ARAMA SONUÇLARI

 • Tersan Tersanecilik

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu

  Tersan Tersanecilik

  Ref: TEKFM - 614337

  İşin Tanımı DİZAYN DEPARTMANINDA; Tekne İmalat Resimleri Yapacak.

  Aranan Nitelikler Teknik Eğitim Fakültesi Makine veya Teknik Resim Öğretmenliği Mezunu Ekip çalışmasına yatkın Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Autocad kullanabilen Teknik resim okumayı bilen Esnek mesai saatlerine uygun çalışabilecek Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • Pro Yapı Dekorasyon

  Tekniker Pro Yapı Dekorasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekniker

  Pro Yapı Dekorasyon

  Ref: - 612101

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ve Mimarlık ile ilgili bölümlerinden mezun, Autocad, 3dmax ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip içinde koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Sürücü belgesi olan aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Şirketimizin gelişimine katkı verebilecek, Sultanbeyliği Atölye ve Etiler Ofisimizde yer almak üzere BAYAN ELEMAN Alanında tecrübe aranmamaktadır.

 • Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  Satış Destek & E-Ticaret Sorumlusu Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek & E-Ticaret Sorumlusu

  Anka Elektrik Elektronik Mühendislik

  Ref: - 609675

  İşin Tanımı Elektrik,Elektronik,Otomasyon ve Bilgisayar Ürünleri satışı yapan firmamızda yetiştirilmek üzere; Bilgi İşlem departmanımızın Web(Kurumsal,E-ticaret,İnternet Reklamcılığı ve Sosyal Medya) alanlarında editörlük ve sorumluluğunu üstlenmek, Satışını yaptığımız müşterilerimize "etiket ve işaretleme" ürünlerimizde uygulama ve teknik destek vermek(Kurulum,Eğitim,Sorun Çözmek) Tüm iş süreçlerimizde her konuda yardım alabileceğiniz ekiplerimizin bir parçası olarak (tasarım, yazılım, donanım, sistem, satış, satınalma, sorun çözme) aşamalarına maruz kalmanız,verilen eğitim ve yönlendirmeler dolayısıyla sonuca odaklanma kabiliyetiniz ilerlerken kendinizi çok yönlü olarak geliştirebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Ø Yüksek Okulların ilgili (Bilgisayar Programcılığı/Teknik Ressamlık/Görsel Sanatlar vb.) bölümlerinden mezun, Ø Ofis programları ve Windows İşletim Sistemlerine hakim, Ø Photoshop,Illıstrator,After Effect programlarından birini bilen, Ø 20 Yaşını aşmamış, Bayan, Ø Görsel tasarım kabiliyetine güvenen (Tercihen Photoshop,Illıstrator bilgisi olan) Ø Temel düzeyde HTML ve CSS bilgisine sahip, Ø Analitik ve Farklı düşünebilen, Ø Hızlı ve Pratik çözümler üretebilen, Ø İletişim kabiliyeti yüksek, Ø Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Makine Teknik Ressamı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Teknik Ressamı

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10085 - 607573

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomotiv Yan Sanayi" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın, Ulukent Sanayi Bölgesindeki tesisinde görev alacak " Makine Teknik Ressamı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi mezunu Teknik resim okuma ve anlama becerisi olan Ölçü aletlerini etkin kullanabilen Dikkatli, disiplinli, aktif ve sorumluluk sahibi Kendisini geliştirmeye açık ve uzun vadeli çalışmak isteyen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden bay / bayan adaylar.

 • Tüm Plastik

  Ar-Ge Elemanı Tüm Plastik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar-Ge Elemanı

  Tüm Plastik

  Ref: ARGE092014 - 607230

  İşin Tanımı Solidworks benzeri CAD yazılımları kullanabilen Teknik Ressam aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AR-GE bölümünde görevlendirmek üzere, 35 yaşını geçmemiş, Meslek okullarının Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, teknik çizim programlarına hakim, grup çalışmasını seven, yeniliklere açık, işini severek yapacak, sigara kullanmayan, kalıcı bay eleman aramaktayız.

 • Perspektif Maket

  Maket Yapımı/teknik Ressam Perspektif Maket

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Maket Yapımı/teknik Ressam

  Perspektif Maket

  Ref: - 606338

  İşin Tanımı Mimari maket atölyemize yetiştirilmek üzere autocad bilen analıtık dusunebılen el becerisine sahip bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Proje çözümleyebilen sabırlı uyumlu dikkatli

 • Enpay

  Teknik Ressam Enpay

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Enpay

  Ref: PRJ T.RES01 - 605651

  İşin Tanımı İzmit'te kurulu Elektrik Trafosu Parçaları üretmekte olan fabrikamızın Proje departmanında görevlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler MYO ve Meslek Lisesi, Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya ilgili bölüm mezunu, İyi derecede AutoCad bilgisine sahip, Teknik resim okuyup, yorumlayabilen, 3D katı modelleme, özellikle Inventor bilgisi tercih sebebidir, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

 • Miss Poem

  İnvestronica Operatörü Miss Poem

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnvestronica Operatörü

  Miss Poem

  Ref: Modelist2013 - 597132

  İşin Tanımı Hazır Giyim ve Mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Miss Poem’ in büyüyen ve gelişen organizasyonu için, aşağıda belirtilen özelliklerde "İnvestronica Operatörü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Modelistlik ve operatörlük bilgisi olan, Örme konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Tercihen ihracat yapan şirketlerde çalışmış, İş geliştirme ve üretimde tecrübeli, Elle ve programla investronika kalıp çıkarabilen, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Adecco Gebze

  Teknik Ressam Adecco Gebze

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Adecco Gebze

  Ref: GBZTR09 - 597110

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz depo ve raf sistemleri üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun. İyi derecede Autocad bilen İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli / İzmit'de ikamet eden/edebilecek olan

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10072 - 597041

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmalığını yapmakta olduğumuz, "Dijital Baskı" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda çalışacak"Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstriyel tasarım veya grafik bölümlerinden mezun, Tasarım yeteneği güçlü, estetik ve fonksiyonel ürünler geliştirebilecek, çözümler sunabilecek, Üretim ve malzeme bilgisine sahip, Araştırmacı, üretmeyi ve tasarlamayı seven ve bu süreçlere hakim olan, Ekip çalışmasına yatkın, çözümcü yaklaşıma ve pozitif bakış açısına sahip, Photoshop ve Coreldraw bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Tel Erezyon Operatörü Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir, Manisa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tel Erezyon Operatörü

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10068 - 595084

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ana faaliyet alanları "Saç Metal Kalıpçılığı ve Şekillendirilmesi" olan, faaliyet alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''TEL EREZYON OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Çıraklık Eğitim Merkezi, Teknik Lise veya Meslek Lisesi Makine-Tesviye-Kalıpçılık-Elektrik bölümlerinden mezun olmak • Benzer bir sektörde faaliyet gösteren bir firmada ve benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak (Tercihen Sac Metal Kalıpçılığında deneyimli) • Auto Cad bilgisine sahip olmak • Tercihen Charmilles ve Makino tezgahlarını kullanmış olmak • İyi derecede teknik resim bilgisine sahip olmak • Temel ölçü aletlerini (mikrometre, kumpas vb.) çok iyi kullanabilmek • Manisa veya İzmir bölgesinde ikamet etmek

 • Gesu Arıtma Sistemleri

  Teknik Ressam Gesu Arıtma Sistemleri

  Bursa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Gesu Arıtma Sistemleri

  Ref: - 592236

  İşin Tanımı Şirketimiz GESU ARITMA SİSTEMLERİ ‘nin Bursa Görükle Sanayi Bölgesindeki genel merkezinde görevlendirilmek üzere, BAY/BAYAN TEKNİK RESSAM takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede Solidworks programını bilen ve kullanabilen, Üretim tecrübesi olan, Üretim reçeteleri çıkartabilecek, MS Office ve Auto CAD programlarını etkin olarak kullanabilen, Makine resim teknik bilgisine sahip, Minimum 5 yıl tecrübeli, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş, Takipçi, detaycı ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, BURSA merkezde ikamet eden.

 • ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  Teknik Ressam ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  Ref: - 589800

  İşin Tanımı Üretilecek ürünlerin Autocad, SolidWorks ve Google SketchUp gibi programlarda teknik resimlerinin hazırlanması, Teknik resimleri hazırlanan ürünlerin maliyetlerinin çıkartılması, Dosyalar halinde düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler EML, Teknik Lise, Meslek Lisesi, MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde Autocad, SolidWorks ve Google SketchUp programlarını kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İkitelli civarında ikamet eden veya İkitelli Organize Sanayi Bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Kaya Grubu

  Proje Mühendisi Kaya Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Mühendisi

  Kaya Grubu

  Ref: - 542681

  İşin Tanımı İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum 3 yıllık saha tecrübesi olan, tercihen kurulum-montaj konularında deneyimli, Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan, Ekip yönetme becerisine sahip, Autocad programını iyi derecede kullanabilen, tercihen Solidwork porgramını kullanabilen, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve raporlama konusunda deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan (Tercih sebebidir), İstanbul anadolu yakası ve Gebze civarında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Erkek "Proje Yöneticisi" aramaktayiz.

 • Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Teknik Ressam Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Ref: - 613893

  İşin Tanımı Beyaz Eşya, otomotiv, PVC Kapı- Pencere sektörüne kalıp, parça, aksesuar üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mekanik tasarım yapabilen İmalat sürecine hakim, İyi derecede SolidWorks, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, Aktif araç kullanabilen erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecilli, Analitik düşünme, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Mekanik imalat süreçlerine ve ticari ürünlerine hakim. Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Hmf Makine

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri Hmf Makine

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri

  Hmf Makine

  Ref: PTS202014 - 609938

  İşin Tanımı Asansör ve yürüyen merdiven projelendirmelerinin yapılması ve dizayn edilmesi süreçlerinde görev alacak, Ofis dışındaki süreçlerde ekibe destek verecek.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı ve/veya benzeri bölümlerde okuyan ve zorunlu stajı olan, Asansör sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Teknik Ressam Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 609706

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Autocad kullanımına hakim 2 yıl otomotiv sektöründe deneyimli Kontrol planı-FMEA-Proses Akış Şeması hazırlayabilecek Askerlik görevini tamamlamış

 • T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  Maket Atölyesi Teknikeri T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Maket Atölyesi Teknikeri

  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi

  Ref: MAT01/09-2014 - 606150

  İşin Tanımı Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencilerine maket yapımında rehberlik edilmesi, Maket yapımında kullanılan ve atölye bünyesinde yer alan cihazların etkin olarak kullanılması, Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencilerinin maket yapımında kesim için kullanılan lazer makinelerinin kullanılması, Maket atölyesinin işleyişinin aksamaması adına, tüm cihazların ve lazer makinelerinin bakım ve onarımlarının zamanında yapılmasının sağlanması, Maket atölyesinin işleyişinde gerekli sarf malzemelerinin temininin zamanında sağlanması, Mimarlık öğrenci dolaplarının öğrencilere dönem başı dağıtımının sağlanması, yıl sonu teslimlerinin alınması, Gerektiğinde öğrencilere mimari maket teknikleri ve malzemeleri ile ilgili yardımcı olunması, Özellikle proje teslim zamanlarında öğrencilerin taleplerinin karşılanmasına yönelik hafta içi ve hafta sonu (ücreti karşılığı) fazla mesaiye kalınması, Öğrencilerin cihaz kullanım sıra listelerinin oluşturulması,

  Aranan Nitelikler Üniversitemizin Mimarlık Bölümü'ne bağlı Maket Atölyesinde görevlendirilmek üzere yukarıda açıklanan iş tanımı doğrultusunda aşağıda belirtmiş olduğumuz niteliklere sahip; İnşaat Teknik Lisesi, İnşaat Meslek Lisesi Yapı Bölümü veya Yapı Ressamlığı Bölümlerinden mezun, Marangozluk bilgisi olan, Mimari maket konusunda tecrübeli, Lazer kesim cihazlarının kullanımı konusunda deneyimli, Mimari proje okuyabilen, AUTOCAD çizim programı kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, "Tekniker" aramaktayız.

 • Perform Mühendislik & Müşavirlik

  İnşaat Teknikeri / Teknik Ressam Perform Mühendislik & Müşavirlik

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Teknikeri / Teknik Ressam

  Perform Mühendislik & Müşavirlik

  Ref: - 598372

  İşin Tanımı Betonarme ve/veya çelik konstrüksiyon projelendirme işlerinde deneyimli, İyi derecede Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan , Betonarme ve/veya Çelik projelerin "çiziminde" çalıştırılmak üzere 'deneyimli inşaat teknik ressamları' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında betonarme ve çelik proje işlerinde hizmet veren firmamıza "Betonarme ve/veya Çelik projelerin çiziminde" çalıştırılmak üzere deneyimli inşaat teknikerleri alınacaktır.

 • İnt-er Yapı

  Teknik Ressam İnt-er Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  İnt-er Yapı

  Ref: TR-0114 - 594126

  İşin Tanımı Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.

  Aranan Nitelikler Büyüyen yapımız içinde İnt-er Yapı İnşaat Şirketi bünyemizde görev almak üzere Autocad, Sketch-up, 3dMax, Photoshop programlarını kullanabilen 'Teknik Ressam' aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka