ARAMA SONUÇLARI

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Erzurum Redevco AVM) Süvari Giyim

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - (Erzurum Redevco AVM)

  Süvari Giyim

  Ref: EZUSD1114 - 617653

  İşin Tanımı Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ERZURUM REDEVCO AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Tele Kurye

  Dönemsel Yaya Saha Personeli Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Yaya Saha Personeli

  Tele Kurye

  Ref: DYS202014 - 617602

  İşin Tanımı Yürütmekte olduğumuz proje için; Akıllı telefon ile bina fotoğrafı çekecek ( Cihaz şirket tarafından temin edilecektir. ) personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dönemsel çalışabilecek,

 • Tele Kurye

  Dönemsel Araçlı Saha Personeli Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Araçlı Saha Personeli

  Tele Kurye

  Ref: DAS202014 - 617600

  İşin Tanımı Yürütmekte olduğumuz proje için, Akıllı telefon ile fotoğraf çekebilecek, ( Cihaz şirket tarafından temin edilecektir.) Km başına yakıt ödemesi ayrıca yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Dönemsel çalışabilecek,

 • Firma Adı Gizli

  Depo Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: DS112014 - 617505

  İşin Tanımı Malzeme giriş çıkışının ve envanter takibinin yapılması, Malzeme sayımının yapılarak raporlanması, Depo ihtiyaçlarının belirlenmesi, Siparişlerin oluşturulması ve talep edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Minimum 2 yıl depo bölümünde görev almış, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği gelişmiş, Raporlama yapabilecek.

 • Tele Kurye

  Araçlı Eleman Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Yalova 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Araçlı Eleman

  Tele Kurye

  Ref: AE1711 - 616832

  İşin Tanımı Personelleri belirli bir noktadan farklı bir noktaya taşıyacak, Gerektiğinde evrak alımını ve teslimini yapabilecek, Takım üyeleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje kapsamında dönemsel olarak çalışabilcek, Kendine ait aracı olan, ( Aracın yakıtı Km başına 30 kr aşmayacak ) Proje takım liderleri ile koordineli çalışacak.

 • Firma Adı Gizli

  Kasiyer - (Erzurum Redevco AVM) Firma Adı Gizli

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - (Erzurum Redevco AVM)

  Firma Adı Gizli

  Ref: ERZKSY - 616645

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızda İstihdam Edilmek üzere, En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli, Tercihen Nebim V3 programına hakim, Bayan Kasiyer ihtiyacımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Otomobil Lastikleri Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otomobil Lastikleri Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: PSST-001 - 616609

  İşin Tanımı Lastik sektöründe dünya çapında 28 ülkede 2.800 den fazla bayiye sahip uluslararası ağın Türkiye temsilcisi olan firmamızda görevlendirmek üzere; ikamet ettiği şehir ve çevre bölgesinde hedefleri doğrultusunda satış yapacak ve bayi ağını yönetecek LASTİK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, PORTFÖY SAHİBİ, takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Askerliğini yapmış, * Lastik sektöründe deneyimli, * Portföy sahibi, * Maaş+Prim usulü çalışacak, * Takım çalışmasına yatkın, * B sınıfı ehliyeti olan, * Seyahat engeli olmayan.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - Erzurum Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - Erzurum

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KSERZ - 615503

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Kalite Kontrol Teknisyeni CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Türkiye Geneli 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Teknisyeni

  CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Ref: CSUN112 - 615384

  İşin Tanımı Sektöründe Türkiye lideri olan ve Tuzla’daki fabrikasında solar enerji panelleri üreten şirketimiz CSUN Eurasia Enerji Sistemleri'nde üretim hattında çalışmak üzere; En az lise mezunu Orta seviyede İngilizce bilen, Kalite kontrol alaınında deneyimli, Denetim standartlarına ve süreçlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları ve diğer departmanlar ile uyum içinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli Team Gerilla

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  Team Gerilla

  Ref: ERZURUM-BAYAN - 614980

  İşin Tanımı Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Erzurum ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-25 yaş aralığında. Bayan, Erzurum ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın.

 • Maya Pharma

  Çukurova Karadeniz Doğu Anadolu Satış Temsilcisi Maya Pharma

  Ağrı, Artvin, Bingöl, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Tokat, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Karaman, Batman, Iğdır 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çukurova Karadeniz Doğu Anadolu Satış Temsilcisi

  Maya Pharma

  Ref: SATIŞ1 - 614311

  İşin Tanımı Dermokozmetik ve sağlık sektöründe hızla büyüyen firmamıza dinamik, kariyer hedefleri olan Kozmetik kanalında minimum 2,3 yıl tecrübeli Eczane, doktor, poliklinik ve güzellik salonları portföyü bulunan Tercihen M.Y.O veya Universite mezunu, Dış görünüşe özen gösteren, satış ve sunum becerileri kuvvetli, İnsan ilişkileri, iletişim becerileri ve koordinasyonu güçlü Güleryüzlü, çalışkan, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, Enerjik, ikna yeteneği olan ve analitik düşünebilen MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN Kariyer planını satış üzerine hedeflemiş, Şirketimizde uzun süreli birlikte çalışabileceğimiz Tercihen Bayan Satış Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz. NOT : Alınacak personelin ikameti Çukurova Bölge ,Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin tüm illerinden olabilir. Her Bölge için ayrı alım gerçekleşecektir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin portföyündeki bayilere düzenli ziyarete gidilip, sipariş alınması Verilen hedefler doğrultusunda yeni satış noktaları kazandırılması Satış hedeflerinin gerçekleşmesi, Raporlamaların eksiksiz olarak yapılması Verilen hedeflerin realize edilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Şirketimizi ve ürünlerimizi en iyi şekilde temsil etmek Doktor çalışması gerçekleştirerek dermokozmetik ürünlerin satışını sağlamak Eczane, güzellik salonları ve poliklinikleri ziyaret ederek yeni bayiilerin kazandırılması

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Kurye Saha Personeli Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Anadolu, İzmir, Konya, Samsun, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurye Saha Personeli

  Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Ref: KRY-1-SCV - 611511

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Sorumluluk bölgesinde ve ilinde Home office olarak; Sahada son kullanıcı ev yada iş adreslerine giderek teslimat yapacak ve gerekli sözleşmeleri tam ve eksiksiz alacak; KURYE SAHA PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi yüksek Takım çalışmasına yatkın Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Dağıtım ve teslimat konusunda deneyimli;çalışacak olduğu il ve bölgesine hakim MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan A2-B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Alınacak Personele bölgesinde kullanmak ve teslimat için araç verilecektir Trafiği yoğun olan sehirler de Motorlu Kurye tercih edilecektir Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Reed Türkiye

  Satış Yöneticisi Reed Türkiye

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, İstanbul Anadolu, İzmir, Konya, Samsun, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Reed Türkiye

  Ref: SY10 - 610769

  İşin Tanımı 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeili bir müşterisinde değerlendirmek üzere 'Satış Yöneticisi' aramaktadır. Üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Geleneksel Kanal müşteri yönetim tecrübesi olan (Minimum 2 yıllık Lokal Market ve Parfümeri kişisel bakım ürünleri deneyimi olan) Distribütör/Bayi yönetimi tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarına hâkim, Seyahate engel durumu olmayan, Liderlik vasfı olan, değişime ve gelişime açık, Analitik bakış açısına sahip, Sonuç ve Müşteri odaklı, İkna yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın. Yüksek başarı isteği olan.

  Aranan Nitelikler Depo ve distribütör kanal bölge müdürüne raporlamak. Şirket hedefleri doğrultusunda markaların raf payının, teşhir alanlarının her müşteride sağlanması ve raporlanması. Bölgesinde bulunan müşterilerde (Market –Parfümeri-Alt toptan-Toptan Bayiler ve noktalarda ) görev alacak Uzman personelin yönetiminden sorumlu olacaktır. Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda bölgesinde bulunan müşterilerine ( Market, Parfümeri, alt toptan, cash &carry ) planlı ziyaretler gerçekleştirmek ürün dağılımı, satışı ve tanıtımını gerçekleştirmek, kota realizasyonunu sağlamak. Sorumlu olunan müşterilerin satış hedeflerinin realize edilmesini sağlamak şirket stratejileri doğrultusun da uygun stok seviyesini her noktada sağlamak ve raporlamak. Sorumlu olduğu müşterilerin sipariş ve stok takipleri, raf düzeni, tanzim teşhir uygulamalarının yapılmasını sağlamak. Aylık rut planlarının yapılması, planlara uygun ziyaret verilmesi ve raporlanması Müşterilerle yapılacak her türlü ticari anlaşma koşullarının takibinin yapılıp uygulanması ve raporlanması. Sorumlu olduğumuz müşterilerde, görünürlüğümüzü ve satışlarımızı arttıracak aktivite ve bütçe planlarının oluşturulması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması. Rakip faaliyetlerini izlemek, raporlamak ve öneri geliştirmek. Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşteri portföyü ile ilişki ve ticareti geliştirmek. Uzman Aktivite planlarının doğru müşterilerde doğru frekanslarla oluşturulması, verimlilik analizlerinin yapılması

 • Surteks Kimya

  Bölge Satış Sorumluları Surteks Kimya

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Sorumluları

  Surteks Kimya

  Ref: BSS101 - 610572

  İşin Tanımı Kariyerinizi, Genç ve dinamik bir ekip içinde Kapalı duvarlar dışında, En büyük otomotiv şirketleriyle birebir çalışarak, Kendi işiniz gibi geliştirerek sektöre yön vermek istiyorsanız, yeriniz burası.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunuysanız, Office programları kullanarak rapor yazabiliyorsanız, İş takibi ve planlamanıza güveniyorsanız, Araç kullanıp müşterilerinizi özgürce ziyaret etmek istiyorsanız. bu ilana başvurun.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum Doğtaş Mobilya

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum

  Doğtaş Mobilya

  Ref: EBMST1410 - 610232

  İşin Tanımı Erzurum Yakutiye'de bulunan DOĞTAŞ Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8 - Yakutiye ve civarında ikamet eden, 9 - Bay/Bayan satış temsilcisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Doğtaş Mobilya

  Montaj Elemanı - Erzurum Doğtaş Mobilya

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Elemanı - Erzurum

  Doğtaş Mobilya

  Ref: EBME1410 - 610227

  İşin Tanımı Erzurum - Yakutiye mağazamızın lojistik - sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 1 - Meslek Lisesi, Teknik Lise mezunu, 2 - Lojistik, sevkıyat, montaj işlerinde deneyimli, 3 - Mobilya sevkıyat ve montaj işlemlerine hakim, 4 - Mobilya teknik ve malzeme bilgisi, takım tezgahları bilgisine hakim, 5 - Herhangi bir sağlık engeli olmayan, sportmen ve ağır çalışma şartlarına dirençli, 6 - Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, tercihen sigara kullanmayan, 7 - Yakutiye ve civarında ikamet eden, 8- Askerliğini yapmış erkek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Faik Sönmez

  Genel İlan Faik Sönmez

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Trabzon, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel İlan

  Faik Sönmez

  Ref: - 607607

  İşin Tanımı Faik Sonmez firmasının Türkiye genelindeki mağazalarında açılacak pozisyonlar ve Şişli Bomonti'de bulunan Merkez Ofisinde açılacak pozisyonlar için başvurular bu ilan aracılığı ile alınacaktır. Başvurunuzun "önyazı" kısmına ilgilendiğiniz birim/departman veya mağaza adını belirttiğiniz takdirde, yapılacak olan değerlendirme verdiğiniz bilgiye istinaden yapılacaktır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Perakende sektörüne ilgi duymak, tercihen sektör deneyimine sahip olmak, Mağaza kadrolarında görev yapmak isteyen adaylar için mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe Uzmanı (Erzurum) Firma Adı Gizli

  Erzurum 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Uzmanı (Erzurum)

  Firma Adı Gizli

  Ref: MU092014 - 604471

  İşin Tanımı Müşteri cari hesaplarını takip etmek, Mutabakatları gerçekleştirmek, Tahsilat işlemlerini gerçekleştirmek, İrsaliye ve fatura düzenlemek, İlgili kişilere raporlamaları düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe alanında tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, İş takibi konusunda kendisine güvenen, Dikkatli ve takipçi, Analitik düşünme becerisi gelişmiş Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Adecco Ankara

  Saha Satış Sorumlusu Adecco Ankara

  Ankara, Erzurum, Şanlıurfa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Sorumlusu

  Adecco Ankara

  Ref: AASSS0814 - 603142

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara, Erzurum ve Şanlıurfa illerinde görev almak üzere "Saha Satış Sorumluları" arayışımız bulunmaktadır. Belirlenen rut planı doğrultusunda saha satış hedeflerin gerçekleştirilmesi, Müşteri şikayetlerinin cevaplanması, gerektiğinde müşterinin bilgilendirilmesi, Bankaya yeni müşteri kazandırılması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Sahada ticari pazarlama ya da direk satış deneyimine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Bay Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Bireysel Kredi Danışmanı ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Malatya, Mardin, Tokat 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Kredi Danışmanı

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: 08BKDOGU1908201 - 601556

  İşin Tanımı Perakende zincir mağazalarında bulunan kredi destek bankolarında görevlendirilmek üzere Aşağıdaki lokasyonlarda Bireysel Kredi Satış Temsilcisi aranmaktadır. Gaziantep, Malatya, Tokat, Diyarbakır, Mardin, Erzurum

  Aranan Nitelikler Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi ya da mezunu, İletişimi Güçlü, İkna kabiliyetine sahip, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka