ARAMA SONUÇLARI

 • Sunny Elektronik

  Üretim Elmenani Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Üretim Elmenani

  Sunny Elektronik

  Ref: - 607860

  İşin Tanımı Montaj Elemanı, Enjeksiyon Elemanı, Depo Elemanı, Dizgi Elemanı vb. Vasıflı- Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm Sosyal haklarımız mevcuttur. ( Sigorta, Yemek, Servis )

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu, Tercihen Üretim Personeli olarak çalışmış olan, El işçiliğine yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Bemis Elektrik

  Üretim Takip Personeli Bemis Elektrik

  Bursa Bugün

  DETAY

  Üretim Takip Personeli

  Bemis Elektrik

  Ref: BMS-2014/05 - 607859

  İşin Tanımı Endüstriyel Elektrik Malzemeleri Üretimi Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamızda ÜRETİM PLANLAMA Departmanı İçin; Sipariş Takibi, Üretim Planlama, Sevkiyat Takibi konularında Görevlendirilmek Üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu / Üniversite mezunu ERP / MRP programı kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim, Gelişmeye yönelik araştırmacı yapısı olan, Üretim tecrübesine sahip, (yetiştirilmek üzere) Ekip çalışmasına uyumlu Bay / Bayan (Askerlik hizmetini tamamlamış)

 • Halka Tanıtım

  Acil Kozyataği-Kadiköy Merchandiser Halka Tanıtım

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Acil Kozyataği-Kadiköy Merchandiser

  Halka Tanıtım

  Ref: - 607858

  İşin Tanımı KOZYATAĞI-KADIKÖY Bölgesinde Ulusal ve Yerel Zincirlerde rut dahilindeki her mağaza için; Reyon düzenleme Stok Kontrol SKT Kontrol Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu Bay yada bayan personel alınacaktır. ** PAZAR izin günüdür.

 • Firma Adı Gizli

  Devremülk Satiş Pazarlama Uzmani Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Devremülk Satiş Pazarlama Uzmani

  Firma Adı Gizli

  Ref: SPU-1 - 607857

  İşin Tanımı Devremülk Tatil Köyü satışında görevlendirilmek üzere satış ekibini kurmak ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Devremülk Tatil Köyü projesinin satışında görevlendirilmek üzere ; Pazarlama ve satış konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, İş takibi ve sonuca odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Performansa dayalı prim usulüyle çalışılabilecek, İkna kabiliyeti ve iç motivasyonu yüksek, İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli , Bay/bayan adaylar aramaktayız.

 • İlkerler MSS

  Satış Destek, İthalat Ve Sipariş Takip Elemanı İlkerler MSS

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satış Destek, İthalat Ve Sipariş Takip Elemanı

  İlkerler MSS

  Ref: - 607856

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen otomatik şanzıman markalarından ALLISON Transmission Türkiye Genel Distribütörü olan firmamızda görevlendirmek üzere; evrak takibi, dosyalama, raporlama yapabilecek, telefon ve yazışma trafiğini yönetebilecek, Satış Destek, İthalat ve Yurtiçi Sipariş Takip Elemanı pozisyonunda çalışacak aşağıda nitelikleri belirtilen bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun durumda olan, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyete sahip ve araç kullanma pratiği olan Seyahat engeli bulunmayan, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Benetton

  Akbatı Benetton / Satış Danışmanı Benetton

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Akbatı Benetton / Satış Danışmanı

  Benetton

  Ref: Ist-14-20 - 607855

  İşin Tanımı Geleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; Dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası unvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır. Akbatı Benetton mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, ” United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor.” diyen satış danışmanlarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ve sektörde iki yıl deneyimli, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Modayı yakından takip eden, Ekip çalışmasına inanan, Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilen.

 • REALTY WORLD

  Gayrimenkul Danışmanı (K.bakkalköy - Ataşehir) REALTY WORLD

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Gayrimenkul Danışmanı (K.bakkalköy - Ataşehir)

  REALTY WORLD

  Ref: GD - ATA - 607854

  İşin Tanımı 2012 Yılında faaliyete geçtiğimiz günden itibaren hızla büyümeye devam eden ; 2013 Yılı Asya2 bölgesi Türkiye 2.si ve Bölge 3. olan danışmanlarımızla 2013 Yılı Asya2 Bölge 1. si ofisimiz 2013 Yılı Türkiye 10. su ofisimiz Realty World Ata Gayrimenkul olarak; Sizi İstanbul Anadolu yakası , Ataşehir bölgesinde Realty World kurumsallığı,uzmanlığı , güvenilirliği ve uluslararası standartları ile sizleri doğru yatırımlara yönlendirmeye hazırız . HEDEFİMİZ Yenilediğimiz 370 m2 modern ofisimizle ; Bünyemizde bulundurduğumuz Hukuk departmanımızla ; 12 kişilik uzman Gayrimenkul Danışmanı ve Proje destek ekibimizle yine bünyemizde var olan mimarlık departmanımızla Ata Group ’un uzman ekibi olarak müşterilerimiz için en kısa sürede en yüksek faydayı sağlayacak yöntemlerle çalışılmaktadır. Gayrimenkul ALIM & SATIM ve KİRALAMA işlerinizde, PROFESYONELLİK , LİDERLİK , GÜVEN ve GÜLERYÜZÜ bütünleştirmiş bir EKİP’ te var olmaya hazır mısınız ? Cevabınız EVET ise Ofisimiz "Fark" ını göstermek için Sizi de bir kahve içmeye bekliyoruz... ATA GROUP *Ata Gayrimenkul Danışmanlık *Ata İnşaat-Proje hizmetleri *Ata Hukuk Bürosu " Beklentilerin Üzerinde Hizmet " Gayrimenkul Sektörünün Farklı ve Yaratıcı Ekibi Realty World Ata Gayrimenkul Ofisi GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyor!

  Aranan Nitelikler Küçük bir sermaye ile kendi işini kurmak isteyen girişimciler… %80 e varan Prim % 100 Kariyer Fırsatı Sizleri bekliyor.. DAHA da FAZLA KAZANMAK İSTİYORSANIZ ; FARK YARATMAK İSTİYORSANIZ ; ... EN DOĞRU YERDESİNİZ ÇÜNKÜ BİZ FARK LIYIZ.... FARKLI ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ; * % 80'e varan Prim sistemiyle birlikte çalışacağımız ; * Müşteri görüşmelerinde kullanacağınız ofis araç desteğimizle ; * Hukuk departmanımızın desteğiyle müşterilerinize daha güvenilir hizmet imkanımızla ; * Birbirine uyumlu takım arkadaşlarından kurulu modern çalışma alanımızla ; * Danışman arkadaşlarımızın daha da başarılı olabilmesi için Realty World sisteminde birden çok eğitim olanaklarımızla; * Ata gayrimenkul ofis içi oryantasyon ve birebir eğitim olanaklarımızla ; *Almış olduğumuz projelerde yetkili danışman olarak çalışma fırsatlarımızla... Ve sayamadığımız birçok özelliklerimizle firmamıza sınırlı sayıda alınacak Takım Arkadaşları Arıyoruz........ 0216 580 80 73

 • Ateştur Şirketler Grubu

  İnsan Kaynaklari Elemani Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İnsan Kaynaklari Elemani

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: 212 541 87 01 - 607853

  İşin Tanımı Ulaşım sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun bir "İnsan Kaynakları Elemanı” arayışındayız.

  Aranan Nitelikler * Logo Go programını aktif kullanabilen, * Personel özlük işlerinde çalışmış, * Microsoft Office programlarını kullanabilen, * İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden, * İnsan Kaynakları alanında deneyimi bulunan, * 25 yaşlarında erkek eleman alınacaktır.

 • Manpower Trade Marketing

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı Manpower Trade Marketing

  İzmir Bugün

  DETAY

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı

  Manpower Trade Marketing

  Ref: İZYSDTMAN14 - 607852

  İşin Tanımı Elektrik-Elektronik alanında faaliyet gösteren global bir müşterimizin Balçova' da bulunan yapı marketde çalışacak "Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı" arıyoruz. Bulunduğu yapı market içerisinde sorumlu olduğu ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Teşhir düzeni ve stok kontrolünden sorumlu olmak, İstenilen satış raporlarını hazırlanmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, Elektrik ve elektrik malzemeleri konularında ve kullanım alanlarında bilgi sahibi, Tercihen yapı marketlerde benzer malzemelerin satışını yapmış (ayrıca bu konuda eğitim sağlanacaktır), İletişim becerileri yüksek, Çözüm ve satış odaklı.

 • Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Muhasebe Elemanı Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  İzmir Bugün

  DETAY

  Muhasebe Elemanı

  Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.

  Ref: AARTI/14/001812 - 607851

  İşin Tanımı Çok uluslu müşterimiz için belirtilen kriterler doğrultusunda Muhasebe Elemanı alınacaktır. Fatura kesilmesi, Kasa banka hareketlerinin takibi, Excel ve Logo'ya işlenmesi ana sorumlulukları olacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 1-2 yıllık muhasebe deneyimi olan, Tercihen ingilizce bilen, Sorumluluk sahibi, planlı ve organize çalışan, detaycı, takım çalışmasına yatkın

 • Manpower Trade Marketing

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı Manpower Trade Marketing

  Antalya Bugün

  DETAY

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı

  Manpower Trade Marketing

  Ref: ATYSDTMAN14 - 607850

  İşin Tanımı Elektrik-Elektronik alanında faaliyet gösteren global bir müşterimizin Kepez' de bulunan yapı marketde çalışacak "Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı" arıyoruz. Bulunduğu yapı market içerisinde sorumlu olduğu ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Teşhir düzeni ve stok kontrolünden sorumlu olmak, İstenilen satış raporlarını hazırlanmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, Elektrik ve elektrik malzemeleri konularında ve kullanım alanlarında bilgi sahibi, Tercihen yapı marketlerde benzer malzemelerin satışını yapmış (ayrıca bu konuda eğitim sağlanacaktır), İletişim becerileri yüksek, Çözüm ve satış odaklı.

 • Firma Adı Gizli

  Planlama Elemanlari Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Planlama Elemanlari

  Firma Adı Gizli

  Ref: PLN14-1 - 607849

  İşin Tanımı * Büyük bir üretim şirketinde planlama bölümünde görev alacak, * Üniversite mezunu (Tercihen İstatistik, İşletme veya Mühendislik bölümü bitirmiş), * Çok iyi derecede Excel Bilen, * Yetiştirilmek üzere veya 1-2 yıl tecrübeli, * 33 yaşını aşmamış, * Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri civarlarında ikamet eden, * Baylarda Askerliğini yapmış, * Bay/Bayan

  Aranan Nitelikler

 • Manpower Trade Marketing

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı Manpower Trade Marketing

  Ankara Bugün

  DETAY

  Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanı

  Manpower Trade Marketing

  Ref: AYSDTMAN14 - 607848

  İşin Tanımı Elektrik-Elektronik alanında faaliyet gösteren global bir müşterimizin Söğütözü ve Etlik' de bulunan yapı marketlerde çalışmak üzere "Elektrik Malzemeleri Yapı Market Satış Danışmanları" arıyoruz. Bulunduğu yapı market içerisinde sorumlu olduğu ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Teşhir düzeni ve stok kontrolünden sorumlu olmak, İstenilen satış raporlarını hazırlanmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, Elektrik ve elektrik malzemeleri konularında ve kullanım alanlarında bilgi sahibi, Tercihen yapı marketlerde benzer malzemelerin satışını yapmış (ayrıca bu konuda eğitim sağlanacaktır), İletişim becerileri yüksek, Çözüm ve satış odaklı.

 • Firma Adı Gizli

  Ios Danışmanları / Uzmanları / Eğitmenleri Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Ios Danışmanları / Uzmanları / Eğitmenleri

  Firma Adı Gizli

  Ref: İOS-2014 - 607846

  İşin Tanımı Eğitmen kadrosunda yetiştirilmek/görevlendirmek üzere;Dönemsel ya da Proje Bazlı çalışacak IOS/Iphone Eğitmenleri/Eğitmen Adayları aranıyor.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • IOS/Iphone uygulama geliştirme konusunda uzmanlık sahibi, • Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, • Tercihen IOS/Iphone uygulama geliştirme alanında 2 yıl ve üzeri sektör deneyimi olan, • Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, • Diksiyonu düzgün, • Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • VITALVOX

  Motorlu Kurye - Antalya VITALVOX

  Antalya Bugün

  DETAY

  Motorlu Kurye - Antalya

  VITALVOX

  Ref: - 607845

  İşin Tanımı 2009 Yılında Sosyal Olanakları ve Altyapısıyla Avrupanın'nın EN GENÇ Outbound Çağrı Merkezi Olarak Kurulan VITALVOX Şimdi Türkiye ve ANTALYA'da !! ____________________________________________________________________________________________ Çağrı Merkezimiz Bünyesinde bulunan; Sosyal Sorumluluk, Hukuk ve Tüketici Destek gibi projeler ile ilgili Müşteri evraklarını, KENDİNE AİT MOTOSİKLETİ İLE; ANTALYA genelinde belirlenen güzergah doğrultusunda müşterilere ulaştırmak, ilgili evrakları müşterilere imzalatmak ve gerekli hallerde KAPIDA ÖDEME alınarak işlemlerin tamamlamak. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra merkez ofise dönerek ilgili birim sorumlusuna raporlama yapmak ve evrak teslimi gerçekleştirmek ____________________________________________________________________________________________

  Aranan Nitelikler KENDİNE AİT MOTOSİKLETİ OLAN A2 SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP Aktif Olarak Motosiklet kullanabilen Ve Antalya Yol Güzergahlarına Hakim Girişimci Ruha Sahip Özgüveni Yüksek Görüntüsüne Önem Veren Flexible 18-59 Yaş Arası Bay/Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Mobil (Hibrit) Uygulama Geliştirme Eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mobil (Hibrit) Uygulama Geliştirme Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: Hibrit-2014 - 607844

  İşin Tanımı Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın eğitmen kadrosunda görevlendirmek üzere Mobil (Hibrit) Uygulama Geliştirme Eğitmeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında 3 yıl ve üzeri sektör deneyimi olan, Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, Uzmanlık alanında tercihen uluslararası sertifika sahibi, Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Ekip Çalışmasına yatkın, Gerektiğinde uzaktan eğitimler verebilecek, Dönemsel ya da Proje Bazlı, Freelance Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

 • Adecco Gebze

  Dönemsel Depo Elemani Adecco Gebze

  Kocaeli Bugün

  DETAY

  Dönemsel Depo Elemani

  Adecco Gebze

  Ref: GADDEBL2202 - 607843

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Şekerpınar lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise veya ilköğretim mezunu, - Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Adecco

  Depo Elemanı Adecco

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Depo Elemanı

  Adecco

  Ref: EDE1909 - 607842

  İşin Tanımı Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz LOJİSTİK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Depo Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. Siparişler doğrultusunda gönderilecek ürünlerin depodan toplanarak sevkiyat alanına taşınması, Yanlış raflara yerleştirilmiş ürünlerin yöneticiye bildirilmesi, Depoda hasarlı/patlak ürünler olması durumunda Raf Sorumlusu'na bildirilmesi, Günlük/Haftalık/Aylık depo ve kontrol sayımına katılım gösterilmesi, Ürünlerin sevkiyat sırasına göre sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak düzgün şekilde araca yerleştirilmesi, Mal kabul talimatına uygun olarak mal kabul yapılması, Uygunsuzluğu kabul edilen ürünlerin iade ambarına yerleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu, Benzer bir pozisyonda 2 yıl tecrübe sahibi, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Miracle World Wedding Dress

  Bayan Satiş Temsilcisi Miracle World Wedding Dress

  İzmir Bugün

  DETAY

  Bayan Satiş Temsilcisi

  Miracle World Wedding Dress

  Ref: - 607841

  İşin Tanımı İzmir Çankaya' daki gelinlik toptan mağazamız ve showroomumuzda çalışabilecek '' BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, 18-35 Yaş Arası, Dış Görünümüne Özen Gösteren, Güler Yüzlü, Sorumluluk Alabilen.

 • NEILSON HOLIDAYS

  Muhasebe Müdürü NEILSON HOLIDAYS

  İzmir Bugün

  DETAY

  Muhasebe Müdürü

  NEILSON HOLIDAYS

  Ref: HO002 - 607840

  İşin Tanımı Merkezi İzmir - Foça' da bulunan İngiliz Sermayeli şirketimize ait 4 otelin merkezi konumundaki otelimizde görevlendirilmek üzere; Tüm hesapların periyodik olarak tutulması ve takibinden birinci derece sorumlu olarak, şirketin tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde yürütecek, TDHP başta olmak üzere; vergi mevzuatı, SGK ve diğer mali mevzuat ile ithalat muhasebesi uygulamalarına hakim Muhasebe Müdürü

  Aranan Nitelikler . Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun . Benzer pozisyonda en az 5 yıllık iş deneyimine sahip . Gelir tablosu, bilanço, bütçe, nakit akımı ve diğer finansal işlemlerin uygulanması ve raporlanması konularında deneyimli . Vergi daireleri başta olmak üzere, resmi kurumlar, bankalar ve denetim firmaları ile ilişkileri yürütebilecek . Netsis ve Microsoft ofis programlarına hakim . Disiplinli, takipçi, detaylara önem veren, mutabakatın anlamını bilen, çözüm odaklı, değişime ve gelişime açık . Ekip çalışmasına uyumlu, planlama ve organize etme yeteneğine sahip . Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek . 35 yaşını aşmamış . İyi düzeyde İngilizce bilen . İzmir - Foça' da ikamet edebilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka