercihen Pompa, Hidrofor veya Mekanik Tesisat malzemeleri satışında tecrübeli Autocad,MS Office programlarına hakim, Sunum Tekniğine hakim, Dinamik çalışma ortamlarına uyum sağlayabilecek, Analitik düşünceye sahip, İletişim becerileri güçlü, Müşteri odaklı çalışabilen, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi, Takım çalışmasına ayak uydurabilen, Erkek adaylardan ise askerliğini tamamlamış, B Sürücü belgesine sahip (aktif kullanabilen), İstanbul Anadolu yakasında ikametli Bay\Bayan personeller alınacaktır.

 • Relax Mode

  Pazarlama Direktörü / Müdürü Relax Mode

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Pazarlama Direktörü / Müdürü

  Relax Mode

  Ref: - 608571

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip YURTİÇİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ & MÜDÜRÜ aranmaktadır. Sorumlu olduğu şehirlerde bulunan toptan ve bayi satış kanallarının yönetilmesinden, hedeflerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Yurtiçi müşteri portföyünün geliştirilmesi ve yeni müşteri portföyünün oluşturulması için araştırmalar yapmak, Periyodik pazar araştırmaları ile birlikte fiyat, koleksiyon ve pazarlama stratejileri açısından analizler yapmak, Satış raporlarının hazırlanması, yurtiçi tanıtım faaliyetlerinin organize edilmesi , şirketin hedeflerine uygun stratejilerin geliştirilmesi, Yurtiçi bayi ve franchise ilişkilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe satış & pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, Organizasyon, planlama ve ekip yönetim becerileri gelişmiş, Sunum ve iletişimi kuvvetli, Satış ve hedef odaklı, sorumluluk bilinci yüksek, Çok iyi derecede bilgisayar kullanan, raporlama ve analiz becerisine sahip.

 • Evyap İnşaat

  Şoför Evyap İnşaat

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Şoför

  Evyap İnşaat

  Ref: - 608570

  İşin Tanımı Yenibosnada bulunan firmamız için depo sorumluluğunu alacak şoför aranıyor

  Aranan Nitelikler inşaat malzemesini tanıyan daha önceden iş tecrübesi olan depo sorumluluğunu alabilecek yolları bilen

 • Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  Kurumsal Satiş Temsilcisi Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  İzmir, Manisa Bugün

  DETAY

  Kurumsal Satiş Temsilcisi

  Seven İletişim LTD.ŞTİ.

  Ref: - 608569

  İşin Tanımı GSM Sektörünün lideri olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına bireysel ve kurumsal alanda faaliyet gösteren firmamıza Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi pozisyonlarında görevlendirmek üzere çalışanlar istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 25 – 39 yaş aralığında Lise veya üniversite mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış Dış görünüme önem veren , diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın MS Ofis programlarına hakim Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip , ikna yeteneği olan, sonuç odaklı Tercihen satış temsilcisi tecrübesi olan Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Aktif Araç kullanabilen, Teknoloji ve yeniliklere açık, MANİSA' da ikamet eden.

 • İstanbul Bilişim

  Muhasebe Elemanı İstanbul Bilişim

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Muhasebe Elemanı

  İstanbul Bilişim

  Ref: - 608568

  İşin Tanımı En az 3 yıl tecrübeli Logo tiger ve bordro programı bilen Fatura girişi e-fatura takibi yapabilecek Kdv kontrolü ve beyanname hazırlayabilecek Kredi kartı kontrolü ve iadeleri takip edebilecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında deneyim sahibi MS Office programlar Takım çalışmasına yatkın Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip İş sorumluluğu yüksek

 • Rossmann

  Dönemsel Satış Görevlisi-Kemeraltı Rossmann

  İzmir Bugün

  DETAY

  Dönemsel Satış Görevlisi-Kemeraltı

  Rossmann

  Ref: DMSG-35-02 - 608567

  İşin Tanımı İzmir/Kemeraltı'nda bulunan mağazamızda dönemsel olarak görev alacak, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Odyometri Teknikeri Medical Park Hastaneler Grubu

  Kocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Odyometri Teknikeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: GEBOT01 - 608566

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Odyometri bölümünden mezun, Odyometri test ve ölçümleme yöntemleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ‘Odyometri Teknikeri’ aramaktayız.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Mekanik Teknisyeni GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mekanik Teknisyeni

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGMKNKTKNS - 608565

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere MEKANİK TEKNİSYENİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsan ilişkileri gelişmiş, Teknik veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Turizm sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine uyumlu, Havuz bakım ve kimyasalları konusunda bilgi sahibi, Takım oyununu benimsemiş, Planlama yeteneğine ve analitik düşünce gücüne sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Manpower Suadiye

  Mağaza Demo Görevlisi Manpower Suadiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Mağaza Demo Görevlisi

  Manpower Suadiye

  Ref: EMUESMAN14 - 608564

  İşin Tanımı Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası oyuncak mağazaları bulunan müşterimiz için yeni açılacak lokasyonunda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Mağaza Demo Görevlileri' aramaktayız. Mağazaya gelen aile ve çocuklara ürünleri uygulamalı olarak göstermek, Müşteri ile etkin iletişim kurarak, ürünlerin satışını teşvik etmek, Firma kurum kültürünü müşterilere yansıtmak, Ürün bilgilerine sahip olarak etkin bir tanıtım yapmak, Mağazaya gelen çocuklara eğlenceli bir deneyim yaşatmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen çocuk gelişimi alanında deneyimli, Pozitif, iletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün, Dikkatli, sabırlı, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek, Güleryüzlü ve çocuklarla iletişim yeteneği güçlü, Yaratıcı, tercihen sanatsal becerisi olan (resim, müzik vs.), Takım çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Garson GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Garson

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGGRS - 608563

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GARSON olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenim mezunu, Micros kullanımı konusunda deneyimli, Servis ve sunum konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Rezervasyon Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Rezervasyon Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRZVGR - 608562

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen üniversitelerin Satış Pazarlama, İşletme veya Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Opera sistemini bilen ve MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Resepsiyon Şefi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Resepsiyon Şefi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGRSPSPV - 608561

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Misafir İlişkileri Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Misafir İlişkileri Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGMSFRGRV - 608560

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Opera sistemini bilen ve MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Santral Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Santral Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGSNTGR - 608559

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Takım oyununu benimsemiş, Çözüm odaklı çalışan, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen Tercihen Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka