ARAMA SONUÇLARI

 • Migros Tic. A.Ş.

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasap/şarküteri Migros Tic. A.Ş.

  Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasap/şarküteri

  Migros Tic. A.Ş.

  Ref: SEKERPINAR-02 - 609836

  İşin Tanımı Konusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Kocaeli ili Şekerpınar ilçesi için görevlendirilmek üzere Full Time "Kasap" olarak görev yapacak kişiler; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır. Şarküteri personeli olarak görev yapacak kişiler; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, Müşterilerin taleplerine istinaden şarküteri ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

 • Migros Tic. A.Ş.

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasiyer/tezgahtar/satiş Migros Tic. A.Ş.

  Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasiyer/tezgahtar/satiş

  Migros Tic. A.Ş.

  Ref: SEKERPINAR-01 - 609833

  İşin Tanımı Full Time/ Part Time Kasiyer ve Tezgahtar olarak görev yapacak kişiler; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Mal Kabul Görevlileri'ne destek vermekten, Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamaktan, Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler En az lise öğrencisi/mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı Rossmann

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı

  Rossmann

  Ref: MK-06-05 - 609828

  İşin Tanımı Ankara/GMK Bulvarı'nda bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı bay part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Biltek Akademi

  Autocad Eğitmeni Biltek Akademi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Autocad Eğitmeni

  Biltek Akademi

  Ref: - 609824

  İşin Tanımı Biltek Akademi Grup Olarak; Eğitim ve teknoloji alanında kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan "lider” eğitim firması kimliğimizi önümüzdeki yıllarda titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az Lisans Mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve diksiyonu düzgün, İleri düzey AutoCAD bilgisine sahip, 2D-3D teknik çizim, mimari çizim konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sabırlı, Güleryüzlü, Analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Gratis

  Kartal Satış Danışmanları Gratis

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kartal Satış Danışmanları

  Gratis

  Ref: SD-KRT - 609815

  İşin Tanımı Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, tercihen deneyimli, En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Mağazaların çalışma saatlerine göre part time veya full time olarak vardiyalı çalışacak, Analitik düşünme yeteneği olan, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • EXPRESS ENGLISH

  Satiş Ve Pazarlama Elemani Parttime EXPRESS ENGLISH

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Pazarlama Elemani Parttime

  EXPRESS ENGLISH

  Ref: - 609810

  İşin Tanımı KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE HAFTA İÇİ 19:00 22:00 ARASI PRİM USULÜ DOLGUN ÜCRETLE ÇALIŞACAK ACİLTECRÜBELİ PAZARLAMA ELEMANLARI ARANMAKTADIR.İLETİŞİM İÇİN: 0530 266 10 27

  Aranan Nitelikler

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: PK-34-18 - 609800

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, müşteri odaklı part-time kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Team Gerilla

  Beslenme Uzmani Team Gerilla

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Beslenme Uzmani

  Team Gerilla

  Ref: 0-34 - 609762

  İşin Tanımı Sektöründe Lider Bir Ekmek Üreticisi adına, 13-14-15-16 Ekim tarihlerinde ki Ekmek Günleri Kapsamında İstanbul-İzmir ve Ankara'da tarafımıza belirlenecek Zincir Mağazalarda yeni çıkacak bir ürün için tadım ve tüketici bilgilendirme etkinliği yapılacaktır. Bu etkinlikte Sağlıklı Beslenme ve Ürünler hakkında tüketicilere bilgilendirme yapacak Beslenme Uzmanı Bayan Takım Arkadaşları arıyoruz. Çalışma Saatleri ; Yemek molası dahil 9 saat ( 11:00-20:00 ) Ücret + Yemek + Yol + Ssk Tarih : 13-14-15-16 Ekim

  Aranan Nitelikler Beslenme Uzmanlığı bölümünde okuyan veya mezun. Çalışma saatlerine uyumlu. Görünüşüne özen gösteren. İletişimi kuvvetli. Bayan takım arkadaşları arıyoruz. Not: Resimsiz CV'LER kabul edilmeyecektir.

 • EXPRESS ENGLISH

  Halkla İlişkiler Ve Pazarlama EXPRESS ENGLISH

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler Ve Pazarlama

  EXPRESS ENGLISH

  Ref: - 609753

  İşin Tanımı NEW YORK , İSTANBUL , ANKARA VE ANTALYA DA ŞUBELERİMİZ OLAN YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİMİZİN AVCILAR (İSTANBUL) ŞUBEMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI VE YÜZ YÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA STAJ AYINDAN SONRA - MAAŞ - YOL - SGK - PRİM STAJ AYINDAN SONRA DA PERSONELLERİMİZE ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. AYRICA BU KİŞİLER BİR YIL BOYUNCA ÇALIŞIP KURSA ÖĞRENCİ KAZANDIRMA KONUSUNDA UZMANLAŞTIKTAN SONRA MEVCUT ŞUBELERİMİZDE VEYA AÇILACAK YENİ ŞUBELERİMİZDE İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMALARI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - HAFTA SONU ÇALIŞIP HAFTA İÇİ BİR GÜN İZİN YAPABİLECEK - BAY VE BAYAN

 • American Time Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni American Time Dil Okulları

  Bursa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  American Time Dil Okulları

  Ref: - 609721

  İşin Tanımı American Time Dil Okulları Bursa Şubesi'nde çalıştırılmak üzere Part-Time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, ( İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı) *Öğretmenlik alanında en az 2 yıllık deneyime sahip olmak. *İletişime açık olmak, *Çözüm odaklı olmak.

 • Mayoral Mağazalar

  Satiş Danişmani Part Time Akasya Avm Mayoral Mağazalar

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Danişmani Part Time Akasya Avm

  Mayoral Mağazalar

  Ref: SDA27021 - 609683

  İşin Tanımı İspanyol cocuk giyim markasi Mayoral'in Acıbadem AKASYA AVM mağazasına bayan satis danismanı alinacaktir.

  Aranan Nitelikler -30 yasini asmamis -Lise mezunu -Bilgisayar bilen -Mağazacılıkta deneyimli

 • CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Oyuncu - Manken -Model CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa, Düzce 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncu - Manken -Model

  CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Ref: - 609668

  İşin Tanımı CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi www.casteam.net Türkiye 'nin İlk Ve Tek Ajanslar Merkezi Ve Birliği CasTEAM, Sektörde Profesyonelliğin Ve Güvenin Markası ! Çözüm Ortakları , Köklü Ve Gerçek İşletme Niteliği Taşıyan Ajansları; CAST 34 AJANS İstanbul EMİR & ONAT AJANS İstanbul KALYANTE AJANS İstanbul SLAYT PRODUCTİON İstanbul REYTİNG AJANS İstanbul YAPIM VE PRODÜKSİYON FİRMALARI; AY YAPIM MED YAPIM TİMS PRODUCTİON SİS YAPIM MOST PRODUCTİON BOYUT FİLM AKSOY FİLM PRODUCTİON STAR YAPIM KOLİBA FİLM YAPIM SAMANYOLU TV İÇ YAPIMLAR KANAL 7 İÇ YAPIMLAR PROJELER; ARKA SOKAKLAR MED CEZİR KURT SEYİT VE ŞURA BENİM ADIM GÜLTEPE ULAN İSTANBUL KURTLAR VADİSİ PUSU SİL BAŞTAN O HAYAT BENİM FATİH HARBİYE REAKSİYON Ve daha bir çok dizi, sinema filmi, reklam filmi, ajanslar, yapım firmaları ve projeler yeni oyuncularını, sizi bekliyor ! Sizde Türkiye 'nin Parlayan Sektörü Televizyon Dünyasına İlk Adımı CasTEAM ile Atın, Ekibe Katılın !...

  Aranan Nitelikler CasTEAM ' e BAŞVUR ! Kendine Ve Yeteneğine Güvenen, Deneyimli Veya Deneyimsiz, Oyuncu, Manken Yada Modellik Platformunda Yer Almak İsteyen, Eğlenirken Kazanan, Kazanırken Eğlendiren Bir İşim Olsun Diyen, Ek İşim Olsun, Ek Kazancım Olsun, Ek Faaliyetlerim Olsun Diyen, Herkesi CasTEAM Ekibine Katılmak İçin Başvurmaya Bekliyoruz !!!

 • Yargıcı

  Satış Danışmanı Part-Time - Akmerkez Yargıcı

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı Part-Time - Akmerkez

  Yargıcı

  Ref: Y-AKMRKZ - 609653

  İşin Tanımı Akmerkez mağazamızda görevlendirmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Part-time Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın,

 • Kaynak Holding

  Kaynak Kariyerim Geliştirme Programı Kaynak Holding

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Kariyerim Geliştirme Programı

  Kaynak Holding

  Ref: KYN-KGP-01 - 609614

  İşin Tanımı İş hayatına ilk adımı Kaynak Holding ile atın! Kaynak Holding bünyesinde Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları, Mali İşler, İç Denetim ve Stratejik Planlama Koordinatörlüklerimizde ve şirketlerimizde görevlendirilmek üzere uzun dönem yarı zamanlı çalışma arkadaşları aranmaktadır; Çalıştığı birim içindeki tüm fonksiyonlara destek verebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler ve benzer fakültelerinde 3. veya son sınıf öğrencisi, Kariyerini geliştirmeyi hedefleyen, Haftanın en az 1 tam günü devam edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, öğrenme ve gelişim odaklı, Dikkatli, titiz ve analitik düşünebilen, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen. Not: Son başvuru tarihi 13.10.2014

 • Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  Vodafone Red Satış Temsilcisi Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Red Satış Temsilcisi

  Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  Ref: - 609611

  İşin Tanımı Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafone Hat Satışı Yapabilecek.Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen.Kendisine ait bölgede tanıtım ve satış faaliyetlerine katılabilecek.Firma Hedefleri doğrultusunda sorumluluk alarak çalışacak. Firma içi Kariyer imkanlarından faydalanmak ve rekabetçi bir sektörde çalışmak isteyenler.

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen.Pozitif tavır ve tutum sahibi.Çözüm, sonuç ve başarı odaklı.İnsanlarla direkt iletişim kurabilen,Özgüveni yüksek.Telekomünikasyon alanında bilgi sahibi veya bu alanda verilecek eğitime katılabilecek.katılabilecek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli veya kurum içi eğitimlere katılabilecek. Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Yabancı Dil Merkezi

  Native Speaker Teachers Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Native Speaker Teachers

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: Foreign Lang - 609464

  İşin Tanımı Pre School Juniors General English Speaking Classes,

  Aranan Nitelikler WE ARE LOOKING FOR ENGLISH, GERMAN, SPANISH, FRENCH, ITALIAN OR RUSSIAN TEACHERS. We candidates should be; Fluent in English Result orientated English teaching experience is not necessary Willing to work with children and adults,energetic,friendly and has a positive attitude Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment

 • Yabancı Dil Merkezi

  İngilizce Etüt Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Etüt Öğretmenleri

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: İNG15 - 609463

  İşin Tanımı TAM ZAMANLI VEYA YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, BAYAN, "İNGİLİZCE ETÜT ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MECİDİYEKÖY'E ULAŞIM KONUSUNDA SORUN YAŞAMAYAN ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP İNGİLİZCE DERS VE ETÜT VEREBİLECEK, MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SİGARA KULLANMAYAN, ALGILAMA GÜCÜ YÜKSEK, TELEFONDA VE YÜZYÜZE İLETİŞİMDE BAŞARILI, PREZENTABL BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Part Time Çağri Merkezi Personeli Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Çağri Merkezi Personeli

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: PART18 - 609462

  İşin Tanımı İSTANBUL'UN HER YERİNDEKİ İLKOKUL&ORTAOKUL&LİSE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM MASRAFLARININ ÇOK BÜYÜK BİR KISMINI KARŞILAYARAK "BURSLU İNGİLİZCE+OKUL DESTEK PROGRAMI VEREN İNGİLİZCE KURSLARIMIZDAN MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, HAFTANIN 6 GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA İŞ BAŞI YAPIP AKŞAM 20.30DA PAYDOS EDECEK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR..İŞE ALINANLARA STAJ AYINDAN SONRA MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. AYRICA İSTEYENLERE STAJ AYINDAN SONRA PART TIME SSK YAPILACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN- PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Etüt Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Etüt Öğretmenleri

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: ETUT1 - 609440

  İşin Tanımı MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) YABANCI DİL EĞİTİMİ ALANINDA EĞİTİM VEREN KURSLARIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İLKOKUL&ORTAOKUL&LİSE DÜZEYİNDEKİ ÖĞRENCİLERE KARNE BAŞARI ORTALAMASINI YÜKSELTMEYE YÖNELİK İNGİLİZCE, MATEMATİK, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ, TÜRKÇE, SOSYAL BİLİMLER ALANINDA DESTEK VEREBİLECEK TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI BAY-BAYAN ETÜT ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - EN AZ ÜNİVERSİTE MEZUNU VEYA ÜNİVERSİTEDE EĞİTİMİNE DEVAM EDEN(ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ) -PREZENTABL - BAŞARI ODAKLI ÇALIŞABİLEN - YENİ ŞEYLER ÖĞRENMEYE VE KENDİNİ GELİŞTİRMEYE AÇIK BAY-BAYAN EĞİTİM VE HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİ ALINACAKTIR.. NOT: İNGİLİZCE ETÜT ÖĞRETMENLİĞİNE BAŞVURACAK KİŞİLERİN İLERİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR..

 • Yabancı Dil Merkezi

  Deneyimli-Deneyimsiz Kayit-Halkla İlişkiler Pers. Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Deneyimli-Deneyimsiz Kayit-Halkla İlişkiler Pers.

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: FULL1 - 609438

  İşin Tanımı • MECİDİYEKÖY'DEKİ YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA * NET MAAŞ * YOL * YEMEK * SGK * PRİM * ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. AYRICA BU KİŞİLER BİR YIL BOYUNCA ÇALIŞIP KURSA ÖĞRENCİ KAZANDIRMA KONUSUNDA UZMANLAŞTIKTAN SONRA MEVCUT ŞUBELERİMİZDE VEYA AÇILACAK YENİ ŞUBELERİMİZDE İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMALARI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAYAN

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka