ARAMA SONUÇLARI

 • Fraktal Teknoloji

  Dsmart Saha Satış Sorumlusu Fraktal Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dsmart Saha Satış Sorumlusu

  Fraktal Teknoloji

  Ref: - 612731

  İşin Tanımı Dsmart Saha ve Çağrı Merkezi Satış Projemizde çalışacak (Dsmart TV ve Dsmart İnternet Satışı yapabilecek) Saha satış personelleri alınacaktır: Maaş + Prim sistemi ile yüksek kazanç hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen. Hırslı ve başarıyı seven Satış tecrubeli Satış ve Pazarlamayı seven

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen. Pozitif tavır ve tutum sahibi. Çözüm, sonuç ve başarı odaklı. İnsanlarla direkt iletişim kurabilen, Özgüveni yüksek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  Mobil Yazılım Uzmanı Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Yazılım Uzmanı

  Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: 0036 - 611510

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek;Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında deneyimli takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Windows Mobile ,ios,android uygulama geliştirme sistemlerinin yetkinliğine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi İyi derecede ingilizce bilen, Dijital ve mobil pazarlama alanında deneyimli, Mobil ve sosyal platformlara yönelik uygulama geliştirme konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi,mobil aplikasyonlar geliştirebilen, Konusunda ki teknoloji ve yenilikleri takip edebilen, Yazılım geliştirme hayat döngüleri ve metodolojileri hakkında bilgi sahibi, Dokümantasyon ve raporlama yetkinlikleri güçlü, Müşterilerdeki bilgi çalışanları, teknik ekip ve iç yazılım geliştirme uzmanları ile teknik ve iş süreçleri konusunda üst seviyede iletişim kurabilecek yetkinlikte, Zamanı verimli kullanabilen, sık değişen iş ihtiyaçlarına adapte olabilen, Esnek çalışma saatlerine ve iş stresine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Fraktal Teknoloji

  Vodafone Red Satış Temsilcisi Fraktal Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Red Satış Temsilcisi

  Fraktal Teknoloji

  Ref: - 609611

  İşin Tanımı Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafone Hat Satışı Yapabilecek.Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen.Kendisine ait bölgede tanıtım ve satış faaliyetlerine katılabilecek.Firma Hedefleri doğrultusunda sorumluluk alarak çalışacak. Firma içi Kariyer imkanlarından faydalanmak ve rekabetçi bir sektörde çalışmak isteyenler.

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen.Pozitif tavır ve tutum sahibi.Çözüm, sonuç ve başarı odaklı.İnsanlarla direkt iletişim kurabilen,Özgüveni yüksek.Telekomünikasyon alanında bilgi sahibi veya bu alanda verilecek eğitime katılabilecek.katılabilecek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli veya kurum içi eğitimlere katılabilecek. Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Tanıtım Elemanı Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tanıtım Elemanı

  Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Ref: - 608442

  İşin Tanımı Ofis ortamında pozitif ve eğlenceli bir çalışma içerisinde yer alacak , ofisimize gelen misafirlere turizm tesislerimizin tanıtım ve sunumunu gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası, Prazentabl, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Giyimine özen gösteren, Kariyer hedefi olan, Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

 • Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Satış Temsilcisi Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Ref: - 608441

  İşin Tanımı Ofis ortamında pozitif ve eğlenceli bir çalışma içerisinde yer alacak , ofisimize gelen misafirlere turizm tesislerimizin tanıtım ve sunumunu gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası, Prazentabl, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Giyimine özen gösteren, Kendine güvenen, İkna kabiliyeti olan, Kariyer hedefi olan, Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

 • Mayoral Mağazalar

  Satış Danışmanı Akasya AVM Mayoral Mağazalar

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı Akasya AVM

  Mayoral Mağazalar

  Ref: SDA270214 - 612932

  İşin Tanımı İspanyol cocuk giyim markasi Mayoral'in Acıbadem AKASYA AVM mağazasına bayan satis danismanı alinacaktir.

  Aranan Nitelikler -30 yasini asmamis -Lise mezunu -Bilgisayar bilen -Mağazacılıkta deneyimli

 • Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Grafik Tasarımcı Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Trabzon 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Ref: - 612930

  İşin Tanımı • Tercihen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Flash programlarına tam veya temel derecede hakim, • Baskı teknikleri , baskı öncesi hazırlık , matbaa konularında yeterli bilgiye sahip. • İletişim becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Zorlu Center Vestel Standı Full Time Personel Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Zorlu Center Vestel Standı Full Time Personel

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 612922

  İşin Tanımı Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde yer alan Vestel standında devamlı olarak çalışmak üzere bayan stant görevlisi aranmaktadır. Başvuran adaylar en kısa sürede değerlendirilerek anlaşılan personele hemen iş başı yaptırılacaktır. Çalışma Yeri: Zorlu Center PSM Çalışma Saatleri: 14:00 - 22:00 Haftada 1 gün izin kullanılıyor. (Pazartesi) Kıyafet: Siyah pantolon, beyaz gömlek. Aylık Ücret: 1000 TL maaş, 180 TL maaşla birlikte yol parası, 390 TL Multinet yemek kartı + SSK Başvuru için: http://www.jotformpro.com/Buajans/zorlupsmfull

  Aranan Nitelikler * İş disiplinine sahip olan * İnsan ilişkilerinde başarılı * Dakik * Dış görünüşüne özen gösteren

 • Koton

  Part Time Satış Danışmanı - Tuzla Pendorya AVM Koton

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Satış Danışmanı - Tuzla Pendorya AVM

  Koton

  Ref: KTN-PSD-T - 612824

  İşin Tanımı TUZLA PENDORYA AVM'de bulunan KOTON mağazamız için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek PART TIME Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi, Mağazacılık sektöründe satış konusunda tecrübeli, Veya bu alanda çalışmaya istekli İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, TUZLA'da ikamet eden.

 • İNKA

  Satış Destek Personeli İNKA

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  İNKA

  Ref: SDP1 - 612797

  İşin Tanımı Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İstanbul ,İzmir, Bursa da çeşitli lokasyonlarda satış tanıtım aktivilerinde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek alanında görevlendirilecek Host arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 18-28 yaş aralığında, - En az lise mezunu, - 13:00 - 21:00 , ya da 14:00 - 22:00 mesai saatlerine uyumlu , - Haftanın belirli günlerinde uygunluğu bulunan(özellikle Cuma-C.ertesi-Pazar), - Dış görünümüne özen gösteren, ( boy 1.80 üzeri), - Tercihen benzer iş deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün, - İletişim kabiliyeti ve insan ilişkileri kuvvetli, - Bay/Bayan.

 • Desa Deri

  Prova Mankeni Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Desa Deri

  Ref: PM1014 - 612739

  İşin Tanımı Konfeksiyon bölümünde, yeni sezon için hazırlanan numunelerin provalarında, kısmi süreli sözleşme ile görev yapacak prova mankeni takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler bayan, göğüs 89, bel 72 - 73, beden 98 ölçülerinde, 1,72 - 1,75 cm boyunda, Avrupa yakasında oturan, Haftada 1 gün çalışabilecek.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Genel Başvuru Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612697

  İşin Tanımı Bu ilan belirli bir pozisyon için açılmamış olup; büyümekte olan firmamızda açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için verilmiş genel bir ilandır.

  Aranan Nitelikler Başvurunuz olabilecek pozisyonlar için; İstanbul Dudullu’da bulunan ve en son teknoloji altyapısı ile hizmet veren Merkez Ofisimizde değerlendirilecektir. Niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

 • Teknoteks

  Turkcell-Part-Time Aktivasyon Elemanı Teknoteks

  Tekirdağ 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Turkcell-Part-Time Aktivasyon Elemanı

  Teknoteks

  Ref: Part-Time - 612561

  İşin Tanımı Turkcell Teknoteks dağıtım merkezi'nde Ofis içerisinde görevlendirilecek Tekirdağ Çorlu ilçesinde ikamet eden, Part-Time Çalışacak, Üniversite öğrencisi ekip arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler 1. Diksiyonu düzgün, 2. İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek, 3. Üniversite öğrencisi, 4. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, 6. Ofis programlarını kullanabilecek, 8. Bay-Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 612464

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Tuğba Kuruyemiş

  Raporlama Uzmanı Tuğba Kuruyemiş

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Raporlama Uzmanı

  Tuğba Kuruyemiş

  Ref: İzmir - 612430

  İşin Tanımı Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Manisa, Bursa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 55 adet mağazamız bulunmaktadır... Mağazalarımızda görevlendirmek üzere Müşteri İlişkileri ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Seyahat Engeli Olmayan Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, 35 yaş üstü Tercihen Üniversite mezunu Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Kardiyoloji Uzmanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kardiyoloji Uzmanı

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: KRD-001 - 612219

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Halen özel bir hastane ya da tıp merkezinde kadrolu statüde çalışan ve hastanemizde kısmi zamanlı çalışmak isteyen Kardiyoloji Uzman Hekimi arayışındayız.

  Aranan Nitelikler

 • Atlas Campus

  Satış Danışmanı Atlas Campus

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Atlas Campus

  Ref: - 612207

  İşin Tanımı Atlas Campus "Moda" Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefeyen, dinamik, modaya ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak ve markanın standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak "Satış Danışmanı" ve "Mağaza Müdürü" pozisyonlarında takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Satış Danışmanı Adaylar için; En az lise mezunu, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Satış deneyimi olan veya bu alanda çalışma hedefi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen, Kadıköy civarında ikamet eden, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, 19-25 yaş aralığında, Bay/Bayan adaylar.

 • Koçtaş

  Kasa Müşteri Danışmanları (Gebze) Koçtaş

  Kocaeli 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Müşteri Danışmanları (Gebze)

  Koçtaş

  Ref: KS-G-0914 - 612108

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, GEBZE MAĞAZASI için tüm kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak tam ve yarı zamanlı çalışacak "KASA MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen kasa konusunda deneyimli İletişim becerileri kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • REŞHA MÜHENDİSLİK

  Pazarlama ve Satış Sorumlusu REŞHA MÜHENDİSLİK

  Bursa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Satış Sorumlusu

  REŞHA MÜHENDİSLİK

  Ref: PS-01 - 611827

  İşin Tanımı REŞHA MÜHENDİSLİK 24 YILLIK TECRÜBESİYLE YERLİ VE YABANCI MÜŞTERİLERİYLE UZMAN KADROSUYLA DENEYİMLİ PERSONELİYLE ÇALIŞANLARINA DEĞER VERMESİYLE TAM DONANIMLI KALIPHANESİYLE MODERN BİLGİSAYARLI ENJEKSİYON MAKİNELERİYLE PLASTİK & OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDAN BİRİDİR

  Aranan Nitelikler PREZENTABLE DİKSİYONU DÜZGÜN YOL PROBLEMİ OLMAYAN EN AZ 4 YIL DENEYİMLİ TERCİHEN OTOMOTİV VE MOBİLYA SANAYİİNİ BİLEN TERCİHEN TEKNİK RESİM OKUYABİLEN VE ÇİZEBİLEN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI PAZARLAMA VE SATIŞ SORUMLUSU ALINACAKTIR

 • Sportone Kozmetik ve Sağ. Ürün. Gıda

  Satış Danışmanları Sportone Kozmetik ve Sağ. Ürün. Gıda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları

  Sportone Kozmetik ve Sağ. Ürün. Gıda

  Ref: LSNSD1 - 611977

  İşin Tanımı Lifestyle Nutrition yeni mağazaları için (Özdilek Park AVM, İstanbul Forum AVM, Marmara Forum AVM, ve Akbatı AVM) Satış Danışmanları arıyor.

  Aranan Nitelikler Kendine güveniyor, iletişim yönünün kuvvetli olduğunu ve müşteri odaklılığının yüksek olduğunu düşünüyorsan ve dinamik bir ortamın parçası olmak istiyorsan Bize Katıl!

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka