ARAMA SONUÇLARI

 • ZNG MODA A.Ş

  Müşteri Temsilcisi ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: MST 004 - 610280

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız markasıdır. bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde görev yapacak Rusca bilen Müşteri Temsilcisi adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşletme, Pazarlama, Ticaret, İletişim bölümü mezunları, Üretici firmada müşteri temsilciliği alanında 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede Rusca ve İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Detaylı ve sistematik takip yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve pozitif düşünebilen, Müşteri pörtföyünü yönetebilecek ve yeni müşteriler katabilecek.

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Çiğli Efesus AVM Koton

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Çiğli Efesus AVM

  Koton

  Ref: KTN-KRC-SD - 610279

  İşin Tanımı Çiğli'de bulunan mağazamız için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı (PART & FULL) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Çiğli ve çevresinde ikamet eden.

 • Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Finans Elemanı Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Elemanı

  Felda Iffco Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Ref: Finans - 610277

  İşin Tanımı Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli firmamızda Finans departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterleri taşıyan Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı · Bayi alacak ve risk takibinin gerçekleştirilmesi, · Banka teminat mektuplarının takibi, · Gelen ödeme evraklarının vade kontrolünün yapılması, · Alacak sigorta işlemlerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Aranılan Nitelikler · Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Endüstri mühendisliği bölümlerini bitirmiş, · Yeni mezun veya en fazla 2 yıl tecrübeli, · Tecrübeli adayların tercihen iş tanımında belirtilen nitelikte işlemler hakkında bilgi sahibi olması, · Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, · Tercihen Netsis kullanmış, · Detaylara önem veren, sorgulayıcı bir yapıya sahip ve iletişim yönü kuvvetli, · Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen sigara kullanmayan.

 • DD Değişim Dinamikleri

  Bilgi İşlem Stajyeri DD Değişim Dinamikleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Stajyeri

  DD Değişim Dinamikleri

  Ref: 004-D - 610276

  İşin Tanımı 21 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; İşin Tanımı: Bilgi Sistemleri süreçlerine destek olacak adayların müracaatını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi, Hafta içi en az 2 gün firmamızda çalışabilecek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik ve iletişim becerileri yüksek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip,bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • FCL Assist

  Müşteri Temsilcisi-Ankara FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi-Ankara

  FCL Assist

  Ref: MT-08 - 610275

  İşin Tanımı 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda; Kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de FCL ailemize katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında, ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özegüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan (Bayan / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız.

 • Özak Global Holding

  Finans Direktörü Özak Global Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Direktörü

  Özak Global Holding

  Ref: FD-1014 - 610274

  İşin Tanımı İştirak ve grup şirketlerinin tüm nakit akışı, kredi ve banka işlemlerinin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere 'Finans Direktörü' arayışımız bulunmaktadır. • Üniversitelerin Finans, Bankacılık, Maliye, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Finans alanında en az 15 yıl, yönetici pozisyonunda 10 yıl deneyimi olan (Banka tecrübesi tercih nedenidir), • Finansal piyasalara hakim, banka ve finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek, • Nakit akış yönetimi konusuna hakim, • Proje finansmanı konusunda tecrübeli, • Bütçe ve fon yönetimine hakim, • Tekdüzen hesap planı ve yeni TTK hakkında bilgi ve tecrübeli, • Finansal analiz yeteneği güçlü, • İletişim becerisi yüksek, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, • İngilizcesi, yabancı şirket ve bankalarla müzakereleri yürütebilecek derecede iyi seviyede olan.

 • DKY İnşaat

  Şantiye Muhasebe Elemanı DKY İnşaat

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Muhasebe Elemanı

  DKY İnşaat

  Ref: ŞMUH-02 - 610273

  İşin Tanımı İbrahim Dumankaya Holding’e bağlı İnşaat Grubunun İstanbul Tuzla – Aydınlı ’da yeni başlayacak projesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversite ve MYO ilgili bölümlerinden mezun, Şantiye Muhasebesi tecrübesi olan Genel Muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf, Tercihen LOGO bilgisi olan, benzer pozisyonda en az 2 – 3 yıl çalışmış, Dinamik, canlı ve pozitif, Analitik düşünen, dikkatli, titiz ve düzenli çalışan, Erkek Adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Anadolu Yakasında Tuzla ve civarında ikamet eden, Takım Arkadaşı ARIYORUZ!. Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Etik ilkelerimiz çerçevesinde başvurunuz gizli tutulacaktır.

 • Devinim Telekominikasyon

  E-Ticaret Satış Yöneticisi Devinim Telekominikasyon

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Satış Yöneticisi

  Devinim Telekominikasyon

  Ref: - 610272

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler •İzmir de ikamet eden •Alternatif satış kanalları yönetiminde özellikle wep satışda deneyimli •Hedefleri olan ve hedeflerle çalışma alışkanlığı olan •Özgüveni yüksek •Pazar trendlerinin araştırma , analiz,ve hizmet geliştirme konularına vakıf , •Digital Pazarlama ve Satış Kanallarının yönetiminde tecrübeli •Digital reklam ,Viral Pazarlama konularını bilen, •Analitik düşünce sahibi •Arama Motorları , Web siteleri , PPC yöntemlerinin koordinasyonu bilgisine vakıf •En az 2 sene iş tecrübesi olan •Sosyal Medya kullanım ve iş geliştirmede sosyal medyayı kullanması bilen •Proje yönetimi konusunda uzman •MS Word, Pover Point,Excel,Outlook ,İnternet Kullanım Derecesi çok iyi olan (Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması şartı

 • Serapool Porselen A.Ş.

  Kalıphane Sorumlusu Serapool Porselen A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalıphane Sorumlusu

  Serapool Porselen A.Ş.

  Ref: KS- 01 - 610269

  İşin Tanımı Porselen mozaik, karo ve elektrik malzemeleri üretimi yapan firmamızda, Kalıphane Sorumlusu olarak çalışabilecek, Kalıphane Bölümü'nün işleyişinden, organizasyonundan, makinaların bakım ve temizliğinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini yerine getirmiş, Tercihen 27 - 40 yaşları arasında, En az lise mezunu, Torna, tesviye, Tel Erozyon makinalarını kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Metal kesme kalıp konusunda tecrübeli, CAD - CAM konusunda tecrübeli, Kalıp tasarım, bakım, onarım ve imalatını bilen, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,

 • BİL HOLDİNG

  Matematik Öğretmeni (istanbul-Kadıköy) BİL HOLDİNG

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Matematik Öğretmeni (istanbul-Kadıköy)

  BİL HOLDİNG

  Ref: MÖ-12 - 610268

  İşin Tanımı İstanbul-Kadıköy BİL Dershanesinde görevlendirilmek üzere; Matematik Öğretmeni aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MEB yada özel sektördeki kurumlarda çalışmış, Motivasyonu yüksek, çok yönlü iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Modern eğitim teknolojilerine uygun olarak eğitim programlarını planlayıp, uygulayabilir, İstanbul ilinde ikamet eden,

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Ankara Boyner & Ykm Depo Destek Personelleri Bu Tanıtım Organizasyon

  Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Boyner & Ykm Depo Destek Personelleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 610267

  İşin Tanımı Ankara ilindeki Boyner ve YKM mağazalarında görevlendirmek üzere personeller alınacaktır. Çalışma Tarihleri: Ön çalışma 1,5 ay süre ile gerçekleştirilecektir. Görev alacak personeller Ekimin ikinci haftası iş başı yapıp 15 Kasım’a kadar görev alacaklardır. Çalışma "Belirli Süreli Sözleşme” kapsamında gerçekleştirilecektir. Çalışma düzeninden memnun kalınması ve kadronun uygun olması durumunda sözleşme uzatılabilmektedir. *PERSONELLER DİREK OLARAK BOYNER’İN SGK’SINA BAĞLI OLACAKTIR. MAAŞLAR BOYNER TARAFINDAN ÖDENECEKTİR. İş Tanımı: Yeni sezon ve eski sezon ürünlerinin mağaza satış alanı ve depo alanı içerisindeki listeler doğrultusunda tasnif ve sevk işlemlerinin yapılması. Ücretlendirme: Asgari ücret + Mağaza arka ofis havuz prim sistemine göre prim + Yemek(Yemekhane veya ticket) + SGK + Personel ulaşım servisi Çalışma Saatleri: 10:00 – 18:00 (Pazar günü izin) Başvuracak adayların kadro@buajans.com adresine CV’lerini göndermeleri veya aşağıdaki linkten form doldurmaları rica olunur. Başvuru için: http://www.jotformpro.com/Buajans/boyner1509 Mağazalar: ANKARA Boyner Anka Mall Kızılay YKM Boyner Cepa Ankara Kentpark YKM Boyner Panora

  Aranan Nitelikler · En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında tercihen deneyim sahibi, · Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, · Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren,

 • Jütesan Alüminyum Profil

  Kalite Kontrol Elemanı Jütesan Alüminyum Profil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Jütesan Alüminyum Profil

  Ref: - 610266

  İşin Tanımı JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş alüminyum profil imalatı yapan bir firma olarak, Bünyesine bu pozisyona uygun çalışma arkadaşı alacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Metal İşleri bölümlerinden veya Önlisans (Teknik ve Meslek Bölümlerinden mezun.) Kalite uygulamaları konusun da bilgi sahibi olan, Üretim süreçlerini takip edebilecek,analitik,takım çalışmasına yatkın, Temel Ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımında deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Aktif araç kullanabilen, (tercih sebebi.) İstanbul-Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden, Bay adaylar askerliğini tamamlamış olmalı, Bayan adaylar 23 - 30 yaş aralığın da.

 • Halka Tanıtım

  Aksaray Güzellik Uzman Halka Tanıtım

  Aksaray Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aksaray Güzellik Uzman

  Halka Tanıtım

  Ref: - 610265

  İşin Tanımı RENKLİ KOZMETİK -MAKYAJ-PARFÜM -KİŞİSEL BAKIM SEKTÖRÜNDE PERAKENDE MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, *SATIŞ- UYGULAMA-YÖNETİM-MAĞAZANIN TÜM İŞLEVLERİNDE SORUMLULUK ALARAK, *PLANLANAN SATIŞ HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK, *ÜLKE GENELİNDE ÜST GELİR SEVİYESİNDE KAZANÇ SAĞLAMAK COŞKUSU OLAN, *PERAKENDE KASA-SATIŞ-MAĞAZA İŞLEYİŞ GÖREVLERİNDE MİN 3 YIL DENEYİM SAHİBİ, *EKİP RUHU İLE PERFORMANS SONUÇLU HEDEF ALABİLECEK, , *MAKYAJ YAPMAYI - UYGULAMAYI SATMAYI SEVEN, EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ..

  Aranan Nitelikler *Makyaj yapmayı bilen ve kendine yakıştıran-Farklılık yaratabilen bayan, *Makyaj konusunda kariyer hedefi olan, *Perakende sektöründe Mağaza tecrübe sahibi, *Prezantabl,Makyaj yapmayı seven,enerjik, *Bilgisayar hakimiyeti ve yazar kasa kullanım deneyimli, *İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek,güler yüzlü; *Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, *Kozmetik ve Mağazacılık sektöründe kariyer planlayıp, kısa dönemde yöneticilik hedefi olan, *Çalışma saati (10:00- 18:30 ve 13.30- 22:00 arasında mesai değişimli ) prensiplerine uyum sağlayabilecek, *BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz… (Resimsiz başvurular kesinlikle değerlendirilmemektedir)

 • Adecco Bakırköy

  Marmara Territory Sales Manager Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marmara Territory Sales Manager

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKTSM-1014 - 610264

  İşin Tanımı The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a Marmara Territory Sales Manager for our client which is operating in global Adhesive Technologies. To prepare short, mid and long term business plans and sales projects in coordination with Country/Regional strategies as well as regional decisions, To manage distributors in Marmara region. Make regular customer visits and increase the market share by proper sales channel, product portfolio and P/L management, To organize technical trainings and field trainings for Marmara Territory through coordination with Technical Customer Service, Visit the customers in region regularly, support territory responsibles and coach them in business development, Develop and share market intelligence to marketing group and country manager with respect to taken market feedback in region, Develop and coach his team to develop necessary sales and managing skills in order to enable them to outperform.

  Aranan Nitelikler University degree in related Engineering/ Business Administration programs, Minimum 2 years of sales experience in related fields, Excellent oral and written communication skills in English, Good command of computer knowledge and MS Office applications, Good interpersonal relations skills and sales ability, Result oriented, self motivating and lateral thinking, Excellent team player, Auto aftermarket sales and automotive spare parts industry experience is an asset, Valid driving license, Flexible for travelling, For male candiates, military service should be completed.

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Saha Satış Uzmanı (Denizli) Hayat Kimya San. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Uzmanı (Denizli)

  Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ref: HK-DEN0210 - 610263

  İşin Tanımı Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Şirketimizin Yurt İçi Satış Direktörlüğü bünyesinde, Denizli ilimizde görevlendirmek üzere, ' Saha Satış Uzmanı ' arıyoruz. Sorumluluğu altında bulunan bölgedeki en doğru / potansiyeli yüksek satış kanallarına ulaşılarak satış sürecinin baştan sona yürütülmesi ve bu şekilde satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe satış alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen , Yurt içi ve yurt dışı seyahat konusunda esnek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, ekip liderliği yapabilecek ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Depo Veri Giriş Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Veri Giriş Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 610262

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek; Stok hareketlerinin (hammadde ve mamul) netsis sistemine işlenmesi, Fiili stokların sistemle doğruluğunun kontrol edilmesi, Satış irsaliyelerinin sistemden oluşturulması ve faturaların kesilmesi, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO VERİ GİRİŞ ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi - yada asgari düz Lise mezunu 30 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Dürüst, çalışkan, dikkatli, sabırlı, takipçi, işi sahiplenen ve sorumluluk bilincinde olan bir kişiliğe sahip Diğer departman çalışanları ve çalışma arkadaşları ile seviyeli bir sosyal ilişki kurabilecek Sürücü ehliyeti olan, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanan Netsis kullanımına hakim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek ve fazla mesai yapabilecek İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli ,Harmandalı yerleşim yerlerinde ikamet eden Erkek.

 • Arda Mühendislik

  Endüstri Mühendisi Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: ENDUSMUH - 610261

  İşin Tanımı Şirketimizde yer alan ERP Proje ve Destek departmanına, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak proaktif takım arkadaşları arayışındayız.Başvuracak adayların İstanbul Avrupa Yakası Tercihen Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçelievler ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Bilişim sistemleri ile ilgili temel bilgi ve tecrübeye sahip, * İlgili departmanlarda yazılım uygulama projelerinde 2-3 yıl aktif olarak görev almış, * Tercihen E-MOR konusunda bilgili, * Takım çalışmasına uyumlu, * Proje, zaman yönetimi ve planlama becerilerine sahip, * Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında temel düzeyde ERP bilgisi olan, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler * Anahtar kullanıcılardan gelen ilk seviye taleplere destek vermek, * Anahtar kullanıcılardan gelen ileri seviye geliştirme ve uygulama talepleri için danışmanlarla çalışarak talepleri sonlandırmak, * Son kullanıcılara E-MOR uygulamalarının ilk seviye desteğini vererek çözüm sağlamak, eğitim vermek,

 • Halka Tanıtım

  Malatya Merch Acill Halka Tanıtım

  Malatya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Malatya Merch Acill

  Halka Tanıtım

  Ref: - 610260

  İşin Tanımı Ulusal ve Yerel Zincirlerde rut dahilindeki her mağaza için; Reyon düzenleme Stok Kontrol SKT Kontrol Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak, verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek+ SGK ödemesi yapılacaktır

  Aranan Nitelikler Ulusal ve Yerel Zincirlerde Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAY- Bayan personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. MALATYA da ikamet eden, Aktif ve dinamik elemanlar alınacaktır.

 • Halka Tanıtım

  Trabzon Merch Acill Halka Tanıtım

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Trabzon Merch Acill

  Halka Tanıtım

  Ref: - 610259

  İşin Tanımı Ulusal ve Yerel Zincirlerde rut dahilindeki her mağaza için; Reyon düzenleme Stok Kontrol SKT Kontrol Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak, verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek+ SGK ödemesi yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Ulusal ve Yerel Zincirlerde Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAY- Bayan personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. TRABZON da ikamet eden, Aktif ve dinamik elemanlar alınacaktır.

 • Adecco Bakırköy

  Sales Engineer Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Engineer

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSE-1014 - 610257

  İşin Tanımı The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a Sales Engineer for our client which is operating in global Adhesive Technologies. To manage and develop the industrial business by achieving targeted growth rates, To manage and optimize industrial distribution, distributor's customers and direct end-user business, Training distributors, promoting the products in industry channel, Developing and keeping high level customer satisfaction, Having full responsibility of accounts receivables,

  Aranan Nitelikler We are looking for Sales Engineer for Adhesive Technologies who will be responsible for West Marmara region, University degree, preferably Mechanical Engineering, Industrial Engineering, Chemical Engineering or other related departments, Excellent oral and written communication skills in English, At least 2 years experience in industrial sales, Applicants should have valid driving license, High energy level and ability to work and contribute effectively in teams, For male candidates, military service should be completed, Residence in European side is preferred.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka