ARAMA SONUÇLARI

 • Şengüller

  Şirinevler Turkcell İletişim M.vezne Sorumlusu Şengüller

  İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirinevler Turkcell İletişim M.vezne Sorumlusu

  Şengüller

  Ref: 000017 - 604042

  İşin Tanımı 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakası Şirinevler'de bulunan "Turkcell İletişim Merkezi" mağazamızda Vezne Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış Odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Erkek Adayların askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli Şirinevler ve Şirinevler'e yakın civarda ikamet eden Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • FSM Demirbaş

  Vezne Personeli FSM Demirbaş

  Kocaeli 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vezne Personeli

  FSM Demirbaş

  Ref: - 609204

  İşin Tanımı KOCAELİ KARETEPE de bulunan FORD TRUCKS plazamıza VEZNE PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az 3 yıl tecrübesi olan (OTOMOTİV-SERVİS ) *Cari takip, fatura,pos konularına hakim *LOGO programı kullanabilen *30 yaşını aşmamış. *KOCAELİ ilinde ikamet eden

 • Medicana Çamlica

  Hasta Kayıt Yetkilisi Medicana Çamlica

  İstanbul Anadolu 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta Kayıt Yetkilisi

  Medicana Çamlica

  Ref: CAMHKY0813 - 521210

  İşin Tanımı Medicana Sağlık Grubu Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hasta hizmetleri müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, Nöbet sistemine uyumlu çalışabilecek, En az lise mezunu, Güleryüzlü, Prezantable, " Ayaktan ve yatan hasta kayıt yetkilisi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka