ARAMA SONUÇLARI

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Kat Şefi Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Şefi

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: MHA - HK201417 - 618491

  İşin Tanımı Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Kat Şefi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler MS Office ve Opera programlarına hakim, Güleryüzlü, iletişim & problem çözme becerisi güçlü, hizmet odaklı ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, Kat Hizmetleri Müdürü’nün verdiği tüm görevleri gün içerisinde yerine getirebilecek , Yönetim alanı içinde çalışma teknikleri, yönetsel, mali ve beşeri tüm konularda verimliliği, kaliteyi, motivasyonu, kurumsal bağlılığı ve iş disiplinini en üst düzeyde tutabilecek, Günlük Operasyonel faaliyetlerinin delegasyonunun planlı ve zamanında yürütülmesini sağlayabilecek, Departmanı ile ilgili prosedürlerin oluşturulmasında ve hayata geçirilmesinde bizzat rol oynayacak, Bölümü ile ilgili envanter ve stok sayımında bizzat rol oynayacak, Temizlik malzeme ve ekipmanları ile ilgili yeterli bilgiye sahibi olmak, Gerekli raporların hazırlanması ve bilgilendirilmesi konusunda tecrübeli Standartlar doğrultusunda C/In ve C/Out akışının kontrolünü sağlayabilecek Misafirlerin istekleri ve sıkıntılarına etkin ve hızlı çözümler getirebilecek, Önbüro ve Çamaşırhane bölümleriyle gerekli operasyonal faaliyetleri etkili ve anlaşılabilir şekilde sağlamak. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, Kurumsal standartlar çerçevesinde kişisel hijyen kurallarına ve prosedürlere önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bilgi İşlem Sorumlusu SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bolu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Düzce 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Sorumlusu

  SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Ref: - 618452

  İşin Tanımı Yeni Projelerimizde bilgi sistemleri için gerekli altyapıyı oluşturabilecek ve sistem kurabilecek, Şirkete özel kullanılan ticari paket programı ve özel yazılımların veri kontrolü,yedeklenmesi ve doğacak her türlü programsal problemin çözümünden sorumlu olmak, PC Donanımı ve çevre birimlerinin kurulum, işletim ve bakımının yapılması, Microsoft işletim sistemleri konusunda kurulum ve konfigürasyonların yapılması, Sistem güvenliği ve yedekleme işlerinin yürütülmesi, Server,network,donanım,telekomünikasyon,veri tabanı uygulamaları,kamera sistemleri kurulum ve yönetimi konularında deneyim ve bilgi sahibi olmak, Döküman düzenlemeleri yapılması ( pdf, word, bitmapvs ) web sitesine içerik eklenmesi. OpenOffice ve MS Office uygulamaları ( özellikle Excel ve Outlook ) ile ilgili olarak etkin kullanıcı desteğinin verilmesi. Hardware ve software konusunda yeniliklerin takip edilmesi ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler İyi derecede Windows işletim sistemleri bilen, MS Office, Microsoft Server, SQL server, Network, Firewall bilgisine sahip, Tercihen html,php,java gibi programlama dilleri deneyimi olan, İletişim becerileri kuvvetli,analitik düşünme yeteneği olan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Yoğun ve esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik sorunu olmayan BAY eleman arıyoruz

 • SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Personel İşleri Özlük Şefi SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bolu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Düzce 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel İşleri Özlük Şefi

  SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Ref: - 618450

  İşin Tanımı İş Tanımı Görev Tanımı •Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, • Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli (tercihen hizmet sektöründe), • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • MS Office programlarını bilen ve tercihen Logo İ.K. deneyimi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Tercihen, İzmit,Kocaeli,Düzce,Adapazarı,Sakarya ve Bolu ,Yakasında İkamet Eden, • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • AVANTGARDE HOTEL

  Rezervasyon Şefi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Rezervasyon Şefi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: RZVRSYNSF0001 - 618379

  İşin Tanımı Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel,catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Avantgarde Collection zincirini tamamlayan marka otel ve catering hizmetleri ise ,Avantgarde Collection Taksim , Avantgarde Collection Levent , Avantgarde Collection Yalıkavak , Avantgarde Collection Taksim Square ile Mejor Costa Bar & Lounge ,Avantgarde Catering ve Ace Restaurant & Longe 'dan oluşmaktadır. Avantgarde Collection Levent Avantgarde Collection Levent 'te 63 adet Deluxe ,14 adet Grand Deluxe,4 adet Superior Deluxe ve 3 adet Residential Suit olmak üzere birbirinden özel 84 oda ile hizmet vermekte, yine 1000m2'ye yayılmış alanda kapalı yüzme havuzu , 2 sauna, 2 Türk Hamamı ,,gym ve pilates/ yoga stüdyosu ,kuaför ve 5 adet terapi odası ile misafirlerine hizmet vermektedir.İş toplantıları, gala yemekleri , kına ve düğün organizasyonları ve kişiye özel her türlü etkinlik için 242 metrekareye yayılan aynı anda 200 kişiye hizmet verebilen balo ve toplantı salonları bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Koordinasyon, planlama ve organizasyon becerisine sahip olmak. · Düzenli ve disiplinli çalışmak. · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek. · Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. · MS Office ve Opera programları konusunda deneyimli olmak. · Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak. · Tercihen benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli olmak. · Operasyon saatleri içerisinde ayakta çalışabilmek. · Liderlik vasıflarına sahip olmak ve ekibini yönlendirmek. · Misafir memnuniyeti odaklı çalışmak. · Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. · İyi seviyede İngilizce bilmek.

 • Firma Adı Gizli

  Incoming Operations Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Incoming Operations

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618347

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Minimum 3 years of experience in Incoming Operations. Good command of written English. Experienced communication skills in international tourism. Know how on hotels/tourism market at Destination Turkey. University BA Degree, preferably from a Tourism Faculty in Turkey. Computer literacy (MS Office applications). Completed miliary service for male candidates. Flexible working hours. Readiness to work together with our office team in harmony. Rewarding remuneration will be commensurable with experience and qualifications. For our immediate response, we look forward to receiving your detailed CV with recent photo and your referances.Thank you.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Spa Masöz GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Spa Masöz

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: SPAMSZ - 618279

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Alanında mesleki eğitim ve sertifika sahibi, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Pamukkale Grup

  İnsan Kaynakları Uzmanı Pamukkale Grup

  İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Pamukkale Grup

  Ref: İKU25112014-01 - 618231

  İşin Tanımı Personel özlük işlemlerinin yapılmasını, Puantaj takibi ve raporlama sürecini yürütmek, Bordro öncesi işlemlerin tamamlanarak, Genel müdürlüğe verilerin aktarılmasını sağlamak, SGM işlemlerinin takibi yapmak, Takdir ve Ödüllendirme süreci fonksiyonlarını yürütmek, Yeni kadrolar için iş analizlerini yapmak, Aylık İnsan Kaynakları Çalışma Takvimini oluşturmak, Aylık devinim raporunu yayınlamak, Norm Kadro takibini yapmak, İnsan kaynakları ile ilgili periyodik raporları, hazırlamak.

  Aranan Nitelikler 27 Yaş Üzerinde, Üniversitelerin çalışma ekonomisi, İşletme ve İktisat Bölümlerinden Mezun, Uzmanlık Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli, MS Office Programlarına Hakim, İnsan İlişkilerinde Başarılı ve İletişim Yeteneğine Sahip, Bay / Bayan, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış, Dış Görünüşüne Önem Veren, İstanbul da ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan Kaynakları personeli aranmaktadır.

 • Pamukkale Grup

  Muhasebe Müdürü ve Uzmanları Pamukkale Grup

  İzmir, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü ve Uzmanları

  Pamukkale Grup

  Ref: MMU25112014-1 - 618228

  İşin Tanımı 50 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye karayolu ulaştırma sektörünün öncü firması Pamukkale Turizm’in muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; MUHASEBE MÜDÜRÜ VE UZMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat,maliye,Kamu Yönetimi bölümlerinden lisans seviyesinde mezun, Genel muhasebe konularında en az 5 yıl deneyimli, Mali mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Tüm beyanname ve eklerini doldurabilen,raporlama ve sunum yapabilen, MS Office uygulamaları ile LOGO ve NETSİS gibi programları kullanabilen, 35 yaşını doldurmamış, Şehir dışı seyahate engeli olmayan, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş,takım çalışmasına yatkın ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yönetici Adayı Muhasebe Uzmanları alınacaktır. Muhasebe Müdürü pozisyonu için SMMM belgesi olan, Ulaşım Sektöründe Tecrübesi olanlar Tercih sebebi olacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Meydan Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Meydan Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGMG - 618193

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Genel alan temizliği ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Santral Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Santral Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGSNTRLGVLS - 618192

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Senıor Java Developers Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Senıor Java Developers

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG - SJD - 618097

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen online platformlarından olan müşterimiz için SENIOR JAVA DEVELOPER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Java / Java EE teknolojilerini kullanarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip, İyi düzeyde Oracle PL/SQL bilgisine sahip, Yazılım uygulama süreçlerinde karşılaşılan problem ve yeni durumlara göre çözümler üreten, Javascript, Html, CSS, Ajax, JSON teknolojilerine hakim, Object oriented kavramı ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında bilgi sahibi (test driven development, design patterns vs), JSF, JSP, JavaScript, jQuery, CSS ve temel önyüz teknolojileri konusunda tecrübeli, Hibernate veya benzeri ORM kütüphaneleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Sonuç ve çözüm odaklı, analitik düşünce sahibi, proaktif, detaycı, yaratıcı, iş geliştirme özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli, 3-5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

 • Ardasa Turizm

  Bilet Satış Ardasa Turizm

  İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilet Satış

  Ardasa Turizm

  Ref: Kurumsal - 618043

  İşin Tanımı Avcılar merkezde bulunan IATA seyahat acentemizin Kurumsal Bilet Satış Departmanında görevlendirilmek üzere, sorumluluk alabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, güler yüzlü, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Amadeus / Troya biletleme programlarını iyi derece kullanabilen * Grup rezervasyon bilgisine sahip * Tercihen müşteri portföyü olan * Tercihen İngilizce bilen * Prezentabl * İnsan ilişkileri kuvvetli * Takım ruhunu yakalayabilecek * Raporlama ve sunum yapabilecek * Sorumluluk sahibi

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Güvenlik Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGGVNLKGR - 617980

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNST - 617976

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNSY - 617975

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ YETKİLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera programlarına hakim, Banket portföyü olan, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Teknisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGETKNSYN - 617973

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Binanın tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Kat Şefi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Şefi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGKTSF - 617972

  İşin Tanımı TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT ŞEFİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Garson GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGGRSN - 617971

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GARSON olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Micros kullanımı konusunda deneyimli, Servis ve sunum bilgisi yüksek, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,

 • Lamartine Otel

  Resepsiyonist Lamartine Otel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Lamartine Otel

  Ref: Resepsiyon - 617959

  İşin Tanımı OTELİMİZDE RESEPSİYONDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE RESEPSİYON MEMURU OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN TURİZM OTELCİLİK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKULU MEZUNU İNGİLİZCE BİLEN KONUSUNDA DENEYİMLİ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ GÜLERYÜZLÜ SİGARA İÇMEYEN İSTANBULDA İKAMET EDEN TERCİHEN FİDELİO OPERA PROGRAMINI BİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN

 • AVANTGARDE HOTEL

  Resepsiyonist AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: RSPSYNST0005 - 617725

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak Minimum Turizm Meslek Lisesi Mezunu 21-30 yaş arası olmak İyi seviyede İngilizce bilmek Düzenli ve disiplinli çalışmak Diksiyonu düzgün ve prezentabl olmak MS Office ve Opera programları konusunda deneyimli olmak Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak Tercihen benzer pozisyonda deneyimli olmak Operasyon saatleri içerisinde ayakta çalışabilmek Vardiyalı sistemde ve gece çalışabilmek Misafir memnuniyeti odaklı çalışmak Ön büro alanında kariyer hedefi olmak

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka