ARAMA SONUÇLARI

 • KARAMAN YEM ve UN GIDA SAN.TİC. A.Ş.

  Veteriner Hekim KARAMAN YEM ve UN GIDA SAN.TİC. A.Ş.

  Karaman 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veteriner Hekim

  KARAMAN YEM ve UN GIDA SAN.TİC. A.Ş.

  Ref: - 617141

  İşin Tanımı Yem ve Yumurta imalatı ve satışı yapan sektörünün köklü kuruluşu firmamız için Veteriner Hekim arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yem üretimi ve yumurta tavukçuluğu alanında çalışacak, Yem Üretimi konusunda tercihen tecrübeli, Satış ve organize etme konusunda ilgili, İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Tercihen sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkileri kuvvetli, yaratıcı, Güler yüzlü, neşeli, Ekip çalışmasına uyan, Prezantabl,diksiyonu düzgün, doğal, ikna kabiliyeti olan, Oto ehliyetli, askerliğini bitirmiş, 25-35 yaş arası sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, takip, kontrol ve sonuçlandırma konusunda sorumluluk alabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Veteriner Hekim EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Konya, Niğde 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veteriner Hekim

  EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Ref: 070614-VTR - 586709

  İşin Tanımı 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Konya Ereğli ve Niğde Bor besi çiftliklerinde çalışabilecek Veteriner takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Konya Ereğli ve Niğde Bor Küçük ve Büyükbaş Besi çiftliğimizde çalışabilecek Üniversitelerin Veterinerlik bölümünden mezun, Hayvan sağlığı ve üretkenliği alanında uzman, Benzer pozisyonda en az 3 yıl çalışmış, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İletişimi kuvvetli , Takım çalışmasına yatkın, BAY VETERİNER takım arkadaşı arıyoruz.

 • CP Group Türkiye

  Genel Başvuru / Veteriner Hekim CP Group Türkiye

  Ankara, Bilecik, Bolu, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kırklareli, Manisa, Osmaniye, İstanbul Avrupa 05-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Veteriner Hekim

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-118-VET - 602125

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Türkiye genelinde üretim ve satış departmanlarımızda oluşabilecek poi görevlendirilmek üzere 'VETERİNER HEKİM' arıyoruz. GENEL BAŞVURU ilanıdır, belirli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, firmamız bünyesinde ihtiyaç doğrultusunda oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Veteriner Hekim Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.

 • SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Veteriner Hekim/veteriner Sağlık Teknikeri SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Sakarya 03-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veteriner Hekim/veteriner Sağlık Teknikeri

  SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Ref: vet001 - 589557

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim ya da Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Yeterlilikler: Araştırıcı olmak; Hayvansever olmak; Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek; Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek; Etkili İletişim yeteneği; Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, yönlendirebilme ve ikna edebilmek; Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek; Stresle baş edebilmek; İş disiplinine sahip olmak; İş güvenliğine dikkat etmek; İşyeri çalışma prensiplerine uymak; İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek; Hijyen olmaya özen göstermek; Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak; Zamanı iyi kullanmak.

 • Evrensel Hazır Gıda A.Ş.

  Veteriner Evrensel Hazır Gıda A.Ş.

  İstanbul Anadolu 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veteriner

  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.

  Ref: - 546634

  İşin Tanımı Merkezimizde görevlendirmek üzere Veteriner istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Veteriner Fakültesi'nden mezun, · Et parçalama ,Et ve Et ürünleri konusunda deneyimli, · Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Tarım il ve ilçe müdürlükleri ile koordinasyonu sağlayabilecek. · Microsoft Office uygulamalarına hakim, · Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış · B sınıfı Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen · Analitik düşünen, · İletişim becerileri güçlü, · İstanbul/Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka