ARAMA SONUÇLARI

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 594407

  İşin Tanımı Muhasebe programından fatura,çek,senet,banka işlemleri v.s. girişlerinin yapılması, Şirket içinde sevkiyatın ve tahsilatın planlaması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve faturalaştırılması, Bekleyen veya terminli siparişlerin takibi , Aylık ve dönemsel cari mutabakat yapılması, Tahsilatlarının takibini yapılması, Gerektiğinde stok sayımı ve depo kontrolü yapılması, Fiyat teklifi hazırlanması Haftalık,aylık,dönemsel rapor ve analizler yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul mezunu, Muhasebe veya işletme bölümü okumuş, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo programını bilen, Uzun soluklu çalışmak isteyen, İstanbul Anadolu Yakasında oturan , Şirket içinde yükselmek isteyen , İdealleri olan , Sorumluluk alabilen , Ekip çalışmasına yatkın, 25 -35 yaş aralığında, Erkek eleman alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Yardımcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yardımcısı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614411

  İşin Tanımı Yenibosna da Tekstil Etiket imalatı yapan firmamıza Mikro - Mikronom Muhasebe programını çok iyi kullanabilen tecrübeli , gün içinde çok yüksek adetlerde fatura kesebilecek , hızlı ve dikkatli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Diasan Basım

  Muhasebe Şefi Diasan Basım

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Diasan Basım

  Ref: - 614402

  İşin Tanımı BAŞAKŞEHİRDE BULUNAN GRUP FİRMAMIZA Et ve et ürünleri imalatı konusunda deneyimi olan, KDV,muhtasar,geçici ve kurumlar vergi beyannamelerini hazırlayabilecek, Tek düzen muhasebe sistemi ve dönem sonu muhasebe uygulamalarına hakim, Şirket üst yönetimine finansal, maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, SGK mevzuatına ve vergi kanunlarına hakim İthalat ve ihracat muhasebesi bilen, Tercihen Tiger programını kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Bilanço ve Gelir Tablosu okuyabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MUHASEBE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Adecco Ankara

  Muhasebe Sorumlusu Adecco Ankara

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Adecco Ankara

  Ref: AAMS1114 - 614393

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy ofisinde görev almak üzere Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 4 yıl tecrübeli, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış

 • Calzedonia

  Mağaza Muhasebe Sorumlusu Calzedonia

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Muhasebe Sorumlusu

  Calzedonia

  Ref: MMSFIN - 614392

  İşin Tanımı Mağazaların iç denetimine ilişkin olarak aşağıdaki görevleri üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz - Finansal evrakların doğruluğunun kontrolü, - Mağaza nakit ve pos hareketlerinin günlük kontrolü & mutabakatı, - Mağaza personeline finansal konularda rutin aralıklarla eğitim vermek, - Mağaza ziyaretleri yaparak denetim gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, - İyi derecede İngilizce bilen, - İletişim yönü kuvvetli, - Seyahat engeli olmayan, - Minimum 2 yıl tecrübeli, - İstanbul’da ikamet eden

 • Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Elsu Elektrik Su Plastik Hortumları Ltd. Şti.

  Ref: - 614375

  İşin Tanımı 33 senedir sektörün seçkin firmalarından olan şirketimizin İstanbul Kozyatağında bulunan bürosunda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Muhasebe ve Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe konularına vakıf olan, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen ETA V8 programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen , Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, çalışkan, Aktif ve uzun dönemli çalışma isteğinde olan, 20 - 40 yaş aralığında bayan, Sigara kullanmayan, Araştırma geliştirme yönü güçlü, Sözlü ve yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü analitik düşünebilen çözüm sunabilen, İSTANBUL ANADOLU yakasında ikamet eden.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Muhasebe Elemanı - Çanakkale Doğtaş Mobilya

  Çanakkale 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Muhasebe Elemanı - Çanakkale

  Doğtaş Mobilya

  Ref: ÇMME1410 - 614365

  İşin Tanımı Çanakkale Doğtaş Bayimizde tam zamanlı olarak çalışacak; siparişlerin girilmesi, raporlama, kasa hareketlerinin işletilmesi ve takibi,vb. gibi görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler 1 - Ticaret lisesi veya üniversite mezunu, 2 - Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, 3 - Muhasebe paket programlarına hakim, MIKRO yazılım programını kullanabilen, 4 - MS Office uygulamalarına hakim; özellikle ileri düzey Excell kullanıcısı, 5 - İletişim yönü gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 6 - Pazarlama - satış konularına merak duyan ve bu yönünü de geliştirmek isteyen, 7 - Çanakkale Merkez yada çevresinde ikamet eden 25 - 35 yaş aralığında BAY-BAYAN muhasebe personeli çalışma arkadaşları arıyoruz

 • As Dayanıklı Tüketim Malları

  Ön Muhasebe Elemanı As Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  As Dayanıklı Tüketim Malları

  Ref: Ön Muhasebe - 614358

  İşin Tanımı Firmamızın Fatih Historia AVM ve Alibeyköy Haliç Rezidans ' da bulunan Arçelik mağazalarımızda tam zamanlı görevlendirilmek üzere; -Yapılan satışları anlık olarak bilgisayara girecek ve faturasını kesecek, -Günlük satışların servis organizasyonlarını yapacak, -Günlük teslimatlar için depoya mail gönderecek, -Günlük kasa hesaplarını raporlayacak, -Aylık kredi kartı ve banka kontrollerini yapacak, -Stok takibi ve sipariş hazırlığı için rapor hazırlayacak, -Telefon trafiğini yönetecek, -Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayacak.

  Aranan Nitelikler -22-40 yaş aralığında, -Arçelik mağazasında Ön Muhasebe Elemanı ve kasiyer olarak en az 2 yıl çalışmış, -Lise yada 2 yıllık Yüksek okul mezunu, -İyi derecede Asist ve Office programları (Word,Excell,Outlook) kullanabilen, -Ekip Çalışmasına yatkın, -Güler yüzlü ikna kabiliyet yüksek,iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün, -Dış görünümüne önem gösteren, -Fatih veya Alibeyköy ' e ulaşım sorunu olmayan, -Fatih Historia AVM mağazamız için vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Fatih Historia AVM mağazamız için tercihen yabancı dil konuşabilen, -Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, -Bayan Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Muhasebe ve Finans Müdürü ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Finans Müdürü

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2621 - 614314

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Muhasebe ve Finans Müdürü" arıyoruz. Muhasebe işlemlerinin belirtilen usul ve mevzuata uygun yapılmasının sağlanması, Genel Muhasebe süreçlerinin yürütülmesi, Finansal planlama ve kontrol, nakit akışı ve banka işlemlerinin yürütülmesi, Mali tablo ve raporların hazırlanması, Muhasebe departmanındaki ekibin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İşletme, İktisat, Maliye veya Muhasebe bölümlerinden mezun olmak tercih nedenidir. Genel muhasebe, cari hesap takibi, beyanname, yasal bildirimler, mali tablo ve raporlama konularında deneyimli, Tek düzen hesap planına ve güncel mali mevzuat bilgisine hakim, SMMM belgesine sahip olmak tercih nedenidir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Netsis ve Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Dinamik, gelişime açık, Analitik, çözüm ve sonuç odaklı, Dikkatli, titiz, detaya önem veren ve zaman yönetiminde etkin, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Liteks Plastik

  Muhasebe ve Yönetici Asistanı Liteks Plastik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Yönetici Asistanı

  Liteks Plastik

  Ref: 2014103017 - 614188

  İşin Tanımı -Satınalma sipariş tekliflerinin hazırlanması, raporlanması ve takibinin yapılması, teyitlerinin alınması; Siparişi verilen malzemelerin depoya girişlerinin takibi, -Satış fiyat tekliflerinin hazırlanması ve takibi, -Yurtdışı seyahatlerinin organizasyonu, (uçak bileti, otel rezervasyonu, vize evraklarının hazırlanması vb. işlemler) -Müşteri mutabakat yazılarının mail yada fax yoluyla gönderilmesi ve teyitlerinin alınması, -Fabrika yönetiminin iş sürecini hızlandırıcı ve koordine edici her türlü çalışma ve faaliyetlerde destek verebilecek, -Ön muhasebe faaliyetlerine yardımcı olabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise Mezunu Orta derecede İngilizce bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Ön muhasebe bilgisi olan iyi derece bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen (tercihen daha önce logo ya da diğer muhasebe paket programlarını kullanmış ve bilgisi olan) Zaman Yönetimi konusunda tecrübeli Dikkatli ve planlı çalışan Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip En az 2 yıl tecrübeli Avrupa Yakasında İkamet eden Firmamız cihangir mahallesi/AVCILAR dadır. Tercihen, AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT-GÜNEŞLİ MEYDAN-SEFAKÖY-KÜÇÜKÇEKMECE-İKİTELLİ KÖPRÜ-ATIŞALANI-ESENLER-BAĞCILAR-ŞİRİNEVLER-HALKALI civarlarında ikamet eden

 • Sporfence spor sahaları ve panel çit sis. Iml. San. Tic. Ltd.şti.

  Ön Muhasebe Sorumlusu Sporfence spor sahaları ve panel çit sis. Iml. San. Tic. Ltd.şti.

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Sorumlusu

  Sporfence spor sahaları ve panel çit sis. Iml. San. Tic. Ltd.şti.

  Ref: spr01 - 614174

  İşin Tanımı Günlük satış faturalarının kesilmesi, Günlük alış faturalarının işlenmesi, Günlük Harcamaların Tutulması, Firmanın Tekliflerinin ,Siparişlerinin, Yazışmalarının,Stokların,extrelerin,raporların düzenlenmesi, Firmanın Telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek, Şirket içerisindeki günlük işlerin takibi,

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe işlemlerinde en az 1 yıl deneyimli, Organizasyon becerisi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, MS Office (Word, Excel, Outlook vb.) uygulamalarına hakim, prezantabl, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız...

 • Piarpi

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Piarpi

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu

  Piarpi

  Ref: PRP2014MF01 - 614067

  İşin Tanımı Havuz , sauna , spa sektörüne yönelik ekipmanların üretimi , ithalatı ,yurt içi satışı ve ihracatı yapan Esenyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere ön muhasebe ve finans yetkilisi aranmaktadır. Cari Hesapların takibi Ödemelerin takib edilmesi Bankalar ile ilgili sürecin yönetilmesi BA-BS formlarının oluşturulması Şirketin mali işlerinin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iktisadi idari bilimler veya Üniversitelerin Sayısal fakültelerinden mezun olmak.Dinamik bir tempoda çalışabilecek, Yeni mezun veya tercihen deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Microsoft Office Programlarını ve tercihen Logo stok programını bilen İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, titiz, Analitik düşünce yapısına sahip, Tercihen Bayan,30 yaşını aşmamış, Tercihen Avcılar,Beylikdüzü,Esenyurt,Hadımköy civarında ikamet eden.

 • Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Ön Muhasebe&ofis Asistanı Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe&ofis Asistanı

  Menekşe Parfümeri Kozmetik Kimya

  Ref: - 614043

  İşin Tanımı Şirket telefon trafiği yönetmek konusunda deneyimli ve diksiyonu düzgün NETSİS paket programını, Microsoft Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen Ön muhasebe konusunda deneyimli KOCAELİ/GEBZE bölgesi civarında ikamet eden Dikkatli, düzenli ve titiz çalışan Bayan aday

  Aranan Nitelikler Telefon ve görüşme trafiğinin yürütülmesi Ofis iç ve dış bilgi akışının sağlanması Ön muhasebeye yönelik tüm görevlerin gerçekleştirilmesi Yazışmaların takip edilmesi ve dosyalanması Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Günlük kargo/kurye/organizasyon vb. gibi ofis işlerinin yerine getirilmesi satış siparişlerinin oluşumu ve takibi

 • İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı

  İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 613895

  İşin Tanımı Optik gözlük camı üreticisi firmamızın İzmir Pınarbaşı'ndaki fabrikasında görevlendirilmek üzere '' ÖN BÜRO ve MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda deneyimli Öğrenmeye istekli ve iyi öğrenme becerisine sahip Diksiyonu düzgün Tercihen Logo muhasebe programını kullanabilen Hafta sonu çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerlik görevini tamamlamış, BAY.

 • Esbant

  Muhasebe Müdürü Esbant

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü

  Esbant

  Ref: - 613858

  İşin Tanımı Görev Tanımı : 1. Şirketin tüm resmi gelen ve giden evrakların denetiminden sorumludur. 2. Şirketin tüm tahsilâtlarının takibini denetler, raporlamasını on beş günde bir Genel Müdür’e yapar. 3. Şirketin rakamsal değerlerinin değerlendirilmesini, bankalara olan kredi borçlarını, limitlerini ve bankadaki çekleri düzgün bir şekilde 15 günde 1 genel müdüre raporlar. 4. Genel müdür onayını alarak bankalar ile ilişkilerin yürütülmesinden, masraf ve komisyon bedellerinin karara bağlanmasından sorumludur. 5. Şirketin şüpheli ve batak alacaklarının takibini avukatla birlikte yapmak ve raporlamaktan sorumludur. 6. Şirket avukatı ile ilgili ilişkilerin yürütülmesinden sorumludur. 7. Aylık bütçeler yaparak bu bütçelerin istatistiki bilgilerini tutarak gelir ve gider ayrı ayrı bir sonraki ayın 10’unda genel müdüre raporlamasını yapar. 8. Satış sorumlularına ödenecek primlerin belirtilen esaslara göre hazırlanıp sonuçlandırılmasından ve belirtilen günlerde genel müdürü bilgilendirmekten sorumludur. 9. Şirket ve şirket sahiplerinin menkul ve gayri menkullerinin sigorta ve benzeri işlerinin takibinden sorumludur. Sigortaya konu değerlerin gerçek değerler üzerinden olup olmadığının takibi ve genel müdüre onaylatılmasından sorumludur. 10. Şirketin tüm bilgisayar alt yapısının back-up alınmasından ve bu bilgilerin şirket dışında Sunay Zımba tarafından saklanmasından sorumludur. 11. Herhangi bir doğal afet ve benzeri afet durumlarında bile şirketin bilgi işlem servisinin eldeki back-up lar ile derhal ve düzgün olarak devamı için gerekli alt yapının sağlanmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Adayımızın İstanbul-Anadolu yakasında ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Optimum Çözüm Sistemleri

  Muhasebe Uzmanı Optimum Çözüm Sistemleri

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Optimum Çözüm Sistemleri

  Ref: MU-201401 - 613846

  İşin Tanımı OPTIMUM,operasyonel filo kiralama şirketlerine ait araçların hasar görmesi halinde, hasarın gerçekleşmesinden, aracın hasar öncesi haline getirilip aracın kullanıcısına teslim edilmesine kadar tüm işleri planlayan veya planlamasına des­tek olan, organize eden ve/veya organize etmesine destek olan, kendisine bağlı Yedek Parça Tedarik Şir­ketleri, müşterisine bağlı hasar merkezleri veya OPTİMUM ile anlaşmalı Yetkili Hasar Merkezleri vasıtasıyla tamir ve onarımların gerçekleşmesini sağlayan veya destek olan veya kontrol eden LİDER şirkettir. İş Tanımı; Otomotiv Yedek Parça Ticareti ve Servis Organizasyon faaliyet gösteren şirketimizin Mali İşler Departmanında, aşağıdaki niteliklere uygun 'Muhasebe Uzmanı'' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (işletme,iktisat vs.) Konusunda en az 5 yıl deneyimli, tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Genel muhasebe uygulamalarını bilen, Tercihen Logo programlarında deneyim sahibi, Tek düzen hesap planı ve yasal mevzuatlar konusunda bilgi sahibi, Ms Office programlarına hakim, iyi derece de excel kullanabilen, Kariyer planını muhasebe alanında yapmak isteyen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Şengüller

  Muhasebe Uzmanı Şengüller

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Şengüller

  Ref: 0000201410 - 613809

  İşin Tanımı 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde Genel Müdürlüğe bağlı Muhasebe Departmanında "Muhasebe Sorumlusu” olarak görev alacak adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans seviyesinde mezun (Maliye,İktisadi ve İdari Bölümler) ya da Muhasebe ile ilgili Meslek Yüksek Okulu –Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe mezunu Muhasebe ve Vergi Mevzuatına hakim, Ms Office,Logo,Gold GK2 programlarını etkin kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, 20-30 yaşları arasında, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ya da Maltepe ye yakın bölgelerde ikamet eden, Benzeri pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip olan bay -bayan adayların başvurularını bekliyoruz .

 • FMS Temizlik Hizmetleri

  Muhasebe Personeli FMS Temizlik Hizmetleri

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  FMS Temizlik Hizmetleri

  Ref: - 613666

  İşin Tanımı Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız buluınmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Netsis muhasebe programını bilen en az yıl bir yıl tecrübeli, Microsoft ofis programlarına iyi derecede kullanan, Ön muhasebe ve genel muhasebe bilgisine sahip, Konusunda en az bir yıl tecrübeli, Cari, mutabakat, resmi işlerin takibi edebilecek, B sınıfı ehliyetli, Askerliğini yapmış.

 • Çözüm Mali Danışmanlık

  Muhasebe Sorumlusu Çözüm Mali Danışmanlık

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Çözüm Mali Danışmanlık

  Ref: - 613681

  İşin Tanımı Tek düzen hesap planına vakıf Tercihen ETA8 kullanılabilen Bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır. Çalışma Yeri Şişli/Esentepe'de olup ulaşım sorunu olmayan adayların başvurmaları önemle rica olunur. Mali müşavirlik stajı yapanlar tercih edilecektir,

  Aranan Nitelikler İşletme Fakültesi veya iktisat fakültesi mezunu , Tek düzen hesap planı konusunda bilgi sahibi, Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, Prezentabl, Sigara kullanmayan

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  Tekirdağ 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: MUHEL14-1 - 613678

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler * Çorlu Ulaşta bir işletmenin Muhasebe bölümünde görev alacak, * Muhasebe ve vergi uygulamaları mevzuatına vakıf, * En az 2-3 yıllık tecrübesi olan , * Muhasebe ile ilgili bölümlerden mezun * Çorlu da ikamet eden , * Baylar da askerliğini yapmış * Bay ve Bayan elemanlar

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka