ARAMA SONUÇLARI

 • Küre Organizasyon

  Mağaza Satış Danışmanı Küre Organizasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Küre Organizasyon

  Ref: - 618830

  İşin Tanımı Kozzy AVM' de bulunan, Florman Kioks mağzası için "Mağaza Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaş aralığında, Fiziği düzgün, diksiyonu düzgün, Satış yapmaya hevesli, istekli, Kozmetikte tecrübesiz olabilir ancak kozmetiği seviyor ve biliyor olması gereklidir. (Eğitim verilecektir.) Satış Tecrübesi olan, Kendine güvenen, Girişken, İkna kabiliyeti yüksek, Algısı açık ve yüksek, Pozitif enerjili, Kozzy AVM'de çalışacak, AVM çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz)

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-İMH - 618828

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ekspertiz hizmeti veren müşterimiz için İNŞAAT MÜHENDİSİ aramaktayız. - Sahada hasar tespiti yapmak, - Hasar tespit raporu oluşturmak, - Gerekli raporlamaları ve operasyonel süreçleri yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sigorta, ekspertiz alanında tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekspertiz alanında kariyer yapmak isteyen, Tercihen makina ve elektronik cihazlar konusunda bilgi sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama konusunda tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Aksaray Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618826

  İşin Tanımı Kimya sektöründe öncü firmamızda "Kalite Kontrol Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Laboratuvar ortamında çalışmış ve Kalite Kontrol Sorumlusu olarak minimum 2 yıl deneyime sahip, Aksaray’da ikamet eden veya edebilecek "Kalite Kontrol Sorumlusu" aramaktayız. Firma: Aksaray ilinde bulunmaktadır.

 • Yargıcı

  Erenköy Mağaza Müdür Yardımcısı Yargıcı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erenköy Mağaza Müdür Yardımcısı

  Yargıcı

  Ref: Y-MMYERK - 618825

  İşin Tanımı Anadolu Yakası Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, Yargıcı kimliğine uygun olarak Görsel ve Vitrin standartlarını uygulayacak ve denetiminden sorumlu olacak, Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak "Mağaza Müdür Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Lescon

  Takım Sporları Satış Sorumlusu Lescon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Takım Sporları Satış Sorumlusu

  Lescon

  Ref: TS01 - 618824

  İşin Tanımı Spor kulüpleri ve kurumlarda satış yapabilecek portföye sahip, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Türkiye satış dinamizmini bilen ve analiz edebilen, Satıştan sevkiyata tüm sürece hakim olmak, Müşteri tekliflerinin hazırlanması, müşterilere sunumu ve takibini, Marka temsiline uygun, satış kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Özgüveni ve sorumluluk duygusu olan, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek,

  Aranan Nitelikler Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen üniversite ve yüksekokul mezunu, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Core Marketing Group

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması) Core Marketing Group

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması)

  Core Marketing Group

  Ref: CRM2 - 618823

  İşin Tanımı Çat kapı projemizde, sektöründe lider firmalarımızda görevlendirilmek üzere bay-bayan satış destek personelleri aranmaktadır.Proje 2,5 ay sürecek olup çalışma yapacak olan personellerin, proje bitiminde farklı bir Door to Door projesine katılmaları mümkündür. Çalışma hakkında eğitim verilecektir.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu Haftanın 6 günü günü 09.00/19.00 saatleri arasında tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door to door(çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan 1300 TL maaş ile Çalışacak olan adaylar aranmaktadır

 • OTOCAR RENT A CAR

  Operasyon Elemanı OTOCAR RENT A CAR

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Elemanı

  OTOCAR RENT A CAR

  Ref: Tercihen operas - 618822

  İşin Tanımı Otocar destek operasyon departmanında görevlendirilmek üzere müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile Bay/Bayan "Operasyon Elemanı" aramaktayız. Kiralama öncesi öncesi hazırlık.(rezervasyon) Çalışmış olduğumuz firmalar ile sürekli kontak ve isteklerinin takibi , Müşterilere sürekli geri bildirim yapılması, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen operasyonel filo kiralama veya otomotiv sektöründe tecrübesi olan Lise veya ön lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama yapabilen, Prezantabl, insan ilişkileri başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Kartal ve civarında oturan. Tercihen İngilizce bilen

 • Enplus

  İnsan Kaynakları Uzman Yrd. Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yrd.

  Enplus

  Ref: - 618821

  İşin Tanımı Mağazacılık Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun ''İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler M.Y.O veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan Kaynakları alanında uzun staj deneyimi veya en az 1 yıl iş deneyimi bulunan, İşe alım süreçleri başta olmak üzere , İnsan kaynakları alanında kariyer hedeflerine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, İletişim yeteneği ve sorumluluk bilincine sahip, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş ve sonuç odaklı çalışabilecek, Bayan ''İnsan kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

 • Guess

  Guess Bursa Anatolıum AVM- Satış Danışmanı Guess

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Guess Bursa Anatolıum AVM- Satış Danışmanı

  Guess

  Ref: GUBA-SD3 - 618820

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı Guess Türkiye olarak 20' nin üzerinde mağazamızla 8 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. 1981 yılında California’da küçük bir jean firması olarak kurulmuştur. Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu Guess markasının ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile aksesuarlar da yer almaktadır. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mothercare

  Mothercare Konya Kentplaza AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Konya Kentplaza AVM -Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCKKP-SD - 618819

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  Restoran Yönetici Adayı Van TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  Van Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Restoran Yönetici Adayı Van

  TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  Ref: RYA-VN - 618818

  İşin Tanımı Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Van'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Teknosa

  Muhasebe Uzmanı - Mağazacılık Teknosa

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı - Mağazacılık

  Teknosa

  Ref: TKN-MUH - 618817

  İşin Tanımı Mağazacılık muhasebe işlem ve kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, MS Office Programları konusunda bilgi sahibi, Tercihen Oracle bilgisine sahip, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Satınalma Asistanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Asistanı

  Galeri İrfan Home AVM

  Ref: STAA002 - 618816

  İşin Tanımı Avcılar Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere "SATIN ALMA ASİSTANI" arayışı içerisindeyiz Mali işlerin düzgün işleyebilmesi adına veri girişlerinin evraklı bir biçimde zamanında kayda alınmasını sağlamak, Siparişi verilen ürünlerin Takibi Sipariş belgelerini Kontrol etmek ve belgeleri zamanında hazırlayıp sunmak. Verilen siparişler sonucunda firmalardan gelen faturaların; koşullara uygunluğunu, miktarını ve fiyatlarını kontrol etmek. Şirkete gelen evrakların kontrolünü dikkati ve doğru bir biçimde yapmak. Fiyat ve tedarikçi araştırmalarını yapmak, Ürün satışlarını takip edip, gerekli bilgilendirmeyi birim sorumlularına iletmek. Tedarikçi kapasitesine göre sipariş yerleştirmelerini yönlendirmek Sorumlu olduğu bölümün termin gecikmelerini takip edip raporlamak, Gecikmeleri öngörerek erken uyarılarla önlenmesini sağlamak, Termini uzun satın almalarında gerekli durumlarda destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi Mezunu - Tercihen MYO Mezunu Mobilya,züccaciye,ev tekstili,halı,beyaz eşya en azından bir tanesi ile ilgili tecrübeli En az 2 yıl sektör deneyimi olan Nebim Winner Mağazacılık programı konusunda deneyimli Satın Alma Sipariş, Teklif ve Evrak Takibi Yapabilecek, Analiz ve raporlama becerisine sahip olan Operasyon becerileri gelişmiş, işinde takipçi ve titiz çalışan, Ofis programlarına hakim ve raporlama yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 25-40 yaş arası Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Pazarlama Danışmanı Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Danışmanı

  Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: 20386 - 618815

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız gıda ve hızlı tüketim malları sektörlerinde faaliyet gösteren bir grupta görevlendirilmek üzere PAZARLAMA DANIŞMANI aramaktayız. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İcra Kurulu Başkanına rapor ederek çalışacak, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Gıda ya da Hızlı tüketim malları sektöründe en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi, Grubun Stratejik Pazarlama hedeflerin oluşturulmasından sorumlu, Pazarlama planı, Pazar payı ve bütçe konularında gruba danışmanlık yapacak, Müşteri, tüketici ve perakende sektörü Pazar araştırmaları yaptıracak ve değerlendirecek, Marka tanıtım ve konumlandırma stratejileri oluşturacak, pazarlama planı çerçevesinde reklam tanıtım faaliyetlerini planlayacak ve bütçe dahilinde gerçekleşmelerini sağlayacak, Ürün geliştirme ve rakip analizleri ile ilgili çalışmaların yürütülmesinde danışmanlık verecek, Ürün karlılık hedeflerini belirlenmesine ve gerçekleştirilmesine destek verecek, Tüketici kampanyaları planlatır, düzenletir ve takip edecek, Pazar büyütme faaliyetlerini planlanması ve takibini yapacak, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç ve müşteri odaklı, Yoğun ve dinamik çalışma ortamında görev alabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Grafik Tasarım Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618814

  İşin Tanımı Şirket içi imzalar, mail kontrolü, mail oluşturma, kartvizit tasarımı ...vs

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl deneyimli, ilgili üniversitelerin grafik tasarım bölümü mezunu, Hızlı, becerikli, problem çözme yeteneği gelişmiş atik çalışma arkadaşları arıyoruz. Ayrıntılı bilgi için merkez ofisimizde görüşme sağlanacaktır.

 • Funny Day

  Satış Temsilcisi Funny Day

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Funny Day

  Ref: - 618813

  İşin Tanımı İzmir, Balçova ilçesi TESCO KİPA A.V.M. içerisinde olan Funnyday çocuk eğlence alanımıza tam zamanlı uzun süre çalışmak isteyen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tercihen yakın çevrede ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Satış yapmaktan keyif alan, Tercihen çocuk gelişim mezunu

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Satış Danışmanı Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: 20385 - 618812

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız gıda ve hızlı tüketim malları sektörlerinde faaliyet gösteren bir grupta görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İcra Kurulu Başkanına rapor ederek çalışacak, Gıda ya da Hızlı tüketim malları sektöründe en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi, Satış stratejik hedeflerin oluşturulmasından sorumlu olacak, Satış faaliyetlerinin iş planı ve bütçelerini oluşturup uygulayacak, Ürünler ile ilgili fiyatlandırma stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması konusunda ilgili birimler ile birlikte çalışacak, Satış karlılık analizleri, Pazar araştırmaları, rakip analizleri ile ilgili çalışmaların yürütülmesinden sorumlu olacak, Satış organizasyonu ile ilgili iyileştirme imkanları, geliştirme faaliyetlerini yürütecek, Satış, İş geliştirme ve pazarlama birimleri arasındaki koordinasyonu ve yönetim etkinliğinin geliştirilmesi konusunda danışmanlık yapacak, Grup satış birimlerinin performansı, motivasyonunu artıracak çalışmaları yönlendirecek, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç ve müşteri odaklı, Yoğun ve dinamik çalışma ortamında görev alabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2014 Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2014

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Ref: - 618811

  İşin Tanımı Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2014 Genel Başvuru

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - 18 yaşını tamamlamış, - Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, - Müşteri ilişkilerinde başarılı ve müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, - İletişimi kuvvetli, - Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, - Dikkatli ve dinamik.

 • Linens Pazarlama

  Depo İşçisi Linens Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo İşçisi

  Linens Pazarlama

  Ref: LİNENS DEPO - 618810

  İşin Tanımı Ev Tekstili Perakendeciliğinde öncü "Zorluteks Tekstil Tic.ve San.A.Ş."nin Avcılar'da bulunan ürün deposunda işçi olarak çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik görevinin tamamlamış olması Tercihen forklift ehliyeti bulunan

 • Linens Pazarlama

  Kasa Sorumlusu Linens Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu

  Linens Pazarlama

  Ref: KSISTINYE - 618809

  İşin Tanımı Ev Tekstili Perakendeciliğinde öncü "Linens"in ISTINYEPARK AVM'de bulunan mağazasında görev yapacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kasa konusunda tecrübeli , En az lise, tercihen üniversitelerin muhasebe bölümlerinden mezun İletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka