ARAMA SONUÇLARI

 • Yön Fren Teknik A.Ş.

  Muhasebe / Finansman / Personel Uzmanları Yön Fren Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe / Finansman / Personel Uzmanları

  Yön Fren Teknik A.Ş.

  Ref: MFPU-11114 - 618911

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe Ağır Vasıta Fren ve Debriyaj Ekipmanları Üretim, İthalat, İhracat ve Pazarlama faaliyetleri gösteren grubumuzun, Tuzla Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesinde bulunan Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ... Pozisyonu ; Muhasebe / Finansman / Personel Uzmanları Bağlı olduğu ve Raporlama yapacağı birim ; Yeminli Mali Müşavir > Genel Müdür Yardımcısı > Genel Müdür Sorumlu olduğu birimler ; Muhasebe, Finansman, Personel Görev Tanımı ; Firmamız ilke ve prensipleri çerçevesinde, günümüz teknolojilerini ve firmamız imkanlarını kullanarak, kendisine verilen yetkiler doğrultusunda, görevlerini etkin ve verimli şekilde yerine getirmek. Bağlı bulunduğu birim ve yetkililer (amirler, çalışma arkadaşları ve firma dışı 3ncü şahıslar) ile olan ilişkilerini saygı ve ahlak kuralları çerçevesinde yürütmek. Kendisinden istenilenleri zamanında ve doğru olarak yerine getirmek için en yüksek çabayı ve dikkati göstermek. Gerekli görülen noktalarda kendisinden asli sorumlulukları dışında da olsa istenilen işi yerine getirmekten imtina etmeden, firmanın ortak çıkarları doğrultusunda olduğunun bilincinde hareket etmek. Kendisine bağlı birimlerin en etkin şekilde faaliyet göstermesi için planlama ve organizasyon görevini yerine getirmek. Buna bağlı olarak, ilgili personelin verimli, düzenli, zamanında ve doğru bir şekilde görevlerini yerine getirmesi için iş planları oluşturarak bölüm sorumlularını yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler Bilanço, Gelir Tablosu düzenleyebilecek, Tüm Vergi Beyannamelerini hazırlayabilecek, Maliyet Muhasebesi bilgisine sahip, Personel ile ilgili iş mevzuatına hakim, Dönem sonu işlemlerini yapabilecek, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Grup şirket deneyimi olan, Logo LKS programı kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Otomotiv sektöründe çalışmış, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun, Sorumluluk alabilen, Liderlik vasıflarına haiz ve Koordinasyon becerisi olan, İletişim ve planlama gücü yüksek, Tuzla civarında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Gizia Moda

  Muhasebe Stajyeri (Lise) Gizia Moda

  İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Stajyeri (Lise)

  Gizia Moda

  Ref: Muh-Staj - 618853

  İşin Tanımı Firmamızın genel merkez lokasyonu nun muhasebe servisinde görevlendirilmek üzere Ticaret Lisesinde okuyan" Muhasebe Stajyeri " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi Muhasebe bölümü öğrencisi, Haftanın 3 günü Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri gelebilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Çalışkan, dikkatli, disiplinli, İletişim becerileri kuvvetli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Tercihen Şişli, Okmeydanı ve Kağıthane vb. bölgelerine yakın ikamet eden, Sigara kullanmayan

 • Teknosa

  Muhasebe Uzmanı - Mağazacılık Teknosa

  İstanbul Anadolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı - Mağazacılık

  Teknosa

  Ref: TKN-MUH - 618817

  İşin Tanımı Mağazacılık muhasebe işlem ve kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, MS Office Programları konusunda bilgi sahibi, Tercihen Oracle bilgisine sahip, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Promoda Tekstil

  Ön Muhasebe Elemanı Promoda Tekstil

  Denizli 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Promoda Tekstil

  Ref: - 618801

  İşin Tanımı Ön Muhasebe Elemanı olarak görevlendireceğimiz, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu MS Office Excel programını kullanabilen Malzeme stoklarının takibini yapacak Muhasebe birimiyle koordineli olarak çalışacak, günlük muhasebel işlemlerin takibini yapacak Planlama, takip, raporlama yönü kuvvetli Güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, BAYAN adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  Muhasebe Elemanı Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  İstanbul Anadolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  Ref: - 618798

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanan, Ofis programlarına hakim, Zirve muhasebe programını kullanabilen, En az 2 yıl deneyimli, Üniversite mezunu eleman alınacaktır.

 • Yapı Teknik Grup

  Ön Muhasebe Elemanı Yapı Teknik Grup

  Kocaeli 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Yapı Teknik Grup

  Ref: - 618757

  İşin Tanımı Yalıtım malzemeleri üreten Tuzla da bulunan firmamızda ön muhasebe elemanı olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Santral trafiğini yönetebilecek, Sevkiyat ve irsaliye kesimi konusunda tecrübeli, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen bayan, Gebze ve civarında ikamet eden,

 • Yapı Teknik Grup

  Muhasebe Elemanı Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Yapı Teknik Grup

  Ref: - 618750

  İşin Tanımı Yapı Malzemeleri sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren şirketler grubumuz için ; • Genel Muhasebe işlemlerini yürütecek, • Aylık olarak tüm resmi kuruluşlara verilecek (KDV, Muhtasar, DV,SGK, A-B Formları, vb.) tüm beyanname ve bilgilerin yasal süreleri içerisinde tam ve doğru olarak beyan edilmesini sağlayacak, • Müşteriler ve tedarikçiler ile cari hesap mutabakatlarını yapacak ve kontrol edecek, • Firmanın mali verilerini, yasal ve özel denetimlere hazır bulunduracak, • Maliyet Muhasebesi ve Yönetim Muhasebesi ile ilgili çalışmalara yardımcı olacak, • VUK, Türk Ticaret Kanunu, Dış Ticaret ve Kambiyo Mevzuatı, Uluslar arası ticaret yasalarını takip edecek

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • Genel muhasebe, Vergi, SGK, İş Hukuku konularında en az 3yıl deneyimli, • 30 yaşını aşmamış, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Tercihen Mikro muhasebe programını kullanmayı bilen, • Tercihen Askerlikle ilişiği olmayan Erkek, • Disiplinli ve sistematik çalışan, • Ekip çalışmasına yatkın, • İstanbul Anadolu yakası,Gebze civarında ikamet eden, • Aktif araç kullanabilen,

 • İnanlar İnşaat A.Ş.

  Ön Muhasebe Elemanı İnanlar İnşaat A.Ş.

  İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  İnanlar İnşaat A.Ş.

  Ref: ÖME - 618778

  İşin Tanımı Şantiyelere gelen fatura, irsaliye, makbuz vb. evrakları kontrol ederek merkez ofise yönlendirmek Şantiyelerin malzeme isteklerini otomasyon programına girmek ve takibini yapmak Şantiyelerde çalışan personelin özlük dosyalarını takip etmek Şantiyelerde çalışan taşeron personelinin takibini gerçekleştirmek Merkez Ofis Muhasebe departmanı ile koordinasyonu sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okulların İktisat, İşletme, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Takipçi, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Ekip Çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen inşaat muhasebesi alanında tecrübeli Tercihen Sarıyer/Zekeriyaköy bölgesine yakın ikamet eden Sigara Kullanmayan Genç, dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Muhasebe Elemanı Sini Ev Böreği - Baklava

  Bursa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: - 618690

  İşin Tanımı 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın muhasebe bölümüne muhasebe ve personel bilgisi olan "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İş ahlâkına sahip, Meslek ile ilgili bilgi birikimi ve becerilere sahip, En az 2 senelik muhasebe tecrübesi olan, Muhasebe yazılımları kullanımına aşina, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, Etkili ve güzel konuşan, Güler yüzlü, İnsan ilişkilerine özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Bursa ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Desa Deri

  Mağaza Muhasebe Memuru Desa Deri

  İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Muhasebe Memuru

  Desa Deri

  Ref: MM1214 - 618685

  İşin Tanımı Mağaza Muhasebe kayıtlarının yapılması, kontrolü, takibi ve mağazalarla ilgili muhasebe işlemlerinin gerçekleşmesi görevlerini üstlenecek personnel.

  Aranan Nitelikler Kounusunda enaz 1 yıl deneyimli, Tercihen Üniversitelerin İşletme, maliye veya muhasebe bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planı ve ilgili mevzuatlara hakim, MS office programlarını kullanabilen, 27 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Avrupa yakasında oturan.

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Muhasebeci Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebeci

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: DTM01 - 618609

  İşin Tanımı Ataşehir/İstanbul'da bulunan Genel Merkezimizde konumlandırmak üzere; *İthalat/İhracat ve Genel Muhasebe süreçlerinde rol alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Yüksek okul ve üstü okul mezunu *İthalat ve ihracat işlemlerini takip edebilecek, *Genel muhasebe bilgisine sahip *Aktif MICRO muhasebe paket programını kullanabilen, *Askerlikle ilişiği bulunmayan bay personel aranmaktadır.

 • Ortaçlar

  Ön Muhasebe Elemanı Ortaçlar

  İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Ortaçlar

  Ref: - 618546

  İşin Tanımı Hadımköyde bulunan kablo bağlantı elemanları üretim ve satışını yapan fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Ön muhasebe elemanı alınacaktır. İş Tanımı; Fatura ve İrsaliye kesme işlemlerini yapacak, Cari hesap ve BA-BS mutabakatları yapacak, Banka ve Çek-Senet işlemlerinin sisteme kaydını ve takibini yapacak, Müşterilerden tahsilatların takibini yapacak, Evrak ve faturaların dosyalama işlemlerini yapacak,

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; ETA8 Bilen, Mesai Saatlerinde Sigara kullanmayan, Ofis programlarını iyi kullanabilen, Detaylı,sistemli,düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli,sorumluluk alabilen,gizlilik kurallarına riayet eden, Dış görünüşüne ve diksiyonuna dikkat eden, Ön muhasebe ve mevzuat bilgisi olan,

 • SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  Ön Muhasebe Elemanı SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  İstanbul Anadolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  SERAMİKBUL SANAL MAĞAZICILIK

  Ref: - 618534

  İşin Tanımı Satış faturalarının girilmesi, alış faturalarını girecek, Çek senet ve banka kayıtlarını tutacak, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutacak, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapacak, Aylık konsinye dosyalarını hazırlayıp, konsinye mutabakatını yapacak, Her ay genel muhasebeye evrakları hazırlayacak, Aylık raporlamaları yapacak, Çalışanların SSK kayıtlarını ve izin günlerini takip edecek, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarını tutabilecek "Bayan Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, muhasebe programı kullanmış, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Düzenli ve titiz, Problem çözme analitik düşünme, zamanı iyi kullanan, Takım çalışmasına yatkın.

 • Vega Elektronik Güvenlik

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli Vega Elektronik Güvenlik

  İzmir 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe/ön Büro Personeli

  Vega Elektronik Güvenlik

  Ref: - 618527

  İşin Tanımı Alarm,Kamera ve Üretimini Yaptıgımız Mağaza Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda bilgili, Fatura giriş cıkıs ve raporlamalarını yapabilecek, Satışını yaptıgımız sistemlerin tekliflerini hazırlayıp müşteri takibini gercekleştirecek Web sayfamızdaki yeni ürün giriş ve cıkışlarını ve güncellemelerini gerceklestirecek, ''ÖN MUHASEBE-ÖN BÜRO PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen elektronik güvenlik sektöründe çalışmış-deneyimli, Lise veya Üniversite mezunu, Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik ve aktif yapıya sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri ve dialogları iyi olan, Bilgisayar bilgisi iyi derecede olan, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye istekli ve hedefleri olan, Uzun soluklu çalışacak, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen Foto shop programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, BAYAN.

 • Gündoğdu Yeminli Mali Müşavirlik

  Muhasebe Elemanı Gündoğdu Yeminli Mali Müşavirlik

  İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Gündoğdu Yeminli Mali Müşavirlik

  Ref: - 618313

  İşin Tanımı YMM ve SMMM bürosunda çalıştırılmak üzere ön muhasebe düzeyini aşmış Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İİBF Bölümlerinden mezun,yada açıköğretime halen devam eden, MS Office programlarına hakim, En az 1 yıl deneyimi olan, Analiz yeteneği kuvvetli, İş takibi yapabilen, organize ve disiplinli çalışan, Yurt içi seyahat engeli olmayan. Tecrübeli/Tecrübesiz Takım arkadaşları arıyoruz. İşyeri Fatih Vatan Caddesindedir.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Aksaray 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618244

  İşin Tanımı Kimya sektöründe öncü firmamızda "Muhasebe Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Muhasebe departmanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Aksaray’da ikamet eden veya edebilecek, Bay - Bayan "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Firma: Aksaray ilinde bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: MHMD34 - 618234

  İşin Tanımı Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * SMMM belgesine sahip, * Kurumsal şirketlerde 5 yılı yönetici olmak üzere en az 10 yıl tecrübe sahibi, * Tercihen halka açık şirket deneyimi bulunan, * Muhasebe paket programlarını etkin kullanan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MUHASEBE MÜDÜRÜ çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Pamukkale Grup

  Muhasebe Müdürü ve Uzmanları Pamukkale Grup

  İzmir, İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Müdürü ve Uzmanları

  Pamukkale Grup

  Ref: MMU25112014-1 - 618228

  İşin Tanımı 50 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye karayolu ulaştırma sektörünün öncü firması Pamukkale Turizm’in muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; MUHASEBE MÜDÜRÜ VE UZMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat,maliye,Kamu Yönetimi bölümlerinden lisans seviyesinde mezun, Genel muhasebe konularında en az 5 yıl deneyimli, Mali mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Tüm beyanname ve eklerini doldurabilen,raporlama ve sunum yapabilen, MS Office uygulamaları ile LOGO ve NETSİS gibi programları kullanabilen, 35 yaşını doldurmamış, Şehir dışı seyahate engeli olmayan, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş,takım çalışmasına yatkın ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yönetici Adayı Muhasebe Uzmanları alınacaktır. Muhasebe Müdürü pozisyonu için SMMM belgesi olan, Ulaşım Sektöründe Tecrübesi olanlar Tercih sebebi olacaktır.

 • Dialog Bilgisayar

  Ön Muhasebe Personeli Dialog Bilgisayar

  Antalya 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Personeli

  Dialog Bilgisayar

  Ref: - 618194

  İşin Tanımı Bünyemizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ANTALYA DA İKAMET EDEN Yüksek okul veya lise mezunu Muhasebe departmanında minimum 2 yıl deneyimli MS Office programlarını aktif kullanabilen, Dikkatli, düzenli, işini önemseyen, sorumluluk sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İzmir 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618126

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve; Diğer birimler ile koordinasyon içinde çalışarak muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler doğrultusunda faaliyetlerin organize edilmesi , Yürütülmesi ve yönetilmesini sağlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE YÖNETİCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitlerin İktisat,İşletme,Ekonomi,Maliye bölümlerinden mezun , Netsis Fusion programına iyi derece hakim, E-Fatura konusunda deneyimli , Tercihen SMMM belgesine sahip , Genel Muhasebe ,Maliyet Muhasebesi , Bütçeleme Teknikleri ve Ticaret Kanununun öngördüğü işlemler konularında deneyimli , Analiz ve raporlama yapabilecek , Ekip çalışmasına yatkın , Erkek adaylarda askerliğini yapmış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka