ARAMA SONUÇLARI

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Wellness & Spa Müdürü Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Wellness & Spa Müdürü

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: - 613377

  İşin Tanımı Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness & Spa Merkezi'nde Wellness & Spa Müdürü olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Tercihen Uluslararası zincir otellerde en az 3 yıl Wellness & Spa Müdürlüğü yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda eğitimli ve en az 5 yıl tecrübeli, Wellness & Spa konusunda güncel trendleri takip eden gelir odaklı, SPA hizmetlerinin satışı ve günlük satış aktivitelerinin düzenlenmesi konusunda deneyim sahibi, Konuseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, Spa yönetimi, ekiplerin oluşturulması ve eğitimi konusunda tecrübeli, Liderlik vasıflarına sahip, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

 • Yörsan

  Müşteri Yöneticisi-Balıkesir Yörsan

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Yöneticisi-Balıkesir

  Yörsan

  Ref: 24102014 - 613270

  İşin Tanımı Gelenekten geleceğe Süt Ürünleri sektöründe öncü firmamız YÖRSAN A.Ş., Batı Bölge Satış Direktörlüğü bünyesinde,Balıkesir ilinde görevlendirilmek üzere, yenilikçi, dinamik, gelişime açık, süreç odaklı,görevinin gerektirdiği diğer sorumlulukları yerine getirecek,Müşteri Yöneticisi aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, 35 yaşından gün almamış, İyi seviyede İngilizce bilen, Sorumlu olduğu bölge/kanalda şirket stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlayacak, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Çözüm ve süreç odaklı, planlama, iş takibi,raporlama ve organizasyon konularında tecrübe sahibi, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına uyumlu,kendisine bağlı satış ekibinin gelişiminden ve eğitiminden sorumlu olacak, Minimum 3 yıl FMCG sektör tecrübesi olan, Askerlik ile ilişkisi olmayan(Erkek Adaylar İçin) Balıkesir'de ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Erkek Ofis Elemanı (Görevlisi) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erkek Ofis Elemanı (Görevlisi)

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 613131

  İşin Tanımı İstanbul, Nişantaşı’nda yirmi dokuz senedir faaliyet gösteren Sanat Galerimiz için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘Ofis Elemanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası, BAY. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  Diyarbakır Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  B&G Store

  Ref: Diyarbakır. - 613125

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın Diyarbakır Ceylanpark Alışveriş Merkezinde yer alan mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip, bayan mağaza müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen Nebim V3 programına hakim. - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  B&G Store

  Ref: BG İZMİR. - 613124

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un İzmir mağazalarında görevlendirilecek, Bayan Satış Danışmanları, istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, mağazacılığı kendine meslek edinmiş, benzer pozisyonda tercihen deneyimli kişisel bakımına özen gösteren diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAY& BAYAN takım arkadaşları arıyoruz....

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  B&G Store

  Ref: İZMİR - 613120

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir Agora mağazasında görevlendirilecek bayan mağaza müdürleri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen Nebim V3 programına hakim. - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • Türk Nippon Sigorta

  Acente Satış Temsilcisi Türk Nippon Sigorta

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Acente Satış Temsilcisi

  Türk Nippon Sigorta

  Ref: - 612770

  İşin Tanımı Hayat dışı sigortacılık alanında faaliyette bulunan şirketimizin, İstanbul'da bulunan Marmara Bölge Satış Müdürlüğünde görev yapmak üzere Acente Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Sigortacılık konusunda en az 5, satış konusunda en az 3 yıllık deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Analitik düşünme becerisine sahip Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına yatkın İstanbul'da ikamet eden ve seyahat engeli olmayan

 • B&G Store

  Müdür Yardımcısı B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müdür Yardımcısı

  B&G Store

  Ref: M.YARDIMCISI - 612769

  İşin Tanımı YEŞİLPINAR VİALAND ALIŞVERİŞ MERKEZİ VE FORUM İSTANBUL B&G STORE MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK YÖNETİCİ YARDIMCILARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE , BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, TERCİHEN NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYRAMPAŞA,GAZİOSMANPAŞA, EYÜP LOKASYONUNDA İKAMET EDEN BAYAN.

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  B&G Store

  Ref: GENEL BAŞVURU - 612381

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın ANADOLU VE AVRUPA YAKALARINDA yer alan mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN Mağaza Müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Mesleki düzeyde İngilizce, tercihen Arapça yabancı dil bilgisine sahip, - Tercihen Nebim V3 kasa programına hakim. - Bayan.

 • Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Yönetici Asistanı / Sekreter Uygunbaş Hukuk Bürosu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreter

  Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Ref: YA/SKRTR - 603652

  İşin Tanımı Kozyatağındaki büromuzda, Yönetici Asistanı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip olan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - SİGARA KULLANMA ALIŞKANLIĞI BULUNMAYAN - İL DIŞI SIK SEYEHAT EDEBİLECEK - Tercihen yabancı dil bilgisi olan (Yönetici asistanlığı) - Disiplinli, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma akışına uyum sağlayabilecek - Excell, word, power point kullanım düzeyi yüksek olan (Yönetici asistanlığı için ön şarttır) - Tercihen Anadolu yakasında oturan Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir.

 • B&G Store

  Yönetici Adayı / Asistan B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Adayı / Asistan

  B&G Store

  Ref: Aday. - 611946

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE 'un , İthalar, ihracat ve yurt dışı toplan ayağını yönetebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, yurt dışı seyahat engeli olmayan, yurt dışı toptan pazarı konusunda araştırmalar yapıp, çeşitli yurt dışı fuarlarda markayı temsil edebilecek. adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, ( Uluslar arası ilişkiler, Dış Ticaret ) İyi derecede İngilizce bilen,tercihen ikinci yabancı dil olarak İtalyanca bilen, Ms Office programlarına hakim,excel programını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, Araştırmacı, Tercihen yurt dışı fuar ya da toptan satış tecrübesi olan Ağırlıklı olarak yurt dışı bağalantılı çalışabilecek Tercihen yabancı müşteri portföyü olan İthalat-ihraç konularında bilgili Seyahat engeli olmayan, Bay-Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Makam-Özel Şöför Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam-Özel Şöför

  Firma Adı Gizli

  Ref: Şoför-14 - 611512

  İşin Tanımı Uluslararası tekstil markalarının perakende mağaza işletmeciliği ile uğraşan firmamızın Genel Müdürü için, Makam ve Aile Şoförü aranmaktadır. İşin niteliği, Genel olarak makamın Sarıyer-Yeşilköy ,ev-iş,günlük ulaşım ihtiyacını karşılamak ve gerektiğinde, banka vs gibi kurumlarda iş takip etmek ve yine gerektiğinde makamın ailesinin ulaşım işlerine destek vermektir.

  Aranan Nitelikler Kurumsal firmalarda ve/veya Aile makam şoförlüğü konusunda tecrübesi olan · 28-40 yaş aralığında, · Referans sağlayabilecek · En az Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, · Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Özel gün sorunu olmayan · İstanbul trafiğini ve güzergahlarını çok iyi bilen, · Dinamik, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, · Diksiyonu düzgün, · Kişisel bakımına özen gösteren, · Sigara kullanmayan, · Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakasında tercihen Sarıyer civarında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Garson Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 611509

  İşin Tanımı Üsküdar-Salacak'ta bulunan restaurant-cafe tarzı işletmemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen Turizm Meslek Lisesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyetinin önemini kavrayabilecek, Full time ve uzun soluklu çalışmak isteyen, Bay ve bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Salon Şefi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Salon Şefi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 611505

  İşin Tanımı Üsküdar Salacak'ta bulunan restaurant-cafe tarzı işletmemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Cafe-restaurant işletmelerinde mesleki tecrübeye sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Misafir memnuniyeti odakli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın,kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okulları yada Turizm Meslek Liselerinden mezun, Adaylar aranmaktadır.

 • Imaginarium

  Satış Danışmanı / City's AVM Nisantasi Imaginarium

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı / City's AVM Nisantasi

  Imaginarium

  Ref: SD - 611297

  İşin Tanımı Genel nitelikler: - Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, - Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, - Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, - Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, - Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz. Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul mağazalarımızda SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Satis Danismani Aranan Mağazalarımız : İstanbul : City's (Nisantasi) İş tanımı: - Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek - Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak - Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. - Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek - Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER - Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, - Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, - Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, - Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen, - Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, - Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen..

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  B&G Store

  Ref: ANADOLU YAKASI. - 611181

  İşin Tanımı İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA YER ALAN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK, BAY & BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAY VEYA BAYAN.

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  B&G Store

  Ref: AVRUPA YAKASI - 611180

  İşin Tanımı AVRUPA YAKASINDA YER ALAN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN BAY& BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Kariyer hedefleri olan, Kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yaktın, Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli, Bay & Bayan

 • B&G Store

  Ürün Yönetimi Uzmanı B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Yönetimi Uzmanı

  B&G Store

  Ref: BGPLANLAMA - 608756

  İşin Tanımı TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE, BAYRAMPAŞA'DA YER ALAN MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLECEK, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP ''ÜRÜN YÖNETİMİ UZMANI'' İSTİHDAM EDECEKTİR.

  Aranan Nitelikler ÜRÜN YÖNETİMİ VE HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK KONUSUNDA DENEYİMLİ PLANLAMA,ORGANİZASYON, RAPORLAMA YETENEĞİ GÜÇLÜ NEBİM WİNNER PROGRAMINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN DEPO VE LOJİSTİK SÜRECİNİ AKTİF OLARAK YÖNETEBİLECEK. MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,AKTİF, POZİTİF KİŞİLİKLİ BİRLİKTE ÇALIŞTIĞI EKİBİ YÖNLENDİREBİLECEK İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ,ÇÖZÜM ODAKLI ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU KARAR ALMA VE UYGULAMA BECERİSİ GELİŞMİŞ SİSTEMATİK ÇALIŞAN, TAKİPÇİ AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ

 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistanı Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Federal İletişim Gayrimenkul

  Ref: - 607455

  İşin Tanımı Karşıyaka’daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. • Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, • Randevu organizasyonlarının yapılması, • Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, • Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 33 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .

 • Yörsan

  Dağıtım Personeli-İzmir Yörsan

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dağıtım Personeli-İzmir

  Yörsan

  Ref: 09072014 - 606542

  İşin Tanımı Gelenekten geleceğe Süt Ürünlerinde öncü firmamız YÖRSAN A.Ş. Batı Bölge Satış Direktörlüğü bünyesinde, ürünlerimizin dağıtımında görevlendirilmek üzere Dağıtım Personeli aramaktadır. İş Tanımı; Şirket stratejileri doğrultusunda,sorumlu olduğu route düzenine uygun olarak siparişi alınmış ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirmek, Satış geliştirici faaliyetleri yürütmek, Sorumlu olunan kanaldaki müşteriler ile ticareti geliştirecek ilişkiler kurmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu(Tercihen Lisans Mezunu) 30 yaşından gün almamış, Hızlı Tüketim Malları Sektöründe Tecrübeli(Tercihen Süt Sektöründe) Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, SRC belgeli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, E sınıfı sürücü belgesine sahip. Disiplinli , Hedefleri doğrultusunda ürünlerin satışını gerçekleştiren, Askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka