ARAMA SONUÇLARI

 • Vakko

  E-Ticaret Elemanı Vakko

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  E-Ticaret Elemanı

  Vakko

  Ref: ET0114 - 607973

  İşin Tanımı Perakende sektöründe lider konumda bulunan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "E-Ticaret Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Site üzerinden satışı yapılacak ürünlere ait bilgileri (resim, içerik, fiyat, tanıtım vb.) ve bannerları takip edebilen, Elektronik ortamda yapılan satışların ödeme, iade vb. işlemlerini kontrol edebilen, Elektronik ortamda satışı gerçekleşen ürünlerin müşteriye ulaşımını sağlayabilen, Satış sonrası çağrı merkezine gelen müşteri soru ve şikayetlerini yönetebilen, Dijital dünya ve e-ticarete ilgi duyan, Modayı ve trendleri takip eden, Organizasyon becerileri yüksek ve süreç takip yeteneği olan, Türkçe yazım kurallarına hakim, metinsel içerik hazırlama yeteneği yüksek.

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Yönetici Asistanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 607972

  İşin Tanımı Butik dershanemizin Kadıköy şubesinde görev alacak, Güler Yüzlü, Sempatik, Diksiyonu Düzgün, Prezantabl, en az lise mezunu Bayan Arkadaş aranıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Teknik Ofis Müdürü Arda Mühendislik

  Bugün

  DETAY

  Gana İçin Teknik Ofis Müdürü

  Arda Mühendislik

  Ref: GHC-TOM-01 - 607971

  İşin Tanımı GHANA'DA ÇALIŞACAK, Projelerin bütçe ve planlama yönetimini, İş programı hazırlanması, Maliyet kontrolü ve revizyonlarının yapabilen Maliyet hesapları; metraj, keşif yönetimi ve kontrolü, Birim fiyat analizlerini yapabilen Sözleşme yönetimi, Hak ediş ve kesin hesapların yapılması ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, İdari ve teknik şartname hazırlanması, Birim fiyat tariflerinin oluşturulması, İhale dosyası hazırlanması ve yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Çalışma yeri Gana olup, tercihen Afrika’da çalışmış olmak, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, İnşaat sektöründe benzer pozisyonda en az 10 yıl tecrübesi bulunan, ERP (e-mor) sistemini aktif olarak kullanacak, Auto Cad, MSProject, Primevera, Excel'i çok iyi derecede kullanabilmek

 • Arda Mühendislik

  Ön Muhasebe Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Ön Muhasebe

  Arda Mühendislik

  Ref: ÖN MUHASEBE - 607970

  İşin Tanımı Şirketin Ön Muhasebe departmanında görev alacak.

  Aranan Nitelikler En az 4 yıl tecrübeli, Pazarlık yapacak. Dikkatli kontrol yapacak. Denetleyecek. Yanlış evrak düzenletecek.

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Elektrik Mühendisi Arda Mühendislik

  Bugün

  DETAY

  Gana İçin Elektrik Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: GHC-EM-01 - 607969

  İşin Tanımı Firmamız Ghana şantiyesinde, içme suyu alt yapı inşaatları kapsamında, HDPE boru imalatları, baraj, arıtma tesisi, depolar, yol, sanat yapıları, üst yapı binaların kaba ve ince işlerinde Saha Mühendisi olarak çalışacak '' ELEKTRİK ve ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çalışma yeri Gana olup, tercihen Afrika’da çalışmış olmak, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İçme Suyu arıtma tesisleri, baraj projelerinde elektrik tesisat uygulamaları konusunda deneyimli, Beton santrali, parke taşı tesisi gibi tesisleri işletmiş, Bakım onarım konusunda tecrübeli, Şantiye, saha uygulamalarına hakim, Proje yönetimi, montaj, test, devreye alma konularında deneyim sahibi, Taşeronların sevk ve idaresi konusunda tecrübe sahibi, Keşif, metraj, hak ediş, teklif hazırlama ve kontrolü konusunda tecrübe sahibi, Benzer görevlerde en az 10 yıllık tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organize etme konusunda yetkin, zamanı yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ERP (e-mor) sistemini aktif olarak kullanacak, Auto Cad, MSProject, Primevera, Excel'i çok iyi derecede kullanabilmek,

 • Aytemiz

  Ön Saha Satış Elemanı Aytemiz

  Ankara Bugün

  DETAY

  Ön Saha Satış Elemanı

  Aytemiz

  Ref: - 607968

  İşin Tanımı AYTEMİZ PETROLCÜL'ÜN KENDİ İŞLETTİĞİ " Beştepeler /Yenimahalle – ANKARA 'DA BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONU İÇİN BAY – BAYAN "ÖN SAHA SATIŞ ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler · En az İlköğretim mezunu (Lise mezunu tercih sebebi) · 18-40 yaşları arasında · Tercihen akaryakıt satışı ya da perakende satış konusunda tecrübesi olan · Firmamıza artı değer katarak müşteri memnuniyetini sağlayacak. · İstasyonumuzda takım ruhuyla çalışarak, müşteri odaklı hizmet verebilecek · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış · Vardiyalı sistemde çalışacak ( bayan adaylar hariç ) · Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, çalışkan, sorumluluk sahibi · Dinamik , enerjisi yüksek, istekli ve disiplinli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Saha Mühendisi Arda Mühendislik

  Bugün

  DETAY

  Gana İçin Saha Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: GHC-SM-01 - 607967

  İşin Tanımı Firmamız GHANA şantiyesinde, içme suyu alt yapı inşaatları kapsamında, HDPE boru imalatlarında Saha Mühendisi olarak çalışacak '' İNŞAAT ve ÇEVRE MÜHENDİSLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çalışma yeri Gana olup, tercihen Afrika’da çalışmış olmak, Üniversitelerinin İnşaat ve Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, 3 Yıl Yurtdışı ve Saha Tecrübesi Tercih Sebebidir, Üst düzey raporlama becerisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, ERP (e-mor) sistemini aktif olarak kullanacak, Auto Cad, MSProject, Primevera, Excel'i çok iyi derecede kullanabilmek,

 • Cengiz Kompozit

  Satış (Yurtdışı) Cengiz Kompozit

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satış (Yurtdışı)

  Cengiz Kompozit

  Ref: SATIŞ - 607966

  İşin Tanımı Kompozit ham madde den üretimi yapılan, şehir mobilyalarının yurt dışı satışlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler Satış konusun da en az 4 yıl tecrübeli Yurt dışı satışlar yapmış. Yurt dışı pazar araştırmış. Satış konusunda araştırmacı, Satışta sonuca gidebilen, İkna yeteneği güçlü, Heyecanlı, İnsan tanımayı ve iletişimi güçlü, Bir yabancı dil bilen Türkçe ve yabancı dil iyi konuşan, Türkçe ve yabancı dil iyi yazan ve okuyan.

 • Aytemiz

  İstasyon Müdürü Aytemiz

  Ankara Bugün

  DETAY

  İstasyon Müdürü

  Aytemiz

  Ref: - 607965

  İşin Tanımı AYTEMİZ PETROLCÜL’ÜN KENDİ İŞLETTİĞİ " Beştepeler /Yenimahalle – ANKARA 'DA BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONU İÇİN BAY " İSTASYON MÜDÜRÜ” ARAMAKTAYIZ. Akaryakıt İstasyonu sevk ve idaresi, Cari hesap ve tahsilât takibi, Kredi kartları takibi ve banka işlemleri, Gelir-gider yönetimi, Satın alma süreçlerinin takibi ve yönetimi Stok takibi, sevkiyat kontrol ve programlaması Bulunduğu Bölgede hedeflenen satış hacminin gerçekleştirilmesi, Mevcut bulunan müşteri portföyünün takibi, geliştirilmesi, Yeni müşteriler ve satış kanallarının yaratılması,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu Muhasebe bilgisi ve deneyimi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Akaryakıt istasyonu yönetecek tecrübede, En az 2 yıl deneyimi olan, MS Office bilgisine sahip, Takip, Kontrol, Raporlama ve Analiz yapabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Yönetim ve iletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. Güçlü planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, Hedef odaklı çalışan, verilen hedeflere ulaşabilmek için azami gayret gösterebilecek,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Mekanik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Oto Mekanik Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001014 - 607962

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN PRESTİJLİ MARKALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, * Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler - 25 - 35 yaşlar arasında, - EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, - Benzer bir görevde deneyimli, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (İstinye ve Yenibosna şubeleri için), - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Domino's Pizza

  A2 Ehliyetli Sürücüler - Kurtuluş Domino's Pizza

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  A2 Ehliyetli Sürücüler - Kurtuluş

  Domino's Pizza

  Ref: DP-SRCKU - 607961

  İşin Tanımı İşte bir fırsat daha: Sürücü olmak istersen; Motorunun seni götürdüğü kariyer yolunda Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var. Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! A2 Ehliyete sahipsen, Kurtuluş Şubesin'de sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz. Şans senin yanında!J Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Akyürek Pazarlama

  Satiş Temsilcisi Akyürek Pazarlama

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satiş Temsilcisi

  Akyürek Pazarlama

  Ref: AKST0914 - 607960

  İşin Tanımı Gıda ürünlerinin soğuk satışında görev alacak, üst yönetimin verdiği satış, tahsilat ve risk yönetimi hedeflerini gerçekleştirebilecek, Satış Temsilcileri arıyoruz. .

  Aranan Nitelikler Grup Şirketimizde Görevlendirilmek Üzere; Tercihen Üniversite veya MYO mezunu, Gıda ürünleri satışı konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerileri gelişmiş, Satış ve tanzim teşhir teknikleri bilgisine sahip, Bilgisayar bilgisine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.

 • Omni Metalurji Endüstri Tic Ltd Şti

  Satiş Personeli Omni Metalurji Endüstri Tic Ltd Şti

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satiş Personeli

  Omni Metalurji Endüstri Tic Ltd Şti

  Ref: - 607959

  İşin Tanımı Genel Nitelikler: Şirketimizin Dudullu lokasyonunda görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde 'Satış Yöneticisi'aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde en az 4 yıl satış ve pazarlama alanında tecrübeli, İletişim ve müzakere becerisi güçlü, analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İdealen en az orta derecede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya’da ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı: Fiyat teklifi ile başlayan ve sipariş konusu faturaların tahsilatı ile sonlanan satış sürecinin tüm adımlarını yönetmek (teklif-sipariş-üretim-kalite-lojistik-muhasebe-finans) ve bu doğrultuda süreç içerisinde rol alan tüm destek birimlerini yönlendirmek, Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Bir plan çerçevesinde Yeni Pazar araştırmak ve Yeni Müşteriler kazandırmak, Müşterinin ve sektörün risk takibini yapmak, Sorumluluk alanındaki faaliyetleri periyodik olarak rapor haline getirmek ve ortak paylaşıma sunmak.

 • Bagno Station

  Şantiye Sorumlusu Bagno Station

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Şantiye Sorumlusu

  Bagno Station

  Ref: - 607958

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de Faaliyet gösteren İşyeri ,konut,turizm,Otel alanlarında Mimari ve İç Mimari ve uygulamaları yapan firmamıza, tasarım, proje ve uygulama safhasında çalışaçak aşağıdaki nitelikleri taşıyan arkadaş aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin Mimarlık İnşaat bölümü 4 yıllık fakültelerinden mezun, Farklı ekipleri ve şantiyeleri kontrol ve koordine edecek, Müşteri teklif hazırlama konusunda bilgili, Malzeme, detay ve uygulama tecrübeleri olan, Autocad bilgisine sahip,Ofis programlarını kullanabilen, Birden fazla projeyi eş zamanlı yürütebilecek, Tecrübeli, sorumluluk alabilecek, müşteri ilişkilerini yürütebilecek, Oto Ehliyeti olan.

 • Liv Hospital Group

  Elektrik Teknisyeni Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  DETAY

  Elektrik Teknisyeni

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVET09 - 607957

  İşin Tanımı Ankara Lıv Hospital'da görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler *Alanında min.2 yıl tecrübeli, *Tercihen hastane deneyimi olan, *İşinde titiz ve dikkatli, *Ekip çalışmasına yatkın, *Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.

 • Liv Hospital Group

  Mekanik Teknisyeni Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  DETAY

  Mekanik Teknisyeni

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVMT09 - 607956

  İşin Tanımı Ankara Lıv Hospital' da görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler *Alanında min.2 yıl tecrübeli *Tercihen hastane deneyimi olan, *İşinde titiz ve dikkatli, *Ekip çalışmasına yatkın, *Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Mekanik Teknisyeni'' aramaktayız.

 • Analiz Kariyer

  İnsan Kaynakları Stajyeri Analiz Kariyer

  Ankara Bugün

  DETAY

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Analiz Kariyer

  Ref: - 607955

  İşin Tanımı İK şirketinde eğitim, personel seçme, değerlendirme ve sınıflandırma sistemlerinde; mülakat, telefon mülakatı, değerlendirme merkezi, psikometrik testler konularında; bu uygulamalardan elde edilen verilerin tasnifi ve raporlanması görevlerinde yetiştirilmek üzere stajyerler aranıyor. Şirketin personel ihtiyacı ve stajyerin performansı doğrultusunda bazı stajyerlere kalıcı iş teklifleri yapılabilmektedir. Şirketimiz ANKARA GOP'da bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Zorunlu nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Psikoloji, İktisat ya da İstatistik bölümlerinden yeni mezun veya mezun olmak üzere olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Planlama ve organizasyon becerisi, Gelişime açıklık, Yoğun çalışma temposuna uymak, Aktif öğrenebilmek. Tercih nedeni nitelikler: Yüksek iletişim becerisi, Veri tabanı yönetimi, veri temizliği, veri işleme vb. tecrübesi, Çok iyi derecede İngilizce bilmek, İnsan Kaynakları alanında staj deneyimi ya da eğitim geçmişine sahip olmak.

 • Tosbaa

  Grafiker Tosbaa

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Grafiker

  Tosbaa

  Ref: TS001 - 607954

  İşin Tanımı Bir tasarım markası olan firmamızın grafik atölyesinde görevlendirilmek üzere, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign programlarını iyi derecede kullanan uygulamacı grafiker arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • EXPRESS ENGLISH

  Sekreter EXPRESS ENGLISH

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Sekreter

  EXPRESS ENGLISH

  Ref: - 607953

  İşin Tanımı YOĞUN TELEFON ARAMALARI YAPACAK EV HANIMLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • SIMTEC

  İnsan Kaynakları Uzmanı (Düzce) SIMTEC

  Düzce Bugün

  DETAY

  İnsan Kaynakları Uzmanı (Düzce)

  SIMTEC

  Ref: HRD-0014 - 607952

  İşin Tanımı Seçme ve Yerleştirme Süreçlerinin Yürütülüp Tamamlanması,Uygun özgeçmişlerin değerlendirmeye alınması, Telefon mülakatlarının, global projeler için dil seviye tespitinin yapılması, Ön Mülakat/Mülakat sürecinin tamamlanması (Grup mülakatı, yetkinlik bazlı mülakatların gerçekleştirilmesi), Gerekli görüldüğü takdirde çeşitli test tekniklerinin uygulanması; Genel Yetenek, Klavye ya da Kişilik Envanter Testi, Yabancı Dil Testi v.s. Onay/Teklif ve diğer süreçlerin tamamlanması, Aday veritabanında gerekli güncellemelerin yapılması, Oryantasyon sunumunun gerçekleştirilmesi, Eğitim performans takiplerinin yapılması, İşe giriş evraklarının takibi, Taahhütnamelerin adaylara imzalatılması ve işe giriş evraklarıyla birlikte Personel Özlük işlerine teslim edilmesi, Departmana gelen tüm evrakların hatalı, eksik, sahte bilgi içermemesini göz önüne alarak kontrol etmek ve personel özlük işlerine veya yöneticisine sunmak, Pozisyon tanımları, kariyer gelişimi ve diğer bazı konularda destek faaliyetlerinin sürdürülmesi, Çıkış ve uyarı süreçlerinin takibi, doğru ve eksiksiz olarak tamamlanması, Şirket ve müşteri çalışanları ile ilişkileri yürütmek. Şirket içi açık iletişimi yönetmek, geliştirmek ve teşvik etmek üzere çalışmalar yapmak. Çalışanlar ile ilgili her türlü bilgiyi güncel tutmak. Raporları hazırlamak, kontrolünü gerçekleştirmek ve yöneticisine sunmak. Birim içerisinde yapılan işleri şirket içinde yayınlanan memo, yönetmelik ve prosedürlere uygun olarak yürütmek. İlgili sunumları hazırlar ve tüm toplantılarda yöneticisine destek olur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin tüm fonksiyonları ile ilgili tercihen çağrı merkezi sektöründe 2-3 yıl deneyime sahip, Tercihen seçme ve yerleştirme konusunda tecrübeli, Tercihen çok iyi seviyede İngilizce bilen, İş Kanunu ve uygulamaları hakkında tecrübe sahibi, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın, İnsiyatif kullanabilen, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, İletişim becerileri yüksek, Enerjisi yüksek, kendi kendini motive edebilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurtiçi yatılı ya da günü-birlik seyahat engeli olmayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka