ARAMA SONUÇLARI

 • DEMA MAKİNA

  Kaynak Mühendisi DEMA MAKİNA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Mühendisi

  DEMA MAKİNA

  Ref: - 614385

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisi ve/veya Kaynak Mühendisi diplomasına sahip, Kaynaklı çelik imalat konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Tüm kaynak prosedürleri konusunda tecrübeli, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi tercih tercih sebebidir, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalı.

 • Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Ref: - 614384

  İşin Tanımı 30 SENEDİR SEKTÖRÜN SEÇKİN FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SATIŞ VE PAZARLAMA SORUMLUSUNA İHTİYAÇ VARDIR. İNŞAAT-ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, SATIŞ & PAZARLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ, MEVCUT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ KORUYABİLECEK VE FİRMAMIZA YENİ MÜŞTERİLER KATABİLECEK, İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ,İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, FİRMAYI TEMSİL YETENEĞİNE SAHİP, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, B SINIFI EHLİYET SAHİBİ (AKTİF SÜRÜCÜ), İSTANBUL'UN HER İKİ YAKASINI İYİ BİLEN, MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ (ERKEK ADAYLAR), BAY-BAYAN.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Feriköy De Bebek Bakımı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Feriköy De Bebek Bakımı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-1014 - 614382

  İşin Tanımı İstanbul Feriköy de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 aylık prematüre erkek bebek bakımında deneyimli, Sigara kullanmayan, 30-45 yaşlarında, Haftanın 5 günü 08:00-18:30, Cumartesi günü 08:00-15:00 saatleri arasında 1800 TL ücretle çalışabilecek,

 • Herry

  Ankara Anka Mall Uzman Satış Danışmanı Herry

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Anka Mall Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-56 - 614381

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. Ankara Anka Mall AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası BAYAN UZMAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • DEMA MAKİNA

  İmalat Formeni DEMA MAKİNA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Formeni

  DEMA MAKİNA

  Ref: - 614379

  İşin Tanımı Petro kımya ve enerji sektöründe depolama tankları imlat ve borulama işlerinde faaliyet gösteren sirketimizin Gebzedeki fabrikasın da istihdam edilmek üzere "İmalat Formeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 10 yil tecrübeli, Ekibini koordine ederek yönlendirebilecek, iş takibi yapabilen, sorumluluk sahibi, planlı, titiz, takım çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Belirlenen program dahilinde işin yürütülmesi için gerekli organizasyonu yapıp, bu yapının sağlıklı çalışmasını sağlamak, İmalatta karşılaşılan problemlerle ilgili hızlı ve etkin çözümler üretmek.

 • BOR-KİM KİMYA

  Satış Danışmanı BOR-KİM KİMYA

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  BOR-KİM KİMYA

  Ref: - 614378

  İşin Tanımı 1999 yılından beri laboratuvar ekipmanları satış ve servis hizmetlerini gerçekleştiren Bor-Kim’in İzmir ofisinde '’Satış Danışmanı ”olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip personel aramaktayız. Satış Müdürüne bağlı olarak çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini artıracak. Potansiyel müşterilere sorumlu olduğu ürünler ile ilgili teknik bilgi ve demonstrasyon sunumları yapacak, Çalışmaları ile ilgili raporlama ve sunum yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Biyoloji, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ekipman satışında deneyimli, Müşteri ilişkileri ve satış konusunda başarılı, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, Sorumlu olduğu ürünler hakkında İngilizce teknik dokümanları takip edecek ve gerekli yazışmaları yapacak düzeyde İngilizce bilgisi olan, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • Özak Tekstil

  Aksesuar Satınalma Uzmanı Özak Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksesuar Satınalma Uzmanı

  Özak Tekstil

  Ref: TAKU01 - 614376

  İşin Tanımı Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' şirketinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu Tekstil sektöründe denim aksesuar araştırma-geliştirme ve satınalma konusunda 2-3 yıl tecrube sahibi İngilizce bilen İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Aksesuar Satınalma Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Ref: - 614375

  İşin Tanımı 33 senedir sektörün seçkin firmalarından olan şirketimizin İstanbul Kozyatağında bulunan bürosunda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Muhasebe ve Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe konularına vakıf olan, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen ETA V8 programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen , Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, çalışkan, Aktif ve uzun dönemli çalışma isteğinde olan, 20 - 40 yaş aralığında bayan, Sigara kullanmayan, Araştırma geliştirme yönü güçlü, Sözlü ve yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü analitik düşünebilen çözüm sunabilen, İSTANBUL ANADOLU yakasında ikamet eden.

 • Herry

  İstanbul Fatih Historia Mağaza Müdürü Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Fatih Historia Mağaza Müdürü

  Herry

  Ref: HR-55 - 614374

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Fatih Historia AVM'de bulunan mağazamızda Mağaza Müdürü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Herry Grup, vizyon ve değerlerini benimsemek, benimsetmek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Herry ailesine yeni katılan çalışma arkadaşı ile bilgi ve deneyimini paylaşmak, uyum süresince destek vermek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 3 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Nebim V3 programını bilen. 28-40 yaş arası Mağaza Müdürleri arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Bilet Satış Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilet Satış Elemanları

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614372

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler ARAPÇA BİLEN, (öncelikli tercih sebebidir) Tercihen İngilizce bilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 20-30 yaş aralığında, Sorumluluk sahibi, Lise – Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Amedeus programını bilen, AVRUPA YAKASINDA ikamet eden

 • Herry

  Perlavista Mağaza Müdürü Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Perlavista Mağaza Müdürü

  Herry

  Ref: HR-54 - 614370

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Perlavista AVM'de bulunan mağazamızda Mağaza Müdürü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Herry Grup, vizyon ve değerlerini benimsemek, benimsetmek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Herry ailesine yeni katılan çalışma arkadaşı ile bilgi ve deneyimini paylaşmak, uyum süresince destek vermek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 3 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Nebim V3 programını bilen. 28-40 yaş arası Mağaza Müdürleri arıyoruz.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Resepsiyonist Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: RSP002 - 614369

  İşin Tanımı Konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Turizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli Bayan Resepsiyonist

 • Herry

  İstanbul Perlavista Uzman Satış Danışmanı Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Perlavista Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-53 - 614368

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz.İstanbul Perlavista AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası UZMAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Herry

  Aydın Forum Uzman Satış Danışmanı Herry

  Aydın Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aydın Forum Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-52 - 614367

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. Aydın Forum AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası BAYAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Herry

  İstanbul Marmara Forum Uzman Satış Danışmanı Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Marmara Forum Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-51 - 614366

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz.İstanbul Marmara Forum AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası UZMAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Muhasebe Elemanı - Çanakkale Doğtaş Mobilya

  Çanakkale Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Muhasebe Elemanı - Çanakkale

  Doğtaş Mobilya

  Ref: ÇMME1410 - 614365

  İşin Tanımı Çanakkale Doğtaş Bayimizde tam zamanlı olarak çalışacak; siparişlerin girilmesi, raporlama, kasa hareketlerinin işletilmesi ve takibi,vb. gibi görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler 1 - Ticaret lisesi veya üniversite mezunu, 2 - Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, 3 - Muhasebe paket programlarına hakim, MIKRO yazılım programını kullanabilen, 4 - MS Office uygulamalarına hakim; özellikle ileri düzey Excell kullanıcısı, 5 - İletişim yönü gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 6 - Pazarlama - satış konularına merak duyan ve bu yönünü de geliştirmek isteyen, 7 - Çanakkale Merkez yada çevresinde ikamet eden 25 - 35 yaş aralığında BAY-BAYAN muhasebe personeli çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Adil Işık Group

  Nişantaşı Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Nişantaşı Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: NSNTMY2014 - 614364

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Nişantaşı'ndaki mağazaları için 'Mağaza Yöneticileri' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Herry

  İstanbul Migros AVM. Uzman Satış Danışmanı Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Migros AVM. Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-50 - 614363

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz.İstanbul Migros AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası UZMAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Enkonet

  Satış Mühendisi / Satış Personeli Enkonet

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi / Satış Personeli

  Enkonet

  Ref: - 614362

  İşin Tanımı Firmamız Telekominikasyon, Network Altyapı, Elektrik Taahhüt , CCTV Güvenlik Konularında Kamu ve Özel Sektörde Satış ve Satış Sonrası Hizmetler vermektedir. Mevcut ve geliştirilecek müşteri portföyünü kullanarak ürün ve proje satışlarını artırmak, Yeni müşteri veritabanı yaratarak bu noktalara satış gerçekleştirmek, Kamu ihalelerine hazırlanmak özel sektör iş takibini yapmak tekliflendirmek ve takiplerini yapmak Müşterilerle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek adına bu özelliklere uyan aday aramaktayız

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Elektronik, Haberleşme, Endüstri, Mühendisliği bölümlerinden mezun * Office programlarını iyi derecede kullanabilen * Pazarlama ve satış konusunda Kendisine Güvenen * Kamu ve Özel Şirketlerde Proje Geliştirerek İhalelere hazırlanan * En az B Sınıfı Ehliyeti olan * Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış * Müşterilerle telefonla veya yüz yüze görüşerek ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi; fiyat tekliflerinin verilmesi ve bu tekliflerin takibini yapabilen * Telekomünikasyon veya Bilgi Teknolojisi ürünlerinin satış veya satış öncesi mühendislik görevlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi * Seyahat engeli olmayan * Teknik dokümantasyonu anlayabilecek seviyede İngilizce dil bilgisi sahibi

 • Herry

  İstanbul Aqua Uzman Satış Danışmanı Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Aqua Uzman Satış Danışmanı

  Herry

  Ref: HR-49 - 614361

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz.İstanbul Aqua AVM'de bulunan mağazamızda Uzman Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası UZMAN SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka