ARAMA SONUÇLARI

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Ön Muhasebe Personeli İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Personeli

  İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Ref: IKDEREN-ÖN - 612500

  İşin Tanımı İngiliz Kültür Dil Okulları Erenköy temsilciliğimize Ön muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Finans ve muhasebe alanında tecrübe sahibi - Ön muhasebe konusunda deneyimli - Genel muhasebe kurallarını ve mantığını iyi bilen - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Diksiyonu düzgün - Dış görünüşüne özen gösteren - Disiplinli,saygılı,dikkatli,sabırlı ve sorumluluk sahibi - İş takip ve koordinasyon yeteneğine sahip e - Bay/Bayan adaylar alınacaktır.

 • Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Ön Muhasebe Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Kocaeli 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Ref: - 612463

  İşin Tanımı Arsa Otomatik kapı ve kepenk sistemleri olarak; hemen hemen bütün otomatik kapı sistemlerinin üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. ön muhasebe olarak; her gün çıkışı yapılmakta olan kapıların irsaliye ve faturalarını kesmek, alış ve satışı yapılan ürünlerin faturalarını sisteme girmek, satın alma kısmı ile ilgilenmektir.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe departmanında deneyimli, askerliğini yapmış, Gebze civarında ikamet eden, uyumlu ve disiplinli arkadaşlar aranmaktadır.

 • HALICI OTEL

  Muhasebe Elemanı HALICI OTEL

  Denizli 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  HALICI OTEL

  Ref: - 612452

  İşin Tanımı Karahayıt ‘ta Turizm Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere '' MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık üniversite mezunu, Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü mezunu, 2 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen Turizm Otelcilik Sektöründe deneyimli.

 • Ahu Havacılık

  Muhasebe Sorumlusu Ahu Havacılık

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Ahu Havacılık

  Ref: muhasebe2-2014 - 612447

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, LOGO Tiger-2 programını iyi düzeyde kullanabilen, Muhasebe alanında tecrübeli, Karar alma ve uygulama yeteneğine sahip, SGK, Personel Özlük Dosyası, Beyannameler ve Genel Muhasebeye tamamen hakim, Sayısal hatası olmayan, Mevzuatlara, tek düzen hesap planına hakim, Denetim / vergi uygulamaları konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sigara İçmeyen Leventteki ofisimizde görev alacak Tercihen belge sahibi Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

 • EtTat

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı EtTat

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı

  EtTat

  Ref: MS-2510 - 612374

  İşin Tanımı Bursa Demetevler Mahallesi/Yıldırım adresinde bulunan taze et ve et ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza malzeme satınalma sorumlusu ve ön muhasebede çalışacak, personel özlük işlerini takip edecek personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe konusunda eğitim almış, yüksekokul mezunu, Satınalma konusunda yetiştirilecek Ön muhasebe konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, dinamik, Çalışanlarımıza servis imkanımız bulunmamaktadır.Personel ulaşımını kendi sağlayacaktır.

 • ÜMRANİYE GÖZ

  Genel Muhasebe ve Finans Sorumlusu ÜMRANİYE GÖZ

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe ve Finans Sorumlusu

  ÜMRANİYE GÖZ

  Ref: - 612343

  İşin Tanımı •Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun •Alanında en az 3 yıl deneyimli •VUK. hakkında bilgili ve güncel olarak takip eden •Analitik ve metodik düşünen, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü •Etkin yöneticilik vasıflarına ve organizasyon becerisine sahip •Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sonuç odaklı •İyi derecede MS Office uygulamalarına hâkim •Tercihen Logo programını kullanabilen •Yıllık bütçe hazırlayabilecek, planlama yapabilecek •Maliyet ve finansman konularında şirket üst yönetimine raporlama yapabilen •Kasa tutulması, takibi ve yasal kayıtlarının yapılması sağlayacak •İletişimi kuvvetli •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma arkadaşı aramaktayız..

  Aranan Nitelikler

 • BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Ön Muhasebe Elemanı BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Diyarbakır 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  BÜROSİTİ PROJE OFİS

  Ref: - 612333

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına ve lks logo programına hakim, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Bayan "Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

 • Doruk Alüminyum

  Muhasebe Personeli Doruk Alüminyum

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Doruk Alüminyum

  Ref: - 612322

  İşin Tanımı Pvc ve Alüminyum doğrama sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere deneyimli personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe ve Finansman alanında mevzuata hakim, NETSİS ve MS Office uygulamalarında ve Raporlama konusunda deneyimli, Disiplinli, dikkatli ve yeniliklere açık, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tercihen en az 2 yıl muhasebe alanında iş deneyimi olan, Tercihen Bornova çevresinde ikamet eden, Bayan

 • TUĞBA DERİ VE KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ

  Muhasebe Elemanı TUĞBA DERİ VE KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  TUĞBA DERİ VE KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ

  Ref: MU1014 - 612300

  İşin Tanımı İş tanımı: Sisteme alış ve satış fatura girişlerini yapacak, Harcama faturalarının kontrollerini yapacak, C/H mütabakatı yapacak

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversite veya Ticaret Lisesinin muhasebe, ve benzeri bölümlerinden mezun, 2 yıl muhasebe bölümünde çalışmış Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen logo programını kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Excel bilgisi olan

 • Evidea.com

  Muhasebe Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Asistanı

  Evidea.com

  Ref: AAE2014 - 612194

  İşin Tanımı E-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında fatura süreçleri, cari mutabakatlar gibi alanlarda destek verecek 'Muhasebe Stajyeri' ve 'Muhasebe Asistanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Lise ya da Yüksek Okul Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun - 20-24 yaşları arasında - Muhasebe alanında kariyerine başlangıç yapmak isteyen - Öğrenmeye istekli, gelişime açık - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamiki, hızlı ve çalışkan

 • Loya Mağazacılık

  Genel Muhasebe Personeli Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Personeli

  Loya Mağazacılık

  Ref: MRK-GNDMUH - 612189

  İşin Tanımı * Genel muhasebe işlemleri yapmış ve yasal mevzuata hakim * İthalat - İhracat Muhasebe işlemlerini * Kdv, Muhtasar, Geçici Vergi Beyanname düzenlenmesi ve çalışmaları * Cari Hesap Mutabakatları * Banka ve Çek-Senet Muhsebe işlemleri

  Aranan Nitelikler Firmamızın Avcılar Merkez Muhasebe Bölümüne; * En az M.Y.O mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun * MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Excel i etkin bir şekilde kullanan * Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli * Muhasebe programlarını kullanabilen, tercihen Nebim Winner programını bilen * Tek düzen hesap planına vakıf * Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden * Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli * Sorumluluk becerileri yüksek * Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek * Avrupa Yakasında ikamet eden * 25-35 yaş arası Bay/Bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır.

 • GREY GİYİM SANAYİ VE TİCARET AŞ

  Muhasebe Sorumlusu GREY GİYİM SANAYİ VE TİCARET AŞ

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  GREY GİYİM SANAYİ VE TİCARET AŞ

  Ref: - 612185

  İşin Tanımı · Fatura giriş çıkışlarını yapabilecek, · Cari hesap mutabakatlarını takip edebilecek, · En az 2 yıl deneyimli, · İş Kanunu, SGK, çalışma mevzuatına ve uygulamalarına hakim, · Ms Office, Proglarımını etkin kullanabilen · Personel ve özlük işlemlerini yönetebilecek, · Bordrolama sürecine hakim, · 30 yaşını aşmamış, · Güngören ilçesine ulaşım problemi olmayan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • SFC HR

  Dönemsel Muhasebe Uzmanı SFC HR

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Muhasebe Uzmanı

  SFC HR

  Ref: Muh.Uzm.(EST) - 612160

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, elektrik ve elektronik sektöründe önde gelen firmamızda 6 ay süreli görevlendirmek üzere "DÖNEMSEL MUHASEBE UZMANI" aramaktayız. Genel Muhasebe ile ilgili dönem içi ve dönem sonu kayıtlarının yapılması Fatura kontrol ve faturaların hazırlanması Cari hesap takibi ve raporlaması Banka kayıtlarının sisteme girilmesi Günlük işlemlere ait tüm evrakların muhasebeleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dönemsel çalışmaya istekli ( 6 ay ) Genel Muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi Excel kullanımı iyi seviyede olan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden SFC İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.08.2013 tarihli 604 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Genel Muhasebe Elemanı ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2616 - 612149

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Genel Muhasebe ve personel işlemlerinden sorumlu olacak "Genel Muhasebe Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Genel Muhasebe, personel özlük işlemleri konularında deneyimli, SMMM Belgesini almaya hak kazanan, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması.

 • Megavizyon

  Muhasebe Elemanı Megavizyon

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Megavizyon

  Ref: MM SORUMLU - 612049

  İşin Tanımı Bilgisayar-Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SAMANDIRA'daki merkez ofisinde görevlendirmek üzere, özgüven sahibi,çabuk uyum sağlayabilen,kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. İşin Tanımı Giriş-çıkış faturaları ve ithalat işlemleri, Cari hesap mutabakatları (müşteri-satıcı-yurtdışı), Beyannamelerin hazırlanması, Finans takibi, (haftalık tahsilat ve ödemelerinin takibi, nakit akışı) Bankacılık işlemleri, Sevkıyat-teslimat, envanter-stok takibi, Personel özlük işlemleri, Finans-muhasebe raporlarının hazırlanması. Özetle tüm mali yükümlülüklerin takibi ve sorumluluğu

  Aranan Nitelikler Üniversite'lerin ve Ticaret Liseleri'nin ilgili bölümlerinden mezun, Enaz 3 yıl muhasebe deneyimine sahip, 'Tekdüzen Hesap Planı' ve 'Genel Muhasebeye' vakıf, İthalat işlemlerinde tecrübeli, MS Office programlarına hakim (özellikle exceli iyi kullanabilen) Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), Sancaktepe civarında ikamet eden, Mali müşavir stajerleri kabulümüzdür. Bay-bayan muhasebe sorumlusu arıyoruz.

 • Burkay Tekstil

  Muhasebe Elemanı Burkay Tekstil

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Burkay Tekstil

  Ref: MUH-01 - 611842

  İşin Tanımı 40 yılı aşkın süredir Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren firmamızda ''Muhasebe Elemanı' olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzeri pozisyonda en az 2 yıl iş deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Aktif sürüş deneyimine sahip, Bursa’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek.

 • Adecco Gebze

  Genel Muhasebe Elemanı Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  Adecco Gebze

  Ref: GASMME0307 - 611831

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Gebze firmasında görevlendirilmek üzere "Genel Muhasebe Elemanı” aramaktayız. Şirketin resmi evrak (muhasebe) kayıtları, Cari hesap takibi,çek,banka ve kredi ödeme takibi, Cari hesap kaydı tutabilen, Fatura kesme ve tasnifi,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min.2 yıl deneyimli, Gebze veya ,Kartal Tuzla ,Pendik civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Sudenur Dericilik

  Muhasebe Sudenur Dericilik

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe

  Sudenur Dericilik

  Ref: MHS02 - 611812

  İşin Tanımı İş Açıklaması Deri sektöründe iyi bir birikime sahip olan şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve adını dünyaya duyurmaktadır. Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile Deri sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul (Zeytinburnu) Merkezimizde istihdam edilmek üzere " LUCA PROGRAMI BİLEN Muhasebe Elemanı ” ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe Konusunda kendinden emin ve deneyimli, Ms Office programlarını kullanbilen Luca programını kullanmış olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  Muhasebe Şefi Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  Ref: - 611786

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere Genel Muhasebe Mali İşler Şefi aranmaktadır. Günlük muhasebe işlemlerini yapacak, Vergi bildirgelerini düzenleyebilecek, takibini yapacak, KDV, KDV2, Muhtasar, DV Beyannamesi, Geçici Vergi ve Kurumlar vergisi beyannamesini hazırlayacak, Bütçe hazırlayabilecek, İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütecek, raporlayacak ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip edecek, Ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahip, Prezantabl, Muhasebe bölümünü sevk ve idare edebilecek, Muhasebesel denetim süreçlerine ve bağımsız denetim çalışmalarına destek verecek, Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli raporlama yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (İİBF veya FEF ilgili Bölümleri) Finans ve Genel Muhasebe konularında 6 yıl deneyimli (Tercihen otomotiv (yetkili servis) sektöründe iş deneyimi olan) Tercihen SMMM belgesine sahip Vergi mevzuatına hâkim Takım çalışmasına yatkın Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahip ve sonuç odaklı Güçlü iletişim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahip Raporlama becerisi kuvvetli MS Office programlarına hâkim Takım çalışmasına inanan Erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

 • Finteks Tekstil

  Muhasebe Elemanı Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Finteks Tekstil

  Ref: Ref:ME.0021 - 611773

  İşin Tanımı Tekstil sektöründe faaliyet gösteren örme ihracat üretimi yapan Şirketimiz için Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Tekstil sektöründe ve muhasebe alanında en az 2-3 yıl iş deneyimine sahip Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen (ERP Programları) MS Office programlarını iyi derecede kullanan Orta derecede İngilizce bilen İnsan ilişkileri ve takım çalışmalarında başarılı Yoğun çalışma temposuna uyabilen İşinin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen Analitik, dikkatli, sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli Erkek adayların askerlik yükümlülüklerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir Avrupa yakasında oturan, Erkek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka