ARAMA SONUÇLARI

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Ankara 1 Ay Çarşi Mağazası Destek Personelleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Ankara 1 Ay Çarşi Mağazası Destek Personelleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 607755

  İşin Tanımı Ankara Natavega Çarşı ve Antares Çarşı mağazalarındaa görevlendirmek üzere personeller alınacaktır. Çalışma Tarihleri: Ön çalışma 1 ay süre ile gerçekleştirilecektir. Çalışma "Belirli Süreli Sözleşme” kapsamında gerçekleştirilecektir. Çalışma düzeninden memnun kalınması ve kadronun uygun olması durumunda sözleşme uzatılabilmektedir. *PERSONELLER DİREK OLARAK BOYNER’İN SGK’SINA BAĞLI OLACAKTIR. MAAŞLAR BOYNER TARAFINDAN ÖDENECEKTİR. İş Tanımı: Yeni sezon ve eski sezon ürünlerinin mağaza satış alanı ve depo alanı içerisindeki listeler doğrultusunda tasnif ve sevk işlemlerinin yapılması. Depo alanındaki ürünlerin düzenlerinin sağlanması. Depo lojistik personeli olarak destek verilmesi. Ücretlendirme: Asgari ücret + Mağaza arka ofis havuz prim sistemine göre prim + Yemek(Yemekhane veya ticket) + SGK + Personel ulaşım servisi Çalışma Saatleri: 10:00 – 18:00 (Pazar günü izin) Başvuracak adayların kadro@buajans.com adresine CV’lerini göndermeleri veya aşağıdaki linkten form doldurmaları rica olunur. Başvuru için: http://www.jotformpro.com/Buajans/carsi1ay

  Aranan Nitelikler · En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında tercihen deneyim sahibi, · Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, · Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren,

 • Unmaş/UNO

  Teknik Bakım Elemanı Unmaş/UNO

  Ankara Bugün

  DETAY

  Teknik Bakım Elemanı

  Unmaş/UNO

  Ref: 01-TEKNKBKM - 607752

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler • Meslek Yüksek Okulu veya Meslek liselerinin Mekanik ve Elektrik bölümlerinden mezun, • Bakım alanında en az 2 yıl deneyimli, • 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek, • Tercihen Üretim yapan fabrikada deneyimi olan , • Kalite yönetim sistemlerini uygulayabilen, • Disiplinli ,takım çalışmasına yatkın, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Ankara’da ikamet eden, Teknik Bakım Mekanik Elemanları için, • Mekanik arızalarını gidermek, • Periyodik bakımlarını gerçekleştirmek ve üretim makinalarının verimli çalışmasını sağlamak, • Önleyici faaliyetlerde bulunarak yedek parça ihtiyacını tespit etmek, • Makina montaj altyapısı, yardımcı tesisler, bakım onarım ve iyileştirme faaliyetlerini yürütmek. Teknik Bakım Elektrik Elemanları için, • Elektrik arızalarını gidermek, • Periyodik bakımlarını gerçekleştirmek ve üretim makinalarının verimli çalışmasını sağlamak, • Önleyici faaliyetlerde bulunarak yedek parça ihtiyacını tespit etmek, • Bakım-montaj-devreye alma. '' Teknik Bakım Elemanları '' aranmaktadır.

 • Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  Depo Ve Sevkıyat (Şoför) Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Depo Ve Sevkıyat (Şoför)

  Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  Ref: - 607751

  İşin Tanımı İşe alınacak arkadaşımız genel olarak depo bölümünde çalışacak, deponun düzenini sağlayacak, irsaliyelere göre malzeme hazırlayacak, gerektiğinde sevkıyata çıkıp müşterilere malzemeleri eksiksiz ve zayiatsız olarak teslim edecektir.

  Aranan Nitelikler - Depo ve sevkıyat bölümünde en az 1-2 yıl tecrübesi olan -Askerlik hizmetini tamamlamış -Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek -Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayeti bulunmayan -Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli -Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklenmesini yapabilecek -B Sınıfı ehliyet ve SRC belgesi olan -İstanbul da ikamet eden -Depo şartlarına ve yoğunluğuna uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız

 • GLOBAL FİLO YÖNETİMİ

  Ofis Asistanı GLOBAL FİLO YÖNETİMİ

  Bursa Bugün

  DETAY

  Ofis Asistanı

  GLOBAL FİLO YÖNETİMİ

  Ref: - 607750

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde satış ile sonuçlanmış işlemler sonrasında imzalatılan gerekli resmi evrakların düzenleme işlemini(evrak tasnifi, yazılması vs.) gerçekleştirecek ve satış sonrası işlemlerin takibini yapabilecek; Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dikkatli, detaycı ve takipçi, Takım çalışmasına yatkın,iletişim becerileri gelişmiş, motivasyonu yüksek, Bay, Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  Sekreter Ön Muhasebe Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Sekreter Ön Muhasebe

  Eray Toptan Reklam Malzemeleri Pazarlama

  Ref: - 607749

  İşin Tanımı Şirketimizin Alibeyköy Şubesinde görevlendirilmek üzere "Sekreter ve Ön Muhasebe Elemanı" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler - En az Lise mezunu,(Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü) - Ön muhasebe konusunda deneyimli - 20-30 yaş aralığı, - Avrupa yakası Eyüp İlçesi 'nde veya civarında ikamet eden,(Gaziosmanpaşa, Yeşilpınar,Küçükköy) - Sekreterlik ve Ön Muhasebe konusunda en az 1 yıl görev almış, - Ms Office Programlarına hakim - Logo Tiger muhasebe programını kullanabilen (Sadece Logo bilen adayların başvurması rica olunur) - Diksiyonu düzgün, - Dış görünümüne özen gösteren, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - Dosyalama sistemi oluşturabilecek, - Ücret beklentisi bölümü doldurulmuş olmalı

 • TCS Uluslararası Belgelendirme

  Saha Numune Alma - Ölçüm Elemani TCS Uluslararası Belgelendirme

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Saha Numune Alma - Ölçüm Elemani

  TCS Uluslararası Belgelendirme

  Ref: - 607748

  İşin Tanımı TCS Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri; yönetim sistemleri, ürün belgelendirme ve muayene konularında ulusal ve uluslararası akreditasyonlara sahip genç ve dinamik bir kadroyu bünyesinde muhafaza eden bir kuruluştur. TCS Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri coğrafi bölge olarak Türkiye, Rusya, Çin ve İran'da temsilcilikleri ile faaliyet gösteren bir kuruluştur. İş Tanımı İş Hijyeni Laboratuvarı (İş Sağlığı ve Güvenliği ölçümleri gürültü, termal konfor, toz, aydınlatma vb.) kapsamında numune alınmasını / saha ölçümlerini ve raporlamasını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler + Tercihen; i. Çevre Mühendisliği ii. Kimya, Makine, Elektrik bölümlerinden mezun teknikerleri iii.Meslek Lisesi Kimya, Makine, Elektrik bölüm mezunları + Numune alma (toz vb.) ve ortam ölçümleri (gürültü, termal konfor, toz, aydınlatma vb.) konusunda deneyimli + Aktif B sınıfı ehliyeti olan, + Presentable, + Düzgün raporlama yapabilecek, + Ekip çalışmalarına yatkın, + Seyahat engeli olmayan, + Bay ölçüm elemanı alınacaktır.

 • Vepa Group

  Shiseido - Muhasebe Uzman Yardımcısı Vepa Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Shiseido - Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Vepa Group

  Ref: SHISEIDO_MuhUzm - 607747

  İşin Tanımı 1872’de Tokyo’nun merkezi Ginza’da kurulan SHISEIDO markası, Doğu ile Batı teknolojisini bir araya getirerek vücut ve ruhun ideal güzelliğini yansıtır. Hedefi; yüksek teknoloji ile üretilen ürünleri, kaliteli bir servis ile tüm bayanların hizmetine sunmak olan markamız, halen Japonya, Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde cilt bakımı, makyaj, vücut, saç ve parfüm ürünleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kozmetik sektöründe dünyanın 4.büyük grubu olan Shiseido, Türkiye pazarında Vepa Group ve Japon ortaklı bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca SHISEIDO grubu bünyesinde Clé de Peau Beauté, Jean Paul Gaultier, Issey Miyake, Narciso Rodriguez parfümleri ile Déclore, Carita ve Nars gibi uluslararası dev kozmetik markalarını barındırır. Bir markanın ötesinde bir yaşam tarzı olan SHISEIDO markamız bünyesinde yer alarak, Merkez ofisimizde görev alacak "Muhasebe Uzman Yardımcısı" arıyoruz Günlük muhasebe işlemlerinin takibi & kaydını yapacak, Banka ve Kredi Kartı POS işlemlerinin muhasebeleşmesini ve kontrolünü gerçekleştirecek, Mal ve hizmet faturalarının muhasebeleştirilme işlemlerini yürütecek, İthalat işlemlerinin muhasebeleştirilmesini yapacak, Cari hesap Mutabakatlarının yapecak ve BA-BS Formlarının verilmesini sağlayacak, Mizan ve Mali Tabloların zamanında hazırlanmasına destek olacak, Muhtelif vergi beyannameleri ve yasal bildirimleri hazırlayacak,

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında 1 - 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen daha önce Nebim V3 programını kullanmış, İlerleyen zamanlarda Finans ve Bütçe Kontrol tarafında kariyer hedefi olan, Tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatına hakim, Ms Office programlarını özellikle Excel’i iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık Analitik ve raporlama becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, Titiz ve dikkatli çalışma prensiplerine sahip, Şirketimizin Ortaköy’deki Merkezi'ne ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı Ve Barista-Diyarbakır Kahve Diyarı

  Diyarbakır Bugün

  DETAY

  Servis Elemanı Ve Barista-Diyarbakır

  Kahve Diyarı

  Ref: DBK02 - 607746

  İşin Tanımı Diyarbakır şubemiz için Servis Elemanı , Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında NOT: DİYARBAKIR OFİS KAHVE DİYARINDA ÇALIŞACAK PERSONELLERİN TECRÜBELİ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • TUMS PHARMA

  Satış Destek Sorumlusu/uzmanı TUMS PHARMA

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satış Destek Sorumlusu/uzmanı

  TUMS PHARMA

  Ref: - 607745

  İşin Tanımı Saha ekibi, müşteriler ve depolar arasındaki ilişkinin ve telefon trafiğinin yönetilmesi Sahadaki bölge satış sorumlularına desteğin sağlanması Günlük olarak saha satış ekibinden gelen stok-satış miktarları ile ilgili rapor hazırlamak, Alınan siparişlerin depolara iletilmesi ve teslimat takibi Satış ekibinin ofis ve evrak işlerinin koordinasyonlarının sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin istatistik işletme, iktisat veya mühendislik bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün, girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Satış Destek Uzmanı ve Satış Destek Sorumlusu pozisyonları için askerlik görevini tamamlamış ERKEK çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Part-Time Çağri Merkezi Satiş Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Part-Time Çağri Merkezi Satiş Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 607744

  İşin Tanımı CİMTEKNO sportif pazarlama ve telemarketing sektöründe satış odaklı faaliyet gösteren, Kağıthane’de Leblebici İş Merkezinde yer alan, yenilikçi ve hızla büyüyen dünyasında çalışabilecek Çağrı Merkezi TELE-SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Taraftarlarımıza ürünlerimiz hakkında bilgi verilmesi ve satış işleminin gerçekleştirilmesi, mevcut taraftarlarımızın taleplerinin yerine getirilmesinden sorumlu olacağınız, fark yaratabileceğiniz, kendinizi sürekli geliştirebileceğiniz aynı zamanda kaliteli ve eğlenceli bir ortamda çalışabileceğiniz iş imkanı sunuyoruz. Siz de CİMTEKNO ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler 18-28 yaş aralığında, Minimum lise mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim odaklı, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, motivasyonu yüksek Satış ve ikna kabiliyetine güvenen Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl tecilli, Kağıthane'ye (Okmeydanı Hastane durağı) ulaşım problemi olmayan, Tecrübeli ya da tecrübesiz takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Sunulan İmkanlar; Çağrı Merkezi Eğitimi + Kariyer İmkanı + Net Maaş + Yüksek Prim + Ssk + Yemek

 • Kahve Diyarı

  Aşçı (Manisa) Kahve Diyarı

  Manisa Bugün

  DETAY

  Aşçı (Manisa)

  Kahve Diyarı

  Ref: MNSYENİ2 - 607743

  İşin Tanımı MANİSA'DA YENİ AÇILACAK şubemiz için Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı Ve Barista-Manisa Kahve Diyarı

  Manisa Bugün

  DETAY

  Servis Elemanı Ve Barista-Manisa

  Kahve Diyarı

  Ref: MNSYENİ1 - 607742

  İşin Tanımı Manisa'da yeni açılacak şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Joker

  Depo Elemanı Joker

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Depo Elemanı

  Joker

  Ref: dpkzl-01 - 607741

  İşin Tanımı - Mağazaya gelen sevkiyatın teslim alınması - İrsaliye ve stok takibinin yapılması - Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması - Ürünlerin reyonlara yerleşimi

  Aranan Nitelikler - Tercihen Mağazacılık sektöründe depo elemanı olarak deneyimli - Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan - Takım çalışmasına yatkın - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • GEA Farm Technologies San. Ve Tic. LTD.ŞTİ.

  Technical Support Automatic Milking GEA Farm Technologies San. Ve Tic. LTD.ŞTİ.

  İzmir Bugün

  DETAY

  Technical Support Automatic Milking

  GEA Farm Technologies San. Ve Tic. LTD.ŞTİ.

  Ref: - 607740

  İşin Tanımı COMPANY SUMMERY: Our customer the GEA Farm Technologies group is a true innovator of the industry, with the foremost in milking expertise and leading edge technology. From the days of milking in buckets, to today’s world class engineering, GEA Farm Technologies has been the leader in providing technology and service to milk producers throughout the world. GEA Farm Technologies operates confidently and independently within a strong corporation GEA Group AG. GEA stands for Global Engineering Alliance, which is a global technology group with over 250 operating companies in roughly 50 countries with approx. 20000 employees. GEA Group AG is already one of the world's market and technology leaders in 90 percent of the businesses. The international GEA Farm Technologies network offers leading expertise for installation planning, consulting and service in milk production for better milk quality. GEA Farm Technologies products exist in the Turkish market since over 20 years successfully. GEA Farm Technologies Subsidiary in Turkey is founded in 2006 having the market development and regional potential in focus. JOB SUMMARY: The Technical Support Responsible provides support with an excellent quality together with the GEA Farm Technologies technical team for the milking parlors, cooling tanks and all dairy farm equipment to customers in all over Turkey, Middle East, Africa and India. Installation, tests, maintenance and startup of farm related machinery and equipment based on very high quality standards. Herd management software support. Periodic farm visits and maintenance. Phone support and on side support to customers.

  Aranan Nitelikler Graduated from technical college or technical High school in electric or electronic Has an ability for logic thinking and understanding Sufficing written and verbal English, German as a second language is preferred. Knowledge of Auto CAD and MS Office applications. Be good in personal communication skills, Likes travelling both domestic and international, open for foreign counties and cultures Problem shooting, Result oriented working style, Have B Class driving license. Have completed military service.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (Ankara Carrefour ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara Bugün

  DETAY

  Kasiyer (Ankara Carrefour )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 607739

  İşin Tanımı İş Tanımı: · Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek · Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikleri: · En az lise mezunu · Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli · Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) · İletişim yeteneği güçlü · Müşteri odaklı · Detaylara hakim · Dış görünümüne özen gösteren · Sorumluluk sahibi · Nebim-winner kullanabilen

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Stok Yönetim Uzmanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Stok Yönetim Uzmanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: STKYNTM - 607738

  İşin Tanımı Stok Yönetim Uzmanı - Allocater alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Nebim ( Winner ) programını çok iyi kullanabilen, Tercihen depodan mağazaya sevkiyat alanında tecrübeli, En az lise mezunu, Nebim Winner programını çok iyi bilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Bay personel, ALLOCATER aranmaktadır.

 • Rekor Enerji

  Elektrik Mühendisi Rekor Enerji

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Elektrik Mühendisi

  Rekor Enerji

  Ref: - 607737

  İşin Tanımı Grubumuza bağlı enerji şirketimiz için Bay veya Bayan "Elektrik Mühendisi" aranmaktadır. Solar enerji, fotovoltaik (güneş enerjisinden elektrik üretebilen) sistemler konusunda faaliyet göstermekte olan şirketimiz, çatı ve arazi uygulamaları için, etüt, tasarım, proje, fizibilite, uygulama ve kurulum aşamalarını gerçekleştirerek, anahtar teslim "fotovoltaik sistemler"ve GES (güneş enerjisi santrali" konularında, tümüyle hizmet vermektedir. Hollandalı partner firmalarımızın da katkılarıyla, ülkemiz koşullarına uygun, yüksek derecede kaliteli ve verimli işler gerçekleştirmek ana amacımızdır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen, Elektrik Projeleri tasarım ve çizimi konularında deneyimli, İş takibi güçlü, sonuç odaklı çalışabilen, Pazar araştırması ve müşteri ilişkilerini iyi düzeyde yürütebilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için, askerlikle ilişkisi olmayan, Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Özel Nitelikler (Tercih nedenleri) Solar enerji (fotovoltaik sistemler) konusunda deneyimli, Müşteri taleplerini etkin bir şekilde karşılayabilmek amacıyla, saha etütleri yapabilen, Süreç içerisinde, ilgili programlar dahilinde sistem tasarım ve çizimleri yaparak, müşterilere tekliflerde bulunabilecek adaylar tercih nedenimizdir. Not: Değerlendirilen başvurular sonucunda uygun bulunan adaylar, görüşmeye çağırılacaktır.

 • LİDER OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  Satiş Ve Pazarlama Elemani LİDER OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  Denizli Bugün

  DETAY

  Satiş Ve Pazarlama Elemani

  LİDER OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  Ref: - 607736

  İşin Tanımı AKÜ VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere '' SATIŞ ve PAZARLAMA ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır. Otomotiv yedek parça ve akü satışı yapmak, Müşteri portföyü oluşturabilmek, Satışın yıllık ve aylık hedeflerini gerçekleşmesini sağlamak ve kontrolünü yapmak,Aktif satış ve pazarlama yönetimini gerçekleştirebilmek. (Sipariş alımları,müşteri ziyaretleri) En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlamak, Bölgesindeki satışların tahsilatlarından sorumlu olacak ve bölgesindeki riski yönetecek

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış, Müşteri odaklı ve güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan , src ve psikoteknik belgesi olan, Dinamik, sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen, DENİZLİ'de ikamet eden. AKÜ ve Otomotiv yedek parça dağıtım sektöründe ve tercihen bayi ilişkilerinde deneyimli

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Spa Estetisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Spa Estetisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: SPAESTSYN - 607735

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Zayıflama uygulamalarında deneyimli,, Kozmetik ve dermokozmetik alanlarına hakim, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa) Koton

  İzmir Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa)

  Koton

  Ref: KTN-IP-SD - 607734

  İşin Tanımı İzmir PARK AVM (EŞREF PAŞA) içerisinde açılacak "KOTON" mağazası için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka