ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Tekirdağ
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Almanca Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Almanca Öğretmeni

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCORL-ALM - 591705

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Tekirdağ-Çorlu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ALMANCA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Gf Hakan Plastik

  Product Manager Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Product Manager

  Gf Hakan Plastik

  Ref: PM001 - 589766

  İşin Tanımı We’re looking for a "Product Manager” for our leading company which is one of the top 500 companies of Turkey and growing constantly. To maximize the global sales of the respective product range within the respective material systems (PPR, PP, PE and PVC). Working with Marketing, Sales, GF Sales Companies, and R&D, Production, Procurement, to translate market needs into innovative product offerings and services. Defining the product range, the make or buy strategy and managing the entire product life cycle from idea to phase out.

  Aranan Nitelikler University Degree on Bachelor level At least 3 years marketing/product management experience Excellent command of English Excellent knowledge of MS Office applications No military obligation for male candidates Living or able to live in Çerkezköy, Çorlu, European side of İstanbul

 • Bank Street Language Institute

  İngilizce Öğretmeni Bank Street Language Institute

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Bank Street Language Institute

  Ref: BNKKOCA-İNG - 587293

  İşin Tanımı Bank Street Language Institute Kocaeli Temsilciliği adına TEKİRDAĞ da görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, -Tekirdağ da ikamet eden, -Kurumsal bir şirkette İngilizce ders vermek için, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCORL - 581638

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Tekirdağ-Çorlu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Gf Hakan Plastik

  Grafik Tasarımcısı Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcısı

  Gf Hakan Plastik

  Ref: GT-001 - 561489

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy tesisinde çalışmak üzere "Grafik Tasarımcısı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi seviyede InDesign ve/veya Corel Draw kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy veya Çorlu civarında ikamet eden, edebilecek Not:İngilizce seviyesi çok iyi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Reed Türkiye

  İş Güvenliği Sorumlusu Reed Türkiye

  İstanbul Avrupa, Ankara, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Sorumlusu

  Reed Türkiye

  Ref: IGS01 - 560780

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakası, Tekirdağ ve Ankara'da görevlendirilmek üzere; - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, - Mühendislik Fakültesi mezunu (mümkünse Makine veya Elektrik-Elektronik mühendisi), - Üretim sektöründe konusunda minimum 2 yıl çalışma tecrübesine sahip, - İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Bilgisayar ve raporlama bilgisine sahip, - İletişimi güçlü, - Sonuç odaklı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, İş Güvenliği Uzmanı/Sorumlusu arıyoruz.

 • Mey İçki

  Bölge Satış Sorumlusu Mey İçki

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Sorumlusu

  Mey İçki

  Ref: BSST - 547240

  İşin Tanımı Mey Içki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kurulusudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Sarapları gibi tanınmıs birçok marka bulunmaktadır. Mey Içki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna deger katacak ve ortak basarıları birlikte kutlayacak takım arkadasları arıyor. İş Tanımı •Rut planına göre noktaları ziyaret edip, siparis alarak satıs ve bulunabilirlik hedeflerini gerçeklestirmek; ürünlerin teslim ve tahsilat sürecini takip etmek •Ürünlerin standartlara uygun, gerekli malzemeler kullanılarak tanzim teshirini yapmak. •Kalite ve müsteri odaklı çalısma ilkesiyle, verilen plan ve hedeflere göre sorumluluk alanı içindeki müsterilerde satıs, pazarlama kampanyalarını uygulamak

  Aranan Nitelikler •4 yıllık üniversite mezunu, •Güçlü organizasyon ve planlama yetenegine sahip, analitik ve sonuç odaklı düsünen •Insan iliskilerinde basarılı, ikna yetenegi yüksek, ekip çalısmasına yatkın •MS Office uygulamalarına hakim •Aktif araç sürücüsü, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, seyahat engeli olmayan •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

 • Gf Hakan Plastik

  Marketıng Responsıble Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Marketıng Responsıble

  Gf Hakan Plastik

  Ref: MR001 - 542111

  İşin Tanımı We’re looking for a "Marketing Responsible” for our leading company which is one of the top 500 companies of Turkey and growing constantly.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in one of the branches of Business Administration, Economics, Marketing, Public Relations, Advertising or Communication Experienced in Public Relations area Excellent command of English Excellent command of InDesign desktop publishing software Good command of MS Office Applications Knowledge on Marketing Communication and Brand Management Creative, result oriented No military obligation for male candidates Living or able to live in Çerkezköy, Çorlu or European Side of İstanbul

 • Ykm

  Mağaza Kategori Yöneticileri-Çorlu Ykm Ykm

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Kategori Yöneticileri-Çorlu Ykm

  Ykm

  Ref: YKMMKYÇRL - 535396

  İşin Tanımı Kuruluşun kısa ve uzun vadeli hedeflerine uygun olarak, mağaza satış performansını ve en yüksek hizmet kalitesini gerçekleştirmek için: Görev yaptığı bölümün satışını, ürün sirkülasyonunu, stoğunu ve satış personelini yönetmek; Yüksek hizmet kalitesinin korunması ve etkin müşteri hizmeti için gerekli tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Nitelikler YKM'nin Çorlu Mağazası'nda (Bayi) görev alacak Erkek Giyim, Ayakkabı, Çocuk ve Kozmetik Kategori Yöneticileri aranmaktadır.; Belirtilen bölümlerden herhangi birinde Reyon Yöneticiliği deneyimli, Satış hedeflerine ulaşılması için ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Reyonuna bağlı personelinin yönetimini üstlenecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Görsel sunum standartlarını bilen ve yönetimindeki reyonların görsel standartlarını sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

 • Gf Hakan Plastik

  Kuzey Irak Müşteri Temsilcisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kuzey Irak Müşteri Temsilcisi

  Gf Hakan Plastik

  Ref: KIMT001 - 524260

  İşin Tanımı "YURTDIŞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” alınacaktır. Sorumlu olunan bölgedeki potansiyel müşteri grubunu tespit etmek ve yeni müşteri kazanma çalışmalarından sorumlu olmak, Bölgedeki müşteri ilişkilerini ve satış-pazarlama faaliyetlerini yürütmek, Bölgeye yönelik ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmek, Bağlı olduğu departman yöneticisine elde edilen bilgileri raporlamak, Satış ekibi ile ortak satış projeleri yürüterek satış faaliyetlerinin planlanmasına katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Arapça bilgisi, Bölge yerel dillerine hakim olması, Plastik boru alanında satış ve pazarlamada deneyim sahibi, Yurtdışı satış ve pazarlama faaliyetlerinde deneyim sahibi, Sorumluluk üstleneceği pazar hakkında bilgi sahibi, MS Ofis programlarına hakim, Sunum ve rapor hazırlayabilecek, Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan ve paylaşımcı, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, dinamik, sonuç odaklı ve yaratıcı, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Yurtdışı ve/veya yurtiçi seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış, Tekirdağ ve ilçelerinde ,İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, edebilecek

 • Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri

  Ref: EARSARAY-ING - 508323

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri Tekirdağ Saray Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İnglizce Dilbilim, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - Dış görünüşüne önem veren - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan, - Çocuklarla çalışma konusunda tecrübeli olan,

 • Gf Hakan Plastik

  Lojistik Sorumlusu Gf Hakan Plastik

  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Sorumlusu

  Gf Hakan Plastik

  Ref: LOJ_002 - 493139

  İşin Tanımı LOJİSTİK SORUMLUSU Ürünlerin müşterilere belirlenen terminde ve hasarsız gönderimini sağlayacak şekilde işletmenin günlük ve haftalık sevkiyat planlamasını yapmak, Depo düzenini sağlamak, stok sayımı işlemlerini yürütmek ve denetlemek , İadelerin kontrollü olarak yapılmasını sağlamak, Mevcut lojistik operasyonların verimliliklerini analiz etmek ve gerekli iyileştirmeleri yapmak, Deponun stok yönetimini ve envanter takibini yapmak, Dış ticaret operasyonlarının (ithalat-ihracat) lojistik planlamasını yapmak, Depo ve lojistik biriminde görev yapan personelin yönetimini ve organizasyonunu sağlamak, kendisine bağlı ekibi geliştirmek, Verimlilik-maliyet analizi, operasyon performans takibi ve sistem geliştirme süreçlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda tercihen üretim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çerkezköy ve civarında ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCORL-ING - 470128

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Tekirdağ-Çorlu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ(TÜRKÇE DERSİ VEREBİLECEK) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Türkçe dersi verebilecek İngilizce öğretmeni alınacaktır.

 • Gf Hakan Plastik

  Ortadoğu ve K. Afrika Ülkeleri Müşteri Temsilcisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ortadoğu ve K. Afrika Ülkeleri Müşteri Temsilcisi

  Gf Hakan Plastik

  Ref: MT-01 - 414429

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimize Ortadoğu ve Arapça konuşan ülkeler için "Müşteri Temsilcisi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen sektörel ( plastik boru veya yapı malzemeleri ) 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede (okuma, yazma, konuşma) Arapça bilen, Arapça'nın yanısıra iyi derecede İngilizce bilen, (3.Dil tercih sebebidir.) Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office Programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Fuarlara , yurtdışı müşteri ziyaretlerine katılım konusunda deneyimli, tercihen müşteri portföyü olan, Çalışma yeri Tekirdağ/Çerkezköy'dür.

 • Ykm

  Kasiyerler-Çorlu Mağazası Ykm

  Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyerler-Çorlu Mağazası

  Ykm

  Ref: K-C-02 - 389146

  İşin Tanımı Satış katlarında bulunan kasalardaki işlemleri şirket kurallarına ve kanunlara uygun şekilde, hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek.

  Aranan Nitelikler Büyük Mağazalar Zinciri ve Sektörde İlk'lerin öncüsü YKM'nin Çorlu Mağazası'nda görev alacak; Bilgisayar kullanabilen, prezentabl, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu adaylar aranmaktadır.

 • Gf Hakan Plastik

  Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Kırklareli, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı

  Gf Hakan Plastik

  Ref: Hİ001 - 376027

  İşin Tanımı "Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı ” aranmaktadır. Şirketimizin tanıtımında ve müşterilerimizle ilişkilerimizin yürütülmesinde aktif görev alınması, Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda şirketimizin temsil edilmesi Pazar araştırması yapılması , sektördeki yeniliklerin takip edilmesi ve uygulamaya geçirilmesi, Rakip firmaların çalışmalarının analiz edilmesi, Şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgili katalog, broşür vb. yazılı ve görsel materyallerin hazırlanması, sektör profesyonellerine yeni ürün sunumu yapılması, Basın bültenleri ve haber metinleri yazılması, Konusu ile ilgili fuar, kongre, seminer benzeri etkinliklerin takip edilmesi, Reklam ve/veya halkla ilişkiler ajansı , matbaa veya benzeri tedarikçiler ile iletişimin sağlanması , ilgili süreçlerin ve işin doğru ilerlediğinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Reklâm veya Basın-Yayın bölümlerinden mezun, Medya ve/veya Halkla İlişkiler Ajansı tecrübeli, İngilizceye, yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede hakim olmak, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri Yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Fuar organizasyonlarında ve katalog hazırlamada tecrübeli olmak, Ofis programlarına hakim, sunum ve rapor hazırlamada tecrübeli olmak, Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan ve paylaşımcı olmak, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, dinamik, sonuç odaklı ve yaratıcı olmak, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilmek, Yurtdışı ve/veya yurtiçi seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli bulunmamak, Aktif olarak araç kullanıyor olmak, Erkek adaylarda askerlik görevinin yapılmış olması. Tekirdağ-Çerkezköy ve civarında ikamet eden veya edebilecek olmak. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylarında başvuruları değerlendirilecektir.

 • Gf Hakan Plastik

  Mavi Yaka Personel Genel Başvuru Gf Hakan Plastik

  Şanlıurfa, Tekirdağ 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mavi Yaka Personel Genel Başvuru

  Gf Hakan Plastik

  Ref: MYGB-001 - 375768

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy ve Şanlıurfa üretim tesisleri üretim bölümlerinde vardiyalı çalışmak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Lise, Meslek Liselerinin Kalıp, Torna Tesviye, Kimya, Elektrik, Elektronik, Makine, Bakım Onarım, Kaynakçılık bölümlerinden mezun veya Mesleki Eğitim Sertifikası sahibi olmak, • Vardiyalı çalışabilmek, • Askerliğini tamamlamış olmak, • Tercihen Plastik veya benzer sektörlerde tecrübeli olmak, • Tekirdağ /Çerkezköy, Kapaklı civarında veya Şanlıurfa'da ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Başvurular, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ŞANLIURFA ve ÇERKEZKÖY üretim tesislerine de yapılabilir.

 • Watsons

  Satış Görevlisi - Çorlu Orıon AVM Watsons

  Tekirdağ 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi - Çorlu Orıon AVM

  Watsons

  Ref: WSGORI01 - 623429

  İşin Tanımı En az lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Kopuz Şirketler Grubu

  Depo Personeli Kopuz Şirketler Grubu

  Tekirdağ 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Kopuz Şirketler Grubu

  Ref: ÇORLU - 620774

  İşin Tanımı Kopuz Şirketler Grubumuza Depo Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu 30 yaşını aşmamış Depo Deneyimi olan E sınıfı ehliyetli ve SRC Belgesi olan Bay

 • Fenerium

  Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Şefi Fenerium

  Tekirdağ 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Şefi

  Fenerium

  Ref: Tekirdağ - 620259

  İşin Tanımı Tekirdağ Tekira AVM de açılacak olan mağazamıza "Mağaza Müdür Yardımcısı ve Mağaza Şefi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket