ARAMA SONUÇLARI

 • Yapay Zeka

  PHP Yazılım Uzmanı Yapay Zeka

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  PHP Yazılım Uzmanı

  Yapay Zeka

  Ref: - 612483

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Siteler ve Mikro Siteler yapmak ve düzenlemek üzere daha önce birkaç E-Ticaret projesi bitirmiş veya proje ekibinde bulunmuş, deneyimli PHP Web Developer çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * PHP, HTML, CSS'e gerçekten hakim * Javascript ve JQuery konusunda bilgili * En az 4 yıl deneyimli * E Ticaret konusunda deneyimi olan * Farklı platform ve tarayıcılar için kod düzenleyebilen, * SEO ve W3 Standartlarına hakim * Sunucu tarafında, yapılan sistemlerin doğru çalışmasını kontrol edebilecek kadar bilgisi olan * Yönetim ve Koordinasyon becerisi olan

 • Tomurcuk Otomotiv

  Otomotiv Servis Danışmanı Tomurcuk Otomotiv

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otomotiv Servis Danışmanı

  Tomurcuk Otomotiv

  Ref: - 612434

  İşin Tanımı Firmamızın Araç Kabul Departmanında görev alacak;

  Aranan Nitelikler Otomotiv yetkili servis tecrübesi olan, Satış sonrası hizmet konusunda destek verebilecek, Araç kabul,araç teslim operasyonlarında hızlı ve aktif, Sigorta şirketleri ile bağlantı kurabilecek, İkna Kabiliyeti Yüksek, Satış ve Pazarlama Konusunda Yetenekli, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen Otomotiv tecrübesi olan, Bay / Bayan, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • BTG İNŞAAT

  Bayan Hizmetli Personel BTG İNŞAAT

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Hizmetli Personel

  BTG İNŞAAT

  Ref: - 612429

  İşin Tanımı Şirketimizin Satış Ofisinde görevlendirilmek üzere; - Satış Ofisimizde temizlik işlerinden sorumlu olacak, - Hafta içi (Cumartesi günü dahil) çalışabilecek - Referans verebilecek Bayan Hizmetli Personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Paktermo

  Pazarlama ve Depo Sevkiyat Paktermo

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Depo Sevkiyat

  Paktermo

  Ref: - 612415

  İşin Tanımı *pazarlama ve depo bölümünde görev yapacak * sipariş ve müşteri takibini yapabilecek *aktif ve analitik düşünce beceresine sahip

  Aranan Nitelikler *28 yaşını geçmemiş * Askerlik görevini tamamlamış. * En az lise mezunu * Bilgisayar Office programlarını etkin kullanabilen. *Bursa da ikamet eden *Bay

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Lojistik Yöneticisi Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Yöneticisi

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 612380

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Tercihen Üni.mezunu Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Depo ve Lojistik konularında 8-10 yıl tecrübeli, 30-40 yaş aralığında, İhracat,nakliye,gümrükleme konularında tecrübeli, Stok yönetimi,sayım süreci ve maliyetlendirme konularına hakim, depo stok programlarını ileri derecece kullanabilen (tercihen logo tiger 2) İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi kuvvetli, Bsınıfı ehliyeti olan Bay.

 • KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ofis Asistanı KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ref: - 612378

  İşin Tanımı Ofis İçerisinde telefon ve benzeri iletişim kanallarıyla satış ekibine destek verebilecek ve satış sonrası işlemlerin takibini yapabilecek Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS OFFICE programlarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Motivasyonu yüksek, bay bayan elemanlar aramaktayız.

 • EtTat

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı EtTat

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı

  EtTat

  Ref: MS-2510 - 612374

  İşin Tanımı Bursa Demetevler Mahallesi/Yıldırım adresinde bulunan taze et ve et ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza malzeme satınalma sorumlusu ve ön muhasebede çalışacak, personel özlük işlerini takip edecek personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe konusunda eğitim almış, yüksekokul mezunu, Satınalma konusunda yetiştirilecek Ön muhasebe konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, dinamik, Çalışanlarımıza servis imkanımız bulunmamaktadır.Personel ulaşımını kendi sağlayacaktır.

 • Halka Tanıtım

  Merchandiser Bursa Halka Tanıtım

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser Bursa

  Halka Tanıtım

  Ref: BNT BURSA - 612373

  İşin Tanımı Sektöründe lider firmamız için , Bursa bölgedeki mağazalarda rut planı dahilinde mağazaları ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bay/bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Daha önce bu görevde çalışmış ve marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek, • En az lise mezunu • Bay & Bayan Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+SGK Pazar izin günüdür.

 • Gimtek İletişim Pazarlama Dağıtım Tic. A.Ş.

  Kasa Görevlisi Gimtek İletişim Pazarlama Dağıtım Tic. A.Ş.

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Görevlisi

  Gimtek İletişim Pazarlama Dağıtım Tic. A.Ş.

  Ref: FOMARAKASA - 612337

  İşin Tanımı Turkcell mağazasında çalışmak üzere, deneyimli Kasa Görevlisi Bay ve Bayan Arkadaşlar Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Müşterileri gülerüzlü karşılayan ve kaliteli hizmet verebilecek * Kasa alanında uzman *Muhasebe Bilgisi yüksek *Akıllı Yazar kasa kullanımında deneyimli *Günlük kasa sayımını düzenli yapabilen *Cari hesap ve banka işlemlerini takip eden *Günlük, Haftalık ve Aylık olarak hedef odaklı çalışabilecek *Kasa sorumluluğunu alabilecek

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Mağaza Satış Danışmanı ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Bursa, Erzurum, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 24MSD201014 - 612325

  İşin Tanımı - Giyim sektöründe lider olan markanın ürünlerinin, ulusal zincir mağazalarında satışının yapılması. -Belirlenen mağazada sabit olarak çalışarak satış hedeflerinin gerçekleşmesi ve stok durumunun raporlanması - Satışı yapılacak ürünlerin ve ürün teşhirlerinin görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -20-45 yaşları arasında, -Mağazacılık konusunda deneyimli, -Satış yeteneğine güvenen, -İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, -Dış görünümüne özen gösteren, -Güler yüzlü, BayBayan Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.

 • Hattuşa Termal Resort

  Üye İlişkileri Temsilcisi Hattuşa Termal Resort

  Balıkesir, Bursa, Çanakkale, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üye İlişkileri Temsilcisi

  Hattuşa Termal Resort

  Ref: - 612240

  İşin Tanımı BALIKESİR AKÇAY HATTUŞA ASTYRA TERMAL TESİSLERİNİN ÜYE İLİŞKİLERİ DEPARTMANINA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAY /BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler Seyahat ve Konaklama engeli olmayan, 18 / 25 yaş arası, Özgüven sahibi, Pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün ve İnsan ilişkilerinde başarılı olabilecek, Giyimine özen gösterebilen , Kendi çalışma pratiğini yaratabilecek, Eğlenerek çalışabilecek, Kariyer oluşturmak isteyen. Masrafsız lojman , Sabah , öğle akşam yemekleri Tesis içerisindeki Restoranlarda karşılanacaktır, Yüksek prim + ödül +ssk. Memur zihniyeti ile çalışmak bana göre değil’’ diye Düşünen bütün arkadaşların başarılı olabileceği bir iş dalıdır.

 • Koçtaş

  Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı (Bursa) Koçtaş

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı (Bursa)

  Koçtaş

  Ref: MH-B-1014 - 612148

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, BURSA MAĞAZALARINDA görev alacak "Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı" aramaktadır. Bursa Mağazalarımız: Bursa - Korupark Mağaza Bursa - Osmangazi Mağaza Bursa - Nilüfer Mağaza

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen müşteri hizmetleri konusunda deneyimli İletişim becerileri kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Halka Tanıtım

  Bursa Boyner Satış Danışmanı Halka Tanıtım

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bursa Boyner Satış Danışmanı

  Halka Tanıtım

  Ref: BLKSPD - 612143

  İşin Tanımı İç giyim alanında lider firmamız için Boyner’de görevlendirilmek üzere, *Planlanan satış hedeflerini gerçekleştirmek, *Ülke genelinde üst gelir seviyesinde kazanç sağlamak coşkusu olan, *Perakende satış-mağaza işleyiş görevlerinde deneyim sahibi,

  Aranan Nitelikler *İSTANBUL’da çalışacak, *İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, *Giyimine ve görüşüne özen gösteren, *Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip satış ile sonuçlandırabilecek, *Bayan-Erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Koçtaş

  Kasa Müşteri Danışmanları (Bursa) Koçtaş

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Müşteri Danışmanları (Bursa)

  Koçtaş

  Ref: KS-B-1014 - 612137

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, BURSA MAĞAZALARI için tüm kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak tam zamanlı çalışacak "KASA MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Bursa Mağazalarımız Bursa - Korupark Mağaza Bursa - Osmangazi Mağaza Bursa - Nilüfer Mağaza

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen kasa konusunda deneyimli İletişim becerileri kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Finans Şefi Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Şefi

  Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Ref: FINANSEF01 - 612133

  İşin Tanımı Şirket Bütçesini ve raporlarını hazırlamak Finansal Planlama yapacak, Finansal raporlar hazırlayıp bunları konsolide edebilecek Banka ilişkilerini yönetebilecek, nakit akış tablolarını hazırlayacak ve raporlayacak, bankalarda kredi limitlerini şirketimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yönetecek Mali tablolar ile ilgili çalışmaları yürütecek Tüm banka işlemlerini kontrol etmek, hesap kontrollerini yapmak Finansal giderleri yönetmek, bilanço ve gelir tablosu analizlerini yapmak Tüm kredilerin, teminat mektuplarının ve konuyla ilgili işlemlerin takibi gerçekleştirebilecek Mali Tahlil, Hukuki Sözleşmeler ve Finansal Analiz Konularında bilgili ve aktif olmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun Muhasebe, Bütçe ve Finans süreçlerinde en az 7 yıl deneyimli Finansal piyasaları takip edecek ve yorumlayacak teknik bilgiye sahip MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Analiz & Sentez becerisi güçlü, sonuç odaklı Proaktif, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Organizasyon yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın İyi derecede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Finans Uzmanı Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzmanı

  Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Ref: FINASUZMN - 612132

  İşin Tanımı Şirketin ticari alacaklarına ilişkin risk yönetim faaliyetlerinin takibini yapmak Şirketlerin Borç/Alacak yaşlandırma raporlarını hazırlamak, Bölge Müdürlüklerine iletmek Şirketlerin günlük, haftalık, aylık nakit akış raporları hazırlamak, bütçe ile kontrolünü sağlamak Şirketlerin nakit akış planlamalarına göre günlük finansal operasyonlara destek vermek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinden mezun Tercihen Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren firmaların, Finans Departmanında en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen (özellikle Excel), Tercihen Netsis bilen Tek düzen hesap planı' na hakim Finansal kontrol, raporlama bilgisi ve uygulamasına hakim Takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı Analitik düşünen, planlama ve raporlama becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Aktivite İletişim Organizasyon

  Promotör / Full Time Satış Elemanı Aktivite İletişim Organizasyon

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Ordu, Samsun, Tekirdağ, İstanbul Avrupa, Diğer, Düzce 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Promotör / Full Time Satış Elemanı

  Aktivite İletişim Organizasyon

  Ref: SDE008 - 612100

  İşin Tanımı Çalıştığımız Lider hızlı tüketim firmamız adına Türkiye genelindeki AVM mağazalarında ürünlerden sorumlu olacak ; tanıtım,satış ,yönlendirme ile ilgilenecek satış konusunda tecrübeli bayan eleman alınacaktır. Çalışma saati: vardiyalı / Haftaiçi 1 gün izin,

  Aranan Nitelikler · Tercihen satış sektöründe tecrübeli, · 20 -35 yaş arası BAYAN, . Baştan İstanbul olmak üzere Türkiye geneli AVM sabit çalışacak, . Satış konusunda kendisini geliştirebilecek, · Mağazalarda firmasını en iyi şekilde temsil edecek, · Yönlendirme ,Ciro ,sipariş yönetimi ,satış yapacak, . Raporlama yapabilecek, . Hırslı , dinamik , · Diksiyonu düzgün , Prezantabl , · En az Lise mezunu Satış elemanı alınacaktır. Başvurmak isteyenlerin fotoğraflı CV. İle başvurmaları gereklidir.

 • Pasaport Pizza

  Restoran Müdürü Pasaport Pizza

  Bursa, İzmir 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Restoran Müdürü

  Pasaport Pizza

  Ref: - 612093

  İşin Tanımı İzmir-Bursa İllerinde Pasaport Pizza Restoranlarında Görevlendirilmek Üzere Restoran Müdürü Aranmaktadır. Paket servis ve restoran içi servis operasyonlarının aksamadan yürütülmesini sağlamak Restoran içi ekibin yönetiminden sorumlu olmak Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla talep ve şikayetlerin alınarak değerlendirilmesini sağlamak Mağaza karlılığını arttırabilmek için gerekli aktiviteleri ekibiyle birlikte yapmak Aktivitelerini düzenli olarak merkeze raporlamak

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yapmış En az lise mezunu İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat Engeli Olmayan

 • Tchibo

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Tchibo

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu

  Tchibo

  Ref: VMDELIGHT - 612047

  İşin Tanımı Mağaza içi ve vitrin görsel düzenleme uygulamaları, yenilenmesi ve takibi Mağaza içi değişen temaların yerleşim planlamaları ve yeni ürünlerin takibi Ürün teşhiri ve promosyon alanlarının takibi Mağaza ekibinin Tchibo görsel düzenleme standartlarının uygulanması konusunda desteklenmesi Yeni ürün-depo-reyon bağlantısının sağlanması Tekstil ürün sergilenmesi konularında deneyimliyseniz, Bu iş tam size göre !!

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri/mezunları, ev hanımları.

 • Tchibo

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Tchibo

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu

  Tchibo

  Ref: VMDELIGHT - 611973

  İşin Tanımı Mağaza içi ve vitrin görsel düzenleme uygulamaları, yenilenmesi ve takibi Mağaza içi değişen temaların yerleşim planlamaları ve yeni ürünlerin takibi Ürün teşhiri ve promosyon alanlarının takibi Mağaza ekibinin Tchibo görsel düzenleme standartlarının uygulanması konusunda desteklenmesi Yeni ürün-depo-reyon bağlantısının sağlanması Tekstil ürün sergilenmesi konularında deneyimliyseniz, Bu iş tam size göre !!

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri/mezunları, ev hanımları.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka