ARAMA SONUÇLARI

 • Euro Park Otel

  Depocu Satınalma Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depocu Satınalma

  Euro Park Otel

  Ref: - 618129

  İşin Tanımı · İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize, "Depocu, Satınalma" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · Çalışma alanında en az 2 yıl İş tecrübesine sahip, · En az lise mezunu, · Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, · Kişisel iletişim becerileri gelişmiş, motivasyonu yüksek, · Ekip çalışmasına uyumlu, · Tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, · Bay.

 • Hard Rock Cafe

  Host / Hostess Hard Rock Cafe

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Host / Hostess

  Hard Rock Cafe

  Ref: HRCHH1114 - 618035

  İşin Tanımı Welcoming and thanking guests Answering questions - accurately and politely Maintaining a clean and organized waiting area Answering the phone Providing security for co-workers, guests and celebrities Assisting servers, bussers and managers Creating memorable experiences Entertaining guests to create "Raving Fans” Assuring the complete satisfaction of each and every guest

  Aranan Nitelikler Must be at least 18 years old Flexibility in the scheduling Customer service orientation Must posses excellent command of English. Knowledge of any other language is a plus. Performing duties which require bending & reaching Standing or walking, for up to 8+ hours Maintaining a well-groomed appearance ("having a plan”) Following all uniform guidelines Practicing all safety & sanitation standards Demonstrating a high level of organization, attention to detail and a sense of urgency Displaying a positive and outwardly friendly attitude toward guests

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Temsilcisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNST - 617976

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Banket Satış Yetkilisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGBNSY - 617975

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ŞİRKET VE BANKET SATIŞ YETKİLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera programlarına hakim, Banket portföyü olan, Otel Şirket ve Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Teknisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGETKNSYN - 617973

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Binanın tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Kat Şefi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Şefi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGKTSF - 617972

  İşin Tanımı TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT ŞEFİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Garson GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGGRSN - 617971

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GARSON olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Micros kullanımı konusunda deneyimli, Servis ve sunum bilgisi yüksek, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,

 • Sura Hotels & Tourism Group

  Misafir İlişkileri Görevlisi Sura Hotels & Tourism Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Misafir İlişkileri Görevlisi

  Sura Hotels & Tourism Group

  Ref: GRS123 - 617415

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki Design ve 5* otellerimizde istihdam etmek üzere; Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümleri mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci yabancı dili olan, Otel operasyon departmanlarında (Ön Büro, Misafir İlişkileri) minimum 1 yıl deneyimli, Opera programını kullanabilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Vardiyalı ve esnek çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Misafir İlişkileri Görevlisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Euro Park Otel

  Garson Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  Euro Park Otel

  Ref: - 617125

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; Kebapçı Bölümünde çalışmak üzere Garson alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ,tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (2.dil tercih sebebidir), Müşteri ilişkileri ve servis konusunda deneyimli, Eğitime ve gelişime açık, Sürekli çalışacak - kariyer hedefi olan, Temizlik ve hijyene önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde basarili, iletişimi yeteneği güçlü, Otel ve restaurant tecrübesi olan, 20-30 yaş arası Avrupa yakasında ikamet eden, Bay Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Neorion Hotel

  Servis Personeli Neorion Hotel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Personeli

  Neorion Hotel

  Ref: WTR-01 - 617109

  İşin Tanımı Tarihi yarımadada yer alan, misafir memnuniyeti odaklı hizmet veren butik otelimizde Yiyecek İçecek departmanında servis personeli olarak hizmet verecek bay/bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik Lisesi, Turizm Meslek Yüksekokulu ya da Turizm Otelcilik Lisans Mezunu olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Orta düzeyde İngilizce anlayabilen ve konuşabilen Misafirlerle iletişim kurmaya açık, güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, diğer departmanlarla uyum içinde çalışabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren

 • Euro Park Otel

  Meydancı Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Meydancı

  Euro Park Otel

  Ref: - 615691

  İşin Tanımı İstanbul avrupa yakasında / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde görevlendirilmek üzere; Genel alanda cam silebilen ve temizlik makinaları kullanabilen MEYDANCI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Euro Park Otel

  Bellboy Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy

  Euro Park Otel

  Ref: - 615690

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimizde; görevlendirmek üzere Bellboy aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 21-30 yaşları arasında, Tempolu çalışma sistemine alışık, Konusunda tecrübeli, Yabancı dili olan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü Bay çalışma arkadaşları aramaktayız. (B sınıfı sürücü ehliyeti olması tercih sebebidir.)

 • Hokka İstanbul

  Garson - Komi - Barmen Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson - Komi - Barmen

  Hokka İstanbul

  Ref: - 614885

  İşin Tanımı Ege ve Akdeniz Bölgesindeki Otellerde Garson - Komi Olarak Görev Almış Arkadaşların Kış Dönemindeki Boşluklarında İstanbul'da Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz 5 Yıldızlı Otellerde, Kongre Merkezlerinde, Özel Organizasyonlarda Görev Alacak ''Garsonlar'' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 18 Yaşını Doldurmuş, - Kişisel Bakımına Özen Gösteren, - Diksiyonu Düzgün, - Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, Takım Çalışmasına Yatkın, - Güleryüzlü, Kendine Güvenen, - Tecrübeli - Tecrübesiz, - Part Time - Full Time, - Kalacak Yer Temin Edilmemektedir, - İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında İkamet Eden, - Bay - Bayan, - Maaş + SSK + Yemek

 • Arjaan Hotel Apartments

  Human Resources - Director Of Human Resources Arjaan Hotel Apartments

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Human Resources - Director Of Human Resources

  Arjaan Hotel Apartments

  Ref: 112236 - 613949

  İşin Tanımı We are currently looking for a Director of Human Resources to open our 1st properties in Istanbul, Turkey - the Burgu Arjaan by Rotana & the Tango Arjaan by Rotana, a three tower development with a total of 410 keys. As a Director of Human Resources you are responsible for managing the human resources function in order to meet the strategic business objectives. The role involves implementation and development of strategies and policies and will include key responsibilities such as: • Guide and direct all facets of Human Resources including recruitment, coaching, compensation & benefits, health & safety, performance management & succession planning • Ensure recruitment of high calibre colleagues to help achieve the business targets, within budgeted staffing plans • Provide functional direction and ensure compliance of all legal requirements • Provide a sounding board for colleague concerns, mediating solutions and initiating changes as needed • Provide direction, coaching and counselling on Human Resources issues such as performance management and employee relations • Maintain high level of colleague satisfaction and team spirit, through active support, direction and participation with hotel core committees • Maintain a high level of effectiveness communication throughout the hotel • Establish and implement annual objectives, budget and programs for the Human Resources Department in conjunction with the hotel’s strategic plan • Foster a cooperative working climate, maximizing productivity and colleague morale

  Aranan Nitelikler Education, Qualifications & Experiences You should have a university degree in a related discipline / or professional Human Resources designation with a minimum of three years experiences in the same role. You must be a computer literate, ideally with proficiency in a computerized payroll system and fluent in Turkish and English. A track record of career progress and stability is an essential. Knowledge & Competencies The ideal candidate will be hands-on, enjoys leading from the front and being part of a winning team, while possessing following competencies: Understanding the Business Influencing Outcomes Planning for Business Team Building Valuing Diversity Leading People Adaptability Drive for Results Customer Focus Managing Operations

 • Arjaan Hotel Apartments

  Executive Assistant Arjaan Hotel Apartments

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Executive Assistant

  Arjaan Hotel Apartments

  Ref: 55668895 - 613909

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler University Degree / Tourism Fluent in written and spoken English, At least 5 years experience in similar roles Knowledge of MS Office programs Well organized with attention to detail, multitasking, communication, work and time management skills Living/willing to live in Anatolian Side of İstanbul or Maltepe

 • Euro Park Otel

  Personel Aşçısı (Demi Chef) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Aşçısı (Demi Chef)

  Euro Park Otel

  Ref: - 612820

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’PERSONEL AŞÇISI (Demi Chef )’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Askerlik görevini tamamlamış,

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Bellboy RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611950

  İşin Tanımı Otelimiz için sektörde deneyimli BELLBOY alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Kat Hizmetleri Elemanı RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Elemanı

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611947

  İşin Tanımı Otelimiz için Kat Hizmetleri Elemanı olarak sektörde deneyimli ; Meydancı Housekeeper alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Otelcilik Hizmetleri Uzmanı Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otelcilik Hizmetleri Uzmanı

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: - 611692

  İşin Tanımı Otelcilik hizmetleri biriminin işleyişine ilişkin görevleri yerine getirmekten sorumlu olacak "Otelcilik Hizmetleri Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik vb. bölümlerinden mezun, Otelcilik Hizmetleri (Temizlik, Güvenlik, Yemek vb.) yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimi bulunan, Tercihen Otellerin Kat hizmetlerinde görev almış, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Hışım Grup

  Garson Hışım Grup

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  Hışım Grup

  Ref: - 611462

  İşin Tanımı İstanbul eşsiz tarihi binalarından bir tanesini daha kazanıyor. 1889 yapımı tarihi binayı "NORDSTERN HOTEL GALATA" ile sizlere sunuyoruz. 20 odalı delux butik hotel olarak tasarlanan otelimizde bizlerle birlikte çalışacak ''garson'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Dikkatli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş Pozitif,güler yüzlü İnsan ilişkilerinde başarılı Takım ruhuna ayak uydurabilecek Genel müdüre bağlı çalışacak En az 2 yıllık tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka