ARAMA SONUÇLARI

 • BİLİNÇ OSGB

  Sekreter BİLİNÇ OSGB

  Bursa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  BİLİNÇ OSGB

  Ref: - 604849

  İşin Tanımı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler SEKRETARYA VE İDARİ İŞLERİ YÜRÜTECEK , AZİMLİ,GÜLERYÜZLÜ, TAKIM RUHUNA SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • DEMİ METAL

  Ofis Asistanı DEMİ METAL

  Bursa 14-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  DEMİ METAL

  Ref: - 616491

  İşin Tanımı Bursa NOSAB’ta yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere Asistanlık pozisyonuna bayan takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - MS Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen - 25 yaş altı olmayan - Diksiyonu düzgün ve güleryüzlü - Giyimine ve kendine özen gösteren,bakımlı

 • Tentemis

  Yönetici Asistanı Tentemis

  Bursa 11-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Tentemis

  Ref: - 602842

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Giyimine özen gösteren, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk sahibi, Büro makinalarını kullanabilen, Mesai problemi olmayan, Çalışmadan Kazanamayacağının bilincine varmış, Diksiyonu düzgün, YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

 • İma Tekstil

  Sekreter İma Tekstil

  Bursa 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  İma Tekstil

  Ref: S-001 - 598081

  İşin Tanımı PERDELİK KUMAŞ ÜRETİM VE İHRACATI YAPAN FABRİKAMIZDA SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTMEK ÜZERE GÖREV ALACAK BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler YÜKSEK OKUL MEZUNU , DİKSİYONU DÜZGÜN , FABRIKA TELEFON VE İLETİŞİM TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK, BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

 • KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ofis Asistanı KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Bursa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ref: - 612378

  İşin Tanımı Ofis İçerisinde telefon ve benzeri iletişim kanallarıyla satış ekibine destek verebilecek ve satış sonrası işlemlerin takibini yapabilecek Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS OFFICE programlarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Motivasyonu yüksek, bay bayan elemanlar aramaktayız.

 • EtTat

  Yönetici Sekreteri EtTat

  Bursa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Sekreteri

  EtTat

  Ref: YS02 - 612811

  İşin Tanımı Bursa Yıldırım'da faaliyet gösteren et ve et ürünleri işletmemizin idari bölümünde yönetici asistanlığı konusunda görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu ve 3 yıl benzer bir işte deneyim sahibi, MS office programlarını (word, excel, powerpoint, outlook) kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Planlama ve koordinasyon konusunda yetenekli, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Bursa'da ikamet eden bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İlkom

  Yönetici Asistanı İlkom

  Bursa 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  İlkom

  Ref: - 610921

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Üniversite mezunu Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, İş takibi kuvvetli,analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen ETA muhasebe programını kullanabilen, tecrübeli Etkin bilgisayar kullanabilen ( MS Office Uygulamaları), İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına uyumlu,sonuç odaklı, Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

 • TURYAP NİLÜFER TEMSİLCİLİĞİ

  Ofis Elemanı TURYAP NİLÜFER TEMSİLCİLİĞİ

  Bursa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Elemanı

  TURYAP NİLÜFER TEMSİLCİLİĞİ

  Ref: - 610538

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Turyap Nilüfer Temsilciliğinde görev almak üzere; En az lise mezunu, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Güler yüzlü, Ofis düzenini sağlayacak ve müşteri karşılamalarını yapacak, 25 - 35 yaş arası,Bayan eleman alınacaktır. Cvlerin resimli olması önemle rica olunur.

 • Murbay İth.İhr.Elektronik San. ve Tic. Ltd.Şti

  Sekreter ve Büro Elemanı Murbay İth.İhr.Elektronik San. ve Tic. Ltd.Şti

  Bursa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter ve Büro Elemanı

  Murbay İth.İhr.Elektronik San. ve Tic. Ltd.Şti

  Ref: - 608794

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler · Tercihen, Bursa Osmangazi Civarında oturan, · Gazcılar Bursa adresimizde çalışacak · 30 yaşını aşmamış, · İşe geliş - gidiş engeli olmayan, · Giyim ve kuşamına özen gösteren, · Dinamik ve konuşkan, · Bilgisayar ve ticari programlarını kullanabilen, · Kendisine öz güveni olan, prezentabl, · Lise veya yüksek okul mezunu, · Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Seziş Medical

  Sekreter- Yönetici Asistanı Seziş Medical

  Bursa 17-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter- Yönetici Asistanı

  Seziş Medical

  Ref: SEK-YAS - 597191

  İşin Tanımı PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÜZERİNE ÇALIŞAN İŞ YERİMİZE ZEKİ, ÇALIŞKAN, BAKIMLI VE DİNAMİK. YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI YAPABİLECEK, MÜŞTERİ İLE DİALOG KURABİLECEK SEKRETER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, 18-30 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, MÜŞTERİ VE DANIŞAN TAKİBİ YAPABİLECEK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN, İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, İNTERNET ORTAMINDAN REKLAM YAPARAK MÜŞTERİLERİ MAİL İLE BİLGİLENDİREBİLECEK. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE GİYİM TARZINA,BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK, BAYAN RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

 • METT TEKSTİL

  Depo/sipariş Personeli METT TEKSTİL

  Bursa 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo/sipariş Personeli

  METT TEKSTİL

  Ref: - 603795

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNLENDİREBİLECEK, WINDOWS BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, DEPO, STOK VE SEVKİYAT KONUSUNA HAKİM, TEKSTİL SEKTÖRÜNDE BU KONULARDA DENEYİMİ OLAN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

 • AE YMM LTD.ŞTİ.

  Sekreter AE YMM LTD.ŞTİ.

  Bursa 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  AE YMM LTD.ŞTİ.

  Ref: - 603285

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • Benzer bir görevde deneyime sahip, • MS Office uygulamalarına hakim, • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, • Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, enerjik ve motivasyonu yüksek, • Bursa’da ikamet eden, • 30 yaşını aşmamış, • Bayan.

 • TUGAY İNŞAAT

  Yönetici Asistanı TUGAY İNŞAAT

  Bursa 27-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  TUGAY İNŞAAT

  Ref: - 590916

  İşin Tanımı TUGAY İNŞAAT'IN MUDANYA OFİSİNDE SATIŞ MÜDÜRÜNÜ ASİSTE EDECEK YÖNETİCİ ASİSTANI

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen photoshop ya da corel kullanabilen Prezentable Diksiyonu düzgün Özgüven ve iletişimi yüksek NOT: SERVİS MEVCUTTUR. RESİMSİZ CVLER DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • VENOKTA BİLİŞİM HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK

  Yönetici Asistanı VENOKTA BİLİŞİM HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK

  Bursa 14-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  VENOKTA BİLİŞİM HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK

  Ref: - 591557

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, Satış ekibi adına gereken randevuları alabilecek, Tüm iş akışını, görüşmelerini, yazışmalarını, raporlamalarını, randevularını, toplantılarını, bilgilendirmelerini, seyahatlerini organize edebilecek, Kişiler arası iletişimi kuvvetli, Toplantı hazırlıkları ve notlarını alabilecek, sunum hazırlayabilecek, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Aktif raporlama yapabilecek, MS Office uygulamalarına hakim Ofis araçlarını ve internet uygulamalarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Evrak, Fatura takibini yapabilecek, Dosya ve arşivleme işlemlerini yürütebilecek, Prezantabl, Diksiyonu düzgün 25-30 yaş arası Bayan "Yönetici Asistanı” aramaktayız.

 • Emsan Mühendislik

  Sekreter Emsan Mühendislik

  Bursa 31-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Emsan Mühendislik

  Ref: - 594955

  İşin Tanımı ŞİRKETİMİZİN GENEL SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTECEK,OFİSİN GENEL İŞLERİNİ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE ETMEK, OFİS KAYITLARINI DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE TUTMAK, İLETİŞİMİ SAĞLAMAK, GELEN VE GİDEN EVRAKLARIN KONTROL VE KABULÜNÜ SAĞLAMAK, İÇ VE DIŞ KAYNAKLI RANDEVULARI TAKİP ETMEK.

  Aranan Nitelikler OFİSİMİZDE GENEL SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTECEK, ÖN LİSANS VEYA TERCİHEN LİSANS EĞİTİMİ ALMIŞ, MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ BİLEN, GÜVENİLİR , İŞ DİSİPLİNİ YÜKSEK VE SORUMLULUK SAHİBİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİMİ KUVVETLİ, BURSA'DA İKAMET EDEN.

 • LALE BAHÇESİ ANAOKULU

  Sekreter LALE BAHÇESİ ANAOKULU

  Bursa 31-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  LALE BAHÇESİ ANAOKULU

  Ref: - 591843

  İşin Tanımı Ofis programlarına hakim, Okulun genel tanıtımını yapabilecek Okula ziyarete gelen gruplarla ilgilenebilecek, İlgili kurumlarla olan yazışmaları düzenleyecek, Velilerle gereken görüşmeleri gerçekleştirebilecek. Gelen aramaları yanıtlayıp uygun kişilerle görüştürecek.

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu, Güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi etkin kullanabilen, Temsil yeteneği kuvvetli Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna yeteneği olan, 22 – 35 yaş arası, Bayan, Sigara kullanmayan, NİLÜFER bölgesinde oturan adaylar tercih sebebidir

 • Akınoğlu Grup

  Sekreter-Ofis Yöneticisi Akınoğlu Grup

  Bursa 18-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter-Ofis Yöneticisi

  Akınoğlu Grup

  Ref: - 425891

  İşin Tanımı TELEFON, FAKS VE MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETME, BAĞLI OLDUĞU YÖNETİCİLERİN ASİSTANLIĞI, GEREKLİ YAZIŞMALARIN TAKİBİ, MÜŞTERİ KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME ÇALIŞMALARINI YÖNETME.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMA, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, TERCİHEN MİKRO KULLANABİLEN, 20 - 30 YAŞ ARASI, TERCİHEN İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABLE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Akınoğlu Grup

  Ofis Yöneticisi-Sekreter Akınoğlu Grup

  Bursa 18-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Yöneticisi-Sekreter

  Akınoğlu Grup

  Ref: 01 - 421041

  İşin Tanımı TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETME, MAİL VE FAKS TRAFİĞİNİ YÖNETME, BAĞLI OLDUĞU YÖNETİCİLERİN, ASİSTANLIĞINI YAPMA, GEREKLİ YAZIŞMALARI YÖNETME, MÜŞTERİ KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME,

  Aranan Nitelikler TERCİHEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMA, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, TERCİHEN MİKRO KULLANABİLEN, 20 - 30 YAŞ ARASI, TERCİHEN İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABLE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka