ARAMA SONUÇLARI

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-SM - 618109

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz malzeme test sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel malzeme testleri ve malzeme test cihazları satışı ve/veya kullanımı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenli, pozitif ve takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip olan, Verilen görevleri yerine getirmenin yanında insiyatif kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve yaratıcı özelliklere sahip, Mutlaka iyi derecede bilgisayar, MS Office yazılımları (Word, Excel, Power Point, Access) bilgisine tam hakim olan, Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Avrupa yakasında ikamet etmekte olan, özellikle Beylikdüzü ve çevre ilçeler tercih sebebidir, Seyahate engeli olmayan, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • GF Hakan Plastik

  Elektrik Mühendisi GF Hakan Plastik

  Şanlıurfa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  GF Hakan Plastik

  Ref: SUELK-001 - 618048

  İşin Tanımı Firmamızın Elektrik Bakım süreçlerini sevk ve organize edecek, Makinelerin verimlilik çalışmalarını yapacak ve raporlayacak, Makinelerin bakım, onarım ve periyodik takiplerinin kontrolünde rol oynayacak, Merkez ve bölge müdürlükleri ile koordineli çalışacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu , İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim, Yurt içi ve dışı seyahat edebilecek, Aktif araç kullanabilen, Şanlıurfa'da ikamet edebilecek, Nitelikleri uymayan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

 • Yordam Danışmanlık

  İşletme Makine Mühendisi Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşletme Makine Mühendisi

  Yordam Danışmanlık

  Ref: KİL-002 - 617995

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider yapı malzemeleri üreticisi müşterimiz bünyesinde görev alacak " İşletme Makine Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Autocad programında resim çizme ve okuma bilgisine sahip, Üretim ve bakım maliyet bilincinde çalışabilecek, İş güvenliği, işçi sağlığı ile ilgili konularda bilgisi bulunan, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco Bakırköy

  Satış Sorumlusu Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSS-1114 - 617765

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzeme ve çözüm mühendisliği sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Satış Sorumlusu" aramaktayız. Mimarlık ya da Mühendislik (İnşaat) mezunu, Tercihen yalıtım ürünleri ya da yapı malzemeleri satışı alanında tecrübeli, En az 3-5 yıl deneyimli, Pratik, sabırlı ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünceli, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Geotekstil, Drenaj malzemeleri, Yeşil Çatı malzemeleri, Sıva filesi, Mantolama ısı yalıtımı, malzemeleri, Nefes alan çatı ve cephe örtüleri, Beton elyafı ürünlerinin satışında aktif olarak yer almak, Sorumlu olduğu ürünlerin satış&pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Bölgedeki pazar paylarına hâkim olmak, Sorumlu olduğu ürün grubu kapsamında yeni müşteriler kazandırmak, Bölgesindeki potansiyel müşterileri / müşterileri / projeleri takip etmek, Ürün gruplarının analizlerini yaparak, satışların artırılabilmesi için yeni ürün fikirleri oluşturmak.

 • Adecco Bakırköy

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi) Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKKPM-1114 - 617738

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzeme ve çözüm mühendisliği sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)" aramaktayız. İnşaat mühendisliğinin Geoteknik alanında Master veya Doktora yapmış, Geoteknik alanında tecrübeli, En az 3-5 yıl proje deneyimli, Pratik düşünceli ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünceli, İyi derecede İngilizce bilen, Ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Geosentetikli zemin ıslahı ve geosentetik donatılı zemin yapılarının stabilite hesaplarının yapılması, Geogrid ve diğer geosentetik malzemeler ile ilgili geoteknik hesapların yapılması, Geoteknik dizaynların yapılması, Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunulması, Proje çizim paftalarının hazırlanması.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Kalite Kontrol Görevlisi - Antalya Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Antalya 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Görevlisi - Antalya

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: KKG1114 - 617543

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Kalite Kontrol Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, KALİTE KONTROL GÖREVLİSİ aramaktayız. Hammadde, ambalaj malzemesi ve ticari ürünlerin kalite kontrol testlerinin yapılması ve sonuçların ilgili dosyalara kaydedilmesi Malzemelerin uygunluk durumlarına göre etiketlenmesi Bitmiş ürünlerin kalite kontrollerinin kalite planlarında belirtilen şekilde yapılması Kalite planlarıyla ilgili iyileştirme önerilerinde bulunulması 5S, ÇSG ve KYS gerekliliklerinin yerine getirilmesi

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları’nın Kimya bölümünden mezun En az 2 sene benzer bir pozisyonda deneyim sahibi Seyahat engeli bulunmayan

 • İkon Yapı

  Resepsiyon / Santral Operatörü İkon Yapı

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon / Santral Operatörü

  İkon Yapı

  Ref: - 617486

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın "İzmir Merkez Fabrikası"nda görevlendirilmek üzere "Resepsiyon / Santral Operatörü” aramaktayız. Sorumluluk bölgesindeki tüm toplantıların organizasyonunu gerçekleştirmek. Şirket paydaşlarının iletişim bilgilerini içeren veri tabanını oluşturmak ve güncelliğini korumak. Müşterilerden gelen sözlü ve yazılı her türlü geri bildirimin derlenmesi, kayıt altına alınması ve periyodik olarak raporlanması faaliyetlerini yürütmek. Şirket web sayfasının güncel tutulmasına yönelik faaliyetleri yürütmek. PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) faaliyetlerini yürütmek, Santral hizmetlerini yürütmek, Ulaşım ve konaklama organizasyonlarını yürütmek, Kargo ve kurye gönderilerini / teslimatlarını yürütmek, Gelen / giden evrak kayıtlarını yürütmek, Vize işlemlerinin takibini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Tercihen Büro Yönetimi Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, İyi Derecede İngilizce bilen, 30 Yaşını aşmamış, İzmir'de ikamet eden Bayan adaylar. (*Başvuruların fotoğraflı özgeçmiş ile yapılması gerekmektedir.)

 • Aykim Kimya Sanayii

  Satış Temsilcisi Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617468

  İşin Tanımı Boya hammaddeleri, endüstriyel hammaddeler ve çeşitli sanayi kimyasallarının teknik, ticari satış & pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek ve sürekliliğini sağlayacak, Var olan müşterilerin takibini yapabilecek, Yeni pazar ve yeni ürün araştırması yapabilecek, Satış sürecini tahsilat sonuçlanana kadar yönetebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarını takip edebilecek, gerekli ziyaretleri yapabilecek, Yönetime düzenli günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar düzenleyebilen

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya / Biyoloji / Fizik Mühendisliği bölümünden mezun, Boya hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve endüstriyel hammaddeler ve kimyasal satışında tecrübeli, Teknik satış yapabilecek düzeyde İngilizceye Hakim, Yoğun tempoda, yenilikleri açık, sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışması yapabilecek, insan ilişkileri kuvvetli, hızlı, dürüst, Ms Office programlarına hakim, 35 yaşını aşmamış bayan / bay, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması, Seyahat Engeli olmayan, Aktif Oto Ehliyetli, İş yeri Gebze'de dir

 • Uniplast

  Muhasebe Elemanı Uniplast

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Uniplast

  Ref: MH_191114 - 617232

  İşin Tanımı Dumankaya grup şirketlerinden Uniplast bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Link muhasebe programını kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden.

 • Evidea.com

  Fotoğraf Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğraf Asistanı

  Evidea.com

  Ref: PA-2014-1 - 616524

  İşin Tanımı Evidea çok hızlı büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Peki şimdi yeni Fotoğraf Asistanımız sen olmak ister misin?

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Fotoğrafçılık alanında kariyer yapmayı gerçekten ister misin? Öğrenmeye çok istekli ve hevesli misin? Daha önce benzer bir pozisyonda staj ya da herhangi bir çalışman var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi (Ekspertiz)

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-İMH - 616492

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ekspertiz hizmeti veren müşterimiz için İNŞAAT MÜHENDİSİ aramaktayız. - Sahada hasar tespiti yapmak, - Hasar tespit raporu oluşturmak, - Gerekli raporlamaları ve operasyonel süreçleri yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sigorta, ekspertiz alanında tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekspertiz alanında kariyer yapmak isteyen, Tercihen makina ve elektronik cihazlar konusunda bilgi sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama konusunda tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Antalya İçin Kurumsal Proje Satış Müdürü Dsg İk ve Danışmanlık

  Antalya 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya İçin Kurumsal Proje Satış Müdürü

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-KPSY - 616476

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kurumsal toplu satış ve projeli satışlar konusunda tecrübeli, Temsil yeteneği yüksek ve kolay diyalog kurabilen, Çözüm üretme yeteneği yüksek ve proje koordinasyonu sağlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Satış Sorumlusu - Çorum Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Çorum 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu - Çorum

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: CSS1114 - 616265

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Karadeniz Bölge Satış organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler § Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun § İngilizce bilgisine sahip § En az 3 yıl satış ve sektör tecrübesine sahip § Çorum’da ikamet eden/edebilecek olan

 • KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Satış Sorumlusu KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Ref: - 604466

  İşin Tanımı Türkiye Distribütörü olduğumuz İthal Çatı ve Cephe Kaplama malzemelerinin satış ve pazarlama görevini üstlenecek takım arkadaşları arıyoruz. Şantiye, Mimari Büro, Müteahhit Firma, Çatı ve Cephe Kaplama Uygulayıcıları, Proje Müellifleri, Bayındırlık, Askeriye, Üniversite v.b. Kamu Kurumlarını sürekli ziyaret etmek, ürün ve firma tanıtımı yaparak yatırımlardan ve projelerden haberdar olmak. Yeni müşterileri firmaya kazandırmak. Firmamız ile çalışan müşterileri proje gereği, ürün tanıtımı veya Katalog numune ihtiyaçları için düzenli olarak ziyaret ederek, ilişkilerin devamını sağlamak. Takip edilen projelerin fiyat tekliflerini hazırlamak. Yıllık satış hedeflerinin tutturulması için satış strateji ve taktiklerinin oluşturulmasında satış ve pazarlama müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi güçlü, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, B Sınıf Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, 25 – 35 yaş arası, Askerliğini tamamlamış.

 • İkon Yapı

  Bayi Satış Sorumlusu İkon Yapı

  Ankara 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayi Satış Sorumlusu

  İkon Yapı

  Ref: BSS20141 - 615795

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın Ankara’da bulunan satış ofisine bağlı olarak ülke çapında seyahat edebilecek, "Bayi Satış Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin bayi satış faaliyetleri için; Sorumlu olduğu bölgede bayi ağına yeni bayiler kazandırmak ve mevcut bayiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Sorumlu bulunduğu bölgede, yeni müşterilerin kazanımına yönelik olarak uygun satış yöntem ve tekniklerini belirlemek ve müşteri portföyünü geliştirme faaliyetlerini yürütmek. Müşterilerle görüşmeler yapmak, ürünlerin kullanım yerlerini ziyaret etmek, müşteri şartnamelerini incelemek, sözleşmeleri hazırlamak ve sözleşmeleri müzakere etmek, Bayilerin finans ve risk yönetimini gerçekleştirmek. Bayilerin müşteri portföylerini geliştirmeye ve hedeflerine ulaşmaya yönelik faaliyetlerini izlemek. Bayiler ile ilgili olumsuzlukların giderilmesini sağlamak. Müşterilerin potansiyel ihtiyaçları doğrultusunda, olası ürün alternatiflerini tespit etme ve oluşturulan teklif dosyasını müşterilere sunma faaliyetlerini yürütmek. Müşteri ve bayi kanalındaki beklentilerini karşılayacak ve rekabet avantajı sağlayacak ürün, teknoloji ve uygulamaları ile rakiplerin ürün, satış/pazarlama, vb. uygulamalarını takip etmek. Projelerdeki teminat ve tahsilatların sözleşmede belirtildiği şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Bayi Satış Kanalı yönetimi ve teklif hazırlama konularında 5 yıl deneyimi olan, En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen "Elektrik & Elektronik, İnşaat ve Yapı Ressamlığı” bölümlerinden mezun, İyi seviyede MS Office programları kullanabilen, Ankara’ de ikamet eden Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Askerliğini yapmış Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip takım arkadaşı aramaktayız.

 • İkon Yapı

  Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu İkon Yapı

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu

  İkon Yapı

  Ref: SSHS20141 - 615791

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’ de bulunan fabrikasında "Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz özel nitelikli kapı sistemlerinin müşteriye teslim edilmesi sonrasında; Teknik servis çağrılarını karşılamak, en uygun teknik servis takımına aktarmak ve takip etmek. Belirlenmiş fiyat listeleri doğrultusunda teknik servisler tarafından oluşturulan hizmet ve yedek parça satış teklif dosyasını ve sözleşmeleri kontrol etmek ve onaylamak. Gelen yedek parça sipariş bilgilerinin Kaynak Yönetim Programı girişini yapmak, ürünler ile ilgili sipariş talebinde bulunmak. Tamir amaçlı gelen ürünler ile ilgili koordinasyonu sağlamak. Gerçekleştirilen satış sonrası hizmetler ile ilgili teknik servislerden gelen periyodik raporları toplamak ve analizini yapmak. Teknik servis cari hesaplarının takibini yapmak. Satış sonrası hizmetleri ile ilgili, son kullanıcılardan geri bildirim toplanması faaliyetlerini yönetmek ve raporlamak. Teknik servis ziyaretleri ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Satış sonrası hizmetler ve teknik servis yönetimi konusunda, Teklif ve maliyet analizi hazırlama konularında 1-2 yıl deneyimi olan, Meslek Yüksek Okullarının tercihen "Elektrik & Elektronik” bölümlerinden mezun, İyi seviyede Ofis programları kullanabilen, İzmir’ de ikamet eden Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Askerliğini yapmış Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip takım arkadaşı aramaktayız.

 • İkon Yapı

  Elektrik Elektronik Mühendisi İkon Yapı

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Elektronik Mühendisi

  İkon Yapı

  Ref: EEM2014-1 - 615769

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’de bulunan fabrikasında "Ürün Koordinatörü” olarak görevlendirilmek üzere "Elektrik ve Elektronik Mühendisi” aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin ürün yönetimi faaliyetleri için; Yurtiçi / yurtdışı mevcut potansiyel tedarikçiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Ürünlere ait fiyat listelerini hazırlamak. Tedarikçiler tarafından oluşturulmuş dış kaynaklı ürün dokümanlarının tedarik edilmesi ve ürün kütüphanesinde güncel olarak korumak. İç kaynaklı ürün dokümanlarının oluşturulması faaliyetlerini yönetmek. Ürünün uygun kalite standartlarında üretilmesi için ürün ağaçlarını hazırlamak; değişiklik taleplerini, ürün kalite beklentileri ve malzeme yönetimi açısından yönetmek. Fason işçilik ve siparişe özel hammadde siparişleri için satın alma şartnamesi oluşturmak. Ürün performansını ölçmeye yönelik test, analiz, kontrol, vb. çalışmaların ilgili dış kuruluşlarla koordinasyonunu sağlamak ve sonuçlandırmak. Kritik stok hedeflerini satış tahminlerinde ve tedarik sürelerinde oluşan sapmaları göz önüne alarak belirlemek. Lojistik maliyetini göz önüne alarak sipariş sıklığını optimize etmek. Kritik stok miktarları üzerinden yönetilecek ürünler için, yurtdışından tedarik edilecek malzeme ihtiyacını tespit etmek . Sorumluluk alanında kalan, yavaş dönen ve atıl kalan malzemelerin değerlendirilmesi için güncel bilgi sağlamak. Tedarikçilerden gelen sipariş onayının, "nitelik ve birim fiyatı” açısından doğrulanmasını sağlamak . Tasarım, geliştirme ve yeni ürün devreye alma çalışmalarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Bizlerle beraber işimize gülümseyerek başlayacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Malzeme Planlama Sorumlusu Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Malzeme Planlama Sorumlusu

  Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Ref: IZMMP14 - 615216

  İşin Tanımı Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Planlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MALZEME PLANLAMA SORUMLUSU aramaktayız. Sorumlu olduğu hammadde grubuna ait malzemelerin ihtiyaç ve stoklarını düzenli olarak analiz etmek Yurtdışından getirilen malzemeler için stok seviyelerini göz önünde bulundurarak lojistik ve gümrük işlemleri de dahil tüm ithalat işlemlerini gerçekleştirmek Belirlenmiş olan optimum stok seviyeleri ve sipariş miktarlarını SAP’ye girerek doğru ihtiyacın yaratılmasını sağlamak Tüm fabrikalar için üretime uygun zamanda ve miktarda malzeme temini yaparak üretimin aralıksız devam etmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen İthalat konusunda deneyimli Tercihen SAP kullanabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen 2-3 yıl benzer bir pozisyonda deneyime sahip olan

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Ön Muhasebe Sorumlusu Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Sorumlusu

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10090 - 615196

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Gelen müşterilerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması Muhasebe evraklarının düzenli olarak muhasebe programına işlenmesi, Cari hesaplarının takibi ve hesap mutabakatlarının yapılması, Sevkiyatların takibi, irsaliye ve faturaların düzenlenmesi, Takip ettiği işle ilgili rapor düzenlenmesi ve ilgili personele sunulması

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÖN MUHASEBE SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır. En az Lise Mezunu, Muhasebe programları ve MS Office kullanabilen, Dikkatli, diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti olan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • Adecco Gebze

  Forklift Operatörü Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Adecco Gebze

  Ref: GAVHFO2202 - 614834

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz holding için Forklift Operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Endüstri Meslek lisesi, Düz Lise veya İlköğretim mezunu, -Forklift ehliyeti olan, aktif olarak kullanabilen, -Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, -35 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış, -Gebze, Dilovası, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, adaylar aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka