ARAMA SONUÇLARI

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Şoför Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: 0212 541 87 01 - 609920

  İşin Tanımı Servis işinde çalışacak şoförler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Emekli * E sınıfı ehliyeti olan, * SRC ve Psikoteknik belgesi olan, * İstanbul'un her bölgesinden şoförler alınacaktır.

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 008.TS - 609886

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ambarlı lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 007.TS - 609885

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Gebze lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Servis Şoförü Sunar Turizm ve Gıda

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Şoförü

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: 007.SS - 609878

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışacak servis şoförleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Hazır Yemek / Toplu Yemek sektöründe deneyimli, İnsan ilişkilerinde iyi, Esnek çalışma saatlerinde ve Vardiyalı çalışacak, SRC belgeli, Çorluda ve Marmaracık'ta ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay,

 • CVPlus Search & Selection

  Makam Şoförü CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şoförü

  CVPlus Search & Selection

  Ref: MŞ - 3009 - 609873

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Eğitim ve Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren ve alanında lider müşterimiz için "MAKAM ŞOFÖRÜ" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Makam şoförlüğünde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, İstanbul şehir trafiğine ve güzargahlarına hakim, Şehirlerarası sürüş deneyimine sahip, İletişimi kuvvetli, iş takibi ve organizasyon yönü güçlü, Problem çözme becerisine sahip, sorumluluk sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir, Görevinin getirdiği esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Tir Şoförü Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tir Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: TŞ01 - 609670

  İşin Tanımı Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamıza; Ağır nakliye konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, SRC3, SRC1 ve Psikoteknik belgeli, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • HRT Organizasyon

  Şoför (Bay) HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Bay)

  HRT Organizasyon

  Ref: - 609657

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün lider markası müşterimiz için yapılan organizasyonlara lojistik destek verecek( stand götürme, toplama vs..); Tercihen Lise mezunu, En az 2 yıl şoförlük tecrübesi bulunan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay "Şoför" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Şoför (Kurtköy) Birlik Toptan Satış Mağazaları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Kurtköy)

  Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Ref: BTŞFR0914 - 609397

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Kurtköy Depomuzda görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise mezunu , Ağır vasıta araç kullanma tecrübesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, E Sınıfı ehliyet, SRC Belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip, İstanbul Asya yakasında ikamet eden, Şoför alınacaktır.

 • Bayındır Hastanesi

  Şoför Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 609275

  İşin Tanımı Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastane'mizde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Tercihen 38 yaşını aşmamış, * SRC ve psikoteknik belgeleri mevcut olan, * Otopark görevlisi olarak çalışmış ŞOFÖR adayları arıyoruz.

 • Günaydın Group

  Kurye - Şoför Günaydın Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurye - Şoför

  Günaydın Group

  Ref: - 608488

  İşin Tanımı Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Src Belgeli Şoför Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Src Belgeli Şoför

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-ŞFR - 608940

  İşin Tanımı Madame Coco çalışma arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler SRC ve Psikoteknik Belgesi olan B sınıfı ehliyeti bulunan İstanbul trafiğini ve güzergahlarını iyi bilen Sektörde en az 5 yıllık tecrübesi olan Tercihen evli Tercihen Gebze ve İstanbul Anadolu Yakası bölgelerinde ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Turenk Turizm

  Sürücü (Şoför) Turenk Turizm

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sürücü (Şoför)

  Turenk Turizm

  Ref: - 608823

  İşin Tanımı Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığı yapan firmamız bünyesinde görev alacak, yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahat etmelerini sağlayacak SÜRÜCÜLER (ŞOFÖR) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında deneyimli, Dinamik, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen 25-50 yaş aralıklarında, E sınıfı ehliyete sahip olan ( en az 3 yıllık), SRC, Mesleki Yeterlililk ve Psikoteknik Belgelerine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum gösterebilecek, Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilgisi olan, Tercihen sigara ve alkol kullanmayan, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış SÜRÜCÜLER (ŞOFÖR) ARAMAKTAYIZ.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Şoför Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Adana, Ankara, İzmir, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001402 - 608028

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Depodan mağazalara sevkiyat yapan araçların kullanılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Gece çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * Kocaeli, Ankara, İzmir veya Adana'da ikamet eden, * 30 - 45 yaşları arasında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ŞOFÖRLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Araç Sevk Elemanlari Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Araç Sevk Elemanlari

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001311 - 607999

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA MARKALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN TAKSİM ŞUBESİ İÇİN, * Şirket araçlarının ilgili müşteri, ofis veya servise sevkinin gerçekleştirilmesi, * Müşteriye şoförlük hizmeti verilmesi görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Minimum Lise mezun, * 20 - 35 yaşları arasında, * Daha önce şoförlük tecrübesi olan, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Taksim'e ulaşım imkanı bulunan), * Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri güçlü, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ARAÇ SEVK ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Şoför (Yalova) Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför (Yalova)

  Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Ref: BTŞFRY0914 - 607678

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, E Sınıfı ehliyet, SRC Belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip, Yalova ve civarında ikamet eden, Şoför alınacaktır.

 • Akyürek Pazarlama

  Şoför Akyürek Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Akyürek Pazarlama

  Ref: APŞFR0914 - 607661

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yenibosna Depomuzda görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise mezunu , Ağır vasıta araç kullanma tecrübesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, E Sınıfı ehliyet, SRC Belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Şoför alınacaktır.

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Sürücü (Şoför) Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sürücü (Şoför)

  Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 607454

  İşin Tanımı Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında lider olan firmamız bünyesinde görev alacak, Yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahat etmelerini sağlayacak ve aranılan niteliklere uygun SÜRÜCÜ (ŞOFÖR) personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tur, Transfer, VIP Transfer ve Turizm Yolcu Taşımacılığında deneyimli, Dinamik, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek Tercihen 25 – 40 Yaşlarında (Üst Yaş Grubu görüşülecektir.) E sınıfı Ehliyete (En az 3 Yıllık), SRC 1 (2) Mesleki Yeterlilik ve Psikoteknik Belgelerine sahip, Esnek Çalışma saatlerine ve Ekip çalışmalarına uyum gösterebilecek Tercihen Sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan (İngilizce) Alkol Kullanmayan, İzmir’de ikamet eden, Askerlik Görevlerini tamamlamış, SÜRÜCÜ (Şoför ) aranmaktadır.

 • İmza

  İstanbul-Depo Sevk Elemanı İmza

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul-Depo Sevk Elemanı

  İmza

  Ref: DS002 - 607426

  İşin Tanımı Depo faaliyetlerinin planlamasını ve sevkiyat organizasyonlarını gerçekleştirecek, raporlarının hazırlanmasını ve ilgili birimlere sunulmasını sağlayacak, depodaki tüm ürün hareketini ve stokları takip edecek, "Depo ve Sevk Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Stok giriş/çıkış takip prensiplerini bilen, İrsaliye ve fatura hakkında bilgili, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış BAY adaylar,

 • Firma Adı Gizli

  Sevkiyat Şoförü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Şoförü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 607127

  İşin Tanımı Reklam malzemeleri sektöründe ithalatçı, toptancı ve perakende de yoğun bir şekilde hizmet veren firmamızda ürünlerin, depoya alınması (indirilmesi-bindirilmesi) ,belirlenen rut planına göre ürünlerin müşterilere ulaştırılması (şoförlük + indirme + bindirme)için sevkiyat şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ÜMRANİYE ve yakın çevresinde ikamet eden, B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip Src 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Kamyonet kullanmada tecrübeli, Anadolu yakası veya Avrupa yakasını iyi bilen, Malzeme sevkiyatında deneyimli, Güvenilir,Dürüst,Yaptığı işi benimseyen,Sürekli çalışabilecek,Çalışmayı seven, Sevkiyatlarda Ürünleri yükleme ,boşaltmayı kendi yapacak. Sevkiyata gitmediği durumlarda Depoya yardım edecek.

 • Teknopalas

  Şoför Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Teknopalas

  Ref: - 606917

  İşin Tanımı 20 yıllık geçmişe sahip olan Tekstil sektöründe hizmet veren:Oylum Tekstil Gıda Tur.İns. Elek. San.Ve Tic. Ltd. firmasına şöför olarak görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, En az 2 yıl şoförlük tecrübesi bulunan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, "Şoför” alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka