ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Satın Alma Sorumlusu Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Sorumlusu

  Meskar Yapı Malzemeleri

  Ref: - 623717

  İşin Tanımı Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satın Alma Departmanında görevlendirilmek üzere; Satın alma iş süreçlerinin yönetiminde görev alabilecek, Stok verimliliğinin, stok maliyetlerinin ölçülmesi çalışmalarını gerçekleştirebilecek, Optimal stok, atıl stok, ürün ağaçlarının belirlenmesi vb. çalışmalarını yürütebilecek, Tedarikçi firmalarla ürün tedariğinin sağlanması ile ilgili süreçleri yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yapı malzemeleri sektöründe deneyimi bulunan, Satın alma iş süreçlerinde min. 3 yıllık iş tecrübesine sahip, MS office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi güçlü, analitik düşünebilen, Bursa ili sınırları içerisinde ikamet eden, 28 - 40 yaşları arasında BAYAN veya askerlik görevini yapmış BAY personeller alınacaktır.

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Stok Saha Şefi Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Saha Şefi

  Meskar Yapı Malzemeleri

  Ref: - 622913

  İşin Tanımı Satın alma ve stok yönetimi süreçlerinin yürütümünde ve yönetiminde aktif olarak rol alabilecek, Depo süreçlerinin organizasyonunda deneyimli Ürün giriş ve çıkış sistemlerinin gerçekleştirilmesi çalışmalarını organize edebilecek, Satın alma, depo, stok yönetimi alanlarında yönetsel deneyimlere sahip,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Lojistik Yönetimi v.b. bölümlerinden mezun, Yapı malzemeleri sektörü ile stok ve depo yönetimi alanlarında minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip, İletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Bursa iline bağlı tercihen Kestel, Gürsu Yıldırım veya Osmangazi İlçe sınırları içerisinde ikamet eden, 28 - 40 yaşları arasında askerlik görevini yapmış bay personel alınacaktır.

 • Kent Makina

  Depo Personeli Kent Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Kent Makina

  Ref: - 622721

  İşin Tanımı OKMEYDANI/PERPA DA BULUNAN FİRAMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE 2 ADET DEPO PERSONELİ ALINACAKTIR. GELEN ÜRÜNLERİ ŞİRKETİMİZDE DEPOYA İSTİFLEMEK. SEVİKATA ÇIKACAK ARAÇLARIMIZIN ÜRÜNLERİNİ HAZIRLAMAK. MÜŞTERİLERİMİZİN ALMIŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİ HAZIRLAYIP SEVKİYATA UYGUN HALE GETİRMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ 08:30-19:00 ARASI CUMARTESİ GÜNÜ 08:30-16:00 ARASI ÜCRET OLARAK 1.200,00 TL +SSK+ YEMEK+AGİ. ŞEKİLDE OLACAKTIR ŞARTLARIMIZ.

  Aranan Nitelikler

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Elemanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001505 - 622362

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Satış alanındaki tüm faaliyetleri yürütecek ve firmayı ile ürünleri tanıtarak yeni müşteriler kazandıracak,

  Aranan Nitelikler · Lise veya tercihen yüksekokul mezunu, · Satış ve pazarlamada en az 2 yıl deneyimli · 25-40 yaş aralığında · MS Office programlarını kullanmayı bilen, · Aktif olarak araç kullanabilen · Seyahat engeli olmayan, · Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, · Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Sunum yeteneği gelişmiş, · Dışa dönük, özgüveni yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık, · Planlı ve hedef odaklı çalışabilen · Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek · Koordinasyon becerisi yüksek, · Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, · Bay, · Askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATIŞ ELEMANI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Nasanem Yapı Elemanları

  Sekreter Nasanem Yapı Elemanları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Nasanem Yapı Elemanları

  Ref: - 621871

  İşin Tanımı Ön muhasebe bilgisi olan "Sekreter" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Karaköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, İnsan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek, ETA muhasebe programını bilen, ( Ön Muhasebe için.) Bilgisayar programlarını iyi bilen, (Excel, Mail, Powerpoint. ) Not: Başvurularınızda lütfen CV’ lerinize fotoğraflarınızı ekleyiniz.

 • Nasanem Yapı Elemanları

  Muhasebe Sorumlusu Nasanem Yapı Elemanları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Nasanem Yapı Elemanları

  Ref: - 621870

  İşin Tanımı A.Ş. Genel muhasebesini yapabilecek "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek, Karaköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, ETA Muhasebe Programını bilen.

 • Nasanem Yapı Elemanları

  Satış Danışmanı Nasanem Yapı Elemanları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Nasanem Yapı Elemanları

  Ref: - 621868

  İşin Tanımı Vana, Hidrofor, Pompa sektöründe bilgi ve tecrübe sahibi olan "Satış Danışmanı" aranıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, iletişim becerisi yüksek, Karaköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, Satış alanında ilerleyip bu alanda kendisine kariyer hedefleyen, Bilgisayar kullanmasını iyi bilen "Satış Temsilcisi" aramaktayız. Not: Başvurularınızda CV’lerinize lütfen fotoğrafınızı ekleyiniz.

 • Art-Yol Mühendislik

  Satış Temsilcisi Art-Yol Mühendislik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Art-Yol Mühendislik

  Ref: st150914 - 621867

  İşin Tanımı HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Yapı malzemeleri hakkında bilgi sahibi, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Nasanem Yapı Elemanları

  Çevre Mühendisi Nasanem Yapı Elemanları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Mühendisi

  Nasanem Yapı Elemanları

  Ref: - 621865

  İşin Tanımı Endüstriyel tip ozmoz sistemlerinde bilgi ve tecrübesi olan satış departmanında görev yapacak "Çevre Mühendisi” aranıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satış konusunda kendisine güvenen, Karaköy bölgesine ulaşım problemi olmayacak, İnsan ilişkilerinde başarılı iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek olan, Bilgisayar kullanmasını iyi bilen. Not: Başvurularda CV’lerinize lütfen fotoğrafınızı ekleyiniz.

 • Evdema

  Satış Destek Elemanı Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Elemanı

  Evdema

  Ref: SD02 - 621616

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın Avrupa ve Anadolu Yakasında Görevlendirilecek, Türkiye nin önde gelen ve en büyük Yapı firma satışları ile ilgilenecek Satış Destek Elemanları, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış destek alanında deneyim sahibi, Saha Satış Ekibine destek olacak, Ürün teklifi hazırlanması ve teklifin takibini yapacak, Sipariş açılması ve sürecin takip edecek, Sipariş sonrası sevkiyatları organize edecek, Genel olarak satış planlanmasını organize eden takımın bir parçası olacak, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen LOGO TİGER muhasebe programını kullanabilen İstanbul Avcılar ve Ataşehir civarında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi güçlü, Çevresi ile kolaylıkla diyalog kurabilen ve uyumlu, 28 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına uygun, niteliklerde arkadaşlar arıyoruz

 • Evdema

  Projeli İşler/Odak Projeler Saha Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Projeli İşler/Odak Projeler Saha Satış Temsilcisi

  Evdema

  Ref: PRO003 - 621615

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörün lideri olan Firmamızın, Avrupa ve Anadolu Yakasında Görevlendirilecek, Kurum stratejilerine uygun, Belirlenen lokasyonda, proğram dahilinde Müşteri ziyaretleri yapacak, Şirketimizin Projeli işler departmanında ve Odak Projeler ve Kurumsal projeler işlerine yönlendirilecek, Türkiye nin önde gelen ve en büyük Yapı firmaları satışları ile ilgilenecek Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen yapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu Bay ve bayan, 30 yaşını aşmamış, İstanbul'da İkamet eden, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Yurt İçi ve Yurt Dışı Seyahat engeli olmayan. Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güler yüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek, Takım çalışmasına uygun, niteliklerde arkadaşlar arıyoruz.

 • Evidea.com

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi

  Evidea.com

  Ref: MTFG-2014 - 619568

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak, çağrı merkezinde kariyerini sürdürmeyi hedefleyen, kendine ve ikna kabiliyetlerine güvenen, enerjik ve istekli yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi ikna, iade, satış ya da geri kazanım ekipleri içinde en az 1 yıl deneyimli Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında kariyer hedefleyen MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri ilişkilerinde kendine güvenen ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Evidea.com

  Ref: MTENG2014-1 - 619562

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Evidea.com

  Ref: CMT2014-2 - 619556

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evdema

  Projeli İşler Saha Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Projeli İşler Saha Satış Temsilcisi

  Evdema

  Ref: PST001 - 619299

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörün lideri olan Firmamızın, Kurum stratejilerine uygun, belirlenen lokasyonda , belirlenen proğram dahilinde, müşteri ziyaretleri yapacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen yapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu, İstanbul'da İkamet eden, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güleryüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamalamış,(Erkek adaylar için) 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına uygun, niteliklerde eleman arıyoruz.

 • Evdema

  Yardımcı Eleman Evdema

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yardımcı Eleman

  Evdema

  Ref: DUKA002 - 619282

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde Bulunan DU&KA Duvar Kağıdı fabrikamızda görevlendirilecek Yardımcı eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşlarında, Tercihen askerliğini yapmış, Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden, Küçükçekmece'den Silivri'ye servisimiz vardır, Servis istikameti ve E-5 e yakın oturan adaylar tercih edilecektir.

 • Evdema

  Depo ve Sevkiyat Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo ve Sevkiyat Elemanı

  Evdema

  Ref: DEPO002 - 619272

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumunda olan Şirketimizin Çatalca Deposunda Görevlendirmek Üzere Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen depo ve sevkiyatta çalışmış, Depolama alanını iş süreçlerine uygun ve verimli hale getirebilecek, Ürünlerin depoya boşaltılması,stoklamak ve birleştirmekle sorumlu olabilecek, Sevkiyat öncesi ürünlerin ambalajlasını ve etikketlenmesini yapacak, Sevk edilecek ürünlerin irsaliyeye uygun olarak hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Depo personeli aranmaktadır. Adayların İstanbul Avrupa Yakası, Çatalca Merkez ve çevresinde ikamet etmesi tercihimizdir. E-5 ten Servisimiz vardır.

 • Cvplus Search & Selection

  Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı

  Cvplus Search & Selection

  Ref: MİMSD1114 - 618586

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ‘’Yapı Malzemeleri’’ alanında faaliyet gösteren firmamız için ‘’Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun · Tercihen Seramik Sektöründe Mağaza ve Perakende alanında min. 2 yıl satış tecrübesine sahip · Autocad, Photoshop, 3D Max ve MS Office programlarını etkin kullanabilen · Marka bilinci ve müşteri memnuniyeti odaklı düşünebilen · Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı düşünebilen · İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü · Takım çalışmasına yatkın · Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün · Analitik ve vizyonel bakış açısına sahip · Takım çalışmasına yatkın · Sorumluluk alabilen · Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilen · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Aykim Kimya Sanayii

  Satış Temsilcisi Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617468

  İşin Tanımı Boya hammaddeleri, endüstriyel hammaddeler ve çeşitli sanayi kimyasallarının teknik, ticari satış & pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek ve sürekliliğini sağlayacak, Var olan müşterilerin takibini yapabilecek, Yeni pazar ve yeni ürün araştırması yapabilecek, Satış sürecini tahsilat sonuçlanana kadar yönetebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarını takip edebilecek, gerekli ziyaretleri yapabilecek, Yönetime düzenli günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar düzenleyebilen

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya / Biyoloji / Fizik Mühendisliği bölümünden mezun, Boya hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve endüstriyel hammaddeler ve kimyasal satışında tecrübeli, Teknik satış yapabilecek düzeyde İngilizceye Hakim, Yoğun tempoda, yenilikleri açık, sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışması yapabilecek, insan ilişkileri kuvvetli, hızlı, dürüst, Ms Office programlarına hakim, 35 yaşını aşmamış bayan / bay, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması, Seyahat Engeli olmayan, Aktif Oto Ehliyetli, İş yeri Gebze'de dir

 • Evidea.com

  Fotoğraf Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğraf Asistanı

  Evidea.com

  Ref: PA-2014-1 - 616524

  İşin Tanımı Evidea çok hızlı büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Peki şimdi yeni Fotoğraf Asistanımız sen olmak ister misin?

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Fotoğrafçılık alanında kariyer yapmayı gerçekten ister misin? Öğrenmeye çok istekli ve hevesli misin? Daha önce benzer bir pozisyonda staj ya da herhangi bir çalışman var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket