ARAMA SONUÇLARI

 • Liv Hospital Group

  Tıbbi Sekreter/raportör Liv Hospital Group

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Sekreter/raportör

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVRP09 - 608282

  İşin Tanımı Ankara Liv Hospital'da görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler Tıbbi terminolojiye hakim, Seri klavye kullanabilen, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, ''Raportör'' aramaktayız.

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Sekreter KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-SRT - 605148

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ KÖKLÜ BİR FİRMAMIZ İÇİN SEKRETER ARAMAKTAYIZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN, ASİSTANLIK ALANINDA DENEYİMLİ, MS OFFICE UYGULAMALARINA HAKİM, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,TAKİPÇİ,ÖĞRENMEYE AÇIK İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,İFADE YETENEĞİ GÜÇLÜ, YOĞUN VE ESNEK ÇALIŞMA TEMPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, PREZANTABL, 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, BAYAN

  Aranan Nitelikler

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDBAGL-SEK - 520462

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Vitalis Sağlık Ürünleri

  Sekreter Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Vitalis Sağlık Ürünleri

  Ref: Sek01 - 607478

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yüksek Okulların Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünden Mezun, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede bilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, 22 – 27 Yaş arası Bayan sekreter alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: ANKSEKR - 600120

  İşin Tanımı Teknik ofisimizde görevlendirmek üzere aşağıda ki yazılı niteliklere sahip 'Bayan Sekreter 'aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Lise ve dengi okullardan mezun, - En az 4 yıl santral ve/veya sekreterya deneyimi, - Satış/Pazarlama nosyonu olan, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Gordium Termal

  Sekreter Gordium Termal

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Gordium Termal

  Ref: - 599278

  İşin Tanımı SİRKET MERKEZİMİZE TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK GELEN MİSAFİRLERİ KARŞILAYACAK DEPARTMANLAR ARASI İLETİŞİMİ YÖNETECEK DIŞ GÖRÜNÜMÜNE DİKKAT EDEN BAYAN SEKRETERLER VE YÖNETİCİ ASİSTANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Data Vega

  Sekreter Data Vega

  Ankara, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Data Vega

  Ref: - 598746

  İşin Tanımı İSTANBUL VE ANKARA OFİSLERİMİZE, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - FAX, FOTOKOPİ MAKİNASI VS. GİBİ TÜMOFİS GEREÇLERİNİ KULLANABİLEN - WORD, EXCEL, VS. GİBİ TÜM MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - ŞİRKET İÇİ VE DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK - SATIŞ BİRİMİNİ ASİSTE EDECEK, ŞİRKET İÇİ FORMLARI DÜZENLEYEBİLECEK - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, İŞ YERİNE UYGUN GİYİNEBİLECEK - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK - MİSAFİRLERİN VE FİRMA YÖNETİCİLERİNİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARIN YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK - OFİSİN GENEL TEMİZLİK VE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

 • Koçak Şirketler Grubu

  Sekreter Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-SEK - 599839

  İşin Tanımı Ajansımız içerisindeki günlük akışı yürütecek, telefonları yanıtlayacak, iç düzeni sağlayacak ve ajans yönetimini asiste edecek deneyimli "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sekreter pozisyonu için aranan nitelikler şu şekildedir; + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bayan + Pozisyonla ilgili en az 2 yıllık kesintisiz deneyime sahip + Ön muhasebe konusunda bilgili + Giyimine, konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Dikkatli, istekli ve çabuk kavrayan NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SEK-01 - 589713

  İşin Tanımı Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Yönetici Asistanı / Sekreteri Arda Makina ve Elektrik

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreteri

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 599013

  İşin Tanımı Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Uçak, otel vb. rezervasyonlarını yapacak, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı toplantılar öncesinde ön hazırlıkları yapacak, toplantı sürecini kontrol edecek vb. konularda yöneticiye destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü veya dengi bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Aktif olarak internet kullanabilen, En az bir yıl deneyim sahibi, 35 yaşını aşmamış, Ostim merkezimizde çalışacak.

 • Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Sekreter Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ankara 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Tekno Lift Asansör San. ve Tic.A.Ş.

  Ref: - 606120

  İşin Tanımı ANKARA AŞAĞIAYRANCI'DA BULUNAN OFİSİMİZE; MS OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN, BÜRO MAKİNALARINI KULLANABİLEN, TERCİHEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • ARİA AYDINLATMA

  Sekreter ARİA AYDINLATMA

  Ankara 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  ARİA AYDINLATMA

  Ref: - 592550

  İşin Tanımı Ankara Mustafa Kemal ve Çayyolu mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza asistanı-Sekreter aramaktayız

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün - Prezantabl - Telefon trafiğini yönetibilecek - Ekibe ayak uydurabilecek - Üniversite mezunu - Tercihen ingilizce bilen -Daha önce kurumsal bir firmada aynı pozisyonda çalışmış -20-30 yaş arasında http://www.ariaaydinlatma.com/ https://www.avizefirsat.com/

 • Emka Konut

  Ofis Asistanı / Sekreter Emka Konut

  Ankara 02-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı / Sekreter

  Emka Konut

  Ref: - 601638

  İşin Tanımı Ankara Balgat'ta bulunan bulunan ofisimizde çalışmak üzere, Santral trafiğini yönetebilecek, Ofis içi temizlik ve düzeni sağlayabilecek, Tercihen 2 yıl ve üstü deneyimli, Dinamik,disiplinli ve güleryüzlü, Tüm office programlarını kullanabilen, Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Sekreter Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ref: SEKRETER-02 - 609728

  İşin Tanımı Ceceli Okulları Gölbaşı şubesinde istihdam edilmek üzere Sekreter alınacaktır. Not: Gölbaşı ilçesinde çalışmayı kabul etmeyecek adayların başvurmamasını rica ederiz. Adayların fotoğraflı özgeçmişleri ile başvurmaları zorunludur.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu · MS Office programlarını çok iyi bilen, · Diksiyonu düzgün, · Planlama, organizasyon ve analiz niteliklerine sahip, · Dinamik, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, · Tercihen Eğitim sektöründe 2 yıl tecrübeli, · 32 yaşını aşmamış,

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Symed Turizm

  Ref: - 592356

  İşin Tanımı Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sipariş Operatörü / Sekreterlik

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: Ank-Skrtr - 587565

  İşin Tanımı ANKARA / YENİMAHALLE 'de bulunan fabrikamızında görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin şekilde sağlamak. Gelen yoğun sipariş/telefon trafiğini yönetmek, Gelen siparişleri ilgili birimlere yönlendirmek "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü, Yoğun telefon ve sipariş trafiğini yönetebilecek beceriye sahip, 18-35 yaş aralığında, BAYAN, "SİPARİŞ OPERATÖRÜ / SEKRETERLİK" için personel alınacaktır.

 • Form Elektrik

  Sekreter Form Elektrik

  Ankara 16-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Form Elektrik

  Ref: SF-08-14 - 601267

  İşin Tanımı Ankara’da faaliyet gösteren mühendislik firmamıza, · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen · * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · * İyi derecede İngilizce bilen · * İletişimi ve İnsan İlişkileri Güçlü · * Bilgisayar ve Office programlarını iyi kullanabilen * Deneyimli Bayan SEKRETER alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara 12-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 606739

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Santral telefon trafiğini yönetebilecek, Faks, Fotokopi, Tarama cihazı kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Takipçilik ve zamanı iyi kullanma yeteneğine sahip Gerektiğinde ofis dışında verilen görevleri yerine getirecek, Ofis içi düzenini takip ve temin edecek, Ankara'da ikamet eden, Deneyimli - deneyimsiz, (Deneyimli olmak tercih sebebidir.) 25 - 35 yaş arası, Bayan.

 • BAYTAŞ İNŞAAT

  Sekreter BAYTAŞ İNŞAAT

  Ankara 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  BAYTAŞ İNŞAAT

  Ref: - 605594

  İşin Tanımı Dikmen-Öveçlerde bulunun inşaat firmamıza ön muhasebe bilen sekreter. Ofis ortamında çalışacak, yazışmalar ve telefon görüşmlerini cevaplayabilecek dikmen yada öveçlerde ikamet eden bayan eleman.

  Aranan Nitelikler

 • Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Sekreter Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ankara 02-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Ortotek Ortopedi Protez Ortez Reh.Merk.Ltd.Şti.

  Ref: - 604407

  İşin Tanımı Şirket ofisinin sekreterliği ile gelen müşteri, tedarikçi, iş ortağı vb. misafirleri karşılama sorumluluğu.

  Aranan Nitelikler · Lise Mezunu · Orta düzey İngilizce · En az 1 yıl tecrübe · MS Ofis bilgisine sahip · İlişki ve iletişim yetkinlikleri ile takip ve kontrol yetkinlikleri yüksek, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, prezentabl

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka