ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Pazarlama Uzmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Uzmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001469 - 611665

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK ( BEBEK-ANNE ÜRÜNLERİ, OYUNCAK ) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mağaza ürünlerinin toptan satışından sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *25 ve 40 yaş arası, *Kendine güvenen, özen gösteren, *Güleryüzlü, dinamik ve heyecanlı, *İkna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek, *Liderlik vasıflarına sahip, analitik düşünebilen *En az üç yıl mağazacılık deneyimi olan, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Haramidere lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, *Bay-Bayan, " SATIŞ PAZARLAMA UZMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Gürtoplar Tekstil

  Satış Pazarlama Gürtoplar Tekstil

  Bursa 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama

  Gürtoplar Tekstil

  Ref: - 622430

  İşin Tanımı -MEVCUTTA BULUNAN 40 ÇEŞİT EMBOSS BASKI DESENLERİNİN ve YEDİ FARKLI ÜRETİM PROSESİ ÇALIŞMALARIMIZIN SUNUMLARINI YAPACAK. -BÜNYEMİZDE AR-GE DESEN ÇALIŞMALARININ YAPILABİLDİĞİNİ ve MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEDİĞİ DESEN ÇEŞİTLERİNİN İSTEKLERİ ÜZERİNE YAPILA BİLDİĞİNİ SUNMAK. -MÜŞTERİLERDEN NUMUNE KUMAŞ SİPARİŞLERİNİ ALMAK ONLARIN TAKİBİNİ ve ÜRETİMİNİ YAPTIRMAK VE MÜŞTERİYE GÖNDERİLMESİNİ SAĞLAMAK. -SICAK BASKI ÜRETİM DESEN ve MODELLERİMİZİ MÜŞTERİLERE HAKKI İLE TEMSİL EDEBİLEN. -MAKİNELERİMİZİN ÇALIŞMA EBATLARI KUMAŞ ENLERİ 1600mm-3400mm ARALIKTA DESEN VE BASKI İŞLEMLERİ YAPILA BİLDİĞİNİ SUNMAK. -TAMAMEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞTIĞIMIZI KALİTEYE VE ÜRETİLEN KUMAŞLARA ÖNEM VERİLDİĞİNİ ANLATMAK.

  Aranan Nitelikler BURSA 11 EYLÜL BULVARI ÜZERİNDEKİ GÜRTOPLAR TEXTİLE GROUP FABRİKAMIZDA FASON KUMAŞ SICAK BASKI ÜRETİMİ YAPAN TESİSİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; TEKSİL KONUSUNDA TECRÜBELİ KUMAŞ CİNSLERİNİ İYİ BİLEN PAZARINDAN İYİ ANLAYAN, GEÇMİŞTE AKTİF SATIŞTA GÖREV ALMIŞ-VİZYON SAHİBİ VE MÜŞTERİ DİYALOĞU GÜÇLÜ, BAY VEYA BAYAN PAZARLAMA TAKIM ARKADAŞI ALINACAKTIR. -AKTİF SATIŞ ve PAZARLAMADA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ -TAKIM ÇALIŞMASINI İYİ BİLEN İŞİ SEVEN -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN,İSTANBUL'U İYİ BİLEN -ERKEKLER İÇİN OKUL VE ASKERLİK PROBLEMİ OLMAYAN . -DIŞ GÖRÜNÜMÜNE DİKKAT EDEN -İNSAN İLİŞKİLERİ ve İKNA BECERİSİ YÜKSEK KENDİNE İYİ ANLATAN -PLANLI ve HEDEF ODAKLI ÇALIŞABİLEN -PAZARLAMA HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK. -BAŞARMA ARZUSU YÜKSEK,HIZLI ve SONUÇ ODAKLI ÇALIŞACAK,SÖZLÜ ve YAZILI İLETİŞİM BECERİSİ GELİŞMİŞ.

 • İmteks

  Pazarlama Müdürü (İhracat) İmteks

  İstanbul Avrupa 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü (İhracat)

  İmteks

  Ref: PM-012 - 612995

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisi), Uluslararası markalarla çalışmış, Alanında en az 10 yıl yöneticilik yapmış, Ekip yönetme konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen,

 • Özak Gyo

  Pazarlama Müdürü Özak Gyo

  İstanbul Avrupa 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü

  Özak Gyo

  Ref: PM-0714 - 594153

  İşin Tanımı Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding' in Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde görevlendirmek üzere 'Pazarlama Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Şirketin pazarlama stratejilerini bütçe ve hedefler doğrultusunda oluşturmak, bütçelemek, projelendirmek ve uygulamak, Lansman planlamalarını gerçekleştirmek, Sektör trendlerini ve gelişimini takip ederek analizler yapıp öneriler sunmak, Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirler geliştirmek, yapılan pazarlama çabalarının sonuçlarını ölçerek satış hedeflerine göre değerlendirilmesini yapmak, Ajans ilişkilerini yürütmek, Pazarlamaya yönelik faaliyetleri koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe büyük ölçekli projelerin pazarlama süreçlerinin yönetilmesinde deneyimli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Leras Tekstil

  Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi

  Leras Tekstil

  Ref: SPM .07.2014 - 591686

  İşin Tanımı *Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, *Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. *MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, *DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, *KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, *SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *-DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli,geçmişte aktif satışta görev alan adaylar,tercih edilme sebebidir *KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli ,geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, *-Erkek adayların,Askerlik,okul gibi sorunları olmaması * MS Office programlarına hakim * İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip *-Tercihen aktif araç kullanabilen, *-soyal iletişimi güçlü,bakımlı ve kendisine dikkat eden, *-tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. *-Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, *-GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) *-Yaratıcı yenilikçi,ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen *-takım ruhuna uyumlu olan *-Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. *-FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır

 • Smile

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Smile

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi Asistanı

  Smile

  Ref: MT-03 - 620722

  İşin Tanımı Triko ve penye imalatı ve ihracatı yapan firmamıza, müşteriler ile direk temas içerisinde olarak numune oluşturma ve takibinden, sipariş işlemlerinden ve bilgi akışının sağlanmasından sorumlu olacak, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO Mezunu, İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tekstil(Hazır Giyim) alanında en az 1-2 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına ve yoğun tempoya uyumlu, Tercihen Merter bölgesi yakınında ikamet eden.

 • Sun Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Sun Tekstil

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi Asistanı

  Sun Tekstil

  Ref: - 620546

  İşin Tanımı 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde sipariş alımından sevk edilmesine kadar olan tüm süreci eksiksiz tamamlayabilecek Müşteri Temsilcisi Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) MS Ofis Programlarına hakim Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisliği mezunu) Takım çaılşmasına yatkın Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • Sun Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Sun Tekstil

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi Asistanı

  Sun Tekstil

  Ref: - 620350

  İşin Tanımı 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde sipariş alımından sevk edilmesine kadar olan tüm süreci eksiksiz tamamlayabilecek Müşteri Temsilcisi Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) MS Ofis Programlarına hakim Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisliği mezunu) Takım çaılşmasına yatkın Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • Miss Poem

  Yurtiçi Müşteri Temsilcisi Miss Poem

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yurtiçi Müşteri Temsilcisi

  Miss Poem

  Ref: YRTMT - 620057

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren büyümekte olan markamız için; "Yurtiçi Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe yurtiçi toptan satış konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Müşteri portföyü geniş, İkna kabiliyeti yüksek, analitik düşünebilen, Analizler ve raporlar hazırlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Merter civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan,

 • Saide Group

  Development Merchandiser Saide Group

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Development Merchandiser

  Saide Group

  Ref: DEVMERCH-1014 - 614123

  İşin Tanımı A unique opportunity to join our fast growing Sourcing Group United clothing Sourcing Office . We are seeking Development Merchandiser to operate in Business Development Department for Middle Eastern Retail Market. Candidates to be; Responsible for complete development process through internal and outsource supply route, Capable of research /sampling / presenting / costing skills Minimum 3-4 years of experience either in supplier of liason / sourcing Office is must, English language is must, Analytical , strong communications skills, self confident , having sense of market / brand and product knowledge are must. Capable of Researching of mills, Suppliers’ showroom, print and embroideries houses Patient easy going, good listener and open minded.

  Aranan Nitelikler

 • Çetinkaya

  Dönemsel Satış Danışmanları Çetinkaya

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Satış Danışmanları

  Çetinkaya

  Ref: DNS01-SD34A - 403983

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Mağazalarında görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, motivasyonu yüksek, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan, Satış ve mağazacılık sektörün de kariyer hedefleyen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, dikkatli, neşeli, güler yüzlü, Dönemsel olarak çalışabilecek, Bay / Bayan adaylar, ( Çalışmak istediğiniz mağazalarımızı ön yazınızda mutlaka belirtiniz! )

 • Eke Tekstil Konfeksiyonturizm San. Tic. A.ş.

  Full Time Satış Danışmanı-Addresistanbul AVM Eke Tekstil Konfeksiyonturizm San. Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Full Time Satış Danışmanı-Addresistanbul AVM

  Eke Tekstil Konfeksiyonturizm San. Tic. A.ş.

  Ref: STŞDNŞ - 622676

  İşin Tanımı Özgüveni yüksek, yeniliklere açık, iletişimi kuvvetli, modayı yakından takip eden, sade, rahat ama şık, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en kaliteli ev tekstili markası olan HAMAM Türkiye’deki tek mağazasında görevlendirmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Avrupa, Amerika, Avusturalya ve Asya’da 200’ün üzerinde satış noktası bulunan HAMAM ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık sektöründe satış, kasa ve müşteri hizmetleri alanında deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Güler yüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli, Ekip ruhuna sahip, Sorumluluk sahibi, Modayı yaşam tarzı haline getirmiş. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşları aranıyor ### Satış Danışmanları; Satış, kasa işlemleri, deneme kabini hizmetleri, ürün iadesi ve değiştirme işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, ve etiketleme gibi mağaza içindeki tüm görevlerde çalışmaktadırlar. ###

 • Aster Tekstil

  Garment Teknolojist Asistanı Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Garment Teknolojist Asistanı

  Aster Tekstil

  Ref: ASTGTA-009 - 619725

  İşin Tanımı Tekstil sektöründe örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Pazarlama Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; GARMENT TEKNOLOJİST ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği veya Tekstil Meslek Yüksek okulu mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Kumaş, Ölçü, Kalıp, Dikim/Üretim, Fit ve Prova süreçlerine ilgi duyan Teknik alanda kariyer planlayan Avrupa yakasında ikamet eden

 • Finteks Tekstil

  Koleksiyon Modelisti Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Koleksiyon Modelisti

  Finteks Tekstil

  Ref: Ref:Mod.0013 - 619683

  İşin Tanımı Müşteri taleplerinden veya Tasarımcıdan gelen çizimlerin elle kalıp çıkarılması ve model dikimden numunelerin hazırlatılması.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu (Tekstil-Konfeksiyon) Örme konfeksiyon hazır giyim ihracat sektöründe en az 5 yıl ve üstü deneyimi olmak Elle Kalıp, kumaş , dikim, pastal ve serileme konularında üst seviyede bilgi sahibi olmak Kalıp düzenlemelerinde ve ölçümlerde bilgiye sahip olma İletişim, ekip yönetimi, iş ve zaman yönetimi, ayrıntıya odaklılık, dikkat, stres yönetimi, takipçilik (denetim, geri bildirim, raporlama) Avrupa yakasında oturan (4.Levent-Seyrantepe-Kağıthane-Ayazağa-Bağcılar-Gaziosmanpaşa)

 • Aster Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi Asistanı

  Aster Tekstil

  Ref: ASTMTA-003 - 618669

  İşin Tanımı Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Pazarlama Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Tekstil vb. bölümlerinden mezun Tekstil Konfeksiyon sektöründe pazarlama alanında kariyer yapmayı hedefleyen İyi derecede ingilizce bilen İlgili pozisyonda min. 1 yıl deneyimli Ms office programlarına hakim Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli Avrupa yakasında ikamet eden

 • Adil Işık Group

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi

  Adil Işık Group

  Ref: DISAPA2014 - 617790

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Perakende sektöründe deneyimli "Digital Pazarlama Yetkilisi" arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Web sitelerinin içerik ve iş akış süreçlerini takip edecek, Digital mecralarda satınalma, planlama, ve operasyon aşamalarını takip edecek, SEO, Re-targeting, Affililiates, Sosyal Medya, Google ve e-mail marketing kanallarının optimum kullanılmasına destek olacak, Moda ve tasarım trendlerini yakından takip eden, Alanındaki yeni teknolojileri takip eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Yurt Kumaş

  Pazarlama ve Satış Uzmanı Yurt Kumaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Satış Uzmanı

  Yurt Kumaş

  Ref: - 617704

  İşin Tanımı İstanbul Nişantaşı'nda kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu * Analitik düşünebilen * İkna kabiliyeti yüksek * Takım çalışmasına yatkın * Sigara kullanmayan * 30 yaşını aşmamış * Bay / Bayan

 • Lcwaikiki

  Satış Danışmanı (İzmir) Lcwaikiki

  İzmir 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (İzmir)

  Lcwaikiki

  Ref: SD-IZM-002 - 591682

  İşin Tanımı - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İzmir mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Part Time/ Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Pazarlama Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: PY 001 - 621772

  İşin Tanımı Sektöründe lider konumdaki firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere; Pazarlama planını ve bütçesini oluşturacak, kampanya kurgularını hazırlayacak ve hayata geçirebilecek, pazarın talepleri ve pazardaki gelişmelere göre ihtiyaçları tespit edebilecek ve rakip analizleri yapabilecek " Pazarlama Yöneticisi” arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda minimum 5-7 yıl tecrübeli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama trendlerini takip eden, Pazarlama ve pazar araştırmaları konularında deneyimli, Kampanya kurgulama, yönetme ve raporlama konularında aktif olarak görev almış, CRM, müşteri segmentasyonu ve veri analizi konularında tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü İleri düzeyde İngilizce bilen, Tüm birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip.

 • Akarteks Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Akarteks Tekstil

  Ref: MT-02 - 526666

  İşin Tanımı -Müşteri taleplerinin taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) - Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak, -Müşteriler ve üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, -Yardımcılarına koleksiyon numuneleri için gerekli bilgi aktarımını yapmak, -Üretimin her aşamasını takip ve organize etmek,

  Aranan Nitelikler Denim ve Non Denim Üretimi ve İhracatı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; -Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, -İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli, takipçi ve sonuç odaklı, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Avrupa yakası, Bağcılar lokasyonu civarında ikamet eden, -25-38 yaş arası Bay Bayan tecrübeli, "Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket