ARAMA SONUÇLARI

 • Erpen Pencere ve Kapı Aksesuarları

  Kalite Güvence Müdürü Erpen Pencere ve Kapı Aksesuarları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Güvence Müdürü

  Erpen Pencere ve Kapı Aksesuarları

  Ref: KAL01 - 612745

  İşin Tanımı YURTİÇİ VE YURTDIŞI PAZARLARDA KAPI PENCERE SEKTÖRÜNE AKSESUAR İMAL EDEN FABRİKAMIZDA ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri şartları çerçevesinde oluşturulan Kalite Yönetim Sistemini uygulamak, güncellemek ve sürekliliğinin sağlanmasında yer almak Mevcut ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin işletmede uygulanması ve geliştirilmesini sağlamak Talimat, form, prosedür, proses, liste vb. doküman yayınlama, uygulamasını takip etmek, Kalite yönetim sisteminin sürdürülmesi, iyileştirilmesi ve çalışanların bu kapsamda eğitmek, Müşteri şikayetleri, Düzeltici, önleyici faaliyetleri takip etmek, iç tetkik planlamasını ve uygulamasını gerçekleştirmek, Kalite bilincinin yerleşmesi için eğitimler organize etmek Doküman Yönetim Sistemini geliştirme, gerekli revizyonları yapma, şirkete duyurmak, Kuruluş içi kalite tetkiklerinde baş denetçi ve denetçi görevini üstelenmek Yönetimin Gözden Geçirmesi (YGG) toplantı gündemini hazırlamak, toplantı organizasyonunu yapmak Kaliteyi etkileyen test ve ölçü aletlerinin kalibrasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesini ilgili bölümler ile birlikte işbirliği içinde yapmak Müşteri Memnuniyet Anketini hazırlamak, uygulamak, raporlar ve sonuçlarını YGG’de ve diğer toplantılarda sunmak Firma, tedarikçiler, müşteriler ve belgelendirme kuruluşları arasında kalite güvence ile ilgili koordinasyonun ve iletişimin sağlanması, Tedarikçi denetimlerinin gerçekleştirilmesi, değerlendirilmesi ve hizalanmalarının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Netsis ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ISO 9001:2008, ISO 14001 ve OHSAS 18001 konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri, Çevre Yönetim Sistemleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgi sahibi, Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek, Problem çözme ve organizasyon yeteneği, hızlı ve doğru karar verme becerisine sahip, Güçlü liderlik vasıflarına sahip, kişisel ilişki yönetimi konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Stratejik düşünebilen, iletişim, problem çözme ve koordinasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İzmir'de ikamet eden/ edebilecek olan adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • KÖSEOĞLU GIDA VE MEŞRUBAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

  Satış Temsilcisi KÖSEOĞLU GIDA VE MEŞRUBAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  KÖSEOĞLU GIDA VE MEŞRUBAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

  Ref: 3 - 612744

  İşin Tanımı PHILIP MORRIS SA SAKARYA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ KÖSEOĞLU GIDA LTD.ŞTİ. BÜNYESİNDE SİGARA SATIŞ VE DAĞITIMINDA GÖREVLENDİRİLECEK SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler PHILIP MORRIS SA DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EN AZ LİSE MEZUNU MİNİMUM 1-2 YIL SAHADA SATIŞ POZİSYONUNDA DENEYİM KAZANMIŞ(TERCİHEN HIZLI TÜKETİM SEKTÖRÜNDE) VE KARİYERİNE BU ALANDA DEVAM ETMEK İSTEYEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ DİNAMİK,GİRİŞKEN VE BAŞARI ODAKLI GÜÇLÜ İNSAN İLİŞKİLERİNE SAHİP PROBLEM ÇÖZME YÖNÜ KUVVETLİ,PRATİK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN B TİPİ SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ VE AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ OLAN ADAPAZARI SINIRLARINDA İKAMET EDİYOR OLAN.

 • MANGO

  Gebze Center-Satış Danışmanları MANGO

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gebze Center-Satış Danışmanları

  MANGO

  Ref: gebzesatış - 612743

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Gebze Center mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Adayların Gebze, Bayramoğlu, Çayırova ve Darıca'da oturmaları tercih sebebidir. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Üsküdar Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Üsküdar

  Rossmann

  Ref: MSG-34-36 - 612741

  İşin Tanımı Üsküdar'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Fethiye Erasta AVM - Muğla ) English Home

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Fethiye Erasta AVM - Muğla )

  English Home

  Ref: EHM-erasta - 612740

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Desa Deri

  Prova Mankeni Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Desa Deri

  Ref: PM1014 - 612739

  İşin Tanımı Konfeksiyon bölümünde, yeni sezon için hazırlanan numunelerin provalarında, kısmi süreli sözleşme ile görev yapacak prova mankeni takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler bayan, göğüs 89, bel 72 - 73, beden 98 ölçülerinde, 1,72 - 1,75 cm boyunda, Avrupa yakasında oturan, Haftada 1 gün çalışabilecek.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Danışma ve Güvenlik Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Danışma ve Güvenlik Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 612738

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Danışma Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Piccolo Latte

  Paket Servis Elemanı Piccolo Latte

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Paket Servis Elemanı

  Piccolo Latte

  Ref: - 612737

  İşin Tanımı Göztepe Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi lokasyonunda bulunan, tatlı ve kahve üzerine faaliyete başlayacak olan butik cafe'mizde çalışmak üzere "paket servis elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - A2 ehliyetine sahip ve aktif motor kullanabilen, - İş disiplini olan, - Kullanacağı araç konusunda titiz ve özenli - Dakik, - Güleryüzlü ve pozitif, - Trafik kurallarına özen gösteren, - Tercihen Göztepe ve civarı bölgeleri iyi bilen, Paket Servis Elemanı aramaktayız.

 • Piccolo Latte

  Servis Elemanı Piccolo Latte

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Elemanı

  Piccolo Latte

  Ref: - 612736

  İşin Tanımı Göztepe Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi lokasyonunda tatlı ve kahve üzerine faaliyet gösterecek olan butik cafemizde çalışacak servis elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -İş konusunda disiplinli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü ve pozitif, -Yapacağı iş konusunda titiz ve özenli, -Hijyene önem veren , -Alanında deneyimli ya da kendini geliştirmeye açık, -İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Servis elemanları aramaktayız.

 • Piccolo Latte

  Barista Piccolo Latte

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  Piccolo Latte

  Ref: - 612735

  İşin Tanımı Göztepe Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi lokasyonunda bulunan, tatlı ve kahve üzerine faaliyete başlayacak olan butik cafe'mizde çalışmak üzere barista aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -İş disiplinine sahip, -Özverili çalışan, -Mesleğinin tüm konularına hakim ve deneyimli, -Kullanacağı aletlerin bakımı ve yapacağı sunumlar konusunda titiz ve özenli, -Güleryüzlü ve pozitif yapıda olan, -Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Adaylar aramaktayız.

 • Doğan Hastanesi

  Halkla İlişkiler Tercüman Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler Tercüman

  Doğan Hastanesi

  Ref: HLK-002 - 612721

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Arapça ve/veya İngilizce bilen, sözlü - yazılı tercüme yapabilen, iletişim yönü kuvvetli, güler yüzlü, yapıcı bayan görevli arıyoruz.

 • Hilti İnşaat Malzemeleri

  Field Engineer - Ankara Hilti İnşaat Malzemeleri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Field Engineer - Ankara

  Hilti İnşaat Malzemeleri

  Ref: FE-ANK - 612734

  İşin Tanımı We are one of the world's most successful companies in the construction industry operating in more than 120 countries on 5 continents with 20.000 team members. Our company is always searching for people who want to move things forward, and bring new perspective and innovative ideas. We continuously invest in the further development of our team members by providing them opportunities across functional and geographical borders. In order to ensure continuing growth in Hilti MO Turkey which has become a key player in its region with new responsibilities, we are continuously searching the new talented team members. Now, we are offering an outstanding career opportunity in our Marketing Competence Center as; FIELD ENGINEER Ankara To be located in Ankara, the candidate will be responsible for; Giving support to sales team for civil engineering including project and specification analysis and engineering calculations, Providing support for current or possible projects by site and project office visits, Giving seminars and delivering training programs.

  Aranan Nitelikler Civil Engineer, preferably with masters degree, Sales oriented with no travel restrictions, Experienced in construction sites and/or project offices, Sales and customer relation will be an asset, Well developed business acumen&understanding, High performer who has an achiever mentality, career driven, self disciplined and supportive team player with high ethic values, Competitive in English, Active driver.

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Barista Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: BRS-01 - 612732

  İşin Tanımı 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olan şubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Barista" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Pastane,cafe ve restoran deneyimi olan, 20-25 yaş arası, Sıcak ve soğuk içecek konusunda tecrübeli, Hijyen kurallarına dikkat eden,temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Hızlı,dinamik ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Hizmet ve Kalite odaklı, İş disiplini yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı

  Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: AŞÇ-01 - 612730

  İşin Tanımı 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olan şubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Aşçı / Aşçı Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dünya mutfağına hakim, 25-40 yaş arası Cafe ya da restoranlarda aşçılık tecrübesine sahip, Görünümüne,kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli,sorumluluk sahibi, Hizmet ve kalite odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Finansal Analiz ve İç Denetim Uzmanı Firma Adı Gizli

  İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansal Analiz ve İç Denetim Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: FA2 - 612728

  İşin Tanımı Bütçe ile fiili durum arasındaki farkları raporlamak ve yönetime bildirmek Haftalık, aylık fiili durum ve bütçe karşılaştırması yapmak, yıllar bazında analizleri gerçekleştirmek Ürün ve bölüm ağırlıklı maliyet/verimlilik analizlerini hazırlamak Müşteri, ürün, marka ve kategori karlılıklarını analiz etmek ve yönetime raporlamak İç denetim faaliyetlerini yürütmek ve raporlamalarını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Konusunda en az üç yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Tezgahtar Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tezgahtar

  Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: TZG-01 - 612727

  İşin Tanımı 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olan şubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Pastane Ürünleri Satış Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu Tatlı tuzlu ve pasta tezgahı konularında deneyim sahibi Tercihen pastane ürünleri pişirme bilgisi olan 22-30 yaş aralığında Satış ve iletişim becerileri ile ilgili konularda deneyim sahibi Ürünlerimizin kurum standartlarında sunumunu ve satışını yapabilecek Müşteri odaklı çalışabilecek Prezentabl,dinamik ve güleryüzlü Hizmet ve kalite odaklı Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Komi Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Komi

  Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: KMİ-01 - 612726

  İşin Tanımı 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olan şubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, 18-23 yaş arası Hijyen kurallarına dikkat eden,temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Güler yüzlü,dinamik ve diksiyonu düzgün, Müşteri ve insan ilişkilerinde başarılı, Hizmet ve Kalite odaklı, Hızlı, dinamik ve güleryüzlü, İş disiplini yüksek Ekip çalışmasına yatkın,

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Garson Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Ref: GRS-01 - 612725

  İşin Tanımı 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olan şubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Pastane, cafe ve restoran deneyimi olan, 21-30 yaş aralığında, Askerlik görevini tamamlamış, Disiplini kendine ilke edinmiş, Hitabet ve sunum yeteneği yüksek, Müşteri memnuniyetine önem veren, Hizmet ve Kalite odaklı, Hızlı, dinamik ve güleryüzlü, İletişim kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Müdürü - İzmir Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - İzmir

  Firma Adı Gizli

  Ref: MM-IZM-KON - 612708

  İşin Tanımı - Mağaza performansının artırılması, - Mağaza hedef ciro takibinin yapılması, - Mağaza nakit planlamasının merkezle paralel olarak yapılması , - Mağaza personelinin yönetimi ve motive edilmesi, - Müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmetin sunulması, - Mağaza ile ilgili tüm raporlamaların Mağazalar Satış Direktörüne yapılması, İzmir Konak'ta bulunan mağazamızda sorumlu olacak "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Mağazacılık sektöründe yöneticilik deneyimi bulunan - En az 4 yıl iş deneyimi olan, - Müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve mağazacılık konusunda eğitim verebilecek kadar deneyimli, - NEBİM WİNNER mağazacılık programını kullanabilen, - Tercihen Üniversite Mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, liderlik özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

 • GF Hakan Plastik

  Satış Uzmanı (İzmir) GF Hakan Plastik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Uzmanı (İzmir)

  GF Hakan Plastik

  Ref: SUI-001 - 612698

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe olarak önde gelen ve uluslararası hizmet veren şirketimizin İzmir Bölgesinde Home Office çalışmak üzere " Satış Uzmanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik Boru , üst yapı ve alt yapı ürünleri satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, müşteri portföyü olan, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl, Seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, ikamet edebilecek Home office çalışabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka