ARAMA SONUÇLARI

 • Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  Teknik Ressam Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  Ref: - 618265

  İşin Tanımı Mobilya üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıda yer alan niteliklere sahip TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ya da meslek yüksek okullarının Teknik Bölümlerinden mezun, Üniversite mezunu, İleri derecede Autocad ve 3D Max bilen, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen Mobilya sektöründe 2 yıl deneyimli Problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay&Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • Ünka Endüstri Mühendislik ve Makina San. Tic. Ltd. Şti.

  Teknik Ressam Ünka Endüstri Mühendislik ve Makina San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Ünka Endüstri Mühendislik ve Makina San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 617645

  İşin Tanımı İstanbul-Arnavutköy-Hadımköy- Bölgesinde Atık Madeni Yağ Geri Dönüşüm Sistemleri ve Petrol Rafinerileri Alanında Makine, Ekipman ve Geri Dönüşüm Tesisleri Üretimini Gerçekleştiren Şirketimiz için Aşağıdaki Niteliklere Sahip Bayan Teknik Ressam Aramaktayız. Geri Dönüşüm Sistemleri Sektöründe Lider Firmalardan Biri Olan Şirketimiz; Ham Petrol Rafineri Tesisleri, Atık Madeni Yağ Geri Dönüşüm Tesisleri, Atık Lastik Geri Dönüşüm Tesisleri, Biyodizel Tesisleri, Borulama Hatları Proje, İmalat, Montaj ve Kurulumunu Gerçekleştirmektedir. Petrol ve Türevlerine Bağlı Olarak Üretimini Gerçekleştirdiğimiz, Geri Dönüşüm Tesislerinin Makine, Ekipman, Tesisat ve Diğer Çizimlerini Gerçekleştirebilecek Olan; Kontrol Planı, Tesis İş Akış Şeması ve Proseslerini Hazırlamakla Görevlendirilecek.

  Aranan Nitelikler İyi Derecede Autocad ve 3D Max Bilen Tercihen Solidworks Programına Hakim Teknik Resim Okuyup, Yorumlayabilen MS Office Uygulamalarına Hâkim Alanında Tecrübeli Sabırlı, Dikkatli ve Gelişime Açık Tercihen İngilizce Bilen İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden/Edebilecek Olan Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Mesai Saatleri Hafta içi: 08.30-18.00 Hafta sonu: Tatil Servis+Öğlen Yemeği ve SGK

 • Enplus

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri Enplus

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri

  Enplus

  Ref: - 617281

  İşin Tanımı Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Bay İç Mimar / İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık veya İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en çok 2 yıl deneyim sahibi, Yetiştirilmek üzere, Autocad,3DMax programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mimari Proje çizim uygulamalarında aktif olarak görev yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay adaylar

 • Elta Makina Elektrik Ltd.Şti

  Teknik Ressam Elta Makina Elektrik Ltd.Şti

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Elta Makina Elektrik Ltd.Şti

  Ref: - 616937

  İşin Tanımı FİRMAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE, '' TEKNİK RESSAM '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ VEYA M.Y.O. ELEKTRİK/ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, ELEKTRİK TEKNİK RESSAMLIĞI KONUSUNDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, MS OFFICE VE AUTOCAD PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN, PROJELER ÜZERİNDEN KEŞİF VE METRAJ ÇALIŞMASI YAPABİLEN GEREKTIĞINDE SAHA ZIYARETI YAPARAK RÖLEVE ÇIKARABILECEK SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN.

 • Perspektif Maket

  Maket Yapımı/teknik Ressam Perspektif Maket

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Maket Yapımı/teknik Ressam

  Perspektif Maket

  Ref: - 616088

  İşin Tanımı Mimari maket atölyemize yetiştirilmek üzere autocad bilen analıtık dusunebılen el becerisine sahip bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Proje çözümleyebilen sabırlı uyumlu dikkatli analitik düşünebilen

 • Tersan Tersanecilik

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu

  Tersan Tersanecilik

  Ref: TEKFM - 614337

  İşin Tanımı DİZAYN DEPARTMANINDA; Tekne İmalat Resimleri Yapacak.

  Aranan Nitelikler Teknik Eğitim Fakültesi Makine veya Teknik Resim Öğretmenliği Mezunu Ekip çalışmasına yatkın Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Autocad kullanabilen Teknik resim okumayı bilen Esnek mesai saatlerine uygun çalışabilecek Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Teknik Ressam Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Ref: - 613893

  İşin Tanımı Beyaz Eşya, otomotiv, PVC Kapı- Pencere sektörüne kalıp, parça, aksesuar üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mekanik tasarım yapabilen İmalat sürecine hakim, İyi derecede SolidWorks, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, Aktif araç kullanabilen erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecilli, Analitik düşünme, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Mekanik imalat süreçlerine ve ticari ürünlerine hakim. Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Cetek Makina

  Cnc Cad/cam Uzmanı Cetek Makina

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Cad/cam Uzmanı

  Cetek Makina

  Ref: 12659 - 613376

  İşin Tanımı Üretim planlamadan gelen bilgiye göre CNC takım tezgahların SOLİDCAM programlama işlemini yapacak,planlayacak, talaşlı imalat ile şekillendirme konusunda üretime destek verecek, CNC freze tezgâhlarında işlenecek seri imalat metal parçalar için en uygun işleme stratejisinin geliştirilmesi; takım yolu hazırlanması, kesici takım seçimi yapılması, Üretim zamanları ve maliyetleri konusunda iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak takım arkadaşı…

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği,Teknik eğitim Fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Solidwoks cad (çizim),Solidcam programlama modülünü ileri derecede kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, Tercihen CNC OKUMA Tezğahları kullanmayı bilen,(eksen 3,4 ve 5) Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış, Ankara'da İkamet eden, Maaş beklentinizi şirket kuralı gereği belirtmeniz önemle rica olunur.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: MM02 - 612264

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde,HAVALANDIRMA-KLİMA-ISI KAYBI-ISI KAZANCI VE YALITIM PROJE VE HESAPLARINI hazırlayacak,deneyimli MAKİNA MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a- Havalandırma-Klima-Isı Kaybı-Isı Kazancı Hesap programlarına hakim,Autocad programını iyi derecede kullanabilen MAKİNA MÜHENDİSLERİ b- Havalandırma-Kalorifer-Sıhhi Tesisat çizimlerini yapabilecek,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • Elektral Elektromekanik A.Ş

  Üretim Sorumlusu / Şefi ve Ustaları (Sac İşleme) Elektral Elektromekanik A.Ş

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Sorumlusu / Şefi ve Ustaları (Sac İşleme)

  Elektral Elektromekanik A.Ş

  Ref: 141019-USS - 612239

  İşin Tanımı ÜRETİM SORUMLUSU / ŞEFİ ve USTALARI (Sac Isleme) Sac işleme (kesim, punch, lazer, büküm, kaynak vs..) üzerine uzmanlaşmış ve cihaz kasa,gövdeleri&panelleri konularında ürün iyileştirme/geliştirme yapabilecek ''ÜRETİM SORUMLUSU/ŞEFİ ve USTALARI '' üretim sorumlusu/şefi ve ustaları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, CAD-CAM programları alt yapısı olan (Invertor,Autocad, Cadman P), Sac işleme işlerinde (kesim, punch, laser, büküm, kaynak vs..) tecrübeli, Yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Üretimin süreçlerini takip edebilecek, genel sorumluluğunu alabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Kalite yönetim sistemlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve titiz, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Elektrik Mühendisi,teknikeri ve Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi,teknikeri ve Teknik Ressamı

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: EM01 - 611630

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde,ELEKTRİK PROJELERİ hazırlayacak deneyimli,Autocad programını iyi derecede kullanabilen ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ,TEKNİKER ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a-Autocad programını iyi derecede kullanabilen,zayıf akım,kuvvetli akım,AG-OG projelerini hazırlayabilecek b-Gerektiğinde yoğun iş temposuna ve grup çalışmasına uyum sağlayabilecek ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ,TEKNİKERLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

 • Nehir Ofis Mobilyaları

  Mimar - Mühendis - Tekniker Nehir Ofis Mobilyaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar - Mühendis - Tekniker

  Nehir Ofis Mobilyaları

  Ref: - 610720

  İşin Tanımı Ofis mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren şirketimize aşağıdaki özelliklere uygun çalışma arkadaşı alınacaktır. Aşağıdaki özelliklerden olabildiğince fazlasına sahip olabilmek adaylar için avantaj teşkil edecektir.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Mimar - İç Mimar-Mühendis -Tekniker * Alanında en az 4 yıl deneyime sahip * 3dMax, Autocad , photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen * Gerekli görsel sunumları hazırlayabilecek * Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı * Seyehat Engeli Olmayan * Tercihen İyi derece İngilizce bilen * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden * Erkek adaylar içim askerlik görevini tamamlamış * Satış kabiliyeti güçlü, müşteri takibi yapabilecek * Dış görünüşe özen gösteren, * Sorumluluk sahibi, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına uyumlu * Tercihen sürücü belgesi olup, aktif araç kullanan. * Mağazacılığa yatkın * Cumartesileri çalışabilecek olan ***Bay veya Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır .

 • Tekpan Pano

  Teknik Ressam Tekpan Pano

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Tekpan Pano

  Ref: - 610438

  İşin Tanımı İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, • Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, • Sac tasarımında deneyimli, • Solidworks programını çok iyi derecede kullanabilen , 3D ve 2D hızlı çizim yapabilen, • Uluslararası teknik resim standartlarına hakim • 30 Yaşını aşmamış, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, • Tercihen Metalix programını kullanabilen • Askerliğini yapmış, Bay takım arkadaşı arıyoruz.

 • Hmf Makine

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri Hmf Makine

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri

  Hmf Makine

  Ref: PTS202014 - 609938

  İşin Tanımı Asansör ve yürüyen merdiven projelendirmelerinin yapılması ve dizayn edilmesi süreçlerinde görev alacak, Ofis dışındaki süreçlerde ekibe destek verecek.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı ve/veya benzeri bölümlerde okuyan ve zorunlu stajı olan, Asansör sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim.

 • Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  Satış Destek & E-Ticaret Sorumlusu Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek & E-Ticaret Sorumlusu

  Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  Ref: - 609675

  İşin Tanımı Elektrik,Elektronik,Otomasyon ve Bilgisayar Ürünleri satışı yapan firmamızda yetiştirilmek üzere; Bilgi İşlem departmanımızın Web(Kurumsal,E-ticaret,İnternet Reklamcılığı ve Sosyal Medya) alanlarında editörlük ve sorumluluğunu üstlenmek, Satışını yaptığımız müşterilerimize "etiket ve işaretleme" ürünlerimizde uygulama ve teknik destek vermek(Kurulum,Eğitim,Sorun Çözmek) Tüm iş süreçlerimizde her konuda yardım alabileceğiniz ekiplerimizin bir parçası olarak (tasarım, yazılım, donanım, sistem, satış, satınalma, sorun çözme) aşamalarına maruz kalmanız,verilen eğitim ve yönlendirmeler dolayısıyla sonuca odaklanma kabiliyetiniz ilerlerken kendinizi çok yönlü olarak geliştirebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Ø Yüksek Okulların ilgili (Bilgisayar Programcılığı/Teknik Ressamlık/Görsel Sanatlar vb.) bölümlerinden mezun, Ø Ofis programları ve Windows İşletim Sistemlerine hakim, Ø Photoshop,Illıstrator,After Effect programlarından birini bilen, Ø 20 Yaşını aşmamış, Bayan, Ø Görsel tasarım kabiliyetine güvenen (Tercihen Photoshop,Illıstrator bilgisi olan) Ø Temel düzeyde HTML ve CSS bilgisine sahip, Ø Analitik ve Farklı düşünebilen, Ø Hızlı ve Pratik çözümler üretebilen, Ø İletişim kabiliyeti yüksek, Ø Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Tasarım Elemanı ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarım Elemanı

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2596 - 605241

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; Autocad programında çizim konusunda görevlendirilecek "Tasarım Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MYO / Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümünden mezun, Autocad programı ile tasarım konusunda deneyimli, Autocad programını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, İşini sonuna kadar takip eden, sonuç odaklı, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Proje Uzmanı İnşaat Mühendisi ve Teknik Ressam Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Uzmanı İnşaat Mühendisi ve Teknik Ressam

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: 2014-1 - 605053

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde BETONARME,ÇELİK ve ALTYAPI PROJELERİ hazırlayacak deneyimli İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a-Betonarme ve çelik hesap programlarına hakim (STA4-CAD,SAP2000 vb.),Autocad programını iyi derecede kullanabilen İNŞAAT MÜHENDİSLERİ,TEKNİKERLERİ ve RESSAMLARI. b- Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,Autocad-Autocad Civil 3D-Netcad-Watercad vb. program ve/veya programlarına hakim İNŞAAT MÜHENDİSLERİ. c-Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Proje Uzmanı Mimar-Peyzaj Mimarı ve Mimari Ressam Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Uzmanı Mimar-Peyzaj Mimarı ve Mimari Ressam

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: 2014-2 - 605051

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimarlar ve Mimari Ressamlar -Yapısal,Bitkisel Peyzaj projeleri ve vaziyet planları hazırlayabilecek Peyzaj Mimarları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimar,mimari ressam ve peyzaj mimarı.

 • İnt-er Yapı

  Teknik Ressam İnt-er Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  İnt-er Yapı

  Ref: TR-0114 - 594126

  İşin Tanımı Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.

  Aranan Nitelikler Büyüyen yapımız içinde İnt-er Yapı İnşaat Şirketi bünyemizde görev almak üzere Autocad, Sketch-up, 3dMax, Photoshop programlarını kullanabilen 'Teknik Ressam' aramaktayız.

 • Gesu Arıtma Sistemleri

  Teknik Ressam Gesu Arıtma Sistemleri

  Bursa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Gesu Arıtma Sistemleri

  Ref: - 592236

  İşin Tanımı Şirketimiz GESU ARITMA SİSTEMLERİ ‘nin Bursa Görükle Sanayi Bölgesindeki genel merkezinde görevlendirilmek üzere, BAY/BAYAN TEKNİK RESSAM takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede Solidworks programını bilen ve kullanabilen, Üretim tecrübesi olan, Üretim reçeteleri çıkartabilecek, MS Office ve Auto CAD programlarını etkin olarak kullanabilen, Makine resim teknik bilgisine sahip, Minimum 5 yıl tecrübeli, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş, Takipçi, detaycı ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, BURSA merkezde ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka