ARAMA SONUÇLARI

 • AVANTGARDE HOTEL

  Online Satış Yetkilisi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Online Satış Yetkilisi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: ONLNSTSYTKLS001 - 614429

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler • Daha önce 5 yıldızlı otelde minimum 1yıl Online Satış Yetkilisi deneyimi olan, • Tercihen Turizm Otel İşletmeciliği veya Konaklama İşletmeciliği bölümlerinden mezun olan, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, • Online websitesi analiz yeteneği güçlü olan, • Online Ürün Geliştirme tecrübesi olan, • Güçlü iletişim becerilerine sahip olan, • Takım çalışmasına yatkın olan, • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan,

 • Clarks

  Satış Danışmanı - Viaport Outlet Clarks

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Viaport Outlet

  Clarks

  Ref: SD(VP) - 614428

  İşin Tanımı Dünyada günlük ayakkabı üretim ve satışında lider marka Clarks, Viaport/Pendik'te yeni açılacak olan Outlet Mağazası için bay, bayan ve çocuk kategorilerinde satış hizmeti sunacak takım arkadaşları arıyor. Müşterilere satın alma konusunda rehberlik etmek ve satış sonrası hizmetler konusunda bilgilendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Reyon doluluğunu sağlamak, reyon düzeni ve görsel standartları korumak, Üst düzeyde satış hizmeti gerçekleştirerek müşteri sadakatinin yaratılmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

 • Oxxo

  Adana Mağaza Satış Danışmanı Oxxo

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Adana Mağaza Satış Danışmanı

  Oxxo

  Ref: ADANSTS - 614427

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK KARİYERİNE OXXO AİLESİNDE BAŞLAMAK İSTEYEN Mağazacılıkta tecrübeli veya tecrübesiz, Mağazalarımızın hareketli ve neşeli çalışma ortamında, dinamizmi ile müşteri mutluluğumuzu artırmayı hedefleyecek, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, 18 - 24 Yaşları arasında , En az lise mezunu, ADANA' da ikamet eden SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Dünya Gıda ve İhtiyaç Maddeleri

  Merchandiser (Satış Destek Elemanları) Dünya Gıda ve İhtiyaç Maddeleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser (Satış Destek Elemanları)

  Dünya Gıda ve İhtiyaç Maddeleri

  Ref: 1968 - 614347

  İşin Tanımı Avrupa Yakasında görevlendirmek üzere BAYAN Satış Destek Elemanları (Merchandiser) alınacaktır. Çalışılan marketlerde reyonun düzenini sağlamak, Siparişlerin alımını ve takibini sağlamak. Raf Düzenlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Ulusal ve yerel marketlerde satış destek elemanı olarak çalışacak, Marketlerde raf düzeni ve siparişi alacak Tecrübeli, 30 yaşını aşmamış, Aktif araç kullanabilen BAYAN Eleman.

 • Tersan Tersanecilik

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu

  Tersan Tersanecilik

  Ref: TEKFM - 614337

  İşin Tanımı DİZAYN DEPARTMANINDA; Tekne İmalat Resimleri Yapacak.

  Aranan Nitelikler Teknik Eğitim Fakültesi Makine veya Teknik Resim Öğretmenliği Mezunu Ekip çalışmasına yatkın Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Autocad kullanabilen Teknik resim okumayı bilen Esnek mesai saatlerine uygun çalışabilecek Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yöre Group

  İthalat ve İhracat Sorumlusu Yöre Group

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İthalat ve İhracat Sorumlusu

  Yöre Group

  Ref: İTHALAT-01 - 614320

  İşin Tanımı . İthalat ve ihracat operasyon süreçlerinin yürütülmesi, . İthalat ve ihracat süreçleri, dış ticaret teşvikleri gibi konuların takip edilmesi, . Tarım Bakanlığı ve diğer resmi kurumlardan ithalat ve ihracat için gerekli izinlerin alınması, . Yurtdışı müşteriler ile yazılı ve sözlü iletişim kurulması, . Var olan müşteri portföyünün geliştirilerek faaliyet akışının sağlanması,

  Aranan Nitelikler . Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun . Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci bir dil bilgisi olan . En az 5 yıllık iş deneyimi sahibi . MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen . Gıda sektörü (tercihen peynir, zeytin, turşu, konserve ürün piyasası) bilgi ve tecrübesi olan . İthalat ve ihracat (dış ticaret) mevzuatını iyi derecede bilen . İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu . Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren . Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen . Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan . Bayan

 • Arda Mühendislik

  Beton Santral Operatörü Gana Arda Mühendislik

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Beton Santral Operatörü Gana

  Arda Mühendislik

  Ref: BESANOP - 614090

  İşin Tanımı Gana ' da yeni başlayan Su Arıtma ve Altyapı projemizde görevlendirilmek üzere, Su arıtma Altyapı tesis yapımlarında deneyimli, Beton santralinin işletme ve bakım onarımından sorumlu olacak, En az 10 yıl deneyime sahip, Tercihen Afrika ülkelerinde çalışmış, İş bitirme ve referans belgesi sunabilecek, BETON SANTRALİ OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Tersan Tersanecilik

  Engelli Personel Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Tersan Tersanecilik

  Ref: ENGPRS - 614037

  İşin Tanımı Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 614021

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Arda Mühendislik

  Endüstri Mühendisi Kalite Sistemleri Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi Kalite Sistemleri

  Arda Mühendislik

  Ref: ENDÜSTRİKAL - 613969

  İşin Tanımı ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin kurulması, dökümantasyon sürecinin tamamlanması ve gerekliliklerinin tam olarak uygulanmasını sağlayacak ve takip edecek, Kalite Yönetim Sisteminin gerektirdiği tüm denetimleri takip edip, verilerini analiz edecek ve raporlayacak Kalite Güvence Mühendisi arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kalite Yönetim Sistemleri uygulamaları konusunda 3-5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, 32 yaşını aşmamış, Problem çözme tekniklerine hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Analitik düşünebilen, zaman yönetimi becerisine sahip, Planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • HAN PROJE MADENCİLİK

  Aşçı HAN PROJE MADENCİLİK

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  HAN PROJE MADENCİLİK

  Ref: - 613945

  İşin Tanımı Antalya / Kemer de bulunan inşaat firmamızın şantiye lojmanında yatılı kalabilicek ,Bay ve Bayan aşçı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Türk mutfağına hakim , * 20 yaş ve üstü , * Bay , bayan * 1200 TL maaş + sgk.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı / Ankara - Kızılay Aker Mağazacılık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı / Ankara - Kızılay

  Aker Mağazacılık

  Ref: SD - ANK. - 613930

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Ankara Kızılay da bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere, Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli, İletişim yeteneği güçlü, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın adaylar. .

 • Bileşim Kimya

  Depo Sorumlu Yardımcısı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Sorumlu Yardımcısı

  Bileşim Kimya

  Ref: - 613911

  İşin Tanımı En az lise mezunu Office programlarını ve ERP kullanmayı bilen İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sonuç odaklı çalışmayı ilke edinen En az 2 yıl deneyimli Askerlik hizmetinin tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden (Küçükçekmece/ Avcılar / Beylikdüzü civarı)

  Aranan Nitelikler Alımı yapılan ürünlerin miktarları ile ilgili sipariş bağlantılı olarak kontrollerini yaparak girişlerini yapmak. Planlamadan veya İhracattan ithalattan gelen talimatlar doğrultusunda yüklemeleri gerçekleştirmek. Depoların tertip düzenini sağlamak Depo sayımlarını yaparak stokların güncel olmasını sağlamak. Stok ve Sevkiyat işlemlerinde deneyimli, El terminali kullanabilen

 • Arda Mühendislik

  Technical Office Engineer Arda Mühendislik

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Technical Office Engineer

  Arda Mühendislik

  Ref: TecOfEngineer - 613894

  İşin Tanımı We are operating in international commitments.We are looking for a civil engineer or an architect for water treatment substracture in Ghana. JOB DESCRIPTION Analysing the work plan and Project,overcoming the deficiencies or reporting,correcting the faulty points or having them corrected to engineering group, Preparing work plan,following works according to their schedules,updating them when it is necessary and reporting them. Preparing the reports daily,weekly and mountly. Attending the essantial meetings in worksite,having potent for representing the company in employer’s meeting. Controlling expenditure of worksite with center Office coordinately,preparing essential documents and organizing worksite jobs. Directing contracted subcontractors according to their work plans,taking necessary actions and ensuring the Works reach in time. Preparing the contracts of contracted local subcontractors,regulating progress payment,having signed them to control and preparing certain progress payments according to them and presenting them with their signed documents to Project director,having employers approve it. Following the material supply program and shipping program,providing shortcomings.

  Aranan Nitelikler GENERAL QUALIFICATIONS University deggree in civil engineering and architecture At least five years experience as a chief and executive in worksite tecnique Office. Experience in industrial plants,water treatment,substracture fields and having overseas work experience. Experience in budget,proposal,yardage,decompte definitif,work plan pursuit,administrative and subcontractor progress payment and preparing periodic reports and evaluating them. Proficiency with MS Office,Primavera 6,MS Project , Auto Cad Having international vision,self-disciplined,good comminication skills,features of management and leadership Able to work flexible working hours,Coherent in worksite conditions. Excellent knowledge of English,both written and spoken No military obligation for male candidates. Work locations are Ghana Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10089 - 613857

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak en az 1 yıl deneyim olan, C sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan Bay adaylar

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Teknik Ofis Mühendisi Arda Mühendislik

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gana İçin Teknik Ofis Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: GanaTeknikMuh - 613823

  İşin Tanımı Uluslararası taahhüt alanlarında faaliyet gösteren firmamızın GANA'daki Su Arıtma Altyapı projesinde görevlendirmek üzere, İşe ait plan ve projeleri incelemek, eksiklikleri tamamlamak ya da raporlamak, uygulamada hatalı gözüken noktaları düzeltmek veya mühendislik grubuna düzelttirmek, İş programı hazırlamak, işlerin programa göre gidip gitmediğini takip etmek, gerekli durumlarda programı güncellemek ve bu işleri raporlamak, Günlük, haftalık, aylık şantiye raporlarını hazırlamak, Şantiyedeki iş paylaşımı çerçevesinde gerekli toplantılara katılmak ve işveren toplantılarında şirketi temsil edebilecek yetkinliğe sahip olmak Merkez ofisle koordineli olarak şantiyenin maliyet kontrolünü ve takibini yapmak, bunun için gerekli dokümantasyonu hazırlamak ve şantiye işleyişini düzenlemek, Sözleşmeli taşeronların iş programına uyacak şekilde yönlendirmek, programın gerisinde kalınan durumlarda gerekli aksiyonun alınmasını ve işin zamanında yetişmesini sağlamak, Yerel taşeron sözleşmelerini hazırlamak, hakedişlerini düzenlemek ve iş programı takibini yapmak Ara hakediş ve kesin hakedişe esas olacak ataşman, günlük defter, tartı zaptı, nakliye zaptı gibi zabıtları zamanında tutmak. Kontrollüğe imza ettirmek, bunlara göre kesin hakedişi hazırlamak, imzalı olarak eklerle birlikte proje müdürünün onayına sunmak, işverene onaylatmak, Şantiye malzeme taleplerini maliyet kodlarına uygun şekilde hazırlamak ve merkez ofise iletmek, Malzeme tedarik ve sevkiyat programının düzenli bir şekilde takibini yapmak ve eksiklerin giderilmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye Teknik Ofis Mühendisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübeli, Endüstriyel tesisler, su arıtma, altyapı gibi büyük ölçekli projelerde yurtdışı deneyimine sahip, Bütçe, teklif, metraj, kesin hesap, iş programı takibi, idari ve taşeron hakedişleri ve periyodik raporlarının hazırlanması ve değerlendirmesi görevlerinde tecrübeli, MS Office, Primavera 6, MS Project Auto Cad programlarını ileri derecede kullanabilen, Uluslararası vizyona sahip, disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, yöneticilik ve liderlik özelliklerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, şantiye şartlarına uyumlu, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Şengüller

  Muhasebe Uzmanı Şengüller

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Şengüller

  Ref: 0000201410 - 613809

  İşin Tanımı 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde Genel Müdürlüğe bağlı Muhasebe Departmanında "Muhasebe Sorumlusu” olarak görev alacak adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans seviyesinde mezun (Maliye,İktisadi ve İdari Bölümler) ya da Muhasebe ile ilgili Meslek Yüksek Okulu –Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe mezunu Muhasebe ve Vergi Mevzuatına hakim, Ms Office,Logo,Gold GK2 programlarını etkin kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, 20-30 yaşları arasında, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ya da Maltepe ye yakın bölgelerde ikamet eden, Benzeri pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip olan bay -bayan adayların başvurularını bekliyoruz .

 • SUWEN

  Mağaza Müdürü Neo Marin SUWEN

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü Neo Marin

  SUWEN

  Ref: MDNEOMRN - 613707

  İşin Tanımı NEO MARİN AVM SUWEN mağazasında görev alacak mağaza müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 2 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • SUWEN

  Satış Danışmanı Neo Marin AVM SUWEN

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı Neo Marin AVM

  SUWEN

  Ref: SDAND - 613706

  İşin Tanımı İSTANBUL Anadolu yakasında bulunan NEOMARİN AVM Suwen mağazası için satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli, İç giyim tecrübesi bulunan, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen nebim winner kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  Accountıng Staff Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Accountıng Staff

  Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  Ref: - 613692

  İşin Tanımı Seeking an accounting clerk for our company specialized in the manufacturing and sales of high technology systems.

  Aranan Nitelikler Preferably a Post secondary School or University graduate, With at least 5 years experience, With a very good knowledge of Microsoft Office programs, Good knowledge and experienced in accounting, Able to follow, current accounts, make reconciliation with customers and banks and follow official documentation works, Comfortable in working with a team, Good English knowledge, With B Type driving licence, Finished his military service. PC: Applications without pictures will not be accepted.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka