ARAMA SONUÇLARI

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 609381

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına,uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere ,satış temsilcileri ,müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı: Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR- Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. İletişim: İş teklifimizle ilgili daha fazla bilmek istedikleriniz için aşağıdaki mail adresimize başvurabilirsiniz. dilek@teknikbarkod.com

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Teknik Destek Teknisyeni

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: S14-02 - 608225

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Pazarlama ve Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Ar-Ge Departmanımızda gerekli eğitimleri aldıktan sonra, ürünlerimiz ile ilgili teknik destek ve servisi sunmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri değerlendirerek çözüm üretmek, Belirlenen yeni ürün ihtiyaçlarına yönelik proje çalışmalarında bulunmak, Müşteriye ait tesislerde teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetleri sunmak

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya Meslek Liselerinin Kimya, Matbaacılık Bölümlerinden mezun, Tercihen orta seviyede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Mürekkep veya ambalaj üretimi yapan firmaların benzer bölümlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Seyahat etmeye ve esnek çalışmaya engel durumu olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Garson-Komi Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson-Komi

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: - 605622

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de 175 kişi kapasiteli, bahceli, iki katlı, elit cafe-restaurantımız için bay-bayan garson ve komi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Başvuracak arkadaşların; Resimli cv göndermeleri, Mecidiyeköy veya çevresinde ikamet etmeleri, Bu işte tecrübe sahibi olmaları, Güleryüzlü olmaları, kendilerine özen göstermeleri, Diksiyolarının düzgün olması gerekmektedir.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Temizlik Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: 01230123 - 604611

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de iki katlı ve bahçeli restoranımızın genel temizliğinden sorumlu olacak temizlik elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık sorunu olmayan, Mecidiyeköy ve civarında ikamet eden, İş bilinci ve sorumluluğuna sahip, Disiplinli çalışabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Barista Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: 123123 - 604609

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de, iki katlı, bahçeli, elit, dünya mutfağı olan, 180 kişi kapasiteli kafe-restoranımız için barista aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlana başvuracak adayların fotoğraflı cv göndermeleri rica olunur. -Güleryüzlü, kendine özen gösteren -BU İŞTE TECRÜBELİ -Mecidiyeköy ve civarında ikamet eden -En az lise mezunu -Müşteri ilişkilerinde sorun yaşamayacağını düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Evdema

  Matbaa-Torna-Kaynak Evdema

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa-Torna-Kaynak

  Evdema

  Ref: silivri02 - 601580

  İşin Tanımı SİLİVRİ DE KURULU FABRİKAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; MESLEK LİSELERİNİN, MATBAA, TORNA, KAYNAK BÖLÜMÜNDEN MEZUN ADAYLAR ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler ADAYLARIN SİLİVRİ VE CİVARINDA İKAMET ETMESİ, TERCİHEN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, GELİŞMEYE AÇIK , YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ELEMANLAR ARANIYOR.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Genel Müdür Asistanı Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Müdür Asistanı

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: GMA14-01 - 596851

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin büyüyen organizasyonunda, Genel Müdür Asistanı olarak aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Yöneticinin telefon trafiğinin yönetilmesi Gelen konukların karşılanıp ilgili kişilere yönlendirilmesi İlgili yöneticinin asiste edilmesi ve ajanda takibinin yapılması Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarının yapılması, vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesi Yurtdışı ile ilgili İngilizce yazışmaların ve görüşmelerin yapılması İlgili sunum ve raporların hazırlanması Şirket organizasyonlarının planlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyimli, Telefonda iletişim becerileri güçlü ve koordinasyon/planlama yeteneği gelişmiş, Titiz, dikkatli, pratik ve hızlı çalışabilen, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Muhasebe Sorumlusu Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Ati Bilişim Teknolojileri Matbaa / Qstartoner

  Ref: muh001 - 594398

  İşin Tanımı Yazıcı sarf malzemesi ithalatı ve ihracatı yapan ve ayrıca cafe restoranımız icin de muhasebe departmanımıza muhasebe deneyimi olan çalışma arkadaşları alınacaktır.Restoran bolumu ıcın muracat edecek arkadasların restoran muhasebesi hakkında deneyimli olmaları tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler 1) Şirket muhasebesi için deneyimli 2) Restoran muhasebesi için restoran muhasebesinde deneyimli 3) Tercihen universite mezunu 4) Tercihen mecidiyekoy ve civarındaki semtlerde oturan arkadaşlar, 5) Muracat edicek kişilerin resimli CV lerini gondermeleri, 6) Şirket muhasebesi için BAYAN, restoran muhasebesi için BAY tercih edilecektir.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Üretim Operatörü Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: URT001-14 - 593183

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 30 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Buca, Menemen, Aliağa veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Müşteri / Satış Temsilcisi Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri / Satış Temsilcisi

  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Ref: S14-01 - 592282

  İşin Tanımı DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Pazarlama ve Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden siparişlerin alınması ve sisteme kaydının yapılması, Siparişin üretim ve sevkiyat süreçlerinin takibinin yapılması, Müşterilerin süreç adımları hakkında bilgilendirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının önceden belirlenebilmesi için proaktif iletişimin kurulması, Periyodik yurtiçi ve yurtdışı raporların hazırlanması, Müşterilerin talep, şikayet ve tahsilatlarının takip edilip ilgili bölümlere aktarılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesi ve ihracat satış, operasyon ve mevzuat bilgisi olan, Telefonda iletişim becerileri güçlü ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bornova, Buca, Karşıyaka, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Güleç Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Güleç Matbaacılık

  İzmir 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Güleç Matbaacılık

  Ref: - 603411

  İşin Tanımı Matbaa ve karton,ambalaj sektöründe saygın bir konuma sahip firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Matbaa sektöründe satış temsilcisi pozisyonunda deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip, Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Çalışkan,hırslı ve azimli, İletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İZMİR' de İkamet eden, Bayan.

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı - Matbaa

  Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: KAL-01 - 601317

  İşin Tanımı Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; * Tercihen Matbaacılık ve karton ambalaj sektöründe kalite kontrol uygulamalarında deneyimli, * Esnek Çalışma Saatlerine Uygun * MS Office programlarını kullanabilen, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış * Dikkatli, titiz ve ayrıntı odaklı çalışabilen, * Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın Bay Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Keskin Ambalaj

  Matbaa – Kesme - Dilme - Forklift Operatörleri Keskin Ambalaj

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa – Kesme - Dilme - Forklift Operatörleri

  Keskin Ambalaj

  Ref: 23032011bpf - 604901

  İşin Tanımı Firmamızın flekso baskı tesislerine kağıt ve plastik ambalaj konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere meslek lisesi mezunu Flekso Matbaa – Baskı Makinası Operatörleri ve Yardımcıları Poşet Kesme – Poşet Kesme Makinası Operatörleri Bobin Dilme – Bobin Dilme Makinası Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Esnek(plastik) ambalaj konusunda deneyimli, (makina operatörleri için geçerlidir) Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan Bay, İzmir ' de ikamet eden.

 • Bahar Etiket

  Matbaa Satış-Pazarlama Uzmanı Bahar Etiket

  İstanbul Avrupa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa Satış-Pazarlama Uzmanı

  Bahar Etiket

  Ref: - 609276

  İşin Tanımı Firmamız için; hedef müşterileri belirleyip, uygun stratejileri saptayarak gerçekçi pazarlama yöntemleri ile satışı gerçekleştirmekle görevlendirilecek "MATBAA SATIŞ-PAZARLAMA UZMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, Ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, ERP ve MS Office programlarını iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Matbaa ve etikette tecrübeli olmak tercih nedenidir. İyi derecede İngilizce bilmek tercih nedenidir.

 • Ertem Matbaacılık

  Ofset Kalfası Ertem Matbaacılık

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofset Kalfası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 608235

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde ofset baskıda çalıştırılmak üzere deneyimli kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın ofset baskı bölümünde çalıştırılmak üzere ; *Tercihen lise mezunu, *Tecrübeli, *Vardiyalı sistemde çalışabilecek, *Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Ertem Matbaacılık

  Matbaa Personeli Ertem Matbaacılık

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa Personeli

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 605553

  İşin Tanımı Başkent OSB Malıköy Temelli adresinde kurulu; yüksek teknolojiye sahip makineler ve dinamik, tecrübeli kadrosu ile uluslararası standartlarda üretim yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli - deneyimsiz matbaa personeli arayışımız mevcuttur. **Servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu, (tercihen meslek liselerinin matbaa bölümü), Matbaa makinelerinde yetiştirilmek üzere, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ertem Matbaacılık

  Web-Ofset Baskı Kalfası Ertem Matbaacılık

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web-Ofset Baskı Kalfası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 602145

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde web-ofsette çalıştırılmak üzere deneyimli kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın web baskı bölümünde çalıştırılmak üzere ; *Tercihen lise mezunu, *Tecrübeli, *Vardiyalı sistemde çalışabilecek, *Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Promega Ambalaj Matbaacılık

  Saha Satış Elemanı Promega Ambalaj Matbaacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Elemanı

  Promega Ambalaj Matbaacılık

  Ref: - 600226

  İşin Tanımı Promega Ambalaj , ambalaj sektöründe yetenekli makinaları ile bobin etiket ve tekli ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Ambalaj Sektöründe üretim yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere "Saha Satış Temsilcileri" aramaktayız. Satış Temsilcisi, çalıştığı bölgesinde, yeme içme sektöründe yemeklerden sonra verilen tekli ıslak mendilin satışını yapacaktır. Herhangi bir ürün taşıma, sevkiyat , tahsilat yapmayacaktır. Sadece sipariş alma görevinde çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen saha satış tecrübesine sahip Düzenli çalışma saatleri ve prensipli çalışmaya uygun Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Saha satışında kariyer sahibi olmayı hedefleyen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, randevulu-randevusuz ziyaretler gerçekleştirebilecek İkna kabiliyeti ve iş takibi güçlü Performansı ile orantılı yüksek kazanç hedefleyen Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden , hedefleri olan, Genç emeklilere uygun, 1250 TL Maaş + Yemek + Yol + Sigorta + Yüksek Prim Sistemi ile çalışacak.

 • Promega Ambalaj Matbaacılık

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Promega Ambalaj Matbaacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Promega Ambalaj Matbaacılık

  Ref: - 593496

  İşin Tanımı Promega Ambalaj , ambalaj sektöründe yetenekli makinaları ile Bobin Etiket ve Tekli Islak Mendil Üretimi yapmaktadır. Ambalaj sektöründe üretim yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere "Satış ve Pazarlama Sorumlusu" aramaktayız. Bobin Etiket ve Esnek Ambalaj satışında tecrübeli, Portföyü bulunan ve bu portföyü bizimle büyütecek olan.

  Aranan Nitelikler Müşterinin ve ürünün tüm sorumluluğunu üstlenerek satış hedeflerini gerçekleştirmek Yeni müşteriler bulmak. Müşteri ziyaretlerini planlamak ve gerçekleştirmek Müşterilere düzenli ziyaretler yapmak Siparişten teslimata kadar tüm süreci takip etmek Müşteri taleplerini iyi analiz ederek teklif hazırlanması, iletilmesi ve takip edilmesi. Müşterinin riskini ve memnuniyetini takip etmek MS Office programlarını iyi bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İletişim becerisi gelişmiş, dikkatli, sonuç odaklı, Ekip çalışmasında başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış.

 • Super Grup

  Matbaa-Baskı Eleman Super Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa-Baskı Eleman

  Super Grup

  Ref: NGBNTE1 - 599692

  İşin Tanımı Tercihen matbaa sektöründe çalışmış veya çalışabilecek; Askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli; İşini takip eden, sorumluluk sahibi; Vasıflı-vasıfsız Bay

  Aranan Nitelikler Ortak sinerjinin ve büyük hedeflerin buluşma adresi olan SUPERGRUP şirketler topluluğunun bir parçası olarak Nisan2012 tarihinde faaliyete başlayan ve emin adımlarla sektörün öncü kuruluşlarına hizmet veren NUGABANT AŞ. de görevlendirilmek üzere üretimde çalışacak KESİMCİ-SÜRÜMCÜ-ORTACI takım arkadaşları alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka