ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Yiyecek & İçecek Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yiyecek & İçecek Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: FB123 - 614377

  İşin Tanımı F&B Departmanındaki aktiviteleri kontrol ederek verimliliği oluşturmak ve geliştirmek, yemek ve servis kalitesini sürekli yüksek tutmak. F&B departmanı çalışanlarının en iyi şekilde yönetimini sağlamak ve diğer F&B operasyonları.

  Aranan Nitelikler Zincir otellerimizde istihdam etmek üzere; Minimum MYO mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, Analitik düşünebilen, koordinasyon yeteneği güçlü, Detaylara önem veren, Çok iyi seviyede sunum bilgisi olan, F&B yönetici pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli F&B Yöneticisi adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Resepsiyonist Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: RSP002 - 614369

  İşin Tanımı Konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Turizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli Bayan Resepsiyonist

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Genel Başvuru / General Application Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / General Application

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: MHA - GA201407 - 614333

  İşin Tanımı Mövenpick Otelleri ve Tatil Yerleri İsviçre markası olup; uzmanlık alanları hizmet sektöründe gastronomi, oteller, şarap ve yüksek kaliteli ürünlerdir. Yüksek servis standartları ve özellikle yiyecek & içecek alanındaki yenilikçi konseptleriyle, misafirlerimiz için seyahati kolaylaştırması ve zevkli hale getirmesiyle tanınmaktadır. Mövenpick Otelleri ve Tatil Yerleri 90’na yakın lokasyonu ile Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’da konumlanmaktadır. Giderek büyüyen ailemiz yaklaşık 16,000 takım çalışanı ile birlikte misafirlerimize hizmet vermektedir. Sizler de ailemizin birer üyesi olmak ve Mövenpick Hotel Ankara'ya başvuruda bulunmak isterseniz ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız bulunmuyorsa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir önyazı ile bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride Otelimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veritabanımıza işlenecek, niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mövenpick Hotel Ankara İnsan Kaynakları

  Aranan Nitelikler

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Spa Resepsiyonisti Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Spa Resepsiyonisti

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: MHA - SPA201414 - 614327

  İşin Tanımı Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness & Spa departmanında Spa Resepsiyonisti olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen Turizm Otelcilik Bölümü) En az 1 yıl Wellness&Spa departmanında deneyim kazanmış, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office, Opera ve Micros uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş ahlakına sahip ve sır saklayabilen, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Güleryüzlü, problem çözme becerisi güçlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Kurumsal standartlar çerçevesinde kişisel hijyen kurallarına ve prosedürlere önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sixt Rent A Car

  Satış Yetkilisi Sixt Rent A Car

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yetkilisi

  Sixt Rent A Car

  Ref: - 614264

  İşin Tanımı Sixt rent a car 100 ü aşkın ülkede 4000 ofisi ve binlerce araçlık filosuyla kiralama, leasing ve limuzin hizmetleri vermektedir. Sektörlerinde lider onlarca büyük kurumsal firma Sixt Rent A Car'ı tercih etmektedir. Sixt Rent A Car Türkiye 01.01.2008 tarihi itibariyle sektördeki 19 yıllık tecrübesinin verdiği güvenle Artı Seyahat Acentası tarafından temsil edilmektedir. Sizi İSTANBUL ATATÜRK HAVA LİMANI, İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANI ve TAKSİM HİLTON ofisimizde '' SATIŞ YETKİLİSİ '' olarak çalışmaya davet ediyoruz! Sistem üzerinden araç filosunun takibini yapmak, Araçların müşteriler için hazır bir şekilde tutulmasını sağlamak, Araç kiralamak isteyen müşterilere teklif verip satışı gerçekleştirmek, Müşterilere belirli prosedürler çerçevesinde araçları teslim etmek ve teslim almak, Bilgisayar sisteminden ilgili kontratları açıp kapatmak.

  Aranan Nitelikler Telefonda ve yüz yüze etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, Yüz yüze, yazılı ve telefonda konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak, En az 2 yıllık B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Kadın ve Erkek.

 • Mövenpick Hotel Ankara

  F&b Manager Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  F&b Manager

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: MHA - FBA201413 - 614258

  İşin Tanımı Maintain exceptional levels of service, Ensure compliance of brand standards, Recruit, manage, train and develop the F&B team, Manage guest queries in a timely and efficient manner, Work within budgeted guidelines in relation to Food, Liquor Costs and Payroll, Set departmental targets and objectives, work schedules, budgets, and policies and procedures, Develop menus with other members of F&B team, Assist other departments wherever necessary and maintain good working relationships, Be aware of trends and propose ideas to build the range and quality of food and beverage within the hotel, Set achievable budgets and other short- and long-term functional goals, also revenue oriented, Accountable for monthly stock takes, Incentivise team members to maximize sales and revenue, Carry out annual and mid-year appraisals with Managers under your responsibility, Evaluate guest satisfaction levels with a focus on continuous improvement, Be environmentally aware.

  Aranan Nitelikler University degree (Tourism & Hotel Management or Business Administration are preferred) Excellent written & oral language skills, a second language is preferred Good command of computer and MS Office applications Have an experience at least 4-5 years in the same position at International Hotel Chain. Good interpersonal communication and problem solving skills, Strong understanding and knowledge of Hotel F&B operating procedures and business practices. Ability to identify and delegate tasks effectively Guest and employee satisfaction oriented. Strong proven leadership abilities, creativity Have a vision for quality excellence in food & beverage operations, To be self-motivated, disciplined, analytical and organized Completed military duty (for male candidates)

 • Etstur

  Proje Yöneticisi Etstur

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Yöneticisi

  Etstur

  Ref: proje14 - 614106

  İşin Tanımı PMO tarafından belirlenen proje yönetim politikaları ve buna bağlı oluşturulan süreçlere uygun şekilde projelerin yürütülmesi, Proje kapsamının oluşturulması, Proje planlarının oluşturularak gerektiğinde güncellenmesi, Projelerde zaman, iş gücü ve bütçe planlamasının yapılması, Proje faaliyetlerinin düzenli ve hızlı biçimde yürütülmesini sağlamak için proje paydaşları ve iş partnerleri arasındaki iletişim ve koordinasyonun etkin biçimde kurulması, Proje takımıyla birlikte risklerin belirlenmesi, aksiyonların planlanması ve takip edilmesi, Proje aktivitelerinin takip edilmesi, performansının izlenmesi, kontrol edilmesi ve ilgili paydaşlara raporlanması, Projelerin belirlenen hedefler doğrultusunda sonuçlanmasının sağlanması, Proje kapanış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik(Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik) , MIS veya Enformatik bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojilerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Yazılım analiz, tasarım ve geliştirme konularında deneyimli, Yazılım firmalarında veya yazılım geliştirme birimlerinde en az 2 senelik proje yöneticiliği tecrübesine sahip, Tercihen Turizm, Online Uçak Bileti veya E-Ticaret Sektörlerinde deneyimli Proje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim (Tercihen PMP sertifikası sahibi), Tercihen Agile Development ve SCRUM Framework proje ekiplerinde yer almış, Tercihen uluslararası projelerde görev almış, Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (Visio, MS Project, JIRA vs.) konusunda bilgili, Ekip yönetme becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Düzenli raporlama alışkanlığı olan, dokümantasyona önem veren, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Tango Otel İşletmeciliği Turizm

  Yazılım Uzmanı Tango Otel İşletmeciliği Turizm

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Tango Otel İşletmeciliği Turizm

  Ref: YZLM27102014 - 613616

  İşin Tanımı Seyahat Acentemizin Yazılım Departmanında geliştirilmekte olan B2B ve B2C projemiz için takım arkadaşları aramaktayız. Proje planına bağlı kalarak, MVC üzerinde kendisinden beklenen geliştirilmelerin W3C standartlarına uygun olarak yapılması, İhtiyaç duyulan JavaScript kodlamasının standartlara uygun olarak yapılması, Birim testlerinin yapılması, Yaptığı işleri takım arkadaşlarına izah edebilecek yeterlilikte olması.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Matematik, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun ya da aynı statüde iş disiplini ve teorik bilgiye sahip, Minimum 1 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip, C#, ASP.NET ve MSSQL konusunda bilgi sahibi, Javascript, JSON, JQuery konusunda iyi derecede bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim yeteneği olan, Tercihen TFS üzerinde çalışmalar yapmış, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da minimum 3 yıl tecilli Takım arkadaşlarıyla iletişim kurarak, kendini sürekli geliştirmeye açık

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Muhasebe Yöneticisi Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yöneticisi

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: - 613423

  İşin Tanımı Ulaşım ve Personel Taşımacılığı Sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere deneyimli Muhasebe Yöneticisi (Müdür) arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Mali İşler ve Muhasebe Müdürü olarak görev alacak, Genel Muhasebe Sistemine hakim, En az 5 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe alanlarından birinden mezun olmak, Dinamik, düzgün görünüşlü , Grup çalışmasına uyumlu olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Ön Muhasebe Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: - 613421

  İşin Tanımı Ulaşım ve Personel Taşımacılığı Sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere deneyimli Ön Muhasebe Elemanı arayışındayız.

  Aranan Nitelikler * Lise (tercihen ticaret lisesi) veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * Tek düzen hesap planına vakıf fatura kesebilecek, * Muhasebe konusunda bilgili * Mutabakat ve hakkedişleri takip edebilecek * MS Office Programlarına hakim, * Tercihen Logo Muhasebe Programını kullanabilen , * Düzenli ve disiplinli * İletişim ve diksiyon becerisi gelişmiş, * Ekip çalışmasına yatkın * Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Santral Elemanı Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Santral Elemanı

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: 0212 541 87 01 - 613160

  İşin Tanımı Ulaşım ve Personel Taşımacılığı Sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere deneyimli Santral Elemanı arayışındayız.

  Aranan Nitelikler - Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek ve Sefaköy-Beşyol civarında ikamet eden, - Prezentabl, diksiyonu düzgün, - Gelen / giden posta, kurye/kargo teslim alımını/ gönderimini yapacak, gerekli yerlere yönlendirecek, - Bilgisayar ve Ofis Programlarını kullanabilen, - Konukları güler yüzle karşılayacak, yönlendirecek, - En az 2 yıl santral alanında deneyimli takım arkadaşı aranıyor.

 • Ardasa Turizm

  Müşteri Temsilcisi Ardasa Turizm

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Ardasa Turizm

  Ref: - 613013

  İşin Tanımı İstanbul Avcılar ve Harbiye de bulunan ofislerimiz için yurt içi /yurt dışı uçak bileti , paket tur satışı yapabilecek yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, enerjisi yüksek , güler yüzlü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Departmanı İçin ( Avcılar ofis) Avcılar çevresinde ikamet eden Vardiyalı çalışma engeli olmayan ( Ofisimiz 09:00 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir) Telefonda ikna kabiliyeti yüksek Diksiyonu düzgün Tercihen Amadeus / Troya programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Ekip içinde uyumlu çalışabilecek Harbiye Ofisimiz için ( Ofisimiz 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir) Paket tur satışı yapabilecek Uçak bileti satışı konusunda bilgi sahibi Operasyon departmanına yardımcı olabilecek Tercihen Amadeus / Troya programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Ekip içinde uyumlu çalışabilecek Kariyer hedefi olan

 • Euro Park Otel

  Resepsiyonist Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Euro Park Otel

  Ref: - 612905

  İşin Tanımı İstanbul avrupa yakasında / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde görevlendirilmek üzere; 'GECE RESEPSİYONİSTİ' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Resepsiyonist olarak en az 2 yıllık deneyimi olan, Alanında iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS office ve paket programları kullanabilen(Elektra), Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim kabiliyeti gelişmiş, kendine güvenent Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, problem çözme becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşe özen gösteren,diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 18-35 yaşları arasında, Gece vardiyasında çalışabilecek kişiler tercih sebebidir.

 • İNKA

  Satış Destek Personeli İNKA

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  İNKA

  Ref: SDP1 - 612797

  İşin Tanımı Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İstanbul ,İzmir, Bursa da çeşitli lokasyonlarda satış tanıtım aktivilerinde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek alanında görevlendirilecek Host arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 18-28 yaş aralığında, - En az lise mezunu, - 13:00 - 21:00 , ya da 14:00 - 22:00 mesai saatlerine uyumlu , - Haftanın belirli günlerinde uygunluğu bulunan(özellikle Cuma-C.ertesi-Pazar), - Dış görünümüne özen gösteren, ( boy 1.80 üzeri), - Tercihen benzer iş deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün, - İletişim kabiliyeti ve insan ilişkileri kuvvetli, - Bay/Bayan.

 • AVANTGARDE HOTEL

  E-Ticaret Yetkilisi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Yetkilisi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: TCRTYTKLS0001 - 612748

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler - Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. - Çok iyi seviyede İngilizce bilmek. - Üniversite mezunu olmak. - Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışmak. - Detaycı ve analitik düşünebilmek. - İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyumlu, hızlı ve etkili karar verebilmek. - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. - MS Office programlarını kullanabilmek. - Opera programını kullanabilmek. -Tercihen benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli olmak. - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek.

 • COOKSHOP

  Barista COOKSHOP

  Bursa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  COOKSHOP

  Ref: CS-BRT - 612665

  İşin Tanımı Bursa Kent Meydanı AVM de açılacak birimimizde görevlendirilecek Barista personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Takım ruhuna sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Aker Mağazacılık

  Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri

  Aker Mağazacılık

  Ref: RG - 611957

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Şişli, Osmanbey'de bulunan Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri aramaktayız. Gelen ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi, Telefon, faks ve posta trafiğinin ilgili bölüm ve kişilere yönlendirilmesi, Gelen-giden kargo ve kuryelerin takibinin gerçekleştirilmesi, Evrak takibi ve dosyalama işlemlerinin yürütülmesi, Gelen haber ve bilgilerin kaydedilmesi, yöneticiye ulaştırılması, Telefon görüşmelerinin yapılmasının sağlanması, Randevuların ayarlanması, İdari işler bölümü için her türlü operasyonel desteğin sağlanması

  Aranan Nitelikler Lise, tercihen Üniversite mezunu, Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri olarak en az 2 yıl deneyimi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı Dinamik ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Raporlama, planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, MS Office bilgisine sahip, Sabırlı ve güler yüzlü, Bayan takım arkadaşları aramaktayız. Not: Başvuruların fotoğrafların yapılmasını rica ederiz

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Garson-Komi RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson-Komi

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611954

  İşin Tanımı Otelimiz için sektör tecrübeli GARSON-KOMİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Aşçı RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611953

  İşin Tanımı Otelimiz için deneyimli AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Satış ve Pazarlama Yetkilileri RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Yetkilileri

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611952

  İşin Tanımı Otelimiz için hem sektörde hem de satış ve pazarlamada deneyimli SATIŞ VE PAZARLAMA YETKİLİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka