ARAMA SONUÇLARI

 • Tekzen Yapı Market

  Depo Personeli Tekzen Yapı Market

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Tekzen Yapı Market

  Ref: DPE-TEK - 618316

  İşin Tanımı 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye' nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Tekira Mağazası Depo bölümünde, "Depo Elemanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Minimum lise mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Depo biriminde en az 1 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, *Avrupa yakasında ikamet eden, *Tercihen askerlik görevini tamamlamış, erkek adaylar.

 • Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  Teknik Ressam Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Dorsat Yapı ve Dekorasyon

  Ref: - 618265

  İşin Tanımı Mobilya üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıda yer alan niteliklere sahip TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ya da meslek yüksek okullarının Teknik Bölümlerinden mezun, Üniversite mezunu, İleri derecede Autocad ve 3D Max bilen, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen Mobilya sektöründe 2 yıl deneyimli Problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay&Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-SM - 618109

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz malzeme test sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel malzeme testleri ve malzeme test cihazları satışı ve/veya kullanımı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenli, pozitif ve takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip olan, Verilen görevleri yerine getirmenin yanında insiyatif kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve yaratıcı özelliklere sahip, Mutlaka iyi derecede bilgisayar, MS Office yazılımları (Word, Excel, Power Point, Access) bilgisine tam hakim olan, Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Avrupa yakasında ikamet etmekte olan, özellikle Beylikdüzü ve çevre ilçeler tercih sebebidir, Seyahate engeli olmayan, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Adecco Bakırköy

  Satış Sorumlusu Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSS-1114 - 617765

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzeme ve çözüm mühendisliği sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Satış Sorumlusu" aramaktayız. Mimarlık ya da Mühendislik (İnşaat) mezunu, Tercihen yalıtım ürünleri ya da yapı malzemeleri satışı alanında tecrübeli, En az 3-5 yıl deneyimli, Pratik, sabırlı ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünceli, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Geotekstil, Drenaj malzemeleri, Yeşil Çatı malzemeleri, Sıva filesi, Mantolama ısı yalıtımı, malzemeleri, Nefes alan çatı ve cephe örtüleri, Beton elyafı ürünlerinin satışında aktif olarak yer almak, Sorumlu olduğu ürünlerin satış&pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Bölgedeki pazar paylarına hâkim olmak, Sorumlu olduğu ürün grubu kapsamında yeni müşteriler kazandırmak, Bölgesindeki potansiyel müşterileri / müşterileri / projeleri takip etmek, Ürün gruplarının analizlerini yaparak, satışların artırılabilmesi için yeni ürün fikirleri oluşturmak.

 • Adecco Bakırköy

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi) Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKKPM-1114 - 617738

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzeme ve çözüm mühendisliği sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)" aramaktayız. İnşaat mühendisliğinin Geoteknik alanında Master veya Doktora yapmış, Geoteknik alanında tecrübeli, En az 3-5 yıl proje deneyimli, Pratik düşünceli ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünceli, İyi derecede İngilizce bilen, Ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Geosentetikli zemin ıslahı ve geosentetik donatılı zemin yapılarının stabilite hesaplarının yapılması, Geogrid ve diğer geosentetik malzemeler ile ilgili geoteknik hesapların yapılması, Geoteknik dizaynların yapılması, Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunulması, Proje çizim paftalarının hazırlanması.

 • Ditec Entrematic Otomatik Geçiş Sistemleri

  Area Sales Specialist Ditec Entrematic Otomatik Geçiş Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Area Sales Specialist

  Ditec Entrematic Otomatik Geçiş Sistemleri

  Ref: DE-ASR-2014-04 - 617363

  İşin Tanımı Entrematic is looking for Area Sales Specialist Entrance Automation is a leading supplier of entrance systems for industrial, commercial, and residential applications. With global experience and long year’s presence in Turkey; Entrematic Turkey has well-known name in the market with a wide network of local dealers. This area Sales Specialist position’s main responsibility is to lead the High Speed Doors sales and marketing activities in the Turkish republic and GCC countries besides it will also include sales activities of the entrance automation solutions to his/her dealers through the branch organization that based in Istanbul.

  Aranan Nitelikler Role summary: The position, in particular, is responsible for achieving sales targets and driving sales growth of HSD solutions. The candidate would be based in Istanbul. and reports to the General Manager, he/she is responsible for: Responsibilities and challenges:Consolidate, develop and structure the sales network by developing dealer’s sales. Develop and implement a business plan for growing the Entrematic HSD sales. Build and strengthen customer relationships. Cooperate with Technical support and Customer Service to improve the response time to the customers. Deliver accurate weekly sales forecasts and timely manage reporting of results, strategic development and address management issues. Key competences:High level of integrity Result oriented, high performer and problem solving skills Strong in building relationships with key contacts at all levels Analytical Energetic Have an excellent communication, negotiation and presentation skills Ability to think strategically and be hands-on simultaneously Background and personal qualities: Education: Graduation from reputable tchnical university Languages: Turkish language is a must, English is an preferable Computer skills: Good command of MS Office Experience: - Experience on entrance automation segment is a must, High Speed Doors sales experience is preferable - Indirect sales thru dealer network on an international organisation. - Managerial Experience

 • İkon Yapı

  Resepsiyon / Santral Operatörü İkon Yapı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon / Santral Operatörü

  İkon Yapı

  Ref: - 617486

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın "İzmir Merkez Fabrikası"nda görevlendirilmek üzere "Resepsiyon / Santral Operatörü” aramaktayız. Sorumluluk bölgesindeki tüm toplantıların organizasyonunu gerçekleştirmek. Şirket paydaşlarının iletişim bilgilerini içeren veri tabanını oluşturmak ve güncelliğini korumak. Müşterilerden gelen sözlü ve yazılı her türlü geri bildirimin derlenmesi, kayıt altına alınması ve periyodik olarak raporlanması faaliyetlerini yürütmek. Şirket web sayfasının güncel tutulmasına yönelik faaliyetleri yürütmek. PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) faaliyetlerini yürütmek, Santral hizmetlerini yürütmek, Ulaşım ve konaklama organizasyonlarını yürütmek, Kargo ve kurye gönderilerini / teslimatlarını yürütmek, Gelen / giden evrak kayıtlarını yürütmek, Vize işlemlerinin takibini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Tercihen Büro Yönetimi Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, İyi Derecede İngilizce bilen, 30 Yaşını aşmamış, İzmir'de ikamet eden Bayan adaylar. (*Başvuruların fotoğraflı özgeçmiş ile yapılması gerekmektedir.)

 • Aykim Kimya Sanayii

  Satış Temsilcisi Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617468

  İşin Tanımı Boya hammaddeleri, endüstriyel hammaddeler ve çeşitli sanayi kimyasallarının teknik, ticari satış & pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek ve sürekliliğini sağlayacak, Var olan müşterilerin takibini yapabilecek, Yeni pazar ve yeni ürün araştırması yapabilecek, Satış sürecini tahsilat sonuçlanana kadar yönetebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarını takip edebilecek, gerekli ziyaretleri yapabilecek, Yönetime düzenli günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar düzenleyebilen

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya / Biyoloji / Fizik Mühendisliği bölümünden mezun, Boya hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve endüstriyel hammaddeler ve kimyasal satışında tecrübeli, Teknik satış yapabilecek düzeyde İngilizceye Hakim, Yoğun tempoda, yenilikleri açık, sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışması yapabilecek, insan ilişkileri kuvvetli, hızlı, dürüst, Ms Office programlarına hakim, 35 yaşını aşmamış bayan / bay, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması, Seyahat Engeli olmayan, Aktif Oto Ehliyetli, İş yeri Gebze'de dir

 • Uniplast

  Muhasebe Elemanı Uniplast

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Uniplast

  Ref: MH_191114 - 617232

  İşin Tanımı Dumankaya grup şirketlerinden Uniplast bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Link muhasebe programını kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden.

 • Prozem İnşaat

  Ön Muhasebe ve Sekreter Prozem İnşaat

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe ve Sekreter

  Prozem İnşaat

  Ref: - 616673

  İşin Tanımı Ümraniye İmes San. Sitesinde bulunan firmamızın ön muhasebe ve sekreterlik görevini yürütmek üzere "Ofis Asistanı” aramaktayız. Ön muhasebe bilen, (İrsaliye, Fatura, Çek, Banka.) Alınan siparişleri faturaya dönüştürecek, Cari hesap ve stok takibini yapacak, Santral ve telefon görüşmelerini yönetebilecek, Fiyat teklifleri ve sipariş onay formlarını düzenleyecek, Gelen misafirleri karşılayarak ilgili kişilere yönlendirebilecek, Gelen - giden evrak takibinin yapıp, şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütebilecek, Ofisin gereksinimlerini takip edip ve karşılayabilecek.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü ve dinamik, Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Logo Muhasebe programlarını kullanabilen, Dudullu İmes Sanayi Sitesine kolay ulaşımı olan, Düzenli bir şekilde iş takibi yapabilecek, Dış görünüşüne önem veren.

 • Evidea.com

  Fotoğraf Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğraf Asistanı

  Evidea.com

  Ref: PA-2014-1 - 616524

  İşin Tanımı Evidea çok hızlı büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Peki şimdi yeni Fotoğraf Asistanımız sen olmak ister misin?

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Fotoğrafçılık alanında kariyer yapmayı gerçekten ister misin? Öğrenmeye çok istekli ve hevesli misin? Daha önce benzer bir pozisyonda staj ya da herhangi bir çalışman var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz)

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-İMH - 616492

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ekspertiz hizmeti veren müşterimiz için İNŞAAT MÜHENDİSİ aramaktayız. - Sahada hasar tespiti yapmak, - Hasar tespit raporu oluşturmak, - Gerekli raporlamaları ve operasyonel süreçleri yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sigorta, ekspertiz alanında tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekspertiz alanında kariyer yapmak isteyen, Tercihen makina ve elektronik cihazlar konusunda bilgi sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama konusunda tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Antalya İçin Kurumsal Proje Satış Müdürü Dsg İk ve Danışmanlık

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya İçin Kurumsal Proje Satış Müdürü

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-KPSY - 616476

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kurumsal toplu satış ve projeli satışlar konusunda tecrübeli, Temsil yeteneği yüksek ve kolay diyalog kurabilen, Çözüm üretme yeteneği yüksek ve proje koordinasyonu sağlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

 • KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Satış Sorumlusu KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Ref: - 604466

  İşin Tanımı Türkiye Distribütörü olduğumuz İthal Çatı ve Cephe Kaplama malzemelerinin satış ve pazarlama görevini üstlenecek takım arkadaşları arıyoruz. Şantiye, Mimari Büro, Müteahhit Firma, Çatı ve Cephe Kaplama Uygulayıcıları, Proje Müellifleri, Bayındırlık, Askeriye, Üniversite v.b. Kamu Kurumlarını sürekli ziyaret etmek, ürün ve firma tanıtımı yaparak yatırımlardan ve projelerden haberdar olmak. Yeni müşterileri firmaya kazandırmak. Firmamız ile çalışan müşterileri proje gereği, ürün tanıtımı veya Katalog numune ihtiyaçları için düzenli olarak ziyaret ederek, ilişkilerin devamını sağlamak. Takip edilen projelerin fiyat tekliflerini hazırlamak. Yıllık satış hedeflerinin tutturulması için satış strateji ve taktiklerinin oluşturulmasında satış ve pazarlama müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi güçlü, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, B Sınıf Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, 25 – 35 yaş arası, Askerliğini tamamlamış.

 • İkon Yapı

  Bayi Satış Sorumlusu İkon Yapı

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayi Satış Sorumlusu

  İkon Yapı

  Ref: BSS20141 - 615795

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın Ankara’da bulunan satış ofisine bağlı olarak ülke çapında seyahat edebilecek, "Bayi Satış Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin bayi satış faaliyetleri için; Sorumlu olduğu bölgede bayi ağına yeni bayiler kazandırmak ve mevcut bayiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Sorumlu bulunduğu bölgede, yeni müşterilerin kazanımına yönelik olarak uygun satış yöntem ve tekniklerini belirlemek ve müşteri portföyünü geliştirme faaliyetlerini yürütmek. Müşterilerle görüşmeler yapmak, ürünlerin kullanım yerlerini ziyaret etmek, müşteri şartnamelerini incelemek, sözleşmeleri hazırlamak ve sözleşmeleri müzakere etmek, Bayilerin finans ve risk yönetimini gerçekleştirmek. Bayilerin müşteri portföylerini geliştirmeye ve hedeflerine ulaşmaya yönelik faaliyetlerini izlemek. Bayiler ile ilgili olumsuzlukların giderilmesini sağlamak. Müşterilerin potansiyel ihtiyaçları doğrultusunda, olası ürün alternatiflerini tespit etme ve oluşturulan teklif dosyasını müşterilere sunma faaliyetlerini yürütmek. Müşteri ve bayi kanalındaki beklentilerini karşılayacak ve rekabet avantajı sağlayacak ürün, teknoloji ve uygulamaları ile rakiplerin ürün, satış/pazarlama, vb. uygulamalarını takip etmek. Projelerdeki teminat ve tahsilatların sözleşmede belirtildiği şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Bayi Satış Kanalı yönetimi ve teklif hazırlama konularında 5 yıl deneyimi olan, En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen "Elektrik & Elektronik, İnşaat ve Yapı Ressamlığı” bölümlerinden mezun, İyi seviyede MS Office programları kullanabilen, Ankara’ de ikamet eden Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Askerliğini yapmış Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip takım arkadaşı aramaktayız.

 • İkon Yapı

  Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu İkon Yapı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu

  İkon Yapı

  Ref: SSHS20141 - 615791

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’ de bulunan fabrikasında "Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz özel nitelikli kapı sistemlerinin müşteriye teslim edilmesi sonrasında; Teknik servis çağrılarını karşılamak, en uygun teknik servis takımına aktarmak ve takip etmek. Belirlenmiş fiyat listeleri doğrultusunda teknik servisler tarafından oluşturulan hizmet ve yedek parça satış teklif dosyasını ve sözleşmeleri kontrol etmek ve onaylamak. Gelen yedek parça sipariş bilgilerinin Kaynak Yönetim Programı girişini yapmak, ürünler ile ilgili sipariş talebinde bulunmak. Tamir amaçlı gelen ürünler ile ilgili koordinasyonu sağlamak. Gerçekleştirilen satış sonrası hizmetler ile ilgili teknik servislerden gelen periyodik raporları toplamak ve analizini yapmak. Teknik servis cari hesaplarının takibini yapmak. Satış sonrası hizmetleri ile ilgili, son kullanıcılardan geri bildirim toplanması faaliyetlerini yönetmek ve raporlamak. Teknik servis ziyaretleri ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Satış sonrası hizmetler ve teknik servis yönetimi konusunda, Teklif ve maliyet analizi hazırlama konularında 1-2 yıl deneyimi olan, Meslek Yüksek Okullarının tercihen "Elektrik & Elektronik” bölümlerinden mezun, İyi seviyede Ofis programları kullanabilen, İzmir’ de ikamet eden Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Askerliğini yapmış Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip takım arkadaşı aramaktayız.

 • İkon Yapı

  Elektrik Elektronik Mühendisi İkon Yapı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Elektronik Mühendisi

  İkon Yapı

  Ref: EEM2014-1 - 615769

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’de bulunan fabrikasında "Ürün Koordinatörü” olarak görevlendirilmek üzere "Elektrik ve Elektronik Mühendisi” aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin ürün yönetimi faaliyetleri için; Yurtiçi / yurtdışı mevcut potansiyel tedarikçiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Ürünlere ait fiyat listelerini hazırlamak. Tedarikçiler tarafından oluşturulmuş dış kaynaklı ürün dokümanlarının tedarik edilmesi ve ürün kütüphanesinde güncel olarak korumak. İç kaynaklı ürün dokümanlarının oluşturulması faaliyetlerini yönetmek. Ürünün uygun kalite standartlarında üretilmesi için ürün ağaçlarını hazırlamak; değişiklik taleplerini, ürün kalite beklentileri ve malzeme yönetimi açısından yönetmek. Fason işçilik ve siparişe özel hammadde siparişleri için satın alma şartnamesi oluşturmak. Ürün performansını ölçmeye yönelik test, analiz, kontrol, vb. çalışmaların ilgili dış kuruluşlarla koordinasyonunu sağlamak ve sonuçlandırmak. Kritik stok hedeflerini satış tahminlerinde ve tedarik sürelerinde oluşan sapmaları göz önüne alarak belirlemek. Lojistik maliyetini göz önüne alarak sipariş sıklığını optimize etmek. Kritik stok miktarları üzerinden yönetilecek ürünler için, yurtdışından tedarik edilecek malzeme ihtiyacını tespit etmek . Sorumluluk alanında kalan, yavaş dönen ve atıl kalan malzemelerin değerlendirilmesi için güncel bilgi sağlamak. Tedarikçilerden gelen sipariş onayının, "nitelik ve birim fiyatı” açısından doğrulanmasını sağlamak . Tasarım, geliştirme ve yeni ürün devreye alma çalışmalarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Bizlerle beraber işimize gülümseyerek başlayacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • Evdema

  İç Mimar Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar

  Evdema

  Ref: MİM003 - 613954

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörünün lideri olan İntema Mutfak, Bauformat Mutfak, Vitale markalarını bünyesinde bulunduran,müşterinin mağazaya gelişinden,satış sonlanıncaya kadar olan süreci takip edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad, 3D Max, Kareo, Photoshop proğramlarını kullanabilen, Microsoft Office Proğramlarına hakim, Tercihen Yapı/Dekorasyon sektöründe deneyimli, Showroom içersinde veya proje grubunda aktif satış yapabilecek, Pozitif ve güleryüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek Bay ve Bayan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Evdema

  Mağaza Satış Danışmanı Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Evdema

  Ref: M.S.D.001 - 613952

  İşin Tanımı İstanbul’da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi EVDEMA ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Logo Tiger programını kullanabilen, Ev dekorasyon malzemelerine ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Evdema

  Mağaza Yönetici Adayı Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetici Adayı

  Evdema

  Ref: Y.A.01 - 613948

  İşin Tanımı İstanbul’da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Yönetici adayı pozisyonunda görev alacak arkadaşlar arıyoruz. Bay bayan herkesi EVDEMA ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Logo Tiger programını kullanabilen, Perakende mağazacılık alanında 5 yıl deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz..

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka