ARAMA SONUÇLARI

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Öğrenci İşleri Memuru Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Öğrenci İşleri Memuru

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDKAV-ÖGR - 613409

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Kavacık Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖĞRENCİ İŞLERİ SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış - Halkla İlişkiler biriminde deneyimli - Diksiyonu düzgün - Dış görünümüne özen gösteren - Takım çalışmalarına uyumlu

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Native Speaker Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Native Speaker

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDSIS-NAT - 613408

  İşin Tanımı WE ARE LOOKING FOR NATIVE ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ŞİŞLİ BRANCH OF AMERIKAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Laborant Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Laborant

  Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Ref: - 613407

  İşin Tanımı Aralık başında Kalite standartları yüksek bir butik hastahane açmayı planlayan Abacıoğlu Kadın Sağlığı merkezi Yönetimi takım çalışmasına uygun kişiler arıyor.TEM üzerinde Avrupa Konutlarına yakın 2000 m2 bir bina ,iyi bir mimarı donatım ile Gaziosmanpaşa semtindeki farklı bir özel hastanenin temellerini atıyoruz.Bu hastahanede takımın içinde olmanızı ve bu takımın içinde kariyer yapmanızı istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Özel Hastane deneyimli Gündüz Gece nöbetçi Laborantlar

 • Adil Işık Group

  Dış Ticaret Bölge Müdürü Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Bölge Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: DSTCBM2014 - 613406

  İşin Tanımı Bağlı ülke mağazalarının satış hedef dağılımını gerçekleştirmek, Verilen hedeflerin gerçekleşme sürecini takip etmek ve gerekli yönlendirmelerde bulunmak, Fizibilite çalışmaları konusunda yöneticisine destek vermek, Marka bazında satış stratejilerinin geliştirilmesi, Mağazalar ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak, Görsel olarak firma standartlarına uygunluklarını denetlemek.

  Aranan Nitelikler Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul için "Dış Ticaret Bölge Müdürü” arıyor. Üniversitenin ilgili bölümünden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe min. 5 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Etkin iletişim ve liderlik becerisine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı çalışan, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, dinamik, Raporlama yeteneği gelişmiş, Denetleme yönü kuvvetli, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

 • Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Genel Başvuru Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Ref: SR_GNLENGLLİ - 613405

  İşin Tanımı Bu ilan Genel Başvuru niteliğindedir. Başvurular Şirketimiz bünyesinde çeşitli pozisyonlar için değerlendirmeye alınabileceğinden adayların ön mektuplarında;Engellerini açıkça tarif etmeleri Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve hangi işlerde çalışabileceklerini belirtmeleri Uzmanlık alanları varsa ayrıntılarıyla yazmaları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Kemalpaşa da bulunan işyerimizde görev almak üzere; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi en az %40 oranında olan, En az lise mezunu,

 • HRT Organizasyon

  Saha Süpervizör HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Süpervizör

  HRT Organizasyon

  Ref: - 613404

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 12 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. * Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin saha organizasyonlarını eksiksiz yürütüp, problemsiz sonlandıracak ve raporlayacak, * Etkinlik alanında personel ve programı yönetebilecek, * Etkinlik alanında stand kurulumunu yapacak, satın almaları gerçekleştirecek Ailemize katılacak BAY "SAHA SUPERVISORU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * 20-25 yaşları arasında * Askerliğini tamamlamış veya en az 2017 yılına kadar tecilli * En az Lise mezunu, * Takım çalışmasına yatkın , yönetim becerisi olan, * Tercihen farklı ajanslarda aynı işi yapmış, * Hafta sonu stand kurulumlarına destek olacak * Çözüm odaklı, * Aktif araç kullanabilen, * Hafta içi izin kullanabilecek,

 • Ateş Halat Hırdavat

  Finans Sorumlusu Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Sorumlusu

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: FİN 05 - 613403

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN,HIRDAVAT VE NALBURİYE PİYASASINA YÖNELİK ÜRÜNLER İTHAL EDEN ŞİRKETİMİZİN MEVCUT KADROLARINA İLAVETEN FİRMAMIZIN FİNANS BÖLÜMÜNE FİNANS ŞEFİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA İKAMET EDEBİLECEK OLAN, -- ŞİRKET FİNANSMAN BÖLÜMLERİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, -- KONUSUNDA YÜKSEK ÖĞRENİM GÖRMÜŞ, -- BANKALAR KONUSUNDA TECRÜBELİ,MUHASEBEYİ BİLEN, -- PARA,ÇEK VE SENET KULLANIMINI YÖNLENDİREBİLECEK, -- FİNANSAL KONULARDA GEÇMİŞE VE İLERİYE DÖNÜK RAPORLAMALAR YAPABİLECEK, -- EKİP ÇALIŞMASINA İNANAN, -- İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, -- PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, -- HIRSLI,İSTEKLİ,UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN, -- BAY VEYA BAYAN, -- ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN, -- FİNANS ŞEFİ ALINACAKTIR. -- ADAPTASYON DÖNEMİNDE ŞİRKET LOJMANLARINDA İKAMET EDİLEBİLİR.

 • Teknocity

  Bilgisayar Montaj Elemanı Teknocity

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Montaj Elemanı

  Teknocity

  Ref: 3 - 613402

  İşin Tanımı BİLGİSAYAR DONANIM PARÇALARININ BİRLEŞTİRİLMESİ , MONTAJ YAPILMASI VEYA BİLGİSAYARI TEST EDEBİLME BECERİSİNE SAHİP OLMALIDIR.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ VEYA YUKSEK OKUL MEZUNU OLMAK KONUSUYLA İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU, BİLGİSAYAR PARÇALARINI TANIYOR OLMAK EN AZ 1 YIL DENEYİM SAHİBİ OLMAK DÜZENLİ DİSİPLİNLİ VE İŞ ARKADAŞLARIYLA UYUMLU OLMAK ARANAN NİTELİKLERDİR.

 • Bilsa Ankara

  Satış ve Destek Personeli Bilsa Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Destek Personeli

  Bilsa Ankara

  Ref: - 613401

  İşin Tanımı Firmamıza ait paket web ve windows tabanlı yazılım ürünlerinin satış , eğitim ve teknik desteğinin yapılması bayi kontrollerinin sağlanması işlemlerini özetle yürütmektedir. Mesai Saatleri hafta içi 08:30-18:30 Cumartesileri yarım gündür. Öğle Yemekleri tarafımıza aittir.Ayrıca yol ücreti verilmemektedir.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Yazılım Donanım sektöründe ağırlıklı olarak -yazılım satış ve eğitim desteğinde çalışacak -askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli, -İnsan ilişkilerinin ve ikna gücünün kuvvetli olması -Sorumluluk alıp işini takip eden, takım ruhuna sahip, -B sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, -en az 2 yıllık önlisans mezunu, -bilgisayar kullanımında gayet iyi bilgiye sahip, -Tanıtım ve satış alanında deneyimli -dış görünümüne önem veren , -düzgün Türkçe konuşma diksiyonuna sahip, -seyahat engeli olmayan, -30 yaşından küçük bay personeller aranmaktadır. -Devlet dairelerinde Memur olmak için firmamızı basamak olarak kullanmayacak zihniyete sahip -Sorumluluk bilincinde ,kendi şirketi gibi çalışacak zihniyete sahip -Tam zamanlı,esnek çalışma saatlerine uyabilecek -Hırslı rekabetçi disiplinli azimli çalışkan olabilen, -Güleryüzlü sempatik ve kariyer hedeflerinin olması -Bay satış personelleri aranmaktadır -Müracaatlar secret.cv den yapılabildiği gibi ayrıntılı resimli özgeçmişler ayrıca ik@bilsaankara.com adresine de gönderilebilir. Cv ler incelendikten sonra istenilen adaylar için Mülakat talebi duyurulacaktır.

 • Uzman Grup

  B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Uzman Grup

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Uzman Grup

  Ref: - 613400

  İşin Tanımı B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SERTİFİKASINA SAHİP EN AZ 2 YIL DENEYİMİ BULUNAN İSTANBUL ANADOLU YAKASI KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN CUMARTESİ GÜNLERİ CALIŞABİLECEK ERKEK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • IŞIK PEYZAJ

  Şöför IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şöför

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613399

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, En az lise mezunu Yönetici şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Dinamik, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı İş takibi yapabilen ve sonuç odaklı İletişimi kuvvetli Sorumluluk sahibi Giyimine ve hijyene önem veren Ekip çalışmasına uyumlu Resmi dairelere , bankalara ve tahsilata gidebilecek Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yol güzergahlarını iyi bilen Otomobillerin genel teknik özelliklerini bilen Beykoz'da ikamet eden Bay şirket şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Elektrik Teknikeri Ataköy Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Ref: AHETKN25102014 - 613398

  İşin Tanımı Hastanemizin Teknik Hizmetler Bölümünde Gece Görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler •Elektrikle ilgli kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek, •Elektirk kısımlarıyla ilgili gelen arızları gidermek ve teknik altyapıda elektrik ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek, •Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerde elektrik kısmının gerçekleştirilmesini sağlamak •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, •Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, •Zayıf akım sistemleri bilen, •Bina elektrik sistemlerini bilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Minimum 2 yıl deneyimli, •Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  İngilizce Öğretmeni YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  Ref: - 613397

  İşin Tanımı Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde çalışacak DENEYİMLİ ve FORMASYONLU öğretmen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Genel Başvuru (Catering) Sunar Turizm ve Gıda

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru (Catering)

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: 010.GB - 613396

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Gebze Üretim tesislerinde ve çevresindeki projelerimizde değerlendirilecek; Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Meydancı, Servis Garsonu, Şoför, Muavin, Bulaşıkçı, Depo Elemanı, işlerini yürütecek ve vardiyalı çalışacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki yeterliliklere sahip,

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Elemanı Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Elemanı

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613395

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT ELEMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü veya K.Çekmece civarında ikamet eden ERKEK

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Beykoz Da Gündüzlü Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Beykoz Da Gündüzlü Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-2510 - 613394

  İşin Tanımı İstanbul Beykoz da ikamet eden ailemiz için, Gündüzlü bebek bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 2.5 yaş erkek bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama, yemek ve ütü yapabilecek, 25-35 yaşları arasında, Sigara kullanmayan, Güler yüzlü, Haftanın 6 günü 14:00-20:00 saatleri arasında 1600 TL + yol ücreti ile çalışabilecek, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Sancaktepe De Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Sancaktepe De Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT-1025 - 613393

  İşin Tanımı İstanbul Sancaktepe de ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, 1 aylık kız bebek bakımında yardımcı olabilecek, 23-30 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Prezantabl, Güler yüzlü, Haftanın 6 günü yatılı olarak 2000 TL + SSK ile çalışabilecek, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför ( Src-4 Belgeli ) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför ( Src-4 Belgeli )

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613392

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP ( SRC-3 DE OLABİLİR ) İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 27 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ'NDE, KÜÇÜKÇEKMECE, BAĞCILAR VEYA SEFAKÖY CİVARINDA OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Aksoylar İnşaat

  Temizlik Personeli Aksoylar İnşaat

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Aksoylar İnşaat

  Ref: - 613391

  İşin Tanımı FİRMAMIZIN TEMİZLİK DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK ÜZERE EV,OFİS,CEPHE CAM TEMİZLİĞİ,İNŞAAT SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ İÇİN BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.MAAŞ+SGK

  Aranan Nitelikler BAY VE BAYAN MAAŞ+SGK

 • Ersoy Hastanesi

  Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Ersoy Hastanesi

  Ref: Ref:EK2510MM - 613390

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde görevlendirilmek üzere; En az önlisans mezunu tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği vb. bölümlerden mezun Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan, İletişim gücü yüksek , Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka