ARAMA SONUÇLARI

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 609381

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına,uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere ,satış temsilcileri ,müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı: Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR- Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. İletişim: İş teklifimizle ilgili daha fazla bilmek istedikleriniz için aşağıdaki mail adresimize başvurabilirsiniz. dilek@teknikbarkod.com

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: S14-02 - 608225

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Pazarlama ve Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Ar-Ge Departmanımızda gerekli eğitimleri aldıktan sonra, ürünlerimiz ile ilgili teknik destek ve servisi sunmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri değerlendirerek çözüm üretmek, Belirlenen yeni ürün ihtiyaçlarına yönelik proje çalışmalarında bulunmak, Müşteriye ait tesislerde teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetleri sunmak

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya Meslek Liselerinin Kimya, Matbaacılık Bölümlerinden mezun, Tercihen orta seviyede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Mürekkep veya ambalaj üretimi yapan firmaların benzer bölümlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Seyahat etmeye ve esnek çalışmaya engel durumu olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Güleç Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Güleç Matbaacılık

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Güleç Matbaacılık

  Ref: - 603411

  İşin Tanımı Matbaa ve karton,ambalaj sektöründe saygın bir konuma sahip firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Matbaa sektöründe satış temsilcisi pozisyonunda deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip, Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Çalışkan,hırslı ve azimli, İletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İZMİR' de İkamet eden, Bayan.

 • Promega Ambalaj Matbaacılık

  Saha Satış Elemanı Promega Ambalaj Matbaacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Elemanı

  Promega Ambalaj Matbaacılık

  Ref: - 600226

  İşin Tanımı Promega Ambalaj , ambalaj sektöründe yetenekli makinaları ile bobin etiket ve tekli ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Ambalaj Sektöründe üretim yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere "Saha Satış Temsilcileri" aramaktayız. Satış Temsilcisi, çalıştığı bölgesinde, yeme içme sektöründe yemeklerden sonra verilen tekli ıslak mendilin satışını yapacaktır. Herhangi bir ürün taşıma, sevkiyat , tahsilat yapmayacaktır. Sadece sipariş alma görevinde çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen saha satış tecrübesine sahip Düzenli çalışma saatleri ve prensipli çalışmaya uygun Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Saha satışında kariyer sahibi olmayı hedefleyen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, randevulu-randevusuz ziyaretler gerçekleştirebilecek İkna kabiliyeti ve iş takibi güçlü Performansı ile orantılı yüksek kazanç hedefleyen Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden , hedefleri olan, Genç emeklilere uygun, 1250 TL Maaş + Yemek + Yol + Sigorta + Yüksek Prim Sistemi ile çalışacak.

 • Promega Ambalaj Matbaacılık

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Promega Ambalaj Matbaacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Promega Ambalaj Matbaacılık

  Ref: - 593496

  İşin Tanımı Promega Ambalaj , ambalaj sektöründe yetenekli makinaları ile Bobin Etiket ve Tekli Islak Mendil Üretimi yapmaktadır. Ambalaj sektöründe üretim yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere "Satış ve Pazarlama Sorumlusu" aramaktayız. Bobin Etiket ve Esnek Ambalaj satışında tecrübeli, Portföyü bulunan ve bu portföyü bizimle büyütecek olan.

  Aranan Nitelikler Müşterinin ve ürünün tüm sorumluluğunu üstlenerek satış hedeflerini gerçekleştirmek Yeni müşteriler bulmak. Müşteri ziyaretlerini planlamak ve gerçekleştirmek Müşterilere düzenli ziyaretler yapmak Siparişten teslimata kadar tüm süreci takip etmek Müşteri taleplerini iyi analiz ederek teklif hazırlanması, iletilmesi ve takip edilmesi. Müşterinin riskini ve memnuniyetini takip etmek MS Office programlarını iyi bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İletişim becerisi gelişmiş, dikkatli, sonuç odaklı, Ekip çalışmasında başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Üretim Operatörü Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: URT001-14 - 593183

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 30 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Buca, Menemen, Aliağa veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Müşteri / Satış Temsilcisi Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri / Satış Temsilcisi

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: S14-01 - 592282

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Pazarlama ve Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden siparişlerin alınması ve sisteme kaydının yapılması, Siparişin üretim ve sevkiyat süreçlerinin takibinin yapılması, Müşterilerin süreç adımları hakkında bilgilendirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının önceden belirlenebilmesi için proaktif iletişimin kurulması, Periyodik yurtiçi ve yurtdışı raporların hazırlanması, Müşterilerin talep, şikayet ve tahsilatlarının takip edilip ilgili bölümlere aktarılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesi ve ihracat satış, operasyon ve mevzuat bilgisi olan, Telefonda iletişim becerileri güçlü ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ertem Matbaacılık

  Serigrafi Baskı Ustası Ertem Matbaacılık

  Ankara 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Serigrafi Baskı Ustası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 613018

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde serigrafi baskı makinesinde çalışmak üzere deneyimli usta arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın serigrafi baskı makinesinde usta olarak çalıştırılmak üzere ; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Ertem Matbaacılık

  Kesim-Varak- Yaldız Kalfası- Ustası Ertem Matbaacılık

  Ankara 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kesim-Varak- Yaldız Kalfası- Ustası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 613016

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde kolbus-kesim- varak-yaldız makinesinde çalışmak üzere deneyimli kalfa veya usta arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın kolbus- kesim-varak-yaldız makinesinde usta olarak çalıştırılmak üzere ; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  Müşteri Temsilcisi Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  Ref: 01408 - 612636

  İşin Tanımı Siparişlerin alımından teslimatına kadar olan süreci takip etmek, Üretim birimleri ile müşteriler arasında koordinasyonu iletişimi sağlamak, düzenlemek Gerekli raporları periyodik olarak hazırlayıp, sunmak,

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü bölgesinde kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesine deneyimli Müşteri Temsilcisi alınacaktır. MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Etkin raporlama becerisi olan, İletişim ve koordinasyon becerilerinde kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, Aktif ehliyet sahibi.

 • Alfa Matbaa

  Satış Müdürü Alfa Matbaa

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müdürü

  Alfa Matbaa

  Ref: - 598323

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe deneyimli ,portföyü olan (karton kutu ambalaj-mikro kutu ambalaj) satış mühendisi arkadaşlar aranıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Alfa Matbaa

  Muhasebe Şefi Alfa Matbaa

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Alfa Matbaa

  Ref: - 597088

  İşin Tanımı Şirket deneyimli Resmi muhasebe mevzuatlarına hakim tercihen üniversite mezunu muhasebe şefi aranıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Genel Müdür Asistanı Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Müdür Asistanı

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: GMA14-01 - 596851

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin büyüyen organizasyonunda, Genel Müdür Asistanı olarak aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Yöneticinin telefon trafiğinin yönetilmesi Gelen konukların karşılanıp ilgili kişilere yönlendirilmesi İlgili yöneticinin asiste edilmesi ve ajanda takibinin yapılması Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarının yapılması, vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesi Yurtdışı ile ilgili İngilizce yazışmaların ve görüşmelerin yapılması İlgili sunum ve raporların hazırlanması Şirket organizasyonlarının planlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyimli, Telefonda iletişim becerileri güçlü ve koordinasyon/planlama yeteneği gelişmiş, Titiz, dikkatli, pratik ve hızlı çalışabilen, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Alfa Matbaa

  İhracat Pazarlama Alfa Matbaa

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Pazarlama

  Alfa Matbaa

  Ref: - 592250

  İşin Tanımı Avrupa - Asya - Kuzey Afrika pazarlarında ofset ambalaj sektöründe deneyimli,pazarlama yapacak profosyonel ihracatçı çalışma arkadaşları aranıyor. Ürünler ofset karton kutu-ofset mikro kutu-ofset dopel kutu

  Aranan Nitelikler

 • İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Muhasebe Elemanı İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Kocaeli 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Ref: IRM-ME - 612523

  İşin Tanımı Enerji Şirketler Grubu' nun Gebze'de bulunan fabrikasında görevlendirmek üzere Mu

  Aranan Nitelikler En az Ticaret lisesi mezunu, Genel Muhasebe bilgisine sahip, En az 2 Yıl tecrübesi olan Tercihen Logo Tiger programını kullanabilen, Hesap takibi ve mutabakat sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, Arşiv, dosyalama ve ödeme takibini sağlayabilecek, Analitik düşünme becerileri güçlü olan, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren,

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Garson-Komi Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson-Komi

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: - 605622

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de 175 kişi kapasiteli, bahceli, iki katlı, elit cafe-restaurantımız için bay-bayan garson ve komi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Başvuracak arkadaşların; Resimli cv göndermeleri, Mecidiyeköy veya çevresinde ikamet etmeleri, Bu işte tecrübe sahibi olmaları, Güleryüzlü olmaları, kendilerine özen göstermeleri, Diksiyolarının düzgün olması gerekmektedir.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Temizlik Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: 01230123 - 604611

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de iki katlı ve bahçeli restoranımızın genel temizliğinden sorumlu olacak temizlik elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık sorunu olmayan, Mecidiyeköy ve civarında ikamet eden, İş bilinci ve sorumluluğuna sahip, Disiplinli çalışabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Barista Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: 123123 - 604609

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de, iki katlı, bahçeli, elit, dünya mutfağı olan, 180 kişi kapasiteli kafe-restoranımız için barista aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlana başvuracak adayların fotoğraflı cv göndermeleri rica olunur. -Güleryüzlü, kendine özen gösteren -BU İŞTE TECRÜBELİ -Mecidiyeköy ve civarında ikamet eden -En az lise mezunu -Müşteri ilişkilerinde sorun yaşamayacağını düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Muhasebe Sorumlusu Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: muh001 - 594398

  İşin Tanımı Yazıcı sarf malzemesi ithalatı ve ihracatı yapan ve ayrıca cafe restoranımız icin de muhasebe departmanımıza muhasebe deneyimi olan çalışma arkadaşları alınacaktır.Restoran bolumu ıcın muracat edecek arkadasların restoran muhasebesi hakkında deneyimli olmaları tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler 1) Şirket muhasebesi için deneyimli 2) Restoran muhasebesi için restoran muhasebesinde deneyimli 3) Tercihen universite mezunu 4) Tercihen mecidiyekoy ve civarındaki semtlerde oturan arkadaşlar, 5) Muracat edicek kişilerin resimli CV lerini gondermeleri, 6) Şirket muhasebesi için BAYAN, restoran muhasebesi için BAY tercih edilecektir.

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa

  Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: KAL-01 - 601317

  İşin Tanımı Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; * Tercihen Matbaacılık ve karton ambalaj sektöründe kalite kontrol uygulamalarında deneyimli, * Esnek Çalışma Saatlerine Uygun * MS Office programlarını kullanabilen, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış * Dikkatli, titiz ve ayrıntı odaklı çalışabilen, * Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın Bay Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka