ARAMA SONUÇLARI

 • May Sağlık Grubu

  Yönetici Asistanı May Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  May Sağlık Grubu

  Ref: - 605752

  İşin Tanımı Sağlık perakendeciliği alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Avrupa Yakasında; Şubelerde hasta randevu planlarının oluşturulması Şube içi ve dışı işleyişte organizasyonların düzenlenmesi ve bilgilendirilmesi Şubeler arası işleyin koordine edilmesi Hasta Memnuniyetinin sağlanması İşleyişle ilgili bilgilerin kayıt altına tutulması Hasta karşılama ve uğurlama konularında görev üstlenecek Yönetici Asistanı pozisyonunda alım yapılacaktır

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu Sekreterlik alanında en az 1 yıl deneyimli Ms Office Programlarına hakim ve raporlama yapma becerisi gelişmiş, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Kişisel bakımına önem veren İnsan ilişkilerinde özgüveni yüksek Diksiyonu düzgün

 • Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Klinik İdari Uzmanı (Tıbbi Sekreter) Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Sivas Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Klinik İdari Uzmanı (Tıbbi Sekreter)

  Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Ref: KIU001-SİVAS - 604490

  İşin Tanımı Ön muhasebe, idari işler ve raporlamalarda sorumlu olacak Klinik İdari Uzmanı ( Tıbbi Sekreter ) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Raporlama ve ön muhasebe bilgisi olan Tercihen diyaliz merkezi deneyimli Tercihen MEDULA bilgisi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Sivas'ta ikametgah eden

 • Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Klinik İdari Uzmanı (Tıbbi Sekreter) Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Klinik İdari Uzmanı (Tıbbi Sekreter)

  Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Ref: KIU007-İZMİR - 602033

  İşin Tanımı Ön muhasebe, idari işler ve raporlamalarda sorumlu olacak Klinik İdari Uzmanı ( Tıbbi Sekreter ) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Raporlama ve ön muhasebe bilgisi olan Tercihen diyaliz merkezi deneyimli Tercihen MEDULA bilgisi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Bursa'da ikametgah eden

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Radyoloji Raportörü Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Radyoloji Raportörü

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: ANKRR01 - 598459

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Ankara Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tıbbi Sekreterlik bölümünden mezun, 10 parmak klavye kullanabilen, Ultrason, doppler, tomografi, MR raporu yazma konusunda deneyimli, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü, sabırlı ve iletişim yeteneği kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, ' Radyoloji Raportörü ' aramaktayız.

 • Este Center

  Sekreter Este Center

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Este Center

  Ref: SEK002 - 593703

  İşin Tanımı Estetik Cerrahi Merkezinde Müşteri Telefonlarına cevap vermek ve yönlendirme hizmeti sağlamak.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Lise mezunu * Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini önemseyen, * Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, * Hasta yönlendirilmesini yapabilecek, . Tercihen İngilizce bilen Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Tıbbi Sekreterlik Ve Dökümantasyon Elemanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Sekreterlik Ve Dökümantasyon Elemanı

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: TIBBİSEK-H001 - 528605

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ; * Sağlık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyon bölümlerinden mezun, * Sağlık sektöründe en 1 yıl deneyimli, * Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, * Analitik düşünebilen, dikkatli, * Dinamik, güler yüzlü, iletişim odaklı, * Ekip çalışmasına yatkın ve önem veren, * Çok iyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ' Tıbbi Sekreter' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Amerikan Hastanesi

  Tibbi Sekreter Amerikan Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tibbi Sekreter

  Amerikan Hastanesi

  Ref: TBS-03 - 596790

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler • Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli • Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, • Microsoft Office programlarını kullanabilen, • 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, • Hasta ve iletişim odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Savaş Medikal

  Ofis Sekreteri Savaş Medikal

  İstanbul Avrupa 18-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sekreteri

  Savaş Medikal

  Ref: 201406 - 590846

  İşin Tanımı LABORATUAR TEŞHİS CİHAZLARI VE KİTLERİ İTHALATÇISI FİRMAMIZIN İSTANBUL MERKEZ OFİSİNDE TELEFON TRAFİĞİNİN KOORDİNE EDİLMESİ, OFİS İÇİ DÖKÜMAN, FAX, KARGO, POSTA TAKİBİ.

  Aranan Nitelikler * AVRUPA YAKASINDA, FATİH İLÇESİ CİVARINDA OTURAN, * İŞİNDE CİDDİ, İLETİŞİMİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, * DİKSİYONU ve EL YAZISI DÜZGÜN, SORUMLULUK SAHİBİ, DÜZENLİ, SİSTEMATİK VE PROGRAMLI ÇALIŞAN, * AKTİF, HAREKETLİ, YOĞUN İŞ TEMPOSU VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, * WORD, EXCEL, POWER POINT,PROGRAMLARINI BİLEN, BAŞARI ODAKLI, KENDİNİ GELİŞTİRMEYE AÇIK, * BÜRO YÖNETİMİ VEYA TIBBİ SEKRETERLİK MEZUNU, * SİGARA KULLANMAYAN, BAYAN ELEMAN.

 • Kent Sağlık Grubu

  Medikal Kat Sekreteri Kent Sağlık Grubu

  İzmir 28-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Medikal Kat Sekreteri

  Kent Sağlık Grubu

  Ref: medsek - 579312

  İşin Tanımı Sağlıkta dünyaca tanınan ABD'li JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan Kent Hastanesi, aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Medikal Kat Sekreteri' aramaktadır. Tercihen Önlisans - Tıbbi Dökümantasyon & Sekreterlik Bölümü Mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Terminoloji bilgisi olan, Hasta hakları ve memnuniyetinin bilincinde olan, Kuvvetli iletişim becerilerine sahip, Ekip çelışmasının önemine inanan, Gelişime açık

  Aranan Nitelikler Hasta dosyalarını günlük olarak inceler, verilen hizmet, kullanılan malzeme ve yapılan tetkiklerin hasta hesaplarına aksettirilip aksettirilmediğini kontrol eder. Mükerrer girişlerin düzeltilmesini, eksik girişlerin yapılmasını sağlar. Tetkik ve hizmetlere ait sonuç ve raporların (epikriz, ameliyat raporu, istirahat raporu v.b.) hasta dosyasında tam (imza ve kaşeleri) ve eksiksiz olarak bulundurulmasını sağlar. Bakım sürecinin takibi amacıyla hemşireler tarafından katta tutulan formların tam ve eksiksiz olarak hasta dosyalarında bulunduğunu kontrol eder. Faturalama için gerekli hasta evraklarını düzenler ve hasta dosyasına ekler. Kalite iyileştirme çalışmalarına katılır.

 • SENTEZ DENETİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

  Sekreter-Yönetici Asistanı SENTEZ DENETİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

  İstanbul Anadolu 25-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter-Yönetici Asistanı

  SENTEZ DENETİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

  Ref: REF: YA - 600349

  İşin Tanımı Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren Dudullu Şerifali bölgesinde ki firmamız için Firmamıza gelen misafirlerin karşılanması, ve ilgilenilmesi Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi ve gelen çağrıların ilgili birimlere yönlendirilmesi Dosyalama ve arşivleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi Dosyalama ve evrak takibini düzenli biçimde sağlanması, Posta ve kurye işlemlerinin yapılması, Tüm operasyon süreçlerinde diğer departmanlara destek verilmesi, Ofis genel ihtiyaçlarını takip ve tedarik edilmesi, Mesajları doğru, eksiksiz ve zamanında ilgili kişilere iletilmesi, Gelen ve giden evraklar ile ilgili takibi yapmak ve ilgili kişilere yönlendirmesi, Departman raporlamalarının takibi ve yönetime iletilmesi, Üst yönetime ilgili raporlamaların sunulması. İşlerinin takip ve koordinasyonu

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; ( Tercihen Tıp Sekreterliği ) 20-35 yaşları arasında bayan En az 1 yıl konusunda deneyimli Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan Ofis araçlarını aktif kullanabilen, MS Office programlarına hakim Ofis içi koordinasyonun sağlayabilecek İletişimi kuvvetli Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün ve telefon görüşmelerinde temsil yeteneği yüksek. Titiz planlı ve sorumluluk sahibi İş temposuna ayak uydurabilecek İşyerimiz Şerifali Mevkii Tavukçu Yolu üzerindedir. Ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması gerekmektedir. Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. İletişim krokimiz www.sentezosgb.com.tr adresinde mevcuttur.

 • Central Hospital

  Kat Sekreteri Central Hospital

  İstanbul Anadolu 20-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Sekreteri

  Central Hospital

  Ref: - 586574

  İşin Tanımı Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü Mezunu Yatan Hasta Sorumlu Kat Sekreterliği pozisyonunda çalışacak Hasta dosyalarını düzenleyecek, Orderların girilip epikrizlerin kontrolünü sağlayacak, Hasta ve yakınlarını bilgilendirecek Anadolu yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan İş disiplini olan Ekip çalışmasına yatkın Prezentable Bayan Kat Sekreteri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü Mezunu Yatan Hasta Sorumlu Kat Sekreterliği pozisyonunda çalışacak Hasta dosyalarını düzenleyecek, Orderların girilip epikrizlerin kontrolünü sağlayacak, Hasta ve yakınlarını bilgilendirecek Anadolu yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan İş disiplini olan

 • İmes İş Sağlığı Güvenliği ve Genel Sağlık Hiz.Ltd. Şti

  Tıbbi Sekreter İmes İş Sağlığı Güvenliği ve Genel Sağlık Hiz.Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu 24-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Sekreter

  İmes İş Sağlığı Güvenliği ve Genel Sağlık Hiz.Ltd. Şti

  Ref: - 459058

  İşin Tanımı Ortak sağlık ve güvenlik biriminde (İş Sağlığı ve Güvenlik Hizmetleri )görevlendirilmek üzere, Tıbbi Sekreter arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu yada tercihen Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Ön muhasebe bilen, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Hasta ve iletişim odaklı, Takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını geçmemiş, Prezentabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Kadıköy, Ümraniye, ataşehir, sancaktepe civarı)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka