ARAMA SONUÇLARI

 • ALLİANZ SİGORTA

  Bireysel Güvence Danışmanı - Eskişehir ALLİANZ SİGORTA

  Eskişehir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Güvence Danışmanı - Eskişehir

  ALLİANZ SİGORTA

  Ref: ESKSHR-BGD - 612782

  İşin Tanımı Sağlık ve Yaşam Riskleri Sigortaları'nın satışı konusunda özel eğitim programlarıyla yetiştirilerek, Eskişehir genelindeki sağlık satış ekiplerimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · 4 yıllık üniversite mezunu, · Kariyerini satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedeflemiş, · Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, · Takım çalışmasına yatkın, · Akıcı Türkçesi ve doğal davranışlarıyla insanlarla rahat iletişim kurabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · 30 yaşını aşmamış, takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Türk Nippon Sigorta

  Acente Satış Temsilcisi Türk Nippon Sigorta

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Acente Satış Temsilcisi

  Türk Nippon Sigorta

  Ref: - 612770

  İşin Tanımı Hayat dışı sigortacılık alanında faaliyette bulunan şirketimizin, İstanbul'da bulunan Marmara Bölge Satış Müdürlüğünde görev yapmak üzere Acente Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Sigortacılık konusunda en az 5, satış konusunda en az 3 yıllık deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Analitik düşünme becerisine sahip Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına yatkın İstanbul'da ikamet eden ve seyahat engeli olmayan

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Sigorta Satış Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Sigorta Satış Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-ÇSST07 - 612667

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz banka kaynaklı sigorta ve emeklilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan müşterimiz için "Çağrı Merkezi Sigorta Satış Temsilcisi" aramaktayız

  Aranan Nitelikler MYO mezunu , Tercihen telefonda satışında tecrübeli , Çağrı merkezinde kariyer yapmak isteyen, Tercihen Çağrı Merkezi Outbound operasyon deneyimli , Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, İletişime açık, takım çalışmasına yatkın , MS Ofis programları na hakim ve hızlı klavye kullanabilen , Müşteri memnuniyeti odaklı , Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ,

 • Öykü Lojistik

  Forklift/reache Truck Operatörü Öykü Lojistik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift/reache Truck Operatörü

  Öykü Lojistik

  Ref: ÖYKÜ-RTO - 612206

  İşin Tanımı Öykü Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Hadımköy Lokasyonu'ndaki Depomuz için, Forklift/Reache Truck Operatörü arıyoruz. Depo sahası içerisindeki forkliflerin el terminali kullanarak ürün barkodu okutmak suretiyle operatörlüğünü yapmak, Her türlü mamul, yarı mamul, hammadde, parça vb. malzemelerin şirketiçi talimat ve prosedürlere uygun olarak kaldırma, yükleme, nakletme, boşaltma ve istifleme işlerinin güvenli bir şekilde yürütülmesini ve bu ekipmanların kontrol ve basit bakımlarını sağlamak, Gerektiğinde araçsız olarak ürün elleçlemek, barkod okutma sistemiyle ürün kabulü yapmak, ürün yerleştirmek, toplamak, sevk etmek ve sayım yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl depolarda El Terminali ile barkod okutma yöntemiyle işlem yapmış olmak, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Hadımköy civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

 • Ece İş Çözümleri

  Takım Lideri Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Takım Lideri

  Ece İş Çözümleri

  Ref: ANDL-TK - 611896

  İşin Tanımı Firmamızın Maltepe ve Kavacık lokasyonlarında bulunan Çağrı Merkezi operasyon birimlerinde görevlendirilmek üzere ''Takım Liderleri'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Sigorta satış veya tele satış alanında minimum 2 yıl deneyimli, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Ekip yönetimi ve problem çözme konusunda yetkin, Ekibine, belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri yapabilecek, İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrolleri,verimlilik ve performans analizlerini yapabilecek, Motivasyonu ve özgüveni yüksek.

 • Can-Atar Sigorta

  Sigortacılar Aranıyor Can-Atar Sigorta

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigortacılar Aranıyor

  Can-Atar Sigorta

  Ref: - 611095

  İşin Tanımı Sektörde 25 senedir hizmet veren Acenteliğimizde görev alabilecek Ofis içi Operasyon Sorumlusu olarak görev yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl sigortacılık tecrübesi olan Avrupa yakasında ikamet eden Axa,Güneş,Mapfre Genel ve Sompo Japan Sigorta şirketlerinin Ürün ve ekran bilgilerine haiz, Kariyerini sigorta sektöründe belirlemiş, dürüst ve sosyal yönü gelişmiş Mesleğinde başarılı ve uzun dönemli çalışabilecek, prezantabl Tercihen Üniversitelerin ilgili branşlarından mezun veya Sigortacılık Yüksek Meslek Okulu mezunu Daha önce müraacat etmiş veya müraacat edip davet edildiği halde teşrif etmeyen adayların müraacat etmemesi önemle rica olunur.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Özel Birikim Uzmanı Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Özel Birikim Uzmanı

  Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Ref: Hedef-ÖBU1 - 610523

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimizin acentesi bünyesinde görev almak üzere "Özel Birikim Uzmanı” aramaktayız. Özel Birikim Uzmanı'nın görevi: Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sistemine uyumlu, bireyin gelecekte ihtiyaç duyacağı "finansal" desteğin bugünden planlanması ve verilen nitelikli eğitimler yardımıyla, müşterilerine uzman desteğini sağlamak ve ortaya çıkan sorunlara ve beklentilere yaratıcı çözümler getirmektir. Finansal danışmandan, müşteri portföyünün hazırlanması, finansal ürünler ve sunum teknikleri konularında alacağı eğitimleri uygulaması ve başarılı bir şekilde yerine getirmesi istenecektir. İş Tanımı: İlgili kurumsal şirketin acentesine bağlı olarak çalışacak, Müşteri portföyünü genişletecek (Eğitimlerle destek verilecek), Randevulu müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, Satış odaklı çalışacak, satış sonrası müşterinin finansal yatırımını yönetecek ve danışmanlığını sağlayacaktır.

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık bankacılık, borsa, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe veya dört yıllık üniversite mezunu olmak, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, Sigortacılık alanında kariyer hedefi bulunan, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Hedef odaklı çalışacak, İnsan ilişkileri güçlü, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli finansal danışmanlar aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Banka Kaynaklı Bireysel Emeklilik Satış Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Kaynaklı Bireysel Emeklilik Satış Uzmanı

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-097 - 610169

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bireysel Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Banka şubelerinde görev alacak, "BANKA KAYNAKLI BİREYSEL EMEKLİLİK SATIŞ UZMANI" aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak, Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgi MYO okulundan mezun (Bankacılık, Sigortacılık, İşletme, İşletmecilik, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Finans,Borsa Ve Finans, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Para ve Sermaye Yönetimi, Maliye, Pazarlama Bölümleri vb. ), Satış temsilcilisi olmanın gerektirdiği iş disiplini ve performansa sahip, Satış hedefleri ile ilgili her türlü pazar araştırması ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak, İnsan ilişkilerinde ve ilişki yönetiminde başarılı ve ikna yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ( Bay adaylar için ), 31 yaşını aşmamış,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Banka Kaynaklı Bes Lisanslı Finansal Danışman Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Kaynaklı Bes Lisanslı Finansal Danışman

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-LFD03 - 610167

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bireysel Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Banka şubelerinde görev alacak, " BANKA KAYNAKLI BES LİSANSLI FİNANSAL DANIŞMAN" aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak. Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler BİREYSEL EMEKLİLİK ARACI LİSANSINA sahip, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgi MYO okulundan mezun, 32 yaşını aşmamış Satışın gerektirdiği yetkinliklere sahip, Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen Dinamik, hırslı, yenilikçi, yaratıcı Hedef odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Kariyerini satış üzerine kurmayı hedefleyen Seyahat edebilen, Askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ( Bay adaylar için ),

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Proje Bazlı Pazar Araştırma Yetkilisi KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Bazlı Pazar Araştırma Yetkilisi

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRM-APA1 - 609831

  İşin Tanımı BANKACILIK VE SİGORTACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN YABANCI ORTAKLI MÜŞTERİ FİRMAMIZ İÇİN 'PROJE BAZLI PAZAR ARAŞTIRMA YETKİLİSİ' ARAMAKTAYIZ. En az Meslek Yüksek Okul mezunu Tercihen pazar araştırması konusunda tecrübeli B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak personel; firmanın acente ve satış kanallarıyla iletişimde olup sistematik şekilde data faaliyetlerini yürütmekten sorumlu olacaktır.

 • Ada Yazılım

  Yazılım Destek ve Eğitim Elemanı Ada Yazılım

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Destek ve Eğitim Elemanı

  Ada Yazılım

  Ref: 2014/02-destek - 609716

  İşin Tanımı Sigorta şirketleri, brokerleri ve sigorta acenteleri için yazılım geliştiren firmamız Yazılım Eğitim ve Destek uzmanı aramaktadır. Servisimiz mevcut değildir. Ofisimiz zincirlikuyu metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik, İşletme veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden birinden mezun, Şehir dışı seyahat engeli olmayan (az da olsa şehir dışı seyahatlerimiz var,) Teknoloji ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı ve araştırmacılık yönü kuvvetli, Konuşması düzgün, anlatma kabiliyeti olan Sorun çözebilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması.

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Executıve Assıstant Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Executıve Assıstant

  Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Ref: EA2014 - 609645

  İşin Tanımı We are seeking an ‘Executive Assistant’ for a well-known company. The successful candidate will be responsible for; Scheduling and maintaining complex calendar of appointments, conference calls, meetings and travel itineraries, coordinating related arrangements, gathering information and determining and negotiating complex scheduling issues Providing administrative & operational support Attending key meetings Producing of business reports Drafting and preparing documents such as reports and presentations Acting as liaison between executive and all department

  Aranan Nitelikler Min. 3 of experience supporting executive level individuals Min. associate's degree Experience in a demanding professional environment Excellent command of both written and spoken English Strong judgment and experience supporting senior executives Excellent planning and organizational skills Problem sensitivity and strong analytical skills Excellent communication skills – verbal and written Ability to manage confidential information Proficiency in MS Office applications

 • Can-Atar Sigorta

  Sigorta Acenteliğine Operasyon Sorumlusu Can-Atar Sigorta

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Acenteliğine Operasyon Sorumlusu

  Can-Atar Sigorta

  Ref: - 609516

  İşin Tanımı Sektörde 25 senedir hizmet veren Acenteliğimizde görev alabilecek Ofis içi Operasyon Sorumlusu olarak görev yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl sigortacılık tecrübesi olan Avrupa yakasında ikamet eden Axa,Güneş,Mapfre Genel ve Sompo Japan Sigorta şirketlerinin Ürün ve ekran bilgilerine haiz, Kariyerini sigorta sektöründe belirlemiş, dürüst ve sosyal yönü gelişmiş Mesleğinde başarılı ve uzun dönemli çalışabilecek, prezantabl Tercihen Üniversitelerin ilgili branşlarından mezun veya Sigortacılık Yüksek Meslek Okulu mezunu Daha önce müraacat etmiş veya müraacat edip davet edildiği halde teşrif etmeyen adayların müraacat etmemesi önemle rica olunur.

 • Stratej İK

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İngilizce Stratej İK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İngilizce

  Stratej İK

  Ref: BANKA-CM-0914 - 608489

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Müşteri" Temsilcileri arıyoruz. Adayların İngilizceyi iyi derecede konuşabilmeleri gerekmekte olup, yabancı dil bilgisi yazılı sınav ve sözlü mülakat ile belirlenecektir. Gelen çağrıların karşılanarak ( inbound ) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, 1986 ve üzeri doğumlu, 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Firma Adı Gizli

  Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: BÇMSATIŞ-0914 - 607907

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri" arıyoruz. Adayların, bankanın kadrolu personeli olarak görev alacağı ve tüm sosyal haklardan faydalanacakları bu pozisyonda, aşağıda belirtilen hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir. Bankacılık ürünlerinin (kredi kartı, ek kart, sigorta, vs.) telefonda satışı amacıyla dış arama ( outbound ) yapılması;

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 28 yaşından gün almamış, 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, (Cumartesi-Pazar tatildir) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Satış becerisi güçlü, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Firma Adı Gizli

  Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: BCM-0914 - 607905

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Gelen çağrıların karşılanarak (inbound) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, 28 yaşından gün almamış, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Enter İnsan Kaynakları

  Finansal Sicil Sorgulama Yetkilisi (Outbound) Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansal Sicil Sorgulama Yetkilisi (Outbound)

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-410 - 607293

  İşin Tanımı İşe Alım Danışmanlığı yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin tek finansal sicil sorgulama kurumunun Çağrı Merkezinde finansal danışmanlık hizmeti verebilecek

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans ya da devam zorunluluğu olmayan Lisans öğrencisi, Finans Sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, Telefonla iletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli, Finansal Sicil Sorgulama Yetkilisi aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • İbrahim Dumankaya Holding

  Sigorta Bölüm Yöneticisi İbrahim Dumankaya Holding

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Bölüm Yöneticisi

  İbrahim Dumankaya Holding

  Ref: SBY 001 - 607199

  İşin Tanımı İbrahim Dumankaya Holding iştiraklerinden DKY Sigorta bünyesinde istihdam edilmek üzere; İş Tanımı: Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, sigorta satış organizasyonu planlayıp yönetecek, Şirketin pazar payını arttırmaya yönelik projeler/çalışmalar geliştirecek, Satış sonrası çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (Tercihen Bankacılık-Sigortacılık Bölümü), Elementer (işyeri- konut- kasko), sağlık, bireysel emeklilik sigortaları satışı konularında en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen ekip yönetiminde bulunmuş, Konusuyla ilgili yasal mevzuat ve gelişmelere hakim, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren; prezantabl, Öz motivasyonu yüksek, hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adayların askerlikle ilişkisi kalmamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Etik ilkelerimiz çerçevesinde başvurunuz gizli tutulacaktır.

 • Manpower Maltepe

  Sigorta Satış Temsilcisi (Bes) Manpower Maltepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Satış Temsilcisi (Bes)

  Manpower Maltepe

  Ref: SSSTAMMAN14 - 607198

  İşin Tanımı Banka hedefleri doğrultusunda sorumlu olduğu banka şubelerindeki bireysel ve kurumsal müşteri portföyüne BES/ Hayat ürünlerinin satışını gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Bireysel Emeklilik sektöründe lider olan müşterimiz için ”Sigorta Satış Temsilcisi” arayışındayız. Üniversite mezunu, Satış alanında 1- 3 yıl deneyimli, Finansal yatırım araçları konusunda bilgi sahibi, Tercihen BES ve sigorta sektöründe deneyimi olan, Tercihen BES lisansına sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İkna becerisi ve iletişim yeteneği kuvvetli, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Manpower Suadiye

  Satış Danışmanı (Bodrum) Manpower Suadiye

  İzmir, Muğla 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Bodrum)

  Manpower Suadiye

  Ref: BSDSMAN14 - 607045

  İşin Tanımı Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 'Satış Danışmanı' aramaktayız. Elementer branş satış ekiplerinde görevlendirilmek üzere, şubeler ile koordineli çalışarak, şube müşterilerinin sigorta işlemlerinin akıcılığının sağlanması ve mevcut sigortalıların takibinin yanı sıra şube müşterilerinin yeni müşteriler olarak şirkete kazandırılmasına katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen Elementer Sigorta sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Rahat iletişim kurabilen, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka