ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Tekirdağ
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Funny Day

  Satış Temsilcisi Funny Day

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Funny Day

  Ref: - 621105

  İşin Tanımı Tekirdağ, Çerkezköy ilçesi TESCO KİPA A.V.M. içerisinde olan Funnyday çocuk eğlence alanımıza tam zamanlı uzun süre çalışmak isteyen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tercihen yakın çevrede ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Satış yapmaktan keyif alan, Tercihen çocuk gelişim mezunu

 • Ziylan Grup

  Çerkezköy/Tekirdağ - Satış Danışmanı Ziylan Grup

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çerkezköy/Tekirdağ - Satış Danışmanı

  Ziylan Grup

  Ref: F-SDÇKÖY - 617322

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; Yeni açılacak olan ÇERKEZKÖY FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile en az 2 yıl ilişiği bulunamayan.

 • Ziylan Grup

  Çerkezköy/Tekirdağ - Kasa Sorumlusu Ziylan Grup

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çerkezköy/Tekirdağ - Kasa Sorumlusu

  Ziylan Grup

  Ref: F-KSÇKÖY - 617321

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; Yeni açılacak olan ÇERKEZKÖY FLO mağazasında görevlendirmek üzere KASİYER aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda Mağaza Müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

 • Flo Mağazacılık

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Çerkezköy/Tekirdağ Flo Mağazacılık

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Çerkezköy/Tekirdağ

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMYÇKÖY - 617318

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; Yeni açılacak olan ÇERKEZKÖY FLO Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazaı için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen IBM bilen), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Ziylan Grup

  Çerkezköy/Tekirdağ - Mağaza Müdürü Ziylan Grup

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çerkezköy/Tekirdağ - Mağaza Müdürü

  Ziylan Grup

  Ref: F-MMÇKÖY - 617315

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; Yeni açılacak ÇERKEZKÖY FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim ve IBM), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Üretim Planlama Sorumlusu Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Sorumlusu

  Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Ref: DEV- PLNLAMA - 617249

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, iş takip yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Çorlu'da ikamet eden, edebilecek, DEVANLAY EREN TEKSTİL SAN A.Ş. adlı konfeksiyon üretim tesisimize Üretim Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

 • Rultrans Transmisyon

  Satış Temsilcisi Rultrans Transmisyon

  İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Adana, Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Rultrans Transmisyon

  Ref: - 615649

  İşin Tanımı Güç aktarım sistemleri konusunda, 1981'den beri İzmir Kemalpaşa'da faaliyet gösteren, sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, büyüyen organizasyonunda, yeniden yapılanma nedeni ile Satış Departmanı bünyesinde Türkiye Genelinde görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları arıyoruz. Ürün/hizmet satışının gerçekleştirilmesi, siparişlerin alınması Siparişin üretim ve sevkiyat süreçlerinin takibinin yapılması, Müşterilerin süreç adımları hakkında bilgilendirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının önceden belirlenebilmesi için proaktif iletişimin kurulması, Satış ve hedef sapmalarını gösteren raporların hazırlanması Müşterilerin talep, şikayet ve tahsilatlarının takip edilip ilgili bölümlere aktarılması Sorumlu olduğu müşteri ve bölgesindeki satışı arttırıcı pazarlama önerilerini gerçekleştirmesi. Sorumlu olduğu müşteriler ile ilgili bilgilerin CRM içerisinde eksiksiz ve doğru biçimde oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun(Tercihen Makine Mühendisi) Temel satış beceri ve bilgisine sahip, saha satış alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, İngilizce yabancı dil bilgisi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen

 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Veri Giriş Elemanı Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Ref: DEV- VRGRS - 614293

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler MYO İşletme veya Muhasebe bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli çalışan ve gerekli kontrolleri yaparak sorumluluk alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar. Depo ve üretim sahasında veri girişi yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

 • Flo Mağazacılık

  Tekirdağ - Mağaza Müdür Yardımcısı Flo Mağazacılık

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekirdağ - Mağaza Müdür Yardımcısı

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMYTKD - 607650

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; TEKİRDAĞ TEKİRA AVM'de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağaza için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen IBM), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Elektrik Bakım Elemanı Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Bakım Elemanı

  Eren Tekstil Sanayi Tic. A.ş.

  Ref: ET-ELBKM13 - 606668

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Kumaş Boya İşletmemizde "Elektrik Bakım Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi ya da Yüksek Okulların Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen konusunda deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Çorlu veya civarında ikamet eden, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Polaris Pazarlama

  Mağaza Müdürü - Çorlu Polaris Pazarlama

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - Çorlu

  Polaris Pazarlama

  Ref: PL-MMÇOR - 596811

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, POLARİS PAZARLAMA; ÇORLU'daki mağazasında görev alacak; *MAĞAZA MÜDÜRÜ* aramaktadır. Sorumlu Olduğu Mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek,tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak,mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Müşterilerle iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve mağazacılık programlarını (tercihen Nebim V3) kullanabilen, Müşteri ilişkileri ve ekip yönetimi konusunda başarılı, Planlama, organziasyon ve liderlik becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Flo Mağazacılık

  Part Time Satış Danışmanı - Tekirdağ Tekira AVM Flo Mağazacılık

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Satış Danışmanı - Tekirdağ Tekira AVM

  Flo Mağazacılık

  Ref: PT-TKRD - 505670

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; TEKİRDAĞ TEKİRA AVM'de bulunan FLO mağazalarında görevlendirmek üzere PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak. Ücretlendirme: *Haftada max 30 saat çalışabilecek, *Saat başı ücretlendirme yapılmaktadır. *Yol ve yemek ücreti verilmemektedir. *Part-time satış danışmanları ücrete ek olarak yaptıkları satış üzerinden prim alacaklardır.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi, Perakende sektöründe satış danışmanılığı tecrübesi kazanmak isteyen, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, İş disiplinine sahip, İletişim becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı düşünen, Genç, dinamik, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek part-time satış danışmanları arıyoruz.

 • Polaris Pazarlama

  Satış Danışmanları / Çerkezköy Polaris Pazarlama

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları / Çerkezköy

  Polaris Pazarlama

  Ref: PL-SCRK - 409776

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS PAZARLAMA ve MÜMESSİLLİK A.Ş; Tekirdağ ÇERKEZKÖY Polaris Shop'ta görev alacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli *SATIŞ DANIŞMANLARI* aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • Polaris Pazarlama

  Satış Danışmanları /Çorlu Polaris Pazarlama

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları /Çorlu

  Polaris Pazarlama

  Ref: PL-SDC - 358317

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ÇORLU AVANTAJ AVM Polaris Shop'ta görev alacak mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı- Tekirdağ Tekira AVM Flo Mağazacılık

  Tekirdağ 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı- Tekirdağ Tekira AVM

  Flo Mağazacılık

  Ref: TTSD - 324158

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; TEKİRDAĞ TEKİRA AVM' de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Topkapı İçecek Dağıtım Pazarlama A.ş.

  Satış Şefi Topkapı İçecek Dağıtım Pazarlama A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Kırklareli, Tekirdağ, Trabzon 5 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Şefi

  Topkapı İçecek Dağıtım Pazarlama A.ş.

  Ref: SAT004 - 613960

  İşin Tanımı Bu görev; sorumlu olduğu distribütörlerin yönetimini (sipariş alma, stok yönetimi, bütçe takibi), sorumlu olduğu bölgedeki perakende kanalının belirlenen satış ve karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesini, kendisine bağlı satış ekibinin hedeflerinin belirlenmesini, aktivite planlarını ve satış tahminlerini bağlı olduğu yönetici ile birlikte hazırlamayı, onayını alarak uygulamaya geçirmeyi ve kendisine bağlı personelin yönetimini, kontrolünü ve eğitimini kapsamaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu olmak, - Askerliğini tamamlamış olmak, - 35 yaşını aşmamış olmak, - En az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak, - En az B sınıfı sürücü belgesi olmak ve sürüş deneyimine sahip olmak, - Seyahat engeli bulunmamak, - Hedef ve sonuç odaklı çalışabilmek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip olmak, - Çözüm odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

 • Lk&Jns Dew

  Yönetici/Müdür Lk&Jns Dew

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Gaziantep, Tekirdağ 4 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici/Müdür

  Lk&Jns Dew

  Ref: POO5 - 620512

  İşin Tanımı LK&JNS DEW ' de Çalışmak üzere Yöneticiler Aranıyor.

  Aranan Nitelikler MÜDÜR ADAYLARI İÇİN ARANAN ŞARTLAR 22- 35 yaş arası--- Personeller için 18-25 yaş arası İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, İzmir ,Tekirdağ, Ankara, Manisa, Gaziantep, Şanlıurfa, Bursa illerinde ikamet eden Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında bilgili Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi Problem çözme yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, prezantabl Performansa göre kazancını yükseltecek ve Kendi kazancını kendi belirleyecek bir sistemde çalışacak Bayan veya Bay (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış) Mağaza Müdür ve Yardımcıları veya Yönetici Adayları aranıyor. Not: Referans bilgileri eksik olan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Schafer

  Satış Danışmanı ( Çerkezköy Kipa AVM.) Schafer

  Tekirdağ 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Çerkezköy Kipa AVM.)

  Schafer

  Ref: ÇRKZY-002 - 620191

  İşin Tanımı Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in (ÇERKEZKÖY KİPA AVM -TEKİRDAĞ ) mağazalarında görevlendirilmek üzere bay-bayan satış danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çerkezköy Kipa Avm. ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerinde ikamet eden , Bay -bayan 19-35 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.ş.

  Kalite Kontrol Operatörü Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.ş.

  Tekirdağ 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Operatörü

  Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.ş.

  Ref: 2014.18 - 619839

  İşin Tanımı KALİTE KONTROL DEPARTMANINDA, KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞABİLECEK

  Aranan Nitelikler • Tercihen lise mezunu • İnsan ilişkileri yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Tercihen deneyimli, • Çorlu veya Çerkezköy'de ikamet eden, • Bayan, • Vardiyalı çalışabilecek Kalite Kontrol Operatörleri alınacaktır.

 • Cp Group Türkiye

  Yem Satış Şefi / Hayrabolu Cp Group Türkiye

  Tekirdağ 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yem Satış Şefi / Hayrabolu

  Cp Group Türkiye

  Ref: 14-182-YS - 616985

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Tekirdağ ili Hayrabolu lokasyonunda bulunan yem fabrikasında yer alan Yem Satış departmanımıza bağlı olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Üniversitelerin Veterinerlik Fakültelerinden veya Zootekni bölümlerinden mezun, Satış fonksiyonuna yatkın, Orta derecede İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tekirdağ'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket