ARAMA SONUÇLARI

 • Palmiye İlaç

  Tıbbi Satış Mümessili Palmiye İlaç

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Mümessili

  Palmiye İlaç

  Ref: - 611890

  İşin Tanımı Tıbbi ilaç ve gıda suplemanlarının pazarlama ve satışını yapmakta olan firmamızın ANKARA Bölgesinde görevlendirilmek üzere (Bölgede ikamet eden) "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul mezunu, Dış görünüşüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlamada 1-2 yıl deneyimli, Tercihen 1-2 yıl sektör tecrübesi olan, 29 yaşını aşmamış, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yapmış (Erkek adaylar için.)

 • Firma Adı Gizli

  Tıbbi Satış Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: TST-1014 - 611018

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve sektörün ilk şirketlerinden olup gıda takviyesi ve sporcu beslenmesi alanlarında sunduğu kişiye özel ürünlerle birçok yeniliğe sahip firmamız için "Tıbbi Tanıtım Uzmanı"arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, 30 yaşını aşmamış, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Gıda takviyeleri ve sporcu beslenme ürünleri konusunda bilgili, Değişime ve gelişime açık, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, Özgüveni yüksek ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen,

 • Kmk Bilişim İnternet Hizmetleri

  Portföy Yöneticisi Kmk Bilişim İnternet Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Portföy Yöneticisi

  Kmk Bilişim İnternet Hizmetleri

  Ref: PY100 - 610603

  İşin Tanımı Doktorlara yönelik iş yazılımlarının Satış ve Pazarlamasını yapabilecek, sağlık sektöründe deneyimli satış danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sağlık sektöründe satış tecrübesi olan veya bu alanda tecrübe edinmek isteyen, Diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı bir dille konuşabilen, Sonuç odaklı çalışabilen, Bilgisayar temel kullanım bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş, Hırslı, girişken, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına uygun, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan satış temsilcileri alınacaktır. Sosyal Olanaklarımız; Sabit maaş + SSK + Yol + Yemek + Prim Kendinizi geliştirebilme fırsatı, Kariyer fırsatı Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi: 09:00 - 18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00

 • Halka Tanıtım

  İzmir Eczane Kanalı Satış Temsilcisi (02.09.2014) Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Eczane Kanalı Satış Temsilcisi (02.09.2014)

  Halka Tanıtım

  Ref: ECZ 4 - 604476

  İşin Tanımı BÜNYEMİZDE HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMAMIZ İÇİN ECZANE KANALI SATIŞ UZMAN KADROMUZDA ÇALIŞACAK İZMİR'DE İKAMET EDEN BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 22-35 YAŞ ARASI PREZENTABL ECZANE KANALINDA TECRÜBESİ OLAN AKTİF SATIŞ TECRÜBESİ BULUNAN BAYAN 1100 TL maaş+ AGİ + 280 Yemek + 170 Yol Mesai Saatleri: 11:00 - 20:00 arası NOT: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Pure Nature

  Satış Pazarlama Temsilcisi - Pure Nature Pure Nature

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Temsilcisi - Pure Nature

  Pure Nature

  Ref: - 595879

  İşin Tanımı Pure Nature’ı eczanelerde satış hedefi ile temsil etmek Yeni müşteri eczane portföyü oluşturmak Mevcut müşteri ve satış noktaları ile periyodik görüşmeleri yürütmek ve ürünleri tanıtmak Bağlı olduğu satış yöneticisine raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Özel bir teknoloji ile üretilen mikrokapsüllü inceltici ve sıkılaştırıcı Purenature ürünlerimizin pazarlamasında çalışmak üzere; Tercihen üniversite mezunu Dermokozmetik ve OTC ürünler satış tecrübesi olan Eczane kanalında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek Enerji düzeyi yüksek, yeniliklere ve gelişmeye açık Aktif pazarlama yöntemleri ile çalışabilecek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Etkin iletişim becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan Sürücü ehliyeti olan ve aktif şekilde araç kullanan Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ arıyoruz.

 • ISG İNSAN KAYNAKLARI

  Sales Representative Medical Microscopy Turkey (M/ ISG İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Representative Medical Microscopy Turkey (M/

  ISG İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 54553 - 593586

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler .

 • Global Kurumsal Hizmetler

  Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi Global Kurumsal Hizmetler

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi

  Global Kurumsal Hizmetler

  Ref: KST/2014-07 - 590391

  İşin Tanımı Kısa Şirket Tanıtımı Turkcell Kurumsal Çözüm ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde Kurumsal Satış Temsilcileri aranmaktadır. Turkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Global Kurumsal Ltd. Şti. Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell & Superonline ürün servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün İstanbul Şişli ve Sarıyer ilçesi ağırlıklı olmak üzere geliştirilmesinden sorumlu olacak, Kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, Kurumsal Satış Temsilcileri arıyoruz. Aylık olarak kendisine verilmiş olan Satış ve Ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulama ve raporlama yapabilecek Firmamızı, faaliyetlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, Aktif satışı seven, bu alanda kariyer hedefleri olan, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulama ve raporlama yapabilecek

  Aranan Nitelikler Asgari Lise, tercihen Ticaret Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, Tercihen minimum 2 yıllık saha satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik ve bakımlı, Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Sürücü belgesi olan, Aktif olarak araç kullanma konusunda engeli olmayan, 22 yaş üstü ve askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, Tercihen sigara kullanmayan, İstanbul dışı müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

 • Recordati İlaç

  Tıbbi Ürün Tanıtım ve Satış Temsilcisi Recordati İlaç

  Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Osmaniye, İstanbul Avrupa, Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Ürün Tanıtım ve Satış Temsilcisi

  Recordati İlaç

  Ref: TST0213 - 588764

  İşin Tanımı Bölge Müdürü’ne bağlı olarak, sorumlu olduğu bölgelerde doktor ve eczanelere firmamız ürün yelpazesindeki ürünlerin düzenli ziyaretlerle, belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda tanıtımını ve satışını yapacak "TIBBİ ÜRÜN TANITIM VE SATIŞ TEMSİLCİSİ” adayları aramaktayız. Tüm başvurular gizli tutulacaktır

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli (kardiyoloji, üroloji ürünlerinde ve kronik pazarda çalışmış) MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve satış odaklı çalışan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Temas Tanıtım

  Tıbbi Mümessil Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Mümessil

  Temas Tanıtım

  Ref: TMS-ALS - 566460

  İşin Tanımı Eczanelerde bulunan Dermokozmetik markamızın, Doktor tanıtımlarını gerçekleştirecek, ürün stoklarını takip edecek ve satış arttırıcı aksiyonları planlayarak uygulayacak SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Doktor çalışmalarında en az 2 yıl tecrübeli, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi güçlü, Seyahat engeli bulunmayan,

 • Akınsoft/İstanbul

  Aktif Satış Personelllleri Akınsoft/İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satış Personelllleri

  Akınsoft/İstanbul

  Ref: 123456 - 613958

  İşin Tanımı AKINSOFT İstanbul Bölge Bayiliği'ne Şirinevler Bahçelievler veya Yukarı Dudullu Ümraniye ofislerimizde görevlendirilecek Müşteri Portföyümüzü arttıracak Aktif Satış Personelleri alınacaktır. Bölgesel müşteri ziyaretleri yaparak, AKINSOFT Ön Muhasebe Programının tanıtımını yapacak. Firmamız tarafından verilecek eğitim sonucu Muhasebe Program bilgisi geliştirilecek Kendini geliştirmesine bağlı olarak Yazılım Destek personeli / Müdürlüğü görevine yükselebilecek. Maaş + Prim + Yol + Yemek + Ssk ile çalışacak Personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Alınacak personelde aşağıda belirtilen özellikler aranmaktadır. • Güçlü iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip, • Satış konusunda hırslı ve kendine güvenen, • Güler yüzlü, aktif satış ve sunum becerileri güçlü, • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,

 • FARMASYON

  Tıbbi Satış Mümessili FARMASYON

  İstanbul Avrupa 29-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Mümessili

  FARMASYON

  Ref: - 606465

  İşin Tanımı Sektörün yeni yüzü olan Bursa Ecza Koop kuruluşu Farmasyon Lifechek şeker stribi ve Newfine iğne ucu ürünlerini çalışacak Satış Temsilcisi arıyor. Bütün başvurular gizli tutulacak ve uygun olan adaylar yanıtlanacaktır.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, · Doktor ve eczane çalışmalarında deneyimli, · Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, · Sürücü belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, · 28 - 35 yaş arası, · Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) · Medikal tecrübesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

 • Optimer Sağlık Ürünleri

  Bölge Satış Sorumlusu Optimer Sağlık Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Sorumlusu

  Optimer Sağlık Ürünleri

  Ref: OPT-BSSİST - 604673

  İşin Tanımı Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası markaların distribütörü olan firmamızda, Babé Ürünleri Grubu Eczane Kanalı satış kadrosu için İstanbul ili alt bölgelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bölge Satış Sorumlusu” adaylar aramaktayız - Babé ürünlerinin mevcut/potansiyel müşterilere tanıtımını firma stratejileri doğrultusunda en iyi şekilde gerçekleştirmek, - Sorumluluğundaki bölgenin satış hedeflerine ulaşılması için iş planları oluşturmak ve kaynakları optimal kullanarak bölge satış performansını ve pazar payını maksimize etmek, - Paydaşlarla başarılı ticari sonuçlar alınmasına destek olacak, etkili ve profesyonel iş ilişkileri kurmak, - Pazar gelişmelerini düzenli olarak raporlamak ve takibini gerçekleştirmek, - İlgili tüm faaliyetleri düzenli olarak raporlamak, - Satış arttırıcı faaliyetler ve öneriler sunmak.

  Aranan Nitelikler - En az yüksekokul mezunu - Eczane kanalında (tercihen dermokozmetik alanında) tecrübe sahibi - MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Takım çalışmasına uyumlu, - İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti güçlü, - CRM sistemini kullanarak ve rut disiplininde çalışabilecek - Aktif olarak araç kullanabilen, seyahate engel hali bulunmayan - İstanbul'da ikamet eden - 35 yaşını aşmamış - Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Fresenius Medical Care

  Satış Temsilcisi (Adana) Fresenius Medical Care

  Adana 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi (Adana)

  Fresenius Medical Care

  Ref: ST14-12 - 612092

  İşin Tanımı Fresenius Medical Care, Adana Ecza Deposu bünyesinde, görevlendirileceği bölgede ürünlerimizin eczanelere satış ve tahsilatından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversite mezunu • İlaç sektöründe satış pazarlama konusunda deneyimli • İlaç ve eczane prosedürlerini bilen • Tercihen ecza deposu tecrübesi olan • Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın • MS Office uygulamalarını kullanabilen • Ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan • Erkek adaylar için askerliğini yapmış • Adana'da ikamet eden veya edecek olan

 • ARE İlaç Medikal

  Tıbbi Satış Temsilcileri ARE İlaç Medikal

  Ankara, Bursa, Denizli, İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Temsilcileri

  ARE İlaç Medikal

  Ref: - 602483

  İşin Tanımı "ARE Pharma" olarak 2012 yılından beri ülkemizin hızlı büyüyen ve gelecek vaat eden sektörlerinden dermokozmetik ve OTC ürünleri pazarında faaliyet göstermekteyiz. Hem üretim hem de satışta, sağlam temellere dayalı, kalıcı ve uzun vadeli stratejik ortaklarımızla ve kalite bazlı ürünlerimiz ile var olmak hedefindeyiz. Bu amaç ile, genişlemekte olduğumuz satış ekibi içerisinde görevlendirilmek üzere; İZMİR, BURSA, DENİZLİ, ANKARA illerinde ikamet eden " TIBBİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ " arıyoruz. Çalışılacak Branşlar; Dermatoloji Kadın Doğum Ortopedi ve Fizik Tedavi Nöroloji ve Psikiyatri Kardiyoloji ve Dahiliye Ürünler Hakkında; Folik Asit OA ve RA hastalarına yönelik ürünler (Tablet ve krem formunda ürünler) Dermokozmetik ürünler (Saç ve cilt ürünleri) Passiflora kombinasyonları Balık yağı ürünleri Cefasını da sefasını da birlikte sürmeyi hedeflediğimiz bu yolda, huzurlu bir ortamda çalışarak agresif hedeflerin baskısı altında ezilmeden, geleceğini bizlerle birlikte şekillendirecek, özverili ve işine saygısı olan, etik kurallar dahilinde tuttuğunu koparan kişilerle çalışma arzusundayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, (Eczacılık, Kimya, Biyoloji branşları tercih sebebi olacaktır.) Araç kullanımında tecrübeli ve yetenekli olan, MS Office programları ve Tablet PC kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip, ÜTE sertifika programına dahil olmuş veya olacak olan, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda doktor çalışmaları konusunda tecrübeli, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda sağlam referanslara sahip olunması tercih sebebidir. Eczane portföyü geniş olan, OTC ürünleri konusunda tecrübeli, Kendine güvenen ve kazandırarak kazanmayı hedefleyen, Çalışkan ve istekli.

 • Bilar Medikal

  Tıbbi Satış Temsilcileri Bilar Medikal

  İstanbul Anadolu 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Satış Temsilcileri

  Bilar Medikal

  Ref: - 609842

  İşin Tanımı Ataşehir İSTANBUL Merkezli ofisimizde ‘de çalışacak;

  Aranan Nitelikler EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ELEMANLAR Tercihen KBB,Pediatri,Kadın doğum,Genel cerrahi,Gögüs hastalıkları branşlarında çalışmış varsa Ameliyathane tecrübesine sahip, Asgari lise mezunu, Hastane yönetimleri ve Doktorlarla iletişim kurabilen prezantasyon yeteneği güçlü, En az 3 yıl medikal branşlarda çalışma tecrübesine sahip, Satış ve pazarlama becerisine sahip, kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkekler için askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Bay-Bayan Tıbbi Satış Temsilcileri alınacaktır. Not: Yukarıdaki kriterlere uygun adayların başvurmasının rica ederiz. (Firmamız ile ilgili www.bilarmed.com ve www.buruntedavisi.com ‘dan bilgi alabilirsiniz.)

 • Alkamed Medikal Ürünleri ve Sağ.Hiz. Ltd. Şti

  Medikal Saha Satış Temsilcisi Alkamed Medikal Ürünleri ve Sağ.Hiz. Ltd. Şti

  İstanbul Avrupa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Medikal Saha Satış Temsilcisi

  Alkamed Medikal Ürünleri ve Sağ.Hiz. Ltd. Şti

  Ref: 02 - 611494

  İşin Tanımı Faaliyet gösterdiği medikal sektörde iyi ve güvenilir bir marka olmayı hedefleyen Alkamed Medikal olarak biz; Kuruluşumuz olan 2007 yılından beri hasta sağlığını ön planda tutarak, kaliteli ürün- güvenilir hizmet anlayışı ile hareket ederek,müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutmak gayesiyle satış ve satış sonrası faaliyetlerimizde müşteri odaklı yaklaşımla hareket etmekteyiz. Sağlık sektöründe implant ve destekleyici tedavi malzemeleri hastanelerin ilgili branşlarına satış-pazarlama üzerine faaliyet göstermekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu tercihen Üniversite mezunu · İstanbul Avrupa yakasında çalışmaya uygun · Ekip Çalışmasına Uygun · Satış alanında Kariyer hedefi olan · Diksiyonu düzgün, tıbbi terimleri telaffuz edebilecek · Analitik fikir üretme, · Sunum becerisi ve İkna kabiliyetine sahip · Giyimine özen gösteren, prezantabl · Satış faaliyetlerinde Hekim odaklı yaklaşımla hareket edebilen · Aktif saha satışına uygun · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Yetiştirilmek üzere Sektör Tecrübesi Olmayan · Genç, dinamik, 20-29 arası yaş, BAYAN aktif saha satış elemanı olarak bünyemizde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Cv lerinizi bize gönderebilirsiniz. Renkli resminizin olması zorunludur. İş alım sürecinde Ön Müracaat ve Görüşmeleriniz Satış Pazarlama departmanımız olan Şubemizce(Bakırköy) yapılacaktır. Ön değerlendirme ve elemelerin sonrasında niteliklerimize uygun olduğu düşünülen arkadaşlar merkez bünyemizdeki yetkililerce görüşerek işe alım süreci tamamlanacaktır. Saygılarımızla,

 • data medikal

  Satış Pazarlama Sorumlusu data medikal

  Antalya 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Sorumlusu

  data medikal

  Ref: - 609447

  İşin Tanımı Sağlık Grubumuzun hizmetini ve olanaklarını en iyi şekilde pazarlayabilecek, Bölgedeki kurum ve kuruluşlarla gerekli organizasyon ve anlaşmaları yaparak portföy oluşturup müşteri akışını sağlayacak, İşbirliği alanlarını araştırarak projeler geliştirecek ve uygulayacak iş tanımının gerektirdiği hedefleri gerçekleştirecek, insan ilişkilerinde başarılı ve gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu BAY-BAYAN, Aktif olarak satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, (sağlık sektörü tercih sebebidir.) Aktif müşteri ziyaretleri yapabilen, portföy sahibi Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, liderlik özelliklerine sahip, Son teknoloji ve uygulamaları takip eden, Kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl, Sunum, ifadesi ve iş takibi güçlü, enerjisi yüksek, Planlama ve Raporlama becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,ehliyetli Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için)

 • NWG Services

  Ecza Kanalı Müşteri Temsilcisi NWG Services

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Gaziantep, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Tekirdağ, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ecza Kanalı Müşteri Temsilcisi

  NWG Services

  Ref: NWG - NML01 - 609793

  İşin Tanımı Belirli ve düzenli bir rut çerçevesinde eczaneleri dolaşarak, aylık satış ve ziyaret hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi ve sipariş toplanması

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (Ön lisans, Lisans) Saha satışta aktif en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü ilişki yönetimi olan, ikna ve müzakere bilgisine sahip Güler yüzlü, pozitif Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul dışı için, seyahat engeli bulunmayan, İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, İzmir, Manisa, Antalya, Ankara, Konya, Gaziantep ve Mersin illerinde ikamet eden, Bay-Bayan,

 • Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Saha Satış Temsilcisi Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Şırnak, Yalova 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Ref: - 588397

  İşin Tanımı KURUM FAALİYET ALANI Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Canlı uzaktan eğitim sistemimiz ilköğretim 1.sınıftan 12.sınıfa kadar internetten öğrencilere tüm Türkiye geneli 9.45 - 21.45 saatleri arası ders vermektedir. SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ Uzaktan Eğitim sektöründe ödül almış lider kurumumuzda kendi aracı ile;Bulundugu bölgeden kendisine çıkarılan randevuları ziyaret ederek kurum tanıtımı yapan, ailelerin eğitim sorunlarına çözüm getirebilen. Saat 18.00 / 21.45 arası çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kendi aracı ile aile ziyareti gerçekleştirecek. En az Lise mezunu İkna kabiliyeti yüksek, sorumluluk sahibi. Sözlü ifade ve kurum temsil yeteneği gelişmiş. Giyimine özen gösteren. Duruşuyla ve Fikirleriyle güven verebilen. Kurumumuzun aradığı başlıca niteliklerdir.

 • Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Saha Satış Temsilcisi Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Osmaniye 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Atılım Özel Eğitim Tesisleri

  Ref: - 588396

  İşin Tanımı KURUM FAALİYET ALANI Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Canlı uzaktan eğitim sistemimiz ilköğretim 1.sınıftan 12.sınıfa kadar internetten öğrencilere tüm Türkiye geneli 9.45 - 21.45 saatleri arası ders vermektedir. SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ Uzaktan Eğitim sektöründe ödül almış lider kurumumuzda kendi aracı ile;Bulundugu bölgeden kendisine çıkarılan randevuları ziyaret ederek kurum tanıtımı yapan, ailelerin eğitim sorunlarına çözüm getirebilen. Saat 18.00 / 21.45 arası çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kendi aracı ile aile ziyareti gerçekleştirecek. En az Lise mezunu İkna kabiliyeti yüksek, sorumluluk sahibi. Sözlü ifade ve kurum temsil yeteneği gelişmiş. Giyimine özen gösteren. Duruşuyla ve Fikirleriyle güven verebilen. Kurumumuzun aradığı başlıca niteliklerdir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka